RESULTAT P23 SANDBEKKEN UNGDOMSSKOLE, LØRENSKOG 11.9.2003
Arrangør: Lørenskog kommune
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 52:21:00 103
2 79171 INGRID NERMOEN AHUS 54:37:00 100
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 44:32:00 103
2 68256 ELLEN GRANDE NLH 80:09:00 67
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 37:51:00 103
2 23886 GERD GULLAKSEN ESSO SPORT 54:55:00 85
3 67661 INGER DØHLEN ROMERIKE POLITI 56:27:00 83
4 90581 BERIT SVENDSEN EMIT 64:19:00 74
5 78976 LILLA MADSEN FBI 64:47:00 74
6 66839 INGER WANGENSTEEN PRIVAT 72:02:00 66
79242 BERIT  BØRKE SIA DISK 10
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK 10
Resultat klasse HA (LANG)
1 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 60:31:00 103
2 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 63:35:00 99
3 401957 RORY MORRIS DYNEA BIL 75:35:00 86
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 79220 JARLE RUUD DYNEA BIL 58:49:00 103
2 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 64:58:00 96
3 72307 LARS K NOER NRK 69:08:00 91
4 80547 JØRGEN SIVESIND OBJECTWARE 70:56:00 88
97437 SVEN RINGSTAD MALTHE DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 80708 GUNNAR RUSTAD FFI 50:06:00 103
2 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 51:15:00 101
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 51:39:00 100
4 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 53:30:00 97
5 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 53:59:00 97
6 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 54:31:00 96
7 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 57:41:00 93
8 483007 BØRD NATVIG 57:53:00 93
9 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 58:06:00 92
10 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 60:02:00 91
11 400270 TORE LØBERG LMI 61:17:00 89
12 68425 KARL VEASTAD ATN 61:35:00 89
13 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 62:37:00 88
14 80094 CLAUS F. CLASEN IF 63:07:00 87
15 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 66:44:00 84
16 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 71:06:00 79
17 97860 RUNE  TEIGLAND AAS-JACOBSEN 73:20:00 77
18 402643 TORMOD KVÆRNER NORSAR 99:38:00 51
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 40:14:00 103
2 36340 JOHN HANSEN AB PIL 42:21:00 100
3 76039 FINN GANGE NVE 53:57:00 88
4 98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 61:54:00 79
5 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 65:12:00 76
6 86903 NILSE EINAR LADEGÅRD NILU 87:22:00 53
7 39685 VIDAR KILLINGMO FFI 142:14:00 50
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 80440 KARL O ORUD MORECOM 46:44:00 103
2 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 50:22:00 99
3 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 51:35:00 97
4 76042 EGIL HUSETH BLOM 53:21:00 94
5 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 53:23:00 94
6 79715 HELGE STENSETH ATN 54:09:00 93
7 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 54:29:00 93
8 23435 TORE RINGERIKE DNB 54:43:00 93
9 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 57:55:00 89
10 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 58:20:00 89
11 75052 TERJE STENSHOLM TV2 60:36:00 87
12 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 70:54:00 76
13 480203 HARALD WIBYE DBCN 73:56:00 73
14 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 75:03:00 72
15 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 91:52:00 55
16 86905 TRON DANIELSEN NILU 136:02:00 50
98667 TORMOD CLEMETSEN CSC DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 39:25:00 103
2 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 40:59:00 101
3 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 41:59:00 99
4 79243 IVAR BØRKE SØRUM KOMM 47:42:00 92
5 80728 TOM IBSEN UBIL 48:20:00 92
6 80706 JAN ERIK HAUG FFI 48:31:00 91
7 301226 ODDVAR  HAGEN ATN 48:58:00 91
8 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 50:29:00 89
9 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 50:58:00 89
10 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 51:58:00 88
11 89714 PER MARTINSEN AMV 52:04:00 88
12 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 53:21:00 87
13 89708 HARALD RYGG KONGSBERG 65:56:00 74
14 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 69:36:00 70
15 81575 ANDERS DAHLE 73:12:00 67
16 81580 PER MAGNUS FOLKEHELSEINST. 79:15:00 61
17 96162 THOMAS BØRSETH FFI 109:52:00 50
Resultat klasse H10 (KORT)
1 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 35:35:00 103
2 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 36:13:00 102
3 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 39:23:00 98
4 400564 ARNE JORDAL SAS 40:22:00 96
5 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 41:10:00 95
6 63817 HELGE KVAASE HIAK 43:03:00 93
7 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 46:25:00 90
8 96640 JON C FOUGNER FUGRO 46:25:00 90
9 77393 KLAUS ENGEN SND 48:55:00 87
10 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 53:08:00 83
11 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 54:05:00 82
12 87017 LEIF BRÅTEN CSC 58:01:00 78
13 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 59:59:00 76
14 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 61:42:00 74
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 41:13:00 103
2 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 44:28:00 99
3 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 46:14:00 96
4 62095 TROND VARANG BM NORGROS 46:51:00 95
5 23713 SVEIN KVALHEIM BT 47:30:00 94
6 86901 FREDRICK GRAM NILU 51:26:00 90
7 86904 ODD ANDA NILU 55:34:00 86
8 86902 JAN FR HENRIKSEN NILU 70:56:00 71
79720 TERJE  CHRISTIANSEN ATN DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 45:52:00 103
2 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 46:34:00 102
3 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 47:17:00 100
4 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 51:33:00 95
5 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 53:31:00 93
6 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 59:23:00 87
7 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 63:21:00 83
8 62105 ARNFINN HAUGLAND OPEL CLUB 76:44:00 70
9 66677 ERIK KIELLAND NVE 88:32:00 58
23885 GEORG GULLAKSEN ESSO SPORT DISK 10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 46:50:00 103
2 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 51:07:00 98
3 79110 EIVIND STEDJE IFE 61:42:00 87
Resultat klasse N (N)
1 81570 KATINKA B. GANGE NVE 26:14:00 50
2 94947 KRISTIN SOLHEIM PRIVAT 61:44:00 50
3 94948 INGVILD SOLHEIM PRIVAT 61:50:00 50
81632 GRY HELENE OLAUSSEN DYNEA BIL DISK 10
90582 LISE NYSTUEN IFE DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 79113 TOR ARNE ULFENG RA-2 39:22:00 50
2 87016 LARS CHR. BRÅTEN AMB. TJ 40:34:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 70:30:00 50
Ukjente løpere
67795 p23 EKORT 42:30:00 103
Totalt antall løpere: 124 Disk: 8