Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 46:01 ANNE ARNTZEN 10:15-1 18:45-1 23:59-1 28:39-1 31:43-1 41:49-1 45:00-1 46:01-1
103 79115 SCHENKER 10:15-1 8:30-1 5:14-1 4:40-1 3:04-1 10:06-1 3:11-1 1:01-1
  DISK MARIT ALBINSON 48;1:57 50;10:58 51;19:00 43;46:36 53;52:24 71;57:38 100;58:29 250;59:05
10 89383 TISTEDAL FL  
  DISK ELISE PRYTZ 250;45:27
10 89700 KVÆRNER OSLO  
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 61:49 MARIA TORGERSEN 5:53-1 30:24-1 34:21-1 45:17-1 50:55-1 57:34-1 60:51-1 61:49-1
103 91550 NORGES BANK 5:53-1 24:31-2 3:57-1 10:56-1 5:38-2 6:39-1 3:17-1 0:58-1
2 102:07 TRINE SEEBERG  LARSEN 23:47-2 37:15-2 58:05-2 73:28-2 78:03-2 93:51-2 100:59-2 102:07-2
62 81320 FLO/LUFT 23:47-2 13:28-1 20:50-2 15:23-2 4:35-1 15:48-2 7:08-2 1:08-2
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 35:55 ELLE MELBYE 3:46-1 11:13-1 17:14-1 22:31-1 25:05-1 29:57-1 34:55-1 35:55-1
103 80000 ELLE BIL 3:46-1 7:27-1 6:01-1 5:17-1 2:34-1 4:52-1 4:58-1 1:00-1
Resultat klasse D9-10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 44:58 ONELMA BLOMHOFF 6:47-7 17:32-6 24:08-3 27:32-2 30:14-2 34:09-1 43:52-1 44:58-1
103 87021 RIKSHOSPITALET 6:47-7 10:45-6 6:36-3 3:24-1 2:42-1 3:55-1 9:43-9 1:06-3
2 53:31 UNNI DRAGE 4:29-2 10:48-1 17:34-1 40:34-5 43:45-5 49:29-5 52:32-3 53:31-2
94 78969 KVÆRNER OSLO 4:29-2 6:19-1 6:46-4 23:00-8 3:11-2 5:44-2 3:03-1 0:59-1
3 53:52 GERD GULLAKSEN 5:30-4 14:00-4 19:00-2 24:21-1 28:20-1 43:41-2 52:27-2 53:52-3
93 23886 ESSO SPORT 5:30-4 8:30-4 5:00-2 5:21-2 3:59-6 15:21-9 8:46-8 1:25-5
4 54:08 INGER DØHLEN 5:11-3 13:09-3 32:41-6 38:51-4 42:34-4 48:33-3 53:04-4 54:08-4
91 67661 ROMERIKE POLITI 5:11-3 7:58-2 19:32-8 6:10-3 3:43-4 5:59-3 4:31-2 1:04-2
5 59:16 INGER WANGENSTEEN 6:00-5 15:36-5 24:22-4 31:17-3 35:05-3 49:03-4 57:47-5 59:16-5
86 66839 SKD 6:00-5 9:36-5 8:46-5 6:55-5 3:48-5 13:58-7 8:44-7 1:29-6
6 62:29 ELISABETH IBSEN 4:19-1 12:41-2 40:25-7 46:54-6 50:19-6 56:29-6 61:16-6 62:29-6
83 80730 UNIVERSITETET 4:19-1 8:22-3 27:44-9 6:29-4 3:25-3 6:10-4 4:47-4 1:13-4
7 77:34 KIRSTI  BLOMDAL 7:12-8 32:35-8 43:22-8 50:31-7 58:42-8 68:44-7 75:57-7 77:34-7
68 90139 LØRENSKOG KOMM 7:12-8 25:23-9 10:47-7 7:09-6 8:11-8 10:02-6 7:13-6 1:37-9
8 79:27 SONJA NESBAKKEN 6:30-6 21:35-7 26:14-5 53:44-8 57:57-7 72:00-8 77:57-8 79:27-8
66 81569 L.A.LUND 6:30-6 15:05-7 4:39-1 27:30-9 4:13-7 14:03-8 5:57-5 1:30-7
9 83:43 EVA NILSEN 22:44-9 39:00-9 48:40-9 60:52-9 70:55-9 77:35-9 82:11-9 83:43-9
62 23299 SKIFORENINGEN 22:44-9 16:16-8 9:40-6 12:12-7 10:03-9 6:40-5 4:36-3 1:32-8
Resultat klasse D11-12 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 50:05 GRETHE BENJAMINSEN 8:53-1 20:18-1 30:01-1 34:28-1 37:32-1 43:45-1 48:53-1 50:05-1
103 78645 PRIVAT 8:53-1 11:25-1 9:43-1 4:27-1 3:04-1 6:13-1 5:08-1 1:12-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-48 2-50 3-51 4-52 5-35 6-36 7-42 8-43 9-54 10-71 M-100
1 34:29 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 1:34-2 8:22-2 11:41-1 14:57-1 21:08-1 23:08-2 25:15-1 28:07-1 31:01-1 33:53-1 34:29-1
103 82376 ABB 1:34-2 6:48-2 3:19-1 3:16-2 6:11-1 2:00-3 2:07-1 2:52-1 2:54-1 2:52-1 0:36-3
2 36:33 EIVIND HOFF 1:27-1 8:10-1 11:48-2 14:58-2 21:20-2 22:59-1 25:32-2 28:28-2 31:31-2 35:58-2 36:33-2
100 401064 NORDEA 1:27-1 6:43-1 3:38-2 3:10-1 6:22-2 1:39-1 2:33-3 2:56-2 3:03-2 4:27-2 0:35-2
3 42:05 DAG BJØRNERØD 1:39-3 9:55-4 13:54-3 18:08-3 25:09-3 27:03-3 29:51-3 33:17-3 36:37-3 41:20-3 42:05-3
94 39008 TAC 1:39-3 8:16-4 3:59-3 4:14-4 7:01-3 1:54-2 2:48-4 3:26-3 3:20-3 4:43-3 0:45-4
4 45:58 TOR RINGSTAD 1:44-4 9:54-3 14:54-4 18:40-4 25:49-4 29:36-4 32:04-4 36:19-4 40:41-4 45:26-4 45:58-4
89 71244 TANDBERG 1:44-4 8:10-3 5:00-4 3:46-3 7:09-4 3:47-4 2:28-2 4:15-4 4:22-4 4:45-4 0:32-1
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-48 2-50 3-51 4-52 5-35 6-36 7-42 8-43 9-54 10-71 M-100
1 36:36 GLØER WINSWOLD 1:50-2 8:15-1 11:54-1 14:55-1 21:18-1 22:58-1 25:12-1 27:53-1 32:32-1 36:00-1 36:36-1
103 23948 NORKART 1:50-2 6:25-1 3:39-2 3:01-1 6:23-1 1:40-1 2:14-1 2:41-1 4:39-3 3:28-1 0:36-2
2 41:47 TOM ERIK VÅGEN 1:41-1 9:01-2 12:38-2 16:41-2 23:47-2 25:45-2 30:13-2 34:01-2 37:19-2 41:12-2 41:47-2
97 97771 NORDEA 1:41-1 7:20-2 3:37-1 4:03-2 7:06-2 1:58-2 4:28-4 3:48-2 3:18-1 3:53-2 0:35-1
3 62:05 KETIL RISVOLL 6:57-5 17:24-4 27:58-4 32:22-4 41:27-4 44:01-4 47:30-4 52:06-4 56:01-3 61:23-3 62:05-3
76 80784 TELENOR 6:57-5 10:27-4 10:34-6 4:24-3 9:05-3 2:34-3 3:29-2 4:36-3 3:55-2 5:22-4 0:42-3
4 63:06 SVEN RINGSTAD 2:16-3 13:29-3 19:22-3 24:13-3 34:05-3 37:31-3 46:18-3 50:59-3 56:34-4 62:16-4 63:06-4
74 97437 MALTHE 2:16-3 11:13-5 5:53-3 4:51-5 9:52-5 3:26-5 8:47-5 4:41-5 5:35-4 5:42-5 0:50-4
5 72:55 JØRGEN SIVESIND 19:27-6 28:56-6 35:05-6 39:52-5 49:03-5 51:53-5 55:26-5 60:06-5 66:46-5 71:57-5 72:55-5
64 80547 ITERA 19:27-6 9:29-3 6:09-4 4:47-4 9:11-4 2:50-4 3:33-3 4:40-4 6:40-6 5:11-3 0:58-5
6 109:06 RUNE  SYVERTSEN 4:35-4 22:10-5 31:55-5 42:27-6 52:22-6 59:06-6 73:13-6 79:51-6 85:51-6 105:47-6 109:06-6
50 72179 LFK 4:35-4 17:35-6 9:45-5 10:32-6 9:55-6 6:44-6 14:07-6 6:38-6 6:00-5 19:56-6 3:19-6
  DISK JARLE RUUD 48;1:28 33;9:05 51;19:10 52;22:22 35;27:55 36;29:36 42;32:07 43;34:58 53;38:55 54;40:33 71;43:10 100;43:38 250;44:51
10 79220 DYNEA BIL  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-48 2-50 3-51 4-52 5-35 6-36 7-42 8-43 9-54 10-71 M-100
1 37:09 ROLV ANDERS SYSTAD 1:53-4 8:05-1 11:27-1 14:52-1 21:06-1 23:29-1 26:48-1 29:59-1 33:21-1 36:36-1 37:09-1
103 12205 SYSTAD 1:53-4 6:12-1 3:22-1 3:25-2 6:14-1 2:23-8 3:19-9 3:11-1 3:22-2 3:15-2 0:33-2
2 41:58 KARL VEASTAD 1:59-8 11:51-11 15:52-6 20:16-5 26:54-3 28:45-3 31:13-3 34:58-3 38:15-3 41:28-2 41:58-2
98 68425 ATN 1:59-8 9:52-13 4:01-2 4:24-7 6:38-2 1:51-2 2:28-2 3:45-4 3:17-1 3:13-1 0:30-1
3 42:31 SVEIN NYGÅRD 1:59-8 9:57-4 14:24-2 17:48-2 24:57-2 26:53-2 29:17-2 33:01-2 36:49-2 41:42-3 42:31-3
96 64746 NORGES BANK 1:59-8 7:58-4 4:27-6 3:24-1 7:09-4 1:56-3 2:24-1 3:44-3 3:48-3 4:53-11 0:49-12
4 45:46 RUNE  TEIGLAND 1:54-7 10:20-5 14:40-3 19:06-3 27:41-5 29:48-6 32:58-6 36:49-6 40:49-5 45:04-4 45:46-4
92 97860 AAS-JACOBSEN 1:54-7 8:26-6 4:20-4 4:26-8 8:35-6 2:07-5 3:10-7 3:51-6 4:00-4 4:15-7 0:42-5
5 46:17 ARNE M TORGERSEN 2:59-13 10:25-6 16:40-7 20:37-7 27:46-6 29:29-5 32:26-5 35:43-4 42:17-6 45:40-5 46:17-5
91 78656 NVE 2:59-13 7:26-2 6:15-10 3:57-3 7:09-4 1:43-1 2:57-5 3:17-2 6:34-12 3:23-3 0:37-4
6 48:27 DAG MAGNAR  EVJE 1:53-4 9:20-2 15:50-5 20:25-6 27:28-4 29:25-4 32:25-4 36:35-5 40:36-4 47:43-6 48:27-6
89 80715 AMERSHAM 1:53-4 7:27-3 6:30-11 4:35-9 7:03-3 1:57-4 3:00-6 4:10-8 4:01-5 7:07-12 0:44-7
7 53:50 PAAL W HANSSEN 1:52-3 11:06-9 18:30-11 22:53-9 34:37-9 37:03-9 40:17-9 44:30-9 49:18-9 53:02-7 53:50-7
84 86102 NORAUDIT 1:52-3 9:14-11 7:24-13 4:23-6 11:44-11 2:26-9 3:14-8 4:13-9 4:48-10 3:44-4 0:48-11
8 55:46 STEINAR MYRABØ 1:53-4 10:50-7 15:24-4 19:59-4 28:52-7 31:07-7 34:01-7 40:06-7 47:05-7 55:00-8 55:46-8
82 71668 BRØBIL 1:53-4 8:57-9 4:34-7 4:35-9 8:53-7 2:15-6 2:54-3 6:05-15 6:59-13 7:55-13 0:46-8
9 58:06 CLAUS F. CLASEN 2:23-11 12:00-12 17:44-10 22:45-8 32:26-8 35:18-8 39:59-8 44:04-8 48:50-8 57:30-9 58:06-9
80 80094 IF 2:23-11 9:37-12 5:44-9 5:01-12 9:41-9 2:52-12 4:41-13 4:05-7 4:46-9 8:40-14 0:36-3
10 59:41 KJETIL  SVERDRUP-THYGESON 1:51-2 10:58-8 17:29-9 23:32-10 38:43-12 41:11-11 45:21-12 49:44-12 54:17-10 58:48-10 59:41-10
78 68271 GEODATA 1:51-2 9:07-10 6:31-12 6:03-13 15:11-13 2:28-10 4:10-11 4:23-11 4:33-7 4:31-10 0:53-14
11 60:18 ERIK BRATLIE 1:47-1 9:52-3 20:09-13 24:24-11 41:41-13 43:56-13 47:46-13 51:35-13 55:41-11 59:31-11 60:18-11
77 86919 HIL-NSB 1:47-1 8:05-5 10:17-15 4:15-5 17:17-14 2:15-6 3:50-10 3:49-5 4:06-6 3:50-5 0:47-10
12 61:39 TORE LØBERG 9:05-14 17:43-14 21:45-14 25:58-14 35:31-10 42:02-12 44:58-10 49:14-10 56:31-12 60:48-12 61:39-12
76 400270 LMI 9:05-14 8:38-7 4:02-3 4:13-4 9:33-8 6:31-15 2:56-4 4:16-10 7:17-14 4:17-8 0:51-13
13 62:23 KNUT ERIK ØSTENGEN 2:16-10 12:26-13 16:50-8 25:35-13 38:00-11 40:31-10 44:59-11 49:31-11 57:21-13 61:29-13 62:23-13
75 79717 ATN 2:16-10 10:10-14 4:24-5 8:45-15 12:25-12 2:31-11 4:28-12 4:32-13 7:50-15 4:08-6 0:54-15
14 68:50 TERJE HEGGELUND 2:27-12 11:11-10 19:50-12 24:28-12 43:44-14 47:07-14 53:37-14 58:20-14 63:45-14 68:04-14 68:50-14
69 98539 INTERCONSULT BIL 2:27-12 8:44-8 8:39-14 4:38-11 19:16-15 3:23-13 6:30-14 4:43-14 5:25-11 4:19-9 0:46-8
15 82:35 GEIR HANESAND 14:01-15 29:28-15 34:26-15 40:41-15 51:58-15 55:23-15 62:39-15 67:02-15 71:44-15 81:52-15 82:35-15
55 79726 ATN 14:01-15 15:27-15 4:58-8 6:15-14 11:17-10 3:25-14 7:16-15 4:23-11 4:42-8 10:08-15 0:43-6
  DISK ROAR SIGURDSEN 48;1:54 50;10:15 51;26:38 52;44:03 35;66:07 54;79:11 71;86:34 100;87:32 250;88:12
10 79180 RINGNES  
  DISK JAN ERIK TORP 48;3:42 50;12:06 51;17:25 52;22:32 35;31:00 36;33:27 42;38:07 43;42:33 53;59:18 71;71:23 100;72:20 250;73:15
10 80710 FFI  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-54 9-71 M-100
1 33:07 ENDRE HALLAND 2:54-4 11:29-2 13:44-2 18:05-1 20:05-1 22:32-1 26:09-1 29:27-1 32:26-1 33:07-1
103 79089 STATENS VEGVESEN 2:54-4 8:35-3 2:15-1 4:21-1 2:00-2 2:27-1 3:37-3 3:18-1 2:59-1 0:41-3
2 37:03 JEPPE HANSSON 2:38-3 11:30-3 14:37-3 19:11-2 21:10-2 26:03-3 29:28-3 33:12-3 36:26-2 37:03-2
99 98543 IDRETTENS HUS 2:38-3 8:52-4 3:07-3 4:34-2 1:59-1 4:53-3 3:25-1 3:44-2 3:14-2 0:37-2
3 40:18 MARTIN VEASTAD 2:09-1 10:35-1 13:36-1 19:25-3 21:55-3 25:12-2 28:47-2 32:47-2 39:42-3 40:18-3
94 79733 ATN 2:09-1 8:26-2 3:01-2 5:49-4 2:30-3 3:17-2 3:35-2 4:00-3 6:55-4 0:36-1
4 46:17 RICHARD BLOM 6:25-5 14:33-4 18:23-4 23:58-4 26:34-4 31:36-4 35:25-4 41:29-4 45:34-4 46:17-4
87 78693 FBI 6:25-5 8:08-1 3:50-4 5:35-3 2:36-4 5:02-4 3:49-4 6:04-4 4:05-3 0:43-4
5 77:34 SVEIN ANDERSEN 2:21-2 32:02-5 36:26-5 44:30-5 47:12-5 57:29-5 62:18-5 69:37-5 76:49-5 77:34-5
56 79231 NORCONSULT 2:21-2 29:41-5 4:24-5 8:04-5 2:42-5 10:17-5 4:49-5 7:19-5 7:12-5 0:45-5
  DISK VIDAR KILLINGMO 31;11:18 33;41:48 34;50:28 35;61:57 36;67:10 42;76:27 43;85:45 250;107:33
10 39685 FFI  
  DISK HARALD SVERDRUP-THYGESON 31;2:32 33;14:32 35;59:18 36;61:50 42;65:18 43;69:08 54;74:30 71;78:19 100;79:03 250;79:48
10 98668 CSC  
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-54 9-71 M-100
1 36:35 BJØRN GRINDE 1:45-1 8:28-1 10:33-1 14:55-1 17:16-1 23:50-1 27:36-1 31:19-1 35:57-1 36:35-1
103 400195 FOLKEHELSA 1:45-1 6:43-1 2:05-1 4:22-1 2:21-5 6:34-10 3:46-4 3:43-1 4:38-5 0:38-2
2 41:56 JOHN TH PETERSEN 6:17-11 13:40-6 16:25-4 21:07-2 23:12-2 27:44-3 31:13-3 35:05-2 41:12-2 41:56-2
97 79791 NORDEA 6:17-11 7:23-2 2:45-2 4:42-2 2:05-1 4:32-8 3:29-1 3:52-2 6:07-9 0:44-5
3 43:09 MOGENS MONSEN 2:27-5 13:12-5 16:33-5 22:35-5 25:14-5 28:44-4 33:09-4 38:22-4 42:34-3 43:09-3
95 23896 MYSOFT 2:27-5 10:45-6 3:21-6 6:02-7 2:39-7 3:30-5 4:25-7 5:13-7 4:12-4 0:35-1
4 44:06 KJELL HOBØL 2:29-6 10:35-2 21:12-7 26:32-6 28:40-6 31:38-5 35:18-5 39:31-5 43:24-4 44:06-4
93 66843 AFK 2:29-6 8:06-3 10:37-13 5:20-3 2:08-2 2:58-1 3:40-2 4:13-3 3:53-1 0:42-3
5 45:55 BJØRN TORP 2:20-2 12:43-4 15:47-2 21:25-3 24:01-3 31:41-6 36:00-6 41:05-6 45:08-5 45:55-5
91 72555 LØRENSKOG KOMM 2:20-2 10:23-5 3:04-4 5:38-4 2:36-6 7:40-11 4:19-5 5:05-5 4:03-3 0:47-7
6 46:42 DAG TH KOLBERG 2:26-4 12:36-3 15:56-3 21:55-4 24:07-4 27:28-2 31:12-2 36:42-3 46:00-6 46:42-6
90 401099 FOBIL 2:26-4 10:10-4 3:20-5 5:59-6 2:12-3 3:21-3 3:44-3 5:30-8 9:18-11 0:42-3
7 54:36 EGIL HUSETH 2:29-6 23:18-11 28:43-11 34:48-9 37:06-9 40:07-9 44:27-9 49:34-8 53:36-7 54:36-7
82 76042 BLOM 2:29-6 20:49-12 5:25-10 6:05-8 2:18-4 3:01-2 4:20-6 5:07-6 4:02-2 1:00-10
8 59:35 PER NERMO 2:40-8 15:20-7 18:53-6 28:43-7 32:07-7 35:51-7 40:19-7 45:12-7 58:41-8 59:35-8
77 82204 INTERCONSULT BIL 2:40-8 12:40-7 3:33-8 9:50-11 3:24-10 3:44-6 4:28-9 4:53-4 13:29-12 0:54-9
9 62:35 THORE PEDERSEN 8:51-12 23:40-12 32:02-12 38:07-11 41:12-11 45:57-10 50:26-10 55:56-10 61:46-9 62:35-9
74 23647 NORDEA 8:51-12 14:49-8 8:22-12 6:05-8 3:05-8 4:45-9 4:29-10 5:30-8 5:50-8 0:49-8
10 64:05 TERJE STENSHOLM 2:25-3 22:24-10 25:21-9 31:13-8 34:19-8 38:06-8 42:32-8 54:42-9 63:20-10 64:05-10
73 75052 TV2 2:25-3 19:59-11 2:57-3 5:52-5 3:06-9 3:47-7 4:26-8 12:10-12 8:38-10 0:45-6
11 72:40 REIDAR KIERULF 2:43-9 21:35-9 25:06-8 41:57-12 45:34-12 48:55-11 53:58-11 66:22-11 71:30-11 72:40-11
64 82214 RKP 2:43-9 18:52-10 3:31-7 16:51-12 3:37-11 3:21-3 5:03-11 12:24-13 5:08-6 1:10-13
12 75:30 BJØRN ARNE TRONIER 3:47-10 19:24-8 26:02-10 34:57-10 39:35-10 53:10-12 60:06-12 68:41-12 74:21-12 75:30-12
62 89705 RPI 3:47-10 15:37-9 6:38-11 8:55-10 4:38-12 13:35-13 6:56-13 8:35-10 5:40-7 1:09-12
13 112:45 ARVID RINGERIKE 11:09-13 31:58-13 35:56-13 60:40-13 67:20-13 76:25-13 83:08-13 94:56-13 111:39-13 112:45-13
50 78974 VIKEN ENERGINETT 11:09-13 20:49-12 3:58-9 24:44-13 6:40-13 9:05-12 6:43-12 11:48-11 16:43-13 1:06-11
  DISK TORE RINGERIKE 31;2:44 33;11:34 34;14:32 35;19:47 36;22:48 42;25:37 43;29:43 53;33:52 71;44:20 100;44:59 250;45:48
10 23435 DNB  
  DISK EINAR SKÅRE 31;6:27 100;54:38 250;55:28
10 71581 BREVPOST  
  DISK TROND WETTERGREEN 31;14:46 54;39:32 71;46:36 100;47:28 250;48:10
10 82115 ANDVORD  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 25:12 KJELL RØKKE 2:55-1 8:55-2 11:50-1 15:58-1 18:29-1 22:00-1 24:24-1 25:12-1
103 71504 REINERTSEN 2:55-1 6:00-2 2:55-1 4:08-4 2:31-5 3:31-1 2:24-1 0:48-4
2 26:32 LARS-EVAN PETTERSSON 2:58-2 8:32-1 12:21-2 16:36-2 18:52-2 23:03-2 25:52-2 26:32-2
101 39181 NVE 2:58-2 5:34-1 3:49-3 4:15-5 2:16-2 4:11-3 2:49-4 0:40-1
3 29:17 IVAR STRØMSTAD 4:23-4 10:33-3 14:54-3 19:09-3 21:47-3 25:46-3 28:33-3 29:17-3
97 77378 OU-KAM. 4:23-4 6:10-3 4:21-7 4:15-5 2:38-6 3:59-2 2:47-3 0:44-3
4 38:43 TOM IBSEN 5:56-8 13:26-6 17:21-5 22:13-5 25:56-5 33:30-4 37:30-4 38:43-4
87 80728 UBIL 5:56-8 7:30-5 3:55-4 4:52-7 3:43-10 7:34-8 4:00-8 1:13-9
5 39:04 BJARNE PAULSRUD 5:09-6 12:28-4 22:26-8 28:11-8 30:20-8 35:48-7 38:15-5 39:04-5
87 64303 AQUATEAM 5:09-6 7:19-4 9:58-10 5:45-9 2:09-1 5:28-4 2:27-2 0:49-6
6 39:45 BJØRN LARSSEN 4:38-5 16:01-7 20:14-6 25:22-6 28:13-6 34:45-5 38:25-6 39:45-6
86 80610 OSLO LÆRERNE 4:38-5 11:23-9 4:13-6 5:08-8 2:51-8 6:32-6 3:40-7 1:20-11
7 39:50 JAN ERIK HAUG 5:09-6 13:25-5 17:04-4 21:00-4 23:30-4 35:32-6 39:02-7 39:50-7
86 80706 FFI 5:09-6 8:16-7 3:39-2 3:56-3 2:30-4 12:02-10 3:30-6 0:48-4
8 44:56 KNUT TORE SOLHEIM 3:27-3 20:08-10 24:13-9 27:34-7 30:13-7 37:06-8 43:54-8 44:56-8
81 80713 FUGRO 3:27-3 16:41-11 4:05-5 3:21-2 2:39-7 6:53-7 6:48-10 1:02-7
9 49:15 JAN EGIL PEDERSEN 5:56-8 16:12-8 20:44-7 36:11-10 39:33-10 45:15-9 48:11-9 49:15-9
76 36525 SND 5:56-8 10:16-8 4:32-8 15:27-11 3:22-9 5:42-5 2:56-5 1:04-8
10 55:11 HARALD RYGG 10:40-11 24:35-11 30:06-10 36:56-11 40:54-11 48:42-10 53:52-10 55:11-10
71 89708 KONGSBERG 10:40-11 13:55-10 5:31-9 6:50-10 3:58-11 7:48-9 5:10-9 1:19-10
11 59:23 KNUT MØGEDAL 10:00-10 17:53-9 32:38-11 35:17-9 37:41-9 51:05-11 58:40-11 59:23-11
66 80722 KVÆRNER OSLO 10:00-10 7:53-6 14:45-11 2:39-1 2:24-3 13:24-11 7:35-11 0:43-2
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 27:23 BJØRN EGNER 4:22-7 10:55-3 14:10-2 17:36-1 19:52-1 23:59-1 26:28-1 27:23-1
103 60550 OSLO ARKITEKT 4:22-7 6:33-3 3:15-2 3:26-2 2:16-3 4:07-1 2:29-3 0:55-7
2 30:01 PER ERIK SØRENSEN 4:46-9 12:40-6 16:08-4 19:00-3 20:57-3 26:44-2 29:18-2 30:01-2
100 78982 NORDEA 4:46-9 7:54-6 3:28-3 2:52-1 1:57-1 5:47-9 2:34-5 0:43-2
3 30:47 ØYSTEIN MADSEN 3:29-1 11:49-5 14:36-3 18:10-2 20:25-2 27:42-3 30:08-3 30:47-3
98 78975 AMERSHAM 3:29-1 8:20-8 2:47-1 3:34-3 2:15-2 7:17-13 2:26-2 0:39-1
4 33:12 SVEIN VIKHAMAR 3:32-2 11:31-4 18:12-6 23:14-4 25:39-4 30:07-4 32:29-4 33:12-4
95 82118 LINJEGODS 3:32-2 7:59-7 6:41-10 5:02-10 2:25-4 4:28-2 2:22-1 0:43-2
5 37:32 HELGE KVAASE 3:53-4 10:09-2 20:13-9 24:47-8 27:39-7 33:06-7 36:22-5 37:32-5
90 63817 HIAK 3:53-4 6:16-2 10:04-12 4:34-9 2:52-9 5:27-5 3:16-7 1:10-13
6 37:55 HANS RANDEN 6:39-12 14:20-11 19:38-8 23:20-6 28:06-8 33:41-8 36:56-6 37:55-6
90 80003 KRAFT FOOD 6:39-12 7:41-5 5:18-9 3:42-5 4:46-14 5:35-8 3:15-6 0:59-8
7 38:07 ERIK HAUGROS 5:03-10 14:11-8 18:44-7 23:17-5 25:56-5 32:11-6 37:07-7 38:07-7
90 80824 LØRENSKOG KOMM 5:03-10 9:08-10 4:33-7 4:33-8 2:39-7 6:15-10 4:56-12 1:00-10
8 39:21 ERLING TIDEMANN 4:08-6 14:16-9 17:53-5 24:07-7 26:34-6 31:24-5 38:32-8 39:21-8
89 23761 OSLO TANNL.SELSK 4:08-6 10:08-13 3:37-5 6:14-11 2:27-6 4:50-3 7:08-15 0:49-5
9 41:00 OLA PETTER LØVLIEN 9:28-14 16:50-12 21:12-10 25:12-9 28:20-9 35:11-9 40:06-9 41:00-9
87 401135 EGET FIRMA 9:28-14 7:22-4 4:22-6 4:00-6 3:08-11 6:51-12 4:55-11 0:54-6
10 44:02 STURLE HÅNES 3:56-5 13:19-7 24:48-11 28:26-10 31:59-10 38:39-11 43:03-10 44:02-10
84 72556 METEOROLOGEN 3:56-5 9:23-12 11:29-14 3:38-4 3:33-12 6:40-11 4:24-10 0:59-8
11 44:25 ANNAR BRUSTAD 5:34-11 14:18-10 25:34-12 29:39-11 32:04-11 37:01-10 43:38-11 44:25-11
83 37063 FOBIL 5:34-11 8:44-9 11:16-13 4:05-7 2:25-4 4:57-4 6:37-14 0:47-4
12 48:00 ARNE JORDAL 11:15-15 20:29-13 28:39-14 36:09-13 38:56-12 44:28-12 46:58-12 48:00-12
80 400564 SAS 11:15-15 9:14-11 8:10-11 7:30-12 2:47-8 5:32-7 2:30-4 1:02-11
13 56:48 KLAUS ENGEN 3:44-3 9:41-1 13:12-1 42:01-14 44:56-14 50:24-13 55:46-13 56:48-13
71 77393 SND 3:44-3 5:57-1 3:31-4 28:49-15 2:55-10 5:28-6 5:22-13 1:02-11
14 57:45 OLE HAGEN 7:33-13 21:49-14 26:32-13 35:22-12 39:46-13 52:36-14 56:26-14 57:45-14
70 90138 LØRENSKOG KOMM 7:33-13 14:16-14 4:43-8 8:50-13 4:24-13 12:50-14 3:50-8 1:19-15
15 97:20 LYDER ALNES 4:43-8 30:40-15 43:37-15 64:55-15 70:14-15 91:49-15 96:05-15 97:20-15
50 89892 LØRENSKOG KOMM 4:43-8 25:57-15 12:57-15 21:18-14 5:19-15 21:35-15 4:16-9 1:15-14
  DISK TOM JARLE SIVESIND 53;4:57 44;26:21 250;65:19
10 79851 NRK  
Resultat klasse H11 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 37:00 ARNE CHR SCHEIE 4:18-4 11:58-2 17:03-1 21:52-2 24:42-2 31:35-2 36:00-1 37:00-1
103 68197 PRIVAT 4:18-4 7:40-2 5:05-2 4:49-3 2:50-3 6:53-4 4:25-3 1:00-3
2 39:17 JAPPE BLOMHOFF 3:05-1 12:10-3 18:50-2 21:50-1 24:37-1 28:36-1 38:13-2 39:17-2
100 87022 RIKSHOSPITALET 3:05-1 9:05-4 6:40-4 3:00-1 2:47-2 3:59-1 9:37-6 1:04-4
3 45:19 ODD ANDA 4:47-6 15:52-5 21:14-3 30:51-5 34:10-5 41:18-4 44:34-4 45:19-3
93 86904 NILU 4:47-6 11:05-5 5:22-3 9:37-6 3:19-4 7:08-5 3:16-2 0:45-1
3 45:19 SIGURD MELSOM 4:27-5 13:25-4 23:33-5 28:50-3 31:25-3 37:45-3 44:02-3 45:19-3
93 89510 KJELSÅS 4:27-5 8:58-3 10:08-5 5:17-4 2:35-1 6:20-2 6:17-5 1:17-6
5 50:54 TOR DRAGE 4:17-3 27:57-6 32:08-6 36:45-6 40:17-6 46:43-5 49:46-5 50:54-5
87 78968 KVÆRNER OSLO 4:17-3 23:40-6 4:11-1 4:37-2 3:32-5 6:26-3 3:03-1 1:08-5
6 53:56 HARALD BIRKELAND 4:16-2 11:33-1 22:41-4 29:01-4 33:14-4 48:15-6 53:01-6 53:56-6
84 86524 RIKSHOSPITALET 4:16-2 7:17-1 11:08-6 6:20-5 4:13-6 15:01-6 4:46-4 0:55-2
  DISK THOR ERIKSEN 53;8:48 44;23:49 55;32:01 57;45:44 53;59:16 71;69:31 100;71:17 250;72:10
10 68255 SKEDSMO KOMM   
  DISK EGIL SVENSSON 53;24:47 58;29:49 100;40:09 250;41:01
10 76166 JIL GRORUD  
Resultat klasse H12 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 45:10 AAGE MELLA 4:48-3 11:54-2 20:41-2 26:22-2 30:19-2 38:45-2 43:54-1 45:10-1
103 68160 SKATTEDIR 4:48-3 7:06-1 8:47-5 5:41-4 3:57-5 8:26-3 5:09-6 1:16-6
2 46:01 KJELL HAUEN ERIKSEN 3:37-1 11:03-1 19:58-1 23:31-1 26:16-1 38:30-1 45:08-2 46:01-2
102 82227 NORGES BANK 3:37-1 7:26-2 8:55-6 3:33-1 2:45-2 12:14-7 6:38-8 0:53-2
3 49:01 ARNE KJELL SVENDSEN 8:01-5 19:28-3 29:10-6 33:35-3 36:40-3 42:54-3 47:50-3 49:01-3
98 23313 NORWELD 8:01-5 11:27-4 9:42-7 4:25-2 3:05-3 6:14-2 4:56-5 1:11-4
4 58:05 ARNFINN HAUGLAND 14:22-8 25:02-6 28:49-4 39:02-5 42:11-5 52:25-4 56:54-4 58:05-4
88 62105 OPEL CLUB 14:22-8 10:40-3 3:47-1 10:13-6 3:09-4 10:14-5 4:29-2 1:11-4
5 59:06 KJELL TEIGLAND 4:40-2 23:51-5 28:56-5 34:01-4 38:51-4 53:13-5 57:49-5 59:06-5
87 68266 PRIVAT 4:40-2 19:11-8 5:05-3 5:05-3 4:50-6 14:22-8 4:36-4 1:17-7
6 64:57 TOR E HENRIKSEN 7:20-4 22:24-4 27:06-3 48:31-7 51:04-6 59:31-6 64:05-6 64:57-6
81 401144 PRIVAT 7:20-4 15:04-5 4:42-2 21:25-8 2:33-1 8:27-4 4:34-3 0:52-1
7 68:26 SVEIN KILDAL 12:14-7 29:22-8 38:08-8 50:55-8 56:51-8 62:52-7 67:17-7 68:26-7
77 80785 TELENOR 12:14-7 17:08-7 8:46-4 12:47-7 5:56-7 6:01-1 4:25-1 1:09-3
8 74:01 ERIK KIELLAND 10:18-6 26:27-7 37:35-7 44:45-6 54:08-7 65:46-8 71:55-8 74:01-8
72 66677 NVE 10:18-6 16:09-6 11:08-8 7:10-5 9:23-8 11:38-6 6:09-7 2:06-8
  DISK GEORG GULLAKSEN 31;7:03 33;36:44 54;74:03 100;81:59 250;82:38
10 23885 ESSO SPORT  
Resultat klasse H13 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
1 44:58 BJØRN LARSSON 4:27-2 16:27-1 24:55-2 29:25-2 32:29-2 38:42-1 43:49-1 44:58-1
103 75943 PRIVAT 4:27-2 12:00-2 8:28-3 4:30-1 3:04-1 6:13-2 5:07-2 1:09-3
2 45:37 ØRNULF FINSTAD 8:42-3 19:50-3 25:38-3 32:44-3 35:55-3 41:23-2 44:32-2 45:37-2
102 79725 ATN 8:42-3 11:08-1 5:48-2 7:06-3 3:11-3 5:28-1 3:09-1 1:05-1
3 50:17 KÅRE HOLT HANSEN 3:42-1 17:12-2 21:22-1 26:58-1 30:03-1 42:11-3 49:10-3 50:17-3
96 70708 DNB FINANS 3:42-1 13:30-3 4:10-1 5:36-2 3:05-2 12:08-3 6:59-3 1:07-2
  DISK THOR BRUN 55;27:31 48;34:49 57;39:58 100;56:01 250;57:26
10 23267 LØRENSKOG KOMM  
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-73 3-78 4-76 5-69 M-100
1 70:39 CHARLOTTE CLASEN 2:03-1 16:12-1 24:14-1 35:08-1 41:23-1 70:39-1
50 81582 PRIVAT 2:03-1 14:09-1 8:02-1 10:54-1 6:15-1 29:16-1
  DISK GRY OLAUSSEN 56;1:56 73;5:42 78;9:07 69;29:56 100;35:06 250;35:46
10 81321 BIL DYNEA  
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-53 2-44 3-55 4-48 5-57 6-58 7-71 M-100
  DISK HANS JØRGEN LUNDBY 48;10:03 50;17:56 51;23:07 52;27:55 35;35:22 36;37:18 42;39:37 43;44:03 54;48:22 71;56:28 100;57:08 250;57:46
10 81423 ERNST&YOUNG  LANG
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-54 9-71 M-100
1 39:48 VEMUND KONGSNES 2:23-1 11:35-1 15:04-1 20:19-1 22:29-1 25:57-1 29:39-1 34:31-1 39:00-1 39:48-1
50 483031 COOP 2:23-1 9:12-1 3:29-1 5:15-1 2:10-1 3:28-1 3:42-1 4:52-1 4:29-1 0:48-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   53;23:34 44;39:48 100;84:57 250;85:55
10 98131