RESULTAT P25 SANDBEKKSTUA, RÆLINGEN 18.9.2003
Arrangør: Alcatel Thales Nexans (ATN)
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 79115 ANNE ARNTZEN SCHENKER 46:01:00 103
89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL DISK 10
89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO DISK 10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 61:49:00 103
2 81320 TRINE SEEBERG  LARSEN FLO/LUFT 102:07:00 62
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 35:55:00 103
Resultat klasse D9-10 (KORT)
1 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 44:58:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 53:31:00 94
3 23886 GERD GULLAKSEN ESSO SPORT 53:52:00 93
4 67661 INGER DØHLEN ROMERIKE POLITI 54:08:00 91
5 66839 INGER WANGENSTEEN SKD 59:16:00 86
6 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 62:29:00 83
7 90139 KIRSTI  BLOMDAL LØRENSKOG KOMM 77:34:00 68
8 81569 SONJA NESBAKKEN L.A.LUND 79:27:00 66
9 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 83:43:00 62
Resultat klasse D11-12 (KORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 50:05:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 34:29:00 103
2 401064 EIVIND HOFF NORDEA 36:33:00 100
3 39008 DAG BJØRNERØD TAC 42:05:00 94
4 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 45:58:00 89
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 23948 GLØER WINSWOLD NORKART 36:36:00 103
2 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 41:47:00 97
3 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 62:05:00 76
4 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 63:06:00 74
5 80547 JØRGEN SIVESIND ITERA 72:55:00 64
6 72179 RUNE  SYVERTSEN LFK 109:06:00 50
7 79220 JARLE RUUD DYNEA BIL DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 37:09:00 103
2 68425 KARL VEASTAD ATN 41:58:00 98
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 42:31:00 96
4 97860 RUNE  TEIGLAND AAS-JACOBSEN 45:46:00 92
5 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 46:17:00 91
6 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 48:27:00 89
7 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 53:50:00 84
8 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 55:46:00 82
9 80094 CLAUS F. CLASEN IF 58:06:00 80
10 68271 KJETIL  SVERDRUP-THYGESON GEODATA 59:41:00 78
11 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 60:18:00 77
12 400270 TORE LØBERG LMI 61:39:00 76
13 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 62:23:00 75
14 98539 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 68:50:00 69
15 79726 GEIR HANESAND ATN 82:35:00 55
80710 JAN ERIK TORP FFI DISK 10
79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 33:07:00 103
2 98543 JEPPE HANSSON IDRETTENS  HUS 37:03:00 99
3 79733 MARTIN VEASTAD ATN 40:18:00 94
4 78693 RICHARD BLOM FBI 46:17:00 87
5 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 77:34:00 56
39685 VIDAR KILLINGMO FFI DISK 10
98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC DISK 10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 36:35:00 103
2 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 41:56:00 97
3 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 43:09:00 95
4 66843 KJELL HOBØL AFK 44:06:00 93
5 72555 BJØRN TORP LØRENSKOG KOMM 45:55:00 91
6 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 46:42:00 90
7 76042 EGIL HUSETH BLOM 54:36:00 82
8 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 59:35:00 77
9 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 62:35:00 74
10 75052 TERJE STENSHOLM TV2 64:05:00 73
11 82214 REIDAR KIERULF RKP 72:40:00 64
12 89705 BJØRN ARNE TRONIER RPI 75:30:00 62
13 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 112:45:00 50
23435 TORE RINGERIKE DNB DISK 10
71581 EINAR SKÅRE BREVPOST DISK 10
82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 25:12:00 103
2 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 26:32:00 101
3 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 29:17:00 97
4 80728 TOM IBSEN UBIL 38:43:00 87
5 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 39:04:00 87
6 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 39:45:00 86
7 80706 JAN ERIK HAUG FFI 39:50:00 86
8 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 44:56:00 81
9 36525 JAN EGIL PEDERSEN SND 49:15:00 76
10 89708 HARALD RYGG KONGSBERG 55:11:00 71
11 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 59:23:00 66
Resultat klasse H10 (KORT)
1 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 27:23:00 103
2 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 30:01:00 100
3 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 30:47:00 98
4 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 33:12:00 95
5 63817 HELGE KVAASE HIAK 37:32:00 90
6 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 37:55:00 90
7 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 38:07:00 90
8 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 39:21:00 89
9 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 41:00:00 87
10 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 44:02:00 84
11 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 44:25:00 83
12 400564 ARNE JORDAL SAS 48:00:00 80
13 77393 KLAUS ENGEN SND 56:48:00 71
14 90138 OLE HAGEN LØRENSKOG KOMM 57:45:00 70
15 89892 LYDER ALNES LØRENSKOG KOMM 97:20:00 50
79851 TOM JARLE SIVESIND NRK DISK 10
Resultat klasse H11 (KORT)
1 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 37:00:00 103
2 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 39:17:00 100
3 86904 ODD ANDA NILU 45:19:00 93
4 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 45:19:00 92
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 50:54:00 87
6 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 53:56:00 84
68255 THOR ERIKSEN SKEDSMO KOMM  DISK 10
76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD DISK 10
Resultat klasse H12 (KORT)
3 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 45:10:00 103
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 46:01:00 102
2 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 49:01:00 98
3 62105 ARNFINN HAUGLAND OPEL CLUB 58:05:00 88
4 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 59:06:00 87
5 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 64:57:00 81
6 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 68:26:00 77
7 66677 ERIK KIELLAND NVE 74:01:00 72
23885 GEORG GULLAKSEN ESSO SPORT DISK 10
Resultat klasse H13 (KORT)
1 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 44:58:00 103
2 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 45:37:00 102
3 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 50:17:00 96
23267 THOR BRUN LØRENSKOG KOMM DISK 10
Resultat klasse N (N)
1 81582 CHARLOTTE CLASEN PRIVAT 70:39:00 50
81321 GRY OLAUSSEN BIL DYNEA DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
81423 HANS JØRGEN LUNDBY ERNST&YOUNG  DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 483031 VEMUND KONGSNES COOP 39:48:00 50
Ukjente løpere
98131 p25 DISK 10
Totalt antall løpere: 120 Disk: 18
Arrangører:
SIGFRED FAGERVIK ATN 50
BJØRN GRENAGER ATN 50
EIRICH STURM ATN 50
ODDVAR HAGEN ATN 50
HELGE STENSETH ATN 50
ARNE REISTAD ATN 50