Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-42 4-46 5-48 6-53 7-55 M-249
1 52:21 SIGRUN NYGÅRD 2:50-1 6:57-1 14:59-1 23:25-2 31:56-1 43:53-1 51:29-1 52:21-1
103 96109 BRØBIL 2:50-1 4:07-1 8:02-2 8:26-2 8:31-1 11:57-1 7:36-2 0:52-1
2 54:37 INGRID NERMOEN 4:57-2 9:21-2 16:39-2 23:11-1 34:38-2 46:44-2 53:19-2 54:37-2
100 79171 AHUS 4:57-2 4:24-2 7:18-1 6:32-1 11:27-2 12:06-2 6:35-1 1:18-2
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-42 4-46 5-48 6-53 7-55 M-249
1 44:32 ELLE MELBYE 2:29-1 6:02-1 12:03-1 21:23-1 30:09-1 37:54-1 43:28-1 44:32-1
103 80000 ELLE BIL 2:29-1 3:33-1 6:01-1 9:20-1 8:46-1 7:45-1 5:34-1 1:04-1
2 80:09 ELLEN GRANDE 5:45-2 10:56-2 19:58-2 29:45-2 45:01-2 55:34-2 78:27-2 80:09-2
67 68256 NLH 5:45-2 5:11-2 9:02-2 9:47-2 15:16-2 10:33-2 22:53-2 1:42-2
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-46 5-48 6-52 7-55 M-249
1 37:51 UNNI DRAGE 2:47-1 7:09-1 11:37-1 18:32-1 27:59-1 33:20-1 36:30-1 37:51-1
103 78969 KVÆRNER OSLO 2:47-1 4:22-1 4:28-1 6:55-1 9:27-1 5:21-1 3:10-1 1:21-2
2 54:55 GERD GULLAKSEN 3:47-3 9:28-2 17:30-3 28:08-4 43:06-3 49:20-2 53:26-2 54:55-2
85 23886 ESSO SPORT 3:47-3 5:41-2 8:02-5 10:38-5 14:58-3 6:14-2 4:06-4 1:29-4
3 56:27 INGER DØHLEN 2:56-2 11:19-4 15:49-2 24:07-2 35:57-2 51:42-3 55:04-3 56:27-3
83 67661 ROMERIKE POLITI 2:56-2 8:23-6 4:30-2 8:18-2 11:50-2 15:45-6 3:22-2 1:23-3
4 64:19 BERIT SVENDSEN 4:49-4 11:06-3 17:34-4 26:56-3 48:42-4 58:08-4 62:37-4 64:19-4
74 90581 EMIT 4:49-4 6:17-5 6:28-3 9:22-4 21:46-6 9:26-4 4:29-6 1:42-6
5 64:47 LILLA MADSEN 6:43-6 12:26-6 26:54-6 35:33-6 50:39-5 59:49-5 63:33-5 64:47-5
74 78976 FBI 6:43-6 5:43-3 14:28-6 8:39-3 15:06-4 9:10-3 3:44-3 1:14-1
6 72:02 INGER WANGENSTEEN 5:48-5 12:00-5 19:09-5 35:02-5 50:39-5 66:05-6 70:24-6 72:02-6
66 66839 PRIVAT 5:48-5 6:12-4 7:09-4 15:53-6 15:37-5 15:26-5 4:19-5 1:38-5
  DISK BERIT  BØRKE 31;11:21 35;17:47 36;25:15 249;60:38 250;60:45
10 79242 SIA  
  DISK TONE BRETTEV.-JENSEN 31;4:11 35;11:01 36;36:38 55;100:25 249;104:15 250;104:24
10 82359 SCANDPOWER  
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-50 4-36 5-42 6-43 7-44 8-46 9-48 10-53 11-54 12-55 M-249
1 60:31 BJØRN CHRISTENSEN 1:59-1 5:09-2 7:24-1 12:52-1 17:33-1 21:54-1 26:02-1 36:13-3 45:15-3 51:17-2 54:55-1 59:32-1 60:31-1
103 79170 SFT 1:59-1 3:10-2 2:15-1 5:28-1 4:41-3 4:21-2 4:08-3 10:11-3 9:02-1 6:02-2 3:38-1 4:37-3 0:59-3
2 63:35 TOR RINGSTAD 2:04-2 5:04-1 7:59-2 17:43-3 21:19-3 24:17-2 27:43-2 34:00-1 45:03-2 50:44-1 59:17-2 62:44-2 63:35-2
99 71244 TANDBERG 2:04-2 3:00-1 2:55-3 9:44-3 3:36-2 2:58-1 3:26-1 6:17-1 11:03-3 5:41-1 8:33-3 3:27-1 0:51-1
3 75:35 RORY MORRIS 2:12-3 7:27-3 10:19-3 16:37-2 19:56-2 24:43-3 28:39-3 35:32-2 44:52-1 65:33-3 70:52-3 74:40-3 75:35-3
86 401957 DYNEA BIL 2:12-3 5:15-3 2:52-2 6:18-2 3:19-1 4:47-3 3:56-2 6:53-2 9:20-2 20:41-3 5:19-2 3:48-2 0:55-2
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-50 4-36 5-42 6-43 7-44 8-46 9-48 10-53 11-54 12-55 M-249
1 58:49 JARLE RUUD 2:12-1 4:33-1 7:39-1 13:37-1 16:32-1 18:52-1 23:18-1 27:26-1 43:16-1 50:14-1 54:36-1 58:01-1 58:49-1
103 79220 DYNEA BIL 2:12-1 2:21-1 3:06-4 5:58-2 2:55-1 2:20-1 4:26-2 4:08-1 15:50-4 6:58-2 4:22-2 3:25-1 0:48-1
2 64:58 KETIL RISVOLL 3:41-3 6:45-2 8:56-2 20:41-4 23:53-3 29:32-3 33:26-3 41:14-3 50:03-2 55:45-2 59:59-2 64:07-2 64:58-2
96 80784 TELENOR 3:41-3 3:04-2 2:11-1 11:45-4 3:12-2 5:39-4 3:54-1 7:48-2 8:49-1 5:42-1 4:14-1 4:08-2 0:51-2
3 69:08 LARS K NOER 3:55-4 9:13-4 11:40-4 16:07-2 20:20-2 23:17-2 28:07-2 37:56-2 50:33-3 58:25-3 63:31-3 68:10-3 69:08-3
91 72307 NRK 3:55-4 5:18-4 2:27-2 4:27-1 4:13-3 2:57-2 4:50-4 9:49-4 12:37-3 7:52-4 5:06-4 4:39-3 0:58-3
4 70:56 JØRGEN SIVESIND 2:26-2 7:36-3 10:25-3 20:11-3 25:04-4 29:53-4 34:36-4 42:37-4 53:01-4 60:13-4 65:11-4 69:53-4 70:56-4
88 80547 OBJECTWARE 2:26-2 5:10-3 2:49-3 9:46-3 4:53-4 4:49-3 4:43-3 8:01-3 10:24-2 7:12-3 4:58-3 4:42-4 1:03-4
  DISK SVEN RINGSTAD 31;3:04 35;8:09 50;15:05 36;22:21 249;71:28 250;71:35
10 97437 MALTHE  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-50 4-36 5-42 6-43 7-44 8-46 9-48 10-53 11-54 12-55 M-249
1 50:06 GUNNAR RUSTAD 2:06-5 4:55-4 7:25-4 11:50-2 16:23-1 18:43-1 22:04-1 26:37-1 33:35-1 38:48-1 44:43-1 49:17-1 50:06-1
103 80708 FFI 2:06-5 2:49-4 2:30-5 4:25-3 4:33-10 2:20-1 3:21-2 4:33-1 6:58-1 5:13-1 5:55-16 4:34-8 0:49-3
2 51:15 TORE FAGERVOLD 2:27-12 5:23-6 8:16-6 12:33-3 16:43-3 19:28-3 22:49-2 27:48-2 35:06-2 41:53-2 46:23-2 50:27-2 51:15-2
101 80661 BRØBIL 2:27-12 2:56-5 2:53-14 4:17-1 4:10-2 2:45-5 3:21-2 4:59-5 7:18-5 6:47-10 4:30-7 4:04-3 0:48-1
3 51:39 SVEIN NYGÅRD 2:03-3 4:43-2 7:02-3 11:43-1 16:30-2 19:00-2 23:11-3 30:00-4 37:05-3 42:57-3 46:36-3 50:33-3 51:39-3
100 64746 NORGES BANK 2:03-3 2:40-1 2:19-2 4:41-6 4:47-12 2:30-3 4:11-10 6:49-14 7:05-3 5:52-2 3:39-1 3:57-2 1:06-14
4 53:30 DAG MAGNAR  EVJE 1:55-1 4:36-1 6:58-2 15:09-14 19:33-12 22:01-9 26:22-9 31:27-6 38:42-6 44:57-5 48:37-4 52:31-4 53:30-4
97 80715 AMERSHAM 1:55-1 2:41-2 2:22-3 8:11-17 4:24-6 2:28-2 4:21-11 5:05-6 7:15-4 6:15-5 3:40-2 3:54-1 0:59-8
5 53:59 VIDAR SVENDSEN 2:04-4 5:56-14 8:33-11 13:17-6 19:10-11 21:50-8 25:03-4 29:54-3 37:51-4 44:26-4 48:57-5 53:03-5 53:59-5
97 80606 NLH-BIL NIJOS 2:04-4 3:52-16 2:37-6 4:44-7 5:53-16 2:40-4 3:13-1 4:51-4 7:57-9 6:35-8 4:31-8 4:06-4 0:56-7
6 54:31 IVAR REFSLAND 2:02-2 4:45-3 6:56-1 12:59-4 17:29-5 22:46-11 26:08-8 32:16-8 39:18-7 45:20-6 49:33-6 53:43-6 54:31-6
96 64744 ORACLE 2:02-2 2:43-3 2:11-1 6:03-15 4:30-8 5:17-16 3:22-4 6:08-11 7:02-2 6:02-4 4:13-4 4:10-5 0:48-1
7 57:41 ASBJØRN AARVIK 2:43-15 5:39-9 8:21-7 14:22-12 18:45-8 21:36-7 25:29-6 30:19-5 38:36-5 47:51-9 52:24-9 56:50-8 57:41-7
93 79989 HYDRO OSLO 2:43-15 2:56-5 2:42-9 6:01-14 4:23-5 2:51-7 3:53-6 4:50-3 8:17-13 9:15-15 4:33-9 4:26-6 0:51-4
8 57:53 BØRD NATVIG 2:14-6 5:18-5 7:55-5 13:24-7 17:55-6 21:18-6 25:23-5 32:24-9 40:35-9 47:47-8 52:10-7 56:45-7 57:53-8
93 483007   2:14-6 3:04-9 2:37-6 5:29-10 4:31-9 3:23-12 4:05-9 7:01-17 8:11-11 7:12-13 4:23-6 4:35-10 1:08-16
9 58:06 STEINAR MYRABØ 2:19-8 6:36-15 9:18-14 13:44-9 20:18-14 23:06-12 26:59-11 32:39-10 40:41-10 47:15-7 52:14-8 57:13-9 58:06-9
92 71668 BRØBIL 2:19-8 4:17-17 2:42-9 4:26-4 6:34-17 2:48-6 3:53-6 5:40-8 8:02-10 6:34-7 4:59-13 4:59-15 0:53-5
10 60:02 VIGGO MADSEN 2:17-7 5:42-11 8:33-11 14:39-13 19:04-9 23:59-14 28:42-12 35:17-12 42:56-12 48:55-10 54:22-10 58:55-10 60:02-10
91 92513 PRIVAT 2:17-7 3:25-13 2:51-13 6:06-16 4:25-7 4:55-15 4:43-14 6:35-13 7:39-7 5:59-3 5:27-15 4:33-7 1:07-15
11 61:17 TORE LØBERG 2:21-9 5:44-12 8:22-8 13:40-8 17:58-7 21:08-5 26:01-7 31:45-7 39:57-8 49:30-11 54:51-11 60:13-11 61:17-11
89 400270 LMI 2:21-9 3:23-12 2:38-8 5:18-9 4:18-4 3:10-10 4:53-15 5:44-9 8:12-12 9:33-17 5:21-14 5:22-17 1:04-11
12 61:35 KARL VEASTAD 2:25-10 5:55-13 10:33-15 16:15-16 20:20-15 23:44-13 28:51-13 35:41-14 43:58-13 50:42-12 55:34-12 60:36-12 61:35-12
89 68425 ATN 2:25-10 3:30-14 4:38-18 5:42-11 4:05-1 3:24-13 5:07-16 6:50-15 8:17-13 6:44-9 4:52-11 5:02-16 0:59-8
13 62:37 PAAL W HANSSEN 2:30-14 5:28-8 8:27-10 14:20-10 19:43-13 22:36-10 26:34-10 33:30-11 42:40-11 51:55-14 56:42-13 61:33-13 62:37-13
88 86102 NORAUDIT 2:30-14 2:58-7 2:59-15 5:53-12 5:23-14 2:53-8 3:58-8 6:56-16 9:10-16 9:15-15 4:47-10 4:51-14 1:04-11
14 63:07 CLAUS F. CLASEN 2:26-11 5:39-9 8:25-9 14:21-11 19:04-9 25:32-15 30:10-14 35:26-13 44:33-14 50:53-13 57:12-14 62:02-14 63:07-14
87 80094 IF 2:26-11 3:13-11 2:46-11 5:56-13 4:43-11 6:28-18 4:38-13 5:16-7 9:07-15 6:20-6 6:19-17 4:50-13 1:05-13
15 66:44 ARNE M TORGERSEN 4:38-17 8:26-16 11:12-16 15:31-15 21:04-16 26:42-16 31:16-15 37:15-15 44:54-15 56:59-15 61:08-15 65:42-15 66:44-15
84 78656 NVE 4:38-17 3:48-15 2:46-11 4:19-2 5:33-15 5:38-17 4:34-12 5:59-10 7:39-7 12:05-18 4:09-3 4:34-8 1:02-10
16 71:06 ERIK BRATLIE 2:27-12 5:27-7 8:37-13 13:06-5 17:22-4 20:28-4 41:47-18 46:26-17 54:04-16 61:15-16 65:34-16 70:11-16 71:06-16
79 86919 HIL-NSB 2:27-12 3:00-8 3:10-16 4:29-5 4:16-3 3:06-9 21:19-18 4:39-2 7:38-6 7:11-12 4:19-5 4:37-11 0:55-6
17 73:20 RUNE  TEIGLAND 9:30-18 12:39-18 15:08-18 20:19-17 27:55-18 31:08-18 34:44-16 41:11-16 55:20-17 62:29-17 67:27-17 72:06-17 73:20-17
77 97860 AAS-JACOBSEN 9:30-18 3:09-10 2:29-4 5:11-8 7:36-18 3:13-11 3:36-5 6:27-12 14:09-17 7:09-11 4:58-12 4:39-12 1:14-17
18 99:38 TORMOD KVÆRNER 4:22-16 8:42-17 12:21-17 20:53-18 26:00-17 30:40-17 36:57-17 48:31-18 68:27-18 77:17-18 91:32-18 97:57-18 99:38-18
51 402643 NORSAR 4:22-16 4:20-18 3:39-17 8:32-18 5:07-13 4:40-14 6:17-17 11:34-18 19:56-18 8:50-14 14:15-18 6:25-18 1:41-18
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-46 7-48 8-53 9-54 10-55 M-249
1 40:14 ENDRE HALLAN 1:57-1 4:18-1 7:10-1 10:26-1 12:53-1 17:11-1 24:34-1 30:57-1 34:53-1 39:17-1 40:14-1
103 79089 STATENS VEGVESEN 1:57-1 2:21-1 2:52-1 3:16-1 2:27-1 4:18-1 7:23-3 6:23-2 3:56-1 4:24-3 0:57-4
2 42:21 JOHN HANSEN 1:59-2 5:24-2 8:17-2 11:41-2 14:12-2 19:21-2 25:54-2 31:31-2 37:46-2 41:27-2 42:21-2
100 36340 AB PIL 1:59-2 3:25-4 2:53-2 3:24-2 2:31-2 5:09-2 6:33-1 5:37-1 6:15-5 3:41-1 0:54-2
3 53:57 FINN GANGE 2:11-3 5:25-3 9:26-3 14:09-5 17:30-3 25:24-3 35:30-4 43:39-3 48:50-3 53:11-3 53:57-3
88 76039 NVE 2:11-3 3:14-2 4:01-5 4:43-5 3:21-3 7:54-4 10:06-4 8:09-4 5:11-3 4:21-2 0:46-1
4 61:54 HARALD SVERDRUP-THYGESON 2:17-4 6:01-6 9:54-5 14:06-4 20:01-6 27:12-4 34:31-3 47:13-4 52:37-4 60:58-4 61:54-4
79 98668 CSC 2:17-4 3:44-6 3:53-3 4:12-4 5:55-6 7:11-3 7:19-2 12:42-6 5:24-4 8:21-7 0:56-3
5 65:12 SVEIN ANDERSEN 2:21-6 5:52-5 10:12-6 15:04-6 18:59-5 35:00-5 48:01-5 54:57-5 59:31-5 64:07-5 65:12-5
76 79231 NORCONSULT 2:21-6 3:31-5 4:20-6 4:52-6 3:55-4 16:01-5 13:01-5 6:56-3 4:34-2 4:36-4 1:05-5
6 87:22 NILSE EINAR LADEGÅRD 2:17-4 5:32-4 9:27-4 13:35-3 17:56-4 47:26-6 63:00-6 71:43-6 80:45-6 85:57-6 87:22-6
53 86903 NILU 2:17-4 3:15-3 3:55-4 4:08-3 4:21-5 29:30-7 15:34-6 8:43-5 9:02-7 5:12-5 1:25-6
7 142:14 VIDAR KILLINGMO 4:34-7 11:02-7 30:08-7 43:54-7 63:40-7 83:43-7 101:12-7 123:38-7 132:34-7 140:22-7 142:14-7
50 39685 FFI 4:34-7 6:28-7 19:06-7 13:46-7 19:46-7 20:03-6 17:29-7 22:26-7 8:56-6 7:48-6 1:52-7
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-46 7-48 8-53 9-54 10-55 M-249
1 46:44 KARL O ORUD 2:23-5 5:13-1 8:33-1 12:56-1 16:15-1 22:01-1 30:21-1 36:46-1 40:48-1 45:43-1 46:44-1
103 80440 MORECOM 2:23-5 2:50-1 3:20-1 4:23-3 3:19-4 5:46-1 8:20-3 6:25-3 4:02-2 4:55-5 1:01-5
2 50:22 KNUT ERIK ØSTENGEN 2:24-6 5:38-5 9:19-2 14:13-4 17:52-3 23:43-2 32:30-2 39:42-2 44:54-2 49:19-2 50:22-2
99 79717 ATN 2:24-6 3:14-5 3:41-3 4:54-6 3:39-9 5:51-2 8:47-6 7:12-5 5:12-8 4:25-2 1:03-6
3 51:35 TROND WETTERGREEN 2:09-3 5:25-2 12:06-9 17:23-9 21:06-9 28:36-10 35:47-8 41:52-5 46:20-4 50:40-3 51:35-3
97 82115 ANDVORD 2:09-3 3:16-6 6:41-15 5:17-8 3:43-10 7:30-10 7:11-1 6:05-1 4:28-3 4:20-1 0:55-2
4 53:21 EGIL HUSETH 2:08-2 6:46-12 11:17-8 15:43-5 19:03-7 25:16-5 33:25-4 41:10-3 47:18-5 52:11-5 53:21-4
94 76042 BLOM 2:08-2 4:38-12 4:31-7 4:26-4 3:20-5 6:13-5 8:09-2 7:45-7 6:08-11 4:53-4 1:10-10
5 53:23 HELGE BJAALAND 2:22-4 5:27-3 9:23-3 15:51-6 18:49-6 26:31-8 35:08-6 41:45-4 45:45-3 51:56-4 53:23-5
94 400900 ELLE AS 2:22-4 3:05-3 3:56-5 6:28-11 2:58-2 7:42-11 8:37-5 6:37-4 4:00-1 6:11-12 1:27-15
6 54:09 HELGE STENSETH 2:28-7 6:06-8 11:03-7 16:10-8 19:48-8 25:50-6 35:16-7 42:46-8 47:27-6 53:00-6 54:09-6
93 79715 ATN 2:28-7 3:38-9 4:57-8 5:07-7 3:38-8 6:02-4 9:26-10 7:30-6 4:41-6 5:33-10 1:09-9
7 54:29 EINAR SKÅRE 1:57-1 5:28-4 9:42-5 13:49-2 18:02-4 24:00-3 33:08-3 42:42-7 48:25-7 53:36-7 54:29-7
93 71581 BREVPOST 1:57-1 3:31-8 4:14-6 4:07-2 4:13-14 5:58-3 9:08-8 9:34-14 5:43-9 5:11-9 0:53-1
8 54:43 TORE RINGERIKE 2:42-10 5:50-7 12:08-10 16:05-7 18:46-5 25:13-4 33:36-5 42:11-6 48:40-8 53:44-8 54:43-8
93 23435 DNB 2:42-10 3:08-4 6:18-13 3:57-1 2:41-1 6:27-7 8:23-4 8:35-11 6:29-13 5:04-8 0:59-3
9 57:55 BJØRN BLOMSNES 2:28-7 6:27-10 12:21-11 17:50-10 21:22-10 28:33-9 38:23-9 47:03-10 52:00-9 56:56-9 57:55-9
89 82358 SCANDPOWER 2:28-7 3:59-11 5:54-12 5:29-9 3:32-6 7:11-9 9:50-11 8:40-12 4:57-7 4:56-6 0:59-3
10 58:20 PÅL BENJAMINSEN 2:56-14 6:20-9 10:12-6 20:01-12 23:34-12 30:20-11 39:34-10 47:34-11 52:12-10 57:13-10 58:20-10
89 36455 FORSVARSBYGG 2:56-14 3:24-7 3:52-4 9:49-13 3:33-7 6:46-8 9:14-9 8:00-8 4:38-5 5:01-7 1:07-8
11 60:36 TERJE STENSHOLM 2:54-12 5:49-6 9:26-4 14:00-3 17:10-2 26:11-7 39:47-11 46:08-9 54:32-11 59:22-11 60:36-11
87 75052 TV2 2:54-12 2:55-2 3:37-2 4:34-5 3:10-3 9:01-14 13:36-13 6:21-2 8:24-14 4:50-3 1:14-12
12 70:54 PER NERMO 2:54-12 6:41-11 16:13-15 22:57-13 26:40-13 41:58-14 50:57-14 59:17-14 63:49-12 69:38-12 70:54-12
76 82204 INTERCONSULT BIL 2:54-12 3:47-10 9:32-16 6:44-12 3:43-10 15:18-16 8:59-7 8:20-9 4:32-4 5:49-11 1:16-13
13 73:56 HARALD WIBYE 2:53-11 8:29-14 13:34-13 27:46-14 31:30-14 37:44-13 49:54-13 59:14-13 65:18-13 72:39-13 73:56-13
73 480203 DBCN 2:53-11 5:36-15 5:05-9 14:12-15 3:44-12 6:14-6 12:10-12 9:20-13 6:04-10 7:21-14 1:17-14
14 75:03 THORE PEDERSEN 2:32-9 7:40-13 13:22-12 19:20-11 23:25-11 31:36-12 45:57-12 54:23-12 67:36-14 73:57-14 75:03-14
72 23647 NORDEA 2:32-9 5:08-13 5:42-11 5:58-10 4:05-13 8:11-12 14:21-14 8:26-10 13:13-16 6:21-13 1:06-7
15 91:52 ARVID RINGERIKE 3:15-15 8:29-14 13:42-14 30:02-15 35:41-15 44:12-15 62:31-15 75:41-15 82:06-15 90:06-15 91:52-15
55 78974 VIKEN ENERGINETT 3:15-15 5:14-14 5:13-10 16:20-16 5:39-15 8:31-13 18:19-15 13:10-15 6:25-12 8:00-16 1:46-16
16 136:02 TRON DANIELSEN 17:15-16 23:04-16 29:36-16 41:38-16 56:36-16 69:23-16 98:46-16 116:05-16 127:17-16 134:51-16 136:02-16
50 86905 NILU 17:15-16 5:49-16 6:32-14 12:02-14 14:58-16 12:47-15 29:23-16 17:19-16 11:12-15 7:34-15 1:11-11
  DISK TORMOD CLEMETSEN 31;6:04 35;12:42 36;50:44 249;134:38 250;134:47
10 98667 CSC  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-42 4-46 5-48 6-53 7-55 M-249
1 39:25 KJELL RØKKE 2:33-3 5:41-1 11:14-1 17:40-1 25:31-1 33:46-1 38:28-1 39:25-1
103 71504 REINERTSEN 2:33-3 3:08-1 5:33-2 6:26-9 7:51-1 8:15-5 4:42-2 0:57-2
2 40:59 KNUT MØGEDAL 2:47-6 7:57-8 13:32-2 17:58-2 28:11-3 35:19-2 40:00-2 40:59-2
101 80722 KVÆRNER OSLO 2:47-6 5:10-14 5:35-3 4:26-2 10:13-5 7:08-1 4:41-1 0:59-3
3 41:59 JON FÆRDEN 2:13-1 6:14-2 13:41-3 20:49-4 28:48-4 36:14-4 40:56-3 41:59-3
99 80602 KREDITORFOR 2:13-1 4:01-4 7:27-9 7:08-11 7:59-2 7:26-3 4:42-2 1:03-6
4 47:42 IVAR BØRKE 3:03-8 7:16-7 15:52-10 21:24-8 31:52-6 40:43-6 46:26-4 47:42-4
92 79243 SØRUM KOMM 3:03-8 4:13-8 8:36-13 5:32-4 10:28-7 8:51-7 5:43-5 1:16-12
5 48:20 TOM IBSEN 3:49-11 7:59-9 14:56-5 21:15-6 31:38-5 41:16-7 47:15-5 48:20-5
92 80728 UBIL 3:49-11 4:10-7 6:57-8 6:19-8 10:23-6 9:38-11 5:59-9 1:05-7
6 48:31 JAN ERIK HAUG 9:00-17 13:25-16 19:31-13 25:21-12 35:11-11 42:25-9 47:29-6 48:31-6
91 80706 FFI 9:00-17 4:25-10 6:06-4 5:50-6 9:50-4 7:14-2 5:04-4 1:02-4
7 48:58 ODDVAR  HAGEN 2:55-7 7:03-5 15:06-7 21:22-7 32:09-7 41:37-8 47:29-6 48:58-7
91 301226 ATN 2:55-7 4:08-6 8:03-12 6:16-7 10:47-9 9:28-8 5:52-8 1:29-14
8 50:29 IVAR STRØMSTAD 6:38-16 9:59-14 15:29-8 20:49-4 32:44-8 40:30-5 49:22-8 50:29-8
89 77378 OU-KAM. 6:38-16 3:21-3 5:30-1 5:20-3 11:55-11 7:46-4 8:52-15 1:07-8
9 50:58 TORSTEIN ØSTEN 4:44-14 8:49-12 15:37-9 22:43-9 33:48-9 43:20-10 49:37-9 50:58-9
89 82169 MAESTRO 4:44-14 4:05-5 6:48-6 7:06-10 11:05-10 9:32-10 6:17-10 1:21-13
10 51:58 SIGMUND NYLUND 2:29-2 8:22-11 15:00-6 18:50-3 27:20-2 36:10-3 51:04-11 51:58-10
88 67712 NORDEA 2:29-2 5:53-16 6:38-5 3:50-1 8:30-3 8:50-6 14:54-17 0:54-1
11 52:04 PER MARTINSEN 5:32-15 10:02-15 17:29-11 23:10-10 33:56-10 45:17-11 51:02-10 52:04-11
88 89714 AMV 5:32-15 4:30-12 7:27-9 5:41-5 10:46-8 11:21-14 5:45-6 1:02-4
12 53:21 PER HAUGEN 2:39-4 6:52-4 14:30-4 23:53-11 36:53-12 46:21-12 52:10-12 53:21-12
87 80116 NEDERMAN 2:39-4 4:13-8 7:38-11 9:23-14 13:00-13 9:28-8 5:49-7 1:11-10
13 65:56 HARALD RYGG 3:16-10 8:05-10 17:30-12 29:14-13 43:19-13 57:03-13 64:16-13 65:56-13
74 89708 KONGSBERG 3:16-10 4:49-13 9:25-14 11:44-16 14:05-16 13:44-16 7:13-14 1:40-15
14 69:36 TOR SANDBY 3:54-12 19:15-17 26:03-15 35:06-16 52:07-16 61:50-15 68:27-14 69:36-14
70 78621 SKATTEDIR 3:54-12 15:21-17 6:48-6 9:03-13 17:01-17 9:43-13 6:37-12 1:09-9
15 73:12 ANDERS DAHLE 4:02-13 9:20-13 27:36-16 34:52-15 48:46-15 63:26-16 70:20-15 73:12-15
67 81575   4:02-13 5:18-15 18:16-16 7:16-12 13:54-15 14:40-17 6:54-13 2:52-16
16 79:15 PER MAGNUS 3:12-9 6:32-3 22:24-14 33:59-14 46:42-14 60:22-14 73:32-16 79:15-16
61 81580 FOLKEHELSEINST. 3:12-9 3:20-2 15:52-15 11:35-15 12:43-12 13:40-15 13:10-16 5:43-17
17 109:52 THOMAS BØRSETH 2:42-5 7:08-6 49:55-17 79:39-17 92:43-17 102:23-17 108:40-17 109:52-17
50 96162 FFI 2:42-5 4:26-11 42:47-17 29:44-17 13:04-14 9:40-12 6:17-10 1:12-11
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-42 4-46 5-48 6-53 7-55 M-249
1 35:35 SVEIN VIKHAMAR 2:08-1 5:35-4 11:39-4 16:04-2 23:39-2 29:41-1 34:25-1 35:35-1
103 82118 LINJEGODS 2:08-1 3:27-6 6:04-5 4:25-1 7:35-1 6:02-1 4:44-4 1:10-9
2 36:13 BJØRN EGNER 2:28-6 5:49-5 11:00-1 15:28-1 23:20-1 30:42-2 35:14-2 36:13-2
102 60550 OSLO ARKITEKT 2:28-6 3:21-4 5:11-1 4:28-2 7:52-3 7:22-3 4:32-2 0:59-3
3 39:23 STURLE HÅNES 2:18-3 5:24-1 11:02-2 16:07-3 24:58-3 33:05-3 38:20-3 39:23-3
98 72556 METEOROLOGEN 2:18-3 3:06-1 5:38-2 5:05-4 8:51-5 8:07-5 5:15-8 1:03-7
4 40:22 ARNE JORDAL 2:29-7 5:53-6 11:31-3 16:51-4 25:17-4 33:44-4 39:01-4 40:22-4
96 400564 SAS 2:29-7 3:24-5 5:38-2 5:20-6 8:26-4 8:27-7 5:17-9 1:21-14
5 41:10 PER ERIK SØRENSEN 2:21-4 6:25-7 12:47-6 20:51-7 28:26-5 35:33-5 40:10-5 41:10-5
95 78982 NORDEA 2:21-4 4:04-8 6:22-7 8:04-11 7:35-1 7:07-2 4:37-3 1:00-5
6 43:03 HELGE KVAASE 2:47-10 7:29-9 13:18-7 19:31-6 28:44-6 36:28-6 41:52-6 43:03-6
93 63817 HIAK 2:47-10 4:42-10 5:49-4 6:13-8 9:13-6 7:44-4 5:24-10 1:11-10
7 46:25 ERLING TIDEMANN 2:22-5 5:32-3 12:44-5 22:18-9 31:37-8 39:46-8 45:27-8 46:25-7
90 23761 OSLO TANNL.SELSK 2:22-5 3:10-2 7:12-9 9:34-13 9:19-7 8:09-6 5:41-11 0:58-2
7 46:25 JON C FOUGNER 3:51-13 7:39-10 13:49-8 19:07-5 30:17-7 39:12-7 45:06-7 46:25-7
90 96640 FUGRO 3:51-13 3:48-7 6:10-6 5:18-5 11:10-10 8:55-11 5:54-13 1:19-13
9 48:55 KLAUS ENGEN 2:35-8 7:22-8 16:17-9 24:22-11 34:00-9 42:47-9 47:43-9 48:55-9
87 77393 SND 2:35-8 4:47-12 8:55-11 8:05-12 9:38-8 8:47-10 4:56-5 1:12-11
10 53:08 ØYSTEIN MADSEN 2:13-2 5:30-2 17:29-11 22:02-8 38:07-11 46:36-10 52:18-10 53:08-10
83 78975 AMERSHAM 2:13-2 3:17-3 11:59-13 4:33-3 16:05-14 8:29-8 5:42-12 0:50-1
11 54:05 HANS RANDEN 3:00-12 8:24-12 17:24-10 22:48-10 37:30-10 47:42-11 52:53-11 54:05-11
82 80003 KRAFT FOOD 3:00-12 5:24-13 9:00-12 5:24-7 14:42-12 10:12-12 5:11-7 1:12-11
12 58:01 LEIF BRÅTEN 2:42-9 12:14-13 18:56-12 33:34-14 43:18-13 52:03-12 57:02-12 58:01-12
78 87017 CSC 2:42-9 9:32-14 6:42-8 14:38-14 9:44-9 8:45-9 4:59-6 0:59-3
13 59:59 SVERRE FARSTADVOLL 9:36-14 13:42-14 20:55-13 28:49-13 43:45-14 54:48-14 58:58-13 59:59-13
76 89773 PETEC 9:36-14 4:06-9 7:13-10 7:54-10 14:56-13 11:03-13 4:10-1 1:01-6
14 61:42 TOM JARLE SIVESIND 2:56-11 7:41-11 21:13-14 28:47-12 41:50-12 53:34-13 60:38-14 61:42-14
74 79851 NRK 2:56-11 4:45-11 13:32-14 7:34-9 13:03-11 11:44-14 7:04-14 1:04-8
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-46 5-48 6-52 7-55 M-249
1 41:13 ARNE CHR SCHEIE 2:59-3 9:50-7 14:30-4 21:03-4 31:17-2 36:34-1 39:53-1 41:13-1
103 68197 PRIVAT 2:59-3 6:51-8 4:40-1 6:33-3 10:14-3 5:17-1 3:19-6 1:20-6
2 44:28 HARALD BIRKELAND 3:11-6 7:40-5 13:11-3 19:57-2 32:42-3 40:49-2 43:26-2 44:28-2
99 86524 RIKSHOSPITALET 3:11-6 4:29-5 5:31-3 6:46-5 12:45-4 8:07-6 2:37-1 1:02-1
3 46:14 TOR DRAGE 3:00-4 6:44-2 11:36-1 17:37-1 27:14-1 41:54-3 44:54-3 46:14-3
96 78968 KVÆRNER OSLO 3:00-4 3:44-3 4:52-2 6:01-1 9:37-2 14:40-8 3:00-2 1:20-6
4 46:51 TROND VARANG 3:05-5 6:47-3 14:59-6 21:44-5 34:36-5 42:21-4 45:32-4 46:51-4
95 62095 BM NORGROS 3:05-5 3:42-2 8:12-7 6:45-4 12:52-5 7:45-5 3:11-4 1:19-5
5 47:30 SVEIN KVALHEIM 2:45-1 6:23-1 15:48-7 23:22-6 32:55-4 43:04-5 46:18-5 47:30-5
94 23713 BT 2:45-1 3:38-1 9:25-8 7:34-7 9:33-1 10:09-7 3:14-5 1:12-3
6 51:26 FREDRICK GRAM 4:05-7 8:47-6 14:57-5 23:59-7 39:01-6 45:51-6 49:54-6 51:26-6
90 86901 NILU 4:05-7 4:42-6 6:10-5 9:02-8 15:02-6 6:50-4 4:03-8 1:32-8
7 55:34 ODD ANDA 8:53-8 14:04-8 22:02-8 28:20-8 44:40-7 51:21-7 54:24-7 55:34-7
86 86904 NILU 8:53-8 5:11-7 7:58-6 6:18-2 16:20-7 6:41-3 3:03-3 1:10-2
8 70:56 JAN FR HENRIKSEN 2:48-2 7:14-4 13:06-2 20:35-3 60:27-8 66:07-8 69:39-8 70:56-8
71 86902 NILU 2:48-2 4:26-4 5:52-4 7:29-6 39:52-8 5:40-2 3:32-7 1:17-4
  DISK TERJE  CHRISTIANSEN 31;4:32 35;10:47 249;70:36 250;70:48
10 79720 ATN  
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-46 5-48 6-52 7-55 M-249
1 45:52 KJELL TEIGLAND 2:44-1 6:19-1 11:24-1 20:41-1 31:10-1 41:25-1 44:29-1 45:52-1
103 68266 PRIVAT 2:44-1 3:35-1 5:05-2 9:17-6 10:29-2 10:15-6 3:04-2 1:23-5
2 46:34 SVEIN KILDAL 3:10-2 8:21-3 14:23-3 23:18-3 35:37-3 41:52-2 45:16-2 46:34-2
102 80785 TELENOR 3:10-2 5:11-4 6:02-3 8:55-5 12:19-5 6:15-1 3:24-5 1:18-3
3 47:17 HELGE MONSRUD 3:49-5 8:40-5 13:19-2 21:11-2 32:30-2 42:46-3 46:01-3 47:17-3
100 77419 PRIVAT 3:49-5 4:51-3 4:39-1 7:52-3 11:19-3 10:16-7 3:15-3 1:16-2
4 51:33 AAGE MELLA 4:34-9 9:58-7 16:28-4 24:33-4 38:08-5 46:20-4 50:03-4 51:33-4
95 68160 SKATTEDIR 4:34-9 5:24-5 6:30-4 8:05-4 13:35-6 8:12-2 3:43-7 1:30-8
5 53:31 OLE SANNES 3:10-2 8:38-4 21:11-6 27:29-5 37:24-4 48:48-5 52:05-5 53:31-5
93 401123 ROXAR BIL 3:10-2 5:28-7 12:33-7 6:18-1 9:55-1 11:24-8 3:17-4 1:26-7
6 59:23 TOR E HENRIKSEN 3:52-6 7:54-2 24:11-8 34:17-7 46:04-6 55:18-6 58:16-6 59:23-6
87 401144 PRIVAT 3:52-6 4:02-2 16:17-8 10:06-7 11:47-4 9:14-3 2:58-1 1:07-1
7 63:21 ARNE KJELL SVENDSEN 4:33-8 9:59-8 19:46-5 30:51-6 48:17-7 58:19-7 62:02-7 63:21-7
83 23313 NORWELD 4:33-8 5:26-6 9:47-6 11:05-8 17:26-8 10:02-5 3:43-7 1:19-4
8 76:44 ARNFINN HAUGLAND 3:17-4 8:51-6 40:18-9 48:08-9 61:48-8 71:41-8 75:20-8 76:44-8
70 62105 OPEL CLUB 3:17-4 5:34-8 31:27-9 7:50-2 13:40-7 9:53-4 3:39-6 1:24-6
9 88:32 ERIK KIELLAND 4:05-7 12:15-9 21:57-7 37:21-8 62:35-9 80:39-9 86:44-9 88:32-9
58 66677 NVE 4:05-7 8:10-9 9:42-5 15:24-9 25:14-9 18:04-9 6:05-9 1:48-9
  DISK GEORG GULLAKSEN 31;3:26 35;9:51 42;28:12 46;43:26 48;64:07 55;73:25 249;74:53 250;75:03
10 23885 ESSO SPORT  
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-46 5-48 6-52 7-55 M-249
1 46:50 BJØRN LARSSON 3:09-1 7:30-1 14:20-1 21:17-1 34:01-1 41:58-1 45:28-1 46:50-1
103 75943 PRIVAT 3:09-1 4:21-2 6:50-1 6:57-2 12:44-2 7:57-2 3:30-1 1:22-1
2 51:07 KÅRE HOLT HANSEN 5:43-3 9:53-3 18:58-3 25:38-2 36:20-2 46:00-2 49:36-2 51:07-2
98 70708 DNB FINANS 5:43-3 4:10-1 9:05-3 6:40-1 10:42-1 9:40-3 3:36-2 1:31-2
3 61:42 EIVIND STEDJE 4:08-2 9:40-2 17:25-2 28:49-3 48:03-3 55:52-3 60:02-3 61:42-3
87 79110 IFE 4:08-2 5:32-3 7:45-2 11:24-3 19:14-3 7:49-1 4:10-3 1:40-3
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-34 3-50 4-51 5-52 6-55 M-249
1 26:14 KATINKA B GANGE 2:52-1 6:51-1 11:56-1 17:02-1 21:30-1 25:02-1 26:14-1
50 81570 NVE 2:52-1 3:59-1 5:05-1 5:06-1 4:28-1 3:32-1 1:12-1
2 61:44 KRISTIN SOLHEIM 4:31-3 16:27-2 25:56-3 37:49-2 47:02-2 59:32-3 61:44-2
50 94947 PRIVAT 4:31-3 11:56-2 9:29-3 11:53-2 9:13-2 12:30-3 2:12-2
3 61:50 INGVILD SOLHEIM 4:24-2 16:49-3 25:54-2 38:04-3 47:20-3 59:18-2 61:50-3
50 94948 PRIVAT 4:24-2 12:25-3 9:05-2 12:10-3 9:16-3 11:58-2 2:32-3
  DISK GRY HELENE OLAUSSEN 33;8:21 35;16:25 48;41:05 51;48:45 52;52:25 55;56:17 249;57:49 250;57:58
10 81632 DYNEA BIL  
  DISK LISE NYSTUEN 33;3:46 35;8:57 36;18:33 48;30:52 51;41:40 52;46:26 55;50:16 249;51:39 250;51:46
10 90582 IFE  
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-42 4-46 5-48 6-53 7-55 M-249
1 39:22 TOR ARNE ULFENG 5:50-2 9:10-2 14:17-2 18:53-2 27:46-1 34:04-1 38:27-1 39:22-1
50 79113 RA-2 5:50-2 3:20-1 5:07-1 4:36-1 8:53-1 6:18-1 4:23-2 0:55-2
2 40:34 LARS CHR. BRÅTEN 2:41-1 6:44-1 12:02-1 16:59-1 28:51-2 35:35-2 39:49-2 40:34-2
50 87016 AMBULANSETJENESTEN 2:41-1 4:03-2 5:18-2 4:57-2 11:52-2 6:44-2 4:14-1 0:45-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-46 7-48 8-53 9-54 10-55 M-249
1 70:30 ROAR SIGURDSEN 2:27-1 5:36-1 14:42-1 20:25-1 27:12-1 41:24-1 50:21-1 57:57-1 65:14-1 69:35-1 70:30-1
50 79180 RINGNES 2:27-1 3:09-1 9:06-1 5:43-1 6:47-1 14:12-1 8:57-1 7:36-1 7:17-1 4:21-1 0:55-1
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-46 5-48 6-52 7-55 M-249
1 42:30   3:49-1 8:40-1 13:23-1 19:13-1 31:02-1 38:02-1 41:17-1 42:30-1
103 67795   3:49-1 4:51-1 4:43-1 5:50-1 11:49-1 7:00-1 3:15-1 1:13-1