RESULTAT P19 (NK LØP 5) BOGSTAD 28.8.2003
Arrangør: Heming/Njård
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 79997 ELLEN PIHL HYDRO OSLO 65:44:00 103
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 57:09:00 103
2 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 59:56:00 100
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 46:38:00 103
2 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 49:36:00 100
3 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 50:39:00 97
4 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 56:32:00 91
5 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 57:20:00 90
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 39041 SIRI HOLMBOE SAB 33:40:00 103
2 87562 KJERSTI THO STABEKK IF 37:56:00 98
3 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 38:57:00 96
4 92571 TURID BRATLAND FOSSUM 42:50:00 91
5 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 46:38:00 88
6 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 48:32:00 86
7 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 50:36:00 84
8 86597 NINA KOLBERG BÆRUM KOMMUNE 51:56:00 82
9 78976 LILLA MADSEN FBI 52:31:00 82
10 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 52:41:00 81
11 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 85:31:00 50
Resultat klasse HA (LANG)
1 480250 AUDUN BERSTAD RIKSHOSPITALET 48:57:00 103
2 22971 PER KÅRE LIMMESAND TELENOR 51:20:00 100
3 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 53:54:00 97
4 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 54:33:00 95
5 483036 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 55:31:00 94
6 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 62:51:00 87
7 401957 RORY MORRISH DYNEA BIL 68:58:00 80
76201 ROLAND HURLIMANN VESTA DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 39179 ASBJØRN BYGGLAND TOKKE KOMMUNE 55:22:00 103
2 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 61:24:00 96
3 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 70:44:00 86
4 67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL 77:55:00 79
5 92256 LORANT FARKAS RIKSHOSPITALET 85:23:00 70
6 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 104:34:00 51
79574 FINN ERIK AAS BIOTEK DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 36469 BENGT ??KSON IBM 53:31:00 103
2 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 55:14:00 101
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 58:38:00 96
4 81268 GUTTORM EGGE NORDEA 59:45:00 94
5 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 63:50:00 90
6 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 65:51:00 88
7 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 66:35:00 87
8 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 67:18:00 87
9 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 71:54:00 82
10 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 72:53:00 81
11 80094 CLAUS F. CLASEN IF 75:22:00 79
12 400270 TORE LØBERG LMI 79:07:00 75
13 98539 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 88:39:00 65
14 79726 GEIR HANESAND ATN 93:09:00 61
15 82328 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER 94:11:00 60
62775 MORTEN HEIR BP DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 80665 EINAR JENSEN STATENS KARTVERK 36:23:00 103
2 97390 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 36:39:00 102
3 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 37:19:00 101
4 80724 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO 43:47:00 93
5 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 45:45:00 91
6 98668 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 47:58:00 89
7 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 49:26:00 87
8 76039 FINN GANGE NVE 55:52:00 81
98768 EIVIND GJEMDAL SPAREBANK1 DISK 10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 40:55:00 103
2 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 44:29:00 99
3 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 44:30:00 98
4 31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 47:01:00 94
5 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 52:50:00 89
6 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 53:37:00 88
7 81422 OLA NORDVISTE ULLEVÅL SYKEHUS 61:55:00 79
8 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 64:17:00 77
9 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 65:00:00 76
Resultat klasse H9 (KORT)
1 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 40:37:00 103
2 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 41:06:00 102
4 39040 JØRGEN HOLMBOE HELSETILSYNET 41:11:00 101
5 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 44:18:00 97
6 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 46:21:00 95
7 95783 ARILD BLYVERKET F HOLM 49:04:00 92
8 79719 BJØRN GRENAGER ATN 50:17:00 91
9 80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 51:43:00 89
10 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 52:36:00 89
11 80728 TOM IBSEN UBIL 56:00:00 85
12 29079 ROAR GUDDING VETBIL 56:19:00 85
13 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 56:30:00 85
14 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 57:10:00 84
15 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 58:20:00 83
16 71829 JON TOLGENSBAKK GEOFORM 58:59:00 82
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 37:52:00 103
2 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 39:50:00 101
3 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 39:56:00 99
4 400564 ARNE JORDAL SAS 42:33:00 96
5 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 43:32:00 95
6 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 44:03:00 94
7 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 44:08:00 94
8 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 44:50:00 94
9 26260 OLA KJELDSEN NVE 44:52:00 93
10 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 46:04:00 92
11 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 46:09:00 92
12 87017 LEIF BRÅTEN CSC 46:48:00 92
13 96640 JON C FOUGNER FUGRO 49:08:00 89
14 77363 KJELL SAASTAD GJENSIDIGE 50:25:00 88
15 12084 BJØRN ELVEVOLD OSLO LÆRERNE 52:43:00 86
16 96774 KARL A LANGERØD LOVISENBERG 52:52:00 85
17 77393 KLAUS ENGEN SND 54:01:00 84
18 71772 EYVIND AAS GEOFORM 54:54:00 83
19 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 55:07:00 83
20 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 62:53:00 75
21 79718 ERICH STURM ATN 68:38:00 70
22 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 97:27:00 50
78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 35:56:00 103
2 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 38:27:00 100
3 23613 BJØRN BERRE NLH 39:36:00 98
4 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 41:23:00 95
5 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 43:39:00 93
6 483023 SVEIN FORTHUN HIO 47:54:00 89
7 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR 48:07:00 88
8 86526 TOR HENRIKSEN HIO 50:31:00 86
9 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 51:52:00 85
10 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 52:39:00 84
11 86904 ODD ANDA NILU 62:44:00 74
68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 37:59:00 103
2 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 38:36:00 102
3 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 40:36:00 99
4 62370 DAGFINN FØLLESDAL OSI 47:03:00 91
5 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 48:24:00 90
6 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 52:05:00 86
7 66677 ERIK KIELLAND NVE 64:38:00 74
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 45:15:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 45:58:00 102
Resultat klasse N (N)
1 81581 VIBEKE BERTELSEN RIKSHOSPITALET 30:35:00 50
2 81423 KATINKA B GANGE NVE 41:26:00 50
3 81321 SIV HERBERG 45:14:00 50
4 79802 BENT VALE NORGES BANK 66:51:00 50
5 81582 CHRISTIAN VALE SMESTAD 66:53:00 50
94481 ANNE BAKKE HINSCH DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 38:04:00 50
2 87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 39:58:00 50
3 96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO OSLO 42:07:00 50
4 69026 RASMUS KORVALD SKAARE KOLL 51:51:00 50
5 402529 BERIT SOLLI POSTEN 59:54:00 50
6 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 80:59:00 50
81317 STINE BØRKE MUNDI PHARMA DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 68082 ANNE AHLQUIST DALE GARN 33:30:00 50
2 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 41:09:00 50
3 79175 DAG LANGSETH RINGNES 46:04:00 50
4 68271 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 47:16:00 50
5 78387 BJØRN NORDVIK STATSBYGG 47:32:00 50
6 82315 MORTEN SKIRSTAD MO RINGNES 49:41:00 50
7 89706 STEPHANE NICOLAS FFI 57:19:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 58:58:00 50
2 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 73:23:00 50
Totalt antall bedriftsløpere: 150 Disk: 8
Ukjente løpere og nordmarkskaruselløpere
60634 p19 EKORT 23:18 103
69023 p19 EKORT 25:53:00 100
60543 p19 EKORT 26:20:00 98
60633 p19 EKORT 27:19:00 96
60616 p19 EKORT 28:51:00 95
400966 p19 EKORT 30:02:00 94
71669 p19 EKORT 31:27:00 92
72353 p19 EKORT 33:46:00 90
69207 p19 EKORT 34:19:00 89
61121 p19 EKORT 36:12:00 88
2108969 p19 EKORT 42:42:00 81
28217 p19 EKORT 42:42:00 81
91112 p19 EKORT 43:46:00 80
96427 p19 EKORT 45:06:00 79
23457 p19 EKORT 45:17:00 79
82182 p19 EKORT 45:24:00 78
30550 p19 EKORT 47:37:00 76
91119 p19 EKORT 48:41:00 75
98543 p19 EKORT 51:56:00 72
81583 p19 EKORT 56:17:00 68
87563 p19 EKORT 72:23:00 51
83151 p19 KORT 33:09:00 103
78401 p19 KORT 36:48:00 99
62336 p19 KORT 37:58:00 97
80729 p19 KORT 41:05:00 93
23634 p19 KORT 41:49:00 92
89466 p19 KORT 42:29:00 91
96628 p19 KORT 45:25:00 88
72329 p19 KORT 47:54:00 86
66769 p19 KORT 50:49:00 83
87032 p19 KORT 54:48:00 79
91113 p19 KORT 55:30:00 78
87020 p19 KORT 67:11:00 66
81040 p19 LANG 53:18:00 103
67587 p19 LANG 54:08:00 102
66768 p19 LANG 55:17:00 100
76217 p19 LANG 57:51:00 96
69087 p19 LANG 83:41:00 70
96424 p19 MELLOM 37:27:00 103
66662 p19 MELLOM 39:15:00 101
60615 p19 MELLOM 43:38:00 95
2112354 p19 MELLOM 47:01:00 91
81579 p19 MELLOM 50:16:00 88
78400 p19 MELLOM 50:26:00 88
96426 p19 MELLOM 51:50:00 86
31076 p19 MELLOM 68:31:00 69
98376 p19 MELLOM 79:02:00 59
79944 p19 N 63:22:00 103
28909 p19 DISK 10
66797 p19 DISK 10
80727 p19 DISK 10
87024 p19 DISK 10
87033 p19 DISK 10
89460 p19 DISK 10
91100 p19 DISK 10
91107 p19 DISK 10
91111 p19 DISK 10
Antall løpere totalt: 207