RESULTAT P17 (NK LØP 4) ØVRESETERTJERN, TRYVANN 21.8.2003
Arrangør: OSI
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 83058 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 49:50:00 103
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 68:27:00 103
2 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 82:09:00 89
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 51:36:00 103
2 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 56:28:00 98
3 80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 63:35:00 90
4 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 71:59:00 80
5 68256 ELLEN GRANDE NLH 72:46:00 79
6 91553 AUD I SPJELKAVIK FBI 78:51:00 73
7 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 85:51:00 66
79232 BIRGIT KORVALD KOLL DISK 10
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
87562 KJERSTI THO STABEKK IF 52:50:00 103
23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 54:26:00 101
78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 55:41:00 99
78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 73:30:00 80
78976 LILLA MADSEN FBI 75:42:00 78
80543 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD 84:13:00 69
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 92:20:00 61
Resultat klasse HA (LANG)
1 480250 AUDUN BERSTAD RIKSHOSPITALET 47:37:00 103
2 402738 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 51:14:00 99
3 483002 SVEIN JACOBSEN SOLSIKKE BIL 54:15:00 95
4 22971 PER KÅRE LIMMESAND TELENOR 55:36:00 93
5 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 57:07:00 91
6 76201 ROLAND HURLIMANN VESTA 58:55:00 89
7 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 59:22:00 89
8 483036 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 60:28:00 88
9 80778 ROGER BIRKELAND TELENOR 64:24:00 84
10 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 68:40:00 79
11 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 69:15:00 79
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 38323 KRISTOFFER JACOBSEN SOLSIKKE 51:31:00 103
2 79574 FINN ERIK AAS BIOTEK 63:13:00 91
3 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 67:26:00 86
4 76171 ASLE ÅSMUL LUXO 69:01:00 83
5 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 69:46:00 82
6 96669 EINAR OPSAHL BROMOLEX 70:34:00 81
7 60718 STEINAAR DANIELSEN BRØBIL 87:47:00 64
8 78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIR 93:12:00 59
9 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 96:16:00 56
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 55:28:00 103
2 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 56:46:00 101
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 57:55:00 99
4 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 59:22:00 97
5 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 62:09:00 94
6 401511 BJØRN SOLBERGSETER BILPOST 63:11:00 93
7 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 65:28:00 90
8 81569 ESPEN HOLM HTC 66:31:00 89
9 30305 HELGE HAGEN HYDRO OSLO 66:48:00 89
10 81513 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 68:40:00 87
11 84429 OVE MARTINSEN LEITHE&CHRISTIANSEN 69:52:00 86
12 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 70:54:00 85
13 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 75:37:00 80
14 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 77:52:00 78
15 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 78:51:00 77
16 68425 KARL VEASTAD ATN 79:35:00 76
17 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 82:05:00 74
18 79726 GEIR HANESAND ATN 95:15:00 61
80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 45:28:00 103
2 36340 JOHN HANSEN AB PIL 49:08:00 99
3 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 49:38:00 97
4 78693 RICHARD BLOM FBI 50:33:00 95
5 69024 ANDREAS ERICHSEN SIEMENS 75:56:00 70
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 45:34:00 103
2 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 45:52:00 102
3 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 46:10:00 101
4 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 53:16:00 93
5 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 57:17:00 89
6 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 57:39:00 88
7 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 59:23:00 87
8 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 60:09:00 86
9 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 60:44:00 85
10 81420 OLA NORDVISTE ULLEVÅL SYKEHUS 63:26:00 83
11 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 70:32:00 76
12 37068 BØRGE MATHISEN AMERSHAM 71:29:00 75
13 82214 REIDAR KIERULF RKP 79:48:00 66
14 98667 TORMOD CLEMETSEN CSC 94:49:00 51
79715 HELGE STENSETH ATN DISK 10
87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 50:13:00 103
2 66671 FRIDULV SAGBERG FBI 50:38:00 102
3 95783 ARILD BLYVERKET F HOLM 52:36:00 99
4 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 52:41:00 98
5 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 52:47:00 98
6 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 52:59:00 98
7 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 55:36:00 95
8 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 57:10:00 94
9 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 57:11:00 94
10 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 59:32:00 91
11 29079 ROAR GUDDING VETBIL 65:15:00 85
12 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 68:12:00 83
13 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 75:57:00 75
71829 JON TOLGENSBAKK GEOFORM DISK 10
78621 TOR SANDBY SKATTEDIR DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 45:53:00 103
2 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 49:33:00 99
3 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 50:04:00 97
4 400564 ARNE JORDAL SAS 53:11:00 93
5 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 53:22:00 93
6 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 54:21:00 92
7 96640 JON C FOUGNER FUGRO 57:22:00 89
8 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 57:25:00 89
9 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 57:38:00 89
10 87017 LEIF BRÅTEN CSC 60:18:00 86
11 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 62:07:00 84
12 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 63:09:00 83
13 77393 KLAUS ENGEN SND 63:17:00 83
14 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 66:36:00 80
15 71772 EYVIND AAS GEOFORM 67:25:00 79
16 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 67:38:00 79
17 63817 HELGE KVAASE HIAK 69:12:00 77
18 26260 OLA KJELDSEN NVE 69:17:00 77
19 67581 STEN HARRIS RIKSHOSPITALET 72:22:00 74
20 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 80:57:00 65
21 79718 ERICH STURM ATN 86:37:00 60
22 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 87:10:00 59
23 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 88:47:00 58
28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 46:36:00 103
2 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 48:07:00 101
3 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 48:49:00 99
4 79821 TORE HOLM ELKEM 50:42:00 96
5 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 53:11:00 94
6 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 53:47:00 93
7 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 58:42:00 88
8 483023 SVEIN FORTHUN HIO 64:35:00 83
9 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 68:48:00 78
10 86904 ODD ANDA NILU 71:35:00 76
76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 47:44:00 103
2 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 48:33:00 102
3 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 49:36:00 100
4 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 53:56:00 94
5 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 56:28:00 92
6 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 64:40:00 84
7 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 66:45:00 81
8 66677 ERIK KIELLAND NVE 83:44:00 64
9 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 104:04:00 44
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 55:47:00 103
2 81583 BJØRN LARSSON PRIVAT 68:33:00 90
Resultat klasse H10 (KORT)
1 66797 PAUL BERSTAD LOL 47:48:00 50
2 81510 SIV HERBERG   71:12:00 50
89798 HENRIETTE AMUNDNRUSTAD STATKRAFT DISK 10
94481 ANNE BAKKE HINSCH DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 48:23:00 50
2 72357 ØYSTEIN RØNNING UIO 51:29:00 50
3 81268 GUTTORM EGGE NORDEA 54:06:00 50
4 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 59:22:00 50
5 79784 FRANCISKA PERGER NORDEA 61:31:00 50
6 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 70:15:00 50
7 30794 HARALD HARUNG HIO 73:56:00 50
8 80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 81:12:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 28216 JOSTEIN TOLLNES ASKER 45:21:00 50
2 78387 BJØRN NORDVIK STATSBYGG 49:34:00 50
3 79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STATKRAFT 57:53:00 50
4 80132 TROND ROMSÅS STATKRAFT 59:55:00 50
5 68271 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 63:49:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 66:13:00 50
2 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 69:28:00 50
3 98768 EIVIND GJEMDAL SPAREBANK1 70:22:00 50
4 83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 78:56:00 50
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 90984 CHRISTIAN SALAVS OSI 72:12:00 50
Totalt antall løpere: 161 Disk: 11
Ukjente løpere og løpere i Nordmarkskarusellen
69023 p17 EKORT 31:00:00 103
60634 p17 EKORT 32:35:00 101
60633 p17 EKORT 33:16:00 99
60543 p17 EKORT 37:26:00 94
71669 p17 EKORT 39:20:00 92
89472 p17 EKORT 39:51:00 92
89095 p17 EKORT 39:53:00 92
400966 p17 EKORT 40:31:00 91
69207 p17 EKORT 45:20:00 86
72353 p17 EKORT 49:27:00 82
66768 p17 EKORT 52:04:00 79
71502 p17 EKORT 53:44:00 78
60616 p17 EKORT 53:58:00 78
24702 p17 EKORT 55:46:00 76
39179 p17 EKORT 57:28:00 74
81040 p17 EKORT 60:08:00 71
67730 p17 EKORT 63:40:00 68
62429 p17 EKORT 65:10:00 66
82182 p17 EKORT 66:30:00 65
36432 p17 EKORT 71:16:00 60
66767 p17 EKORT 72:39:00 59
98543 p17 KORT 41:30:00 103
78401 p17 KORT 46:15:00 98
81423 p17 KORT 46:34:00 96
71499 p17 KORT 52:42:00 89
89466 p17 KORT 52:59:00 89
69134 p17 KORT 53:50:00 88
96628 p17 KORT 55:00:00 87
400915 p17 KORT 57:36:00 84
97799 p17 KORT 67:19:00 75
80727 p17 KORT 70:48:00 71
91096 p17 KORT 76:14:00 66
91097 p17 KORT 76:57:00 65
66769 p17 KORT 88:36:00 53
87032 p17 KORT 90:38:00 51
96424 p17 MELLOM 39:58:00 103
66662 p17 MELLOM 42:57:00 100
400959 p17 MELLOM 48:09:00 93
78400 p17 MELLOM 49:28:00 91
60615 p17 MELLOM 52:00:00 88
71936 p17 MELLOM 52:29:00 88
31076 p17 MELLOM 61:03:00 79
98376 p17 MELLOM 74:59:00 65
23899 p17 N 65:48:00 103
10257 p17 DISK 10
10321 p17 DISK 10
10338 p17 DISK 10
400796 p17 DISK 10
400956 p17 DISK 10
480199 p17 DISK 10
61121 p17 DISK 10
87024 p17 DISK 10
89460 p17 DISK 10
91110 p17 DISK 10
91111 p17 DISK 10
91112 p17 DISK 10
91113 p17 DISK 10
91114 p17 DISK 10
93936 p17 DISK 10
96426 p17 DISK 10
97948 p17 DISK 10
97996 p17 DISK 10
97997 p17 DISK 10
98465 p17 DISK 10