RESULTAT P4 GRØNNLIÅSEN / SETERBRÅTEN SKOLE 20.5.2003
Arrangør: Sporveien
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 67745 HELGA K. LIE WILHELMSEN 35:41:00 103
2 81512 BIRGITTE BLINDHEIM VÅRT LAND 40:36:00 98
3 17164 BIRGIT FROST NRK 49:45:00 87
4 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK 53:34:00 83
5 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 61:28:00 75
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 96520 AINA LIE VESTA 50:50:00 103
2 80767 INGRID STUMPF OBOS 53:42:00 100
3 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 64:34:00 88
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 34:11:00 103
2 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 38:48:00 98
3 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 61:59:00 74
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 43:30:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 49:06:00 97
3 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO 52:36:00 92
4 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 57:52:00 86
5 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 74:48:00 69
78976 LILLA MADSEN FBI DISK 10
81582 UNN ORSTEIN HYDRO OSLO DISK 10
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK 10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 54:57:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 26:59:00 103
2 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 30:49:00 99
3 31747 TERJE NÆSS STATSBYGG 31:20:00 97
4 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 32:50:00 95
5 39008 DAG BJØRNERØD TAC 36:10:00 91
6 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 36:47:00 91
7 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 45:24:00 82
8 80770 KNUT ERLING ØEN NORDEA 56:10:00 71
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 28:35:00 103
2 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 35:07:00 96
3 60718 STEINAR DANIELSEN BRØBIL 37:39:00 92
4 86596 BJØRN SKJÆVESTAD DENOFA 40:52:00 88
5 79850 TROND RAMBERG NRK 64:28:00 65
6 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 70:48:00 58
80784 KETIL RISVOLL TELENOR DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 400013 OLE TRUDVANG AFU 32:26:00 103
2 62775 MORTEN HEIR BP 32:32:00 102
3 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 33:53:00 100
4 80715 DAG MAGNAR EVJE AMERSHAM 34:12:00 99
5 89777 JON FIXDAL MILJØVERNDEP 34:25:00 99
6 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 35:44:00 97
7 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 37:44:00 95
8 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 41:59:00 91
9 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 42:23:00 91
10 82328 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER 44:42:00 88
11 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 48:23:00 85
12 79111 PER STEDJE BASEFARM 50:13:00 83
13 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 50:16:00 83
14 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 52:11:00 81
15 80094 CLAUS F. CLASEN IF 52:29:00 80
16 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 53:33:00 79
17 79179 NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 54:55:00 78
18 79991 LARS CHR OLSEN HYDRO OSLO 58:23:00 75
19 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 58:28:00 74
20 78659 STEINAR PETTERSEN NVE 59:10:00 74
21 79726 GEIR HANESAND ATN 60:36:00 72
22 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 62:25:00 71
64744 IVAR REFSLAND ORACLE DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 24:44:00 103
2 36340 JOHN HANSEN AB PIL 34:07:00 93
3 91331 JOHN STANES HIL NSB 37:17:00 89
4 79733 MARTIN VEASTAD ATN 38:26:00 87
5 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 41:24:00 84
6 78693 RICHARD BLOM FBI 51:14:00 74
7 76039 FINN GANGE NVE 57:28:00 68
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 30:34:00 103
2 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 33:56:00 99
3 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 34:35:00 97
4 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 36:16:00 95
5 401099 DAG KOLBERG FOBIL 36:17:00 95
6 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 37:29:00 94
7 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 37:44:00 93
8 79715 HELGE STENSETH ATN 38:30:00 93
9 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 39:07:00 92
10 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 42:12:00 89
11 76042 EGIL HUSETH BLOM 42:41:00 88
12 82406 HARALD FROST HØGSK.ALTA 43:18:00 88
13 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 45:16:00 86
15 82214 REIDAR KIERULF RKP 73:10:00 58
Resultat klasse H9 (KORT)
1 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 26:12:00 103
2 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 27:24:00 101
3 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 27:26:00 100
4 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 28:34:00 98
5 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 29:26:00 97
6 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 30:15:00 96
7 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 31:35:00 95
8 301226 ODDVAR HAGEN ATN 33:40:00 93
9 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 58:36:00 68
80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 24:30:00 103
2 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 27:12:00 100
3 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 28:56:00 97
4 63817 HELGE KVAASE HIAK 29:00:00 96
5 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 29:33:00 95
6 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 33:05:00 92
7 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 33:46:00 91
8 400564 ARNE JORDAL SAS 35:33:00 89
9 79718 ERICH STURM ATN 36:01:00 89
10 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 38:01:00 87
11 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 39:15:00 86
12 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 39:46:00 85
13 96640 JON C FOUGNER FUGRO 40:18:00 85
14 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 40:59:00 84
15 28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA 41:15:00 84
16 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 42:50:00 82
17 87017 LEIF BRÅTEN CSC 47:41:00 77
18 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 49:58:00 75
19 79822 MAGNE FJELD ELKEM 58:04:00 67
20 78618 ARVID NORDLI JIL GRORUD 60:00:00 65
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 29:21:00 103
2 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 34:10:00 98
3 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 48:21:00 82
4 78973 ROLF EDVARDSEN NIFU 48:56:00 81
5 79821 TORE HOLM ELKEM 52:36:00 77
6 39225 SVEIN FORTHUN HIO 58:30:00 71
7 23713 SVEIN KVALHEIM BT 62:58:00 67
68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 89691 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 31:16:00 103
2 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 45:39:00 88
3 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 47:43:00 85
4 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 56:14:00 76
5 66677 ERIK KIELLAND NVE 63:57:00 68
79886 HAROLD OLSEN POSTEN DISK 10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 31:53:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT DISK 10
Resultat klasse N (N)
1 81583 GURO RANES VEGDIREKTORATET 16:24 50
2 22965 SARA TORGERSEN BSK 29:35:00 50
3 81321 GRETE I ERIKSEN VESTA 35:47:00 50
4 89798 HENRIETTE AMUNDNESTAD STATKRAFT 37:30:00 50
5 87682 ESPEN RYDENG 58:49:00 50
6 81569 RAGNHILD SKJÆVESTAD 61:07:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 480143 JON STRØM HAUKETS 35:46:00 50
2 92058 BJØRN GUNNERUD OBOS BIL 44:47:00 50
3 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 57:43:00 50
4 82378 MARIT BERG ABB 87:24:00 50
5 81509 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET DISK 10
6 81510 STINE BØRKE MUNDI PHARMA DISK 10
96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 52:40:00 50
2 78668 SIREN GREVE STATOIL 73:22:00 50
3 77361 PETTER FURE OPPSAL IF DISK 10
Ukjente løpere
400695 KORT 47:37:00 103
Totalt antall løpere deltatt: 143