RESULTAT P2 SOGNSVANN 13.5.2003
Arrangør: NRK
Strekktider
Nr Brikke Navn Lag Tid  Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 27:04:00 103
2 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 32:49:00 97
3 79234 MATHILDE SKAARE KOLL 35:29:00 93
4 89470 HEIDI BJORDAL BRØBIL 35:45:00 92
5 24782 SIGRID M VIE TELENOR  36:32:00 91
6 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 58:52:00 69
7 92059 LENE B LARSEN OBOS 92:49:00 50
81579 HELGA BACKER DISK  10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 23:05:00 103
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 31:29:00 94
3 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 32:06:00 92
4 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 54:12:00 69
5 80767 INGRID STUMPF OBOS 58:06:00 65
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 25:18:00 103
2 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 25:41:00 102
3 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 27:41:00 99
4 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 30:47:00 95
5 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 33:33:00 92
6 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 47:52:00 78
7 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 48:41:00 77
Resultat klasse D9-10 (KORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 27:47:00 103
2 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 33:27:00 97
3 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR  33:48:00 95
4 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 34:17:00 94
5 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 36:01:00 92
6 78976 LILLA MADSEN FBI 38:56:00 89
7 92571 TURID BRATLAND FOSSUM 40:37:00 88
8 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 43:01:00 85
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK  10
Resultat klasse D11-12 (KORT)
78645 GRETHE BENJAMINSEN BST 34:36:00 103
Resultat klasse HA (LANG)
1 66834 ARE KRISTIANSEN 27:14:00 103
2 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 29:14:00 100
3 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 29:22:00 99
4 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  31:02:00 97
5 39008 DAG BJØRNERØD TAC 32:30:00 95
6 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 33:27:00 94
7 31747 TERJE NÆSS STATSBYGG 33:35:00 94
8 82203 FRODE STRISLAND FBI 35:25:00 92
9 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 40:11:00 88
10 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 43:06:00 85
11 300090 MORTEN HOFFMANN PROCAPTURA 43:12:00 85
12 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT 44:27:00 83
401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN DISK  10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 28:17:00 103
2 64328 TRULS KVAASE ELAN 29:16:00 102
3 12833 PETTER HALVORSEN FINANSAVISEN 30:50:00 99
4 60718 STEINAR DANIELSEN BRØBIL 36:47:00 92
5 86596 BJØRN SKJÆVESTAD DENOFA 37:19:00 91
6 81420 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 38:02:00 91
7 92274 OLAV HASAAS HYDRO OSLO 41:49:00 87
8 69031 LARS GRANDE FBI 42:45:00 86
9 80784 KETIL RISVOLL TELENOR  54:46:00 74
10 31720 FREDRIK KRISTIANSEN TELENOR  59:12:00 70
81582 SVEN RINGSTAD MALTHE DISK  10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 31:10:00 103
2 62775 MORTEN HEIR BP 32:09:00 102
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 32:24:00 100
4 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 32:38:00 99
5 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 33:31:00 98
6 84978 PER KAARBY DINAMO 34:19:00 97
7 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 35:48:00 96
8 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 37:53:00 94
9 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS.  39:08:00 93
10 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 39:25:00 92
11 80094 CLAUS F. CLASEN IF 39:49:00 92
12 80531 ØISTEIN BØE HYDRO BERGEN 39:49:00 92
13 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 41:58:00 90
14 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 43:02:00 89
15 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 45:06:00 87
16 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 45:17:00 86
17 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 46:28:00 85
18 400212 NILS IHLEN HOLTE PROJEKT 47:09:00 85
19 82225 HARALD IWE NGI 49:22:00 82
20 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 51:00:00 81
21 81419 HELGE VATN HYDRO OSLO 53:43:00 78
22 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 57:05:00 75
23 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 57:44:00 74
24 80114 ARNE SKAUTVEDT RIKSHOSPITALET 60:27:00 71
25 82375 SVEIN TRYTI ABB 65:33:00 66
26 23435 TORE RINGERIKE DNB DISK  10
83232 STEINAR LÅG INMARSAT DISK  10
92130 HANS PEDERSEN TELENOR DISK  10
93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE DISK  10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 25:23:00 103
2 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 26:04:00 102
3 30712 TORGEIR STENSTAD AMERSHAM 34:03:00 93
4 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 34:28:00 91
5 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 38:01:00 88
6 76039 FINN GANGE NVE 38:36:00 87
7 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 46:12:00 80
79998 PER CHR ALSGAARD HYDRO OSLO DISK  10
91331 JOHN STANES HIL NSB DISK  10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 28:21:00 103
2 401099 DAG KOLBERG FOBIL 30:30:00 100
3 39551 ARNE EDVINSEN DNB 31:25:00 98
4 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 31:29:00 97
5 76042 EGIL HUSETH BLOM 32:37:00 96
6 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 34:11:00 95
7 80440 KARL ORUD MORECOM 34:47:00 94
8 401100 IVAR OPSAHL PLANBYGG  35:29:00 93
9 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 38:18:00 91
10 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 40:57:00 88
11 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 42:42:00 86
12 97414 KJELL BREVIK SEMCO 43:59:00 85
13 82214 REIDAR KIERULF RKP 49:22:00 79
14 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 51:59:00 77
15 92255 TOM LARSEN DnR 52:23:00 76
16 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 52:37:00 76
17 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG 53:18:00 76
18 79715 HELGE STENSETH ATN 54:27:00 74
19 82120 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS 64:28:00 64
20 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 66:27:00 62
21 23444 TORMOD CLEMETSEN CSC 87:23:00 50
23608 DAG THOMASSEN IFE DISK  10
79947 KAY O GUSTAVSEN HYDRO OSLO DISK  10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 22:37 103
2 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 23:35 102
3 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 23:55 100
4 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 24:07:00 99
5 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 24:37:00 98
6 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 24:57:00 98
7 79212 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 25:16:00 98
8 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 26:01:00 97
9 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 26:41:00 96
10 301226 ODDVAR HAGEN ATN 28:08:00 95
11 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 30:10:00 93
12 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 30:19:00 93
13 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 33:34:00 90
14 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR  40:46:00 82
15 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 40:51:00 82
16 79719 BJØRN GRENAGER ATN 41:49:00 81
17 79242 IVAR BØRKE SØRUM KOMM 47:00:00 76
Resultat klasse H10 (KORT)
1 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 20:58:00 103
2 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 21:40:00 102
3 400564 ARNE JORDAL SAS 22:50:00 100
4 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 23:51:00 98
5 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 24:09:00 97
6 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 24:37:00 97
7 63817 HELGE KVAASE HIAK 25:15:00 96
8 26260 OLA KJELDSEN NVE 25:28:00 96
9 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 26:16:00 95
10 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC  27:29:00 94
11 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 27:35:00 94
12 96640 JON C FOUGNER FUGRO 29:59:00 91
13 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 30:34:00 91
14 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 30:41:00 91
15 79716 ARNE H REISTAD ATN 30:48:00 91
16 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 31:02:00 90
17 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 32:49:00 89
18 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 33:02:00 88
19 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 33:03:00 88
20 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 33:08:00 88
21 79092 EILIF EGGEN STATENS VEGV. 34:30:00 87
22 87017 LEIF BRÅTEN CSC 35:23:00 86
23 79718 ERICH STURM ATN 41:42:00 80
Resultat klasse H11 (KORT)
1 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 24:25:00 103
2 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 26:09:00 101
3 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 26:51:00 99
4 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 27:29:00 97
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 29:19:00 96
6 79821 TORE HOLM ELKEM 30:09:00 95
7 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 30:40:00 94
8 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 30:42:00 94
9 39225 SVEIN FORTHUN HIO 34:08:00 91
10 86904 ODD ANDA NILU 34:41:00 90
11 86526 TOR HENRIKSEN HIO 35:14:00 90
12 78973 ROLF EDVARDSEN NIFU 37:36:00 87
13 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 49:13:00 76
14 68063 ODD KJELL SKJEGSTAD NORGES VEL 50:11:00 75
23885 GEORG GULLAKSEN ESSO SPORT DISK  10
Resultat klasse H12 (KORT)
1 96765 JOHAN THEISEN KLP 24:14:00 103
1 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 27:49:00 99
2 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 29:50:00 96
3 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 30:12:00 95
4 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 31:29:00 93
5 82190 MAGNE GRANDE FBI 31:47:00 93
6 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 35:09:00 90
7 81569 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 37:32:00 87
8 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 37:36:00 87
9 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 39:21:00 85
10 66677 ERIK KIELLAND NVE 46:20:00 78
11 79886 HAROLD OLSEN POSTEN  75:50:00 50
Resultat klasse H13 (KORT)
1 78389 JAN H TVETEN PLATOU IL 33:02:00 103
2 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 34:08:00 101
3 75943 BJØRN LARSSON BST 34:13:00 100
4 30982 THORSTEN SMALBERGET PAKKEPOST 47:14:00 86
Resultat klasse N (NYBEGYNNER)
1 81511 STIG Ø. KVARSNES NOI 25:30:00 50
2 81512 JON MOSBERG PRIVAT 28:09:00 50
3 96520 AINA LIE VESTA 39:42:00 50
4 22965 SARA TORGERSEN BSK 63:28:00 50
5 87682 ESPEN RYDENG 63:29:00 50
6 81320 RAGNHILD SKJÆVESTAD 67:29:00 50
7 92061 MONIKA SOLHEIM OBOS 75:41:00 50
78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL DISK  10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 81510 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 31:18:00 50
2 81321 IDA SKJEGGESTAD HYDRO 34:04:00 50
3 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 43:03:00 50
4 78608 CHRISTIAN SIMON FBI 43:08:00 50
5 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 45:57:00 50
6 81423 PER CHRISTENSEN CRUISE OK 67:43:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 23879 STEIN MELLA PATENTSTYRET 37:36:00 50
2 87680 BRIT NILSEN VAULEN O-KLUBB 49:07:00 50
2 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 54:12:00 50
3 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 57:58:00 50
4 78668 SIREN GREVE STATOIL 64:53:00 50
5 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 71:30:00 50
6 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 79:48:00 50
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 28216 JOSTEIN TOLLNES ASKER 28:02:00 50
Ukjente løpere:
81422 DISK  10
Arrangører: 
D1-4 TIRIL BJØRKEVOLD 50
D1-4 MARIT SIRUM 50
H1-4 TROND RAMBERG 50
H10 TOM JARLE SIVESIND 50
H9 ØYSTEIN FUSKELAND 50
17030