RESULTAT P22 HØNEFOTEN, MARIDALEN 9.9.2003
Arrangør: FBI
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 70:40:00 103
79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK DISK 10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 61:16:00 103
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 75:53:00 88
3 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 85:19:00 77
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 60:27:00 103
2 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 76:46:00 86
3 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 80:29:00 81
4 87562 KJERSTI THO  STABEKK IF 82:32:00 78
5 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 99:12:00 62
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 50:14:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 50:44:00 102
3 78976 LILLA MADSEN FBI 51:24:00 100
4 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 52:42:00 98
5 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 56:11:00 95
6 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 56:38:00 94
7 79123 VERA SJØLIE NORGES BANK 66:13:00 85
8 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 72:05:00 79
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK 10
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 58:39:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 401064 EIVIND HOFF NORDEA 61:09:00 103
2 24655 RUNAR LARSEN KVÆRNER OSLO 64:50:00 99
3 81509 JOSTEIN LØVÅS FINANSAVISEN 66:58:00 96
4 295399 TERJE  NÆSS STATSBYGG 71:00:00 91
5 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 73:44:00 88
6 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 77:17:00 84
7 67550 KENNETH PEDERSEN WESTERN GECO 93:36:00 68
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 39179 ASBJØRN BYGGLAND TOKKE KOMMUNE 69:38:00 103
2 87016 LARS CHR. BRÅTEN AMBULANSETJENESTEN 70:39:00 101
3 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 72:26:00 99
4 79574 FINN ERIK AAS BIOTEK 79:32:00 91
5 98765 ESKIL HAGEN DVASK 81:56:00 88
6 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 85:21:00 85
7 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 100:54:00 69
8 92256 LORANT FARKAS RISKHOSPITALET 102:05:00 68
9 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 118:38:00 51
67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL DISK 10
80097 JON R GUTTORMSEN JANSSEN CILAG DISK 10
92274 OLAV HASAAS HYDRO OSLO DISK 10
93946 MARTIN KJÄLL-OHLSSON ABB DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 64:39:00 103
2 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 65:31:00 102
3 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 66:12:00 100
4 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 66:13:00 99
5 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 67:17:00 98
6 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 68:20:00 97
7 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 69:30:00 96
8 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 73:28:00 92
9 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 73:29:00 92
10 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 76:55:00 88
11 68425 KARL VEASTAD ATN 79:26:00 86
12 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 79:26:00 86
13 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 86:05:00 79
14 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 88:08:00 77
15 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 93:31:00 72
16 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 97:33:00 68
17 78387 BJØRN NORDVIK STATSBYGG 107:06:00 58
18 98539 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 110:19:00 55
400270 TORE LØBERG LMI DISK 10
84978 PER KAARBY DINAMO DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 48:57:00 103
2 30471 TORE  SANNES CFLOOR BIL 52:04:00 99
3 76039 FINN GANGE NVE 53:38:00 97
4 78693 RICHARD BLOM FBI 63:20:00 86
5 98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 70:38:00 79
6 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 81:41:00 68
7 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 91:10:00 58
96706 PETER MOLTHE SBIL DISK 10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 43:36:00 103
2 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 50:42:00 95
3 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 51:49:00 93
4 39168 KNUT KROSBY NEPTUN 55:43:00 88
5 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG 55:58:00 88
6 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 56:32:00 88
7 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 58:12:00 86
8 23435 TORE RINGERIKE DNB 58:51:00 85
9 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 61:27:00 83
10 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 65:48:00 78
11 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 66:14:00 78
12 82214 REIDAR KIERULF RKP 67:53:00 76
13 84841 ROLF BARLINDHAUG FBI 68:04:00 76
14 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 70:04:00 74
15 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 70:27:00 74
16 79715 HELGE STENSETH ATN 72:39:00 71
17 76042 EGIL HUSETH BLOM 73:28:00 71
18 37068 BØRGE  MATHISEN AMERSHAM 81:53:00 62
19 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 92:27:00 52
86376 VIDAR BERTEIG SAS DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 45:41:00 103
2 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 47:11:00 101
3 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 49:54:00 97
4 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 52:46:00 93
5 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 53:55:00 92
6 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 58:02:00 88
7 80728 TOM IBSEN UBIL 63:28:00 83
8 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 66:07:00 80
9 29079 ROAR GUDDING VETBIL 69:53:00 76
10 30794 HARALD HARUNG HIO 73:03:00 73
11 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 76:39:00 70
12 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 83:51:00 62
82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 43:44:00 103
2 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 48:44:00 97
3 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 50:34:00 95
4 400564 ARNE JORDAL SAS 52:41:00 92
5 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 52:45:00 91
6 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 53:37:00 91
7 77393 KLAUS ENGEN SND 54:07:00 90
8 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 57:14:00 87
9 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 58:08:00 86
10 78605 TROND RAMSTAD NBI 58:39:00 86
11 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 59:32:00 85
12 26260 OLA KJELDSEN NVE 60:30:00 84
13 63817 HELGE KVAASE HIAK 62:58:00 81
14 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 63:11:00 81
15 71772 EYVIND AAS GEOFORM 63:17:00 81
16 96640 JON C FOUGNER FUGRO 67:25:00 77
17 61155 ØYSTEIN BJØRGUM KRO BIL 68:14:00 76
18 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 68:20:00 76
19 79718 ERICH STURM ATN 77:13:00 67
20 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 90:53:00 53
21 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 98:43:00 50
87017 LEIF BRÅTEN CSC DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 40:47:00 103
2 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 44:28:00 99
3 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 44:59:00 97
4 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 47:32:00 94
5 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 49:08:00 92
6 23713 SVEIN KVALHEIM BT 59:14:00 82
7 79720 TERJE  CHRISTIANSEN ATN 87:39:00 54
483023 SVEIN FORTHUN HIO DISK 10
62095 TROND VARANG BM NORGROS DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 40:35:00 103
2 82190 MAGNE GRANDE FBI 46:04:00 97
3 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 49:25:00 93
4 62370 DAGFINN FØLLESDAL OSI 54:06:00 87
5 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 56:29:00 85
6 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 60:02:00 81
7 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 62:53:00 78
8 66677 ERIK KIELLAND NVE 99:05:00 50
79886 HAROLD OLSEN POSTEN DISK 10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 47:26:00 103
2 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 51:54:00 98
3 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 54:00:00 95
Resultat klasse N (N)
1 81579 GRETHE BØHREN FUGRO 70:33:00 50
2 81583 SIV HERBERG RIKTIG LØSNING 71:30:00 50
31078 NIKOLAY OG SVERRE BRODIN SØRBRÅTEN DISK 10
64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER 3000 DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 54:02:00 50
2 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 63:31:00 50
3 81423 IRENE LARSEN TANDBERG DATA 67:10:00 50
4 81321 EIRIK HÅVERSEN 69:57:00 50
95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 38:28:00 50
2 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 55:36:00 50
3 79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STATKRAFT 57:33:00 50
4 82375 SVEIN TRYTI ABB 63:20:00 50
5 480177 JØRN  ØDEGÅRD PWC 65:01:00 50
6 79175 DAG LANGSETH RINGNES 65:52:00 50
7 81421 ESPEN ENG TINE 66:06:00 50
8 80128 KÅRE ILSTAD STA BIL 69:46:00 50
9 79850 TROND RAMBERG NRK 77:08:00 50
10 82240 CHRISTELLE  DENONVILLE FBI 84:52:00 50
11 80132 TROND ROMSÅS STATKRAFT 92:29:00 50
82378 MARIT BERG ABB DISK 10
89796 HEIDI GJERDE STATKRAFT DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 22863 EVEN ANGELL-PETERSEN NYDALEN 46:42:00 50
2 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 61:22:00 50
3 81569 NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 65:48:00 50
4 402408 SVEIN KLAUSEN REAL AKUSTIKK 69:07:00 50
5 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 90:54:00 50
60603 OLE V SOUG NGE UPS DISK 10
Ukjente løpere
400796 p22 DISK 10
Totalt antall bedriftsløpere: 173 Disk: 22 173
Arrangører:
82203 FRODE STRISLAND FBI HA 50
66671 FRIDULF SAGBERG FBI H9 50