RESULTAT P6 MARIDALEN SKOLE 27.5.2003
Arrangør: Høyskolen i Oslo
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 83058 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 47:37:00 103
2 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 53:12:00 97
3 97471 BIRGITTE BLINDHEIM VÅRT LAND 75:44:00 73
4 96519 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 94:31:00 54
5 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 118:04:00 30
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 52:54:00 103
2 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 66:09:00 89
3 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 70:37:00 84
4 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 83:15:00 70
5 79820 INGER J  EIKELAND ELKEM 86:35:00 67
6 80767 INGRID  STUMPF OBOS 94:42:00 59
7 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 107:29:00 46
8 96520 AINA LIE VESTA 119:21:00 34
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 54:01:00 103
2 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 60:18:00 96
3 28179 LIV FORMO LIV LAGA 60:25:00 95
4 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 70:25:00 84
5 79232 BIRGITTE KORVALD KOLL 71:53:00 83
6 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 76:32:00 78
7 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 82:39:00 72
8 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 93:57:00 61
9 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 105:57:00 49
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 50:51:00 103
2 78976 LILLA MADSEN FBI 51:49:00 102
3 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 53:05:00 99
4 80601 ANNE MARIT FÆRDEN HYDRO 55:40:00 96
5 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR  56:53:00 94
6 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 58:30:00 93
7 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 63:26:00 88
8 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 66:02:00 85
80543 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD DISK 10
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK 10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 58:17:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 66834 ARE KRISTIANSEN 46:46:00 103
2 402460 TERJE  MATHISEN HYDRO OSLO 47:29:00 102
3 401064 EIVIND HOFF NORDEA 51:30:00 97
4 39008 DAG BJØRNERØD TAC 53:40:00 94
5 401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 56:05:00 91
6 82203 FRODE STRISLAND FBI 58:25:00 89
7 36612 DYRE MARTIN GULBRANDSEN BRØBIL 58:51:00 88
8 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 65:28:00 82
9 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 68:05:00 79
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 48:40:00 103
2 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 59:12:00 92
3 96669 EINAR OPSAHL BROMOLEX 61:13:00 89
4 80784 KETIL RISVOLL TELENOR  62:42:00 86
5 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 67:07:00 82
6 96361 JON SOLSRUD OPTIMO 68:02:00 81
7 86596 BJØRN SKJÆVESTAD DENOFA 74:56:00 74
8 78611 HÅKON SAGBERG FBI 76:27:00 73
9 69031 LARS GRANDE FBI 77:24:00 72
10 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 83:48:00 65
11 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 104:30:00 50
80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 52:56:00 103
2 30305 HELGE  HAGEN HYDRO OSLO 55:36:00 100
3 62775 MORTEN HEIR BP 56:46:00 98
4 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 57:25:00 96
5 83232 STEINAR LÅG INMARSAT 59:07:00 94
6 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 59:59:00 93
7 97689 LARS EIK FRED OLSEN 60:19:00 93
8 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS.  60:53:00 93
9 78656 ARNE M  TORGERSEN NVE 62:30:00 91
10 94074 TORGRIM  ENGELL AMERSHAM 63:05:00 90
11 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 65:03:00 88
12 81510 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 66:44:00 87
13 69024 ANDREAS ERICHSEN SIEMENS 67:36:00 86
14 82121 ERIK  SERCK-HANSSEN NETCOM 68:11:00 85
15 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 69:10:00 84
16 80094 CLAUS F. CLASEN IF 70:40:00 83
17 79943 HELGE  VATN HYDRO OSLO 73:23:00 80
18 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 73:58:00 79
19 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 75:07:00 78
20 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 75:43:00 78
21 81317 RUNE TEIGLAND AAS-JAKOBSEN 76:57:00 76
22 79179 NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 77:10:00 76
23 61084 GEIR VASSDAL DNV 79:54:00 74
24 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 81:14:00 72
25 80114 ARNE SKAUTVEDT RIKSHOSPITALET 81:16:00 72
26 79111 PER STEDJE BASEFARM 84:36:00 69
27 78659 STEINAR PETTERSEN NVE 86:07:00 67
28 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 95:43:00 58
29 78657 ODDMUND SOLHEIM NVE 105:53:00 50
400013 OLE TRUDVANG AFU DISK 10
81569 FINN DAG HJELSETH AMERSHAM DISK 10
92275 PAUL HINSCH PRIVAT DISK 10
97577 ØYVIND SJØSTEDT NETSTEP DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 43:39:00 103
2 36340 JOHN HANSEN AB PIL 44:30:00 102
3 79733 MARTIN VEASTAD ATN 53:21:00 92
4 76039 FINN GANGE NVE 56:51:00 87
5 79231 SVEIN  ANDERSEN NORCONSULT 59:32:00 85
6 91331 JOHN STANES HIL NSB 61:29:00 83
7 81512 PETER MOLTHE SBIL 74:50:00 69
8 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 79:44:00 64
9 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 81:08:00 63
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 79791 JOHN TH  PETERSEN NORDEA 51:06:00 103
2 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 53:43:00 100
3 80440 KARL ORUD MORECOM 53:50:00 99
4 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG 54:42:00 97
5 39168 KNUT KROSBY NEPTUN 56:29:00 95
6 400900 HELGE  BJAALAND ELLE AS 56:57:00 95
7 401100 IVAR OPSAHL PLANBYGG  57:24:00 94
8 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 58:11:00 93
9 75052 TERJE STENSHOLM TV2 58:31:00 93
10 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 59:28:00 92
11 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 60:48:00 91
12 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 65:05:00 87
13 79717 KNUT ERIK  ØSTENGEN ATN 66:09:00 85
14 82214 REIDAR  KIERULF RKP 67:25:00 84
15 39551 ARNE EDVINSEN DNB 68:55:00 83
16 79715 HELGE  STENSETH ATN 74:12:00 77
17 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 80:32:00 71
18 23647 THORE  PEDERSEN NORDEA 84:12:00 67
19 97414 KJELL BREVIK SEMCO 89:39:00 62
20 92255 TOM  LARSEN DNR 100:31:00 51
21 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 103:55:00 48
79905 JOHAN T  JENSEN UD DISK 10
80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 45:30:00 103
2 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 50:28:00 98
3 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 54:33:00 92
4 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 55:27:00 91
5 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 55:39:00 90
6 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 62:52:00 83
7 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 65:31:00 80
8 82967 BJØRN  SPJELKAVIK FBI 66:13:00 80
9 80728 TOM IBSEN UBIL 69:22:00 77
10 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 70:36:00 75
11 80610 BJØRN  LARSSEN OSLO LÆRERNE 71:20:00 75
12 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 72:30:00 73
13 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 97:27:00 50
67712 SIGMUND NYLUND NORDEA DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 47:47:00 103
2 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 51:17:00 99
3 79724 SIGFRED  FAGERVIK ATN 54:21:00 95
4 63817 HELGE KVAASE HIAK 54:27:00 94
5 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 54:43:00 94
6 78975 ØYSTEIN  MADSEN AMERSHAM 55:15:00 93
7 400564 ARNE JORDAL SAS 56:13:00 92
8 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC  57:28:00 91
9 77393 KLAUS ENGEN SND 58:34:00 90
10 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 59:22:00 89
11 26260 OLA  KJELDSEN NVE 62:21:00 86
12 80754 OLAF  OPLAND OLAV THON BIL 64:35:00 84
13 79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 64:57:00 83
14 87017 LEIF BRÅTEN CSC 65:56:00 82
15 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 66:25:00 82
16 80824 ERIK  HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 68:35:00 80
17 79092 EILIF EGGEN STATENS VEGV. 73:54:00 74
18 96640 JON C FOUGNER FUGRO 75:25:00 73
19 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 76:40:00 72
20 12084 BJØRN ELVEVOLD OSLO LÆRERNE 77:37:00 71
21 82120 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS 84:11:00 64
22 79822 MAGNE FJELD ELKEM 85:59:00 62
23 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 95:39:00 53
79716 ARNE H  REISTAD ATN DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 39:43:00 103
2 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 40:31:00 102
3 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 41:08:00 100
4 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 42:01:00 98
5 79821 TORE  HOLM  ELKEM 44:15:00 96
6 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 45:37:00 95
7 86904 ODD  ANDA NILU 50:12:00 90
8 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR  54:09:00 86
9 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 54:44:00 85
10 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 55:31:00 85
11 39225 SVEIN FORTHUN HIO 56:55:00 83
12 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 57:17:00 83
13 68063 ODD KJELL SKJEGSTAD NORGES VEL 58:33:00 82
14 76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 66:14:00 74
15 23885 GEORG GULLAKSEN ESSO SPORT 74:50:00 65
88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 39:27:00 103
2 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 39:43:00 102
3 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 40:54:00 100
4 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 47:36:00 92
5 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 49:00:00 91
6 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 49:13:00 91
7 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 51:19:00 89
8 82190 MAGNE GRANDE FBI 51:48:00 88
9 83139 THOMAS RØGEBERG KOLL 52:27:00 87
10 78972 ØRNULF FREMMING METEOROLOGEN 66:53:00 73
11 80785 SVEIN KILDAL TELENOR  68:01:00 72
12 66677 ERIK KIELLAND NVE 84:14:00 56
13 79886 HAROLD OLSEN POSTEN  97:30:00 50
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 42:23:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 45:43:00 99
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 52:48:00 91
Resultat klasse N (NYBEGYNNER)
1 81511 SVERRE SUNDE SØRBRÅTEN 39:45:00 50
2 86919 ANDREAS B. BRATLIE 50:58:00 50
3 94481 ANNE BAKKE HINSCH 63:52:00 50
4 81319 MARION BØRRESEN NGI 64:26:00 50
5 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 73:09:00 50
6 92064 HÅVARD S. BJØRNSEN OBOS 88:38:00 50
7 92063 LINDA M. PETTERSEN OBOS 88:42:00 50
8 89798 HENRIETTE AMUNDRUSTAD STATKRAFT 88:50:00 50
9 87682 ESPEN RYDENG 100:25:00 50
31078 NIKOLAI BRODIN SØRBRÅTEN DISK 10
402830 RAGNHILD SKJÆVESTAD DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 41:39:00 50
2 81422 STINE BØRKE MUNDI PHARMA 44:46:00 50
3 81318 ERLING MOLDAL 47:56:00 50
4 70200 HARALD RISNES STATNETT 51:33:00 50
5 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 53:46:00 50
6 78668 SIREN GREVE STATOIL 56:17:00 50
7 64326 RAGNHILD HAUGERUD AGA AS 56:57:00 50
8 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 57:37:00 50
9 24782 SIGRID M VIE NYDALEN 59:48:00 50
10 24765 GURI DØSEN NYDALEN 60:38:00 50
11 79183 IVAR BARIKMO RINGNES 62:37:00 50
12 96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO 63:33:00 50
13 82240 CHRISTELLE  DENONVILLE FBI 68:52:00 50
14 79233 ANNEMARIE ERICHSEN 73:04:00 50
15 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 76:55:00 50
16 79234 MATHILDE SKAARE KOLL 116:21:00 50
23227 SOLVEIG BLOMVIK KJELSÅS DISK 10
78608 CHRISTIAN SIMON FBI DISK 10
89695 BERNT TOLLEFSEN BREVPOST DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  35:18:00 50
2 82225 HARALD IWE NGI 43:25:00 50
3 81581 JAN ERLEND INNSELSET PEAB BIL 50:30:00 50
4 81423 HANS JØRGEN LUNDBY EY BIL 56:26:00 50
5 79175 DAG LANGSETH RINGNES 60:30:00 50
6 87680 BRIT NILSEN VAULEN O-KLUBB 62:47:00 50
7 82375 SVEIN TRYTI ABB 65:22:00 50
8 91035 ØYVIND  GRANDUM FFI 67:12:00 50
9 67752 SIRI  SPJELKAVIK TYRVING 68:35:00 50
10 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 78:44:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 81419 STIG Ø. KVARSNES LEGATSIDEN.no 70:03:00 50
2 400369 MAGNE  LUND  NETCOM 74:04:00 50
3 81513 OLE JØRN HORNTVEDT JENSEN CILOG 75:10:00 50
4 81421 JON MOSBERG AURILCO 78:26:00 50
5 82327 ARE HERSTAD SCANDPOWER 82:48:00 50
6 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 86:31:00 50
7 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 100:48:00 50
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 56:34:00 50
2 81583 JOSTEIN LØVÅS FINANSAVISEN 58:07:00 50
Ukjent løper:
3553585 LANG 85:20:00 103
Antall løpere deltatt totalt: 239 Disk: 17