RESULTAT KM og P18 SOLEMSKOGEN, LILLOMARKA 26.8.2003 
Arrangør: JIL Grorud
Regler for medaljer i KM er minst 5 poengløp før KM. Medaljene deles ut på oppmannsmøte 4.11.2003. 
Dette er en foreløpig resultatliste med hensyn på KM-medaljer. Endelig vil komme så raskt som mulig. 
Eventuelle klager/innsigelser sendes pr e-post til o-utvalget. 
Nr Brikke Navn Lag Tid  Poeng Medalje Merknad
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 69:16:00 103 Gull
2 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK FULLF. 50
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 39:47:00 103 Gull
2 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 58:06:00 84 Sølv
3 79786 RAGNHILD STEENSGAARD NORDEA 60:40:00 81
4 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 69:12:00 71
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 60:41:00 103 Gull
2 23444 KARI HOLST CSC 60:49:00 102 for lite løp
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 62:16:00 100 Sølv
4 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 66:55:00 94 Bronse
5 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 69:36:00 92
6 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 85:35:00 76
7 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 94:32:00 67
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 44:26:00 103 for lite løp
2 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 50:38:00 96 Gull
3 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 51:26:00 94 Sølv
4 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 53:01:00 92 Bronse
5 78976 LILLA MADSEN FBI 55:27:00 89
6 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 55:52:00 89
7 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO OSLO 63:12:00 82
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 59:43:00 103 Gull
Resultat klasse HA (LANG)
brukes ikke i KM
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 54:59:00 103 Gull
2 24702 HÅVARD BERG KRISTEN IDRETTSKONTAKT 55:35:00 102 for lite løp
3 60741 JØRGEN ERIKSEN IDRETTSHØGSKOLEN 56:18:00 100 for lite løp
4 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 59:26:00 96 Sølv
5 400381 RUNAR  LARSEN KVÆRNER OSLO 60:10:00 95 for lite løp
6 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 69:27:00 86 Bronse
7 96763 ESKIL HAGEN DVASK 79:30:00 76
8 96361 JON R SOLSRUD OPTIMO 80:31:00 75
9 81423 JON WØLLO ALFA LAVAL 84:48:00 71
10 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 88:16:00 67
11 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 100:05:00 55
12 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 107:08:00 50
13 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 109:58:00 50
14 81422 HANS EDVARD OVENSTAD ALFA LAVAL 133:01:00 50
78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIR DISK  10
80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD DISK  10
97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA DISK  10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 480250 AUDUN BERSTAD RIKSHOSPITALET 49:42:00 103 for lite løp
2 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 56:02:00 96 Gull
3 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 57:15:00 94 Sølv
4 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 57:35:00 93 Bronse
5 81268 GUTTORM EGGE NORDEA 59:18:00 91
6 295399 TERJE  NÆSS STATSBYGG 60:09:00 90
7 94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 61:07:00 89
8 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 61:15:00 89
9 401064 EIVIND HOFF NORDEA 61:17:00 89
10 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 61:23:00 89
11 83232 STEINAR LÅG INMARSAT 62:45:00 87
12 91000 BJØRN ÅMDAL STATENS VEGVESEN 63:08:00 87
13 30305 HELGE HAGEN HYDRO OSLO 63:20:00 87
14 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 66:20:00 84
15 80778 ROGER BIRKELAND TELENOR 70:46:00 79
16 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 74:59:00 75
17 81582 ESPEN HOLM HTC 75:23:00 75
18 79991 LARS CHR OLSEN HYDRO OSLO 77:27:00 73
19 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 78:16:00 72
20 98539 TERJE  HEGGELUND INTERCONSULT BIL 81:36:00 69
21 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 85:36:00 65
22 80094 CLAUS F. CLASEN IF 89:56:00 60
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 47:39:00 103 Gull
2 97390 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 50:02:00 100 Sølv
3 78210 TORE RUUD ØSTMARKA OK 50:07:00 99 for lite løp
4 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 50:48:00 97 Bronse
5 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 51:57:00 96
6 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 55:42:00 92
7 78693 RICHARD BLOM FBI 58:23:00 90
8 79733 MARTIN VEASTAD ATN 59:16:00 89
9 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 64:47:00 83
10 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 67:41:00 80
11 76039 FINN GANGE NVE 67:58:00 80
12 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 68:02:00 80
13 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 70:10:00 78
14 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 92:13:00 56
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 39551 ARNE EDVINSEN DNB 52:25:00 103 Gull
2 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 52:32:00 102 Sølv
3 23435 TORE RINGERIKE DNB 58:01:00 96 Bronse
4 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 59:00:00 94
5 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 61:11:00 92
6 79715 HELGE  STENSETH ATN 74:08:00 79
7 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 76:07:00 77
8 97414 KJELL BREVIK SEMCO 82:17:00 71
9 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 84:19:00 69
98667 TORMOD CLEMETSEN CSC DISK  10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 80440 KARL ORUD MORECOM 42:06:00 103 Gull
2 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 42:07:00 102 Sølv
3 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 43:09:00 100 Bronse
4 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 43:52:00 99
5 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 44:58:00 98
6 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 45:29:00 97
7 39184 TORE AABERG TELENOR 45:30:00 97
8 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 46:19:00 96
9 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 47:02:00 96
10 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG 47:32:00 95
11 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 48:18:00 94
12 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 48:32:00 94
13 95783 ARILD BLYVERKET F HOLM 49:18:00 93
14 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 50:03:00 93
15 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 53:49:00 89
16 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 54:12:00 88
17 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 63:35:00 79
18 79719 BJØRN GRENAGER ATN 64:55:00 78
19 301226 ODDVAR  HAGEN ATN 65:52:00 77
20 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 67:42:00 75
Resultat klasse H10 (KORT)
1 400900 HELGE  BJAALAND ELLE AS 43:47:00 103 Gull
2 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 46:16:00 100 Sølv
3 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 49:45:00 96 Bronse
4 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 50:28:00 94
5 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 53:05:00 91
6 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 55:41:00 89
7 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 56:54:00 87
8 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 59:00:00 85
9 67581 STEN  HARRIS RIKSHOSPITALET 59:07:00 85
10 77393 KLAUS ENGEN SND 61:09:00 83
11 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 62:17:00 82
12 87017 LEIF BRÅTEN CSC 63:46:00 81
13 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 66:04:00 78
14 81317 ARNE H REISTAD ATN 66:25:00 78
15 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 66:58:00 77
16 26260 OLA KJELDSEN NVE 67:25:00 77
17 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 68:05:00 76
18 79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 70:03:00 74
19 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 74:17:00 70
20 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 77:30:00 67
21 79718 ERICH STURM ATN 88:56:00 55
28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA DISK  10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 34:07:00 103 Gull
2 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 37:45:00 99 Sølv
3 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 38:31:00 97 Bronse
4 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 38:35:00 96
5 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 40:13:00 94
6 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 40:18:00 94
7 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 41:44:00 93
8 23713 SVEIN KVALHEIM BT 42:06:00 93
9 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 42:38:00 92
10 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 43:04:00 92
11 400564 ARNE JORDAL SAS 44:18:00 90
12 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 45:12:00 89
13 79821 TORE HOLM  ELKEM 45:47:00 89
14 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 48:40:00 86
15 483023 SVEIN FORTHUN HIO 57:47:00 77
16 86526 TOR HENRIKSEN HIO 81:40:00 53
80781 HANS SÆTREVIK TELENOR DISK  10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 40:39:00 103 Gull
2 63817 HELGE KVAASE HIAK 41:15:00 102 Sølv
3 82190 MAGNE GRANDE FBI 46:56:00 95 Bronse
4 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 47:19:00 94
5 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 48:32:00 93
6 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 49:05:00 92
7 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 61:24:00 80
8 66677 ERIK KIELLAND NVE 107:37:00 50
23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD DISK  10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 47:14:00 103 Gull
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 54:14:00 95 Sølv
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 70:01:00 79 Bronse
4 78389 JAN H TVETEN PLATOU IL 70:19:00 77
5 30982 THORSTEN SMALBERGET PAKKEPOST 71:08:00 77
Resultat klasse ÅM (MELLOM) - UTENFOR KM
1 81319 JAN ERLEND INNSELSET PEAB BIL 65:25:00 103
2 89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 69:23:00 99
Ukjente løpere
23287 p18 DISK  10
Totalt antall løpere: 160 Disk: 9
Arrangører: 
82170 ERLING  BJARKØ JIL GRORUD H10 50
401177 TORSTEIN  BJERKE JIL GRORUD H12 50
78168 ARVID  NORDLI JIL GRORUD H10 50
76166 EGIL  SVENSSON JIL GRORUD H11 50