Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-90 2-97 3-96 4-94 5-83 6-81 7-80 8-119 M-100
1 47:37 BODIL NORDENSTRÖM 4:36-3 17:17-2 26:42-2 31:22-2 38:02-1 43:07-1 44:32-1 46:54-1 47:37-1
83058NORD POOL 4:36-3 12:41-2 9:25-1 4:40-1 6:40-1 5:05-1 1:25-3 2:22-3 0:43-3
2 53:12 MARIT ALBINSON 4:27-2 15:00-1 25:35-1 31:20-1 42:19-2 49:20-2 50:32-2 52:32-2 53:12-2
89383TISTEDAL FL 4:27-2 10:33-1 10:35-2 5:45-3 10:59-3 7:01-2 1:12-2 2:00-1 0:40-2
3 75:44 BIRGITTE BLINDHEIM 5:54-4 20:29-3 44:50-3 51:32-3 60:07-3 70:11-3 72:12-3 74:53-3 75:44-3
97471VÅRT LAND 5:54-4 14:35-3 24:21-5 6:42-4 8:35-2 10:04-4 2:01-4 2:41-4 0:51-4
4 94:31 ELISE PRYTZ 4:12-1 47:36-5 58:43-5 64:20-4 82:09-4 90:33-4 91:41-4 93:53-4 94:31-4
96519KVÆRNER OSLO 4:12-1 43:24-5 11:07-3 5:37-2 17:49-5 8:24-3 1:08-1 2:12-2 0:38-1
5 118:04 KIRSTEN SØRENSEN 7:02-5 39:01-4 57:49-4 69:30-5 83:49-5 111:08-5 113:17-5 116:59-5 118:04-5
91075ULLEVÅL SYKEHUS 7:02-5 31:59-4 18:48-4 11:41-5 14:19-4 27:19-5 2:09-5 3:42-5 1:05-5
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-94 3-105 4-90 5-80 6-119 M-100
1 58:17 GRETHE BENJAMINSEN 15:22-1 23:46-1 35:04-1 44:56-1 53:17-1 57:13-1 58:17-1
78645PRIVAT 15:22-1 8:24-1 11:18-1 9:52-1 8:21-1 3:56-1 1:04-1
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-90 2-97 3-96 4-94 5-83 6-81 7-80 8-119 M-100
1 52:54 RAGNHILD STEENSGAARD 6:21-2 18:58-2 30:00-1 34:58-1 41:59-1 47:45-1 49:24-1 52:11-1 52:54-1
79786NORDEA 6:21-2 12:37-1 11:02-1 4:58-1 7:01-1 5:46-1 1:39-1 2:47-3 0:43-2
2 66:09 ANNE-KARINE HAFLAN 5:47-1 18:55-1 32:08-2 38:59-2 46:02-2 60:08-2 62:02-2 65:09-2 66:09-2
89467AXIS-SHIELD 5:47-1 13:08-2 13:13-2 6:51-2 7:03-2 14:06-7 1:54-3 3:07-4 1:00-7
3 70:37 HILDE STÅHLBRAND 7:08-3 26:00-3 39:41-3 47:33-3 58:28-3 65:28-3 67:18-3 69:50-3 70:37-3
23224KJELSÅS 7:08-3 18:52-4 13:41-3 7:52-4 10:55-5 7:00-2 1:50-2 2:32-1 0:47-3
4 83:15 MARIA TORGERSEN 10:28-7 29:50-4 47:52-5 55:59-4 65:37-4 77:19-5 79:37-4 82:19-4 83:15-4
91550NORGES BANK 10:28-7 19:22-5 18:02-6 8:07-5 9:38-3 11:42-5 2:18-4 2:42-2 0:56-4
5 86:35 INGER J  EIKELAND 10:17-6 30:00-5 45:36-4 56:46-5 67:15-5 76:13-4 82:05-5 85:27-5 86:35-5
79820ELKEM 10:17-6 19:43-6 15:36-4 11:10-8 10:29-4 8:58-4 5:52-7 3:22-6 1:08-8
6 94:42 INGRID  STUMPF 8:26-4 31:42-6 50:15-6 61:10-6 74:10-6 87:21-6 89:49-6 93:46-6 94:42-6
80767OBOS 8:26-4 23:16-7 18:33-7 10:55-7 13:00-6 13:11-6 2:28-5 3:57-8 0:56-4
7 107:29 SIGRUN NYGÅRD 15:20-8 33:34-7 57:27-7 64:31-7 79:48-7 94:50-7 103:05-7 106:48-7 107:29-7
96109BRØBIL 15:20-8 18:14-3 23:53-8 7:04-3 15:17-7 15:02-8 8:15-8 3:43-7 0:41-1
8 119:21 AINA LIE 10:05-5 55:25-8 72:22-8 81:54-8 102:27-8 110:01-8 115:13-8 118:23-8 119:21-8
96520VESTA 10:05-5 45:20-8 16:57-5 9:32-6 20:33-8 7:34-3 5:12-6 3:10-5 0:58-6
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-90 2-97 3-96 4-94 5-83 6-81 7-80 8-119 M-100
1 54:01 KARI SEEM 4:49-1 18:33-1 29:17-1 35:11-1 42:56-1 48:45-1 50:33-1 53:15-1 54:01-1
71582BREVPOST 4:49-1 13:44-3 10:44-1 5:54-3 7:45-1 5:49-1 1:48-4 2:42-1 0:46-2
2 60:18 MARIT KJÆRNSLI 5:16-2 18:36-2 32:11-2 37:25-2 48:52-3 55:07-2 56:40-2 59:30-2 60:18-2
28178UNIVERSITETET 5:16-2 13:20-2 13:35-4 5:14-1 11:27-4 6:15-2 1:33-2 2:50-3 0:48-3
3 60:25 LIV FORMO 5:38-4 18:42-3 34:35-4 39:57-3 47:52-2 55:20-3 56:49-3 59:34-3 60:25-3
28179LIV LAGA 5:38-4 13:04-1 15:53-5 5:22-2 7:55-2 7:28-3 1:29-1 2:45-2 0:51-5
4 70:25 MARIT VÅGSNES 5:48-5 20:17-4 32:50-3 40:15-4 57:01-5 64:30-4 66:45-4 69:35-4 70:25-4
36821ULLEVÅL SYKEHUS 5:48-5 14:29-4 12:33-3 7:25-6 16:46-8 7:29-4 2:15-6 2:50-3 0:50-4
5 71:53 BIRGITTE KORVALD 10:11-9 26:26-7 37:56-5 45:15-5 55:07-4 66:30-5 68:13-5 71:11-5 71:53-5
79232KOLL 10:11-9 16:15-5 11:30-2 7:19-5 9:52-3 11:23-8 1:43-3 2:58-5 0:42-1
6 76:32 BODIL KLAKEGG 5:30-3 22:12-5 40:06-6 46:31-6 61:07-6 68:39-6 72:35-6 75:40-6 76:32-6
79121NORGES BANK 5:30-3 16:42-6 17:54-8 6:25-4 14:36-6 7:32-5 3:56-9 3:05-6 0:52-6
7 82:39 AUD I SPJELKAVIK 6:56-6 24:40-6 41:03-7 52:33-7 64:47-7 75:04-7 77:29-7 81:23-7 82:39-7
82966FBI 6:56-6 17:44-7 16:23-6 11:30-8 12:14-5 10:17-7 2:25-7 3:54-8 1:16-8
8 93:57 ANITHA OLSEN 8:14-7 28:59-8 45:58-8 56:44-8 77:45-8 86:53-8 89:07-8 92:46-8 93:57-8
68333NORGES BANK 8:14-7 20:45-8 16:59-7 10:46-7 21:01-9 9:08-6 2:14-5 3:39-7 1:11-7
9 105:57 ATIE D SAUGERUD 8:33-8 30:52-9 50:19-9 62:51-9 78:39-9 95:55-9 99:47-9 104:08-9 105:57-9
61061VERITAS 8:33-8 22:19-9 19:27-9 12:32-9 15:48-7 17:16-9 3:52-8 4:21-9 1:49-9
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-94 3-105 4-90 5-80 6-119 M-100
1 50:51 ASTRI ROGSTAD 11:26-1 17:04-1 33:16-4 40:29-3 47:05-1 49:58-1 50:51-1
77360AMERSHAM 11:26-1 5:38-1 16:12-8 7:13-1 6:36-1 2:53-2 0:53-1
2 51:49 LILLA MADSEN 12:17-3 19:40-3 28:46-1 39:46-1 47:42-2 50:55-2 51:49-2
78976FBI 12:17-3 7:23-4 9:06-2 11:00-7 7:56-4 3:13-4 0:54-2
3 53:05 ELISABETH IBSEN 14:34-6 22:21-6 31:08-3 40:28-2 48:48-3 51:59-3 53:05-3
80730UNIVERSITETET 14:34-6 7:47-6 8:47-1 9:20-3 8:20-6 3:11-3 1:06-5
4 55:40 ANNE MARIT FÆRDEN 11:57-2 18:32-2 33:40-5 43:40-4 51:06-4 54:40-4 55:40-4
80601HYDRO 11:57-2 6:35-2 15:08-7 10:00-5 7:26-2 3:34-7 1:00-3
5 56:53 JORUNN SOLHEIM 14:07-4 21:41-5 36:05-7 44:43-5 52:32-5 55:47-5 56:53-5
80782TELENOR  14:07-4 7:34-5 14:24-6 8:38-2 7:49-3 3:15-5 1:06-5
6 58:30 EVA NILSEN 15:16-7 23:39-7 34:56-6 44:59-6 52:58-6 57:18-6 58:30-6
23299SKIFORENINGEN 15:16-7 8:23-7 11:17-5 10:03-6 7:59-5 4:20-8 1:12-8
7 63:26 WENCHE BERTELSEN 17:36-8 30:09-8 39:46-8 49:15-7 58:53-7 62:19-7 63:26-7
78369OSLO LÆRERNE 17:36-8 12:33-8 9:37-4 9:29-4 9:38-8 3:26-6 1:07-7
8 66:02 UNNI DRAGE 14:17-5 21:01-4 30:31-2 52:43-8 62:13-8 65:02-8 66:02-8
78969KVÆRNER OSLO 14:17-5 6:44-3 9:30-3 22:12-8 9:30-7 2:49-1 1:00-3
  DISK SIRI BENNECHE 92;32:25 94;39:44 105;58:20 90;75:17 100;89:22 250;89:31
80543HEMING/NJÅRD 
  DISK TONE BRETTEV.-JENSEN 92;18:55 94;26:58 105;51:50 80;81:16 119;85:46 100;87:21 250;87:27
82359SCANDPOWER 
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-83 8-87 9-105 10-107 11-80 12-119 M-100
1 48:40 TRULS KVAASE 5:53-1 7:58-1 14:08-1 18:08-1 25:19-1 28:52-1 33:48-1 35:48-1 42:12-1 43:32-1 46:13-1 48:01-1 48:40-1
64328PARTNER3000 5:53-1 2:05-1 6:10-1 4:00-2 7:11-1 3:33-1 4:56-1 2:00-1 6:24-1 1:20-3 2:41-1 1:48-1 0:39-3
2 59:12 PEDER NATVIG 6:26-2 8:37-2 18:16-2 24:06-5 32:21-2 36:26-2 42:52-2 45:22-2 52:19-2 53:37-2 56:27-2 58:32-2 59:12-2
79120NORGES BANK 6:26-2 2:11-2 9:39-8 5:50-9 8:15-2 4:05-2 6:26-3 2:30-7 6:57-3 1:18-1 2:50-2 2:05-5 0:40-5
3 61:13 EINAR OPSAHL 9:18-8 11:44-8 19:42-5 23:33-4 34:06-5 38:36-5 44:43-4 47:09-4 54:01-3 55:34-3 58:39-3 60:34-3 61:13-3
96669BROMOLEX 9:18-8 2:26-3 7:58-3 3:51-1 10:33-8 4:30-4 6:07-2 2:26-5 6:52-2 1:33-6 3:05-3 1:55-2 0:39-3
4 62:42 KETIL RISVOLL 7:15-4 10:03-4 19:10-4 23:11-2 32:23-4 36:35-3 43:37-3 46:06-3 54:03-4 55:38-4 60:08-4 62:11-4 62:42-4
80784TELENOR  7:15-4 2:48-6 9:07-4 4:01-3 9:12-4 4:12-3 7:02-6 2:29-6 7:57-5 1:35-7 4:30-9 2:03-4 0:31-1
5 67:07 PÅL WINSENTS 7:59-6 11:14-6 20:42-7 26:13-7 35:54-6 41:26-6 48:00-6 50:18-5 58:47-5 60:39-5 64:10-5 66:21-5 67:07-5
80098JANSSEN CILAG 7:59-6 3:15-9 9:28-6 5:31-6 9:41-5 5:32-7 6:34-4 2:18-4 8:29-6 1:52-9 3:31-5 2:11-6 0:46-9
6 68:02 JON SOLSRUD 7:12-3 9:42-3 18:57-3 23:12-3 32:22-3 36:57-4 46:53-5 51:03-6 59:40-6 61:07-6 64:58-6 67:19-6 68:02-6
96361OPTIMO 7:12-3 2:30-4 9:15-5 4:15-4 9:10-3 4:35-6 9:56-9 4:10-11 8:37-7 1:27-5 3:51-6 2:21-8 0:43-7
7 74:56 BJØRN SKJÆVESTAD 8:23-7 11:14-6 23:41-8 28:26-8 38:34-7 43:04-7 53:24-7 55:38-7 66:48-7 68:06-7 72:23-7 74:18-7 74:56-7
86596DENOFA 8:23-7 2:51-7 12:27-10 4:45-5 10:08-7 4:30-4 10:20-10 2:14-3 11:10-10 1:18-1 4:17-8 1:55-2 0:38-2
8 76:27 HÅKON SAGBERG 10:28-9 13:57-9 24:45-9 30:32-9 41:55-9 47:33-9 54:33-9 57:41-9 67:01-8 69:00-8 73:10-8 75:33-8 76:27-8
78611FBI 10:28-9 3:29-10 10:48-9 5:47-8 11:23-9 5:38-8 7:00-5 3:08-9 9:20-9 1:59-10 4:10-7 2:23-9 0:54-11
9 77:24 LARS GRANDE 7:19-5 10:12-5 19:50-6 25:45-6 40:25-8 46:29-8 53:38-8 56:19-8 67:38-9 69:27-9 74:17-9 76:35-9 77:24-9
69031FBI 7:19-5 2:53-8 9:38-7 5:55-10 14:40-10 6:04-10 7:09-7 2:41-8 11:19-11 1:49-8 4:50-10 2:18-7 0:49-10
10 83:48 ANDREAS HALLINGSTAD 15:50-11 18:35-11 26:24-10 32:37-10 42:20-10 50:34-10 66:44-10 68:54-10 76:06-10 77:27-10 80:44-10 83:07-10 83:48-10
89701KVÆRNER OSLO 15:50-11 2:45-5 7:49-2 6:13-11 9:43-6 8:14-11 16:10-11 2:10-2 7:12-4 1:21-4 3:17-4 2:23-9 0:41-6
11 104:30 SVEN RINGSTAD 12:07-10 15:40-10 35:01-11 40:44-11 60:48-11 66:30-11 75:36-11 79:09-11 88:28-11 92:32-11 98:04-11 103:45-11 104:30-11
97437MALTHE 12:07-10 3:33-11 19:21-11 5:43-7 20:04-11 5:42-9 9:06-8 3:33-10 9:19-8 4:04-11 5:32-11 5:41-11 0:45-8
  DISK LARS ONSTAD 92;6:28 93;15:51 109;30:52 97;36:26 96;46:18 94;51:13 83;58:52 87;64:33 250;74:07
80966KRAFT FOOD 
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-90 2-97 3-96 4-94 5-83 6-81 7-80 8-119 M-100
1 47:47 SVEIN VIKHAMAR 4:26-2 14:33-1 25:51-1 31:11-1 38:12-1 42:56-1 44:32-1 47:06-1 47:47-1
82118LINJEGODS 4:26-2 10:07-1 11:18-5 5:20-7 7:01-2 4:44-1 1:36-2 2:34-6 0:41-1
2 51:17 ANNAR BRUSTAD 5:45-13 17:58-6 29:33-6 34:30-4 40:25-2 45:54-2 48:13-2 50:29-2 51:17-2
37063FOBIL 5:45-13 12:13-5 11:35-7 4:57-4 5:55-1 5:29-2 2:19-10 2:16-2 0:48-6
3 54:21 SIGFRED  FAGERVIK 4:45-4 18:03-7 29:09-4 34:54-6 42:14-4 49:03-4 50:58-4 53:38-4 54:21-3
79724ATN 4:45-4 13:18-10 11:06-4 5:45-8 7:20-4 6:49-8 1:55-7 2:40-7 0:43-3
4 54:27 HELGE KVAASE 4:12-1 15:43-2 26:33-2 32:46-2 42:16-5 48:15-3 50:48-3 53:34-3 54:27-4
63817HIAK 4:12-1 11:31-3 10:50-2 6:13-10 9:30-10 5:59-4 2:33-13 2:46-10 0:53-13
5 54:43 ODD TORE SAUGERUD 5:10-8 18:20-8 30:23-9 35:30-8 43:33-7 49:48-6 51:25-5 53:52-5 54:43-5
61062VERITAS 5:10-8 13:10-9 12:03-8 5:07-5 8:03-8 6:15-5 1:37-3 2:27-5 0:51-11
6 55:15 ØYSTEIN  MADSEN 6:08-18 17:01-3 29:10-5 33:47-3 44:26-8 51:37-8 52:40-7 54:33-6 55:15-6
78975AMERSHAM 6:08-18 10:53-2 12:09-9 4:37-2 10:39-16 7:11-9 1:03-1 1:53-1 0:42-2
7 56:13 ARNE JORDAL 5:13-10 19:39-15 30:12-7 34:44-5 41:59-3 49:25-5 52:28-6 55:26-7 56:13-7
400564SAS 5:13-10 14:26-14 10:33-1 4:32-1 7:15-3 7:26-10 3:03-17 2:58-15 0:47-5
8 57:28 SVERRE FARSTADVOLL 4:34-3 17:14-4 30:20-8 35:11-7 42:40-6 50:31-7 53:46-8 56:45-8 57:28-8
89773PETEC  4:34-3 12:40-6 13:06-14 4:51-3 7:29-5 7:51-12 3:15-19 2:59-16 0:43-3
9 58:34 KLAUS ENGEN 4:56-7 19:37-13 33:12-15 38:21-10 46:20-9 52:05-9 54:44-9 57:44-9 58:34-9
77393SND 4:56-7 14:41-16 13:35-16 5:09-6 7:59-7 5:45-3 2:39-14 3:00-17 0:50-10
10 59:22 BJØRN EGNER 5:52-16 21:41-17 33:11-14 39:19-14 47:12-10 53:34-10 55:41-10 58:25-10 59:22-10
60550OSLO ARKITEKT 5:52-16 15:49-20 11:30-6 6:08-9 7:53-6 6:22-6 2:07-8 2:44-8 0:57-17
11 62:21 OLA  KJELDSEN 5:49-14 19:29-10 32:18-11 38:33-11 48:26-12 56:57-11 58:42-11 61:27-11 62:21-11
26260NVE 5:49-14 13:40-11 12:49-12 6:15-11 9:53-13 8:31-15 1:45-5 2:45-9 0:54-14
12 64:35 OLAF  OPLAND 4:55-5 17:39-5 28:34-3 35:51-9 51:57-14 59:44-13 61:24-13 63:41-12 64:35-12
80754OLAV THON BIL 4:55-5 12:44-7 10:55-3 7:17-19 16:06-21 7:47-11 1:40-4 2:17-3 0:54-14
13 64:57 OLE H KRISTIANSEN 5:29-11 21:05-16 34:13-16 41:29-17 52:51-17 59:23-12 61:15-12 64:08-13 64:57-13
79987HYDRO OSLO 5:29-11 15:36-19 13:08-15 7:16-18 11:22-18 6:32-7 1:52-6 2:53-12 0:49-8
14 65:56 LEIF BRÅTEN 5:12-9 19:38-14 32:11-10 39:18-13 50:28-13 59:44-13 62:01-14 64:55-14 65:56-14
87017CSC 5:12-9 14:26-14 12:33-11 7:07-17 11:10-17 9:16-17 2:17-9 2:54-13 1:01-18
15 66:25 BJØRN ECKSTRØM 4:55-5 18:43-9 32:54-13 39:45-15 51:57-14 59:59-15 62:41-15 65:36-15 66:25-15
76211NVE 4:55-5 13:48-12 14:11-19 6:51-15 12:12-19 8:02-14 2:42-15 2:55-14 0:49-8
16 68:35 ERIK  HAUGROS 7:09-20 22:42-19 36:38-19 43:03-19 52:51-17 61:29-16 64:33-16 67:44-16 68:35-16
80824LØRENSKOG KOMM. 7:09-20 15:33-18 13:56-18 6:25-13 9:48-12 8:38-16 3:04-18 3:11-18 0:51-11
17 73:54 EILIF EGGEN 5:31-12 19:33-12 34:14-17 41:07-16 54:39-19 64:01-17 68:39-17 72:32-17 73:54-17
79092STATENS VEGV. 5:31-12 14:02-13 14:41-21 6:53-16 13:32-20 9:22-18 4:38-21 3:53-22 1:22-23
18 75:25 JON C FOUGNER 13:37-23 25:27-21 44:40-22 50:55-22 60:29-21 68:27-18 70:49-18 74:16-18 75:25-18
96640FUGRO 13:37-23 11:50-4 19:13-23 6:15-11 9:34-11 7:58-13 2:22-12 3:27-21 1:09-22
19 76:40 ERLING BJARKØ 12:04-22 27:02-22 41:28-21 48:55-21 59:14-20 68:55-19 73:35-19 75:52-19 76:40-19
82170JIL GRORUD 12:04-22 14:58-17 14:26-20 7:27-20 10:19-15 9:41-19 4:40-22 2:17-3 0:48-6
20 77:37 BJØRN ELVEVOLD 6:31-19 19:29-10 32:18-11 38:45-12 48:01-11 70:55-20 73:44-20 76:36-20 77:37-20
12084OSLO LÆRERNE 6:31-19 12:58-8 12:49-12 6:27-14 9:16-9 22:54-23 2:49-16 2:52-11 1:01-18
21 84:11 ARTHUR HERTZBERG 5:51-15 22:37-18 35:09-18 42:38-18 52:31-16 74:49-21 79:45-21 83:04-21 84:11-21
82120KJELSÅS 5:51-15 16:46-21 12:32-10 7:29-21 9:53-13 22:18-22 4:56-23 3:19-19 1:07-21
22 85:59 MAGNE FJELD 6:06-17 24:35-20 38:23-20 46:08-20 68:31-22 78:31-22 80:50-22 85:04-22 85:59-22
79822ELKEM 6:06-17 18:29-22 13:48-17 7:45-22 22:23-23 10:00-20 2:19-10 4:14-23 0:55-16
23 95:39 PER E STÅHLBRAND 10:22-21 30:02-23 47:17-23 55:16-23 72:13-23 87:41-23 91:10-23 94:33-23 95:39-23
23225RIKSHOSPITALET 10:22-21 19:40-23 17:15-22 7:59-23 16:57-22 15:28-21 3:29-20 3:23-20 1:06-20
  DISK ARNE H  REISTAD 90;5:50 97;19:20 96;36:40 94;43:42 90;51:21 118;58:30 80;72:56 119;76:41 100;77:43 250;77:49
79716ATN 
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-94 3-105 4-90 5-80 6-119 M-100
1 39:43 ÅGE ØYVANN 9:45-3 15:15-2 22:16-1 31:13-3 36:25-1 38:56-1 39:43-1
63769HYDRO OSLO 9:45-3 5:30-2 7:01-2 8:57-5 5:12-1 2:31-1 0:47-1
2 40:31 SIGURD MELSOM 8:40-1 13:57-1 23:47-5 30:53-2 36:37-2 39:40-2 40:31-2
89510KJELSÅS 8:40-1 5:17-1 9:50-8 7:06-1 5:44-3 3:03-5 0:51-2
3 41:08 TOR DRAGE 10:40-7 16:42-6 23:40-4 30:46-1 36:43-3 40:11-3 41:08-3
78968KVÆRNER OSLO 10:40-7 6:02-6 6:58-1 7:06-1 5:57-4 3:28-11 0:57-7
4 42:01 ARNE CHR SCHEIE 9:21-2 15:25-3 23:18-2 32:28-5 38:29-4 41:00-4 42:01-4
68197PRIVAT 9:21-2 6:04-7 7:53-5 9:10-6 6:01-5 2:31-1 1:01-8
5 44:15 TORE  HOLM  10:33-5 16:16-5 23:25-3 32:15-4 40:18-5 43:24-5 44:15-5
79821ELKEM 10:33-5 5:43-4 7:09-3 8:50-3 8:03-10 3:06-7 0:51-2
6 45:37 EINAR HOFF 10:36-6 16:10-4 23:50-6 36:32-6 42:00-6 44:35-6 45:37-6
38299NORCONSULT 10:36-6 5:34-3 7:40-4 12:42-12 5:28-2 2:35-3 1:02-9
7 50:12 ODD  ANDA 12:31-10 19:47-10 28:19-7 37:53-7 46:14-7 49:21-7 50:12-7
86904NILU 12:31-10 7:16-11 8:32-6 9:34-8 8:21-12 3:07-8 0:51-2
8 54:09 HANS SÆTREVIK 10:06-4 17:17-7 30:03-9 39:48-8 49:27-8 52:58-8 54:09-8
80781TELENOR  10:06-4 7:11-10 12:46-12 9:45-9 9:39-14 3:31-12 1:11-12
9 54:44 HARALD BIRKELAND 14:41-14 20:48-11 30:20-10 41:21-9 50:51-9 53:51-9 54:44-9
86524RIKSHOSPITALET 14:41-14 6:07-8 9:32-7 11:01-11 9:30-13 3:00-4 0:53-5
10 55:31 INGVALD SEVALDSON 11:59-9 17:44-9 28:49-8 44:26-10 51:33-10 54:38-10 55:31-10
84989PERMAKEM 11:59-9 5:45-5 11:05-9 15:37-15 7:07-8 3:05-6 0:53-5
11 56:55 SVEIN FORTHUN 12:50-11 20:49-12 37:36-14 46:27-13 52:38-11 55:45-11 56:55-11
39225HIO 12:50-11 7:59-13 16:47-15 8:51-4 6:11-6 3:07-8 1:10-11
12 57:17 ØIVIND REPPESGÅRD 11:21-8 17:40-8 31:41-11 45:39-12 52:55-12 56:12-12 57:17-12
71563ATN 11:21-8 6:19-9 14:01-13 13:58-13 7:16-9 3:17-10 1:05-10
13 58:33 ODD KJELL SKJEGSTAD 14:07-13 21:40-14 33:44-13 44:37-11 52:57-13 57:18-13 58:33-13
68063NORGES VEL 14:07-13 7:33-12 12:04-10 10:53-10 8:20-11 4:21-14 1:15-14
14 66:14 EGIL SVENSSON 13:30-12 21:32-13 33:41-12 49:12-14 60:15-14 64:44-14 66:14-14
76166JIL GRORUD 13:30-12 8:02-14 12:09-11 15:31-14 11:03-15 4:29-15 1:30-15
15 74:50 GEORG GULLAKSEN 17:05-15 36:46-15 53:22-15 62:49-15 69:41-15 73:36-15 74:50-15
23885ESSO SPORT 17:05-15 19:41-15 16:36-14 9:27-7 6:52-7 3:55-13 1:14-13
  DISK RONALD INGLINGSTAD 92;11:45 94;17:13 100;51:31 250;51:37
88989NORDEA 
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-94 3-105 4-90 5-80 6-119 M-100
1 39:27 KJELL HAUEN ERIKSEN 9:15-2 15:13-2 23:47-3 30:27-3 36:16-1 38:35-1 39:27-1
82227NORGES BANK 9:15-2 5:58-3 8:34-3 6:40-1 5:49-1 2:19-1 0:52-2
2 39:43 JOHAN THEISEN 9:33-3 15:48-3 23:24-2 30:12-2 36:23-2 38:49-2 39:43-2
96765KLP FORSIKRING 9:33-3 6:15-6 7:36-1 6:48-2 6:11-2 2:26-2 0:54-3
3 40:54 OLE SANNES 9:13-1 15:04-1 22:48-1 30:07-1 37:26-3 40:07-3 40:54-3
401123ROXAR BIL 9:13-1 5:51-1 7:44-2 7:19-3 7:19-6 2:41-3 0:47-1
4 47:36 TOR E HENRIKSEN 12:22-8 18:20-7 28:17-6 36:44-4 43:59-4 46:42-4 47:36-4
401144PRIVAT 12:22-8 5:58-3 9:57-7 8:27-5 7:15-5 2:43-4 0:54-3
5 49:00 HELGE MONSRUD 13:06-10 19:40-9 29:59-9 38:15-6 45:10-5 48:01-5 49:00-5
77419PRIVAT 13:06-10 6:34-7 10:19-8 8:16-4 6:55-4 2:51-6 0:59-6
6 49:13 KJELL TEIGLAND 9:58-4 15:52-4 29:45-8 39:01-9 45:18-6 48:06-6 49:13-6
68266PRIVAT 9:58-4 5:54-2 13:53-10 9:16-6 6:17-3 2:48-5 1:07-10
7 51:19 ARNE KJELL SVENDSEN 13:03-9 20:37-10 29:14-7 38:36-7 47:06-7 50:15-7 51:19-7
23313NORWELD 13:03-9 7:34-10 8:37-4 9:22-7 8:30-8 3:09-7 1:04-8
8 51:48 MAGNE GRANDE 10:31-5 17:21-5 26:21-4 38:48-8 47:12-8 50:47-8 51:48-8
82190FBI 10:31-5 6:50-8 9:00-6 12:27-12 8:24-7 3:35-10 1:01-7
9 52:27 THOMAS RØGEBERG 12:02-7 18:15-6 26:52-5 37:15-5 48:06-9 51:30-9 52:27-9
83139KOLL 12:02-7 6:13-5 8:37-4 10:23-9 10:51-10 3:24-9 0:57-5
10 66:53 ØRNULF FREMMING 20:57-13 29:44-12 41:25-11 51:21-10 62:01-10 65:49-10 66:53-10
78972METEOROLOGEN 20:57-13 8:47-11 11:41-9 9:56-8 10:40-9 3:48-11 1:04-8
11 68:01 SVEIN KILDAL 11:45-6 18:38-8 41:34-12 52:36-12 63:35-11 66:50-11 68:01-11
80785TELENOR  11:45-6 6:53-9 22:56-13 11:02-10 10:59-11 3:15-8 1:11-11
12 84:14 ERIK KIELLAND 14:45-11 25:16-11 40:16-10 52:10-11 78:10-12 82:44-12 84:14-12
66677NVE 14:45-11 10:31-12 15:00-11 11:54-11 26:00-13 4:34-12 1:30-12
13 97:30 HAROLD OLSEN 19:10-12 30:58-13 50:13-13 74:54-13 89:57-13 95:16-13 97:30-13
79886POSTEN  19:10-12 11:48-13 19:15-12 24:41-13 15:03-12 5:19-13 2:14-13
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-94 3-105 4-90 5-80 6-119 M-100
1 42:23 KÅRE HOLT HANSEN 11:15-2 17:15-1 25:07-1 32:24-1 38:31-1 41:24-1 42:23-1
70708DNB FINANS 11:15-2 6:00-1 7:52-1 7:17-1 6:07-1 2:53-2 0:59-1
2 45:43 BJØRN LARSSON 11:56-3 19:12-3 27:30-2 34:47-2 41:22-2 44:33-2 45:43-2
75943PRIVAT 11:56-3 7:16-3 8:18-2 7:17-1 6:35-2 3:11-3 1:10-2
3 52:48 ØRNULF FINSTAD 11:11-1 18:01-2 33:05-3 40:23-3 48:42-3 51:33-3 52:48-3
79725ATN 11:11-1 6:50-2 15:04-3 7:18-3 8:19-3 2:51-1 1:15-3
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-83 8-87 9-105 10-107 11-80 12-119 M-100
1 52:56 NILS PETTER FREMMING 6:24-4 8:40-3 15:52-2 20:18-1 28:44-1 32:32-1 37:26-1 39:19-1 46:50-1 48:06-1 50:42-1 52:22-1 52:56-1
78529TECHNOGUIDE 6:24-4 2:16-1 7:12-2 4:26-5 8:26-4 3:48-3 4:54-1 1:53-1 7:31-8 1:16-2 2:36-2 1:40-2 0:34-2
2 55:36 HELGE  HAGEN 6:28-5 9:15-7 17:34-5 21:42-4 29:56-3 33:36-3 38:33-2 42:58-4 49:23-3 50:38-3 53:12-2 55:05-2 55:36-2
30305HYDRO OSLO 6:28-5 2:47-12 8:19-10 4:08-3 8:14-2 3:40-2 4:57-2 4:25-27 6:25-1 1:15-1 2:34-1 1:53-5 0:31-1
3 56:46 MORTEN HEIR 5:50-2 8:11-2 15:38-1 20:22-2 28:50-2 32:53-2 40:46-4 42:45-3 49:11-2 50:27-2 54:14-3 56:09-3 56:46-3
62775BP 5:50-2 2:21-4 7:27-4 4:44-12 8:28-5 4:03-8 7:53-18 1:59-3 6:26-2 1:16-2 3:47-14 1:55-6 0:37-7
4 57:25 IVAR REFSLAND 6:45-8 9:14-6 17:59-8 22:35-7 30:45-5 34:44-4 40:18-3 42:32-2 49:37-4 51:04-4 55:02-4 56:50-4 57:25-4
64744ORACLE 6:45-8 2:29-6 8:45-12 4:36-9 8:10-1 3:59-7 5:34-3 2:14-4 7:05-6 1:27-7 3:58-17 1:48-4 0:35-3
5 59:07 STEINAR LÅG 6:59-10 9:19-8 16:42-3 21:11-3 31:54-7 36:33-8 42:09-6 44:28-5 52:17-5 53:44-5 56:27-5 58:24-5 59:07-5
83232INMARSAT 6:59-10 2:20-2 7:23-3 4:29-7 10:43-18 4:39-13 5:36-4 2:19-5 7:49-11 1:27-7 2:43-3 1:57-7 0:43-17
6 59:59 ROLV ANDERS SYSTAD 5:32-1 7:55-1 17:46-7 21:48-6 32:05-8 35:41-6 43:59-8 45:52-8 53:28-7 54:53-7 57:42-7 59:22-6 59:59-6
12205SYSTAD 5:32-1 2:23-5 9:51-19 4:02-1 10:17-14 3:36-1 8:18-20 1:53-1 7:36-9 1:25-6 2:49-4 1:40-2 0:37-7
7 60:19 LARS EIK 8:02-16 10:38-12 18:15-9 22:43-8 32:05-8 36:39-9 43:05-7 45:37-7 52:47-6 54:17-6 57:30-6 59:39-7 60:19-7
97689FRED OLSEN 8:02-16 2:36-7 7:37-5 4:28-6 9:22-10 4:34-12 6:26-9 2:32-7 7:10-7 1:30-10 3:13-7 2:09-17 0:40-12
8 60:53 STEIN H. HAGEN 6:42-7 9:02-4 19:54-14 24:00-10 33:09-10 36:57-10 44:10-9 47:25-9 54:23-8 55:47-8 58:44-8 60:17-8 60:53-8
480247STEIN HAGEN CONS.  6:42-7 2:20-2 10:52-23 4:06-2 9:09-9 3:48-3 7:13-15 3:15-19 6:58-4 1:24-4 2:57-5 1:33-1 0:36-5
9 62:30 ARNE M  TORGERSEN 6:38-6 10:03-10 18:20-10 25:17-15 33:38-12 38:19-11 45:10-11 47:31-10 54:28-9 56:04-9 59:51-9 61:55-9 62:30-9
78656NVE 6:38-6 3:25-22 8:17-9 6:57-28 8:21-3 4:41-14 6:51-12 2:21-6 6:57-3 1:36-12 3:47-14 2:04-13 0:35-3
10 63:05 TORGRIM  ENGELL 6:00-3 9:05-5 16:55-4 21:44-5 30:32-4 34:49-5 44:30-10 47:34-11 55:32-10 57:01-10 60:25-10 62:26-10 63:05-10
94074AMERSHAM 6:00-3 3:05-17 7:50-7 4:49-13 8:48-7 4:17-9 9:41-26 3:04-16 7:58-12 1:29-9 3:24-9 2:01-9 0:39-11
11 65:03 TORE FAGERVOLD 7:05-11 12:22-22 20:00-15 24:35-11 33:14-11 40:24-14 46:14-12 48:58-12 56:44-11 58:38-11 62:20-11 64:27-11 65:03-11
80661BRØBIL 7:05-11 5:17-28 7:38-6 4:35-8 8:39-6 7:10-28 5:50-5 2:44-12 7:46-10 1:54-21 3:42-11 2:07-14 0:36-5
12 66:44 ANDERS GRENDAHL 6:48-9 9:47-9 17:45-6 22:47-9 31:36-6 35:55-7 42:05-5 44:56-6 57:35-12 59:12-12 63:24-12 66:02-12 66:44-12
81510AAS-JAKOBSEN 6:48-9 2:59-15 7:58-8 5:02-14 8:49-8 4:19-10 6:10-7 2:51-14 12:39-29 1:37-13 4:12-18 2:38-26 0:42-15
13 67:36 ANDREAS ERICHSEN 8:25-18 11:04-14 19:24-11 24:59-14 35:02-14 39:43-13 46:26-13 49:29-13 58:31-13 60:16-13 64:51-13 66:53-13 67:36-13
69024SIEMENS 8:25-18 2:39-9 8:20-11 5:35-21 10:03-12 4:41-14 6:43-10 3:03-15 9:02-16 1:45-17 4:35-21 2:02-10 0:43-17
14 68:11 ERIK  SERCK-HANSSEN 9:39-25 12:22-22 19:28-12 24:45-12 37:19-16 42:18-16 49:07-15 51:45-15 59:59-14 61:39-14 65:24-14 67:26-14 68:11-14
82121NETCOM 9:39-25 2:43-11 7:06-1 5:17-19 12:34-26 4:59-16 6:49-11 2:38-10 8:14-13 1:40-15 3:45-13 2:02-10 0:45-21
15 69:10 VIDAR SVENDSEN 9:24-23 12:42-25 21:33-19 27:22-19 37:45-17 41:36-15 47:39-14 50:14-14 60:28-15 62:15-15 66:12-15 68:19-15 69:10-15
80606NLH-BIL NIJOS 9:24-23 3:18-20 8:51-13 5:49-23 10:23-15 3:51-6 6:03-6 2:35-9 10:14-24 1:47-18 3:57-16 2:07-14 0:51-24
16 70:40 CLAUS F. CLASEN 8:14-17 11:51-17 21:41-20 26:19-16 38:31-18 44:17-18 51:41-17 54:27-16 62:50-16 64:14-16 67:35-16 69:56-16 70:40-16
80094IF 8:14-17 3:37-24 9:50-18 4:38-10 12:12-22 5:46-20 7:24-17 2:46-13 8:23-14 1:24-4 3:21-8 2:21-21 0:44-20
17 73:23 HELGE  VATN 9:39-25 12:20-21 24:28-26 29:07-25 40:17-22 46:05-21 54:35-21 57:09-20 64:07-17 66:00-18 70:42-17 72:45-17 73:23-17
79943HYDRO OSLO 9:39-25 2:41-10 12:08-27 4:39-11 11:10-19 5:48-21 8:30-21 2:34-8 6:58-4 1:53-20 4:42-22 2:03-12 0:38-9
18 73:58 ROAR SIGURDSEN 8:49-21 11:47-15 20:40-17 24:55-13 34:21-13 38:49-12 51:33-16 54:48-17 64:08-18 65:58-17 71:22-18 73:20-18 73:58-18
79180RINGNES 8:49-21 2:58-14 8:53-14 4:15-4 9:26-11 4:28-11 12:44-29 3:15-19 9:20-19 1:50-19 5:24-26 1:58-8 0:38-9
19 75:07 PAAL W HANSSEN 9:28-24 12:29-24 22:57-22 28:14-22 40:27-23 45:35-20 52:37-18 55:53-18 65:02-19 66:42-19 71:47-19 74:16-19 75:07-19
86102NORAUDIT 9:28-24 3:01-16 10:28-22 5:17-19 12:13-23 5:08-17 7:02-13 3:16-21 9:09-17 1:40-15 5:05-24 2:29-23 0:51-24
20 75:43 STEINAR MYRABØ 9:06-22 12:11-20 23:51-24 28:55-24 39:10-21 44:21-19 53:41-20 57:01-19 66:36-20 68:31-20 72:48-20 75:02-20 75:43-20
71668BRØBIL 9:06-22 3:05-17 11:40-25 5:04-16 10:15-13 5:11-18 9:20-23 3:20-22 9:35-22 1:55-22 4:17-19 2:14-20 0:41-14
21 76:57 RUNE TEIGLAND 7:17-12 10:44-13 20:39-16 26:26-17 38:54-19 48:25-25 55:30-22 58:09-21 67:45-21 69:45-21 73:28-21 76:03-21 76:57-21
81317AAS-JAKOBSEN 7:17-12 3:27-23 9:55-20 5:47-22 12:28-25 9:31-29 7:05-14 2:39-11 9:36-23 2:00-25 3:43-12 2:35-25 0:54-28
22 77:10 NILS JØRGEN BRODIN 8:36-20 11:53-18 21:21-18 27:30-20 40:39-24 47:45-23 55:43-24 58:54-23 68:23-23 70:25-23 73:58-22 76:27-22 77:10-22
79179RINGNES 8:36-20 3:17-19 9:28-16 6:09-24 13:09-28 7:06-27 7:58-19 3:11-18 9:29-20 2:02-26 3:33-10 2:29-23 0:43-17
23 79:54 GEIR VASSDAL 10:29-27 13:20-26 22:50-21 27:55-21 39:07-20 46:10-22 55:33-23 58:37-22 68:07-22 70:24-22 76:53-23 79:03-23 79:54-23
61084DNV 10:29-27 2:51-13 9:30-17 5:05-17 11:12-20 7:03-26 9:23-24 3:04-16 9:30-21 2:17-28 6:29-29 2:10-18 0:51-24
24 81:14 VIGGO MADSEN 8:27-19 12:07-19 23:51-24 31:56-27 42:19-25 47:58-24 56:49-25 60:27-24 71:54-24 73:32-24 78:01-24 80:27-24 81:14-24
92513PRIVAT 8:27-19 3:40-25 11:44-26 8:05-29 10:23-15 5:39-19 8:51-22 3:38-23 11:27-27 1:38-14 4:29-20 2:26-22 0:47-22
25 81:16 ARNE SKAUTVEDT 7:51-13 11:50-16 23:12-23 28:23-23 48:47-28 52:36-28 58:56-27 62:43-26 73:21-26 75:16-26 78:25-25 80:36-25 81:16-25
80114RIKSHOSPITALET 7:51-13 3:59-27 11:22-24 5:11-18 20:24-29 3:49-5 6:20-8 3:47-25 10:38-25 1:55-22 3:09-6 2:11-19 0:40-12
26 84:36 PER STEDJE 11:37-29 14:57-28 25:15-27 31:27-26 44:01-26 50:44-26 58:00-26 62:31-25 73:17-25 75:15-25 80:47-26 83:44-26 84:36-26
79111BASEFARM 11:37-29 3:20-21 10:18-21 6:12-26 12:34-26 6:43-25 7:16-16 4:31-28 10:46-26 1:58-24 5:32-27 2:57-28 0:52-27
27 86:07 STEINAR PETTERSEN 8:01-15 14:04-27 29:28-28 34:30-28 45:47-27 51:45-27 61:10-28 64:55-27 74:09-27 76:25-27 82:30-27 85:19-27 86:07-27
78659NVE 8:01-15 6:03-29 15:24-28 5:02-14 11:17-21 5:58-22 9:25-25 3:45-24 9:14-18 2:16-27 6:05-28 2:49-27 0:48-23
28 95:43 JAN S. OSEASSEN 7:59-14 10:36-11 19:52-13 26:39-18 37:13-15 43:12-17 53:01-19 77:46-28 86:36-28 88:09-28 92:54-28 95:01-28 95:43-28
79996HYDRO OSLO 7:59-14 2:37-8 9:16-15 6:47-27 10:34-17 5:59-23 9:49-27 24:45-29 8:50-15 1:33-11 4:45-23 2:07-14 0:42-15
29 105:53 ODDMUND SOLHEIM 11:26-28 15:19-29 42:28-29 48:39-29 60:58-29 66:59-29 77:37-29 81:56-29 93:38-29 96:39-29 101:51-29 104:51-29 105:53-29
78657NVE 11:26-28 3:53-26 27:09-29 6:11-25 12:19-24 6:01-24 10:38-28 4:19-26 11:42-28 3:01-29 5:12-25 3:00-29 1:02-29
  DISK OLE TRUDVANG 92;5:40 93;7:48 250;17:35
400013AFU 
  DISK FINN DAG HJELSETH 92;7:20 93;10:04 109;25:15 97;29:55 96;54:25 94;59:40 83;66:48 87;69:45 80;74:34 119;76:57 100;77:40 250;77:51
81569AMERSHAM 
  DISK PAUL HINSCH 92;5:54 93;8:13 109;18:36 97;23:08 94;35:47 83;41:57 87;47:10 105;56:19 107;57:50 80;62:05 119;64:29 100;65:27 250;65:32
92275PRIVAT 
  DISK ØYVIND SJØSTEDT 92;6:21 93;8:55 109;16:57 97;25:05 96;33:25 94;37:55 85;45:48 87;47:17 105;54:33 107;55:57 119;64:14 100;64:49 250;64:59
97577NETSTEP 
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-91 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-82 8-118 9-80 10-119 M-100
1 43:39 ENDRE HALLAN 4:16-1 7:17-1 13:52-1 18:14-1 27:32-1 31:26-2 36:46-1 39:38-1 41:10-1 42:56-1 43:39-1
79089STATENS VEGVESEN 4:16-1 3:01-1 6:35-1 4:22-2 9:18-3 3:54-2 5:20-1 2:52-1 1:32-1 1:46-1 0:43-7
2 44:30 JOHN HANSEN 4:21-2 7:28-2 14:34-2 18:46-2 27:36-2 31:16-1 36:47-2 39:39-2 41:49-2 43:53-2 44:30-2
36340AB PIL 4:21-2 3:07-2 7:06-2 4:12-1 8:50-1 3:40-1 5:31-2 2:52-1 2:10-4 2:04-2 0:37-2
3 53:21 MARTIN VEASTAD 5:21-5 9:11-3 16:33-3 21:16-3 30:27-3 34:39-3 45:32-3 48:56-3 50:33-3 52:44-3 53:21-3
79733ATN 5:21-5 3:50-4 7:22-3 4:43-4 9:11-2 4:12-4 10:53-6 3:24-3 1:37-2 2:11-5 0:37-2
4 56:51 FINN GANGE 5:46-6 11:31-6 19:45-6 24:40-6 34:15-4 39:27-4 46:44-4 51:11-4 53:59-4 56:13-4 56:51-4
76039NVE 5:46-6 5:45-8 8:14-4 4:55-6 9:35-4 5:12-6 7:17-3 4:27-5 2:48-6 2:14-6 0:38-4
5 59:32 SVEIN  ANDERSEN 4:57-3 9:56-5 18:51-5 23:49-5 34:32-5 39:34-5 47:05-5 52:12-5 56:45-5 58:54-5 59:32-5
79231NORCONSULT 4:57-3 4:59-7 8:55-6 4:58-7 10:43-5 5:02-5 7:31-4 5:07-9 4:33-9 2:09-4 0:38-4
6 61:29 JOHN STANES 4:59-4 9:23-4 18:04-4 22:46-4 36:17-6 40:15-6 53:21-6 56:51-6 58:29-6 60:49-6 61:29-6
91331HIL NSB 4:59-4 4:24-5 8:41-5 4:42-3 13:31-8 3:58-3 13:06-8 3:30-4 1:38-3 2:20-8 0:40-6
7 74:50 PETER MOLTHE 10:49-8 14:08-8 24:00-7 28:49-7 39:42-7 44:57-7 64:47-7 69:28-7 72:10-7 74:14-7 74:50-7
81512SBIL 10:49-8 3:19-3 9:52-7 4:49-5 10:53-6 5:15-7 19:50-9 4:41-7 2:42-5 2:04-2 0:36-1
8 79:44 HARALD SVERDRUP-THYGESON 6:02-7 12:47-7 24:22-8 36:21-8 47:31-8 56:06-8 68:04-8 73:04-8 76:40-8 78:58-8 79:44-8
87016CSC 6:02-7 6:45-9 11:35-8 11:59-9 11:10-7 8:35-9 11:58-7 5:00-8 3:36-8 2:18-7 0:46-8
9 81:08 JOHN RAVLO 11:38-9 16:30-9 30:11-9 36:35-9 51:22-9 58:33-9 68:59-9 73:33-9 76:59-9 80:16-9 81:08-9
78628ENVIRO ENERGI 11:38-9 4:52-6 13:41-9 6:24-8 14:47-9 7:11-8 10:26-5 4:34-6 3:26-7 3:17-9 0:52-9
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-91 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-82 8-118 9-80 10-119 M-100
1 51:06 JOHN TH  PETERSEN 4:47-1 8:21-1 16:34-1 22:00-2 33:02-4 37:38-2 43:24-1 46:18-1 48:23-1 50:24-1 51:06-1
79791NORDEA 4:47-1 3:34-2 8:13-4 5:26-8 11:02-10 4:36-3 5:46-1 2:54-2 2:05-3 2:01-1 0:42-4
2 53:43 PÅL BENJAMINSEN 5:00-2 8:34-2 16:46-2 21:45-1 32:01-2 37:05-1 44:10-2 47:35-2 50:56-3 53:01-2 53:43-2
36455FORSVARSBYGG 5:00-2 3:34-2 8:12-3 4:59-6 10:16-5 5:04-6 7:05-6 3:25-6 3:21-13 2:05-3 0:42-4
3 53:50 KARL ORUD 6:00-9 9:51-7 18:28-6 23:44-6 34:00-5 39:15-5 45:40-3 48:36-3 50:47-2 53:04-3 53:50-3
80440MORECOM 6:00-9 3:51-9 8:37-6 5:16-7 10:16-5 5:15-8 6:25-3 2:56-3 2:11-5 2:17-11 0:46-10
4 54:42 ROAR BJORDAL 5:18-4 8:44-3 16:53-3 22:23-4 32:48-3 37:39-3 45:53-4 49:53-4 51:59-4 54:01-4 54:42-4
23439STATSBYGG 5:18-4 3:26-1 8:09-2 5:30-9 10:25-9 4:51-5 8:14-12 4:00-10 2:06-4 2:02-2 0:41-2
5 56:29 KNUT KROSBY 5:15-3 8:52-4 17:16-4 22:07-3 35:56-9 41:26-8 47:52-6 51:43-6 53:37-5 55:48-5 56:29-5
39168NEPTUN 5:15-3 3:37-4 8:24-5 4:51-3 13:49-16 5:30-11 6:26-4 3:51-8 1:54-1 2:11-6 0:41-2
6 56:57 HELGE  BJAALAND 5:19-5 10:35-13 21:09-14 26:46-12 36:57-10 43:01-11 49:05-8 51:53-7 53:52-6 56:11-6 56:57-6
400900ELLE AS 5:19-5 5:16-16 10:34-14 5:37-10 10:11-3 6:04-14 6:04-2 2:48-1 1:59-2 2:19-12 0:46-10
7 57:24 IVAR OPSAHL 6:04-11 9:51-7 20:28-13 26:51-13 37:03-11 41:50-9 48:44-7 52:08-8 54:24-7 56:33-7 57:24-7
401100PLANBYGG  6:04-11 3:47-7 10:37-15 6:23-15 10:12-4 4:47-4 6:54-5 3:24-5 2:16-6 2:09-5 0:51-14
8 58:11 HASSE BERGSTRØM 6:06-12 11:45-17 20:23-10 25:04-9 35:23-8 39:50-7 49:05-8 52:49-9 55:10-8 57:25-8 58:11-8
87044SKI VG SKOLE 6:06-12 5:39-18 8:38-7 4:41-2 10:19-7 4:27-2 9:15-14 3:44-7 2:21-8 2:15-9 0:46-10
9 58:31 TERJE STENSHOLM 5:56-7 9:35-5 20:02-9 24:57-8 35:18-7 42:17-10 50:01-10 53:17-10 55:46-9 57:51-9 58:31-9
75052TV2 5:56-7 3:39-5 10:27-13 4:55-4 10:21-8 6:59-19 7:44-8 3:16-4 2:29-9 2:05-3 0:40-1
10 59:28 EINAR SKÅRE 5:47-6 10:10-9 20:25-12 25:20-10 34:38-6 38:58-4 46:12-5 50:52-5 55:46-9 58:44-10 59:28-10
71581BREVPOST 5:47-6 4:23-12 10:15-12 4:55-4 9:18-2 4:20-1 7:14-7 4:40-16 4:54-19 2:58-16 0:44-8
11 60:48 BJØRN BLOMSNES 6:15-15 10:18-10 19:54-8 25:39-11 37:33-12 43:22-12 51:09-11 55:26-11 57:46-11 60:02-11 60:48-11
82358SCANDPOWER 6:15-15 4:03-10 9:36-10 5:45-12 11:54-13 5:49-13 7:47-9 4:17-14 2:20-7 2:16-10 0:46-10
12 65:05 ERIK LINDQUIST 6:13-14 10:53-14 23:03-17 28:48-15 40:15-15 45:19-13 53:58-12 58:01-12 60:59-12 64:21-12 65:05-12
80611OSLO LÆRERNE 6:13-14 4:40-14 12:10-20 5:45-12 11:27-12 5:04-6 8:39-13 4:03-12 2:58-11 3:22-19 0:44-8
13 66:09 KNUT ERIK  ØSTENGEN 6:01-10 9:49-6 19:02-7 24:40-7 39:59-14 45:22-14 55:24-13 59:22-13 63:01-13 65:15-13 66:09-13
79717ATN 6:01-10 3:48-8 9:13-9 5:38-11 15:19-20 5:23-10 10:02-15 3:58-9 3:39-17 2:14-7 0:54-15
14 67:25 REIDAR  KIERULF 5:58-8 10:23-11 21:59-16 28:49-16 41:46-16 47:24-16 55:30-14 61:10-14 63:42-14 66:43-14 67:25-14
82214RKP 5:58-8 4:25-13 11:36-19 6:50-17 12:57-15 5:38-12 8:06-11 5:40-18 2:32-10 3:01-17 0:42-4
15 68:55 ARNE EDVINSEN 6:49-16 10:33-12 18:25-5 22:57-5 32:00-1 39:28-6 58:23-15 62:25-15 65:59-15 68:13-15 68:55-15
39551DNB 6:49-16 3:44-6 7:52-1 4:32-1 9:03-1 7:28-20 18:55-19 4:02-11 3:34-16 2:14-7 0:42-4
16 74:12 HELGE  STENSETH 6:59-17 15:51-19 26:54-19 34:16-18 48:24-19 54:47-18 62:44-17 66:51-16 70:23-16 73:08-16 74:12-16
79715ATN 6:59-17 8:52-21 11:03-18 7:22-18 14:08-17 6:23-15 7:57-10 4:07-13 3:32-14 2:45-14 1:04-19
17 80:32 PER NERMO 6:12-13 11:01-15 21:09-14 27:38-14 39:36-13 45:59-15 58:29-16 72:50-18 76:58-17 79:34-17 80:32-17
82204INTERCONSULT BIL 6:12-13 4:49-15 10:08-11 6:29-16 11:58-14 6:23-15 12:30-17 14:21-21 4:08-18 2:36-13 0:58-16
18 84:12 THORE  PEDERSEN 8:41-19 14:39-18 25:37-18 33:14-17 47:54-18 53:15-17 67:03-18 71:39-17 80:23-18 83:12-18 84:12-18
23647NORDEA 8:41-19 5:58-20 10:58-17 7:37-19 14:40-18 5:21-9 13:48-18 4:36-15 8:44-21 2:49-15 1:00-17
19 89:39 KJELL BREVIK 6:59-17 11:19-16 20:23-10 35:13-20 46:24-17 64:09-20 74:33-19 79:34-19 84:33-19 88:16-19 89:39-19
97414SEMCO 6:59-17 4:20-11 9:04-8 14:50-21 11:11-11 17:45-21 10:24-16 5:01-17 4:59-20 3:43-21 1:23-21
20 100:31 TOM  LARSEN 12:12-21 18:09-21 28:46-20 34:45-19 49:53-20 56:47-19 79:54-20 92:44-20 95:51-20 99:30-20 100:31-20
92255DNR 12:12-21 5:57-19 10:37-15 5:59-14 15:08-19 6:54-18 23:07-21 12:50-20 3:07-12 3:39-20 1:01-18
21 103:55 ARVID RINGERIKE 10:50-20 16:27-20 30:36-21 42:07-21 60:38-21 67:07-21 89:59-21 95:56-21 99:28-21 102:41-21 103:55-21
78974VIKEN ENERGINETT 10:50-20 5:37-17 14:09-21 11:31-20 18:31-21 6:29-17 22:52-20 5:57-19 3:32-14 3:13-18 1:14-20
  DISK JOHAN T  JENSEN 91;5:13 93;8:51 109;18:14 97;23:02 96;32:52 82;58:32 118;61:48 80;64:43 119;66:51 100;67:37 250;67:46
79905UD 
  DISK TORE BENNECHE 91;6:33 93;10:45 109;20:49 97;32:12 96;44:44 94;50:04 82;66:31 100;93:52 250;93:58
80544UNIVERSITETET 
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-90 2-97 3-96 4-94 5-83 6-81 7-80 8-119 M-100
1 45:30 TOR LEA 4:33-4 14:08-1 23:16-1 30:55-1 36:30-1 40:50-1 41:56-1 44:39-1 45:30-1
32370RIKSHOSPITALET 4:33-4 9:35-1 9:08-1 7:39-10 5:35-1 4:20-1 1:06-1 2:43-8 0:51-6
2 50:28 JON FÆRDEN 4:44-6 15:38-3 27:54-3 32:28-2 39:20-2 44:37-2 47:20-2 49:38-2 50:28-2
80602KREDITORFOR 4:44-6 10:54-2 12:16-6 4:34-1 6:52-3 5:17-2 2:43-12 2:18-2 0:50-5
3 54:33 BJARNE PAULSRUD 6:13-13 22:19-11 31:47-5 37:17-5 43:55-3 50:09-3 51:19-3 53:57-3 54:33-3
64303AQUATEAM 6:13-13 16:06-9 9:28-2 5:30-3 6:38-2 6:14-5 1:10-2 2:38-6 0:36-1
4 55:27 KJELL STENSTADVOLD 4:04-1 15:14-2 25:32-2 36:52-4 44:15-4 50:59-5 52:23-5 54:40-4 55:27-4
87052HYDRO OSLO 4:04-1 11:10-3 10:18-3 11:20-13 7:23-4 6:44-6 1:24-3 2:17-1 0:47-2
5 55:39 RUNAR NARVLAND 4:15-2 18:46-4 29:49-4 35:26-3 44:24-5 50:28-4 52:11-4 54:48-5 55:39-5
79875TRYGDERETTEN 4:15-2 14:31-5 11:03-4 5:37-4 8:58-7 6:04-3 1:43-6 2:37-5 0:51-6
6 62:52 ØYSTEIN FUSKELAND 5:21-9 21:31-9 34:26-8 41:03-6 50:00-6 56:59-6 58:50-6 61:56-6 62:52-6
79852NRK 5:21-9 16:10-10 12:55-7 6:37-6 8:57-6 6:59-7 1:51-8 3:06-12 0:56-11
7 65:31 IVAR STRØMSTAD 4:32-3 19:23-5 35:58-9 41:52-8 51:47-7 59:53-7 61:44-7 64:36-7 65:31-7
77378OU-KAM. 4:32-3 14:51-7 16:35-11 5:54-5 9:55-10 8:06-10 1:51-8 2:52-9 0:55-10
8 66:13 BJØRN  SPJELKAVIK 4:50-7 19:37-6 32:59-6 44:03-9 51:51-8 61:15-8 62:43-8 65:24-8 66:13-8
82967FBI 4:50-7 14:47-6 13:22-8 11:04-12 7:48-5 9:24-12 1:28-4 2:41-7 0:49-3
9 69:22 TOM IBSEN 5:45-10 21:27-8 39:55-11 47:14-10 56:45-10 64:02-9 66:07-9 68:28-9 69:22-9
80728UBIL 5:45-10 15:42-8 18:28-12 7:19-9 9:31-9 7:17-8 2:05-10 2:21-3 0:54-9
10 70:36 TORSTEIN ØSTEN 5:46-11 19:55-7 34:18-7 41:16-7 56:03-9 64:56-10 66:39-10 69:44-10 70:36-10
82169MAESTRO 5:46-11 14:09-4 14:23-9 6:58-8 14:47-13 8:53-11 1:43-6 3:05-11 0:52-8
11 71:20 BJØRN  LARSSEN 5:52-12 22:14-10 37:21-10 48:03-11 58:06-11 65:42-12 67:21-11 70:16-11 71:20-11
80610OSLO LÆRERNE 5:52-12 16:22-11 15:07-10 10:42-11 10:03-11 7:36-9 1:39-5 2:55-10 1:04-12
12 72:30 KNUT MØGEDAL 4:38-5 33:12-13 45:01-12 50:30-12 59:31-12 65:37-11 69:18-12 71:41-12 72:30-12
80722KVÆRNER OSLO 4:38-5 28:34-13 11:49-5 5:29-2 9:01-8 6:06-4 3:41-13 2:23-4 0:49-3
13 97:27 PER HAUGEN 4:58-8 25:47-12 51:13-13 57:51-13 69:09-13 90:38-13 92:49-13 96:20-13 97:27-13
80116NEDERMAN 4:58-8 20:49-12 25:26-13 6:38-7 11:18-12 21:29-13 2:11-11 3:31-13 1:07-13
  DISK SIGMUND NYLUND 90;4:17 250;23:18
67712NORDEA 
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-83 8-87 9-105 10-107 11-80 12-119 M-100
1 46:46 ARE KRISTIANSEN 5:48-3 7:50-1 13:45-1 17:09-1 24:04-1 27:52-1 32:30-1 34:25-1 40:39-1 41:47-1 44:20-1 46:06-1 46:46-1
66834  5:48-3 2:02-1 5:55-2 3:24-1 6:55-1 3:48-5 4:38-2 1:55-2 6:14-1 1:08-1 2:33-3 1:46-3 0:40-6
2 47:29 TERJE  MATHISEN 5:43-2 7:59-2 13:51-2 17:55-2 25:30-2 28:38-2 33:07-2 34:57-2 41:22-2 42:39-2 45:03-2 46:54-2 47:29-2
402460HYDRO OSLO 5:43-2 2:16-5 5:52-1 4:04-3 7:35-2 3:08-1 4:29-1 1:50-1 6:25-3 1:17-2 2:24-2 1:51-5 0:35-2
3 51:30 EIVIND HOFF 6:05-6 8:11-3 15:07-3 19:45-3 28:23-4 32:12-4 36:58-4 39:02-3 45:25-3 46:51-3 49:13-3 50:52-3 51:30-3
401064NORDEA 6:05-6 2:06-2 6:56-4 4:38-6 8:38-5 3:49-6 4:46-3 2:04-3 6:23-2 1:26-3 2:22-1 1:39-1 0:38-4
4 53:40 DAG BJØRNERØD 5:30-1 8:17-6 15:09-4 19:46-4 27:49-3 31:30-3 36:38-3 39:02-3 45:31-4 47:09-4 51:10-4 52:58-4 53:40-4
39008TAC 5:30-1 2:47-7 6:52-3 4:37-5 8:03-3 3:41-4 5:08-4 2:24-7 6:29-4 1:38-8 4:01-9 1:48-4 0:42-7
5 56:05 BJØRN H GRANDAL 5:56-4 8:11-3 16:20-6 20:16-5 30:15-6 33:45-5 39:57-5 42:06-5 49:11-5 50:43-5 53:36-5 55:29-5 56:05-5
401013FINANSAVISEN 5:56-4 2:15-4 8:09-8 3:56-2 9:59-6 3:30-2 6:12-8 2:09-5 7:05-6 1:32-6 2:53-5 1:53-6 0:36-3
6 58:25 FRODE STRISLAND 6:22-7 8:53-7 16:38-7 21:13-7 29:30-5 34:00-6 39:57-5 42:06-5 49:36-6 51:59-6 55:25-6 57:38-6 58:25-6
82203FBI 6:22-7 2:31-6 7:45-7 4:35-4 8:17-4 4:30-8 5:57-7 2:09-5 7:30-7 2:23-9 3:26-6 2:13-8 0:47-9
7 58:51 DYRE MARTIN GULBRANDSEN 6:01-5 8:14-5 15:41-5 20:32-6 33:31-7 37:37-7 43:03-7 45:09-7 52:08-7 53:34-7 56:17-7 58:12-7 58:51-7
36612BRØBIL 6:01-5 2:13-3 7:27-6 4:51-7 12:59-9 4:06-7 5:26-5 2:06-4 6:59-5 1:26-3 2:43-4 1:55-7 0:39-5
8 65:28 TOR RINGSTAD 7:28-8 11:19-8 20:20-8 25:45-9 37:30-9 41:04-9 47:40-9 50:21-8 57:55-8 59:24-8 63:09-8 64:54-8 65:28-8
71244TANDBERG 7:28-8 3:51-9 9:01-9 5:25-9 11:45-8 3:34-3 6:36-9 2:41-8 7:34-8 1:29-5 3:45-7 1:45-2 0:34-1
9 68:05 TORMOD ØVERGAARD 9:53-9 13:21-9 20:21-9 25:32-8 35:52-8 40:50-8 46:41-8 52:00-9 59:39-9 61:14-9 65:04-9 67:21-9 68:05-9
31423HANDS 9:53-9 3:28-8 7:00-5 5:11-8 10:20-7 4:58-9 5:51-6 5:19-9 7:39-9 1:35-7 3:50-8 2:17-9 0:44-8
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-85 2-88 3-95 4-118 5-80 6-119 M-100
1 39:45 SVERRE SUNDE 3:07-2 7:45-2 19:44-2 29:30-1 34:40-1 38:47-1 39:45-1
81511SØRBRÅTEN 3:07-2 4:38-3 11:59-2 9:46-1 5:10-3 4:07-5 0:58-3
2 50:58 ANDREAS B. BRATLIE 4:26-7 11:52-7 25:13-4 38:48-2 46:14-2 50:08-2 50:58-2
86919  4:26-7 7:26-8 13:21-3 13:35-2 7:26-4 3:54-3 0:50-1
3 63:52 ANNE BAKKE HINSCH 10:44-9 20:16-9 34:07-6 49:50-5 54:38-3 63:02-3 63:52-3
94481  10:44-9 9:32-9 13:51-4 15:43-3 4:48-1 8:24-9 0:50-1
4 64:26 MARION BØRRESEN 2:59-1 6:21-1 23:30-3 44:10-3 60:19-4 63:22-4 64:26-4
81319NGI 2:59-1 3:22-1 17:09-6 20:40-5 16:09-8 3:03-1 1:04-6
5 73:09 RIGMOR LONGVA 9:00-8 14:41-8 29:01-5 46:28-4 67:45-5 72:00-5 73:09-5
78658SNT-BIL 9:00-8 5:41-5 14:20-5 17:27-4 21:17-9 4:15-6 1:09-7
6 88:38 HÅVARD S. BJØRNSEN 4:18-6 10:08-5 34:45-7 73:35-7 81:29-7 86:35-7 88:38-6
92064OBOS 4:18-6 5:50-6 24:37-8 38:50-8 7:54-6 5:06-8 2:03-8
7 88:42 LINDA M. PETTERSEN 4:16-5 10:15-6 34:45-7 73:34-6 81:26-6 86:31-6 88:42-7
92063OBOS 4:16-5 5:59-7 24:30-7 38:49-7 7:52-5 5:05-7 2:11-9
8 88:50 HENRIETTE AMUNDRUSTAD 3:31-3 7:46-3 18:56-1 74:34-8 83:48-8 87:50-8 88:50-8
89798STATNETT 3:31-3 4:15-2 11:10-1 55:38-9 9:14-7 4:02-4 1:00-4
9 100:25 ESPEN RYDENG 3:53-4 8:33-4 60:51-9 90:58-9 95:53-9 99:23-9 100:25-9
87682  3:53-4 4:40-4 52:18-9 30:07-6 4:55-2 3:30-2 1:02-5
  DISK NIKOLAI BRODIN 85;3:17 88;7:57 95;19:50 118;29:26 119;38:56 100;39:44 250;39:56
31078SØRBRÅTEN 
  DISK RAGNHILD SKJÆVESTAD 85;12:45 88;20:58 95;50:51 250;85:22
402830  
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-94 3-105 4-90 5-80 6-119 M-100
1 41:39 JANNICKE WIDERBERG 9:40-2 15:49-1 23:29-1 30:56-1 37:40-1 40:36-1 41:39-1
96686RIKSHOSPITALET 9:40-2 6:09-2 7:40-1 7:27-1 6:44-2 2:56-5 1:03-9
2 44:46 STINE BØRKE 9:54-5 16:06-3 24:15-2 31:52-2 41:05-2 43:54-2 44:46-2
81422MUNDI PHARMA 9:54-5 6:12-4 8:09-3 7:37-3 9:13-11 2:49-3 0:52-4
3 47:56 ERLING MOLDAL 9:44-3 17:22-5 27:03-3 38:14-3 44:54-3 47:03-3 47:56-3
81318  9:44-3 7:38-10 9:41-4 11:11-10 6:40-1 2:09-1 0:53-5
4 51:33 HARALD RISNES 9:47-4 15:57-2 28:39-5 39:29-4 47:12-4 50:40-4 51:33-4
70200STATNETT 9:47-4 6:10-3 12:42-11 10:50-8 7:43-5 3:28-10 0:53-5
5 53:46 MOGENS MONSEN 15:21-12 22:21-10 33:03-6 41:41-5 48:39-5 52:06-5 53:46-5
23896MYSOFT 15:21-12 7:00-7 10:42-6 8:38-4 6:58-3 3:27-9 1:40-16
6 56:17 SIREN GREVE 17:35-13 23:29-11 33:11-8 42:03-6 52:35-8 55:31-6 56:17-6
78668STATOIL 17:35-13 5:54-1 9:42-5 8:52-5 10:32-13 2:56-5 0:46-2
7 56:57 RAGNHILD HAUGERUD 13:48-9 21:54-9 33:04-7 43:30-7 51:34-6 55:35-7 56:57-7
64326AGA AS 13:48-9 8:06-11 11:10-7 10:26-6 8:04-6 4:01-13 1:22-14
8 57:37 GØRIL OLSEN 14:25-11 21:38-8 33:37-9 44:18-8 52:34-7 56:17-8 57:37-8
80136RIKSHOSPITALET 14:25-11 7:13-8 11:59-9 10:41-7 8:16-8 3:43-11 1:20-13
9 59:48 SIGRID M VIE 13:34-8 24:31-12 36:23-11 47:15-11 55:38-9 58:49-9 59:48-9
24782NYDALEN 13:34-8 10:57-15 11:52-8 10:52-9 8:23-9 3:11-8 0:59-7
10 60:38 GURI DØSEN 10:47-6 17:12-4 37:00-12 44:36-9 56:44-10 59:36-10 60:38-10
24765NYDALEN 10:47-6 6:25-6 19:48-16 7:36-2 12:08-15 2:52-4 1:02-8
11 62:37 IVAR BARIKMO 12:36-7 21:30-7 33:51-10 47:04-10 57:01-11 61:05-11 62:37-11
79183RINGNES 12:36-7 8:54-14 12:21-10 13:13-12 9:57-12 4:04-15 1:32-15
12 63:33 IDA SKJEGGESTAD 13:51-10 20:04-6 27:54-4 52:17-12 59:16-12 62:24-12 63:33-12
96510HYDRO 13:51-10 6:13-5 7:50-2 24:23-15 6:59-4 3:08-7 1:09-11
13 68:52 CHRISTELLE  DENONVILLE 17:42-14 25:18-13 43:50-14 55:19-13 63:55-13 67:42-13 68:52-13
82240FBI 17:42-14 7:36-9 18:32-15 11:29-11 8:36-10 3:47-12 1:10-12
14 73:04 ANNEMARIE ERICHSEN 19:09-15 27:46-14 43:22-13 61:31-15 69:35-14 72:21-14 73:04-14
79233  19:09-15 8:37-13 15:36-13 18:09-14 8:04-6 2:46-2 0:43-1
15 76:55 HANNE OPSAHL 20:04-16 28:18-15 44:13-15 59:46-14 71:49-15 75:51-15 76:55-15
97456TANDBERG DATA 20:04-16 8:14-12 15:55-14 15:33-13 12:03-14 4:02-14 1:04-10
16 116:21 MATHILDE SKAARE 9:24-1 33:26-16 48:01-16 84:02-16 109:12-16 115:32-16 116:21-16
79234KOLL 9:24-1 24:02-16 14:35-12 36:01-16 25:10-16 6:20-16 0:49-3
  DISK SOLVEIG BLOMVIK 92;12:05 94;25:57 105;51:44 250;68:06
23227KJELSÅS 
  DISK CHRISTIAN SIMON 92;23:28 94;30:01 100;82:30 250;82:36
78608FBI 
  DISK BERNT TOLLEFSEN 94;29:09 119;49:41 100;50:49 250;50:57
89695BREVPOST 
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-90 2-97 3-96 4-94 5-83 6-81 7-80 8-119 M-100
1 35:18 JAN TORE HENRIKSEN 2:57-1 11:24-1 19:40-1 23:00-1 28:02-1 31:46-1 32:55-1 34:42-1 35:18-1
63793HENRIKSENS CONS  2:57-1 8:27-1 8:16-1 3:20-1 5:02-1 3:44-1 1:09-1 1:47-1 0:36-2
2 43:25 HARALD IWE 3:34-2 12:11-2 24:44-2 28:27-2 34:37-2 39:17-2 40:36-2 42:50-2 43:25-2
82225NGI 3:34-2 8:37-2 12:33-5 3:43-2 6:10-2 4:40-2 1:19-3 2:14-4 0:35-1
3 50:30 JAN ERLEND INNSELSET 4:31-4 16:02-3 25:42-3 31:42-3 38:47-3 45:56-3 47:17-3 49:46-3 50:30-3
81581PEAB BIL 4:31-4 11:31-3 9:40-2 6:00-8 7:05-4 7:09-5 1:21-4 2:29-6 0:44-4
4 56:26 HANS JØRGEN LUNDBY 4:12-3 17:23-6 34:51-7 39:17-7 46:36-6 52:29-4 53:51-4 55:43-4 56:26-4
81423EY BIL 4:12-3 13:11-6 17:28-9 4:26-3 7:19-5 5:53-3 1:22-5 1:52-2 0:43-3
5 60:30 DAG LANGSETH 4:46-5 16:26-4 28:18-4 34:07-4 41:45-5 54:56-5 56:30-5 59:44-5 60:30-5
79175RINGNES 4:46-5 11:40-4 11:52-3 5:49-6 7:38-6 13:11-9 1:34-7 3:14-10 0:46-6
6 62:47 BRIT NILSEN 5:32-8 20:03-7 35:10-8 40:46-8 48:49-8 57:55-7 59:25-6 61:51-6 62:47-6
87680VAULEN O-KLUBB 5:32-8 14:31-9 15:07-7 5:36-5 8:03-7 9:06-7 1:30-6 2:26-5 0:56-9
7 65:22 SVEIN TRYTI 7:08-9 20:52-9 33:16-6 39:08-6 48:15-7 55:29-6 61:35-7 64:28-7 65:22-7
82375ABB 7:08-9 13:44-7 12:24-4 5:52-7 9:07-8 7:14-6 6:06-10 2:53-8 0:54-8
8 67:12 ØYVIND  GRANDUM 4:47-6 16:39-5 29:34-5 34:48-5 41:41-4 60:29-8 63:54-8 66:24-8 67:12-8
91035FFI 4:47-6 11:52-5 12:55-6 5:14-4 6:53-3 18:48-10 3:25-9 2:30-7 0:48-7
9 68:35 SIRI  SPJELKAVIK 5:26-7 20:40-8 38:54-9 45:34-9 56:26-9 62:26-9 64:35-9 67:35-9 68:35-9
67752TYRVING 5:26-7 15:14-10 18:14-10 6:40-9 10:52-10 6:00-4 2:09-8 3:00-9 1:00-10
10 78:44 FABRICE LAPIQUE 17:07-10 31:17-10 46:40-10 55:00-10 65:25-10 74:44-10 76:00-10 78:00-10 78:44-10
82239FBI 17:07-10 14:10-8 15:23-8 8:20-10 10:25-9 9:19-8 1:16-2 2:00-3 0:44-4
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-83 8-87 9-105 10-107 11-80 12-119 M-100
1 56:34 RAGNHILD BENTE ANDERSEN 6:33-1 8:41-1 16:22-1 20:25-1 30:38-1 34:13-1 40:20-1 42:47-1 49:34-1 51:12-1 54:16-1 55:58-1 56:34-1
83061TELENOR 6:33-1 2:08-1 7:41-2 4:03-1 10:13-2 3:35-1 6:07-2 2:27-2 6:47-2 1:38-2 3:04-2 1:42-1 0:36-2
2 58:07 JOSTEIN LØVÅS 8:20-2 10:30-2 17:13-2 21:20-2 31:31-2 35:52-2 41:56-2 44:03-2 50:43-2 52:07-2 54:45-2 57:35-2 58:07-2
81583FINANSAVISEN 8:20-2 2:10-2 6:43-1 4:07-2 10:11-1 4:21-2 6:04-1 2:07-1 6:40-1 1:24-1 2:38-1 2:50-2 0:32-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-91 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-82 8-118 9-80 10-119 M-100
1 70:03 STIG Ø. KVARSNES 5:46-1 13:14-3 23:51-2 29:26-2 44:38-2 49:57-2 59:23-2 63:28-2 66:42-1 69:22-1 70:03-1
81419LEGATSIDEN.no 5:46-1 7:28-6 10:37-2 5:35-1 15:12-6 5:19-1 9:26-4 4:05-1 3:14-3 2:40-2 0:41-2
2 74:04 MAGNE  LUND  8:38-4 13:59-4 25:23-3 31:18-3 44:38-2 50:47-3 58:48-1 63:16-1 69:57-2 73:12-2 74:04-2
400369NETCOM 8:38-4 5:21-1 11:24-3 5:55-3 13:20-3 6:09-4 8:01-1 4:28-3 6:41-7 3:15-4 0:52-6
3 75:10 OLE JØRN HORNTVEDT 6:19-2 12:12-1 30:09-5 36:10-5 49:30-4 55:24-4 63:57-3 69:10-3 71:40-3 74:27-3 75:10-3
81513JENSEN CILOG 6:19-2 5:53-4 17:57-7 6:01-4 13:20-3 5:54-3 8:33-2 5:13-5 2:30-1 2:47-3 0:43-3
4 78:26 JON MOSBERG 6:31-3 12:17-2 22:49-1 28:26-1 38:03-1 43:55-1 67:34-4 72:20-4 75:01-4 77:35-4 78:26-4
81421AURILCO 6:31-3 5:46-3 10:32-1 5:37-2 9:37-1 5:52-2 23:39-7 4:46-4 2:41-2 2:34-1 0:51-5
5 82:48 ARE HERSTAD 8:48-5 15:22-5 28:55-4 36:02-4 53:47-6 62:26-6 70:59-5 75:09-5 78:27-5 81:59-5 82:48-5
82327SCANDPOWER 8:48-5 6:34-5 13:33-4 7:07-5 17:45-7 8:39-6 8:33-2 4:10-2 3:18-4 3:32-6 0:49-4
6 86:31 STEPHANE NICOLAS 12:25-6 17:59-6 31:51-6 39:40-6 51:56-5 61:16-5 73:04-6 78:22-6 82:30-6 85:51-6 86:31-6
89706FFI 12:25-6 5:34-2 13:52-5 7:49-6 12:16-2 9:20-7 11:48-5 5:18-6 4:08-5 3:21-5 0:40-1
7 100:48 SVEN STØVNE 12:25-6 20:21-7 37:57-7 46:10-7 60:39-7 68:52-7 85:08-7 90:42-7 95:24-7 99:55-7 100:48-7
400486FRISKIS&SVETTIS 12:25-6 7:56-7 17:36-6 8:13-7 14:29-5 8:13-5 16:16-6 5:34-7 4:42-6 4:31-7 0:53-7
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-92 2-93 3-109 4-97 5-96 6-94 7-83 8-87 9-105 10-107 11-80 12-119 M-100
1 85:20   8:59-1 14:26-1 27:38-1 35:34-1 46:35-1 51:44-1 59:55-1 63:19-1 74:29-1 76:47-1 82:14-1 84:36-1 85:20-1
3553585  8:59-1 5:27-1 13:12-1 7:56-1 11:01-1 5:09-1 8:11-1 3:24-1 11:10-1 2:18-1 5:27-1 2:22-1 0:44-1