Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 35:41 HELGA K. LIE 7:07-4 10:11-2 16:21-2 19:36-1 28:49-1 30:27-1 35:02-1 35:41-1
67745 WILHELMSEN 7:07-4 3:04-1 6:10-1 3:15-1 9:13-3 1:38-2 4:35-1 0:39-2
2 40:36 BIRGITTE BLINDHEIM 3:54-2 7:47-1 15:15-1 25:13-3 31:43-2 33:58-2 39:29-2 40:36-2
81512 VÅRT LAND 3:54-2 3:53-2 7:28-4 9:58-5 6:30-1 2:15-3 5:31-3 1:07-5
3 49:45 BIRGIT FROST 3:18-1 16:30-4 23:09-4 31:20-4 40:13-4 43:22-3 48:48-3 49:45-3
17164 NRK 3:18-1 13:12-4 6:39-3 8:11-3 8:53-2 3:09-4 5:26-2 0:57-3
4 53:34 TIRIL BJØRKVOLD 6:48-3 10:56-3 20:24-3 24:51-2 38:19-3 46:07-4 52:34-4 53:34-4
79853 NRK 6:48-3 4:08-3 9:28-5 4:27-2 13:28-5 7:48-5 6:27-5 1:00-4
5 61:28 ELISE PRYTZ 7:15-5 25:23-5 32:01-5 40:41-5 53:28-5 54:43-5 60:53-5 61:28-5
89700 KVÆRNER OSLO 7:15-5 18:08-5 6:38-2 8:40-4 12:47-4 1:15-1 6:10-4 0:35-1
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-95 3-90 4-87 5-109 6-126 7-121 M-100
1 54:57 GRETHE BENJAMINSEN 7:31-1 10:48-1 19:45-1 27:14-1 40:18-1 42:31-1 53:39-1 54:57-1
78645 PRIVAT 7:31-1 3:17-1 8:57-1 7:29-1 13:04-1 2:13-1 11:08-1 1:18-1
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 50:50 AINA LIE 4:52-2 8:26-1 19:22-1 22:57-1 31:48-1 34:09-1 50:03-1 50:50-1
96520 VESTA 4:52-2 3:34-1 10:56-2 3:35-1 8:51-1 2:21-3 15:54-3 0:47-1
2 53:42 INGRID STUMPF 6:38-3 15:32-2 24:28-2 28:33-2 43:38-2 45:46-2 52:45-2 53:42-2
80767 OBOS 6:38-3 8:54-2 8:56-1 4:05-2 15:05-3 2:08-1 6:59-1 0:57-3
3 64:34 MARIA TORGERSEN 3:26-1 15:43-3 35:08-3 40:07-3 50:15-3 52:26-3 63:44-3 64:34-3
91550 NORGES BANK 3:26-1 12:17-3 19:25-3 4:59-3 10:08-2 2:11-2 11:18-2 0:50-2
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 34:11 BODIL KLAKEGG 3:51-1 8:52-1 14:31-1 17:59-1 27:22-1 29:03-1 33:32-1 34:11-1
79121 NORGES BANK 3:51-1 5:01-2 5:39-1 3:28-2 9:23-2 1:41-1 4:29-2 0:39-1
2 38:48 MARIT VÅGSNES 5:23-2 9:00-2 19:37-2 22:25-2 31:01-2 33:53-2 37:55-2 38:48-2
36821 ULLEVÅL SYKEHUS 5:23-2 3:37-1 10:37-2 2:48-1 8:36-1 2:52-2 4:02-1 0:53-2
3 61:59 ATIE D SAUGERUD 6:20-3 11:41-3 23:08-3 28:41-3 43:16-3 47:26-3 60:09-3 61:59-3
61061 VERITAS 6:20-3 5:21-3 11:27-3 5:33-3 14:35-3 4:10-3 12:43-3 1:50-3
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-95 3-90 4-87 5-109 6-126 7-121 M-100
1 43:30 WENCHE BERTELSEN 6:59-1 14:55-2 21:04-2 27:02-1 35:37-1 37:33-1 42:36-1 43:30-1
78369 OSLO LÆRERNE 6:59-1 7:56-5 6:09-3 5:58-2 8:35-1 1:56-2 5:03-2 0:54-2
2 49:06 UNNI DRAGE 18:33-4 21:50-4 27:30-4 34:08-4 43:06-4 44:26-3 48:20-2 49:06-2
78969 KVÆRNER OSLO 18:33-4 3:17-2 5:40-2 6:38-3 8:58-2 1:20-1 3:54-1 0:46-1
3 52:36 ANN-MARIE KJOS 11:24-3 15:46-3 24:23-3 29:26-2 42:39-3 44:39-4 51:28-3 52:36-3
67015 HYDRO 11:24-3 4:22-4 8:37-4 5:03-1 13:13-5 2:00-4 6:49-4 1:08-5
4 57:52 ANNE-BRITT NILSEN 8:40-2 11:46-1 17:02-1 30:45-3 40:46-2 42:57-2 56:45-4 57:52-4
23226 HIO 8:40-2 3:06-1 5:16-1 13:43-4 10:01-3 2:11-5 13:48-5 1:07-4
5 74:48 EVA NILSEN 20:28-5 24:27-5 34:52-5 52:31-5 65:07-5 67:06-5 73:44-5 74:48-5
23299 SKIFORENINGEN 20:28-5 3:59-3 10:25-5 17:39-5 12:36-4 1:59-3 6:38-3 1:04-3
  DISK LILLA MADSEN 82;5:11 95;10:09 93;17:24 87;34:43 109;47:50 126;49:26 121;54:30 100;55:31 250;55:34
78976 FBI  
  DISK UNN ORSTEIN 82;6:22 95;23:59 90;31:02 100;53:42 250;53:54
81582 HYDRO OSLO  
  DISK TONE BRETTEV.-JENSEN 82;6:19 95;10:30 90;26:09 109;55:40 126;58:13 121;64:53 100;66:21 250;66:28
82359 SCANDPOWER  
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-92 3-119 4-95 5-94 6-107 7-118 8-109 9-126 10-121 M-100
1 28:35 TRULS KVAASE 2:10-1 5:03-1 7:04-1 10:09-1 14:27-1 16:23-1 20:17-1 24:40-1 25:44-1 28:05-1 28:35-1
64328 PARTNER3000 2:10-1 2:53-1 2:01-1 3:05-1 4:18-1 1:56-3 3:54-2 4:23-1 1:04-2 2:21-1 0:30-2
2 35:07 PEDER NATVIG 2:26-2 5:31-2 7:52-2 11:05-2 17:19-2 19:12-2 25:57-3 30:57-2 31:51-2 34:35-2 35:07-2
79120 NORGES BANK 2:26-2 3:05-2 2:21-2 3:13-2 6:14-4 1:53-2 6:45-5 5:00-2 0:54-1 2:44-2 0:32-3
3 37:39 STEINAR DANIELSEN 2:59-4 6:29-3 9:14-3 12:54-3 18:32-3 20:49-3 25:21-2 31:00-3 32:13-3 36:53-3 37:39-3
60718 BRØBIL 2:59-4 3:30-3 2:45-4 3:40-3 5:38-2 2:17-4 4:32-3 5:39-4 1:13-5 4:40-4 0:46-5
4 40:52 BJØRN SKJÆVESTAD 2:28-3 7:24-4 9:53-4 16:08-4 22:52-4 24:42-4 28:30-4 33:35-4 34:39-4 40:25-4 40:52-4
86596 DENOFA 2:28-3 4:56-5 2:29-3 6:15-6 6:44-5 1:50-1 3:48-1 5:05-3 1:04-2 5:46-5 0:27-1
5 64:28 TROND RAMBERG 3:53-6 9:07-6 13:40-6 19:39-6 25:43-5 29:16-5 41:05-5 54:46-5 57:13-5 63:45-5 64:28-5
79850 NRK 3:53-6 5:14-6 4:33-6 5:59-5 6:04-3 3:33-5 11:49-6 13:41-5 2:27-6 6:32-6 0:43-4
6 70:48 SVEN RINGSTAD 3:26-5 8:15-5 11:17-5 16:17-5 25:48-6 40:53-6 45:32-6 65:03-6 66:13-6 70:00-6 70:48-6
97437 MALTHE 3:26-5 4:49-4 3:02-5 5:00-4 9:31-6 15:05-6 4:39-4 19:31-6 1:10-4 3:47-3 0:48-6
  DISK KETIL RISVOLL 81;3:19 92;12:26 119;21:31 100;72:11 250;72:18
80784 TELENOR  
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 24:30 HENRIK HVOSLEF 2:53-3 4:58-1 9:18-1 14:47-2 19:55-1 20:56-1 23:58-1 24:30-1
23140 VEGDIREKTORATET 2:53-3 2:05-2 4:20-1 5:29-18 5:08-1 1:01-1 3:02-2 0:32-2
2 27:12 SIGFRED FAGERVIK 3:31-8 6:32-5 12:40-5 15:27-4 21:28-2 23:05-2 26:41-2 27:12-2
79724 ATN 3:31-8 3:01-10 6:08-7 2:47-3 6:01-4 1:37-11 3:36-6 0:31-1
3 28:56 BJØRN ECKSTRØM 2:48-2 5:33-2 10:56-2 16:17-5 22:14-5 24:19-5 28:15-3 28:56-3
76211 NVE 2:48-2 2:45-8 5:23-3 5:21-17 5:57-3 2:05-16 3:56-7 0:41-6
4 29:00 HELGE KVAASE 3:01-4 5:42-3 11:29-3 14:12-1 22:00-3 23:22-3 28:17-4 29:00-4
63817 HIAK 3:01-4 2:41-6 5:47-4 2:43-1 7:48-8 1:22-7 4:55-12 0:43-8
5 29:33 OLA PETTER LØVLIEN 3:15-5 5:57-4 11:45-4 15:24-3 22:07-4 23:29-4 28:52-5 29:33-5
401135 EGET FIRMA 3:15-5 2:42-7 5:48-5 3:39-10 6:43-6 1:22-7 5:23-15 0:41-6
6 33:05 SVERRE FARSTADVOLL 7:53-16 10:29-14 16:20-10 19:06-7 27:31-7 28:56-6 32:28-6 33:05-6
89773 PETEC 7:53-16 2:36-4 5:51-6 2:46-2 8:25-13 1:25-10 3:32-3 0:37-3
7 33:46 SVEIN VIKHAMAR 2:29-1 7:08-8 16:08-9 23:34-14 29:15-9 30:20-9 33:09-7 33:46-7
82118 LINJEGODS 2:29-1 4:39-15 9:00-17 7:26-19 5:41-2 1:05-2 2:49-1 0:37-3
8 35:33 ARNE JORDAL 7:02-15 9:47-11 14:48-7 23:59-16 30:08-10 31:21-10 34:55-8 35:33-8
400564 SAS 7:02-15 2:45-8 5:01-2 9:11-20 6:09-5 1:13-4 3:34-4 0:38-5
9 36:01 ERICH STURM 3:57-9 7:22-9 14:36-6 19:09-8 27:07-6 29:50-8 35:03-9 36:01-9
79718 ATN 3:57-9 3:25-11 7:14-11 4:33-16 7:58-10 2:43-19 5:13-14 0:58-19
10 38:01 ERLING BJARKØ 3:24-6 7:02-7 15:33-8 18:57-6 31:39-13 32:55-13 37:08-10 38:01-10
82170 JIL GRORUD 3:24-6 3:38-13 8:31-15 3:24-6 12:42-17 1:16-6 4:13-9 0:53-15
11 39:15 ODD TORE SAUGERUD 4:27-13 6:57-6 19:56-17 24:16-17 32:03-14 33:48-14 38:18-11 39:15-11
61062 VERITAS 4:27-13 2:30-3 12:59-20 4:20-14 7:47-7 1:45-13 4:30-10 0:57-18
12 39:46 TOM JARLE SIVESIND 4:04-10 10:42-16 18:04-13 21:38-12 30:41-12 32:47-12 38:58-12 39:46-12
79851 NRK 4:04-10 6:38-18 7:22-12 3:34-9 9:03-15 2:06-17 6:11-16 0:48-11
13 40:18 JON C FOUGNER 3:28-7 14:36-19 21:00-18 24:29-18 33:04-16 34:46-16 39:22-13 40:18-13
96640 FUGRO 3:28-7 11:08-19 6:24-8 3:29-7 8:35-14 1:42-12 4:36-11 0:56-17
14 40:59 ØYSTEIN MADSEN 9:39-19 11:34-17 18:40-15 21:37-11 32:51-15 34:00-15 40:16-14 40:59-14
78975 AMERSHAM 9:39-19 1:55-1 7:06-10 2:57-4 11:14-16 1:09-3 6:16-17 0:43-8
15 41:15 TERJE THRONDSEN 4:21-12 10:26-12 18:23-14 22:22-13 30:22-11 32:20-11 40:30-15 41:15-15
28054 SELMER/SKANSKA 4:21-12 6:05-17 7:57-14 3:59-13 8:00-11 1:58-15 8:10-18 0:45-10
16 42:50 HANS RANDEN 7:53-16 10:30-15 17:18-12 20:20-10 28:13-8 29:27-7 42:01-16 42:50-16
80003 KRAFT FOOD 7:53-16 2:37-5 6:48-9 3:02-5 7:53-9 1:14-5 12:34-20 0:49-12
17 47:41 LEIF BRÅTEN 8:40-18 12:12-18 22:25-19 26:15-19 34:20-17 36:13-17 46:49-17 47:41-17
87017 CSC 8:40-18 3:32-12 10:13-18 3:50-11 8:05-12 1:53-14 10:36-19 0:52-13
18 49:58 PER E STÅHLBRAND 4:20-11 8:45-10 16:40-11 20:11-9 41:28-19 44:08-18 49:04-18 49:58-18
23225 RIKSHOSPITALET 4:20-11 4:25-14 7:55-13 3:31-8 21:17-20 2:40-18 4:56-13 0:54-16
19 58:04 MAGNE FJELD 12:19-20 24:47-20 35:27-20 39:17-20 52:14-20 53:37-19 57:12-19 58:04-19
79822 ELKEM 12:19-20 12:28-20 10:40-19 3:50-11 12:57-18 1:23-9 3:35-5 0:52-13
20 60:00 ARVID NORDLI 5:47-14 10:26-12 19:07-16 23:34-14 40:18-18 54:49-20 59:00-20 60:00-20
78618 JIL GRORUD 5:47-14 4:39-15 8:41-16 4:27-15 16:44-19 14:31-20 4:11-8 1:00-20
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-95 3-90 4-87 5-109 6-126 7-121 M-100
1 29:21 TOR DRAGE 3:50-2 7:29-2 12:51-2 16:10-1 23:00-1 24:34-1 28:40-1 29:21-1
78968 KVÆRNER OSLO 3:50-2 3:39-5 5:22-3 3:19-1 6:50-2 1:34-2 4:06-1 0:41-1
2 34:10 HARALD BIRKELAND 5:14-3 9:44-4 14:51-3 18:47-2 25:18-2 27:15-2 33:27-2 34:10-2
86524 RIKSHOSPITALET 5:14-3 4:30-6 5:07-2 3:56-2 6:31-1 1:57-4 6:12-3 0:43-2
3 48:21 SIGURD MELSOM 5:18-4 8:33-3 19:00-6 29:11-4 38:59-5 40:55-4 47:18-3 48:21-3
89510 KJELSÅS 5:18-4 3:15-2 10:27-7 10:11-4 9:48-6 1:56-3 6:23-5 1:03-5
4 48:56 ROLF EDVARDSEN 6:37-7 9:52-5 16:36-4 27:16-3 36:46-3 39:25-3 47:36-4 48:56-4
78973 NIFU 6:37-7 3:15-2 6:44-5 10:40-5 9:30-5 2:39-7 8:11-6 1:20-7
5 52:36 TORE HOLM 5:19-5 27:03-7 32:40-7 37:25-7 45:12-6 47:36-6 51:50-5 52:36-5
79821 ELKEM 5:19-5 21:44-7 5:37-4 4:45-3 7:47-3 2:24-6 4:14-2 0:46-3
6 58:30 SVEIN FORTHUN 6:36-6 10:02-6 17:13-5 30:04-5 38:50-4 40:58-5 57:26-6 58:30-6
39225 HIO 6:36-6 3:26-4 7:11-6 12:51-6 8:46-4 2:08-5 16:28-7 1:04-6
7 62:58 SVEIN KVALHEIM 3:25-1 6:04-1 11:09-1 35:45-6 54:46-7 55:53-7 62:12-7 62:58-7
23713 BT 3:25-1 2:39-1 5:05-1 24:36-7 19:01-7 1:07-1 6:19-4 0:46-3
  DISK ARNE CHR SCHEIE 82;4:27 95;7:09 93;13:21 87;26:07 109;32:45 126;34:29 121;39:07 100;39:56 250;40:02
68197 PRIVAT  
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-95 3-90 4-87 5-109 6-126 7-121 M-100
1 31:16 KJELL HAUEN ERIKSEN 4:13-1 6:43-1 11:59-1 17:24-1 24:37-1 26:45-1 30:33-1 31:16-1
89691 NORGES BANK 4:13-1 2:30-1 5:16-1 5:25-2 7:13-1 2:08-3 3:48-2 0:43-2
2 45:39 TORSTEIN BJERKE 7:03-3 10:26-2 15:50-2 29:27-3 39:32-3 41:13-2 44:49-2 45:39-2
401177 JIL GRORUD 7:03-3 3:23-2 5:24-2 13:37-4 10:05-2 1:41-2 3:36-1 0:50-3
3 47:43 ARNE KJELL SVENDSEN 9:16-4 13:04-3 21:00-4 26:14-2 38:59-2 42:26-3 46:45-3 47:43-3
23313 NORWELD 9:16-4 3:48-3 7:56-4 5:14-1 12:45-3 3:27-4 4:19-4 0:58-4
4 56:14 TOR E HENRIKSEN 4:56-2 14:56-4 20:29-3 34:50-4 50:08-4 51:48-4 55:39-4 56:14-4
401144 PRIVAT 4:56-2 10:00-5 5:33-3 14:21-5 15:18-5 1:40-1 3:51-3 0:35-1
5 63:57 ERIK KIELLAND 17:09-5 21:15-5 30:01-5 37:38-5 51:11-5 55:12-5 62:29-5 63:57-5
66677 NVE 17:09-5 4:06-4 8:46-5 7:37-3 13:33-4 4:01-5 7:17-5 1:28-5
  DISK HAROLD OLSEN 82;25:37 95;31:40 100;62:02 250;62:27
79886 POSTEN  
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-95 3-90 4-87 5-109 6-126 7-121 M-100
1 31:53 KÅRE HOLT HANSEN 4:21-1 7:42-1 13:49-1 18:16-1 25:23-1 27:07-1 31:14-1 31:53-1
70708 DNB FINANS 4:21-1 3:21-1 6:07-1 4:27-1 7:07-1 1:44-1 4:07-1 0:39-1
  DISK BJØRN LARSSON 82;6:10 95;9:50 90;15:27 100;33:25 250;33:31
75943 PRIVAT  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-92 3-119 4-95 5-94 6-107 7-118 8-109 9-126 10-121 M-100
1 32:26 OLE TRUDVANG 2:02-1 8:11-13 10:50-12 14:11-8 18:44-6 20:21-5 24:12-5 28:08-1 28:57-1 31:55-1 32:26-1
400013 AFU 2:02-1 6:09-17 2:39-8 3:21-1 4:33-1 1:37-1 3:51-2 3:56-1 0:49-1 2:58-6 0:31-3
2 32:32 MORTEN HEIR 2:15-3 5:07-2 7:21-1 10:53-1 17:05-2 19:22-2 23:01-1 28:32-2 29:41-2 32:02-2 32:32-2
62775 BP 2:15-3 2:52-2 2:14-1 3:32-2 6:12-9 2:17-7 3:39-1 5:31-9 1:09-7 2:21-1 0:30-2
3 33:53 TORGRIM ENGELL 2:30-7 5:38-3 7:53-2 11:56-2 16:50-1 18:48-1 23:11-2 29:06-5 30:21-5 33:16-3 33:53-3
94074 AMERSHAM 2:30-7 3:08-3 2:15-2 4:03-6 4:54-2 1:58-4 4:23-9 5:55-10 1:15-12 2:55-5 0:37-13
4 34:12 DAG MAGNAR EVJE 2:16-4 6:05-5 8:27-3 12:16-3 17:15-3 19:45-3 23:47-3 28:48-3 29:54-3 33:36-4 34:12-4
80715 AMERSHAM 2:16-4 3:49-6 2:22-6 3:49-3 4:59-3 2:30-9 4:02-4 5:01-5 1:06-6 3:42-11 0:36-11
5 34:25 JON FIXDAL 2:14-2 6:28-6 8:43-4 12:34-4 17:42-4 19:45-3 24:05-4 28:59-4 30:12-4 33:52-5 34:25-5
89777 MILJØVERNDEP 2:14-2 4:14-10 2:15-2 3:51-5 5:08-4 2:03-5 4:20-8 4:54-4 1:13-9 3:40-10 0:33-5
6 35:44 SVEIN NYGÅRD 2:24-5 4:56-1 11:29-14 15:32-11 20:45-7 22:27-7 26:41-6 31:02-6 32:04-6 35:11-6 35:44-6
64746 NORGES BANK 2:24-5 2:32-1 6:33-21 4:03-6 5:13-5 1:42-3 4:14-7 4:21-2 1:02-2 3:07-7 0:33-5
7 37:44 ARNE M TORGERSEN 2:24-5 7:23-9 9:43-7 13:56-6 21:08-8 23:50-8 27:54-7 33:09-7 34:33-7 37:16-7 37:44-7
78656 NVE 2:24-5 4:59-12 2:20-5 4:13-9 7:12-14 2:42-11 4:04-6 5:15-7 1:24-16 2:43-2 0:28-1
8 41:59 VIDAR SVENDSEN 2:32-9 6:00-4 9:02-5 12:51-5 18:33-5 20:58-6 32:27-9 37:16-8 38:30-8 41:21-8 41:59-8
80606 NLH-BIL NIJOS 2:32-9 3:28-4 3:02-14 3:49-3 5:42-7 2:25-8 11:29-20 4:49-3 1:14-10 2:51-4 0:38-15
9 42:23 STEIN H. HAGEN 2:30-7 10:20-18 12:38-18 16:42-15 23:31-11 25:12-9 32:54-10 38:00-9 39:04-9 41:49-9 42:23-9
480247 STEIN HAGEN CONS. 2:30-7 7:50-19 2:18-4 4:04-8 6:49-10 1:41-2 7:42-17 5:06-6 1:04-4 2:45-3 0:34-7
10 44:42 BJØRN ARNEGÅRD 3:25-19 7:36-11 10:16-8 15:19-9 24:42-12 27:13-10 32:06-8 39:12-10 40:35-10 44:07-10 44:42-10
82328 SCANDPOWER 3:25-19 4:11-9 2:40-9 5:03-14 9:23-19 2:31-10 4:53-12 7:06-16 1:23-15 3:32-9 0:35-8
11 48:23 HÅKON HALVORSEN 3:12-14 10:27-19 13:10-19 19:37-17 25:14-13 28:57-12 35:54-12 41:51-12 42:53-11 47:30-11 48:23-11
93955 GJENSIDIGE 3:12-14 7:15-18 2:43-10 6:27-19 5:37-6 3:43-17 6:57-16 5:57-11 1:02-2 4:37-17 0:53-20
12 50:13 PER STEDJE 3:18-16 7:11-8 10:28-10 16:14-13 26:14-16 28:59-13 34:27-11 41:29-11 45:44-14 49:32-12 50:13-12
79111 BASEFARM 3:18-16 3:53-7 3:17-19 5:46-18 10:00-21 2:45-12 5:28-14 7:02-15 4:15-22 3:48-12 0:41-17
13 50:16 STEINAR MYRABØ 3:18-16 8:59-16 12:05-16 16:25-14 26:10-15 32:42-16 36:44-13 43:19-13 44:35-12 49:41-13 50:16-13
71668 BRØBIL 3:18-16 5:41-15 3:06-16 4:20-11 9:45-20 6:32-20 4:02-4 6:35-14 1:16-14 5:06-20 0:35-8
14 52:11 ERIK BRATLIE 2:58-11 6:45-7 9:21-6 14:02-7 28:40-18 30:52-14 40:13-17 46:37-15 47:42-15 51:40-14 52:11-14
86919 HIL-NSB 2:58-11 3:47-5 2:36-7 4:41-12 14:38-22 2:12-6 9:21-18 6:24-13 1:05-5 3:58-13 0:31-3
15 52:29 CLAUS F. CLASEN 3:01-12 8:54-15 11:56-15 24:39-21 31:31-21 34:19-19 39:15-15 46:43-16 47:53-16 51:53-15 52:29-15
80094 IF 3:01-12 5:53-16 3:02-14 12:43-22 6:52-11 2:48-13 4:56-13 7:28-18 1:10-8 4:00-14 0:36-11
16 53:33 ROAR SIGURDSEN 3:09-13 7:32-10 10:20-9 15:30-10 21:28-9 35:25-20 40:03-16 48:22-17 49:36-17 52:54-16 53:33-16
79180 RINGNES 3:09-13 4:23-11 2:48-11 5:10-16 5:58-8 13:57-22 4:38-10 8:19-19 1:14-10 3:18-8 0:39-16
17 54:55 NILS JØRGEN BRODIN 3:50-22 13:00-20 16:26-20 21:33-19 29:33-19 32:52-17 37:32-14 43:53-14 45:24-13 54:06-17 54:55-17
79179 RINGNES 3:50-22 9:10-20 3:26-20 5:07-15 8:00-18 3:19-15 4:40-11 6:21-12 1:31-17 8:42-22 0:49-19
18 58:23 LARS CHR OLSEN 2:42-10 14:14-21 24:10-22 28:25-22 35:26-22 38:23-22 44:35-21 50:01-18 52:31-18 57:48-19 58:23-18
79991 HYDRO OSLO 2:42-10 11:32-22 9:56-22 4:15-10 7:01-13 2:57-14 6:12-15 5:26-8 2:30-21 5:17-21 0:35-8
19 58:28 PAAL W HANSSEN 3:15-15 8:20-14 11:16-13 16:04-12 23:20-10 27:35-11 42:24-20 51:02-19 52:51-19 57:26-18 58:28-19
86102 NORAUDIT 3:15-15 5:05-13 2:56-13 4:48-13 7:16-15 4:15-19 14:49-22 8:38-20 1:49-20 4:35-16 1:02-22
20 59:10 STEINAR PETTERSEN 3:39-20 7:43-12 10:33-11 19:06-16 26:01-14 38:16-21 42:13-19 53:03-20 54:18-20 58:27-20 59:10-20
78659 NVE 3:39-20 4:04-8 2:50-12 8:33-21 6:55-12 12:15-21 3:57-3 10:50-21 1:15-12 4:09-15 0:43-18
21 60:36 GEIR HANESAND 3:19-18 14:49-22 18:02-21 23:13-20 30:30-20 33:51-18 46:17-22 53:30-21 55:18-21 59:59-21 60:36-21
79726 ATN 3:19-18 11:30-21 3:13-17 5:11-17 7:17-16 3:21-16 12:26-21 7:13-17 1:48-19 4:41-18 0:37-13
22 62:25 KNUT ERIK ØSTENGEN 3:43-21 9:21-17 12:37-17 20:29-18 27:56-17 31:43-15 41:50-18 55:10-22 56:50-22 61:32-22 62:25-22
79717 ATN 3:43-21 5:38-14 3:16-18 7:52-20 7:27-17 3:47-18 10:07-19 13:20-22 1:40-18 4:42-19 0:53-20
  DISK IVAR REFSLAND 81;2:23 92;8:05 119;10:26 95;17:07 100;51:06 250;51:10
64744 ORACLE  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-119 2-95 3-94 4-107 5-118 6-109 7-126 8-121 M-100
1 24:44 ENDRE HALLAN 3:10-1 6:18-1 10:41-1 12:18-1 16:03-1 20:36-1 21:36-1 24:14-1 24:44-1
79089 STATENS VEGVESEN 3:10-1 3:08-1 4:23-1 1:37-1 3:45-2 4:33-2 1:00-2 2:38-1 0:30-1
2 34:07 JOHN HANSEN 5:04-4 9:12-3 16:32-3 18:31-3 24:36-2 29:03-2 30:02-2 33:36-2 34:07-2
36340 AB PIL 5:04-4 4:08-2 7:20-6 1:59-2 6:05-4 4:27-1 0:59-1 3:34-3 0:31-2
3 37:17 JOHN STANES 3:31-2 9:03-2 18:31-4 20:43-4 27:09-4 31:56-3 33:01-3 36:42-3 37:17-3
91331 HIL NSB 3:31-2 5:32-5 9:28-7 2:12-3 6:26-5 4:47-3 1:05-3 3:41-4 0:35-4
4 38:26 MARTIN VEASTAD 6:35-5 17:28-5 22:34-5 24:57-5 28:31-5 33:33-5 34:51-5 37:49-4 38:26-4
79733 ATN 6:35-5 10:53-6 5:06-2 2:23-5 3:34-1 5:02-4 1:18-6 2:58-2 0:37-5
5 41:24 SVEIN ANDERSEN 4:30-3 9:31-4 15:53-2 18:08-2 26:50-3 33:15-4 34:30-4 40:43-5 41:24-5
79231 NORCONSULT 4:30-3 5:01-4 6:22-5 2:15-4 8:42-7 6:25-6 1:15-5 6:13-6 0:41-6
6 51:14 RICHARD BLOM 15:58-7 20:21-6 25:55-6 28:56-6 33:09-6 38:40-6 40:10-6 50:29-6 51:14-6
78693 FBI 15:58-7 4:23-3 5:34-3 3:01-6 4:13-3 5:31-5 1:30-7 10:19-7 0:45-7
7 57:28 FINN GANGE 12:52-6 24:03-7 29:41-7 35:50-7 44:29-7 50:57-7 52:08-7 56:54-7 57:28-7
76039 NVE 12:52-6 11:11-7 5:38-4 6:09-7 8:39-6 6:28-7 1:11-4 4:46-5 0:34-3
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-119 2-95 3-94 4-107 5-118 6-109 7-126 8-121 M-100
1 30:34 JON FREDRIKSEN 4:58-8 8:07-1 14:32-2 16:35-1 20:59-2 26:01-1 26:57-1 29:57-1 30:34-1
89526 FOBIL 4:58-8 3:09-1 6:25-8 2:03-2 4:24-5 5:02-1 0:56-2 3:00-2 0:37-4
2 33:56 TROND WETTERGREEN 3:55-2 9:05-3 14:29-1 16:58-2 20:36-1 29:31-3 30:26-2 33:20-2 33:56-2
82115 ANDVORD 3:55-2 5:10-8 5:24-3 2:29-6 3:38-1 8:55-14 0:55-1 2:54-1 0:36-1
3 34:35 EINAR SKÅRE 4:26-7 9:28-6 15:31-3 18:20-3 22:52-3 28:53-2 30:28-3 33:59-3 34:35-3
71581 BREVPOST 4:26-7 5:02-7 6:03-7 2:49-10 4:32-6 6:01-3 1:35-10 3:31-7 0:36-1
4 36:16 PÅL BENJAMINSEN 6:37-11 11:03-8 16:31-6 19:09-6 23:07-4 31:23-7 32:27-5 35:37-4 36:16-4
36455 FORSVARSBYGG 6:37-11 4:26-4 5:28-4 2:38-8 3:58-2 8:16-11 1:04-4 3:10-3 0:39-7
5 36:17 DAG KOLBERG 11:29-14 15:16-10 19:49-10 21:27-9 25:34-8 31:16-5 32:18-4 35:40-5 36:17-5
401099 FOBIL 11:29-14 3:47-2 4:33-1 1:38-1 4:07-3 5:42-2 1:02-3 3:22-5 0:37-4
6 37:29 PER NERMO 4:20-5 9:18-4 16:08-5 19:12-7 23:53-5 31:21-6 33:00-7 36:41-6 37:29-6
82204 INTERCONSULT BIL 4:20-5 4:58-6 6:50-9 3:04-12 4:41-8 7:28-10 1:39-12 3:41-10 0:48-14
7 37:44 ERIK LINDQUIST 4:11-4 9:04-2 16:03-4 18:30-4 24:12-6 31:14-4 32:47-6 37:05-7 37:44-7
80611 OSLO LÆRERNE 4:11-4 4:53-5 6:59-10 2:27-5 5:42-11 7:02-6 1:33-9 4:18-12 0:39-7
8 38:30 HELGE STENSETH 3:50-1 9:27-5 16:37-7 19:02-5 24:26-7 31:45-8 33:09-8 37:47-8 38:30-8
79715 ATN 3:50-1 5:37-10 7:10-11 2:25-3 5:24-10 7:19-9 1:24-6 4:38-13 0:43-12
9 39:07 BJØRN BLOMSNES 4:20-5 9:36-7 18:00-8 20:37-8 25:37-9 32:43-9 34:21-9 38:20-9 39:07-9
82358 SCANDPOWER 4:20-5 5:16-9 8:24-13 2:37-7 5:00-9 7:06-7 1:38-11 3:59-11 0:47-13
10 42:12 THORE PEDERSEN 7:37-12 11:51-9 19:05-9 22:05-10 28:20-10 36:39-10 38:04-10 41:36-10 42:12-10
23647 NORDEA 7:37-12 4:14-3 7:14-12 3:00-11 6:15-13 8:19-12 1:25-7 3:32-8 0:36-1
11 42:41 EGIL HUSETH 5:22-9 18:08-13 23:51-13 26:17-12 30:30-11 36:49-11 38:30-11 42:02-11 42:41-11
76042 BLOM 5:22-9 12:46-13 5:43-5 2:26-4 4:13-4 6:19-5 1:41-13 3:32-8 0:39-7
12 43:18 HARALD FROST 3:57-3 16:34-11 21:55-11 24:34-11 30:49-12 37:55-12 39:13-12 42:40-12 43:18-12
82406 HØGSK.ALTA 3:57-3 12:37-12 5:21-2 2:39-9 6:15-13 7:06-7 1:18-5 3:27-6 0:38-6
13 45:16 HASSE BERGSTRØM 10:07-13 16:40-12 22:24-12 28:51-13 33:31-13 39:48-13 41:16-13 44:36-13 45:16-13
87044 SKI VG SKOLE 10:07-13 6:33-11 5:44-6 6:27-14 4:40-7 6:17-4 1:28-8 3:20-4 0:40-11
14 73:10 REIDAR KIERULF 6:29-10 27:38-14 41:59-14 45:28-14 51:20-14 60:04-14 62:02-14 72:31-14 73:10-14
82214 RKP 6:29-10 21:09-14 14:21-14 3:29-13 5:52-12 8:44-13 1:58-14 10:29-14 0:39-7
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 26:12 LARS-EVAN PETTERSSON 2:50-1 5:33-1 10:46-1 13:17-1 19:58-1 21:31-1 25:30-1 26:12-1
39181 NVE 2:50-1 2:43-3 5:13-2 2:31-3 6:41-3 1:33-5 3:59-4 0:42-4
2 27:24 BJARNE PAULSRUD 3:03-2 5:50-3 13:26-4 15:55-3 22:04-4 23:28-4 26:50-3 27:24-2
64303 AQUATEAM 3:03-2 2:47-4 7:36-8 2:29-2 6:09-2 1:24-4 3:22-1 0:34-2
3 27:26 KNUT TORE SOLHEIM 3:05-3 5:43-2 10:56-2 14:15-2 21:23-3 22:39-3 26:37-2 27:26-3
80713 FUGRO 3:05-3 2:38-2 5:13-2 3:19-8 7:08-5 1:16-2 3:58-3 0:49-5
4 28:34 KNUT MØGEDAL 5:43-9 8:06-7 13:54-6 16:33-6 23:32-5 24:36-5 28:04-4 28:34-4
80722 KVÆRNER OSLO 5:43-9 2:23-1 5:48-4 2:39-4 6:59-4 1:04-1 3:28-2 0:30-1
5 29:26 JON FÆRDEN 3:08-4 8:28-8 13:35-5 15:57-4 20:44-2 22:06-2 28:46-5 29:26-5
80602 KREDITORFOR 3:08-4 5:20-8 5:07-1 2:22-1 4:47-1 1:22-3 6:40-9 0:40-3
6 30:15 ØYSTEIN FUSKELAND 3:44-6 6:52-4 13:11-3 16:16-5 23:44-6 25:19-6 29:20-6 30:15-6
79852 NRK 3:44-6 3:08-6 6:19-5 3:05-7 7:28-7 1:35-6 4:01-5 0:55-9
7 31:35 TORSTEIN ØSTEN 3:32-5 7:38-6 14:09-8 17:10-8 24:32-7 26:23-7 30:45-7 31:35-7
82169 MAESTRO 3:32-5 4:06-7 6:31-6 3:01-5 7:22-6 1:51-9 4:22-6 0:50-6
8 33:40 ODDVAR HAGEN 4:19-8 7:09-5 14:01-7 17:03-7 26:14-8 27:49-8 32:46-8 33:40-8
301226 ATN 4:19-8 2:50-5 6:52-7 3:02-6 9:11-9 1:35-6 4:57-8 0:54-8
9 58:36 TOR SANDBY 3:48-7 21:47-9 38:55-9 43:16-9 51:28-9 53:18-9 57:46-9 58:36-9
78621 SKATTEDIR 3:48-7 17:59-9 17:08-9 4:21-9 8:12-8 1:50-8 4:28-7 0:50-6
  DISK BJØRN LARSSEN 137;12:00 95;20:31 93;30:04 118;40:18 100;51:35 250;51:52
80610 OSLO LÆRERNE  
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-92 3-119 4-95 5-94 6-107 7-118 8-109 9-126 10-121 M-100
1 26:59 TERJE MATHISEN 2:14-1 4:41-1 6:43-1 10:01-1 14:18-1 16:05-1 18:59-1 23:14-1 24:01-1 26:30-1 26:59-1
402460 HYDRO OSLO 2:14-1 2:27-1 2:02-2 3:18-1 4:17-1 1:47-2 2:54-1 4:15-1 0:47-1 2:29-1 0:29-3
2 30:49 EIRIK NÆSS-ULSETH 2:50-8 5:20-6 7:14-3 12:30-4 16:57-4 18:47-3 21:58-2 27:02-2 27:52-2 30:21-2 30:49-2
402738 SKILLING 2:50-8 2:30-2 1:54-1 5:16-6 4:27-2 1:50-3 3:11-2 5:04-5 0:50-2 2:29-1 0:28-2
3 31:20 TERJE NÆSS 2:21-4 5:13-4 7:34-6 11:02-3 16:22-3 18:53-4 22:11-3 27:09-3 28:04-3 30:49-3 31:20-3
31747 STATSBYGG 2:21-4 2:52-6 2:21-5 3:28-3 5:20-7 2:31-6 3:18-3 4:58-4 0:55-5 2:45-4 0:31-5
4 32:50 JAN TORE HENRIKSEN 2:14-1 4:45-2 7:19-4 10:43-2 15:55-2 17:21-2 23:51-4 28:12-4 29:03-4 32:23-4 32:50-4
63793 HENRIKSENS CONS 2:14-1 2:31-3 2:34-8 3:24-2 5:12-6 1:26-1 6:30-5 4:21-2 0:51-3 3:20-8 0:27-1
5 36:10 DAG BJØRNERØD 2:18-3 4:54-3 7:06-2 13:08-6 17:39-5 19:35-5 26:00-5 31:48-5 32:48-5 35:37-5 36:10-5
39008 TAC 2:18-3 2:36-4 2:12-4 6:02-7 4:31-3 1:56-4 6:25-4 5:48-8 1:00-6 2:49-5 0:33-6
6 36:47 GUNNAR HALDEN 2:35-6 6:41-7 9:13-7 12:59-5 17:47-6 20:38-6 27:24-6 32:20-6 33:14-6 36:11-6 36:47-6
89478 TELEPLAN 2:35-6 4:06-7 2:32-7 3:46-4 4:48-5 2:51-7 6:46-7 4:56-3 0:54-4 2:57-7 0:36-7
7 45:24 TOR RINGSTAD 2:24-5 8:12-8 10:35-8 15:48-7 21:11-7 28:52-7 35:33-7 41:04-7 42:11-7 44:55-7 45:24-7
71244 TANDBERG 2:24-5 5:48-8 2:23-6 5:13-5 5:23-8 7:41-8 6:41-6 5:31-6 1:07-7 2:44-3 0:29-3
8 56:10 KNUT ERLING ØEN 2:35-6 5:19-5 7:24-5 30:58-8 35:36-8 37:37-8 45:33-8 51:08-8 52:38-8 55:29-8 56:10-8
80770 NORDEA 2:35-6 2:44-5 2:05-3 23:34-8 4:38-4 2:01-5 7:56-8 5:35-7 1:30-8 2:51-6 0:41-8
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-91 2-83 3-81 4-121 M-100
1 16:24 GURO RANES 4:03-2 7:42-1 11:46-1 15:31-1 16:24-1
81583 VEGDIREKTORATET 4:03-2 3:39-1 4:04-1 3:45-1 0:53-2
2 29:35 SARA TORGERSEN 5:36-3 12:11-2 23:02-2 28:25-2 29:35-2
22965 BSK 5:36-3 6:35-2 10:51-6 5:23-4 1:10-4
3 35:47 GRETE I ERIKSEN 8:34-6 20:21-3 27:22-3 34:37-3 35:47-3
81321 VESTA 8:34-6 11:47-3 7:01-4 7:15-5 1:10-4
4 37:30 HENRIETTE AMUNDNESTAD 8:15-5 26:15-4 32:09-4 36:21-4 37:30-4
89798 STATNETT 8:15-5 18:00-4 5:54-3 4:12-2 1:09-3
5 58:49 ESPEN RYDENG 4:00-1 48:00-6 53:42-6 58:07-5 58:49-5
87682   4:00-1 44:00-6 5:42-2 4:25-3 0:42-1
6 61:07 RAGNHILD SKJÆVESTAD 6:03-4 42:22-5 50:44-5 59:36-6 61:07-6
81569   6:03-4 36:19-5 8:22-5 8:52-6 1:31-6
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 35:46 JON STRØM 3:46-1 7:24-1 14:37-1 17:44-1 26:52-1 29:02-1 35:02-1 35:46-1
480143 HAUKETS 3:46-1 3:38-2 7:13-1 3:07-1 9:08-1 2:10-2 6:00-1 0:44-1
2 44:47 BJØRN GUNNERUD 10:21-2 14:26-2 22:41-2 26:21-2 35:46-2 37:47-2 43:55-2 44:47-2
92058 OBOS BIL 10:21-2 4:05-3 8:15-2 3:40-2 9:25-2 2:01-1 6:08-2 0:52-2
3 57:43 HANNE OPSAHL 15:10-3 22:10-3 32:12-3 36:54-3 47:08-3 49:39-3 56:38-3 57:43-3
97456 TANDBERG DATA 15:10-3 7:00-4 10:02-3 4:42-3 10:14-3 2:31-3 6:59-3 1:05-4
4 87:24 MARIT BERG 27:51-4 31:28-4 55:31-4 60:51-4 72:10-4 76:02-4 86:28-4 87:24-4
82378 ABB 27:51-4 3:37-1 24:03-4 5:20-4 11:19-4 3:52-4 10:26-4 0:56-3
  DISK JANNICKE WIDERBERG 82;3:47 95;6:24 90;11:14 87;14:59 109;22:58 126;24:10 121;28:06 100;28:54 250;28:57
81509 RIKSHOSPITALET EKORT
  DISK STINE BØRKE 82;7:02 95;11:38 90;19:28 87;24:09 109;31:15 126;32:49 121;37:13 100;38:08 250;38:12
81510 MUNDI PHARMA EKORT
  DISK IDA SKJEGGESTAD 82;7:11 95;10:05 90;15:25 87;19:04 109;26:25 126;27:46 121;32:15 100;33:04 250;33:08
96510 HYDRO EKORT
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-119 2-95 3-94 4-107 5-118 6-109 7-126 8-121 M-100
1 52:40 BRIT NILSEN 7:32-1 14:41-1 22:04-1 33:21-2 38:51-1 46:26-1 48:01-1 52:01-1 52:40-1
87680 VAULEN OK 7:32-1 7:09-1 7:23-1 11:17-2 5:30-1 7:35-1 1:35-1 4:00-1 0:39-1
2 73:22 SIREN GREVE 12:08-2 19:31-2 27:12-2 30:57-1 57:01-2 66:02-2 67:39-2 72:36-2 73:22-2
78668 STATOIL 12:08-2 7:23-2 7:41-2 3:45-1 26:04-2 9:01-2 1:37-2 4:57-2 0:46-2
  DISK PETTER FURE 119;8:16 95;12:22 94;19:35 107;24:05 121;40:49 100;41:53 250;41:59
77361 OPPSAL IF  
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-137 2-95 3-93 4-118 5-109 6-126 7-121 M-100
1 47:37   7:31-1 17:06-1 28:24-1 31:28-1 40:12-1 42:30-1 46:47-1 47:37-1
400695   7:31-1 9:35-1 11:18-1 3:04-1 8:44-1 2:18-1 4:17-1 0:50-1