Resultat klasse BØ (BØ)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-42 3-41 4-43 5-129 6-130 7-131 8-145 M-249
1 94:57 LISE NYSTUEN 13:07-1 28:32-1 31:58-1 50:27-1 74:22-1 80:57-1 86:27-1 92:15-1 94:57-1
103 90582 DYNEA BIL 13:07-1 15:25-1 3:26-1 18:29-1 23:55-1 6:35-1 5:30-1 5:48-1 2:42-1
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-32 3-34 4-36 5-39 6-40 7-41 8-43 9-130 10-131 11-144 M-249
1 78:39 ANNE ARNTZEN 5:37-1 12:51-1 27:58-1 35:14-1 41:31-1 48:13-1 49:43-1 58:27-1 68:59-1 72:28-1 76:29-1 78:39-1
103 79115 SCHENKER 5:37-1 7:14-1 15:07-1 7:16-1 6:17-1 6:42-1 1:30-1 8:44-1 10:32-1 3:29-1 4:01-1 2:10-1
2 111:30 SIGRID M VIE 6:18-2 14:43-2 39:19-2 47:25-2 54:42-2 65:27-2 67:22-2 81:06-2 96:58-2 101:41-2 107:58-2 111:30-2
70 24782 NYDALEN 6:18-2 8:25-2 24:36-4 8:06-2 7:17-2 10:45-2 1:55-2 13:44-3 15:52-2 4:43-2 6:17-2 3:32-2
3 156:36 LENA SETERNES 23:33-3 39:24-4 61:17-4 74:50-4 83:27-3 94:35-4 99:28-4 113:04-3 134:35-4 141:25-3 150:14-4 156:36-3
50 10000 EDB BIL 23:33-3 15:51-4 21:53-3 13:33-3 8:37-3 11:08-4 4:53-3 13:36-2 21:31-4 6:50-3 8:49-4 6:22-3
4 156:38 ELLEN PIHL 23:41-4 39:22-3 61:08-3 74:41-3 83:35-4 94:25-3 99:26-3 113:12-4 134:32-3 141:50-4 150:08-3 156:38-4
50 79997 HYDRO OSLO 23:41-4 15:41-3 21:46-2 13:33-3 8:54-4 10:50-3 5:01-4 13:46-4 21:20-3 7:18-4 8:18-3 6:30-4
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-32 3-34 4-36 5-39 6-40 7-41 8-43 9-130 10-131 11-144 M-249
1 71:06 RAGNHILD STEENSGAARD 4:11-1 11:55-2 22:41-1 27:53-1 33:26-1 38:38-1 40:14-1 50:22-1 61:43-1 65:04-1 68:39-1 71:06-1
103 79786 NORDEA 4:11-1 7:44-2 10:46-1 5:12-1 5:33-1 5:12-1 1:36-1 10:08-2 11:21-1 3:21-1 3:35-1 2:27-1
2 97:41 MARIA TORGERSEN 4:40-2 11:13-1 25:28-2 31:20-2 40:09-2 48:33-2 50:53-2 59:25-2 78:37-2 82:06-2 94:48-2 97:41-2
76 91550 NORGES BANK 4:40-2 6:33-1 14:15-2 5:52-2 8:49-2 8:24-2 2:20-2 8:32-1 19:12-2 3:29-2 12:42-2 2:53-2
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-42 3-41 4-43 5-129 6-130 7-131 8-145 M-249
1 55:53 UNNI DRAGE 9:29-1 21:19-1 24:35-1 32:35-1 41:21-1 45:36-1 49:20-1 53:50-1 55:53-1
103 78969 KVÆRNER OSLO 9:29-1 11:50-1 3:16-1 8:00-1 8:46-1 4:15-1 3:44-1 4:30-1 2:03-1
2 70:30 LILLA MADSEN 14:49-3 28:45-3 32:24-3 40:31-2 49:45-2 55:51-2 60:51-2 67:51-2 70:30-2
88 78976 FBI 14:49-3 13:56-2 3:39-3 8:07-2 9:14-2 6:06-2 5:00-2 7:00-2 2:39-2
3 82:41 KIRSTI  BLOMDAL 12:47-2 28:16-2 31:42-2 48:08-3 59:58-3 66:22-3 71:24-3 79:18-3 82:41-3
75 90139 LØRENSKOG KOMM 12:47-2 15:29-3 3:26-2 16:26-3 11:50-3 6:24-3 5:02-3 7:54-3 3:23-3
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-34 3-36 4-37 5-38 6-39 7-40 8-41 9-128 10-129 11-42 12-43 13-130 14-31 M-249
1 79:47 JAN TORE HENRIKSEN 6:33-1 13:00-1 17:27-1 24:49-1 27:20-1 33:16-1 37:24-1 38:38-1 44:51-1 52:10-1 57:13-1 61:00-1 68:04-1 77:09-1 79:47-1
103 63793 HENRIKSENS CONS 6:33-1 6:27-1 4:27-3 7:22-1 2:31-1 5:56-1 4:08-1 1:14-1 6:13-1 7:19-1 5:03-2 3:47-1 7:04-1 9:05-1 2:38-2
2 91:01 FRODE STRISLAND 6:47-2 13:32-2 17:54-2 25:56-2 28:58-2 36:11-2 40:43-2 42:11-2 49:36-2 59:27-2 64:09-2 69:26-2 77:44-2 88:25-2 91:01-2
91 82203 FBI 6:47-2 6:45-2 4:22-2 8:02-2 3:02-2 7:13-3 4:32-2 1:28-2 7:25-2 9:51-3 4:42-1 5:17-3 8:18-2 10:41-3 2:36-1
3 97:07 BJØRN CHRISTENSEN 7:36-3 16:14-3 20:25-3 30:20-3 33:40-3 40:35-3 45:17-3 46:46-3 54:59-3 64:38-3 70:12-3 75:22-3 83:50-3 93:49-3 97:07-3
84 79170 SFT 7:36-3 8:38-3 4:11-1 9:55-3 3:20-3 6:55-2 4:42-3 1:29-3 8:13-3 9:39-2 5:34-3 5:10-2 8:28-3 9:59-2 3:18-3
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-34 3-36 4-37 5-38 6-39 7-40 8-41 9-128 10-129 11-42 12-43 13-130 14-31 M-249
1 77:31 TRULS KVAASE 6:25-1 12:58-1 17:21-1 24:37-1 27:08-1 33:07-1 37:16-1 38:32-1 44:52-1 51:56-1 56:43-1 60:22-1 67:08-1 74:55-1 77:31-1
103 64328 PARTNER3000 6:25-1 6:33-1 4:23-2 7:16-1 2:31-1 5:59-2 4:09-2 1:16-2 6:20-1 7:04-1 4:47-2 3:39-1 6:46-1 7:47-1 2:36-2
2 77:46 MARTIN KJÄLL-OHLSSON 6:40-2 13:14-2 17:39-2 24:56-2 27:28-2 33:24-2 37:32-2 38:43-2 45:09-2 52:17-2 57:00-2 60:39-2 67:25-2 75:12-2 77:46-2
102 93946 ABB 6:40-2 6:34-2 4:25-3 7:17-2 2:32-2 5:56-1 4:08-1 1:11-1 6:26-2 7:08-2 4:43-1 3:39-1 6:46-1 7:47-1 2:34-1
3 99:01 LARS ONSTAD 7:27-3 15:43-3 19:48-3 28:27-3 31:38-3 39:07-3 45:33-3 47:14-3 54:56-3 63:48-3 69:28-3 74:49-3 84:08-3 95:56-3 99:01-3
80 80966 KRAFT FOOD 7:27-3 8:16-3 4:05-1 8:39-3 3:11-3 7:29-3 6:26-3 1:41-3 7:42-3 8:52-3 5:40-3 5:21-3 9:19-3 11:48-3 3:05-3
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-34 3-36 4-37 5-38 6-39 7-40 8-41 9-128 10-129 11-42 12-43 13-130 14-31 M-249
1 90:53 VIGGO MADSEN 6:36-1 13:06-1 17:31-1 25:12-1 28:50-1 35:37-1 40:11-1 41:42-1 49:56-1 59:24-1 64:04-1 69:18-1 77:41-1 88:18-1 90:53-1
103 92513 PRIVAT 6:36-1 6:30-1 4:25-1 7:41-1 3:38-4 6:47-3 4:34-3 1:31-2 8:14-4 9:28-2 4:40-1 5:14-5 8:23-1 10:37-4 2:35-2
2 94:22 KARL VEASTAD 7:44-3 15:34-2 20:27-3 31:18-3 34:19-3 40:51-3 45:03-2 46:28-2 54:10-2 63:00-2 67:58-2 72:25-2 81:01-2 91:16-2 94:22-2
99 68425 ATN 7:44-3 7:50-2 4:53-3 10:51-5 3:01-2 6:32-1 4:12-1 1:25-1 7:42-1 8:50-1 4:58-2 4:27-1 8:36-4 10:15-2 3:06-4
3 100:20 ERIK BRATLIE 7:50-4 16:58-4 22:55-5 32:19-4 34:57-4 42:18-4 47:27-4 49:12-4 57:20-4 68:56-4 74:18-4 79:05-3 87:39-3 97:41-3 100:20-3
92 86919 HIL-NSB 7:50-4 9:08-4 5:57-6 9:24-2 2:38-1 7:21-4 5:09-5 1:45-4 8:08-3 11:36-4 5:22-3 4:47-2 8:34-3 10:02-1 2:39-3
4 100:44 STEINAR MYRABØ 7:31-2 15:36-3 20:18-2 30:08-2 34:10-2 40:42-2 45:14-3 47:04-3 54:56-3 68:07-3 74:08-3 79:14-4 87:43-4 98:12-4 100:44-4
91 71668 BRØBIL 7:31-2 8:05-3 4:42-2 9:50-3 4:02-5 6:32-1 4:32-2 1:50-5 7:52-2 13:11-6 6:01-5 5:06-3 8:29-2 10:29-3 2:32-1
5 108:32 RUNE  TEIGLAND 8:07-5 17:23-5 22:39-4 33:29-5 36:53-5 46:50-5 51:42-5 53:14-5 62:28-5 72:19-5 77:51-5 83:00-5 93:45-5 104:39-5 108:32-5
83 97860 AAS-JACOBSEN 8:07-5 9:16-5 5:16-4 10:50-4 3:24-3 9:57-5 4:52-4 1:32-3 9:14-5 9:51-3 5:32-4 5:09-4 10:45-5 10:54-5 3:53-5
6 132:36 PER STEDJE 9:03-6 18:59-6 24:51-6 35:49-6 39:53-6 53:39-6 60:24-6 62:40-6 73:06-6 85:54-6 92:35-6 101:02-6 113:17-6 128:10-6 132:36-6
59 79111 BASEFARM 9:03-6 9:56-6 5:52-5 10:58-6 4:04-6 13:46-6 6:45-6 2:16-6 10:26-6 12:48-5 6:41-6 8:27-6 12:15-6 14:53-6 4:26-6
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-34 3-36 4-39 5-40 6-41 7-42 8-129 9-128 10-43 11-130 12-131 13-144 M-249
1 74:55 HARALD SVERDRUP-THYGESON 4:49-2 18:04-2 23:10-2 28:03-2 32:52-2 34:24-2 37:10-2 42:51-2 50:55-1 58:01-1 66:25-1 69:43-1 73:18-1 74:55-1
103 98668 CSC 4:49-2 13:15-1 5:06-2 4:53-2 4:49-2 1:32-1 2:46-1 5:41-1 8:04-1 7:06-2 8:24-1 3:18-2 3:35-2 1:37-2
2 75:43 FINN GANGE 3:45-1 17:33-1 21:53-1 26:24-1 31:08-1 32:40-1 35:30-1 42:37-1 52:02-2 58:58-2 67:41-2 70:39-2 74:11-2 75:43-2
102 76039 NVE 3:45-1 13:48-2 4:20-1 4:31-1 4:44-1 1:32-1 2:50-2 7:07-2 9:25-2 6:56-1 8:43-2 2:58-1 3:32-1 1:32-1
3 101:22 MAGNE OSMUNDSEN 8:30-3 25:11-3 31:30-3 38:06-3 44:19-3 46:04-3 50:24-3 57:53-3 69:39-3 78:32-3 90:37-3 94:10-3 98:40-3 101:22-3
75 89598 NERA BIL 8:30-3 16:41-3 6:19-3 6:36-3 6:13-3 1:45-3 4:20-3 7:29-3 11:46-3 8:53-3 12:05-3 3:33-3 4:30-3 2:42-3
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-34 3-36 4-39 5-40 6-41 7-42 8-129 9-128 10-43 11-130 12-131 13-144 M-249
1 74:57 JOHN TH PETERSEN 5:53-7 18:35-6 23:06-4 27:39-4 32:13-1 33:52-1 36:52-1 42:50-1 51:20-1 57:50-1 66:32-1 69:31-1 72:55-1 74:57-1
103 79791 NORDEA 5:53-7 12:42-2 4:31-3 4:33-1 4:34-1 1:39-6 3:00-2 5:58-2 8:30-1 6:30-1 8:42-2 2:59-6 3:24-4 2:02-7
2 77:02 PÅL BENJAMINSEN 4:31-4 16:56-1 21:44-3 27:03-1 32:32-3 34:08-3 37:16-2 43:00-2 52:05-2 60:18-2 69:09-2 72:07-2 75:19-2 77:02-2
100 36455 FORSVARSBYGG 4:31-4 12:25-1 4:48-5 5:19-3 5:29-6 1:36-3 3:08-3 5:44-1 9:05-4 8:13-6 8:51-4 2:58-5 3:12-3 1:43-2
3 77:36 TORE RINGERIKE 4:27-3 17:10-2 21:36-2 27:09-3 32:25-2 34:03-2 37:17-3 44:39-3 53:43-3 60:38-3 69:20-3 72:08-3 75:51-3 77:36-3
99 23435 DNB 4:27-3 12:43-3 4:26-2 5:33-4 5:16-4 1:38-5 3:14-4 7:22-6 9:04-3 6:55-3 8:42-2 2:48-3 3:43-5 1:45-3
4 79:11 TROND WETTERGREEN 4:37-5 17:57-4 23:34-6 29:25-6 34:04-6 35:40-6 38:38-5 45:55-4 54:57-4 61:50-4 70:26-4 73:19-4 77:20-4 79:11-4
96 82115 ANDVORD 4:37-5 13:20-5 5:37-6 5:51-7 4:39-2 1:36-3 2:58-1 7:17-5 9:02-2 6:53-2 8:36-1 2:53-4 4:01-7 1:51-6
5 87:48 EINAR SKÅRE 4:03-1 17:11-3 21:31-1 27:04-2 32:51-4 34:15-4 45:57-6 53:09-6 64:11-6 71:23-6 80:21-6 82:50-6 85:59-5 87:48-5
88 71581 BREVPOST 4:03-1 13:08-4 4:20-1 5:33-4 5:47-7 1:24-1 11:42-7 7:12-3 11:02-6 7:12-4 8:58-6 2:29-1 3:09-2 1:49-4
6 87:57 KNUT ERIK ØSTENGEN 4:44-6 18:34-5 23:12-5 28:17-5 33:41-5 35:11-5 38:37-4 46:03-5 58:35-5 68:45-5 79:17-5 82:24-5 86:18-7 87:57-6
87 79717 ATN 4:44-6 13:50-6 4:38-4 5:05-2 5:24-5 1:30-2 3:26-5 7:26-7 12:32-7 10:10-7 10:32-7 3:07-7 3:54-6 1:39-1
7 87:58 ØYSTEIN KILDAHL 4:12-2 21:31-7 29:31-7 35:11-7 39:50-7 41:34-7 46:04-7 53:17-7 64:14-7 71:31-7 80:28-7 83:00-7 86:08-6 87:58-7
87 402635 AHS 4:12-2 17:19-7 8:00-7 5:40-6 4:39-2 1:44-7 4:30-6 7:13-4 10:57-5 7:17-5 8:57-5 2:32-2 3:08-1 1:50-5
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-32 3-34 4-36 5-39 6-40 7-41 8-43 9-130 10-131 11-144 M-249
1 56:52 TOR LEA 3:56-1 8:47-1 15:59-1 20:22-1 25:53-1 31:30-1 32:47-1 41:07-1 50:02-1 52:31-1 55:27-1 56:52-1
103 32370 RIKSHOSPITALET 3:56-1 4:51-1 7:12-1 4:23-1 5:31-3 5:37-3 1:17-1 8:20-3 8:55-1 2:29-2 2:56-2 1:25-1
2 57:30 BJARNE PAULSRUD 3:58-2 9:08-2 17:46-2 22:16-2 26:54-2 31:35-2 33:10-2 41:13-3 50:23-2 52:48-2 55:51-2 57:30-2
102 64303 AQUATEAM 3:58-2 5:10-2 8:38-3 4:30-2 4:38-1 4:41-2 1:35-3 8:03-2 9:10-2 2:25-1 3:03-3 1:39-2
3 57:36 SIGMUND NYLUND 4:09-3 9:23-3 18:00-3 22:32-3 27:14-3 31:53-3 33:20-3 41:12-2 50:28-3 53:01-3 55:56-3 57:36-3
101 67712 NORDEA 4:09-3 5:14-3 8:37-2 4:32-3 4:42-2 4:39-1 1:27-2 7:52-1 9:16-3 2:33-3 2:55-1 1:40-3
4 87:28 JAN ERIK HAUG 4:21-4 10:16-4 21:52-4 27:31-4 38:53-4 44:48-4 46:49-4 57:02-4 76:06-4 80:17-4 85:20-4 87:28-4
70 80706 FFI 4:21-4 5:55-4 11:36-4 5:39-4 11:22-4 5:55-4 2:01-4 10:13-4 19:04-4 4:11-4 5:03-4 2:08-4
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-32 3-34 4-36 5-39 6-40 7-41 8-43 9-130 10-131 11-144 M-249
1 57:18 ØYSTEIN MADSEN 4:05-2 9:20-2 18:06-3 22:28-2 27:05-2 31:40-2 33:18-2 41:20-3 50:24-1 52:53-1 55:48-1 57:18-1
103 78975 AMERSHAM 4:05-2 5:15-2 8:46-4 4:22-1 4:37-2 4:35-2 1:38-2 8:02-7 9:04-1 2:29-1 2:55-1 1:30-1
2 57:44 SVEIN VIKHAMAR 4:03-1 9:15-1 17:53-1 22:24-1 26:52-1 31:25-1 33:05-1 41:05-1 50:28-3 53:00-3 56:05-2 57:44-2
102 82118 LINJEGODS 4:03-1 5:12-1 8:38-3 4:31-2 4:28-1 4:33-1 1:40-3 8:00-6 9:23-4 2:32-3 3:05-2 1:39-2
3 57:49 PER ERIK SØRENSEN 4:16-3 9:35-3 18:05-2 22:48-3 27:58-3 32:50-3 34:46-3 41:15-2 50:25-2 52:58-2 56:07-3 57:49-3
101 78982 NORDEA 4:16-3 5:19-4 8:30-1 4:43-3 5:10-4 4:52-3 1:56-5 6:29-2 9:10-2 2:33-4 3:09-3 1:42-3
4 58:08 ANNAR BRUSTAD 4:21-4 9:37-4 18:07-4 22:54-4 28:00-4 32:54-4 35:04-4 41:23-4 50:33-4 53:03-4 56:13-4 58:08-4
100 37063 FOBIL 4:21-4 5:16-3 8:30-1 4:47-4 5:06-3 4:54-4 2:10-8 6:19-1 9:10-2 2:30-2 3:10-4 1:55-5
5 75:19 HELGE KVAASE 5:34-7 12:52-7 27:43-8 32:52-7 38:53-5 44:35-5 46:27-5 54:08-5 64:34-5 68:33-5 72:01-5 75:19-5
82 63817 HIAK 5:34-7 7:18-7 14:51-7 5:09-5 6:01-5 5:42-5 1:52-4 7:41-3 10:26-6 3:59-8 3:28-6 3:18-8
6 78:37 ERIK HAUGROS 6:15-8 13:46-8 25:40-6 31:04-5 39:33-6 46:47-6 48:43-6 56:41-6 68:56-6 72:26-6 76:28-6 78:37-6
79 80824 LØRENSKOG KOMM 6:15-8 7:31-8 11:54-5 5:24-7 8:29-7 7:14-6 1:56-5 7:58-5 12:15-7 3:30-6 4:02-7 2:09-6
7 86:22 ARNE JORDAL 4:31-6 10:28-5 27:26-7 32:45-6 47:27-7 55:56-7 57:53-7 65:40-7 75:54-7 79:37-7 84:12-7 86:22-7
71 400564 SAS 4:31-6 5:57-5 16:58-8 5:19-6 14:42-8 8:29-8 1:57-7 7:47-4 10:14-5 3:43-7 4:35-8 2:10-7
8 87:12 SVERRE FARSTADVOLL 4:27-5 10:35-6 22:42-5 41:26-8 48:25-8 56:27-8 57:54-8 66:13-8 79:31-8 82:13-8 85:25-8 87:12-8
71 89773 PETEC 4:27-5 6:08-6 12:07-6 18:44-8 6:59-6 8:02-7 1:27-1 8:19-8 13:18-8 2:42-5 3:12-5 1:47-4
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-42 3-41 4-43 5-129 6-130 7-131 8-145 M-249
1 53:54 TOR DRAGE 9:18-3 21:16-1 24:25-1 32:31-1 40:45-1 44:14-1 47:36-1 51:38-1 53:54-1
103 78968 KVÆRNER OSLO 9:18-3 11:58-1 3:09-1 8:06-2 8:14-4 3:29-2 3:22-1 4:02-2 2:16-4
2 55:35 SVEIN KVALHEIM 9:17-1 21:31-3 24:48-3 34:21-3 41:07-3 45:08-3 48:57-2 53:52-3 55:35-2
101 23713 BT 9:17-1 12:14-3 3:17-2 9:33-3 6:46-1 4:01-3 3:49-2 4:55-4 1:43-1
3 55:36 JON RASMUSSEN 10:00-4 22:26-4 25:46-4 33:26-2 40:46-2 45:14-4 49:23-3 53:33-2 55:36-3
100 67727 SCANDPOWER 10:00-4 12:26-4 3:20-4 7:40-1 7:20-3 4:28-4 4:09-3 4:10-3 2:03-3
4 56:15 ÅGE ØYVANN 9:17-1 21:28-2 24:47-2 34:32-4 41:21-4 44:45-2 50:33-4 54:23-4 56:15-4
98 63769 HYDRO OSLO 9:17-1 12:11-2 3:19-3 9:45-4 6:49-2 3:24-1 5:48-4 3:50-1 1:52-2
  DISK JAPPE BLOMHOFF 31;4:13 32;9:30 34;17:58 36;22:33 39;28:01 40;33:03 41;34:54 43;41:34 130;61:42 131;64:55 144;68:45 249;71:12 250;73:18
10 87022 RIKSHOSPITALET KORT
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-42 3-41 4-43 5-129 6-130 7-131 8-145 M-249
1 53:36 KJELL HAUEN ERIKSEN 9:20-3 21:45-3 24:48-3 34:12-2 40:47-1 44:05-1 47:29-1 51:36-1 53:36-1
103 82227 NORGES BANK 9:20-3 12:25-2 3:03-2 9:24-2 6:35-2 3:18-1 3:24-1 4:07-1 2:00-3
2 55:08 TOR E HENRIKSEN 9:46-4 22:38-5 26:09-5 40:00-5 40:57-2 44:57-2 48:54-2 53:16-2 55:08-2
101 401144 PRIVAT 9:46-4 12:52-4 3:31-4 13:51-4 0:57-1 4:00-2 3:57-3 4:22-2 1:52-1
3 55:35 HELGE MONSRUD 9:46-4 22:31-4 25:45-4 33:31-1 41:01-3 45:10-3 49:09-3 53:37-3 55:35-3
100 77419 PRIVAT 9:46-4 12:45-3 3:14-3 7:46-1 7:30-3 4:09-3 3:59-4 4:28-4 1:58-2
4 64:30 KJELL TEIGLAND 9:55-6 23:30-6 26:31-6 37:11-4 47:08-4 52:04-4 56:40-4 61:55-4 64:30-4
90 68266 PRIVAT 9:55-6 13:35-5 3:01-1 10:40-3 9:57-4 4:56-4 4:36-6 5:15-5 2:35-6
5 68:52 ARNE KJELL SVENDSEN 0:00-1 16:30-1 20:05-1 36:11-3 49:13-5 54:59-5 59:32-5 66:18-5 68:52-5
85 23313 NORWELD 0:00-1 16:30-6 3:35-5 16:06-5 13:02-6 5:46-6 4:33-5 6:46-6 2:34-5
6 75:12 ARNFINN HAUGLAND 8:21-2 19:13-2 23:18-2 49:30-6 60:02-6 64:58-6 68:47-6 73:10-6 75:12-6
79 62105 OPEL CLUB 8:21-2 10:52-1 4:05-6 26:12-6 10:32-5 4:56-4 3:49-2 4:23-3 2:02-4
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-32 2-42 3-41 4-43 5-129 6-130 7-131 8-145 M-249
1 81:02 BJØRN LARSSON 12:15-1 28:37-1 32:23-1 48:22-1 61:39-1 67:16-1 71:44-1 78:26-1 81:02-1
103 75943 PRIVAT 12:15-1 16:22-1 3:46-1 15:59-3 13:17-2 5:37-1 4:28-1 6:42-1 2:36-1
2 95:02 THOR BRUN 13:24-3 34:39-3 38:39-3 50:40-2 63:03-2 77:37-3 82:47-2 91:57-2 95:02-2
88 23267 LØRENSKOG KOMM 13:24-3 21:15-3 4:00-2 12:01-1 12:23-1 14:34-3 5:10-2 9:10-3 3:05-3
3 95:05 EIVIND STEDJE 13:19-2 34:07-2 38:33-2 51:04-3 66:09-3 75:45-2 84:01-3 92:12-3 95:05-3
87 79110 IFE 13:19-2 20:48-2 4:26-3 12:31-2 15:05-3 9:36-2 8:16-3 8:11-2 2:53-2
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-48 4-51 5-52 6-55 M-249
1 57:49 GRY H. OLAUSSEN 8:21-1 16:25-1 41:05-1 48:45-1 52:25-1 56:17-1 57:49-1
50 81632 BIL DYNEA 8:21-1 8:04-1 24:40-1 7:40-1 3:40-1 3:52-1 1:32-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   43;2:34 151;13:08 129;29:45 130;40:42 148;45:56 249;50:18 250;50:40 250;0:00 250;0:00
10 81634