RESULTAT P5 KORSVOLL SKOLE / GRINDA 22.5.2003
Arrangør: KOLL / Nordmarkskarusellen
Nr Brikke Navn Lag Tid  Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 83058 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 41:43:00 103
2 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 48:28:00 96
3 79997 ELLEN PIHL HYDRO OSLO 61:56:00 81
4 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 62:06:00 80
5 79784 FRANCISKA PERGER NORDEA IL 62:52:00 79
6 81510 UNNI FUSKELAND UIO 72:21:00 70
81320 LENA SETERNES EDB BIL DISK  10
97471 BIRGITTE BLINDHEIM VÅRT LAND DISK  10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 86519 GUNHILD SUNDTJØNN SPAREBANK 1 40:49:00 103
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 52:01:00 91
3 79820 INGER J EIKELAND ELKEM 56:59:00 85
4 80767 INGRID STUMPF OBOS 59:16:00 82
5 96520 AINA LIE VESTA 73:17:00 68
6 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 73:47:00 68
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 45:35:00 103
2 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 47:01:00 101
3 79232 BIRGIT  KORVALD KOLL 53:12:00 94
4 68256 ELLEN GRANDE NLH 53:38:00 92
5 23989 INGER FINSTAD ISS NORGE 61:02:00 85
6 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 63:11:00 83
7 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 70:36:00 75
8 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 71:07:00 75
9 96522 ANNE MJAALAND ARB. ROKLUBB 71:11:00 75
10 23227 SOLVEIG BLOMVIK KJELSÅS 77:08:00 69
11 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 81:49:00 64
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 33:22:00 103
2 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 36:21:00 100
3 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 41:47:00 93
4 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 42:18:00 92
5 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 42:24:00 91
6 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR  42:25:00 91
7 23886 GERD GULLAKSEN ESSO SPORT 46:00:00 88
8 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 46:58:00 87
9 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO 53:09:00 81
78976 LILLA MADSEN FBI DISK  10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 46:55:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 39:10:00 103
2 89702 RUNAR LARSEN KVÆRNER 44:21:00 97
3 401064 EIVIND HOFF NORDEA 44:55:00 96
4 300090 MORTEN HOFFMANN PROCAPTURA 46:50:00 93
5 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  47:14:00 92
6 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 50:06:00 90
7 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 57:21:00 82
8 36612 DYRE MARTIN GULBRANDSEN BRØBIL 59:02:00 81
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 47:28:00 103
2 82377 CHARLES HALAAS ABB 48:41:00 101
3 63815 BO ELGDAHL BS 51:03:00 98
4 93963 STEINAR EASTWOOD GEOFORM 53:56:00 94
5 60718 STEINAR DANIELSEN BRØBIL 55:04:00 93
6 81509 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 58:16:00 90
7 96763 HÅKON AMUNDSEN DVASK 61:01:00 87
8 78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIR  68:53:00 79
9 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 86:41:00 61
22895 ESPEN LUNØE ULLEVÅL SYKEHUS DISK  10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 400013 OLE TRUDVANG AFU 46:50:00 103
2 81268 GUTTORM EGGE NORDEA 48:31:00 101
3 400212 NILS IHLEN HOLTE PROJEKT 49:48:00 99
4 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 50:14:00 97
5 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 50:36:00 97
6 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 51:53:00 95
7 83232 STEINAR LÅG INMARSAT 52:50:00 94
8 80715 DAG MAGNAR EVJE AMERSHAM 53:30:00 94
9 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 53:39:00 94
10 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS.  53:41:00 94
11 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 53:41:00 94
12 62775 MORTEN HEIR BP 54:24:00 93
13 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 56:39:00 91
14 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 56:43:00 91
15 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 56:49:00 91
16 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 60:44:00 87
17 80725 TORE KALHOVD KVÆRNER OSLO 61:02:00 86
18 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 61:49:00 86
19 80094 CLAUS F. CLASEN IF 62:34:00 85
20 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 62:35:00 85
21 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 63:21:00 84
22 23435 TORE RINGERIKE DNB 64:08:00 83
23 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 65:30:00 82
24 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 65:43:00 82
25 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 68:08:00 79
26 81579 LARS EIK FRED OLSEN 71:16:00 76
27 82328 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER 79:38:00 68
28 79726 GEIR HANESAND ATN 86:15:00 61
29 79991 LARS CHR OLSEN HYDRO OSLO 97:18:00 50
30 78657 ODDMUND SOLHEIM NVE 99:26:00 48
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 33:31:00 103
2 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 36:57:00 99
3 36340 JOHN HANSEN AB PIL 37:35:00 97
4 79733 MARTIN VEASTAD ATN 41:00:00 93
5 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 42:22:00 92
6 80724 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO 43:13:00 91
7 91331 JOHN STANES HIL NSB 46:16:00 88
8 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 47:25:00 87
9 81421 PETER MOLTHE SBIL 50:03:00 84
10 78693 RICHARD BLOM FBI 50:36:00 83
11 96530 STEIN BELDRING NVE 57:55:00 76
12 79998 PER CHR ALSGAARD HYDRO OSLO 67:35:00 66
13 31527 CLAUS HEEN BÆRUM FJERNV. 75:14:00 59
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 79023 CATO MOLTHE HIS 36:43:00 103
2 31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 42:01:00 97
3 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 42:24:00 96
4 80440 KARL ORUD MORECOM 42:37:00 95
5 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 43:15:00 94
6 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 44:09:00 93
7 401061 PER ØHLCKERS FBI 44:58:00 92
8 76042 EGIL HUSETH BLOM 46:37:00 91
9 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 47:47:00 89
10 79905 JOHAN T JENSEN UD 49:39:00 88
11 97414 KJELL BREVIK SEMCO 51:20:00 86
12 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 52:29:00 85
13 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 52:47:00 84
14 79715 HELGE STENSETH ATN 53:30:00 84
15 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 53:41:00 84
16 82214 REIDAR KIERULF RKP 55:16:00 82
17 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 55:57:00 81
18 91014 ERIK VEBNER NORCONSULT 56:22:00 81
19 82204 PER NERMO ICG BIL 57:25:00 80
20 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 71:46:00 65
Resultat klasse H9 (KORT)
1 95783 ARILD BLYVERKET F HOLM 37:53:00 103
2 66671 FRIDULV SAGBERG FBI 40:22:00 100
3 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 41:03:00 98
4 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 42:27:00 96
5 81581 NILS OLAV SJØBERG HIO 45:23:00 93
6 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 47:48:00 91
7 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 50:34:00 88
8 301226 ODDVAR HAGEN ATN 50:59:00 87
9 79930 THORE ROKSVOLD HIO 51:31:00 87
10 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 51:39:00 87
11 79719 BJØRN GRENAGER ATN 51:53:00 86
12 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 52:33:00 86
13 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR  53:15:00 85
14 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 60:05:00 78
80728 TOM IBSEN UBIL DISK  10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 35:03:00 103
2 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 36:20:00 101
3 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 37:44:00 99
4 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 39:30:00 96
5 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 40:21:00 95
6 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 41:01:00 95
7 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 41:01:00 95
8 400564 ARNE JORDAL SAS 42:07:00 93
9 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 42:37:00 93
10 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 42:48:00 93
11 77393 KLAUS ENGEN SND 43:08:00 92
12 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 43:55:00 92
13 63817 HELGE KVAASE HIAK 44:41:00 91
14 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 45:49:00 90
15 96640 JON C FOUGNER FUGRO 46:45:00 89
16 26260 OLA KJELDSEN NVE 48:19:00 87
17 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 49:09:00 86
18 78215 KNUT HANGERAAS GEOFORM 49:20:00 86
19 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC  49:46:00 86
20 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 50:53:00 85
21 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 51:06:00 84
22 79092 EILIF EGGEN STATENS VEGV. 52:30:00 83
23 12084 BJØRN ELVEVOLD OSLO LÆRERNE 52:55:00 83
24 87017 LEIF BRÅTEN CSC 54:30:00 81
25 91188 HANS OLAV BEISLAND EGEN 57:36:00 78
26 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 60:38:00 75
27 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 61:53:00 74
28 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 66:03:00 69
76211 BJØRN ECKSTRØM NVE DISK  10
81569 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA DISK  10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 30:16:00 103
2 23713 SVEIN KVALHEIM BT 31:22:00 101
3 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 33:11:00 99
4 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 33:50:00 97
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 36:10:00 95
6 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 36:35:00 94
7 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 36:50:00 94
8 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 37:06:00 94
9 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR  40:36:00 90
10 79821 TORE HOLM ELKEM 41:29:00 89
11 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 43:13:00 88
12 96774 KARL A. LANGERØD LOUISENBERG 45:48:00 85
13 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 45:51:00 85
14 89695 BERNT TOLLEFSEN BREVPOST 49:19:00 81
15 23885 GEORG GULLAKSEN ESSO SPORT 50:01:00 81
16 81422 PER ECKMANN SDR DATA 51:49:00 79
86904 ODD ANDA NILU DISK  10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 31:54:00 103
2 82190 MAGNE GRANDE FBI 34:54:00 99
3 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 35:51:00 98
4 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 36:56:00 95
5 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 38:14:00 94
6 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 40:08:00 92
7 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 42:17:00 90
8 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 44:01:00 88
9 66677 ERIK KIELLAND NVE 58:56:00 73
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 35:47:00 103
2 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 36:12:00 102
3 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 37:26:00 100
4 78389 JAN H TVETEN PLATOU IL 41:00:00 95
Resultat klasse N (N)
1 81317 MARI ELSTRAND RIKSHOSPITALET 33:41:00 50
2 87682 ESPEN RYDENG 36:58:00 50
3 78620 SERRIANNE FJELLHEIM SKD 44:38:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 36:54:00 50
2 72357 ØYSTEIN RØNNING UIO 40:35:00 50
3 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 41:47:00 50
4 78668 SIREN GREVE STATOIL 44:56:00 50
5 92058 BJØRN GUNNERUD OBOS BIL 45:17:00 50
6 80137 BRITT TORUNN HOVE TFL 46:34:00 50
7 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 49:07:00 50
8 78608 CHRISTIAN SIMON FBI 52:19:00 50
9 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 52:24:00 50
10 79802 BENT VALE NORGES BANK 60:35:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 400782 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL 45:18:00 50
2 80128 KÅRE ILSTAD STA BIL 46:56:00 50
3 68271 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 47:46:00 50
4 82120 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS 57:38:00 50
5 400788 DAG TH HANSSON ÅRVOLL 58:51:00 50
6 69102 KJERSTI ERIKSEN POLITIHØGSKOLEN 59:29:00 50
7 92452 MORTEN TOLLERUD B.S. 65:33:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 37:45:00 50
2 96361 JON R SOLSRUD OPTIMO 40:38:00 50
3 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 44:58:00 50
4 88606 ELIN C HAGEN ATN 46:51:00 50
5 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 54:30:00 50
6 84863 THOR LUNDE WS BIL 65:49:00 50
80115 CAMILLA MEINICH NRK DISK  10
82327 ARE HERSTAD SCANDPOWER DISK  10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 88605 JOSTEIN TAFJORD NYDALEN 50:58:00 50
2 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 61:00:00 50
Totalt antall løpere deltatt bedrift: 222 Disk: 10
NORDMARKSKARUSELLEN og ukjente løpere
69023 EKORT 24:51:00
60633 EKORT 24:57:00
60634 EKORT 25:14:00
60543 EKORT 26:19:00
89472 EKORT 27:03:00
60616 EKORT 27:49:00
400966 EKORT 28:36:00
69026 EKORT 30:53:00
83140 EKORT 34:01:00
91107 EKORT 34:43:00
71669 EKORT 34:46:00
86521 EKORT 35:15:00
84843 EKORT 36:20:00
89391 EKORT 36:27:00
28217 EKORT 36:47:00
402465 EKORT 38:04:00
82385 EKORT 38:45:00
96308 EKORT 39:03:00
89413 EKORT 39:43:00
400641 EKORT 41:07:00
87562 EKORT 41:25:00
82182 EKORT 42:16:00
87030 EKORT 45:34:00
95284 EKORT 45:53:00
87023 EKORT 79:41:00
79944 EKORT 93:49:00
79945 EKORT 93:58:00
62336 KORT 33:51:00
36997 KORT 34:55:00
83151 KORT 36:58:00
72329 KORT 40:20:00
22087 KORT 40:35:00
70135 KORT 40:49:00
480175 KORT 41:49:00
96427 KORT 41:51:00
96628 KORT 42:18:00
78611 KORT 45:12:00
79109 KORT 47:02:00
3749171 KORT 47:19:00
95266 KORT 47:51:00
79247 KORT 49:33:00
80727 KORT 49:49:00
83142 KORT 49:57:00
91095 KORT 50:10:00
91113 KORT 50:32:00
77462 KORT 50:47:00
91112 KORT 51:36:00
400796 KORT 53:17:00
74955 KORT 54:11:00
71758 KORT 57:13:00
62424 KORT 59:15:00
89461 KORT 59:32:00
91097 KORT 64:44:00
81582 KORT 72:19:00
82179 LANG 42:04:00
81040 LANG 44:48:00
76201 LANG 45:27:00
64757 LANG 49:20:00
10358 LANG 49:53:00
91114 LANG 53:02:00
91111 LANG 56:04:00
28090 LANG 59:14:00
28394 LANG 60:30:00
37008 LANG 63:21:00
81318 LANG 65:54:00
401176 LANG 66:14:00
81419 LANG 66:37:00
81420 LANG 67:25:00
81583 LANG 74:16:00
81423 LANG 77:52:00
39519 LANG 81:29:00
81321 LANG 88:57:00
87034 LANG 89:41:00
60615 MELLOM 41:11:00
89879 MELLOM 45:23:00
81513 MELLOM 46:25:00
401099 MELLOM 46:34:00
400959 MELLOM 48:52:00
81512 MELLOM 57:07:00
31076 MELLOM 57:59:00
91109 MELLOM 2,581944
91108 MELLOM 2,66875
91110 MELLOM 2,672917
23899 N 1,485417
90373 N 1,727083
10321 DISK 
10338 DISK 
2181994 DISK 
31080 DISK 
31098 DISK 
402437 DISK 
480199 DISK 
81319 DISK 
82180 DISK 
83138 DISK 
84842 DISK 
87024 DISK 
89460 DISK 
91100 DISK 
91101 DISK 
91102 DISK 
91103 DISK 
91104 DISK 
91105 DISK 
91106 DISK 
91128 DISK 
91129 DISK 
91130 DISK 
91131 DISK 
93936 DISK 
94481 DISK 
Antall løpere totalt: 332