RESULTAT P24 ØSTMARKSÆTRA P-PLASS 16.9.2003
Arrangør: Oslo Lærerne
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 27:59:00 103
2 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK 54:16:00 76
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 79171 INGRID NERMOEN AHUS 34:00:00 103
2 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 34:04:00 102
3 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 39:01:00 96
4 96363 LIV JANNE ØVREBUST HAUKETO IF 42:35:00 92
5 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 43:27:00 91
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 27:24:00 103
2 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 30:19:00 100
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 35:57:00 93
4 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 39:46:00 88
5 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 49:19:00 79
6 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 49:38:00 78
7 400811 INGER SKAUG CANNON 49:55:00 78
8 68256 ELLEN GRANDE NLH 54:18:00 74
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 31:32:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 32:41:00 101
3 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 38:05:00 95
4 79793 UNNI SANDBEKK NORDEA 40:15:00 92
5 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO OSLO 46:11:00 86
6 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 48:37:00 83
7 23427 INGER LISE BJORDAL RIKSHOSPITALET 51:02:00 81
8 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 59:38:00 72
23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO DISK 10
78976 LILLA MADSEN FBI DISK 10
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
79722 BJØRG KVINGEDAL  ATN 52:38:00 103
78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 62:34:00 93
Resultat klasse HA (LANG)
1 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 31:00:00 103
2 401064 EIVIND HOFF NORDEA 32:35:00 101
3 24655 RUNAR LARSEN KVÆRNER OSLO 35:02:00 97
4 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 35:09:00 96
5 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 37:12:00 94
6 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 48:53:00 83
7 67550 KENNETH PEDERSEN WESTERN GECO 65:55:00 66
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 60684 TORSTEIN ARE HYDROX 32:46:00 103
2 39179 ASBJØRN BYGGLAND TOKKE KOMMUNE 33:34:00 102
3 22863 EVEN ANGELL-PETERSEN NYDALEN 33:52:00 100
4 93963 STEINAR EASTWOOD GEOFORM 35:35:00 98
5 93946 MARTIN KJÄLL-OHLSSON ABB 37:39:00 96
6 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 38:00:00 95
7 12036 RUNE  ANDREASSEN IGN 41:25:00 92
8 67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL 42:16:00 91
9 96763 HÅKON AMUNDSEN DVASK 42:21:00 91
10 71791 ARE HJØRUNGNES UIOX 43:04:00 90
11 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 45:24:00 88
12 81569 BJØRN ERLING EGGEN JBX 48:24:00 85
13 80097 JON R GUTTORMSEN JANSSEN CILAG 49:53:00 83
14 81421 STÅLE HELLENES OSLO LÆRERNE 50:37:00 83
15 60718 STEINAR DANIELSEN BRØBIL 59:33:00 74
16 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 64:56:00 68
17 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 94:34:00 50
80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD DISK 10
96361 JON R SOLSRUD OPTIMO DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 30:35:00 103
2 69911 MEMMOD DALTRET BERGENSLÆR 33:15:00 100
3 80770 KNUT ERLING ØEN NORDEA 33:40:00 98
4 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 34:15:00 97
5 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 36:00:00 95
6 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 36:34:00 95
7 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 37:11:00 94
8 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 37:29:00 94
9 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 39:20:00 92
10 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 39:21:00 92
11 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 39:30:00 92
12 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 39:55:00 91
13 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 42:08:00 89
14 23435 TORE RINGERIKE DNB 42:16:00 89
15 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG 42:33:00 89
16 400270 TORE LØBERG LMI 45:57:00 85
17 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 45:59:00 85
18 401059 SVEINUNG HARTVEDT DNB 47:05:00 84
19 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 47:59:00 83
20 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 49:06:00 82
21 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 50:53:00 80
22 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 51:41:00 79
23 68425 KARL VEASTAD ATN 56:01:00 75
98539 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 80665 EINAR JENSEN STATENS KARTVERK 24:49:00 103
2 79733 MARTIN VEASTAD ATN 28:38:00 99
3 30712 TORGEIR STENSTAD AMERSHAM 31:26:00 95
4 30471 TORE  SANNES CFLOOR BIL 31:31:00 94
5 98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 32:14:00 93
6 80724 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO 32:26:00 93
7 78693 RICHARD BLOM FBI 36:41:00 89
8 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 38:39:00 87
9 76039 FINN GANGE NVE 41:56:00 83
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 24:34:00 103
2 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 28:25:00 99
3 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 30:46:00 95
4 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 31:32:00 94
5 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 32:23:00 93
6 86376 VIDAR BERTEIG SAS 33:21:00 92
7 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 33:30:00 92
8 82214 REIDAR KIERULF RKP 35:35:00 89
9 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 36:43:00 88
10 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 36:50:00 88
11 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 37:41:00 87
12 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 40:30:00 85
13 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 40:39:00 84
14 79715 HELGE STENSETH ATN 44:22:00 81
15 76042 EGIL HUSETH BLOM 45:50:00 79
16 37068 BØRGE  MATHISEN AMERSHAM 48:19:00 77
17 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 49:35:00 75
18 79947 KAY O GUSTAVSEN HYDRO OSLO 53:13:00 72
78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 25:47:00 103
2 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 26:16:00 102
3 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 26:37:00 101
4 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 27:20:00 99
5 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 27:32:00 99
6 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 29:31:00 97
7 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 30:03:00 96
8 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 34:55:00 91
9 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 36:00:00 90
10 80728 TOM IBSEN UBIL 36:42:00 90
11 301226 ODDVAR  HAGEN ATN 38:18:00 88
12 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 39:35:00 87
13 36525 JAN EGIL PEDERSEN SND 41:37:00 85
80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 25:10:00 103
2 400564 ARNE JORDAL SAS 26:29:00 101
3 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 28:07:00 99
4 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 29:09:00 97
5 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 29:13:00 96
6 77393 KLAUS ENGEN SND 29:35:00 96
7 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 29:40:00 96
8 63817 HELGE KVAASE HIAK 30:14:00 95
9 96640 JON C FOUGNER FUGRO 32:46:00 93
10 71772 EYVIND AAS GEOFORM 36:29:00 89
11 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 40:03:00 86
12 61155 ØYSTEIN BJØRGUM KRO BIL 41:18:00 84
13 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 41:28:00 84
14 79718 ERICH STURM ATN 42:37:00 83
15 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 45:48:00 80
16 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 53:39:00 72
76211 BJØRN ECKSTRØM NVE DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 25:49:00 103
2 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 27:38:00 101
3 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 28:00:00 99
4 76177 TORE BURUD RENH ETATEN 30:23:00 96
5 23713 SVEIN KVALHEIM BT 30:54:00 95
6 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 33:41:00 93
7 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 34:42:00 92
8 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 36:37:00 90
9 86904 ODD ANDA NILU 37:15:00 89
10 483023 SVEIN FORTHUN HIO 38:15:00 88
11 79720 TERJE  CHRISTIANSEN ATN 38:47:00 88
12 76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 40:09:00 86
13 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 50:48:00 76
14 86526 TOR HENRIKSEN HIO 52:46:00 74
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 30:36:00 103
2 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 32:21:00 101
3 62370 DAGFINN FØLLESDAL OSI 33:46:00 98
4 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 39:36:00 91
5 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 42:36:00 88
6 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 46:51:00 84
7 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 50:58:00 80
8 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 58:42:00 72
9 66677 ERIK KIELLAND NVE 74:57:00 56
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 35:32:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 39:11:00 99
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 42:16:00 95
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 43:44:00 50
2 83064 TRINE SEEBERG  ROMMETVEIT TANDBERG DATA 51:50:00 50
3 22452 ELISABETH HUNDAL SIEMENS 88:31:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 480143 JON STRØM HAUKETO IF 35:52:00 50
2 27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 42:24:00 50
3 67752 SIRI  SPJELKAVIK TYRVING 43:52:00 50
4 98138 MIKKJEL ROMMETVEIT 44:31:00 50
5 82240 CHRISTELLE  DENONVILLE FBI 48:58:00 50
6 79802 BENT VALE NORGES BANK 58:56:00 50
7 81321 EIRIK HÅVERSEN 77:45:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 81320 ESPEN ENG TINE 37:04:00 50
2 77361 PETTER FURE OPPSAL IF 37:26:00 50
3 81318 ATLE SUNDELIN 37:59:00 50
4 87562 KJERSTI THO  STABEKK IF 39:22:00 50
5 92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 51:41:00 50
6 295056 HENRIK KVISGAARD HYTTEPLAN 65:57:00 50
7 81423 HELGE FARDAL OSLO KOMMUNE 82:06:00 50
81582 ERLING MOLDAL DISK 10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 67730 KJERSTI HAGEN NTNU 42:09:00 50
Ukjente løpere
Totalt antall løpere: 181 Disk: 9
Arrangører:
80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE H8 50
80613 BRITA BERGHOLT OSLO LÆRERNE D9-10 50
80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE H9 50