Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-92 5-95 6-97 7-105 8-107 9-109 M-100
  DISK ELISE PRYTZ 81;3:14 82;11:24 85;16:05 100;67:32 250;67:37
10 81513 KVÆRNER OSLO  
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-92 5-95 6-97 7-105 8-107 9-109 M-100
1 57:54 TRINE STRØMSTAD 3:29-2 9:32-1 15:38-1 22:56-1 37:47-1 43:14-1 47:43-1 53:25-1 56:55-1 57:54-1
103 77377 TELENOR  3:29-2 6:03-2 6:06-1 7:18-1 14:51-1 5:27-3 4:29-1 5:42-2 3:30-1 0:59-1
2 91:41 MARIA TORGERSEN 5:26-3 10:50-3 19:08-3 29:44-2 56:13-2 61:37-2 78:25-2 85:09-2 90:24-2 91:41-2
69 91550 NORGES BANK 5:26-3 5:24-1 8:18-3 10:36-2 26:29-2 5:24-2 16:48-3 6:44-3 5:15-3 1:17-2
3 98:22 SIGRUN NYGÅRD 3:26-1 10:18-2 18:06-2 49:26-3 76:40-3 81:37-3 87:19-3 92:42-3 96:32-3 98:22-3
61 96109 BRØBIL 3:26-1 6:52-3 7:48-2 31:20-3 27:14-3 4:57-1 5:42-2 5:23-1 3:50-2 1:50-3
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-92 5-95 6-97 7-105 8-107 9-109 M-100
1 60:54 ELLE MELBYE 3:51-4 9:21-1 15:07-1 23:10-1 41:31-1 46:22-1 51:15-1 56:27-1 59:53-1 60:54-1
103 80000 ELLE AS 3:51-4 5:30-1 5:46-1 8:03-1 18:21-3 4:51-2 4:53-1 5:12-2 3:26-2 1:01-1
2 70:56 ANNE-BRITT SVINNSET 4:19-5 11:12-4 17:18-4 26:24-3 42:57-2 50:09-2 56:11-2 64:30-2 69:35-2 70:56-2
92 83233 SSB 4:19-5 6:53-4 6:06-2 9:06-3 16:33-1 7:12-4 6:02-2 8:19-5 5:05-5 1:21-4
3 71:07 KARI SEEM 3:36-1 10:07-3 16:18-2 25:48-2 48:44-4 52:59-3 60:26-3 66:27-3 69:46-3 71:07-3
91 71582 BREVPOST 3:36-1 6:31-3 6:11-3 9:30-4 22:56-4 4:15-1 7:27-4 6:01-3 3:19-1 1:21-4
4 74:33 BODIL KLAKEGG 3:43-3 15:13-5 21:50-5 30:43-5 47:16-3 57:21-4 64:50-4 69:43-4 73:14-4 74:33-4
87 79121 NORGES BANK 3:43-3 11:30-5 6:37-4 8:53-2 16:33-1 10:05-5 7:29-5 4:53-1 3:31-3 1:19-3
5 85:13 MARIT VÅGSNES 3:36-1 9:21-1 16:46-3 27:20-4 59:54-5 66:17-5 72:33-5 79:47-5 84:08-5 85:13-5
76 36821 ULLEVÅL SYKEHUS 3:36-1 5:45-2 7:25-5 10:34-5 32:34-5 6:23-3 6:16-3 7:14-4 4:21-4 1:05-2
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-92 5-95 6-97 7-109 M-100
1 57:31 UNNI DRAGE 4:03-1 9:30-1 12:59-1 21:28-1 46:23-1 51:11-1 56:00-1 57:31-1
103 78969 KVÆRNER OSLO 4:03-1 5:27-1 3:29-1 8:29-1 24:55-3 4:48-1 4:49-1 1:31-3
2 60:33 LILLA MADSEN 4:04-2 9:47-2 17:09-3 27:40-2 48:56-2 54:13-2 59:18-2 60:33-2
99 78976 FBI 4:04-2 5:43-2 7:22-5 10:31-2 21:16-1 5:17-2 5:05-2 1:15-1
3 65:28 ANNE-BRITT NILSEN 7:16-5 13:20-4 17:14-4 28:48-4 50:19-3 56:41-3 63:47-3 65:28-3
94 23226 HIO 7:16-5 6:04-3 3:54-2 11:34-3 21:31-2 6:22-4 7:06-4 1:41-4
4 75:15 JORUNN SOLHEIM 4:07-3 10:32-3 15:26-2 28:42-3 62:08-5 68:38-5 73:53-5 75:15-4
83 80782 TELENOR  4:07-3 6:25-4 4:54-3 13:16-4 33:26-5 6:30-5 5:15-3 1:22-2
5 75:51 ANN-MARIE KJOS 5:37-4 13:35-5 19:21-5 34:17-5 59:20-4 65:28-4 73:51-4 75:51-5
82 67015 HYDRO 5:37-4 7:58-5 5:46-4 14:56-5 25:03-4 6:08-3 8:23-5 2:00-5
  DISK TONE BRETTEV.-JENSEN 81;4:58 83;13:19 85;22:07 92;42:08 95;66:49 109;84:41 100;86:41 250;86:53
10 82359 SCANDPOWER  
  DISK ONELMA BLOMHOFF 81;5:59 83;13:47 85;29:21 92;40:48 95;80:36 109;98:19 100;100:04 250;100:09
10 87021 RIKSHOSPITALET  
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-92 5-95 6-97 7-109 M-100
1 81:23 GRETHE BENJAMINSEN 5:23-1 12:10-1 23:14-1 34:25-1 59:04-1 65:38-1 79:39-1 81:23-1
103 78645 PRIVAT 5:23-1 6:47-1 11:04-1 11:11-1 24:39-1 6:34-1 14:01-1 1:44-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-88 5-90 6-91 7-92 8-93 9-95 10-96 11-97 12-105 13-107 14-109 M-100
1 59:44 EIVIND HOFF 2:14-1 7:37-1 10:53-1 13:31-1 19:38-2 28:49-1 31:44-1 36:42-1 41:28-1 45:06-1 49:04-1 53:19-2 56:41-2 59:01-2 59:44-1
103 401064 NORDEA 2:14-1 5:23-1 3:16-3 2:38-2 6:07-4 9:11-2 2:55-1 4:58-1 4:46-1 3:38-1 3:58-2 4:15-3 3:22-2 2:20-2 0:43-1
2 59:52 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 2:20-2 8:38-2 11:38-2 14:14-2 20:00-3 28:53-2 31:50-2 37:10-2 41:56-2 45:58-2 49:26-2 52:35-1 56:39-1 58:59-1 59:52-2
102 82376 ABB 2:20-2 6:18-3 3:00-1 2:36-1 5:46-3 8:53-1 2:57-2 5:20-2 4:46-1 4:02-2 3:28-1 3:09-1 4:04-3 2:20-2 0:53-3
3 69:32 TERJE  NÆSS 2:34-5 8:50-3 12:07-4 15:37-4 20:02-4 31:26-3 35:24-3 42:06-3 47:35-3 51:56-3 55:55-3 60:43-3 65:22-3 68:31-3 69:32-3
92 295399 STATSBYGG 2:34-5 6:16-2 3:17-4 3:30-4 4:25-1 11:24-3 3:58-5 6:42-5 5:29-4 4:21-3 3:59-3 4:48-4 4:39-5 3:09-5 1:01-4
4 74:32 GUNNAR HALDEN 2:30-4 8:57-4 12:01-3 14:59-3 19:33-1 33:15-4 36:35-4 42:17-4 48:19-4 56:33-4 60:34-4 66:34-4 70:49-4 73:29-4 74:32-4
86 89478 TELEPLAN 2:30-4 6:27-4 3:04-2 2:58-3 4:34-2 13:42-4 3:20-4 5:42-3 6:02-5 8:14-5 4:01-4 6:00-5 4:15-4 2:40-4 1:03-5
5 88:57 TOR RINGSTAD 2:27-3 9:30-5 13:03-5 21:48-5 28:28-5 42:56-5 46:06-5 51:53-5 56:40-5 61:19-5 78:34-5 82:31-5 85:48-5 88:07-5 88:57-5
71 71244 TANDBERG 2:27-3 7:03-5 3:33-5 8:45-5 6:40-5 14:28-5 3:10-3 5:47-4 4:47-3 4:39-4 17:15-5 3:57-2 3:17-1 2:19-1 0:50-2
  DISK TROND BJERKE 80;2:46 82;10:20 87;13:15 88;16:56 90;25:09 91;39:09 92;44:51 93;53:14 100;70:28 250;70:35
10 22410 PROCORP  
  DISK TRULS KVAASE 80;2:21 82;8:40 87;11:48 88;14:32 90;18:36 91;28:25 92;32:00 93;36:57 95;41:56 96;45:49 97;49:17 96;53:08 107;57:26 109;59:57 100;60:56 250;61:02
10 64328 PARTNER3000 MELLOM
  DISK ROGER BIRKELAND 80;2:11 82;9:50 87;14:16 88;16:36 90;21:56 91;33:02 92;35:58 93;44:45 95;49:47 96;53:32 97;57:57 96;63:17 107;67:28 109;70:14 100;71:05 250;71:12
10 80778 TELENOR  MELLOM
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-88 5-90 6-91 7-92 8-93 9-95 10-96 11-97 12-105 13-107 14-109 M-100
1 91:14 FREDRIK KRISTIANSEN 3:03-3 12:39-2 17:12-2 21:12-2 28:38-2 43:32-2 47:49-2 59:02-2 65:05-2 70:24-1 75:52-1 82:07-1 87:02-1 90:26-1 91:14-1
103 31720 TELENOR  3:03-3 9:36-2 4:33-3 4:00-4 7:26-3 14:54-3 4:17-4 11:13-4 6:03-2 5:19-2 5:28-2 6:15-3 4:55-3 3:24-2 0:48-1
2 98:13 KETIL RISVOLL 3:09-5 10:48-1 19:53-4 23:05-3 31:30-4 42:58-1 46:18-1 51:38-1 57:39-1 76:32-3 82:34-3 89:44-4 93:38-3 97:03-2 98:13-2
96 80784 TELENOR  3:09-5 7:39-1 9:05-5 3:12-1 8:25-5 11:28-1 3:20-1 5:20-1 6:01-1 18:53-5 6:02-3 7:10-5 3:54-1 3:25-3 1:10-3
3 98:23 TOM ERIK VÅGEN 2:50-1 14:57-5 23:36-5 27:02-5 33:05-5 44:59-3 49:13-3 60:24-3 73:27-5 79:18-4 83:48-4 88:13-2 92:43-2 97:14-3 98:23-3
94 97771 NORDEA 2:50-1 12:07-5 8:39-4 3:26-2 6:03-1 11:54-2 4:14-3 11:11-3 13:03-5 5:51-3 4:30-1 4:25-1 4:30-2 4:31-5 1:09-2
4 98:40 STEINAAR DANIELSEN 3:02-2 13:20-4 17:13-3 20:51-1 27:33-1 49:29-4 53:28-4 60:33-4 67:07-3 72:05-2 81:56-2 88:58-3 93:55-4 97:17-4 98:40-4
93 60718 BRØBIL 3:02-2 10:18-4 3:53-1 3:38-3 6:42-2 21:56-5 3:59-2 7:05-2 6:34-4 4:58-1 9:51-4 7:02-4 4:57-4 3:22-1 1:23-5
5 116:43 LEIF KJETIL GAUSEL 3:08-4 12:47-3 16:49-1 23:12-4 30:42-3 49:43-5 54:07-5 66:47-5 73:00-4 83:51-5 100:52-5 105:27-5 110:59-5 115:21-5 116:43-5
75 67609 AKER KVÆRNER BIL 3:08-4 9:39-3 4:02-2 6:23-5 7:30-4 19:01-4 4:24-5 12:40-5 6:13-3 10:51-4 17:01-5 4:35-2 5:32-5 4:22-4 1:22-4
  DISK JON WØLLO 80;11:38 82;23:51 87;30:09 88;34:44 90;43:31 91;66:24 92;79:32 93;87:37 95;95:11 96;106:42 90;117:09 105;133:29 107;139:21 109;143:23 100;144:52 250;144:55
10 81569 ALFA LAVAL  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-88 5-90 6-91 7-92 8-93 9-95 10-96 11-97 12-105 13-107 14-109 M-100
1 67:14 ANDERS GRENDAL 2:18-1 8:46-1 12:29-1 16:09-1 20:20-1 32:37-2 35:46-2 40:56-1 46:24-1 50:47-1 54:31-1 59:23-1 63:41-1 66:22-1 67:14-1
103 97861 AAS-JACOBSEN 2:18-1 6:28-1 3:43-5 3:40-9 4:11-1 12:17-8 3:09-2 5:10-1 5:28-4 4:23-4 3:44-1 4:52-2 4:18-6 2:41-1 0:52-4
2 70:47 DAG MAGNAR  EVJE 2:58-8 9:43-2 13:03-2 16:40-3 22:14-4 32:43-3 36:14-3 42:50-2 48:21-2 53:46-2 58:22-2 62:09-2 66:34-2 69:49-2 70:47-2
99 80715 AMERSHAM 2:58-8 6:45-2 3:20-2 3:37-8 5:34-8 10:29-6 3:31-7 6:36-6 5:31-5 5:25-9 4:36-6 3:47-1 4:25-7 3:15-8 0:58-8
3 74:47 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN 2:25-2 10:53-7 16:44-11 19:38-8 25:10-7 35:26-6 39:56-6 47:19-5 53:09-5 57:01-5 61:56-4 67:18-4 70:58-3 73:57-3 74:47-3
94 400366 HAFSLUND 2:25-2 8:28-10 5:51-15 2:54-1 5:32-7 10:16-4 4:30-11 7:23-9 5:50-6 3:52-1 4:55-8 5:22-5 3:40-2 2:59-5 0:50-1
4 76:27 TORE FAGERVOLD 4:54-15 12:27-11 16:36-9 20:02-9 25:02-6 34:16-4 37:30-4 43:06-3 48:56-3 55:20-4 59:33-3 66:41-3 72:10-4 75:37-4 76:27-4
91 80661 BRØBIL 4:54-15 7:33-7 4:09-11 3:26-6 5:00-4 9:14-1 3:14-3 5:36-2 5:50-6 6:24-11 4:13-5 7:08-10 5:29-12 3:27-12 0:50-1
5 78:20 SVEIN NYGÅRD 2:29-3 9:58-4 13:14-3 16:30-2 22:13-3 32:14-1 35:19-1 48:06-6 54:22-6 58:33-6 62:43-5 69:23-5 74:24-5 77:14-5 78:20-5
89 64746 NORGES BANK 2:29-3 7:29-6 3:16-1 3:16-4 5:43-10 10:01-3 3:05-1 12:47-15 6:16-9 4:11-3 4:10-4 6:40-8 5:01-9 2:50-3 1:06-12
6 80:17 TORGRIM  ENGELL 3:17-11 10:44-6 14:12-5 18:03-6 30:21-13 40:37-10 44:54-9 54:15-10 59:01-9 63:08-7 66:52-7 72:06-7 76:07-7 79:16-6 80:17-6
87 94074 AMERSHAM 3:17-11 7:27-5 3:28-3 3:51-11 12:18-15 10:16-4 4:17-10 9:21-13 4:46-1 4:07-2 3:44-1 5:14-3 4:01-3 3:09-7 1:01-10
7 81:18 PAAL W HANSSEN 3:40-14 10:36-5 14:37-6 17:57-5 23:18-5 35:11-5 38:37-5 45:06-4 50:33-4 55:14-3 65:14-6 71:01-6 75:53-6 80:02-7 81:18-7
86 86102 NORAUDIT 3:40-14 6:56-3 4:01-9 3:20-5 5:21-5 11:53-7 3:26-5 6:29-5 5:27-3 4:41-5 10:00-13 5:47-6 4:52-8 4:09-13 1:16-14
8 86:55 KARL VEASTAD 2:45-5 14:06-13 17:35-12 21:27-10 27:07-10 36:58-7 40:51-7 48:15-7 55:01-7 64:02-8 68:40-8 75:35-8 82:42-8 85:58-8 86:55-8
81 68425 ATN 2:45-5 11:21-13 3:29-4 3:52-12 5:40-9 9:51-2 3:53-8 7:24-10 6:46-10 9:01-14 4:38-7 6:55-9 7:07-15 3:16-9 0:57-7
9 88:21 IVAR REFSLAND 2:49-6 9:53-3 13:40-4 16:40-3 21:20-2 38:41-8 41:55-8 48:19-8 55:15-8 68:11-11 73:07-11 79:10-9 84:37-9 87:20-9 88:21-9
79 64744 ORACLE 2:49-6 7:04-4 3:47-6 3:00-2 4:40-3 17:21-13 3:14-3 6:24-4 6:56-11 12:56-15 4:56-9 6:03-7 5:27-11 2:43-2 1:01-10
10 90:01 HÅKON HALVORSEN 2:38-4 10:59-8 14:58-7 22:46-14 30:26-14 44:24-12 50:41-14 56:35-12 61:48-11 66:50-9 71:54-9 82:01-10 86:12-10 89:06-10 90:01-10
78 93955 GJENSIDIGE 2:38-4 8:21-9 3:59-7 7:48-15 7:40-14 13:58-11 6:17-15 5:54-3 5:13-2 5:02-6 5:04-10 10:07-12 4:11-5 2:54-4 0:55-5
11 92:54 STEINAR MYRABØ 3:20-12 11:25-9 15:50-8 19:30-7 25:31-8 44:30-13 49:26-12 58:00-14 65:16-13 70:20-13 75:53-12 83:09-12 88:38-11 92:04-11 92:54-11
75 71668 BRØBIL 3:20-12 8:05-8 4:25-12 3:40-9 6:01-11 18:59-15 4:56-12 8:34-12 7:16-12 5:04-7 5:33-11 7:16-11 5:29-12 3:26-11 0:50-1
12 93:44 CLAUS F. CLASEN 3:09-10 11:58-10 16:39-10 21:38-11 27:06-9 39:49-9 44:56-10 54:48-11 60:56-10 68:17-12 72:20-10 82:52-11 88:40-12 92:49-12 93:44-12
74 80094 IF 3:09-10 8:49-11 4:41-13 4:59-13 5:28-6 12:43-9 5:07-13 9:52-14 6:08-8 7:21-13 4:03-3 10:32-13 5:48-14 4:09-13 0:55-5
13 94:23 TORE LØBERG 2:57-7 17:01-15 21:00-15 26:09-15 32:39-15 46:29-14 49:59-13 57:20-13 68:06-14 73:10-14 79:18-13 84:35-13 89:43-13 93:08-13 94:23-13
73 400270 LMI 2:57-7 14:04-15 3:59-7 5:09-14 6:30-12 13:50-10 3:30-6 7:21-8 10:46-14 5:04-7 6:08-12 5:17-4 5:08-10 3:25-10 1:15-13
14 110:30 HELGE  VATN 3:02-9 15:00-14 19:01-14 22:31-13 27:10-11 42:08-11 46:10-11 52:47-9 61:48-11 67:40-10 80:56-14 100:42-14 104:50-14 109:14-14 110:30-14
57 79943 HYDRO OSLO 3:02-9 11:58-14 4:01-9 3:30-7 4:39-2 14:58-12 4:02-9 6:37-7 9:01-13 5:52-10 13:16-14 19:46-14 4:08-4 4:24-15 1:16-14
15 134:29 TERJE HEGGELUND 3:21-13 13:07-12 18:49-13 21:59-12 28:58-12 47:34-15 53:22-15 60:49-15 73:36-15 80:16-15 102:34-15 126:48-15 130:26-15 133:30-15 134:29-15
50 81420 INTERCONSULT BIL 3:21-13 9:46-12 5:42-14 3:10-3 6:59-13 18:36-14 5:48-14 7:27-11 12:47-15 6:40-12 22:18-15 24:14-15 3:38-1 3:04-6 0:59-9
  DISK STEIN H. HAGEN 80;2:18 82;8:02 87;10:58 88;13:40 90;17:45 91;33:54 92;36:33 93;47:56 95;52:25 96;56:26 97;62:56 96;66:18 107;71:01 109;73:15 100;74:07 250;74:19
10 480247 STEIN HAGEN CONS.  MELLOM
  DISK NILS PETTER FREMMING 80;2:20 82;8:37 87;12:32 88;15:12 90;19:55 91;29:57 92;33:13 93;38:21 119;42:35 96;46:16 97;50:45 96;58:31 105;59:56 107;64:16 109;66:52 100;67:41 250;67:45
10 78529 TECHNOGUIDE  
  DISK GEIR HANESAND 80;9:09 82;25:38 87;31:10 88;37:19 90;44:39 91;61:30 92;69:39 93;80:02 95;87:42 96;96:07 100;104:39 250;104:44
10 79726 ATN  
  DISK ASBJØRN AARVIK 80;2:34 82;11:58 87;17:52 88;21:37 90;27:06 92;48:06 100;65:25 250;65:31
10 79989 HYDRO OSLO  
  DISK STEINAR LÅG 80;4:39 82;11:48 87;17:46 88;21:01 90;26:43 91;37:58 92;42:24 93;48:13 119;53:44 96;58:42 97;62:59 96;70:38 107;76:18 109;79:58 100;81:14 250;81:18
10 83232 INMARSAT  
  DISK PER KAARBY 80;2:25 82;9:24 87;13:58 88;16:34 91;38:18 92;42:15 100;63:27 250;63:37
10 84978 DINAMO  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-92 5-93 6-95 7-96 8-97 9-107 10-109 M-100
1 42:44 TERJE  MATHISEN 2:11-1 8:00-1 11:02-1 19:18-1 23:53-1 28:27-1 32:19-1 35:43-1 38:25-1 41:52-1 42:44-1
103 402460 HYDRO OSLO 2:11-1 5:49-1 3:02-1 8:16-1 4:35-1 4:34-2 3:52-2 3:24-1 2:42-2 3:27-4 0:52-2
2 46:37 ENDRE HALLAN 2:21-2 8:48-2 12:03-2 21:47-2 27:13-2 32:02-2 35:56-2 40:36-2 43:16-2 45:42-2 46:37-2
99 79089 STATENS VEGVESEN 2:21-2 6:27-2 3:15-2 9:44-3 5:26-3 4:49-3 3:54-3 4:40-3 2:40-1 2:26-1 0:55-4
3 53:36 TORMOD ØVERGAARD 2:48-5 11:10-5 14:44-5 25:44-4 30:38-3 37:09-3 41:52-3 47:05-3 50:00-3 52:38-3 53:36-3
91 31423 HANDS 2:48-5 8:22-5 3:34-3 11:00-4 4:54-2 6:31-5 4:43-5 5:13-4 2:55-5 2:38-3 0:58-6
4 62:04 JOHN HANSEN 2:26-3 9:29-3 13:08-3 22:16-3 41:30-6 45:52-4 49:13-4 53:19-4 57:42-4 61:12-4 62:04-4
81 36340 AB PIL 2:26-3 7:03-3 3:39-4 9:08-2 19:14-7 4:22-1 3:21-1 4:06-2 4:23-6 3:30-5 0:52-2
5 69:30 RICHARD BLOM 2:56-6 10:01-4 13:40-4 26:10-5 40:58-5 46:12-6 53:41-5 63:20-5 66:06-5 68:33-5 69:30-5
74 78693 FBI 2:56-6 7:05-4 3:39-4 12:30-5 14:48-6 5:14-4 7:29-6 9:39-7 2:46-3 2:27-2 0:57-5
6 71:34 HARALD SVERDRUP-THYGESON 2:45-4 14:56-7 18:58-7 31:55-7 43:33-7 50:54-7 55:18-6 63:42-6 66:35-6 70:52-6 71:34-6
72 87016 CSC 2:45-4 12:11-7 4:02-6 12:57-6 11:38-5 7:21-6 4:24-4 8:24-6 2:53-4 4:17-7 0:42-1
7 78:30 FINN GANGE 3:59-7 12:56-6 17:29-6 30:51-6 37:55-4 45:55-5 60:20-7 67:00-7 73:50-7 77:31-7 78:30-7
65 76039 NVE 3:59-7 8:57-6 4:33-7 13:22-7 7:04-4 8:00-7 14:25-7 6:40-5 6:50-7 3:41-6 0:59-7
  DISK PER CHR ALSGAARD 80;3:16 82;10:59 87;14:52 92;28:02 93;74:52 95;89:49 127;98:08 97;107:59 107;121:29 109;124:44 100;126:00 250;126:07
10 79998 HYDRO OSLO  
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-92 5-93 6-95 7-96 8-97 9-107 10-109 M-100
1 51:50 BJØRN GRINDE 2:03-1 9:28-1 12:28-1 22:02-1 30:22-1 35:04-1 39:07-1 43:19-1 48:39-1 50:54-1 51:50-1
103 400195 FOLKEHELSA 2:03-1 7:25-3 3:00-1 9:34-3 8:20-8 4:42-1 4:03-1 4:12-1 5:20-13 2:15-1 0:56-2
2 54:28 JOHN TH  PETERSEN 2:58-6 10:26-4 14:05-2 24:52-4 31:03-2 37:15-2 41:29-2 46:23-2 50:16-2 53:35-2 54:28-2
100 79791 NORDEA 2:58-6 7:28-4 3:39-3 10:47-5 6:11-1 6:12-4 4:14-2 4:54-6 3:53-4 3:19-4 0:53-1
3 55:18 KARL ORUD 2:47-2 9:58-2 15:16-4 24:45-3 32:28-3 38:20-3 42:58-3 48:03-3 51:10-3 54:17-3 55:18-3
98 80440 MORECOM 2:47-2 7:11-1 5:18-10 9:29-2 7:43-4 5:52-2 4:38-4 5:05-8 3:07-1 3:07-3 1:01-4
4 58:12 HELGE  BJAALAND 3:05-7 11:53-7 15:22-5 24:39-2 34:15-5 40:57-4 45:47-4 50:21-4 53:32-4 57:01-4 58:12-4
94 400900 ELLE AS 3:05-7 8:48-8 3:29-2 9:17-1 9:36-10 6:42-7 4:50-5 4:34-4 3:11-2 3:29-8 1:11-10
5 63:17 ARNE EDVINSEN 2:49-3 10:41-5 15:41-6 25:31-5 33:32-4 41:23-5 50:11-7 54:34-6 58:51-5 62:18-5 63:17-5
89 39551 DNB 2:49-3 7:52-5 5:00-9 9:50-4 8:01-5 7:51-12 8:48-14 4:23-3 4:17-7 3:27-6 0:59-3
6 64:31 EGIL HUSETH 2:51-4 10:11-3 16:40-8 28:05-6 35:39-6 42:26-6 50:05-6 55:59-8 59:49-6 63:12-6 64:31-6
88 76042 BLOM 2:51-4 7:20-2 6:29-11 11:25-6 7:34-3 6:47-8 7:39-12 5:54-11 3:50-3 3:23-5 1:19-12
7 64:40 EINAR SKÅRE 3:28-13 12:26-10 17:24-9 29:11-8 37:14-8 43:33-8 49:43-5 55:34-7 59:51-7 63:18-7 64:40-7
88 71581 BREVPOST 3:28-13 8:58-9 4:58-8 11:47-8 8:03-6 6:19-5 6:10-8 5:51-10 4:17-7 3:27-6 1:22-13
8 64:43 PÅL BENJAMINSEN 2:52-5 11:02-6 15:01-3 29:02-7 37:19-9 44:16-9 50:14-8 54:27-5 60:41-8 63:42-8 64:43-8
88 36455 FORSVARSBYGG 2:52-5 8:10-6 3:59-4 14:01-10 8:17-7 6:57-9 5:58-7 4:13-2 6:14-14 3:01-2 1:01-4
9 72:24 PER NERMO 3:17-11 12:19-9 19:40-11 34:49-11 43:23-10 51:21-10 56:22-10 62:12-9 66:10-9 71:07-9 72:24-9
80 82204 ICG BIL 3:17-11 9:02-10 7:21-13 15:09-12 8:34-9 7:58-13 5:01-6 5:50-9 3:58-6 4:57-14 1:17-11
10 74:30 KNUT ERIK  ØSTENGEN 3:07-8 11:53-7 16:11-7 30:28-9 36:58-7 43:27-7 51:26-9 64:52-10 68:48-10 73:24-10 74:30-10
78 79717 ATN 3:07-8 8:46-7 4:18-5 14:17-11 6:30-2 6:29-6 7:59-13 13:26-13 3:56-5 4:36-13 1:06-8
11 78:30 HELGE  STENSETH 3:16-10 13:19-12 18:13-10 35:40-12 45:48-11 57:59-11 64:12-11 69:16-11 73:41-11 77:21-11 78:30-11
74 79715 ATN 3:16-10 10:03-11 4:54-6 17:27-13 10:08-11 12:11-14 6:13-9 5:04-7 4:25-9 3:40-9 1:09-9
12 78:56 HASSE BERGSTRØM 3:12-9 13:15-11 30:01-14 42:13-13 54:14-12 60:07-12 64:41-12 69:17-12 74:13-12 77:54-12 78:56-12
73 87044 SKI VG SKOLE 3:12-9 10:03-11 16:46-14 12:12-9 12:01-12 5:53-3 4:34-3 4:36-5 4:56-11 3:41-10 1:02-6
13 95:17 REIDAR  KIERULF 3:36-14 16:35-14 21:31-12 44:08-14 63:48-14 71:06-14 78:36-14 85:06-13 90:23-13 94:15-13 95:17-13
57 82214 RKP 3:36-14 12:59-14 4:56-7 22:37-14 19:40-13 7:18-11 7:30-11 6:30-12 5:17-12 3:52-11 1:02-6
14 99:40 BJØRN BLOMSNES 3:26-12 15:07-13 21:49-13 33:31-10 61:30-13 68:35-13 75:38-13 89:13-14 93:51-14 98:07-14 99:40-14
53 82358 SCANDPOWER 3:26-12 11:41-13 6:42-12 11:42-7 27:59-14 7:05-10 7:03-10 13:35-14 4:38-10 4:16-12 1:33-14
  DISK TORMOD CLEMETSEN 80;5:57 82;53:17 100;90:13 250;90:21
10 98667 CSC  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-92 5-95 6-97 7-105 8-107 9-109 M-100
1 54:23 RUNAR NARVLAND 3:36-3 8:04-1 13:10-2 21:11-2 34:28-2 38:29-1 43:37-1 49:17-1 53:10-1 54:23-1
103 79875 TRYGDERETTEN 3:36-3 4:28-1 5:06-3 8:01-3 13:17-2 4:01-2 5:08-4 5:40-4 3:53-5 1:13-5
2 54:46 BJARNE PAULSRUD 2:59-1 8:04-1 11:56-1 21:10-1 32:11-1 39:14-2 44:08-2 49:35-2 53:55-2 54:46-2
102 64303 AQUATEAM 2:59-1 5:05-3 3:52-1 9:14-4 11:01-1 7:03-7 4:54-3 5:27-3 4:20-6 0:51-1
3 57:41 IVAR STRØMSTAD 3:28-2 9:15-4 15:23-4 22:51-3 37:31-3 43:00-3 47:26-3 53:11-3 56:41-3 57:41-3
98 77378 OU-KAM. 3:28-2 5:47-4 6:08-4 7:28-1 14:40-3 5:29-5 4:26-2 5:45-5 3:30-3 1:00-4
4 65:15 SIGMUND NYLUND 3:37-4 8:22-3 13:22-3 31:13-6 49:20-5 52:35-4 56:51-4 61:27-4 64:20-4 65:15-4
90 67712 NORDEA 3:37-4 4:45-2 5:00-2 17:51-8 18:07-5 3:15-1 4:16-1 4:36-1 2:53-1 0:55-2
5 83:02 KNUT MØGEDAL 3:37-4 11:15-7 19:10-7 26:42-4 42:30-4 65:15-6 73:50-6 78:58-6 82:03-5 83:02-5
72 80722 KVÆRNER OSLO 3:37-4 7:38-7 7:55-7 7:32-2 15:48-4 22:45-8 8:35-8 5:08-2 3:05-2 0:59-3
6 83:47 BJØRN  LARSSEN 5:45-8 14:20-8 21:46-8 31:51-8 56:27-6 62:43-5 70:32-5 77:00-5 82:21-6 83:47-6
71 80610 OSLO LÆRERNE 5:45-8 8:35-8 7:26-6 10:05-5 24:36-6 6:16-6 7:49-5 6:28-6 5:21-8 1:26-7
7 91:40 PER HAUGEN 3:38-6 10:22-6 17:04-5 27:33-5 65:50-8 70:50-8 79:20-8 86:34-8 90:25-7 91:40-7
63 80116 NEDERMAN 3:38-6 6:44-6 6:42-5 10:29-6 38:17-8 5:00-3 8:30-7 7:14-7 3:51-4 1:15-6
8 92:49 TOR SANDBY 4:24-7 10:19-5 18:40-6 31:13-6 62:53-7 67:55-7 76:03-7 86:04-7 91:23-8 92:49-8
62 78621 SKATTEDIR  4:24-7 5:55-5 8:21-8 12:33-7 31:40-7 5:02-4 8:08-6 10:01-8 5:19-7 1:26-7
  DISK TOM IBSEN 81;3:40 82;9:52 92;25:25 95;42:06 97;48:58 105;54:53 107;64:40 109;68:59 100;70:02 250;70:13
10 80728 UBIL  
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-92 5-95 6-97 7-105 8-107 9-109 M-100
1 48:52 HENRIK HVOSLEF 3:01-2 6:55-1 11:27-1 17:25-1 28:51-1 34:39-1 39:48-1 44:32-1 47:54-1 48:52-1
103 23140 VEGDIREKTORATET 3:01-2 3:54-1 4:32-2 5:58-1 11:26-2 5:48-9 5:09-3 4:44-2 3:22-8 0:58-4
2 50:49 BJØRN EGNER 3:33-6 9:49-3 15:23-4 23:51-5 34:20-2 37:53-2 41:55-2 46:41-2 49:56-2 50:49-2
101 60550 OSLO ARKITEKT 3:33-6 6:16-5 5:34-9 8:28-6 10:29-1 3:33-1 4:02-1 4:46-3 3:15-6 0:53-2
3 54:12 ERLING TIDEMANN 3:04-3 11:24-6 16:19-6 22:56-4 34:46-3 39:30-3 44:41-3 50:23-3 53:16-3 54:12-3
96 23761 OSLO TANNL.SELSK 3:04-3 8:20-9 4:55-3 6:37-2 11:50-3 4:44-7 5:11-4 5:42-10 2:53-1 0:56-3
4 59:38 ØYSTEIN  MADSEN 2:54-1 10:18-5 14:49-3 21:36-3 37:34-4 44:57-4 50:41-4 55:46-4 58:50-4 59:38-4
90 78975 AMERSHAM 2:54-1 7:24-6 4:31-1 6:47-4 15:58-7 7:23-12 5:44-7 5:05-6 3:04-2 0:48-1
5 66:11 HELGE KVAASE 4:26-9 10:10-4 15:25-5 24:05-6 43:56-5 48:24-5 55:46-5 61:24-5 64:42-5 66:11-5
83 63817 HIAK 4:26-9 5:44-4 5:15-6 8:40-10 19:51-10 4:28-3 7:22-9 5:38-9 3:18-7 1:29-12
6 66:54 SIGFRED  FAGERVIK 10:00-12 14:51-12 20:12-11 29:43-9 45:00-6 49:07-6 57:06-6 62:28-6 65:37-6 66:54-6
82 79724 ATN 10:00-12 4:51-2 5:21-7 9:31-11 15:17-6 4:07-2 7:59-10 5:22-8 3:09-5 1:17-8
7 70:41 OLAF  OPLAND 5:09-10 14:19-11 22:01-12 30:33-10 45:32-7 50:15-7 60:56-7 65:50-7 69:38-7 70:41-7
79 80754 OLAV THON BIL 5:09-10 9:10-11 7:42-13 8:32-7 14:59-5 4:43-6 10:41-11 4:54-5 3:48-11 1:03-5
8 73:50 STURLE HÅNES 3:24-4 8:54-2 14:04-2 20:48-2 50:24-9 57:05-8 61:23-8 67:41-8 72:43-8 73:50-8
76 72556 METEOROLOGEN 3:24-4 5:30-3 5:10-5 6:44-3 29:36-13 6:41-11 4:18-2 6:18-11 5:02-13 1:07-6
9 74:45 OLE H KRISTIANSEN 4:21-8 12:04-7 17:29-7 25:32-7 48:44-8 57:46-10 63:12-9 69:51-9 73:24-9 74:45-9
75 79987 HYDRO OSLO 4:21-8 7:43-7 5:25-8 8:03-5 23:12-11 9:02-13 5:26-6 6:39-12 3:33-10 1:21-10
10 76:04 LEIF BRÅTEN 3:31-5 13:53-10 19:53-10 36:07-11 55:09-12 61:15-12 66:29-11 71:19-10 74:50-10 76:04-10
73 87017 CSC 3:31-5 10:22-12 6:00-10 16:14-12 19:02-8 6:06-10 5:14-5 4:50-4 3:31-9 1:14-7
11 78:24 ANNAR BRUSTAD 11:51-13 26:14-13 31:16-13 39:52-12 52:53-10 57:31-9 69:18-12 73:55-11 77:02-11 78:24-11
71 37063 FOBIL 11:51-13 14:23-13 5:02-4 8:36-9 13:01-4 4:38-4 11:47-12 4:37-1 3:07-3 1:22-11
12 81:26 JON C FOUGNER 5:15-11 13:27-9 19:34-9 28:07-8 54:13-11 58:53-11 65:47-10 74:34-12 79:26-12 81:26-12
68 96640 FUGRO 5:15-11 8:12-8 6:07-12 8:33-8 26:06-12 4:40-5 6:54-8 8:47-13 4:52-12 2:00-13
13 118:02 SVERRE FARSTADVOLL 4:10-7 12:30-8 18:33-8 70:01-13 89:21-13 94:57-13 108:20-13 113:35-13 116:42-13 118:02-13
50 89773 PETEC  4:10-7 8:20-9 6:03-11 51:28-13 19:20-9 5:36-8 13:23-13 5:15-7 3:07-3 1:20-9
  DISK TERJE THRONDSEN 81;3:43 82;9:07 85;17:06 92;48:56 100;86:29 250;86:35
10 28054 SELMER/SKANSKA  
  DISK ARNE JORDAL 81;3:47 82;8:40 85;16:01 92;23:34 95;51:26 97;56:25 105;66:59 107;72:43 100;76:36 250;76:44
10 400564 SAS  
  DISK BJØRN ECKSTRØM 81;3:57 82;8:54 85;14:41 92;24:34 95;60:08 97;66:45 100;75:08 250;75:21
10 76211 NVE  
  DISK PER ERIK SØRENSEN 81;3:12 82;13:22 85;18:18 92;25:47 95;50:16 97;53:54 105;59:13 107;66:24 250;71:30
10 78982 NORDEA  
  DISK SVEIN VIKHAMAR 81;3:23 82;8:11 85;12:55 92;20:06 95;36:50 97;42:02 105;47:08 107;53:56 92;57:06 100;59:29 250;59:44
10 82118 LINJEGODS  
  DISK SVEN ERIK ROGNES 81;3:24 82;9:05 85;19:40 92;26:53 95;43:52 97;49:46 96;56:48 107;63:30 109;67:18 100;68:20 250;68:30
10 82410 UNIVERSITETET  
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-92 5-95 6-97 7-109 M-100
1 56:08 JAPPE BLOMHOFF 4:29-3 8:48-2 13:24-4 20:19-2 44:10-2 49:34-2 54:36-1 56:08-1
103 87022 RIKSHOSPITALET 4:29-3 4:19-2 4:36-7 6:55-1 23:51-3 5:24-5 5:02-4 1:32-6
2 57:15 SIGURD MELSOM 4:31-4 9:48-4 12:59-3 20:57-3 42:02-1 47:03-1 55:56-2 57:15-2
101 89510 KJELSÅS 4:31-4 5:17-6 3:11-2 7:58-3 21:05-1 5:01-4 8:53-7 1:19-2
3 62:56 SVEIN KVALHEIM 13:13-7 18:09-7 21:21-7 29:48-7 52:20-3 57:06-3 61:36-3 62:56-3
95 23713 BT 13:13-7 4:56-4 3:12-3 8:27-5 22:32-2 4:46-2 4:30-2 1:20-3
4 63:58 INGVALD SEVALDSON 5:03-5 10:10-5 13:37-5 21:39-4 54:25-5 59:04-5 62:49-4 63:58-4
93 84989 PERMAKEM 5:03-5 5:07-5 3:27-5 8:02-4 32:46-6 4:39-1 3:45-1 1:09-1
5 64:19 TOR DRAGE 4:25-2 9:05-3 12:21-2 23:40-5 53:03-4 57:52-4 62:50-5 64:19-5
92 78968 KVÆRNER OSLO 4:25-2 4:40-3 3:16-4 11:19-7 29:23-4 4:49-3 4:58-3 1:29-5
6 72:18 ÅGE ØYVANN 3:32-1 7:25-1 10:23-1 17:26-1 59:35-6 65:11-6 70:45-6 72:18-6
84 63769 HYDRO OSLO 3:32-1 3:53-1 2:58-1 7:03-2 42:09-7 5:36-6 5:34-5 1:33-7
7 73:35 HANS SÆTREVIK 9:01-6 14:43-6 18:40-6 28:27-6 60:19-7 66:30-7 72:08-7 73:35-7
83 80781 TELENOR  9:01-6 5:42-7 3:57-6 9:47-6 31:52-5 6:11-7 5:38-6 1:27-4
  DISK HARALD BIRKELAND 81;4:25 83;10:49 85;14:44 92;24:22 95;40:09 97;44:08 109;50:22 250;52:41
10 86524 RIKSHOSPITALET  
  DISK SVEIN FORTHUN 81;4:24 83;10:57 85;15:07 250;52:12 100;53:36 250;53:52
10 98666 HIO  
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-92 5-95 6-97 7-109 M-100
1 54:51 KJELL HAUEN ERIKSEN 4:55-4 9:47-2 12:54-2 22:25-3 45:52-1 50:19-1 53:51-1 54:51-1
103 82227 NORGES BANK 4:55-4 4:52-1 3:07-1 9:31-3 23:27-1 4:27-1 3:32-1 1:00-1
2 63:44 OLE SANNES 4:36-3 9:55-3 13:13-3 21:04-2 49:55-2 57:28-2 62:28-2 63:44-2
94 401123 ROXAR BIL 4:36-3 5:19-3 3:18-2 7:51-1 28:51-2 7:33-4 5:00-2 1:16-4
3 65:02 JOHAN THEISEN 3:44-1 8:54-1 12:21-1 20:30-1 53:01-3 57:51-3 63:53-3 65:02-3
91 96765 KLP FORSIKRING 3:44-1 5:10-2 3:27-3 8:09-2 32:31-4 4:50-2 6:02-4 1:09-2
4 83:25 TOR E HENRIKSEN 3:58-2 16:39-4 23:32-4 39:59-4 69:31-4 76:19-4 82:14-4 83:25-4
72 401144 PRIVAT 3:58-2 12:41-4 6:53-4 16:27-4 29:32-3 6:48-3 5:55-3 1:11-3
  DISK SVEIN KILDAL 81;4:35 83;10:49 85;14:54 92;51:52 100;92:41 250;92:54
10 80785 TELENOR   
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-92 5-95 6-97 7-109 M-100
1 50:59 KÅRE HOLT HANSEN 4:15-1 9:41-1 13:45-1 23:08-1 41:33-1 45:35-1 49:32-1 50:59-1
103 70708 DNB FINANS 4:15-1 5:26-1 4:04-1 9:23-1 18:25-1 4:02-1 3:57-1 1:27-1
2 80:13 BJØRN LARSSON 4:31-2 10:56-2 22:00-2 33:14-2 58:04-2 64:26-2 78:39-2 80:13-2
73 75943 PRIVAT 4:31-2 6:25-2 11:04-2 11:14-2 24:50-2 6:22-2 14:13-2 1:34-2
  DISK ØRNULF FINSTAD 81;4:32 83;13:26 85;17:46 92;28:39 95;67:08 109;84:48 250;89:09
10 79725 ATN  
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-118 2-119 3-121 4-126 5-138 6-139 7-171 M-100
1 32:06 RASMUS K. SKAARE 2:43-1 7:24-1 10:50-1 14:53-1 21:27-1 25:22-1 30:12-1 32:06-1
50 69026 KOLL 2:43-1 4:41-1 3:26-1 4:03-1 6:34-3 3:55-1 4:50-1 1:54-1
2 51:55 RIGMOR LONGVA 3:25-2 10:20-2 15:58-2 27:42-2 31:51-2 40:31-2 47:44-2 51:55-2
50 78658 SNT-BIL 3:25-2 6:55-2 5:38-2 11:44-3 4:09-1 8:40-2 7:13-2 4:11-3
3 64:45 KATINKA B. GANGE 8:25-3 21:39-3 27:59-3 38:41-3 44:55-3 53:40-3 61:35-3 64:45-3
50 81419 NVE 8:25-3 13:14-3 6:20-3 10:42-2 6:14-2 8:45-3 7:55-3 3:10-2
  DISK KARI-ANN O. BIRKELAND 118;3:21 119;21:30 121;26:49 126;32:11 100;49:22 250;49:25
10 28186 STATOIL  
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-92 5-95 6-97 7-109 M-100
1 47:08 IDA SKJEGGESTAD 4:39-4 10:03-3 13:38-1 23:14-2 36:42-1 41:32-1 45:51-1 47:08-1
50 96510 HYDRO 4:39-4 5:24-2 3:35-1 9:36-2 13:28-1 4:50-1 4:19-1 1:17-2
2 49:59 JANNICKE WIDERBERG 3:57-2 10:06-4 14:11-2 22:23-1 38:51-2 44:35-2 48:55-2 49:59-2
50 96686 RIKSHOSPITALET 3:57-2 6:09-4 4:05-2 8:12-1 16:28-2 5:44-3 4:20-2 1:04-1
3 69:02 HELGE FARDAL 4:02-3 9:27-2 16:59-4 30:29-3 49:09-3 61:58-3 67:34-3 69:02-3
50 81583 OSLO KOMMUNE 4:02-3 5:25-3 7:32-5 13:30-3 18:40-3 12:49-4 5:36-3 1:28-4
4 81:07 BRITT TORUNN HOVE 3:49-1 9:02-1 15:36-3 43:47-5 65:52-5 71:12-4 79:45-4 81:07-4
50 80137 TFL 3:49-1 5:13-1 6:34-4 28:11-5 22:05-5 5:20-2 8:33-4 1:22-3
5 112:29 KIM JOHANNESSEN 4:43-5 12:52-5 17:26-5 32:22-4 51:03-4 71:53-5 110:58-5 112:29-5
50 92456 TELENOR MOBIL 4:43-5 8:09-5 4:34-3 14:56-4 18:41-4 20:50-5 39:05-5 1:31-5
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-82 3-85 4-92 5-95 6-97 7-105 8-107 9-109 M-100
1 38:30 JAN TORE HENRIKSEN 2:11-1 7:22-1 11:00-1 16:23-1 23:55-1 28:13-1 32:15-1 35:20-1 37:37-1 38:30-1
50 63793 HENRIKSENS CONS  2:11-1 5:11-1 3:38-1 5:23-1 7:32-1 4:18-1 4:02-1 3:05-1 2:17-1 0:53-1
  DISK BJARTE DYNGJELAND 81;3:27 82;8:15 85;16:07 92;24:09 97;62:29 100;70:05 250;70:14 254;3:15
10 200 EMIT  
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-92 5-93 6-95 7-96 8-97 9-107 10-109 M-100
1 71:53 KJETIL NESKVERN 4:13-2 17:03-2 22:30-2 35:20-2 44:02-1 50:50-1 56:43-1 62:04-1 67:32-1 70:49-1 71:53-1
50 60552   4:13-2 12:50-2 5:27-2 12:50-1 8:42-1 6:48-1 5:53-1 5:21-1 5:28-1 3:17-1 1:04-1
2 98:41 SVEIN TRYTI 3:31-1 12:03-1 16:54-1 34:36-1 44:51-2 52:46-2 66:26-2 87:11-2 92:54-2 97:19-2 98:41-2
50 82375 ABB 3:31-1 8:32-1 4:51-1 17:42-2 10:15-2 7:55-2 13:40-2 20:45-2 5:43-2 4:25-2 1:22-2
  DISK SVEIN KLAUSEN 80;3:36 82;12:30 87;17:21 92;57:34 100;59:43 250;59:51 254;3:15
10 402408 REAL  
  DISK BIRGIT KORVALD 81;3:25 82;9:41 85;15:19 92;27:00 95;52:11 97;57:21 107;67:46 109;71:48 100;72:52 250;72:57
10 79232 KOLL  
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-87 4-88 5-90 6-91 7-92 8-93 9-95 10-96 11-97 12-105 13-107 14-109 M-100
  DISK DAG AKSNES 80;2:19 82;8:18 87;14:10 88;18:33 90;25:39 91;43:48 92;47:13 93;52:03 119;60:21 95;60:52 96;68:19 100;74:50 250;74:55
10 86918 NIFU