RESULTAT P16 BURUDVANN, LOMMEDALEN 19.8.2003
Arrangør: KVÆRNER
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
81513 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO DISK 50
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 77377 TRINE STRØMSTAD TELENOR  57:54:00 50
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 91:41:00 50
3 96109 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 98:22:00 50
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 80000 ELLE MELBYE ELLE AS 60:54:00 50
2 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 70:56:00 50
3 71582 KARI SEEM BREVPOST 71:07:00 50
4 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 74:33:00 50
5 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 85:13:00 50
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 57:31:00 50
2 78976 LILLA MADSEN FBI 60:33:00 50
3 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 65:28:00 50
4 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR  75:15:00 50
5 67015 ANN-MARIE KJOS HYDRO 75:51:00 50
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK 50
87021 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET DISK 50
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 81:23:00 50
Resultat klasse HA (LANG)
1 401064 EIVIND HOFF NORDEA 59:44:00 103
2 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 59:52:00 102
3 295399 TERJE  NÆSS STATSBYGG 69:32:00 92
4 89478 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 74:32:00 86
5 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 88:57:00 71
22410 TROND BJERKE PROCORP DISK 10
64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 DISK 10
80778 ROGER BIRKELAND TELENOR  DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 31720 FREDRIK KRISTIANSEN TELENOR  91:14:00 103
2 80784 KETIL RISVOLL TELENOR  98:13:00 96
3 97771 TOM ERIK VÅGEN NORDEA 98:23:00 94
4 60718 STEINAAR DANIELSEN BRØBIL 98:40:00 93
5 67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL 116:43:00 75
81569 JON WØLLO ALFA LAVAL DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 97861 ANDERS GRENDAL AAS-JACOBSEN 67:14:00 103
2 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 70:47:00 99
3 400366 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN HAFSLUND 74:47:00 94
4 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 76:27:00 91
5 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 78:20:00 89
6 94074 TORGRIM  ENGELL AMERSHAM 80:17:00 87
7 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 81:18:00 86
8 68425 KARL VEASTAD ATN 86:55:00 81
9 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 88:21:00 79
10 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 90:01:00 78
11 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 92:54:00 75
12 80094 CLAUS F. CLASEN IF 93:44:00 74
13 400270 TORE LØBERG LMI 94:23:00 73
14 79943 HELGE  VATN HYDRO OSLO 110:30:00 57
15 81420 TERJE HEGGELUND INTERCONSULT BIL 134:29:00 50
480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS.  DISK 10
78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE DISK 10
79726 GEIR HANESAND ATN DISK 10
79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO DISK 10
83232 STEINAR LÅG INMARSAT DISK 10
84978 PER KAARBY DINAMO DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE  MATHISEN HYDRO OSLO 42:44:00 103
2 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 46:37:00 99
3 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 53:36:00 91
4 36340 JOHN HANSEN AB PIL 62:04:00 81
5 78693 RICHARD BLOM FBI 69:30:00 74
6 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 71:34:00 72
7 76039 FINN GANGE NVE 78:30:00 65
79998 PER CHR ALSGAARD HYDRO OSLO DISK 10
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 51:50:00 103
2 79791 JOHN TH  PETERSEN NORDEA 54:28:00 100
3 80440 KARL ORUD MORECOM 55:18:00 98
4 400900 HELGE  BJAALAND ELLE AS 58:12:00 94
5 39551 ARNE EDVINSEN DNB 63:17:00 89
6 76042 EGIL HUSETH BLOM 64:31:00 88
7 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 64:40:00 88
8 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 64:43:00 88
9 82204 PER NERMO ICG BIL 72:24:00 80
10 79717 KNUT ERIK  ØSTENGEN ATN 74:30:00 78
11 79715 HELGE  STENSETH ATN 78:30:00 74
12 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 78:56:00 73
13 82214 REIDAR  KIERULF RKP 95:17:00 57
14 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 99:40:00 53
98667 TORMOD CLEMETSEN CSC DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 54:23:00 50
2 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 54:46:00 50
3 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 57:41:00 50
4 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 65:15:00 50
5 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 83:02:00 50
6 80610 BJØRN  LARSSEN OSLO LÆRERNE 83:47:00 50
7 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 91:40:00 50
8 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR  92:49:00 50
80728 TOM IBSEN UBIL DISK 50
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23140 HENRIK HVOSLEF VEGDIREKTORATET 48:52:00 50
2 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 50:49:00 50
3 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 54:12:00 50
4 78975 ØYSTEIN  MADSEN AMERSHAM 59:38:00 50
5 63817 HELGE KVAASE HIAK 66:11:00 50
6 79724 SIGFRED  FAGERVIK ATN 66:54:00 50
7 80754 OLAF  OPLAND OLAV THON BIL 70:41:00 50
8 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 73:50:00 50
9 79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 74:45:00 50
10 87017 LEIF BRÅTEN CSC 76:04:00 50
11 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 78:24:00 50
12 96640 JON C FOUGNER FUGRO 81:26:00 50
13 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC  118:02:00 50
28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA DISK 50
400564 ARNE JORDAL SAS DISK 50
76211 BJØRN ECKSTRØM NVE DISK 50
78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA DISK 50
82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS DISK 50
82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET DISK 50
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 87022 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 56:08:00 50
2 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 57:15:00 50
3 23713 SVEIN KVALHEIM BT 62:56:00 50
4 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 63:58:00 50
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 64:19:00 50
6 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 72:18:00 50
7 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR  73:35:00 50
86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET DISK 50
98666 SVEIN FORTHUN HIO DISK 50
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 54:51:00 50
2 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 63:44:00 50
3 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 65:02:00 50
4 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 83:25:00 50
80785 SVEIN KILDAL TELENOR  DISK 50
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 50:59:00 50
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 80:13:00 50
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN DISK 50
Resultat klasse N (N)
1 69026 RASMUS K. SKAARE KOLL 32:06:00 50
2 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 51:55:00 50
3 81419 KATINKA B. GANGE NVE 64:45:00 50
28186 KARI-ANN O. BIRKELAND STATOIL DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO 47:08:00 50
2 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 49:59:00 50
3 81583 HELGE FARDAL OSLO KOMMUNE 69:02:00 50
4 80137 BRITT TORUNN HOVE TFL 81:07:00 50
5 92456 KIM JOHANNESSEN TELENOR MOBIL 112:29:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  38:30:00 50
2 200 BJARTE DYNGJELAND EMIT DISK 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 60552 KJETIL NESKVERN 71:53:00 50
2 82375 SVEIN TRYTI ABB 98:41:00 50
402408 SVEIN KLAUSEN REAL DISK 10
79232 BIRGIT KORVALD KOLL DISK 10
Resultat klasse ÅL (LANG)
86918 DAG AKSNES NIFU DISK 10
Totalt antall løpere: 136 Disk: 32
Arrangører:
39181 LARS EVAN PETTERSON NVE H9 50
26260 OLA KJELDSEN NVE H10 50
66677 ERIK KIELLAND NVE H12 50
78656 ARNE M. TORGERSEN NVE H5-6 50