RESULTAT P26 KNUTTJERN, LØRENSKOG 21.9.2003
Arrangør: NILU
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse BØ
1 90582 LISE NYSTUEN IFE 94:57:00 50
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 79115 ANNE ARNTZEN SCHENKER 78:39:00 103
2 24782 SIGRID M VIE NYDALEN 111:30:00 86
3 10000 LENA SETERNES NOTEAM 156:36:00 63
4 79997 ELLEN PIHL HYDRO OSLO 156:38:00 62
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 71:06:00 103
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 97:41:00 89
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE PHILIPS 55:53:00 103
2 78976 LILLA MADSEN FBI 70:30:00 95
3 90139 KIRSTI BLOMDAL LØRENSKOG KOMM 82:41:00 88
Resultat klasse HA (LANG)
1 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 79:47:00 103
2 82203 FRODE STRISLAND FBI 91:01:00 97
3 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 97:07:00 93
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 77:31:00 103
2 93946 MARTIN KJALL-OHLSSON NOTEAM 77:46:00 102
3 80966 LARS ONSTAD KRAFT FOODS 99:01:00 91
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 90:53:00 103
2 68425 KARL VEASTAD ATN 94:22:00 101
3 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 100:20:00 97
4 71668 STEINAR MYRABØ BRØ BIL 100:44:00 96
5 97860 RUNE TEIGLAND AAS-JACOBSEN 108:32:00 92
6 79111 PER STEDJE BASEFARM 132:36:00 80
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 74:55:00 103  
2 76039 FINN GANGE NVE 75:43:00 102
3 89598 MAGNE OSMUNDSEN NERA BIL 101:22:00 88
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 74:57:00 103
2 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 77:02:00 101
3 23435 TORE RINGERIKE DNB 77:36:00 100
4 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 79:11:00 98
5 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 87:48:00 94
6 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 87:57:00 94
7 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 87:58:00 94
Resultat klasse H9 (KORT)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 56:52:00 103
2 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 57:30:00 102
3 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 57:36:00 101
4 80706 JAN ERIK HAUG FFI 87:28:00 85
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 57:18:00 103
2 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 57:44:00 102
3 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 57:49:00 101
4 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 58:08:00 100
5 63817 HELGE KVAASE HIAK 75:19:00 91
6 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 78:37:00 90
7 400564 ARNE JORDAL SAS 86:22:00 86
8 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 87:12:00 86
90138 OLE HAGEN LØRENSKOG KOMM. DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 53:34:00 103
2 23713 SVEIN KVALHEIM BT 55:35:00 102
3 67727 JON RASMUSSEN SCANDPOWER 55:36:00 101
4 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 56:15:00 99
87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 53:36:00 103
2 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 55:08:00 102
3 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 55:35:00 101
4 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 64:30:00 95
5 62105 ARNFINN HAUGLAND OPEL CLUB 75:12:00 90
6 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 81:10:00 87
7 66677 ERIK KIELLAND NVE 103:01:00 76
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 81:02:00 103
2 23267 TOR BRUN LØRENSKOG KOMM 95:02:00 95
3 79110 EIVIND STEDJE IFE 95:05:00 94
Resultat klasse N (N)
1 81632 GRY HELENE OLAUSSEN DYNEA BIL 57:49:00 50
Totalt antall løpere: 61 Disk: 2
Arrangører:
86904 ODD ANDA NILU H11 50
86902 JAN FR HENRIKSEN NILU H10 50
86907 WENCHE AAS NILU D9-10 50
86905 TROND DANIELSEN NILU H5-6 50
SVANHILD ANDA NILU D11-12 50
KIRSTEN GRAM NILU D9-10 50
86901 FREDERICK GRAM NILU H10 50