RESULTAT P21 (NK LØP 6) HØNEFOTEN, MARIDALEN 4.9.2003
Arrangør: Nydalen SK
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 83058 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 45:46:00 103
2 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 49:11:00 99
79997 ELLEN PIHL HYDRO OSLO DISK 10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 85:51:00 103
2 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 94:17:00 94
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 56:43:00 103
2 71582 KARI SEEM BREVPOST 69:27:00 90
3 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 69:27:00 90
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 45:44:00 103
2 92571 TURID BRATLAND FOSSUM 47:52:00 100
3 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 49:50:00 97
4 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 50:37:00 96
5 23615 RAGNHILD BERRE FOSSUM 52:05:00 94
6 87562 KJERSTI THO STABEKK IF 58:37:00 88
7 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO OSLO 65:28:00 81
8 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 102:49:00 50
78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE DISK 10
Resultat klasse D11-112 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 58:29:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 24655 RUNAR LARSEN KVÆRNER OSLO 46:57:00 103
2 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 49:50:00 100
3 400903 EGIL IVERSEN GLAAMENE 54:05:00 94
4 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 55:17:00 92
5 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 62:24:00 85
6 80778 ROGER BIRKELAND TELENOR 66:34:00 81
7 401957 RORY MORRISH DYNEA BIL 78:56:00 69
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 96669 EINAR OPSAHL BROMOLEX 59:43:00 103
2 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 63:58:00 98
3 79574 FINN ERIK AAS BIOTEK 69:54:00 91
4 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 75:44:00 84
5 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 78:05:00 82
6 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 79:07:00 81
7 69031 LARS GRANDE FBI 81:22:00 79
8 81422 JON WØLLO ALFA LAVAL 84:30:00 76
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 81268 GUTTORM EGGE NORDEA 52:09:00 103
2 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 56:09:00 98
3 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 58:39:00 95
4 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 58:51:00 94
5 400366 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN HAFSLUND 65:52:00 87
6 98539 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 66:32:00 86
7 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 66:53:00 86
8 68425 KARL VEASTAD ATN 69:08:00 84
9 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 69:12:00 83
10 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 70:50:00 82
11 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 71:15:00 81
12 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 73:02:00 80
13 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 77:49:00 75
14 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 78:17:00 74
15 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 82:45:00 70
79726 GEIR HANESAND ATN DISK 10
82328 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 80665 EINAR JENSEN STATENS KARTVERK 42:40:00 103
2 36340 JOHN HANSEN AB PIL 43:44:00 101
3 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 44:13:00 100
4 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 50:50:00 92
5 98543 JEPPE HANSSON 53:43:00 89
6 76039 FINN GANGE NVE 56:34:00 87
7 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 64:19:00 79
8 98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 71:28:00 72
9 78693 RICHARD BLOM FBI 72:28:00 71
10 79995 DON SKANTZE HYDRO OSLO 99:03:00 50
69024 ANDREAS ERICHSEN SIEMENS DISK 10
96530 STEIN BELDRING NVE DISK 10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 55:11:00 103
2 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 55:22:00 102
3 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 58:46:00 98
4 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 59:42:00 96
5 75052 TERJE STENSHOLM TV2 60:00:00 96
6 23435 TORE RINGERIKE DNB 61:35:00 94
7 39551 ARNE EDVINSEN DNB 61:37:00 94
8 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 62:43:00 93
9 98782 OLA NORDVISTE ULLEVÅL SYKEHUS 64:09:00 92
10 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 65:45:00 90
11 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 66:29:00 89
12 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 67:04:00 76
13 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 67:41:00 88
14 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 68:19:00 87
15 76042 EGIL HUSETH BLOM 69:19:00 86
16 82214 REIDAR KIERULF RKP 70:03:00 86
17 79715 HELGE STENSETH ATN 72:26:00 83
18 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 76:31:00 79
19 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 77:31:00 78
20 37068 BØRGE MATHISEN AMERSHAM 81:09:00 75
21 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 84:41:00 71
22 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 97:14:00 58
23 98667 TORMOD CLEMETSEN CSC 151:42:00 50
400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 80440 KARL O ORUD MORECOM 39:24:00 103
2 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 40:11:00 102
3 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 42:16:00 99
4 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 44:39:00 95
5 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 45:50:00 94
6 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 46:10:00 94
7 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 47:42:00 92
8 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 51:06:00 89
9 79754 OLE K STEINBEKKEN TINE 52:58:00 87
10 66671 FRIDULV SAGBERG FBI 54:24:00 85
11 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 54:58:00 85
12 80728 TOM IBSEN UBIL 59:26:00 80
13 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 63:28:00 76
14 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 68:34:00 71
15 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 74:38:00 65
16 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 93:16:00 50
17 36525 JAN EGIL PEDERSEN SND 95:09:00 50
480203 HARALD WIBYE DBCN DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 77393 KLAUS ENGEN SND 52:22:00 103
2 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 52:59:00 102
3 87017 LEIF BRÅTEN CSC 53:00:00 101
4 400564 ARNE JORDAL SAS 53:55:00 99
5 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 54:42:00 98
6 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 55:08:00 98
7 63817 HELGE KVAASE HIAK 59:04:00 94
8 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 59:56:00 93
9 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 63:14:00 90
10 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 63:14:00 90
11 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 63:20:00 90
12 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 63:56:00 89
13 71772 EYVIND AAS GEOFORM 65:16:00 88
14 26260 OLA KJELDSEN NVE 66:36:00 86
15 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 70:44:00 82
16 78215 KNUT HANGERAAS GEOFORM 71:26:00 81
17 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 72:39:00 80
18 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 73:31:00 79
19 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 76:30:00 76
20 96774 KARL A LANGERØD LOVISENBERG 84:04:00 69
21 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 84:53:00 68
22 79718 ERICH STURM ATN 86:23:00 66
25508 HELGE G SIMONSEN IBISTIC AS DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 32:47:00 103
2 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 40:34:00 95
3 23713 SVEIN KVALHEIM BT 42:44:00 92
4 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 44:00:00 89
5 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 44:18:00 89
6 79821 TORE HOLM ELKEM 50:14:00 83
7 62095 TROND VARANG NORGROS 52:34:00 81
8 483023 SVEIN FORTHUN HIO 55:34:00 78
9 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 60:05:00 73
10 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 61:22:00 72
11 86904 ODD ANDA NILU 70:54:00 62
76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 38:18:00 103
2 62370 DAGFINN FØLLESDAL OSI 42:14:00 99
3 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 42:16:00 98
4 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 45:31:00 93
5 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 50:58:00 88
6 82190 MAGNE GRANDE FBI 52:16:00 87
7 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 52:56:00 86
8 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 53:30:00 85
9 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 54:57:00 84
10 66677 ERIK KIELLAND NVE 83:13:00 56
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 39:53:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 41:55:00 100
Resultat klasse N (N)
1 89338 IRENE LARSEN TANDBERG DATA 48:17:00 50
2 92594 KATINKA B GANGE NVE 50:53:00 50
3 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 87:19:00 50
Resultat klasse N2 (N2)
1 94481 ANNE BAKKE HINSCH 41:49:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 69026 RASMUS KORVALD SKAARE KOLL 35:23:00 50
2 87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 37:19:00 50
3 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 38:09:00 50
4 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 40:16:00 50
5 86375 JULIE BERTEIG FOSSUM 43:41:00 50
6 27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 55:39:00 50
7 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 56:13:00 50
8 22452 KARI SHJØLBERG FBI 58:04:00 50
9 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 61:51:00 50
10 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 63:40:00 50
11 402529 BERIT SOLLI POSTEN 68:35:00 50
79174 HANNE-SOFIE PEDERSEN ALPHARMA DISK 10
79178 OLAUG FLAKNE RINGNES DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 78387 BJØRN NORDVIK STATSBYGG 48:54:00 50
2 92275 PAUL HINSCH PRIVAT 49:03:00 50
3 96361 JON R SOLSRUD OPTIMO 51:19:00 50
4 80128 KÅRE ILSTAD STA BIL 58:42:00 50
5 60552 KJETIL NESKVERN LO BIL 60:35:00 50
6 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 61:19:00 50
7 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 61:58:00 50
8 68271 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 62:05:00 50
68082 ANNE AHLQUIST DALE GARN DISK 10
79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STATKRAFT DISK 10
82329 LARS S TVEITO ØKOKRIM DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 22863 EVEN ANGELL-PETERSEN NYDALEN 51:33:00 50
2 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 56:09:00 50
3 80547 JØRGEN SIVESIND OBJECTWARE 72:13:00 50
4 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 91:04:00 50
5 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 100:04:00 50
Totalt antall bedriftsløpere: 184 Disk: 18
Nordmarkskaruselløpere og ukjente
60633 p21 EKORT 24:08:00 103
60634 p21 EKORT 24:36:00 102
60544 p21 EKORT 26:16:00 99
69207 p21 EKORT 30:01:00 95
60616 p21 EKORT 31:00:00 94
72353 p21 EKORT 31:10:00 93
400966 p21 EKORT 37:44:00 87
23457 p21 EKORT 38:50:00 86
91119 p21 EKORT 44:18:00 80
96427 p21 EKORT 45:42:00 79
2171853 p21 EKORT 50:14:00 74
30550 p21 EKORT 50:39:00 74
89432 p21 EKORT 51:28:00 73
61040 p21 EKORT 56:20:00 68
87034 p21 EKORT 58:21:00 66
87023 p21 EKORT 76:26:00 50
77379 p21 KORT 38:53:00 103
69023 p21 KORT 39:28:00 102
78401 p21 KORT 42:01:00 98
79941 p21 KORT 43:16:00 96
295106 p21 KORT 44:36:00 95
23634 p21 KORT 45:54:00 93
89466 p21 KORT 46:40:00 93
79247 p21 KORT 46:45:00 93
89330 p21 KORT 48:12:00 91
91096 p21 KORT 49:14:00 90
97990 p21 KORT 49:35:00 90
37001 p21 KORT 51:31:00 88
96628 p21 KORT 52:36:00 87
400915 p21 KORT 55:29:00 84
400796 p21 KORT 57:57:00 81
84990 p21 KORT 59:20:00 80
91076 p21 KORT 68:37:00 71
89428 p21 KORT 87:17:00 52
80967 p21 LANG 58:48:00 103
89333 p21 LANG 64:12:00 96
71545 p21 LANG 75:48:00 83
89426 p21 LANG 83:31:00 76
66662 p21 MELLOM 44:32:00 103
96424 p21 MELLOM 45:31:00 102
400959 p21 MELLOM 52:36:00 93
60615 p21 MELLOM 54:46:00 90
78400 p21 MELLOM 54:54:00 90
98376 p21 MELLOM 60:19:00 85
89416 p21 MELLOM 61:58:00 83
92590 p21 MELLOM 64:02:00 81
31076 p21 MELLOM 64:56:00 80
91471 p21 MELLOM 72:58:00 72
83138 p21 MELLOM 83:39:00 61
10321 p21 N 15:46 103
89460 p21 N 19:27 99
98465 p21 N 20:38 97
89417 p21 N 22:01 94
89339 p21 N 24:42:00 92
83083 p21 N 26:37:00 90
96795 p21 N 28:53:00 87
87024 p21 N 37:28:00 79
93936 p21 N 37:32:00 79
98131 p21 N 38:26:00 78
78212 p21 N 38:32:00 78
91110 p21 N 38:32:00 78
89413X p21 N 44:09:00 72
400956 p21 N 52:44:00 64
89419 p21 N 60:50:00 55
23899 p21 DISK 10
87032 p21 DISK 10
89340 p21 DISK 10
89413 p21 DISK 10
89415 p21 DISK 10
89784 p21 DISK 10
91114 p21 DISK 10
96626 p21 DISK 10
Antall løpere totalt: 256