Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-87 3-97 4-121 5-107 6-109 7-118 8-119 M-100
1 27:59 ELISE PRYTZ 1:52-1 9:12-1 14:35-1 17:43-1 21:17-1 22:33-1 25:45-1 27:12-1 27:59-1
103 89700 KVÆRNER OSLO 1:52-1 7:20-1 5:23-1 3:08-1 3:34-1 1:16-1 3:12-1 1:27-1 0:47-1
2 54:16 TIRIL BJØRKVOLD 8:39-2 20:04-2 29:31-2 36:38-2 41:57-2 44:09-2 50:15-2 53:16-2 54:16-2
76 79853 NRK 8:39-2 11:25-2 9:27-2 7:07-2 5:19-2 2:12-2 6:06-2 3:01-2 1:00-2
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-87 3-97 4-121 5-107 6-109 7-118 8-119 M-100
1 34:00 INGRID NERMOEN 2:45-2 9:17-1 15:34-1 20:41-1 25:07-1 27:06-1 31:03-1 33:08-2 34:00-1
103 79171 AHUS 2:45-2 6:32-2 6:17-1 5:07-3 4:26-2 1:59-3 3:57-2 2:05-3 0:52-2
2 34:04 ANNE-KARINE HAFLAN 2:43-1 9:28-2 16:18-2 22:48-2 26:33-2 28:17-2 31:28-2 33:05-1 34:04-2
102 89467 AXIS-SHIELD 2:43-1 6:45-3 6:50-2 6:30-5 3:45-1 1:44-2 3:11-1 1:37-1 0:59-4
3 39:01 MARIA TORGERSEN 2:52-3 10:13-3 18:50-3 24:00-3 29:01-3 31:16-3 35:43-3 38:09-3 39:01-3
96 91550 NORGES BANK 2:52-3 7:21-4 8:37-5 5:10-4 5:01-3 2:15-4 4:27-3 2:26-5 0:52-2
4 42:35 LIV JANNE ØVREBUST 7:09-5 14:50-5 22:11-5 26:44-5 33:06-5 34:48-5 39:40-4 41:30-4 42:35-4
92 96363 HAUKETO IF 7:09-5 7:41-5 7:21-3 4:33-1 6:22-5 1:42-1 4:52-4 1:50-2 1:05-5
5 43:27 SIGRUN NYGÅRD 6:33-4 12:49-4 20:49-4 25:36-4 31:17-4 33:56-4 40:32-5 42:43-5 43:27-5
91 96109 BRØBIL 6:33-4 6:16-1 8:00-4 4:47-2 5:41-4 2:39-5 6:36-5 2:11-4 0:44-1
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-87 3-97 4-121 5-107 6-109 7-118 8-119 M-100
1 27:24 KARI SEEM 2:19-1 8:04-1 12:49-1 16:50-2 20:20-2 22:19-1 25:14-1 26:32-1 27:24-1
103 71582 BREVPOST 2:19-1 5:45-1 4:45-2 4:01-2 3:30-2 1:59-4 2:55-1 1:18-1 0:52-3
2 30:19 ELLE MELBYE 2:19-1 8:43-2 13:19-2 16:27-1 20:15-1 22:50-2 26:32-2 29:11-2 30:19-2
100 80000 ELLE BIL 2:19-1 6:24-3 4:36-1 3:08-1 3:48-3 2:35-7 3:42-2 2:39-5 1:08-7
3 35:57 MARIT VÅGSNES 4:38-5 11:29-3 17:40-3 23:08-3 26:32-3 28:08-3 31:58-3 35:06-3 35:57-3
93 36821 ULLEVÅL SYKEHUS 4:38-5 6:51-4 6:11-5 5:28-5 3:24-1 1:36-1 3:50-4 3:08-7 0:51-1
4 39:46 BODIL KLAKEGG 9:09-6 15:03-6 20:40-5 25:57-4 30:25-4 32:38-4 36:32-4 38:48-4 39:46-4
88 79121 NORGES BANK 9:09-6 5:54-2 5:37-4 5:17-4 4:28-5 2:13-5 3:54-5 2:16-4 0:58-5
5 49:19 BIRGIT KORVALD 2:53-3 11:32-4 21:22-6 35:19-7 40:53-7 42:48-6 46:33-6 48:26-6 49:19-5
79 79232 KOLL 2:53-3 8:39-7 9:50-8 13:57-7 5:34-6 1:55-3 3:45-3 1:53-3 0:53-4
6 49:38 AUD I SPJELKAVIK 9:23-7 17:06-7 24:27-7 29:00-5 35:57-5 38:19-5 42:54-5 48:22-5 49:38-6
78 82966 FBI 9:23-7 7:43-5 7:21-7 4:33-3 6:57-8 2:22-6 4:35-7 5:28-8 1:16-8
7 49:55 INGER SKAUG 14:25-8 22:46-8 28:15-8 37:19-8 41:37-8 43:22-8 47:38-7 49:04-7 49:55-7
78 400811 CANNON 14:25-8 8:21-6 5:29-3 9:04-6 4:18-4 1:45-2 4:16-6 1:26-2 0:51-1
8 54:18 ELLEN GRANDE 3:15-4 12:07-5 19:11-4 33:34-6 40:23-6 43:09-7 50:19-8 53:14-8 54:18-8
74 68256 NLH 3:15-4 8:52-8 7:04-6 14:23-8 6:49-7 2:46-8 7:10-8 2:55-6 1:04-6
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-83 2-85 3-87 4-88 5-105 6-107 7-118 8-119 M-100
1 31:32 ASTRI ROGSTAD 6:33-3 9:09-2 12:08-3 14:27-3 20:20-1 24:26-1 28:52-1 30:40-1 31:32-1
103 77360 AMERSHAM 6:33-3 2:36-2 2:59-3 2:19-3 5:53-1 4:06-1 4:26-3 1:48-1 0:52-1
2 32:41 UNNI DRAGE 4:54-1 7:17-1 10:08-1 12:17-1 20:37-2 26:13-2 29:54-2 31:48-2 32:41-2
101 78969 KVÆRNER OSLO 4:54-1 2:23-1 2:51-2 2:09-1 8:20-6 5:36-4 3:41-1 1:54-2 0:53-2
3 38:05 WENCHE BERTELSEN 6:21-2 9:59-4 13:35-4 17:05-4 24:54-4 30:21-3 34:38-3 37:06-3 38:05-3
95 78369 OSLO LÆRERNE 6:21-2 3:38-6 3:36-4 3:30-7 7:49-2 5:27-3 4:17-2 2:28-5 0:59-3
4 40:15 UNNI SANDBEKK 6:51-5 10:05-5 13:52-5 17:10-5 26:09-5 31:08-4 36:50-4 39:13-4 40:15-4
92 79793 NORDEA 6:51-5 3:14-4 3:47-5 3:18-5 8:59-8 4:59-2 5:42-7 2:23-4 1:02-5
5 46:11 ANN-MARIE KJOS 7:30-7 11:49-7 16:10-7 19:08-7 27:21-7 36:58-5 42:28-5 45:09-5 46:11-5
86 67015 HYDRO OSLO 7:30-7 4:19-8 4:21-7 2:58-4 8:13-4 9:37-6 5:30-6 2:41-7 1:02-5
6 48:37 ELISABETH IBSEN 6:45-4 9:21-3 12:05-2 14:22-2 22:40-3 40:28-6 45:24-6 47:38-6 48:37-6
83 80730 UNIVERSITETET 6:45-4 2:36-2 2:44-1 2:17-2 8:18-5 17:48-7 4:56-4 2:14-3 0:59-3
7 51:02 INGER LISE BJORDAL 13:25-8 17:08-8 22:17-8 27:02-8 35:30-8 41:45-7 46:59-7 49:29-7 51:02-7
81 23427 RIKSHOSPITALET 13:25-8 3:43-7 5:09-8 4:45-8 8:28-7 6:15-5 5:14-5 2:30-6 1:33-7
8 59:38 EVA NILSEN 7:14-6 10:45-6 14:42-6 18:04-6 26:10-6 45:54-8 54:40-8 57:35-8 59:38-8
72 23299 SKIFORENINGEN 7:14-6 3:31-5 3:57-6 3:22-6 8:06-3 19:44-8 8:46-8 2:55-8 2:03-8
  DISK ANNE-BRITT NILSEN 83;5:34 85;9:35 87;16:20 88;19:09 105;30:26 250;44:31
10 23226 HIO  
  DISK LILLA MADSEN 83;5:09 85;8:16 88;38:21 119;54:19 100;55:54 250;56:01
10 78976 FBI  
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-83 2-85 3-87 4-88 5-105 6-107 7-118 8-119 M-100
1 52:38 BJØRG KVINGEDAL  7:37-1 12:24-1 17:36-1 21:38-1 35:41-1 42:07-1 48:16-1 51:02-1 52:38-1
103 79722 ATN 7:37-1 4:47-1 5:12-2 4:02-2 14:03-1 6:26-1 6:09-2 2:46-2 1:36-2
2 62:34 GRETHE BENJAMINSEN 10:46-2 16:23-2 20:59-2 23:59-2 47:30-2 54:33-2 59:17-2 61:26-2 62:34-2
93 78645 PRIVAT 10:46-2 5:37-2 4:36-1 3:00-1 23:31-2 7:03-2 4:44-1 2:09-1 1:08-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-87 5-90 6-93 7-94 8-95 9-121 10-105 11-107 12-118 13-119 M-100
1 31:00 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 2:08-3 3:15-2 5:21-3 6:53-2 11:10-3 15:01-2 18:11-2 20:54-1 23:07-1 24:08-1 27:06-1 29:21-1 30:22-1 31:00-1
103 82376 ABB 2:08-3 1:07-2 2:06-2 1:32-2 4:17-4 3:51-1 3:10-4 2:43-1 2:13-2 1:01-5 2:58-4 2:15-2 1:01-1 0:38-4
2 32:35 EIVIND HOFF 2:05-2 3:24-4 5:38-4 8:01-4 12:27-5 16:43-5 19:34-3 22:46-3 25:04-3 26:03-3 28:19-2 30:41-2 31:58-2 32:35-2
101 401064 NORDEA 2:05-2 1:19-4 2:14-3 2:23-7 4:26-5 4:16-4 2:51-2 3:12-3 2:18-3 0:59-3 2:16-1 2:22-3 1:17-4 0:37-1
3 35:02 RUNAR LARSEN 2:10-4 3:19-3 5:15-1 6:45-1 10:34-1 14:30-1 17:17-1 22:09-2 24:02-2 24:58-2 30:58-3 33:12-3 34:20-3 35:02-3
97 24655 KVÆRNER OSLO 2:10-4 1:09-3 1:56-1 1:30-1 3:49-1 3:56-2 2:47-1 4:52-5 1:53-1 0:56-1 6:00-6 2:14-1 1:08-3 0:42-6
4 35:09 JAN TORE HENRIKSEN 1:45-1 2:48-1 5:18-2 7:02-3 10:51-2 16:39-4 20:58-5 24:05-4 27:23-4 28:20-4 30:58-3 33:22-4 34:26-4 35:09-4
96 63793 HENRIKSENS CONS 1:45-1 1:03-1 2:30-6 1:44-3 3:49-1 5:48-6 4:19-7 3:07-2 3:18-4 0:57-2 2:38-2 2:24-4 1:04-2 0:43-7
5 37:12 BJØRN CHRISTENSEN 2:25-7 3:53-7 6:16-6 8:29-6 13:46-6 18:10-6 21:17-6 24:32-5 28:10-5 29:24-5 32:20-5 35:10-5 36:31-5 37:12-5
94 79170 SFT 2:25-7 1:28-5 2:23-4 2:13-6 5:17-6 4:24-5 3:07-3 3:15-4 3:38-5 1:14-6 2:56-3 2:50-6 1:21-5 0:41-5
6 48:53 TOR RINGSTAD 2:12-5 3:40-5 6:04-5 8:01-4 12:11-4 16:14-3 19:59-4 26:50-6 31:35-6 32:35-6 43:48-6 46:16-6 48:16-6 48:53-6
83 71244 TANDBERG 2:12-5 1:28-5 2:24-5 1:57-5 4:10-3 4:03-3 3:45-6 6:51-7 4:45-7 1:00-4 11:13-7 2:28-5 2:00-6 0:37-1
7 65:55 KENNETH PEDERSEN 2:14-6 3:47-6 18:55-7 20:47-7 29:41-7 38:57-7 42:36-7 49:05-7 53:25-7 56:12-7 59:28-7 62:54-7 65:18-7 65:55-7
66 67550 WESTERN GECO 2:14-6 1:33-7 15:08-7 1:52-4 8:54-7 9:16-7 3:39-5 6:29-6 4:20-6 2:47-7 3:16-5 3:26-7 2:24-7 0:37-1
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-87 5-90 6-93 7-94 8-95 9-121 10-105 11-107 12-118 13-119 M-100
1 32:46 TORSTEIN ARE 1:49-1 2:50-1 4:59-1 7:04-2 10:45-1 16:56-3 19:35-3 22:18-2 25:26-1 26:20-1 28:48-1 31:05-1 32:11-1 32:46-1
103 60684 HYDROX 1:49-1 1:01-1 2:09-1 2:05-7 3:41-1 6:11-12 2:39-2 2:43-2 3:08-6 0:54-2 2:28-3 2:17-1 1:06-1 0:35-2
2 33:34 ASBJØRN BYGGLAND 2:17-6 4:01-7 6:23-7 8:21-6 12:28-4 16:32-2 19:21-2 22:38-3 25:54-2 27:08-3 29:21-2 31:42-2 32:51-2 33:34-2
102 39179 TOKKE KOMMUNE 2:17-6 1:44-12 2:22-4 1:58-4 4:07-2 4:04-1 2:49-3 3:17-6 3:16-7 1:14-11 2:13-1 2:21-3 1:09-3 0:43-7
3 33:52 EVEN ANGELL-PETERSEN 2:02-3 3:12-2 5:26-2 7:02-1 11:17-2 15:23-1 17:53-1 20:52-1 26:08-3 27:02-2 29:21-2 31:43-3 33:04-3 33:52-3
100 22863 NYDALEN 2:02-3 1:10-2 2:14-2 1:36-1 4:15-4 4:06-2 2:30-1 2:59-3 5:16-12 0:54-2 2:19-2 2:22-4 1:21-7 0:48-11
4 35:35 STEINAR EASTWOOD 2:00-2 3:23-3 5:50-3 7:42-3 11:54-3 17:41-4 21:14-5 24:15-4 26:33-4 27:33-4 30:49-4 33:06-4 34:56-4 35:35-4
98 93963 GEOFORM 2:00-2 1:23-4 2:27-5 1:52-3 4:12-3 5:47-10 3:33-9 3:01-5 2:18-1 1:00-4 3:16-7 2:17-1 1:50-14 0:39-3
5 37:39 MARTIN KJÄLL-OHLSSON 2:44-12 4:04-8 7:08-9 9:18-9 14:02-9 19:23-8 22:57-8 25:38-6 28:39-5 29:26-5 33:27-6 35:55-6 37:08-5 37:39-5
96 93946 ABB 2:44-12 1:20-3 3:04-13 2:10-10 4:44-6 5:21-7 3:34-10 2:41-1 3:01-4 0:47-1 4:01-13 2:28-5 1:13-4 0:31-1
6 38:00 TOM ERIK VÅGEN 2:18-7 3:57-6 6:16-4 8:03-4 13:02-5 18:07-5 21:02-4 25:13-5 28:54-6 29:55-6 33:18-5 35:54-5 37:21-6 38:00-6
95 97771 NORDEA 2:18-7 1:39-9 2:19-3 1:47-2 4:59-8 5:05-5 2:55-5 4:11-13 3:41-10 1:01-5 3:23-8 2:36-6 1:27-8 0:39-3
7 41:25 RUNE  ANDREASSEN 3:13-14 4:49-12 7:22-10 9:24-10 15:25-10 21:47-11 24:53-9 27:53-9 31:11-8 32:38-8 35:43-7 38:58-7 40:39-7 41:25-7
92 12036 IGN 3:13-14 1:36-8 2:33-8 2:02-6 6:01-12 6:22-14 3:06-6 3:00-4 3:18-8 1:27-15 3:05-5 3:15-12 1:41-13 0:46-9
8 42:16 LEIF KJETIL GAUSEL 2:28-8 7:26-17 10:03-16 12:26-16 17:47-13 22:55-12 26:12-11 29:45-11 32:38-9 33:53-9 36:41-8 40:21-9 41:34-9 42:16-8
91 67609 AKER KVÆRNER BIL 2:28-8 4:58-17 2:37-10 2:23-12 5:21-10 5:08-6 3:17-7 3:33-9 2:53-2 1:15-12 2:48-4 3:40-15 1:13-4 0:42-5
9 42:21 HÅKON AMUNDSEN 2:08-4 3:39-5 6:20-6 8:19-5 13:24-6 18:47-6 25:06-10 29:21-10 33:09-10 34:14-10 37:38-9 40:14-8 41:27-8 42:21-9
91 96763 DVASK 2:08-4 1:31-7 2:41-12 1:59-5 5:05-9 5:23-8 6:19-15 4:15-14 3:48-11 1:05-8 3:24-9 2:36-6 1:13-4 0:54-14
10 43:04 ARE HJØRUNGNES 2:14-5 3:38-4 6:17-5 8:51-7 13:26-7 19:42-9 22:35-7 25:52-8 34:17-12 35:18-12 38:25-10 41:12-10 42:20-10 43:04-10
90 71791 UIOX 2:14-5 1:24-6 2:39-11 2:34-13 4:35-5 6:16-13 2:53-4 3:17-6 8:25-15 1:01-5 3:07-6 2:47-9 1:08-2 0:44-8
11 45:24 PÅL WINSENTS 2:31-9 4:13-9 6:46-8 8:57-8 13:54-8 18:52-7 22:21-6 25:45-7 29:13-7 30:26-7 39:41-11 42:47-11 44:27-11 45:24-11
88 80098 JANSSEN CILAG 2:31-9 1:42-10 2:33-8 2:11-11 4:57-7 4:58-4 3:29-8 3:24-8 3:28-9 1:13-10 9:15-17 3:06-11 1:40-12 0:57-15
12 48:24 BJØRN ERLING EGGEN 2:31-9 6:03-15 9:27-15 12:12-14 17:35-12 23:00-13 26:38-12 30:16-12 33:13-11 34:28-11 42:46-12 46:01-12 47:33-12 48:24-12
85 81569 JBX 2:31-9 3:32-16 3:24-15 2:45-15 5:23-11 5:25-9 3:38-11 3:38-11 2:57-3 1:15-12 8:18-16 3:15-12 1:32-11 0:51-12
13 49:53 JON R GUTTORMSEN 3:18-15 5:23-13 7:51-11 9:58-11 16:09-11 20:56-10 31:26-13 35:08-13 38:14-13 39:15-13 44:09-13 47:43-13 49:11-13 49:53-13
83 80097 JANSSEN CILAG 3:18-15 2:05-14 2:28-6 2:07-8 6:11-13 4:47-3 10:30-16 3:42-12 3:06-5 1:01-5 4:54-14 3:34-14 1:28-9 0:42-5
14 50:37 STÅLE HELLENES 4:38-17 6:01-14 8:30-13 11:31-13 18:00-14 25:24-14 31:36-14 35:09-14 40:26-14 41:37-14 45:18-14 48:17-14 49:45-14 50:37-14
83 81421 OSLO LÆRERNE 4:38-17 1:23-4 2:29-7 3:01-17 6:29-14 7:24-16 6:12-14 3:33-9 5:17-13 1:11-9 3:41-10 2:59-10 1:28-9 0:52-13
15 59:33 STEINAR DANIELSEN 3:51-16 6:05-16 9:25-14 12:22-15 20:00-15 27:50-17 33:31-16 38:39-15 47:38-15 49:02-15 52:45-15 56:30-15 58:21-15 59:33-15
74 60718 BRØBIL 3:51-16 2:14-15 3:20-14 2:57-16 7:38-16 7:50-17 5:41-13 5:08-15 8:59-16 1:24-14 3:43-11 3:45-16 1:51-15 1:12-17
16 64:56 SVEN RINGSTAD 2:46-13 4:29-10 12:16-17 14:24-17 21:23-17 27:32-16 38:41-17 47:16-17 53:55-16 55:26-16 59:16-16 61:56-16 64:09-16 64:56-16
68 97437 MALTHE 2:46-13 1:43-11 7:47-17 2:08-9 6:59-15 6:09-11 11:09-17 8:35-16 6:39-14 1:31-17 3:50-12 2:40-8 2:13-17 0:47-10
17 94:34 ESPEN EGNER 2:38-11 4:34-11 8:13-12 10:55-12 20:33-16 27:29-15 31:39-15 46:33-16 80:12-17 81:41-17 87:06-17 91:25-17 93:34-17 94:34-17
50 68571 SCANDPOWER 2:38-11 1:56-13 3:39-16 2:42-14 9:38-17 6:56-15 4:10-12 14:54-17 33:39-17 1:29-16 5:25-15 4:19-17 2:09-16 1:00-16
  DISK LARS ONSTAD 81;3:35 82;4:56 85;7:30 87;9:35 90;14:10 93;20:09 94;29:19 121;40:38 105;42:44 107;48:26 118;53:36 119;55:36 100;56:47 250;56:52
10 80966 KRAFT FOOD  
  DISK JON R SOLSRUD 81;5:15 82;6:38 85;9:17 87;12:01 90;18:36 93;22:52 94;29:16 95;36:57 121;39:31 105;40:44 100;61:48 250;61:56
10 96361 OPTIMO  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-87 5-90 6-93 7-94 8-95 9-121 10-105 11-107 12-118 13-119 M-100
1 30:35 NILS PETTER FREMMING 1:55-1 3:06-1 5:21-1 7:02-1 11:34-1 15:43-2 18:11-1 20:57-1 23:04-1 24:03-1 26:27-1 28:36-1 29:52-1 30:35-1
103 78529 TECHNOGUIDE 1:55-1 1:11-2 2:15-1 1:41-4 4:32-7 4:09-4 2:28-1 2:46-1 2:07-1 0:59-8 2:24-3 2:09-1 1:16-8 0:43-11
2 33:15 MEMMOD DALTRET 2:00-2 3:24-3 5:40-2 8:45-8 13:45-8 17:30-3 20:32-3 23:28-3 25:52-3 26:43-3 29:01-2 31:25-2 32:38-2 33:15-2
100 69911 BERGENSLÆR 2:00-2 1:24-5 2:16-2 3:05-21 5:00-10 3:45-1 3:02-5 2:56-4 2:24-3 0:51-1 2:18-2 2:24-5 1:13-4 0:37-5
3 33:40 KNUT ERLING ØEN 2:14-7 3:26-4 5:46-4 7:25-3 11:36-3 15:36-1 18:32-2 21:37-2 25:01-2 25:58-2 29:27-3 31:45-3 32:56-3 33:40-3
98 80770 NORDEA 2:14-7 1:12-3 2:20-3 1:39-3 4:11-3 4:00-2 2:56-4 3:05-7 3:24-13 0:57-5 3:29-16 2:18-2 1:11-3 0:44-12
4 34:15 SVEIN NYGÅRD 2:06-4 3:16-2 5:42-3 7:16-2 11:35-2 18:35-8 21:03-6 23:51-4 27:00-4 27:51-4 30:05-4 32:26-4 33:39-4 34:15-4
97 64746 NORGES BANK 2:06-4 1:10-1 2:26-5 1:34-1 4:19-4 7:00-21 2:28-1 2:48-2 3:09-12 0:51-1 2:14-1 2:21-3 1:13-4 0:36-4
5 36:00 ROLV ANDERS SYSTAD 2:12-6 3:49-7 6:20-6 8:03-5 12:08-4 17:50-6 21:30-8 25:38-8 28:05-6 29:11-6 31:59-6 34:21-5 35:26-5 36:00-5
95 12205 SYSTAD 2:12-6 1:37-12 2:31-8 1:43-5 4:05-1 5:42-16 3:40-18 4:08-15 2:27-5 1:06-12 2:48-7 2:22-4 1:05-1 0:34-1
6 36:34 VIDAR SVENDSEN 2:40-17 4:31-16 7:23-12 9:21-12 14:00-9 18:16-7 21:23-7 24:33-6 27:57-5 29:02-5 31:35-5 34:27-6 35:54-6 36:34-6
95 80606 NLH-BIL NIJOS 2:40-17 1:51-16 2:52-14 1:58-9 4:39-9 4:16-7 3:07-6 3:10-9 3:24-13 1:05-11 2:33-6 2:52-13 1:27-15 0:40-8
7 37:11 DAG MAGNAR  EVJE 2:10-5 3:30-5 6:07-5 7:55-4 12:23-5 17:38-5 20:59-5 24:03-5 28:19-7 29:14-7 32:08-7 34:36-7 36:21-7 37:11-7
94 80715 AMERSHAM 2:10-5 1:20-4 2:37-10 1:48-7 4:28-5 5:15-15 3:21-13 3:04-6 4:16-18 0:55-3 2:54-11 2:28-7 1:45-20 0:50-21
8 37:29 ANDERS GRENDAHL 3:44-22 5:08-17 7:31-16 9:09-10 14:19-10 20:42-13 23:52-12 26:47-10 29:05-8 30:06-8 32:58-8 35:31-8 36:50-8 37:29-8
94 97861 AAS-JAKOBSEN 3:44-22 1:24-5 2:23-4 1:38-2 5:10-12 6:23-18 3:10-9 2:55-3 2:18-2 1:01-10 2:52-10 2:33-10 1:19-10 0:39-6
9 39:20 ASBJØRN AARVIK 2:15-8 3:48-6 6:42-10 9:07-9 16:07-14 20:20-11 23:38-11 27:05-11 30:10-11 31:16-11 34:10-10 37:18-10 38:41-9 39:20-9
92 79989 HYDRO OSLO 2:15-8 1:33-10 2:54-15 2:25-18 7:00-20 4:13-6 3:18-12 3:27-12 3:05-10 1:06-12 2:54-11 3:08-18 1:23-12 0:39-6
10 39:21 VIGGO MADSEN 2:18-9 5:58-20 8:43-19 10:54-19 16:49-17 21:25-14 24:13-14 27:32-13 29:57-10 30:55-9 35:02-12 37:32-11 38:47-11 39:21-10
92 92513 PRIVAT 2:18-9 3:40-21 2:45-12 2:11-15 5:55-17 4:36-9 2:48-3 3:19-11 2:25-4 0:58-6 4:07-20 2:30-9 1:15-7 0:34-1
11 39:30 PAAL W HANSSEN 2:28-12 3:58-9 6:34-8 8:39-7 13:17-7 19:25-9 22:33-9 25:38-8 29:39-9 30:55-9 33:57-9 37:02-9 38:44-10 39:30-11
92 86102 NORAUDIT 2:28-12 1:30-8 2:36-9 2:05-13 4:38-8 6:08-17 3:08-7 3:05-7 4:01-17 1:16-18 3:02-14 3:05-17 1:42-17 0:46-17
12 39:55 TORE FAGERVOLD 2:33-14 5:19-18 7:45-18 9:54-17 15:29-13 20:09-10 23:17-10 27:12-12 31:36-13 32:36-13 35:08-13 37:51-12 39:15-12 39:55-12
91 80661 BRØBIL 2:33-14 2:46-20 2:26-5 2:09-14 5:35-15 4:40-10 3:08-7 3:55-14 4:24-19 1:00-9 2:32-4 2:43-11 1:24-14 0:40-8
13 42:08 IVAR REFSLAND 2:05-3 4:05-10 6:33-7 8:29-6 13:00-6 17:34-4 20:48-4 25:05-7 30:35-12 31:46-12 34:34-11 38:37-13 41:22-13 42:08-13
89 64744 ORACLE 2:05-3 2:00-17 2:28-7 1:56-8 4:31-6 4:34-8 3:14-10 4:17-16 5:30-21 1:11-14 2:48-7 4:03-23 2:45-23 0:46-17
14 42:16 TORE RINGERIKE 2:47-18 4:18-11 7:07-11 9:32-14 16:26-15 23:18-19 26:33-19 30:54-16 33:27-14 35:04-14 37:52-15 40:21-14 41:42-14 42:16-14
89 23435 DNB 2:47-18 1:31-9 2:49-13 2:25-18 6:54-19 6:52-20 3:15-11 4:21-17 2:33-7 1:37-22 2:48-7 2:29-8 1:21-11 0:34-1
15 42:33 ROAR BJORDAL 2:29-13 3:55-8 6:35-9 9:46-16 14:59-11 23:49-21 27:17-20 30:20-15 33:52-15 35:16-15 37:48-14 40:36-15 41:49-15 42:33-15
89 23439 STATSBYGG 2:29-13 1:26-7 2:40-11 3:11-22 5:13-13 8:50-22 3:28-15 3:03-5 3:32-15 1:24-21 2:32-4 2:48-12 1:13-4 0:44-12
16 45:57 TORE LØBERG 2:35-15 4:22-12 7:30-14 10:31-18 16:33-16 21:30-15 24:51-15 30:15-14 36:01-18 37:15-17 40:22-17 43:30-17 45:13-16 45:57-16
85 400270 LMI 2:35-15 1:47-15 3:08-19 3:01-20 6:02-18 4:57-12 3:21-13 5:24-19 5:46-23 1:14-15 3:07-15 3:08-18 1:43-18 0:44-12
17 45:59 STEINAR MYRABØ 2:37-16 4:22-12 7:23-12 9:27-13 17:39-19 22:35-18 26:14-18 31:43-17 35:42-16 36:57-16 39:57-16 42:54-16 45:17-17 45:59-17
85 71668 BRØBIL 2:37-16 1:45-14 3:01-16 2:04-12 8:12-21 4:56-11 3:39-17 5:29-20 3:59-16 1:15-17 3:00-13 2:57-14 2:23-22 0:42-10
18 47:05 SVEINUNG HARTVEDT 2:51-20 4:27-14 7:30-14 9:33-15 15:13-12 20:20-11 24:02-13 33:45-19 36:45-19 37:43-19 41:29-18 44:43-18 46:14-18 47:05-18
84 401059 DNB 2:51-20 1:36-11 3:03-17 2:03-11 5:40-16 5:07-14 3:42-20 9:43-22 3:00-9 0:58-6 3:46-18 3:14-20 1:31-16 0:51-22
19 47:59 HELGE VATN 2:26-10 9:25-23 12:59-23 15:13-23 19:23-22 23:34-20 27:23-21 32:40-18 35:48-17 37:31-18 43:24-19 45:51-19 47:14-19 47:59-19
83 79943 HYDRO OSLO 2:26-10 6:59-23 3:34-22 2:14-16 4:10-2 4:11-5 3:49-21 5:17-18 3:08-11 1:43-23 5:53-23 2:27-6 1:23-12 0:45-16
20 49:06 JAN S. OSEASSEN 5:44-23 7:45-22 11:28-22 13:50-22 22:12-23 28:52-22 32:52-22 36:03-21 38:30-20 39:26-20 44:00-20 47:03-20 48:20-20 49:06-20
82 79996 HYDRO OSLO 5:44-23 2:01-18 3:43-23 2:22-17 8:22-22 6:40-19 4:00-22 3:11-10 2:27-5 0:56-4 4:34-22 3:03-16 1:17-9 0:46-17
21 50:53 ERIK BRATLIE 2:26-10 6:08-21 9:24-21 11:23-20 16:55-18 21:58-16 25:39-16 36:39-22 39:26-21 40:46-21 45:02-21 48:16-21 50:02-21 50:53-21
80 86919 HIL-NSB 2:26-10 3:42-22 3:16-21 1:59-10 5:32-14 5:03-13 3:41-19 11:00-23 2:47-8 1:20-19 4:16-21 3:14-20 1:46-21 0:51-22
22 51:41 ROAR SIGURDSEN 3:34-21 5:36-19 8:45-20 13:10-21 18:18-20 22:18-17 25:54-17 35:27-20 40:07-22 41:28-22 45:29-22 49:11-22 50:54-22 51:41-22
79 79180 RINGNES 3:34-21 2:02-19 3:09-20 4:25-23 5:08-11 4:00-2 3:36-16 9:33-21 4:40-20 1:21-20 4:01-19 3:42-22 1:43-18 0:47-20
23 56:01 KARL VEASTAD 2:47-18 4:28-15 7:31-16 9:14-11 19:19-21 32:41-23 36:41-23 40:33-23 46:18-23 47:32-23 51:05-23 54:07-23 55:17-23 56:01-23
75 68425 ATN 2:47-18 1:41-13 3:03-17 1:43-5 10:05-23 13:22-23 4:00-22 3:52-13 5:45-22 1:14-15 3:33-17 3:02-15 1:10-2 0:44-12
  DISK TERJE HEGGELUND 81;3:34 82;5:52 85;9:19 87;11:41 90;17:08 93;28:12 94;32:17 95;37:12 107;41:02 118;44:39 119;46:22 100;47:10 250;47:16
10 98539 INTERCONSULT BIL  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-87 3-88 4-96 5-92 6-91 7-97 8-109 9-118 10-119 M-100
1 24:49 EINAR JENSEN 2:30-1 5:49-1 7:05-1 12:07-1 13:31-1 14:51-1 16:48-1 20:45-1 23:00-1 24:15-1 24:49-1
103 80665 STATENS KARTVERK 2:30-1 3:19-1 1:16-1 5:02-5 1:24-1 1:20-2 1:57-1 3:57-1 2:15-1 1:15-2 0:34-1
2 28:38 MARTIN VEASTAD 3:43-8 7:41-6 9:43-5 14:26-3 16:18-2 17:36-2 19:34-2 23:50-2 26:31-2 27:54-2 28:38-2
99 79733 ATN 3:43-8 3:58-3 2:02-6 4:43-2 1:52-5 1:18-1 1:58-2 4:16-2 2:41-4 1:23-5 0:44-5
3 31:26 TORGEIR STENSTAD 2:41-3 7:00-3 9:10-2 14:45-5 16:36-4 18:15-4 20:39-3 25:49-3 28:52-3 30:37-3 31:26-3
95 30712 AMERSHAM 2:41-3 4:19-5 2:10-7 5:35-6 1:51-4 1:39-6 2:24-7 5:10-4 3:03-6 1:45-9 0:49-7
4 31:31 TORE  SANNES 5:05-9 8:50-8 10:42-7 15:25-6 16:53-5 18:16-5 22:01-5 26:35-4 29:11-4 30:37-3 31:31-4
94 30471 CFLOOR BIL 5:05-9 3:45-2 1:52-5 4:43-2 1:28-2 1:23-4 3:45-8 4:34-3 2:36-2 1:26-6 0:54-9
5 32:14 HARALD SVERDRUP-THYGESON 3:28-7 7:33-4 9:17-4 16:05-7 18:06-6 19:44-6 21:57-4 27:36-5 30:14-5 31:35-5 32:14-5
93 98668 CSC 3:28-7 4:05-4 1:44-3 6:48-9 2:01-6 1:38-5 2:13-4 5:39-7 2:38-3 1:21-4 0:39-3
6 32:26 GEIR FLØYMO 2:31-2 6:59-2 9:58-6 14:42-4 16:32-3 17:54-3 22:42-6 27:53-6 30:40-6 31:51-6 32:26-6
93 80724 KVÆRNER OSLO 2:31-2 4:28-7 2:59-8 4:44-4 1:50-3 1:22-3 4:48-9 5:11-5 2:47-5 1:11-1 0:35-2
7 36:41 RICHARD BLOM 3:20-6 7:40-5 9:11-3 13:38-2 20:08-7 21:58-7 24:14-7 30:42-7 34:17-7 35:51-7 36:41-7
89 78693 FBI 3:20-6 4:20-6 1:31-2 4:27-1 6:30-9 1:50-7 2:16-5 6:28-9 3:35-8 1:34-7 0:50-8
8 38:39 SVEIN ANDERSEN 2:48-4 8:41-7 15:45-8 21:23-8 23:44-8 25:38-8 27:46-8 33:34-8 36:37-8 37:54-8 38:39-8
87 79231 NORCONSULT 2:48-4 5:53-8 7:04-9 5:38-7 2:21-8 1:54-8 2:08-3 5:48-8 3:03-6 1:17-3 0:45-6
9 41:56 FINN GANGE 3:19-5 14:50-9 16:35-9 22:20-9 24:24-9 26:24-9 28:42-9 34:10-9 39:36-9 41:15-9 41:56-9
83 76039 NVE 3:19-5 11:31-9 1:45-4 5:45-8 2:04-7 2:00-9 2:18-6 5:28-6 5:26-9 1:39-8 0:41-4
  DISK ENDRE HALLAN 82;2:06 87;5:39 88;7:14 92;13:35 91;14:41 97;16:24 109;20:57 118;23:12 119;24:29 100;25:08 250;26:19
10 79089 STATENS VEGVESEN  
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-87 3-88 4-96 5-92 6-91 7-97 8-109 9-118 10-119 M-100
1 24:34 BJØRN GRINDE 2:18-1 5:40-1 7:01-1 10:49-1 12:33-1 13:48-1 15:31-1 19:28-1 22:46-1 23:54-1 24:34-1
103 400195 FOLKEHELSA 2:18-1 3:22-1 1:21-2 3:48-1 1:44-2 1:15-2 1:43-1 3:57-1 3:18-9 1:08-1 0:40-2
2 28:25 JOHN TH PETERSEN 2:32-2 6:46-2 8:39-3 12:55-2 14:38-2 16:04-2 18:16-2 24:06-2 26:21-2 27:40-2 28:25-2
99 79791 NORDEA 2:32-2 4:14-5 1:53-7 4:16-3 1:43-1 1:26-5 2:12-2 5:50-8 2:15-2 1:19-3 0:45-8
3 30:46 DAG TH KOLBERG 2:46-4 6:57-3 8:29-2 12:58-3 14:45-3 16:10-3 21:18-5 25:50-3 28:30-3 29:46-3 30:46-3
95 401099 FOBIL 2:46-4 4:11-4 1:32-3 4:29-4 1:47-4 1:25-4 5:08-17 4:32-2 2:40-3 1:16-2 1:00-14
4 31:32 TROND WETTERGREEN 3:42-13 8:18-8 10:02-7 15:27-7 17:13-5 18:43-5 21:02-4 25:52-4 29:34-4 30:54-4 31:32-4
94 82115 ANDVORD 3:42-13 4:36-9 1:44-4 5:25-8 1:46-3 1:30-7 2:19-5 4:50-5 3:42-15 1:20-4 0:38-1
5 32:23 PÅL BENJAMINSEN 2:55-5 7:17-4 9:15-5 15:04-6 18:30-7 19:58-7 22:11-7 26:51-6 29:42-5 31:41-5 32:23-5
93 36455 FORSVARSBYGG 2:55-5 4:22-6 1:58-8 5:49-10 3:26-13 1:28-6 2:13-3 4:40-3 2:51-4 1:59-17 0:42-5
6 33:21 VIDAR BERTEIG 3:15-9 7:38-6 9:38-6 14:27-5 17:53-6 19:26-6 21:44-6 27:50-7 30:58-7 32:41-7 33:21-6
92 86376 SAS 3:15-9 4:23-7 2:00-10 4:49-6 3:26-13 1:33-8 2:18-4 6:06-12 3:08-6 1:43-10 0:40-2
7 33:30 HELGE BJAALAND 3:13-8 7:21-5 9:08-4 13:54-4 15:56-4 17:37-4 20:01-3 26:47-5 30:10-6 32:07-6 33:30-7
92 400900 ELLE AS 3:13-8 4:08-3 1:47-6 4:46-5 2:02-6 1:41-9 2:24-6 6:46-13 3:23-11 1:57-15 1:23-18
8 35:35 REIDAR KIERULF 3:04-6 8:38-10 10:24-8 16:35-8 18:47-8 20:34-8 23:12-8 29:17-8 32:45-8 34:42-8 35:35-8
89 82214 RKP 3:04-6 5:34-13 1:46-5 6:11-14 2:12-8 1:47-11 2:38-9 6:05-11 3:28-13 1:57-15 0:53-11
9 36:43 PER NERMO 3:28-10 8:46-11 12:39-15 18:08-10 20:42-11 22:36-11 25:17-10 30:36-9 34:17-10 35:55-10 36:43-9
88 82204 INTERCONSULT BIL 3:28-10 5:18-12 3:53-17 5:29-9 2:34-10 1:54-14 2:41-10 5:19-7 3:41-14 1:38-9 0:48-9
10 36:50 KNUT ERIK ØSTENGEN 3:04-6 7:44-7 11:46-11 16:59-9 19:21-9 21:08-9 23:55-9 30:51-10 34:03-9 35:50-9 36:50-10
88 79717 ATN 3:04-6 4:40-10 4:02-18 5:13-7 2:22-9 1:47-11 2:47-13 6:56-14 3:12-7 1:47-13 1:00-14
11 37:41 MOGENS MONSEN 5:06-15 10:03-14 12:24-12 18:28-11 20:29-10 22:29-10 25:26-11 31:29-11 35:16-11 36:50-11 37:41-11
87 23896 MYSOFT 5:06-15 4:57-11 2:21-14 6:04-12 2:01-5 2:00-16 2:57-14 6:03-10 3:47-16 1:34-8 0:51-10
12 40:30 EINAR SKÅRE 6:37-17 16:46-17 18:59-17 23:14-16 26:45-15 28:00-15 30:24-14 35:13-13 38:06-13 39:50-12 40:30-12
85 71581 BREVPOST 6:37-17 10:09-18 2:13-12 4:15-2 3:31-16 1:15-2 2:24-6 4:49-4 2:53-5 1:44-11 0:40-2
13 40:39 THORE PEDERSEN 3:58-14 10:37-15 12:36-13 21:12-13 23:22-12 25:17-12 28:34-12 34:35-12 37:47-12 39:56-13 40:39-13
84 23647 NORDEA 3:58-14 6:39-16 1:59-9 8:36-15 2:10-7 1:55-15 3:17-16 6:01-9 3:12-7 2:09-18 0:43-6
14 44:22 HELGE STENSETH 3:35-12 9:21-13 12:36-13 22:36-15 26:05-14 27:53-14 30:39-15 37:39-14 41:28-14 43:13-14 44:22-14
81 79715 ATN 3:35-12 5:46-14 3:15-16 10:00-16 3:29-15 1:48-13 2:46-12 7:00-15 3:49-17 1:45-12 1:09-17
15 45:50 EGIL HUSETH 2:40-3 8:35-9 10:36-10 21:22-14 24:37-13 26:18-13 28:42-13 39:56-15 43:23-15 44:55-15 45:50-15
79 76042 BLOM 2:40-3 5:55-15 2:01-11 10:46-17 3:15-12 1:41-9 2:24-6 11:14-18 3:27-12 1:32-6 0:55-13
16 48:19 BØRGE  MATHISEN 13:39-18 18:14-18 20:47-18 26:47-17 29:27-16 31:36-16 34:17-16 42:26-16 45:47-16 47:19-16 48:19-16
77 37068 AMERSHAM 13:39-18 4:35-8 2:33-15 6:00-11 2:40-11 2:09-17 2:41-10 8:09-17 3:21-10 1:32-6 1:00-14
17 49:35 JON FREDRIKSEN 5:36-16 9:12-12 10:31-9 27:17-18 31:28-18 32:40-17 40:24-18 45:15-18 47:26-17 48:51-17 49:35-17
75 89526 FOBIL 5:36-16 3:36-2 1:19-1 16:46-18 4:11-17 1:12-1 7:44-18 4:51-6 2:11-1 1:25-5 0:44-7
18 53:13 KAY O GUSTAVSEN 3:32-11 11:54-16 14:12-16 20:20-12 31:06-17 34:44-18 37:46-17 45:07-17 50:30-18 52:19-18 53:13-18
72 79947 HYDRO OSLO 3:32-11 8:22-17 2:18-13 6:08-13 10:46-18 3:38-18 3:02-15 7:21-16 5:23-18 1:49-14 0:54-12
  DISK ARVID RINGERIKE 82;6:33 87;14:38 88;16:53 97;35:29 92;40:27 91;42:34 97;51:50 109;60:26 118;65:18 119;67:34 100;68:30 250;68:38
10 78974 VIKEN ENERGINETT  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-87 3-97 4-121 5-107 6-109 7-118 8-119 M-100
1 25:47 KJELL RØKKE 4:29-11 8:53-6 13:47-3 16:46-2 19:42-2 21:10-2 23:40-1 25:03-1 25:47-1
103 71504 REINERTSEN 4:29-11 4:24-2 4:54-5 2:59-2 2:56-2 1:28-3 2:30-3 1:23-2 0:44-3
2 26:16 TOR LEA 2:07-1 6:20-1 15:51-8 18:16-7 20:45-4 22:07-4 24:24-3 25:44-2 26:16-2
102 32370 RIKSHOSPITALET 2:07-1 4:13-1 9:31-12 2:25-1 2:29-1 1:22-2 2:17-1 1:20-1 0:32-1
3 26:37 RUNAR NARVLAND 2:12-2 7:47-2 12:30-1 15:42-1 18:49-1 20:50-1 24:10-2 25:52-3 26:37-3
101 79875 TRYGDERETTEN 2:12-2 5:35-5 4:43-2 3:12-4 3:07-4 2:01-8 3:20-5 1:42-5 0:45-5
4 27:20 BJARNE PAULSRUD 4:55-12 9:46-9 14:12-5 17:55-5 21:29-5 22:50-5 25:12-5 26:41-4 27:20-4
99 64303 AQUATEAM 4:55-12 4:51-3 4:26-1 3:43-8 3:34-5 1:21-1 2:22-2 1:29-3 0:39-2
5 27:32 BJØRN SPJELKAVIK 2:47-8 8:17-3 13:55-4 17:03-3 20:09-3 21:37-3 24:57-4 26:46-5 27:32-5
99 82967 FBI 2:47-8 5:30-4 5:38-7 3:08-3 3:06-3 1:28-3 3:20-5 1:49-9 0:46-6
6 29:31 LARS-EVAN PETTERSSON 2:25-4 9:24-7 14:12-5 17:50-4 22:04-6 23:37-6 27:00-6 28:42-6 29:31-6
97 39181 NVE 2:25-4 6:59-10 4:48-3 3:38-6 4:14-7 1:33-5 3:23-8 1:42-5 0:49-8
7 30:03 KNUT TORE SOLHEIM 2:31-7 8:46-4 13:36-2 17:59-6 22:38-7 24:17-7 27:28-7 29:09-7 30:03-7
96 80713 FUGRO 2:31-7 6:15-8 4:50-4 4:23-9 4:39-9 1:39-6 3:11-4 1:41-4 0:54-11
8 34:55 TORSTEIN ØSTEN 6:32-13 12:29-13 18:45-12 22:26-10 27:06-9 28:57-9 32:19-8 34:04-8 34:55-8
91 82169 MAESTRO 6:32-13 5:57-6 6:16-10 3:41-7 4:40-10 1:51-7 3:22-7 1:45-7 0:51-9
9 36:00 PER HAUGEN 2:29-6 11:19-12 17:22-10 22:01-9 26:38-8 28:46-8 33:13-9 35:16-9 36:00-9
90 80116 NEDERMAN 2:29-6 8:50-13 6:03-9 4:39-10 4:37-8 2:08-10 4:27-12 2:03-12 0:44-3
10 36:42 TOM IBSEN 3:22-10 9:26-8 14:58-7 21:15-8 27:18-10 29:48-10 33:49-10 35:49-10 36:42-10
90 80728 UBIL 3:22-10 6:04-7 5:32-6 6:17-12 6:03-13 2:30-13 4:01-10 2:00-11 0:53-10
11 38:18 ODDVAR  HAGEN 2:57-9 10:24-11 16:24-9 24:27-12 29:20-12 31:28-12 35:32-11 37:22-11 38:18-11
88 301226 ATN 2:57-9 7:27-11 6:00-8 8:03-13 4:53-11 2:08-10 4:04-11 1:50-10 0:56-12
12 39:35 TOR SANDBY 2:25-4 10:21-10 23:44-13 27:19-13 31:11-13 33:32-13 37:00-12 38:48-12 39:35-12
87 78621 SKATTEDIR 2:25-4 7:56-12 13:23-13 3:35-5 3:52-6 2:21-12 3:28-9 1:48-8 0:47-7
13 41:37 JAN EGIL PEDERSEN 2:23-3 8:52-5 18:02-11 23:28-11 29:13-11 31:18-11 38:10-13 40:37-13 41:37-13
85 36525 SND 2:23-3 6:29-9 9:10-11 5:26-11 5:45-12 2:05-9 6:52-13 2:27-13 1:00-13
  DISK KNUT MØGEDAL 87;8:33 97;13:02 121;15:34 107;19:01 109;20:46 118;24:24 119;26:03 100;26:45 250;26:51
10 80722 KVÆRNER OSLO  
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-87 3-97 4-121 5-107 6-109 7-118 8-119 M-100
1 25:10 PER ERIK SØRENSEN 4:37-14 9:27-12 13:18-4 16:21-3 19:14-2 20:35-2 23:03-1 24:27-1 25:10-1
103 78982 NORDEA 4:37-14 4:50-2 3:51-1 3:03-3 2:53-1 1:21-3 2:28-2 1:24-5 0:43-3
2 26:29 ARNE JORDAL 2:38-5 7:46-1 12:38-2 15:30-1 18:50-1 20:24-1 23:39-2 25:52-2 26:29-2
101 400564 SAS 2:38-5 5:08-3 4:52-4 2:52-2 3:20-4 1:34-6 3:15-8 2:13-13 0:37-1
3 28:07 ERLING TIDEMANN 2:10-2 7:47-2 14:50-9 17:59-5 21:10-3 22:36-3 25:39-3 27:23-3 28:07-3
99 23761 OSLO TANNL.SELSK 2:10-2 5:37-5 7:03-12 3:09-5 3:11-3 1:26-4 3:03-5 1:44-7 0:44-4
4 29:09 STURLE HÅNES 2:27-4 8:06-5 15:54-11 18:43-9 21:48-4 24:04-7 27:14-7 28:25-4 29:09-4
97 72556 METEOROLOGEN 2:27-4 5:39-6 7:48-14 2:49-1 3:05-2 2:16-12 3:10-7 1:11-1 0:44-4
5 29:13 ANNAR BRUSTAD 3:08-8 9:12-11 15:09-10 18:24-8 22:25-7 23:53-6 26:53-4 28:32-5 29:13-5
96 37063 FOBIL 3:08-8 6:04-11 5:57-9 3:15-6 4:01-7 1:28-5 3:00-4 1:39-6 0:41-2
6 29:35 KLAUS ENGEN 3:30-12 8:41-7 14:43-8 17:51-4 21:59-6 23:41-4 27:05-6 28:50-7 29:35-6
96 77393 SND 3:30-12 5:11-4 6:02-10 3:08-4 4:08-8 1:42-7 3:24-10 1:45-8 0:45-6
7 29:40 SVERRE FARSTADVOLL 3:19-9 9:10-10 14:08-6 18:16-7 22:39-8 24:41-8 27:24-8 28:43-6 29:40-7
96 89773 PETEC 3:19-9 5:51-8 4:58-5 4:08-11 4:23-9 2:02-11 2:43-3 1:19-3 0:57-10
8 30:14 HELGE KVAASE 2:13-3 8:00-3 12:44-3 16:12-2 21:52-5 23:44-5 27:02-5 29:03-8 30:14-8
95 63817 HIAK 2:13-3 5:47-7 4:44-3 3:28-7 5:40-12 1:52-8 3:18-9 2:01-11 1:11-15
9 32:46 JON C FOUGNER 2:49-7 9:01-8 14:17-7 18:06-6 24:07-9 26:06-9 30:06-9 31:52-9 32:46-9
93 96640 FUGRO 2:49-7 6:12-13 5:16-6 3:49-9 6:01-14 1:59-10 4:00-11 1:46-9 0:54-9
10 36:29 EYVIND AAS 3:57-13 9:59-13 16:05-12 21:07-11 27:13-10 29:08-10 33:19-10 35:31-10 36:29-10
89 71772 GEOFORM 3:57-13 6:02-10 6:06-11 5:02-12 6:06-15 1:55-9 4:11-13 2:12-12 0:58-11
11 40:03 ØYSTEIN MADSEN 1:55-1 8:02-4 12:16-1 30:47-14 34:25-13 35:38-13 38:01-12 39:12-11 40:03-11
86 78975 AMERSHAM 1:55-1 6:07-12 4:14-2 18:31-16 3:38-5 1:13-2 2:23-1 1:11-1 0:51-8
12 41:18 ØYSTEIN BJØRGUM 2:38-5 9:04-9 16:53-13 20:58-10 30:37-11 33:07-11 37:43-11 39:59-12 41:18-12
84 61155 KRO BIL 2:38-5 6:26-14 7:49-15 4:05-10 9:39-16 2:30-14 4:36-15 2:16-14 1:19-16
13 41:28 SVEIN VIKHAMAR 3:20-10 8:09-6 13:47-5 31:23-15 35:03-14 36:15-14 39:21-14 40:41-13 41:28-13
84 82118 LINJEGODS 3:20-10 4:49-1 5:38-7 17:36-15 3:40-6 1:12-1 3:06-6 1:20-4 0:47-7
14 42:37 ERICH STURM 3:27-11 10:43-14 18:16-14 26:24-12 31:12-12 33:40-12 38:35-13 41:28-14 42:37-14
83 79718 ATN 3:27-11 7:16-15 7:33-13 8:08-13 4:48-10 2:28-13 4:55-16 2:53-16 1:09-14
15 45:48 ERLING BJARKØ 14:58-16 20:49-16 26:33-15 30:20-13 35:23-15 38:17-15 42:20-15 44:46-15 45:48-15
80 82170 JIL GRORUD 14:58-16 5:51-8 5:44-8 3:47-8 5:03-11 2:54-16 4:03-12 2:26-15 1:02-12
16 53:39 PER E STÅHLBRAND 12:23-15 19:49-15 29:17-16 37:42-16 43:30-16 46:02-16 50:37-16 52:36-16 53:39-16
72 23225 RIKSHOSPITALET 12:23-15 7:26-16 9:28-16 8:25-14 5:48-13 2:32-15 4:35-14 1:59-10 1:03-13
  DISK BJØRN ECKSTRØM 80;6:54 87;12:17 97;17:35 105;28:42 107;34:52 109;36:44 118;40:42 119;42:31 100;43:16 250;43:22
10 76211 NVE  
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-83 2-85 3-87 4-88 5-105 6-107 7-118 8-119 M-100
1 25:49 SIGURD MELSOM 4:34-2 6:43-2 9:22-1 11:32-2 16:23-1 19:37-1 22:42-1 25:05-1 25:49-1
103 89510 KJELSÅS 4:34-2 2:09-2 2:39-3 2:10-4 4:51-1 3:14-1 3:05-1 2:23-10 0:44-1
2 27:38 INGVALD SEVALDSON 4:14-1 6:37-1 9:31-2 11:29-1 16:39-2 20:56-2 24:42-2 26:38-2 27:38-2
101 84989 PERMAKEM 4:14-1 2:23-4 2:54-6 1:58-1 5:10-2 4:17-6 3:46-3 1:56-3 1:00-6
3 28:00 TOR DRAGE 4:45-4 7:21-4 9:55-3 12:20-3 17:56-3 21:43-3 25:31-3 27:10-3 28:00-3
99 78968 KVÆRNER OSLO 4:45-4 2:36-6 2:34-2 2:25-8 5:36-3 3:47-4 3:48-4 1:39-1 0:50-3
4 30:23 TORE BURUD 5:25-7 8:17-7 11:16-8 13:40-8 19:22-4 23:29-4 27:19-5 29:20-4 30:23-4
96 76177 RENH ETATEN 5:25-7 2:52-8 2:59-7 2:24-7 5:42-4 4:07-5 3:50-5 2:01-4 1:03-7
5 30:54 SVEIN KVALHEIM 4:43-3 7:11-3 10:19-4 12:23-4 20:04-5 23:46-5 27:12-4 30:03-5 30:54-5
95 23713 BT 4:43-3 2:28-5 3:08-9 2:04-2 7:41-8 3:42-3 3:26-2 2:51-14 0:51-4
6 33:41 ARNE CHR SCHEIE 5:07-5 7:56-6 10:39-6 12:45-5 21:19-7 26:28-7 30:26-6 32:38-6 33:41-6
93 68197 PRIVAT 5:07-5 2:49-7 2:43-4 2:06-3 8:34-11 5:09-11 3:58-6 2:12-8 1:03-7
7 34:42 RONALD INGLINGSTAD 6:45-12 8:53-9 11:40-9 14:30-9 20:27-6 23:56-6 31:39-7 33:51-7 34:42-7
92 88989 NORDEA 6:45-12 2:08-1 2:47-5 2:50-10 5:57-5 3:29-2 7:43-14 2:12-8 0:51-4
8 36:37 ÅGE ØYVANN 5:15-6 7:24-5 10:29-5 13:07-6 22:44-8 27:26-8 33:00-8 35:33-8 36:37-8
90 63769 HYDRO OSLO 5:15-6 2:09-2 3:05-8 2:38-9 9:37-12 4:42-8 5:34-12 2:33-12 1:04-10
9 37:15 ODD ANDA 6:01-9 9:31-10 13:34-11 15:46-10 23:11-9 30:05-10 34:20-9 36:30-9 37:15-9
89 86904 NILU 6:01-9 3:30-11 4:03-13 2:12-5 7:25-7 6:54-14 4:15-7 2:10-5 0:45-2
10 38:15 SVEIN FORTHUN 6:05-10 10:24-12 13:32-10 16:55-12 24:57-11 30:05-10 35:22-11 37:12-10 38:15-10
88 483023 HIO 6:05-10 4:19-14 3:08-9 3:23-13 8:02-9 5:08-10 5:17-11 1:50-2 1:03-7
11 38:47 TERJE  CHRISTIANSEN 6:51-13 10:26-13 13:43-12 16:40-11 23:48-10 28:41-9 34:50-10 37:22-11 38:47-11
88 79720 ATN 6:51-13 3:35-12 3:17-11 2:57-11 7:08-6 4:53-9 6:09-13 2:32-11 1:25-14
12 40:09 EGIL SVENSSON 6:23-11 9:51-11 13:52-13 17:09-13 25:38-12 30:58-12 36:14-12 38:59-12 40:09-12
86 76166 JIL GRORUD 6:23-11 3:28-10 4:01-12 3:17-12 8:29-10 5:20-12 5:16-10 2:45-13 1:10-12
13 50:48 HARALD BIRKELAND 5:43-8 8:35-8 11:00-7 13:18-7 38:23-14 42:41-13 47:22-13 49:33-13 50:48-13
76 86524 RIKSHOSPITALET 5:43-8 2:52-8 2:25-1 2:18-6 25:05-14 4:18-7 4:41-8 2:11-7 1:15-13
14 52:46 TOR HENRIKSEN 7:47-14 11:35-14 17:17-14 25:18-14 37:54-13 44:18-14 49:32-14 51:42-14 52:46-14
74 86526 HIO 7:47-14 3:48-13 5:42-14 8:01-14 12:36-13 6:24-13 5:14-9 2:10-5 1:04-10
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-83 2-85 3-87 4-88 5-105 6-107 7-118 8-119 M-100
1 30:36 TOR E HENRIKSEN 5:25-2 7:52-2 10:46-2 12:48-2 19:20-1 23:13-1 28:03-1 29:53-1 30:36-1
103 401144 PRIVAT 5:25-2 2:27-2 2:54-3 2:02-1 6:32-2 3:53-1 4:50-7 1:50-1 0:43-1
2 32:21 KJELL TEIGLAND 5:55-3 8:27-3 11:34-3 13:37-3 20:16-2 24:53-2 28:57-2 31:28-2 32:21-2
101 68266 PRIVAT 5:55-3 2:32-3 3:07-4 2:03-3 6:39-3 4:37-4 4:04-2 2:31-7 0:53-2
3 33:46 DAGFINN FØLLESDAL 6:28-6 9:34-5 12:54-5 15:49-4 22:10-3 26:27-3 30:42-3 32:38-3 33:46-3
98 62370 OSI 6:28-6 3:06-6 3:20-6 2:55-5 6:21-1 4:17-2 4:15-3 1:56-2 1:08-6
4 39:36 AAGE MELLA 6:16-4 9:15-4 12:29-4 16:46-5 24:32-4 31:14-4 36:08-4 38:24-4 39:36-4
91 68160 SKATTEDIR 6:16-4 2:59-5 3:14-5 4:17-8 7:46-4 6:42-6 4:54-8 2:16-5 1:12-7
5 42:36 ARNE KJELL SVENDSEN 7:52-7 11:33-6 15:15-7 18:24-7 30:36-6 35:07-5 39:37-5 41:42-5 42:36-5
88 23313 NORWELD 7:52-7 3:41-8 3:42-8 3:09-6 12:12-6 4:31-3 4:30-4 2:05-4 0:54-3
6 46:51 GEORG LUND 11:19-9 14:59-9 18:34-9 22:30-9 31:56-7 36:57-6 41:44-6 45:36-6 46:51-6
84 77364 LAGMANNSRETTEN 11:19-9 3:40-7 3:35-7 3:56-7 9:26-5 5:01-5 4:47-5 3:52-9 1:15-8
7 50:58 KJELL HAUEN ERIKSEN 4:13-1 6:32-1 9:24-1 11:26-1 26:57-5 44:52-7 47:42-7 50:01-7 50:58-7
80 82227 NORGES BANK 4:13-1 2:19-1 2:52-2 2:02-1 15:31-7 17:55-9 2:50-1 2:19-6 0:57-4
8 58:42 SVEIN KILDAL 9:26-8 12:14-8 14:58-6 17:06-6 42:29-8 50:49-8 55:36-8 57:35-8 58:42-8
72 80785 TELENOR 9:26-8 2:48-4 2:44-1 2:08-4 25:23-8 8:20-7 4:47-5 1:59-3 1:07-5
9 74:57 ERIK KIELLAND 6:27-5 11:39-7 16:34-8 21:18-8 54:28-9 63:39-9 70:07-9 73:18-9 74:57-9
56 66677 NVE 6:27-5 5:12-9 4:55-9 4:44-9 33:10-9 9:11-8 6:28-9 3:11-8 1:39-9
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-83 2-85 3-87 4-88 5-105 6-107 7-118 8-119 M-100
1 35:32 KÅRE HOLT HANSEN 5:20-1 8:01-1 10:57-1 13:18-1 22:29-1 28:09-1 31:54-1 34:11-1 35:32-1
103 70708 DNB FINANS 5:20-1 2:41-1 2:56-1 2:21-1 9:11-3 5:40-3 3:45-1 2:17-3 1:21-2
2 39:11 BJØRN LARSSON 8:08-2 11:19-2 14:29-2 18:22-2 27:26-2 31:44-2 36:15-2 38:18-2 39:11-2
99 75943 PRIVAT 8:08-2 3:11-2 3:10-3 3:53-3 9:04-2 4:18-2 4:31-3 2:03-2 0:53-1
3 42:16 ØRNULF FINSTAD 12:27-3 15:38-3 18:39-3 21:54-3 28:00-3 32:12-3 36:27-3 38:28-3 42:16-3
95 79725 ATN 12:27-3 3:11-2 3:01-2 3:15-2 6:06-1 4:12-1 4:15-2 2:01-1 3:48-3
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-83 2-85 3-87 4-88 5-105 6-107 7-118 8-119 M-100
1 43:44 HANNE OPSAHL 5:40-1 8:50-1 15:38-2 19:37-1 26:47-1 35:43-1 40:27-1 42:51-1 43:44-1
50 97456 TANDBERG DATA 5:40-1 3:10-2 6:48-2 3:59-1 7:10-1 8:56-2 4:44-1 2:24-1 0:53-1
2 51:50 TRINE SEEBERG  ROMMETVEIT 6:39-2 9:15-2 15:15-1 22:05-2 38:22-2 42:55-2 48:03-2 50:42-2 51:50-2
50 83064 TANDBERG DATA 6:39-2 2:36-1 6:00-1 6:50-2 16:17-2 4:33-1 5:08-2 2:39-2 1:08-2
3 88:31 ELISABETH HUNDAL 15:31-3 23:09-3 34:28-3 45:57-3 62:30-3 74:11-3 82:08-3 86:11-3 88:31-3
50 22452 SIEMENS 15:31-3 7:38-3 11:19-3 11:29-3 16:33-3 11:41-3 7:57-3 4:03-3 2:20-3
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-87 3-97 4-121 5-107 6-109 7-118 8-119 M-100
1 35:52 JON STRØM 2:30-2 9:28-2 17:02-2 21:56-1 26:28-1 28:57-1 33:02-1 34:57-1 35:52-1
50 480143 HAUKETO IF 2:30-2 6:58-4 7:34-2 4:54-2 4:32-3 2:29-5 4:05-3 1:55-3 0:55-3
2 42:24 KRISTIAN VÅGSNES 10:26-5 16:11-4 24:32-3 27:20-2 31:23-2 33:34-2 39:43-2 41:34-2 42:24-2
50 27649 TALK2ME 10:26-5 5:45-1 8:21-4 2:48-1 4:03-2 2:11-2 6:09-7 1:51-2 0:50-2
3 43:52 SIRI  SPJELKAVIK 2:20-1 8:45-1 15:01-1 28:38-3 33:22-3 35:47-3 40:40-3 42:49-3 43:52-3
50 67752 TYRVING 2:20-1 6:25-3 6:16-1 13:37-6 4:44-4 2:25-4 4:53-5 2:09-4 1:03-6
4 44:31 MIKKJEL ROMMETVEIT 10:36-6 16:56-5 24:46-4 30:06-4 33:57-4 36:19-4 41:56-4 43:46-4 44:31-4
50 98138   10:36-6 6:20-2 7:50-3 5:20-3 3:51-1 2:22-3 5:37-6 1:50-1 0:45-1
5 48:58 CHRISTELLE  DENONVILLE 10:21-4 17:51-6 27:53-6 33:43-5 38:53-5 41:55-5 45:43-5 47:55-5 48:58-5
50 82240 FBI 10:21-4 7:30-5 10:02-6 5:50-4 5:10-6 3:02-6 3:48-2 2:12-5 1:03-6
6 58:56 BENT VALE 12:23-7 21:34-7 30:07-7 39:08-6 47:50-6 51:04-6 55:44-6 57:57-6 58:56-6
50 79802 NORGES BANK 12:23-7 9:11-7 8:33-5 9:01-5 8:42-7 3:14-7 4:40-4 2:13-6 0:59-5
7 77:45 EIRIK HÅVERSEN 5:20-3 13:53-3 25:09-5 58:11-7 63:14-7 64:47-7 67:33-7 76:47-7 77:45-7
50 81321   5:20-3 8:33-6 11:16-7 33:02-7 5:03-5 1:33-1 2:46-1 9:14-7 0:58-4
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-82 2-87 3-88 4-96 5-92 6-91 7-97 8-109 9-118 10-119 M-100
1 37:04 ESPEN ENG 3:17-1 8:07-2 10:06-1 17:07-2 19:26-1 20:57-1 23:32-1 30:39-1 34:14-1 36:04-1 37:04-1
50 81320 TINE 3:17-1 4:50-2 1:59-1 7:01-5 2:19-2 1:31-2 2:35-1 7:07-3 3:35-2 1:50-3 1:00-4
2 37:26 PETTER FURE 3:26-3 8:38-3 12:00-4 17:24-3 19:57-3 21:50-2 24:46-2 31:08-2 34:48-2 36:31-2 37:26-2
50 77361 OPPSAL IF 3:26-3 5:12-4 3:22-6 5:24-2 2:33-4 1:53-3 2:56-2 6:22-1 3:40-4 1:43-2 0:55-2
3 37:59 ATLE SUNDELIN 3:18-2 7:57-1 10:44-2 15:44-1 20:43-4 22:03-4 25:16-4 31:42-3 35:16-3 36:50-3 37:59-3
50 81318   3:18-2 4:39-1 2:47-5 5:00-1 4:59-6 1:20-1 3:13-4 6:26-2 3:34-1 1:34-1 1:09-7
4 39:22 KJERSTI THO  3:48-4 8:49-4 10:48-3 17:27-4 19:54-2 21:53-3 24:56-3 32:51-4 36:30-4 38:40-4 39:22-4
50 87562 STABEKK IF 3:48-4 5:01-3 1:59-1 6:39-4 2:27-3 1:59-4 3:03-3 7:55-4 3:39-3 2:10-5 0:42-1
5 51:41 BJØRN GUNNERUD 4:29-5 11:28-5 14:13-5 22:52-5 25:46-5 29:46-5 33:23-5 42:58-5 47:47-5 50:41-5 51:41-5
50 92058 OBOS 4:29-5 6:59-5 2:45-4 8:39-6 2:54-5 4:00-7 3:37-5 9:35-6 4:49-6 2:54-7 1:00-4
6 65:57 HENRIK KVISGAARD 9:39-6 23:23-7 25:28-6 31:02-6 32:54-6 36:13-6 47:39-6 57:57-6 62:47-6 64:58-6 65:57-6
50 295056 HYTTEPLAN 9:39-6 13:44-7 2:05-3 5:34-3 1:52-1 3:19-6 11:26-7 10:18-7 4:50-7 2:11-6 0:59-3
7 82:06 HELGE FARDAL 12:23-7 21:20-6 30:14-7 48:40-7 55:56-7 59:08-7 66:28-7 74:27-7 79:00-7 81:05-7 82:06-7
50 81423 OSLO KOMMUNE 12:23-7 8:57-6 8:54-7 18:26-7 7:16-7 3:12-5 7:20-6 7:59-5 4:33-5 2:05-4 1:01-6
  DISK ERLING MOLDAL 82;3:47 92;30:46 91;32:39 97;35:27 100;45:50 250;45:59
10 81582    
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-87 5-90 6-93 7-94 8-95 9-121 10-105 11-107 12-118 13-119 M-100
1 42:09 KJERSTI HAGEN 3:07-1 4:34-1 7:40-1 9:51-1 14:47-1 19:35-1 23:37-1 27:17-1 32:33-1 33:36-1 36:40-1 39:44-1 41:22-1 42:09-1
50 67730 NTNU 3:07-1 1:27-1 3:06-1 2:11-1 4:56-1 4:48-1 4:02-1 3:40-1 5:16-1 1:03-1 3:04-1 3:04-1 1:38-1 0:47-1