RESULTAT P3 MIDTSTUEN 15.5.2003
Arrangør: Heming/Njård
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 83058 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 42:07:00 103
2 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 45:33:00 99
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 87011 SIGNE ASTRUP ARNESEN OPIL 41:24:00 103
2 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 59:36:00 84
3 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 59:42:00 83
4 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 68:46:00 73
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 52:22:00 103
2 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 54:38:00 100
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 55:21:00 99
4 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 58:15:00 95
5 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 62:23:00 90
6 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 63:17:00 90
7 68256 ELLEN GRANDE NLH 69:09:00 84
8 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 77:46:00 75
9 80831 BERIT TAFJORD HEIER VETBIL 79:32:00 73
10 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 80:22:00 72
11 23227 SOLVEIG BLOMVIK KJELSÅS 83:28:00 69
12 80830 JORUN JARP VETBIL 93:52:00 59
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 39041 SIRI HOLMBOE SAB 36:05:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 39:12:00 99
3 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 43:09:00 94
4 78976 LILLA MADSEN FBI 46:15:00 90
5 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 54:26:00 82
6 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 61:37:00 75
7 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 62:24:00 74
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 59:07:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 46:07:00 103
2 81512 RUNAR LARSEN KVÆRNER 51:41:00 97
3 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 55:31:00 92
4 69212 HÅKON DANEVAD NORKART 56:57:00 90
5 81583 JOSTEIN LØVÅS FINANSAVISEN 58:31:00 88
6 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 62:06:00 85
7 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 63:45:00 83
8 80778 ROGER BIRKELAND TELENOR 69:28:00 77
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 22895 ESPEN LUNØE ULLEVÅL SYKEHUS 51:07:00 103
2 82377 CHARLES HALAAS ABB 52:27:00 101
3 93963 STEINAR EASTWOOD GEOFORM 60:25:00 92
4 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 60:54:00 91
5 81321 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 62:06:00 90
6 76171 ASLE ÅSMUL LUXO 63:27:00 88
7 78364 JØRGEN LIEN HØSKOLEN BERGEN 79:37:00 72
8 78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIR 80:48:00 71
67697 JØRGEN FRØYD PBE DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 54:36:00 103
2 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 55:21:00 102
3 81420 ØYVIND SJØSTEDT NETSTEP 57:01:00 99
4 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 58:08:00 97
5 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 58:33:00 97
6 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 58:51:00 96
7 84978 PER KAARBY DINAMO 58:59:00 96
8 30305 HELGE HAGEN HYDRO OSLO 62:07:00 93
9 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 63:23:00 92
10 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 63:37:00 91
11 400013 OLE TRUDVANG AFU 63:42:00 91
12 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 63:42:00 91
13 80725 TORE KALHOVD KVÆRNER OSLO 66:25:00 89
14 400212 NILS IHLEN HOLTE PROJEKT 67:31:00 88
15 80094 CLAUS F. CLASEN IF 68:58:00 86
16 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 69:58:00 85
17 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 73:30:00 82
18 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 78:25:00 77
19 81319 CHRISTIAN THARALDSEN KJELLMYRA 82:28:00 73
20 91035 ØYVIND GRANDUM FFI 87:02:00 68
21 81320 HEINE ERDAL AMERSHAM 96:22:00 59
401059 SVEINUNG HARTVEDT DNB DISK 10
86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB DISK 10
93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 45:25:00 103
2 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 45:38:00 102
3 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 49:23:00 98
4 79733 MARTIN VEASTAD ATN 51:47:00 94
5 78693 RICHARD BLOM FBI 59:51:00 86
6 81318 PETER MOLTHE SILENCE 62:34:00 83
7 91331 JOHN STANES HIL NSB 68:11:00 78
8 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 104:50:00 50
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 49:48:00 103
2 401100 IVAR OPSAHL PLANBYGG 51:04:00 101
3 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 52:22:00 99
4 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 56:04:00 94
5 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 58:44:00 92
6 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 61:39:00 89
7 76042 EGIL HUSETH BLOM 62:41:00 88
8 401061 PER ØHLCKERS FBI 63:41:00 87
9 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 66:20:00 84
10 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 68:08:00 82
11 79715 HELGE STENSETH ATN 72:38:00 78
12 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 74:00:00 76
13 91014 ERIK VEBNER NORCONSULT 74:54:00 75
14 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 129:55:00 20
31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE DISK 10
80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 39040 JØRGEN HOLMBOE HELSETILSYNET 37:47:00 103
2 66671 FRIDULV SAGBERG FBI 40:44:00 100
3 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 46:21:00 93
4 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 46:29:00 92
5 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 47:59:00 90
6 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 49:09:00 89
7 79212 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 49:55:00 88
8 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 51:35:00 87
9 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 52:00:00 86
10 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 57:36:00 81
11 301226 ODDVAR HAGEN ATN 61:47:00 76
12 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 63:13:00 75
13 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 67:29:00 71
39184 TORE AABERG TELENOR DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 40:39:00 103
2 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 43:07:00 100
3 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 43:51:00 98
4 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 44:42:00 96
5 400564 ARNE JORDAL SAS 44:53:00 96
6 77393 KLAUS ENGEN SND 47:47:00 93
7 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 47:49:00 93
8 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 48:08:00 93
9 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 49:03:00 92
10 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 49:11:00 92
11 63817 HELGE KVAASE HIAK 49:35:00 92
12 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 51:08:00 90
13 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 53:53:00 87
14 26260 OLA KJELDSEN NVE 54:13:00 87
15 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 54:35:00 87
16 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 55:28:00 86
17 96640 JON C FOUGNER FUGRO 55:38:00 86
18 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 57:02:00 84
19 79092 EILIF EGGEN STATENS VEGV. 57:20:00 84
20 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 57:39:00 83
21 79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 58:26:00 83
22 96774 KARL ANDERS LANGERØY LOVISENBERG 59:27:00 82
23 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 60:39:00 80
24 78215 KNUT HANGERAAS GEOFORM 63:00:00 78
25 79718 ERICH STURM ATN 63:07:00 78
26 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 83:56:00 57
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 35:49:00 103
2 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 37:04:00 101
3 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 37:49:00 99
4 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 39:37:00 97
5 23713 SVEIN KVALHEIM BT 40:16:00 96
6 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 40:25:00 96
7 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 41:42:00 95
8 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 41:53:00 94
9 79821 TORE HOLM ELKEM 43:34:00 93
10 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 45:59:00 90
11 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 48:05:00 88
12 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 59:12:00 77
13 86526 TOR HENRIKSEN HIO 63:33:00 73
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 36:06:00 103
2 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 36:10:00 102
3 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 38:37:00 99
4 89691 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 45:34:00 91
5 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 49:50:00 87
6 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 50:16:00 86
7 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 52:16:00 84
8 82190 MAGNE GRANDE FBI 53:40:00 83
9 66677 ERIK KIELLAND NVE 67:01:00 70
10 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 79:27:00 57
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 42:25:00 103
2 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 47:43:00 96
3 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 57:09:00 87
Resultat klasse N (N)
1 96520 AINA LIE VESTA 36:39:00 50
2 81421 MARI ELSTRAND RIKSHOSPITALET 52:54:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 72357 ØYSTEIN RØNNING UIO 38:10:00 50
2 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 38:17:00 50
3 480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 39:37:00 50
4 80137 BRITT TORUNN HOVE TFL 41:26:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 400782 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL 43:46:00 50
2 400788 DAG TH HANSSON ÅRVOLL 46:42:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 72:21:00 50
2 84863 THOR LUNDE WS BIL 79:33:00 50
3 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 83:34:00 50
4 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 91:56:00 50
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 69:10:00 50
Totalt antall bedriftsløpere: 167