RESULTAT P20 HARALØKKA, ØSTMARKA 2.9.2003
Arrangør: Skattedirektoratet BIL
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 75:53:00 103
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 47:55:00 103
2 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 49:46:00 101
3 79820 INGER J EIKELAND ELKEM 60:17:00 89
4 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 60:24:00 88
5 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 93:18:00 55
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 44:42:00 103
2 71582 KARI SEEM BREVPOST 59:29:00 88
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 64:37:00 82
4 87562 KJERSTI THO  STABEKK IF 68:50:00 76
5 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 69:03:00 76
6 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 71:26:00 74
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 34:41:00 103
2 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 41:51:00 95
3 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 42:57:00 93
4 78976 LILLA MADSEN FBI 45:18:00 90
5 92571 TURID BRATLAND FOSSUM 45:55:00 89
6 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 46:51:00 88
7 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 55:10:00 80
8 79123 VERA SJØLIE NORGES BANK 87:08:00 50
9 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 91:24:00 50
10 80613 BRITA BERGHOLT OSLO LÆRERNE 94:06:00 50
80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR DISK 10
Resultat klasse HA (LANG)
1 82224 CHRISTIAN VOGELSANG NIVA 36:34:00 103
2 401064 EIVIND HOFF NORDEA 40:25:00 99
3 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 42:14:00 96
4 81581 RUNAR  LARSEN KVÆRNER OSLO 42:19:00 95
5 483036 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 43:24:00 94
6 76201 ROLAND HURLIMANN VESTA 44:00:00 93
7 36612 DYRE MARTIN GULBRANDSEN BRØBIL 44:14:00 93
8 400903 EGIL IVERSEN GLAAMENE 45:16:00 92
9 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 48:53:00 88
10 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 52:11:00 85
295399 TERJE  NÆSS STATSBYGG DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 93946 MARTIN KJÄLL-OHLSSON ABB 45:52:00 103
2 72307 LARS K NOER NRK 48:42:00 100
3 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 53:34:00 94
4 98765 ESKIL HAGEN DVASK 58:25:00 88
5 80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD 59:29:00 87
6 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 65:38:00 81
7 79574 FINN ERIK AAS BIOTEK 69:33:00 77
8 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 72:15:00 74
9 67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL 74:10:00 72
10 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 79:33:00 67
11 81513 JON R. SAMUELSEN NSFF 93:27:00 53
60718 STEINAR DANIELSEN BRØBIL DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 44:23:00 103
2 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 44:31:00 102
80770 KNUT ERLING ØEN NORDEA 45:40:00 100
80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 46:11:00 99
64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 46:12:00 99
83232 STEINAR LÅG INMARSAT 46:27:00 98
80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 46:55:00 98
78656 ARNE M TORGERSEN NVE 47:05:00 98
94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 47:37:00 97
64744 IVAR REFSLAND ORACLE 47:38:00 97
79068 MARTIN GRANLY SIEMENS 49:48:00 95
84978 PER KAARBY DINAMO 50:04:00 95
80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 50:19:00 95
79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 51:42:00 93
400366 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN HAFSLUND 55:02:00 90
23435 TORE RINGERIKE DNB 55:30:00 89
86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 55:35:00 89
79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 56:41:00 88
61071 PER J  KARLSBAKK SIEMENS 60:19:00 85
93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 60:46:00 84
400270 TORE LØBERG LMI 63:59:00 81
401059 SVEINUNG HARTVEDT DNB 64:11:00 81
79726 GEIR HANESAND ATN 65:16:00 80
98539 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 80:38:00 64
71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 80:44:00 64
79991 LARS CHR OLSEN HYDRO OSLO 91:16:00 54
62775 MORTEN HEIR BP DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 38:36:00 103
2 79733 MARTIN VEASTAD ATN 39:23:00 102
3 36340 JOHN HANSEN AB PIL 41:32:00 99
4 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 46:39:00 92
5 78693 RICHARD BLOM FBI 50:11:00 89
6 76039 FINN GANGE NVE 53:20:00 86
7 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 57:18:00 82
8 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 63:55:00 75
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 34:59:00 103
2 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 40:36:00 97
3 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 42:21:00 94
4 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 46:41:00 89
5 39168 KNUT KROSBY NEPTUN 47:32:00 88
6 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 47:46:00 88
7 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 50:17:00 85
8 76042 EGIL HUSETH BLOM 54:07:00 81
9 82214 REIDAR KIERULF RKP 54:47:00 81
10 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 55:08:00 80
11 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 56:35:00 79
12 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 57:11:00 78
13 86376 VIDAR BERTEIG SAS 58:39:00 77
14 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 63:11:00 72
15 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 63:49:00 72
16 79715 HELGE STENSETH ATN 73:29:00 62
17 81423 PER MAGNUS FOLKEHELSEINST. 74:48:00 61
18 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 91:06:00 50
401099 DAG TH KOLBERG FOBIL DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 33:50:00 103
2 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 37:28:00 99
3 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 38:08:00 97
4 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 38:32:00 96
5 39184 TORE AABERG TELENOR 40:35:00 94
6 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 41:39:00 93
7 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 46:42:00 88
8 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 47:53:00 86
9 80728 TOM IBSEN UBIL 48:08:00 86
10 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 50:22:00 84
11 79719 BJØRN GRENAGER ATN 50:58:00 83
12 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 56:53:00 77
36525 JAN EGIL PEDERSEN SND DISK 10
301226 ODDVAR  HAGEN ATN DISK 10
82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 38:02:00 103
2 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 39:02:00 101
3 63817 HELGE KVAASE HIAK 43:29:00 96
4 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 45:36:00 93
5 77393 KLAUS ENGEN SND 46:46:00 92
6 87017 LEIF BRÅTEN CSC 47:07:00 91
7 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 47:51:00 91
8 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 48:36:00 90
9 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 50:21:00 88
10 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 53:12:00 85
11 400564 ARNE JORDAL SAS 54:30:00 84
12 71772 EYVIND AAS GEOFORM 55:55:00 83
13 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 66:09:00 72
14 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 66:40:00 72
15 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 70:41:00 68
16 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 72:48:00 66
17 79718 ERICH STURM ATN 77:11:00 61
18 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 82:05:00 56
19 79716 ARNE H REISTAD ATN 86:44:00 52
61155 ØYSTEIN BJØRGUM KRO BIL DISK 10
79724 SIGFRED FAGERVIK ATN DISK 10
80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 32:45:00 103
2 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 33:02:00 102
3 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 33:07:00 101
4 23713 SVEIN KVALHEIM BT 34:46:00 98
5 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 38:07:00 95
6 67491 THOR OLSEN GABR.&OLSEN 41:46:00 91
7 76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 48:24:00 85
8 86904 ODD ANDA NILU 49:15:00 84
9 483023 SVEIN FORTHUN HIO 51:01:00 82
10 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR 61:24:00 72
11 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 67:55:00 65
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 31:14:00 103
2 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 38:15:00 95
3 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 38:24:00 94
4 62370 DAGFINN FØLLESDAL OSI 41:37:00 90
5 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 44:25:00 87
6 82190 MAGNE GRANDE FBI 46:26:00 85
7 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 67:08:00 65
8 66677 ERIK KIELLAND NVE 81:53:00 50
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 37:56:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 43:33:00 97
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 48:27:00 91
Resultat klasse N (N)
1 81421 SIV HERBERG RIKTIG LØSNING 29:26:00 50
2 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 34:33:00 50
3 22965 SARA TORGERSEN BSK 51:14:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 44:04:00 50
2 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 45:19:00 50
3 81583 EIRIK HÅVERSUND 65:06:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 37059 KRISTOFFER STENSTAD OPPSAL 40:12:00 50
2 81317 SVEIN ERIKSEN KS 44:42:00 50
3 480177 JØRN  ØDEGÅRD PWC 47:32:00 50
4 295056 HENRIK KVISGAARD HYTTEPLAN 60:12:00 50
5 30794 HARALD HARUNG HIO 66:35:00 50
6 92456 KIM JOHANNESSEN TELENOR 73:07:00 50
7 79802 BENT VALE NORGES BANK 81:58:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 60731 SVEIN OTTERLEI AF-GRUPPEN 45:56:00 50
2 400220 JØRN  MJØSTER I-COM 47:54:00 50
3 60552 KJETIL NESKVERN LO BIL 56:52:00 50
4 82329 LARS S TVEITO ØKOKRIM 66:48:00 50
5 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 89:49:00 50
6 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 98:08:00 50
Totalt antall løpere: 179 Disk: 11
Arrangører:
78621 TOR SANDBY SKATTEDIREKTORATET H9 50
78622 ANETTE WIGAARD SKATTEDIREKTORATET D1-4 50
78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIREKTORATET H1-4 50
68160 AAGE MELLA SKATTEDIREKTORATET H12 50
78623 NILS HJELLE SKATTEDIREKTORATET H5-6 50