Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-57 3-33 4-35 5-34 6-48 7-50 8-56 9-52 M-100
1 53:27 ANNY ØEN 2:43-1 5:27-1 13:16-1 21:46-1 27:56-1 35:33-1 40:10-1 51:33-1 52:36-1 53:27-1
30655REITANGRUPPEN 2:43-1 2:44-1 7:49-1 8:30-1 6:10-1 7:37-1 4:37-1 11:23-1 1:03-1 0:51-1
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-57 3-33 4-35 5-34 6-48 7-50 8-56 9-52 M-100
1 62:34 HILDE STÅHLBRAND 4:22-2 7:56-3 15:14-3 23:29-3 32:25-1 43:02-1 50:02-1 59:29-1 61:16-1 62:34-1
23224KJELSÅS 4:22-2 3:34-3 7:18-3 8:15-1 8:56-1 10:37-2 7:00-2 9:27-2 1:47-3 1:18-3
2 66:40 RAGNHILD STEENSGAARD 3:10-1 5:54-1 11:31-1 20:21-1 40:57-2 49:01-2 56:06-2 64:16-2 65:43-2 66:40-2
79786NORDEA 3:10-1 2:44-1 5:37-1 8:50-3 20:36-2 8:04-1 7:05-3 8:10-1 1:27-1 0:57-1
3 89:24 MARIA TORGERSEN 4:26-3 7:43-2 15:00-2 23:23-2 44:45-3 62:48-3 69:27-3 86:30-3 88:08-3 89:24-3
91550NORGES BANK 4:26-3 3:17-2 7:17-2 8:23-2 21:22-3 18:03-3 6:39-1 17:03-3 1:38-2 1:16-2
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-57 3-33 4-35 5-34 6-48 7-50 8-56 9-52 M-100
1 64:10 KARI HOLST 4:20-1 8:57-1 15:57-1 23:55-1 31:31-1 47:22-1 53:17-1 61:46-1 63:00-1 64:10-1
23444CSC 4:20-1 4:37-1 7:00-1 7:58-1 7:36-2 15:51-4 5:55-1 8:29-1 1:14-1 1:10-2
2 85:42 MARIT VÅGSNES 6:45-2 14:03-2 28:52-3 37:07-2 44:04-2 50:54-2 65:46-2 82:37-2 84:34-2 85:42-2
36821ULLEVÅL SYKEHUS 6:45-2 7:18-3 14:49-4 8:15-2 6:57-1 6:50-1 14:52-4 16:51-3 1:57-2 1:08-1
3 91:24 ANITHA OLSEN 10:27-3 16:36-3 28:16-2 39:17-3 52:07-3 65:26-3 76:29-3 87:29-3 89:36-3 91:24-3
68333NORGES BANK 10:27-3 6:09-2 11:40-3 11:01-3 12:50-3 13:19-2 11:03-2 11:00-2 2:07-3 1:48-3
4 131:00 BRITA BERGHOLT 17:51-4 30:19-4 41:44-4 53:31-4 67:27-4 81:49-4 94:20-4 125:44-4 129:06-4 131:00-4
80613OSLO LÆRERNE 17:51-4 12:28-4 11:25-2 11:47-4 13:56-4 14:22-3 12:31-3 31:24-4 3:22-4 1:54-4
  DISK ELLE MELBYE 31;3:18 57;6:35 33;11:16 35;17:34 34;25:12 48;38:40 100;54:09 250;54:21
80000ELLE BIL 
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-57 2-54 3-58 4-34 5-48 6-50 7-56 8-52 M-100
1 45:06 INGRID LOME-HAGMAN 3:48-1 9:51-1 14:03-1 19:39-1 26:48-1 33:29-1 42:38-1 44:00-1 45:06-1
69021KOLBOTN &SKIMT 3:48-1 6:03-2 4:12-1 5:36-2 7:09-1 6:41-4 9:09-3 1:22-1 1:06-1
2 53:16 UNNI DRAGE 6:22-5 11:03-2 15:53-2 20:46-2 32:27-2 37:44-2 47:03-2 52:09-2 53:16-2
78969KVÆRNER OSLO 6:22-5 4:41-1 4:50-2 4:53-1 11:41-3 5:17-1 9:19-4 5:06-6 1:07-2
3 54:56 ELISABETH IBSEN 4:25-4 11:44-4 16:43-3 22:53-3 35:27-4 42:19-3 51:50-3 53:31-3 54:56-3
80730UNIVERSITETET 4:25-4 7:19-5 4:59-3 6:10-4 12:34-5 6:52-5 9:31-5 1:41-3 1:25-5
4 56:54 WENCHE BERTELSEN 8:03-6 14:54-6 20:22-6 26:08-5 38:25-5 44:46-4 53:43-4 55:36-4 56:54-4
78369OSLO LÆRERNE 8:03-6 6:51-3 5:28-5 5:46-3 12:17-4 6:21-2 8:57-2 1:53-5 1:18-4
5 59:37 LILLA MADSEN 3:53-2 14:52-5 19:54-5 26:05-4 35:00-3 47:58-5 56:44-5 58:22-5 59:37-5
78976FBI 3:53-2 10:59-6 5:02-4 6:11-5 8:55-2 12:58-6 8:46-1 1:38-2 1:15-3
6 62:51 JORUNN SOLHEIM 4:10-3 11:12-3 17:52-4 27:37-6 43:08-6 49:36-6 59:37-6 61:22-6 62:51-6
80782TELENOR 4:10-3 7:02-4 6:40-6 9:45-6 15:31-6 6:28-3 10:01-6 1:45-4 1:29-6
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-46 10-48 11-50 12-51 13-52 M-100
1 67:53 FREDRIK KRISTIANSEN 3:20-4 9:16-2 15:30-2 20:28-2 29:58-2 33:27-2 38:56-2 45:07-1 51:06-1 55:10-1 59:08-1 62:56-1 67:04-1 67:53-1
31720TELENOR 3:20-4 5:56-1 6:14-3 4:58-2 9:30-2 3:29-2 5:29-2 6:11-1 5:59-2 4:04-4 3:58-2 3:48-2 4:08-1 0:49-1
2 71:54 PÅL WINSENTS 3:04-1 9:15-1 13:50-1 18:19-1 27:42-1 31:08-1 35:34-1 48:16-2 53:25-2 57:13-2 61:31-2 66:08-2 70:32-2 71:54-2
80098JANSSEN CILAG 3:04-1 6:11-2 4:35-1 4:29-1 9:23-1 3:26-1 4:26-1 12:42-4 5:09-1 3:48-3 4:18-3 4:37-4 4:24-2 1:22-5
3 88:22 ESPEN EGNER 3:17-3 11:09-3 18:03-4 25:22-4 36:33-3 41:27-4 48:11-3 55:27-3 63:34-3 72:45-3 77:20-3 81:50-3 87:07-3 88:22-3
68571SCANDPOWER 3:17-3 7:52-4 6:54-5 7:19-4 11:11-3 4:54-4 6:44-3 7:16-2 8:07-5 9:11-6 4:35-4 4:30-3 5:17-4 1:15-4
4 98:49 JON WØLLO 3:05-2 11:25-5 16:13-3 21:59-3 37:25-4 41:06-3 56:05-4 69:00-4 82:35-5 85:43-5 89:32-5 92:53-4 97:44-4 98:49-4
81509ALFA LAVEL 3:05-2 8:20-5 4:48-2 5:46-3 15:26-5 3:41-3 14:59-6 12:55-5 13:35-6 3:08-1 3:49-1 3:21-1 4:51-3 1:05-3
5 103:03 SVEN RINGSTAD 4:32-5 11:15-4 20:03-5 28:25-5 40:51-5 48:28-5 58:44-5 72:19-5 78:18-4 81:49-4 89:06-4 95:26-5 102:05-5 103:03-5
97437MALTHE 4:32-5 6:43-3 8:48-6 8:22-5 12:26-4 7:37-6 10:16-5 13:35-6 5:59-2 3:31-2 7:17-5 6:20-5 6:39-5 0:58-2
6 121:08 PÅL RYLANDSHOLM 7:13-6 19:30-6 25:44-6 34:22-6 57:14-6 63:55-6 72:21-6 80:59-6 89:04-6 96:02-6 104:17-6 111:58-6 119:46-6 121:08-6
81583ACCENTURE 7:13-6 12:17-6 6:14-3 8:38-6 22:52-6 6:41-5 8:26-4 8:38-3 8:05-4 6:58-5 8:15-6 7:41-6 7:48-6 1:22-5
  DISK ASLE ÅSMUL 31;2:43 33;11:00 48;31:36 50;36:44 51;40:41 52;43:56 100;44:45 250;44:52
76171LUXO 
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-57 3-33 4-35 5-34 6-48 7-50 8-56 9-52 M-100
1 42:01 PER ERIK SØRENSEN 3:19-2 6:14-2 10:51-1 16:34-1 23:00-2 29:28-2 33:14-1 40:02-1 41:07-1 42:01-1
78982NORDEA 3:19-2 2:55-5 4:37-2 5:43-3 6:26-3 6:28-3 3:46-3 6:48-2 1:05-2 0:54-3
2 44:49 SVEIN VIKHAMAR 4:03-7 6:48-3 11:45-3 16:59-2 22:51-1 29:13-1 34:54-2 41:50-2 43:55-2 44:49-2
82118LINJEGODS 4:03-7 2:45-2 4:57-3 5:14-2 5:52-1 6:22-2 5:41-7 6:56-3 2:05-14 0:54-3
3 46:02 ARNE JORDAL 3:37-3 6:59-6 12:10-4 18:13-4 24:13-3 31:13-3 36:24-3 44:02-3 45:07-3 46:02-3
400564SAS 3:37-3 3:22-10 5:11-4 6:03-5 6:00-2 7:00-4 5:11-5 7:38-6 1:05-2 0:55-5
4 49:01 ØYSTEIN MADSEN 13:13-15 15:38-13 19:47-11 24:14-9 30:41-8 36:24-4 39:53-4 47:05-4 48:08-4 49:01-4
78975AMERSHAM 13:13-15 2:25-1 4:09-1 4:27-1 6:27-4 5:43-1 3:29-2 7:12-4 1:03-1 0:53-1
5 53:29 KLAUS ENGEN 3:06-1 5:58-1 11:21-2 18:04-3 30:51-9 39:01-7 43:54-6 51:20-5 52:34-5 53:29-5
77393SND 3:06-1 2:52-4 5:23-5 6:43-6 12:47-15 8:10-7 4:53-4 7:26-5 1:14-4 0:55-5
6 53:58 KJELL SAASTAD 4:02-6 7:26-8 13:24-6 24:15-10 32:27-10 40:07-9 43:35-5 51:29-6 52:54-6 53:58-6
77363GJENSIDIGE 4:02-6 3:24-11 5:58-8 10:51-14 8:12-8 7:40-5 3:28-1 7:54-7 1:25-5 1:04-7
7 54:56 STURLE HÅNES 4:05-8 6:55-4 15:07-9 21:01-7 28:49-6 38:08-6 45:49-9 52:17-7 54:03-7 54:56-7
72556METEOROLOGEN 4:05-8 2:50-3 8:12-12 5:54-4 7:48-7 9:19-9 7:41-12 6:28-1 1:46-13 0:53-1
8 57:17 JON C FOUGNER 3:41-4 6:57-5 13:37-7 22:23-8 29:54-7 37:40-5 45:05-8 54:34-8 56:06-8 57:17-8
96640FUGRO 3:41-4 3:16-8 6:40-9 8:46-10 7:31-6 7:46-6 7:25-11 9:29-9 1:32-11 1:11-9
9 59:40 HELGE KVAASE 3:48-5 7:00-7 12:37-5 19:36-5 28:37-5 39:30-8 44:45-7 56:13-9 58:19-9 59:40-9
63817HIAK 3:48-5 3:12-6 5:37-6 6:59-7 9:01-10 10:53-10 5:15-6 11:28-14 2:06-15 1:21-14
10 68:27 LEIF BRÅTEN 4:21-9 7:42-9 13:39-8 20:42-6 28:08-4 50:05-10 56:07-10 65:46-10 67:13-10 68:27-10
87017CSC 4:21-9 3:21-9 5:57-7 7:03-8 7:26-5 21:57-15 6:02-8 9:39-10 1:27-7 1:14-10
11 69:15 SVERRE FARSTADVOLL 5:49-12 9:04-11 22:54-12 31:02-11 39:40-11 51:09-11 57:47-11 66:43-11 68:09-11 69:15-11
89773PETEC 5:49-12 3:15-7 13:50-14 8:08-9 8:38-9 11:29-13 6:38-9 8:56-8 1:26-6 1:06-8
12 75:46 MAGNE FJELD 4:27-10 9:00-10 17:47-10 35:20-14 45:40-14 54:27-13 61:15-12 72:53-12 74:28-12 75:46-12
79822ELKEM 4:27-10 4:33-12 8:47-13 17:33-15 10:20-14 8:47-8 6:48-10 11:38-15 1:35-12 1:18-12
13 76:45 PER E STÅHLBRAND 11:45-13 16:54-14 23:43-13 32:52-12 42:32-12 53:40-12 63:30-13 73:54-13 75:25-13 76:45-13
23225RIKSHOSPITALET 11:45-13 5:09-13 6:49-10 9:09-11 9:40-12 11:08-11 9:50-14 10:24-12 1:31-9 1:20-13
14 78:20 ERICH STURM 12:56-14 18:06-15 25:04-14 34:16-13 44:03-13 55:12-14 64:51-14 75:28-14 76:56-14 78:20-14
79718ATN 12:56-14 5:10-14 6:58-11 9:12-12 9:47-13 11:09-12 9:39-13 10:37-13 1:28-8 1:24-15
15 90:30 TOM JARLE SIVESIND 4:59-11 12:14-12 26:53-15 36:57-15 46:10-15 65:39-15 77:55-15 87:44-15 89:15-15 90:30-15
79851NRK 4:59-11 7:15-15 14:39-15 10:04-13 9:13-11 19:29-14 12:16-15 9:49-11 1:31-9 1:15-11
  DISK SIGFRED FAGERVIK 31;4:15 57;7:26 33;14:09 35;20:14 34;27:19 48;33:47 56;44:49 52;45:56 100;46:56 250;50:17
79724ATN 
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-57 2-54 3-58 4-34 5-48 6-50 7-56 8-52 M-100
1 45:13 ÅGE ØYVANN 3:34-4 7:53-1 11:38-1 16:34-1 31:01-4 36:40-3 43:15-2 44:17-1 45:13-1
63769HYDRO OSLO 3:34-4 4:19-1 3:45-1 4:56-3 14:27-6 5:39-5 6:35-1 1:02-1 0:56-1
2 45:59 ØIVIND REPPESGÅRD 3:39-5 10:42-7 16:20-7 21:04-6 28:01-2 32:41-1 42:53-1 44:55-2 45:59-2
71563ATN 3:39-5 7:03-7 5:38-7 4:44-2 6:57-1 4:40-2 10:12-9 2:02-8 1:04-4
3 46:26 ARNE CHR SCHEIE 3:32-3 8:35-2 12:47-2 18:25-2 27:37-1 34:57-2 43:53-3 45:11-3 46:26-3
68197PRIVAT 3:32-3 5:03-2 4:12-3 5:38-6 9:12-3 7:20-8 8:56-5 1:18-4 1:15-7
4 49:32 SIGURD MELSOM 3:57-7 10:04-6 14:16-5 24:22-7 35:30-7 40:22-5 47:17-4 48:34-4 49:32-4
89510KJELSÅS 3:57-7 6:07-5 4:12-3 10:06-9 11:08-5 4:52-3 6:55-2 1:17-3 0:58-2
5 50:34 SVEIN KVALHEIM 3:19-1 9:29-5 13:19-3 18:31-3 35:39-8 39:28-4 48:26-5 49:36-5 50:34-5
23713BT 3:19-1 6:10-6 3:50-2 5:12-5 17:08-8 3:49-1 8:58-6 1:10-2 0:58-2
6 52:43 HANS SÆTREVIK 4:04-9 14:47-9 19:41-9 26:59-9 34:52-5 41:19-6 50:06-6 51:28-6 52:43-6
80781TELENOR 4:04-9 10:43-9 4:54-6 7:18-8 7:53-2 6:27-7 8:47-4 1:22-5 1:15-7
7 53:47 HARALD BIRKELAND 3:40-6 9:25-4 13:56-4 19:03-4 35:07-6 41:28-7 51:01-7 52:39-7 53:47-7
86524RIKSHOSPITALET 3:40-6 5:45-4 4:31-5 5:07-4 16:04-7 6:21-6 9:33-7 1:38-6 1:08-5
8 61:34 RONALD INGLINGSTAD 3:27-2 8:51-3 14:57-6 19:40-5 29:17-3 47:12-8 55:06-8 60:20-8 61:34-8
88989NORDEA 3:27-2 5:24-3 6:06-8 4:43-1 9:37-4 17:55-9 7:54-3 5:14-9 1:14-6
9 62:18 SVEIN FORTHUN 4:00-8 11:53-8 18:41-8 25:32-8 43:58-9 49:09-9 58:58-9 60:58-9 62:18-9
39225HIO 4:00-8 7:53-8 6:48-9 6:51-7 18:26-9 5:11-4 9:49-8 2:00-7 1:20-9
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-57 2-54 3-58 4-34 5-48 6-50 7-56 8-52 M-100
1 39:51 JOHAN THEISEN 3:33-1 8:34-1 12:25-1 17:40-1 25:10-1 29:15-1 37:09-1 38:46-1 39:51-1
96765KLP FORSIKRING 3:33-1 5:01-1 3:51-2 5:15-3 7:30-1 4:05-1 7:54-3 1:37-4 1:05-4
2 45:13 KJELL HAUEN ERIKSEN 3:39-2 9:54-3 13:36-3 18:15-2 32:15-4 36:35-2 43:13-2 44:18-2 45:13-2
82227NORGES BANK 3:39-2 6:15-4 3:42-1 4:39-1 14:00-6 4:20-2 6:38-1 1:05-1 0:55-1
3 49:24 OLE SANNES 4:08-3 9:36-2 13:33-2 18:48-3 26:54-2 38:39-4 46:22-3 48:22-3 49:24-3
401123ROXAR BIL 4:08-3 5:28-2 3:57-3 5:15-3 8:06-3 11:45-7 7:43-2 2:00-5 1:02-3
4 54:50 MAGNE GRANDE 5:25-5 13:42-5 19:22-5 25:45-5 33:40-5 41:52-5 50:27-4 53:39-4 54:50-4
82190FBI 5:25-5 8:17-5 5:40-6 6:23-6 7:55-2 8:12-5 8:35-4 3:12-7 1:11-5
5 58:54 TOR E HENRIKSEN 4:43-4 10:51-4 15:15-4 20:26-4 30:18-3 36:48-3 56:38-5 57:53-5 58:54-5
401144PRIVAT 4:43-4 6:08-3 4:24-4 5:11-2 9:52-4 6:30-3 19:50-8 1:15-2 1:01-2
6 66:34 ARNE KJELL SVENDSEN 10:35-8 23:23-7 28:22-7 34:31-6 46:39-6 53:49-6 63:32-6 65:07-6 66:34-6
23313NORWELD 10:35-8 12:48-7 4:59-5 6:09-5 12:08-5 7:10-4 9:43-5 1:35-3 1:27-6
7 94:23 ERIK KIELLAND 5:38-6 17:08-6 27:41-6 41:18-7 58:16-7 72:07-7 88:21-7 91:40-7 94:23-7
66677NVE 5:38-6 11:30-6 10:33-8 13:37-8 16:58-7 13:51-8 16:14-6 3:19-8 2:43-7
8 101:49 HAROLD OLSEN 8:13-7 23:58-8 34:15-8 45:59-8 66:43-8 78:22-8 95:55-8 99:01-8 101:49-8
79886POSTEN 8:13-7 15:45-8 10:17-7 11:44-7 20:44-8 11:39-6 17:33-7 3:06-6 2:48-8
  DISK GEORG LUND 57;4:42 54;12:41 58;18:26 34;31:35 48;41:41 50;48:28 56;57:46 52;59:41 250;61:17
77364LAGMANNSRETTEN 
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-57 2-54 3-58 4-34 5-48 6-50 7-56 8-52 M-100
1 46:17 KÅRE HOLT HANSEN 3:50-1 9:27-2 14:02-2 20:31-2 29:59-1 35:09-1 44:04-1 45:16-1 46:17-1
70708DNB FINANS 3:50-1 5:37-2 4:35-2 6:29-2 9:28-1 5:10-1 8:55-2 1:12-1 1:01-1
2 58:26 JAN H TVETEN 3:55-2 9:06-1 13:32-1 19:54-1 34:55-2 43:41-2 55:09-2 56:41-2 58:26-2
78389PLATOU IL 3:55-2 5:11-1 4:26-1 6:22-1 15:01-3 8:46-3 11:28-4 1:32-2 1:45-4
3 60:23 ØRNULF FINSTAD 5:43-4 14:10-4 19:42-4 26:37-3 42:46-4 49:25-4 57:37-4 59:09-3 60:23-3
79725ATN 5:43-4 8:27-4 5:32-4 6:55-3 16:09-4 6:39-2 8:12-1 1:32-2 1:14-2
4 60:33 BJØRN LARSSON 4:20-3 11:13-3 16:42-3 27:38-4 38:00-3 47:06-3 57:18-3 59:10-4 60:33-4
75943PRIVAT 4:20-3 6:53-3 5:29-3 10:56-4 10:22-2 9:06-4 10:12-3 1:52-4 1:23-3
  DISK THORSTEN SMALBERGET 54;21:19 58;27:11 34;34:02 100;78:00 250;78:17
30982PAKKEPOST 
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-46 10-48 11-50 12-51 13-52 M-100
1 52:52 HALLVARD FJÆR 2:23-1 7:05-1 11:04-1 15:19-1 23:27-1 26:23-1 30:21-1 35:28-1 39:17-1 42:17-1 45:38-1 48:45-1 52:01-1 52:52-1
80593IFE 2:23-1 4:42-1 3:59-1 4:15-2 8:08-3 2:56-3 3:58-2 5:07-5 3:49-1 3:00-4 3:21-4 3:07-5 3:16-1 0:51-11
2 57:18 ANDERS GRENDAHL 2:38-5 7:32-2 11:52-2 17:26-3 26:05-3 29:00-3 33:02-2 38:08-2 42:46-2 46:01-2 49:06-2 52:11-2 56:34-2 57:18-2
97861AAS-JAKOBSEN 2:38-5 4:54-2 4:20-2 5:34-11 8:39-4 2:55-2 4:02-3 5:06-4 4:38-3 3:15-6 3:05-1 3:05-4 4:23-14 0:44-1
3 58:22 JON FIXDAL 2:51-11 8:22-9 14:01-9 17:48-6 25:43-2 28:47-2 33:18-3 38:09-3 43:04-3 46:49-3 50:17-3 53:11-3 57:32-3 58:22-3
89777MILJØVERNDEP 2:51-11 5:31-8 5:39-11 3:47-1 7:55-2 3:04-4 4:31-6 4:51-1 4:55-5 3:45-13 3:28-7 2:54-1 4:21-13 0:50-9
4 59:31 DAG MAGNAR EVJE 2:42-6 7:40-3 12:34-4 17:06-2 26:09-4 29:43-4 34:02-4 38:54-4 43:49-4 47:23-4 51:27-4 55:01-4 58:41-4 59:31-4
80715AMERSHAM 2:42-6 4:58-3 4:54-7 4:32-7 9:03-5 3:34-9 4:19-5 4:52-2 4:55-5 3:34-8 4:04-11 3:34-9 3:40-3 0:50-9
5 61:58 VIDAR SVENDSEN 2:50-10 8:21-8 13:05-5 17:30-4 26:40-5 29:44-5 34:24-5 40:38-5 46:33-5 50:12-5 53:35-5 57:28-5 61:07-5 61:58-5
80606NLH-BIL NIJOS 2:50-10 5:31-8 4:44-4 4:25-5 9:10-6 3:04-4 4:40-9 6:14-11 5:55-11 3:39-11 3:23-6 3:53-12 3:39-2 0:51-11
6 65:42 ØISTEIN BØE 2:44-7 8:03-6 13:51-8 19:34-9 29:39-9 33:10-8 37:44-6 43:18-6 48:55-6 53:08-6 57:23-7 61:00-7 64:46-6 65:42-6
80531HYDRO BERGEN 2:44-7 5:19-6 5:48-12 5:43-13 10:05-13 3:31-8 4:34-7 5:34-7 5:37-8 4:13-16 4:15-13 3:37-10 3:46-7 0:56-17
7 65:58 ARNE M TORGERSEN 2:33-3 9:25-14 14:12-10 22:13-13 30:04-11 34:26-11 39:03-10 44:01-7 51:16-10 54:06-7 57:20-6 60:24-6 65:12-7 65:58-7
78656NVE 2:33-3 6:52-17 4:47-6 8:01-20 7:51-1 4:22-19 4:37-8 4:58-3 7:15-15 2:50-1 3:14-2 3:04-2 4:48-16 0:46-2
8 67:02 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN 2:23-1 7:56-5 18:34-18 23:22-15 32:56-15 37:04-16 42:05-14 47:51-13 51:57-11 55:23-10 59:26-9 62:30-8 66:15-8 67:02-8
400366HAFSLUND 2:23-1 5:33-10 10:38-20 4:48-8 9:34-9 4:08-18 5:01-13 5:46-8 4:06-2 3:26-7 4:03-10 3:04-2 3:45-6 0:47-5
9 68:22 VIGGO MADSEN 2:44-7 8:32-11 13:16-6 17:33-5 26:52-6 30:55-6 40:10-13 46:32-10 51:14-9 54:50-9 60:03-10 63:45-9 67:36-9 68:22-9
92513PRIVAT 2:44-7 5:48-13 4:44-4 4:17-3 9:19-7 4:03-17 9:15-19 6:22-14 4:42-4 3:36-9 5:13-16 3:42-11 3:51-9 0:46-2
10 70:37 HELGE VATN 2:35-4 8:15-7 13:31-7 17:54-7 28:36-7 32:00-7 42:26-16 47:42-12 55:13-13 58:09-12 62:00-11 65:57-10 69:49-10 70:37-10
79943HYDRO OSLO 2:35-4 5:40-12 5:16-8 4:23-4 10:42-19 3:24-7 10:26-20 5:16-6 7:31-17 2:56-3 3:51-8 3:57-13 3:52-10 0:48-6
11 72:30 STEINAR MYRABØ 3:11-15 8:50-12 15:28-11 20:23-11 29:59-10 33:39-10 38:47-9 45:06-9 50:56-8 54:40-8 58:53-8 68:02-12 71:44-11 72:30-11
71668BRØBIL 3:11-15 5:39-11 6:38-14 4:55-9 9:36-10 3:40-11 5:08-14 6:19-13 5:50-9 3:44-12 4:13-12 9:09-20 3:42-5 0:46-2
12 72:48 PAAL W HANSSEN 3:51-17 9:54-16 17:01-15 21:57-12 31:43-13 35:22-14 40:08-12 46:38-11 52:35-12 56:20-11 62:33-12 67:05-11 71:47-12 72:48-12
86102NORAUDIT 3:51-17 6:03-15 7:07-15 4:56-10 9:46-11 3:39-10 4:46-10 6:30-15 5:57-12 3:45-13 6:13-19 4:32-16 4:42-15 1:01-19
13 73:47 STEIN H. HAGEN 4:32-18 9:35-15 16:46-14 22:25-14 32:22-14 35:09-13 38:36-8 49:34-14 56:57-14 59:47-13 63:41-13 68:55-13 72:53-13 73:47-13
480247STEIN HAGEN CONS. 4:32-18 5:03-4 7:11-16 5:39-12 9:57-12 2:47-1 3:27-1 10:58-18 7:23-16 2:50-1 3:54-9 5:14-19 3:58-12 0:54-15
14 75:11 TORE RINGERIKE 3:05-13 10:23-17 15:54-13 23:27-16 34:02-17 37:25-17 42:21-15 49:43-15 58:43-15 63:28-15 66:50-14 70:22-14 74:18-14 75:11-14
23435DNB 3:05-13 7:18-18 5:31-9 7:33-19 10:35-16 3:23-6 4:56-12 7:22-17 9:00-19 4:45-17 3:22-5 3:32-7 3:56-11 0:53-14
15 78:23 JAN S. OSEASSEN 5:47-20 11:59-18 17:35-16 23:54-17 33:20-16 37:03-15 42:52-17 56:15-19 62:08-16 65:20-16 68:40-16 71:47-15 77:31-16 78:23-15
79996HYDRO OSLO 5:47-20 6:12-16 5:36-10 6:19-17 9:26-8 3:43-12 5:49-16 13:23-19 5:53-10 3:12-5 3:20-3 3:07-5 5:44-20 0:52-13
16 78:58 TORGRIM ENGELL 2:49-9 7:55-4 12:24-3 19:07-8 29:25-8 33:15-9 38:09-7 44:13-8 50:39-7 62:56-14 67:44-15 72:13-16 77:24-15 78:58-16
94074AMERSHAM 2:49-9 5:06-5 4:29-3 6:43-18 10:18-14 3:50-13 4:54-11 6:04-9 6:26-13 12:17-20 4:48-15 4:29-15 5:11-19 1:34-20
17 84:37 KARL VEASTAD 3:31-16 9:19-13 15:52-12 20:19-10 30:55-12 34:55-12 39:13-11 62:06-20 67:21-20 70:58-20 76:28-19 80:01-18 83:49-17 84:37-17
68425ATN 3:31-16 5:48-13 6:33-13 4:27-6 10:36-18 4:00-15 4:18-4 22:53-20 5:15-7 3:37-10 5:30-18 3:33-8 3:48-8 0:48-6
18 85:48 CLAUS F. CLASEN 5:25-19 13:46-20 21:27-19 27:21-19 37:56-18 42:21-18 48:15-18 55:24-18 66:59-19 70:45-18 75:29-17 79:56-17 84:53-18 85:48-18
80094IF 5:25-19 8:21-19 7:41-17 5:54-14 10:35-16 4:25-20 5:54-17 7:09-16 11:35-20 3:46-15 4:44-14 4:27-14 4:57-18 0:55-16
19 86:15 ROAR SIGURDSEN 3:00-12 8:29-10 17:46-17 24:04-18 38:54-19 42:44-19 48:30-19 54:46-16 63:45-18 70:24-17 75:38-18 80:28-19 85:19-19 86:15-19
79180RINGNES 3:00-12 5:29-7 9:17-19 6:18-16 14:50-20 3:50-13 5:46-15 6:16-12 8:59-18 6:39-18 5:14-17 4:50-18 4:51-17 0:56-17
20 97:02 TERJE HEGGELUND 3:10-14 13:38-19 22:26-20 28:34-20 39:00-20 43:00-20 49:08-20 55:14-17 62:09-17 70:46-19 87:51-20 92:34-20 96:14-20 97:02-20
81419INTERCONSULT 3:10-14 10:28-20 8:48-18 6:08-15 10:26-15 4:00-15 6:08-18 6:06-10 6:55-14 8:37-19 17:05-20 4:43-17 3:40-3 0:48-6
  DISK SVEINUNG HARTVEDT 31;5:46 33;12:44 34;20:35 35;25:31 36;38:53 42;42:51 43;48:32 48;68:53 250;85:42
401059DNB 
  DISK STEINAR LÅG 31;3:05 33;8:21 34;13:40 35;18:26 36;27:59 42;31:25 43;44:25 46;56:46 48;60:04 50;63:51 51;67:14 52;71:40 100;72:44 250;72:48
83232INMARSAT 
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-54 2-35 3-55 4-36 5-44 6-46 7-48 8-50 9-51 10-56 11-52 M-100
1 43:28 JOHN HANSEN 5:35-2 10:23-2 14:14-1 18:21-1 26:18-3 30:09-2 33:04-2 36:27-1 39:19-1 41:54-1 42:40-1 43:28-1
36340AB PIL 5:35-2 4:48-1 3:51-1 4:07-3 7:57-3 3:51-1 2:55-1 3:23-2 2:52-2 2:35-1 0:46-1 0:48-2
2 45:45 TORE SANNES 5:35-2 10:53-3 15:34-3 19:30-3 26:07-2 31:11-3 34:14-3 37:18-2 40:07-2 43:40-2 44:56-2 45:45-2
30471CFLOOR BIL 5:35-2 5:18-3 4:41-5 3:56-2 6:37-2 5:04-3 3:03-3 3:04-1 2:49-1 3:33-4 1:16-4 0:49-4
3 46:44 ENDRE HALLAN 5:20-1 10:18-1 14:44-2 18:37-2 24:52-1 28:59-1 31:59-1 38:52-3 41:51-3 44:49-3 45:52-3 46:44-3
79089STATENS VEGVESEN 5:20-1 4:58-2 4:26-3 3:53-1 6:15-1 4:07-2 3:00-2 6:53-5 2:59-3 2:58-2 1:03-3 0:52-5
4 67:03 HARALD SVERDRUP-THYGESON 5:51-4 14:48-4 18:53-4 23:30-4 36:15-4 43:44-4 48:10-4 58:15-5 61:35-5 65:04-4 66:20-4 67:03-4
87016CSC 5:51-4 8:57-5 4:05-2 4:37-4 12:45-6 7:29-4 4:26-5 10:05-6 3:20-4 3:29-3 1:16-4 0:43-1
5 70:15 FINN GANGE 7:05-5 17:03-6 21:37-5 26:44-5 38:10-5 47:20-5 50:36-5 56:16-4 59:49-4 68:25-5 69:27-5 70:15-5
76039NVE 7:05-5 9:58-6 4:34-4 5:07-5 11:26-5 9:10-5 3:16-4 5:40-4 3:33-5 8:36-6 1:02-2 0:48-2
6 79:50 JOHN RAVLO 8:03-6 16:18-5 21:59-6 28:33-6 39:54-6 51:39-6 56:39-6 62:09-6 70:56-6 77:01-6 78:44-6 79:50-6
78628ENVIRO ENERGI 8:03-6 8:15-4 5:41-6 6:34-6 11:21-4 11:45-6 5:00-6 5:30-3 8:47-6 6:05-5 1:43-6 1:06-6
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-54 2-35 3-55 4-36 5-44 6-46 7-48 8-50 9-51 10-56 11-52 M-100
1 48:06 KARL ORUD 5:50-4 11:23-3 15:39-3 19:39-3 27:00-3 31:30-1 34:44-1 38:24-1 42:06-1 45:00-1 47:12-1 48:06-1
80440MORECOM 5:50-4 5:33-4 4:16-5 4:00-2 7:21-3 4:30-3 3:14-3 3:40-2 3:42-5 2:54-1 2:12-13 0:54-5
2 49:01 BJØRN GRINDE 5:11-1 10:12-1 14:04-1 17:45-1 24:38-1 32:05-3 35:43-2 39:48-2 44:19-4 47:20-3 48:14-2 49:01-2
400195FOLKEHELSA 5:11-1 5:01-1 3:52-1 3:41-1 6:53-2 7:27-10 3:38-5 4:05-6 4:31-8 3:01-2 0:54-1 0:47-1
3 50:09 ØYSTEIN KILDAHL 5:59-5 11:42-6 15:59-4 20:42-4 30:29-6 34:41-4 37:53-4 41:09-4 44:04-3 47:58-4 49:21-3 50:09-3
402635AHS 5:59-5 5:43-5 4:17-6 4:43-6 9:47-12 4:12-1 3:12-1 3:16-1 2:55-1 3:54-8 1:23-8 0:48-2
3 50:09 JON FREDRIKSEN 5:25-2 10:26-2 14:40-2 19:32-2 25:53-2 31:56-2 35:45-3 39:49-3 43:36-2 46:50-2 49:21-3 50:09-3
89526FOBIL 5:25-2 5:01-1 4:14-4 4:52-9 6:21-1 6:03-5 3:49-7 4:04-5 3:47-6 3:14-3 2:31-14 0:48-2
5 51:44 DAG TH KOLBERG 6:09-7 12:04-7 16:13-5 20:59-5 28:44-4 35:15-5 38:42-5 42:29-5 46:10-5 49:35-5 50:44-5 51:44-5
401099FOBIL 6:09-7 5:55-7 4:09-2 4:46-7 7:45-4 6:31-8 3:27-4 3:47-4 3:41-4 3:25-5 1:09-4 1:00-8
6 53:46 VIDAR BERTEIG 6:05-6 12:38-10 16:56-8 22:32-8 32:46-9 37:06-8 40:19-6 44:01-6 48:08-6 51:46-6 52:57-6 53:46-6
86376SAS 6:05-6 6:33-11 4:18-7 5:36-11 10:14-13 4:20-2 3:13-2 3:42-3 4:07-7 3:38-6 1:11-6 0:49-4
7 54:51 HASSE BERGSTRØM 6:32-10 12:25-9 16:44-7 21:21-7 30:43-7 36:56-7 40:44-7 45:37-7 49:04-7 52:46-7 53:56-7 54:51-7
87044SKI VG SKOLE 6:32-10 5:53-6 4:19-8 4:37-5 9:22-11 6:13-7 3:48-6 4:53-9 3:27-3 3:42-7 1:10-5 0:55-6
8 55:20 HELGE BJAALAND 6:18-9 12:15-8 16:24-6 20:59-5 29:40-5 35:47-6 41:06-8 46:36-8 49:53-8 53:15-8 54:21-8 55:20-8
400900ELLE AS 6:18-9 5:57-8 4:09-2 4:35-4 8:41-8 6:07-6 5:19-11 5:30-12 3:17-2 3:22-4 1:06-2 0:59-7
9 61:27 TROND WETTERGREEN 6:12-8 11:27-4 19:44-10 23:56-10 33:00-10 38:35-9 42:35-9 46:59-9 54:07-10 58:36-9 59:59-9 61:27-9
82115ANDVORD 6:12-8 5:15-3 8:17-13 4:12-3 9:04-9 5:35-4 4:00-9 4:24-7 7:08-13 4:29-10 1:23-8 1:28-13
10 62:08 KNUT ERIK ØSTENGEN 6:56-11 13:23-11 17:58-9 22:47-9 31:27-8 39:04-10 43:35-10 48:29-10 53:32-9 59:49-10 61:03-10 62:08-10
79717ATN 6:56-11 6:27-10 4:35-9 4:49-8 8:40-7 7:37-11 4:31-10 4:54-10 5:03-11 6:17-12 1:14-7 1:05-11
11 69:52 EGIL HUSETH 5:42-3 11:40-5 23:09-13 28:19-13 36:37-12 45:04-12 49:01-11 56:41-11 61:17-11 67:22-11 68:50-11 69:52-11
76042BLOM 5:42-3 5:58-9 11:29-14 5:10-10 8:18-5 8:27-12 3:57-8 7:40-14 4:36-9 6:05-11 1:28-11 1:02-9
12 71:47 HARALD WIBYE 7:37-13 16:02-12 20:56-11 26:52-11 36:02-11 48:26-13 55:17-13 60:11-13 64:50-13 68:45-12 70:44-12 71:47-12
480203DBCN 7:37-13 8:25-12 4:54-10 5:56-12 9:10-10 12:24-14 6:51-12 4:54-10 4:39-10 3:55-9 1:59-12 1:03-10
13 74:23 HELGE STENSETH 7:29-12 16:04-13 22:14-12 28:12-12 36:42-13 43:34-11 53:03-12 57:55-12 63:45-12 72:11-13 73:18-13 74:23-13
79715ATN 7:29-12 8:35-13 6:10-11 5:58-13 8:30-6 6:52-9 9:29-13 4:52-8 5:50-12 8:26-13 1:07-3 1:05-11
14 120:17 ARVID RINGERIKE 9:51-14 20:32-14 28:44-14 41:44-14 54:10-14 63:43-14 92:14-14 98:20-14 107:12-14 117:22-14 118:49-14 120:17-14
78974VIKEN ENERGINETT 9:51-14 10:41-14 8:12-12 13:00-14 12:26-14 9:33-13 28:31-14 6:06-13 8:52-14 10:10-14 1:27-10 1:28-13
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-57 3-33 4-35 5-34 6-48 7-50 8-56 9-52 M-100
1 37:51 KJELL STENSTADVOLD 2:36-1 5:41-4 9:57-1 15:04-1 20:49-1 25:53-1 29:08-1 35:50-1 37:01-1 37:51-1
87052HYDRO OSLO 2:36-1 3:05-6 4:16-1 5:07-3 5:45-2 5:04-1 3:15-1 6:42-5 1:11-4 0:50-3
2 41:27 SIGMUND NYLUND 2:47-2 5:32-2 10:18-3 15:57-3 22:49-3 29:23-2 32:55-2 39:11-2 40:42-2 41:27-2
79793NORDEA 2:47-2 2:45-2 4:46-3 5:39-6 6:52-4 6:34-3 3:32-2 6:16-4 1:31-7 0:45-2
3 46:31 LARS-EVAN PETTERSSON 3:52-7 6:59-7 12:27-6 17:49-6 24:39-4 31:30-3 37:11-3 44:14-3 45:34-3 46:31-3
39181NVE 3:52-7 3:07-7 5:28-6 5:22-5 6:50-3 6:51-4 5:41-7 7:03-6 1:20-5 0:57-6
4 46:39 TOR LEA 2:47-2 4:58-1 14:33-7 19:16-7 29:55-7 35:12-6 39:30-5 45:09-5 45:58-5 46:39-4
32370RIKSHOSPITALET 2:47-2 2:11-1 9:35-10 4:43-1 10:39-9 5:17-2 4:18-4 5:39-1 0:49-1 0:41-1
5 46:41 BJARNE PAULSRUD 2:51-4 5:38-3 9:57-1 15:12-2 26:39-6 34:22-4 38:41-4 44:42-4 45:48-4 46:41-5
64303AQUATEAM 2:51-4 2:47-3 4:19-2 5:15-4 11:27-10 7:43-5 4:19-5 6:01-2 1:06-2 0:53-4
6 50:14 JON FÆRDEN 3:53-8 6:40-5 11:49-5 16:50-4 22:11-2 34:36-5 40:17-6 46:22-6 49:21-6 50:14-6
80602KREDITORFOR 3:53-8 2:47-3 5:09-5 5:01-2 5:21-1 12:25-11 5:41-7 6:05-3 2:59-13 0:53-4
7 56:11 RUNAR NARVLAND 3:46-6 6:41-6 11:38-4 17:17-5 24:45-5 38:05-7 45:52-7 54:03-7 55:09-7 56:11-7
79875TRYGDERETTEN 3:46-6 2:55-5 4:57-4 5:39-6 7:28-5 13:20-13 7:47-11 8:11-9 1:06-2 1:02-8
8 61:31 ODDVAR HAGEN 4:00-9 7:42-8 15:48-9 23:27-8 31:09-8 39:56-8 48:42-8 58:00-9 60:09-8 61:31-8
301226ATN 4:00-9 3:42-11 8:06-9 7:39-10 7:42-6 8:47-8 8:46-12 9:18-11 2:09-9 1:22-12
9 61:39 TORSTEIN ØSTEN 5:36-12 9:25-12 16:46-10 24:02-10 38:44-12 46:40-11 50:27-9 57:45-8 60:29-9 61:39-9
82169MAESTRO 5:36-12 3:49-12 7:21-7 7:16-8 14:42-12 7:56-7 3:47-3 7:18-7 2:44-12 1:10-9
10 62:25 ØYSTEIN FUSKELAND 5:26-11 9:04-11 19:16-12 26:41-11 34:58-9 44:37-9 50:43-10 59:34-10 61:03-10 62:25-10
79852NRK 5:26-11 3:38-9 10:12-11 7:25-9 8:17-8 9:39-9 6:06-9 8:51-10 1:29-6 1:22-12
11 65:08 TOM IBSEN 4:01-10 7:42-8 15:31-8 23:30-9 35:47-10 45:59-10 53:29-11 61:26-11 63:56-11 65:08-11
80728UBIL 4:01-10 3:41-10 7:49-8 7:59-12 12:17-11 10:12-10 7:30-10 7:57-8 2:30-11 1:12-10
12 72:30 BJØRN GRENAGER 7:55-13 11:32-13 22:18-13 30:05-13 37:56-11 50:54-12 60:32-12 70:01-12 71:32-12 72:30-12
79719ATN 7:55-13 3:37-8 10:46-12 7:47-11 7:51-7 12:58-12 9:38-13 9:29-13 1:31-7 0:58-7
13 75:50 PER HAUGEN 3:22-5 7:52-10 18:41-11 27:10-12 50:15-13 58:01-13 62:51-13 72:15-13 74:38-13 75:50-13
80116NEDERMAN 3:22-5 4:30-13 10:49-13 8:29-13 23:05-13 7:46-6 4:50-6 9:24-12 2:23-10 1:12-10
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-46 10-48 11-50 12-51 13-52 M-100
1 51:38 TRULS KVAASE 3:06-8 7:42-6 11:44-3 15:20-3 22:03-1 24:58-1 28:38-1 33:17-1 37:09-1 40:02-1 43:19-1 47:29-1 50:50-1 51:38-1
64328PARTNER3000 3:06-8 4:36-3 4:02-1 3:36-1 6:43-1 2:55-3 3:40-3 4:39-3 3:52-2 2:53-3 3:17-1 4:10-10 3:21-3 0:48-4
2 51:50 JAN TORE HENRIKSEN 2:02-1 6:37-1 10:56-1 14:33-1 22:50-3 25:46-3 29:23-2 34:00-3 37:48-2 40:33-2 43:58-2 47:36-2 51:07-2 51:50-2
63793HENRIKSENS CONS 2:02-1 4:35-2 4:19-4 3:37-2 8:17-6 2:56-4 3:37-1 4:37-2 3:48-1 2:45-2 3:25-2 3:38-9 3:31-5 0:43-3
3 52:24 EIVIND HOFF 2:25-2 6:55-2 11:10-2 14:59-2 22:32-2 25:07-2 29:31-3 33:55-2 38:18-3 41:00-3 46:02-3 48:48-3 51:44-3 52:24-3
401064NORDEA 2:25-2 4:30-1 4:15-3 3:49-3 7:33-2 2:35-1 4:24-9 4:24-1 4:23-6 2:42-1 5:02-9 2:46-3 2:56-1 0:40-1
4 56:37 ANDERS FJOGSTAD 2:36-4 7:40-5 11:49-4 16:20-4 25:25-4 28:14-4 32:24-4 37:17-4 41:34-4 44:56-4 49:01-4 52:14-4 55:46-4 56:37-4
94483BYGGHOLT 2:36-4 5:04-8 4:09-2 4:31-6 9:05-9 2:49-2 4:10-5 4:53-4 4:17-4 3:22-7 4:05-7 3:13-6 3:32-6 0:51-5
5 56:47 CARL ERIK WASBERG 2:49-7 7:56-7 12:27-5 16:49-5 25:51-5 29:01-5 33:15-5 38:29-5 42:42-5 45:43-5 49:16-5 52:20-5 55:56-5 56:47-5
23451FFI 2:49-7 5:07-9 4:31-5 4:22-5 9:02-8 3:10-7 4:14-6 5:14-7 4:13-3 3:01-5 3:33-4 3:04-4 3:36-7 0:51-5
6 58:17 JAN ROAR STANGE 2:42-5 7:37-4 13:31-6 18:42-7 27:25-7 30:31-6 34:47-6 40:00-6 44:33-6 47:39-6 51:05-6 53:50-6 57:20-6 58:17-6
26227SANDEFJORD OK 2:42-5 4:55-7 5:54-8 5:11-9 8:43-7 3:06-6 4:16-7 5:13-6 4:33-7 3:06-6 3:26-3 2:45-2 3:30-4 0:57-7
7 63:27 BJØRN H GRANDAL 5:24-10 10:04-10 16:16-9 21:17-8 28:52-8 32:55-8 36:34-7 41:38-7 45:59-7 48:56-7 53:31-7 56:10-7 62:13-7 63:27-7
401013FINANSAVISEN 5:24-10 4:40-5 6:12-9 5:01-8 7:35-4 4:03-9 3:39-2 5:04-5 4:21-5 2:57-4 4:35-8 2:39-1 6:03-10 1:14-10
8 64:31 TOR RINGSTAD 2:42-5 8:04-8 13:32-7 18:25-6 25:59-6 32:21-7 37:22-8 42:45-8 47:38-8 51:04-8 56:18-8 59:52-8 63:49-8 64:31-8
71244TANDBERG 2:42-5 5:22-10 5:28-7 4:53-7 7:34-3 6:22-10 5:01-10 5:23-8 4:53-9 3:26-8 5:14-10 3:34-8 3:57-8 0:42-2
9 65:58 GUNNAR HALDEN 2:35-3 7:24-3 18:11-10 22:29-9 31:37-9 35:06-9 38:58-9 44:28-9 49:11-9 53:10-9 57:08-9 60:18-9 64:59-9 65:58-9
89478TELEPLAN 2:35-3 4:49-6 10:47-10 4:18-4 9:08-10 3:29-8 3:52-4 5:30-9 4:43-8 3:59-9 3:58-6 3:10-5 4:41-9 0:59-9
10 72:48 DAG BJØRNERØD 5:15-9 9:54-9 14:25-8 25:56-10 33:48-10 36:49-10 41:10-10 47:22-10 52:39-10 61:37-10 65:14-10 68:37-10 71:51-10 72:48-10
22014TAC 5:15-9 4:39-4 4:31-5 11:31-10 7:52-5 3:01-5 4:21-8 6:12-10 5:17-10 8:58-10 3:37-5 3:23-7 3:14-2 0:57-7
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-59 2-60 3-69 4-70 5-71 6-73 7-75 M-100
1 37:20 KATINKA B GANGE 5:27-1 9:52-1 13:10-1 20:09-1 25:11-1 30:50-1 35:44-1 37:20-1
81513NVE 5:27-1 4:25-2 3:18-1 6:59-1 5:02-2 5:39-2 4:54-2 1:36-2
2 39:55 RIGMOR LONGVA 7:48-2 11:40-2 16:05-2 24:33-2 28:44-2 33:39-2 38:28-2 39:55-2
78658SNT-BIL 7:48-2 3:52-1 4:25-2 8:28-2 4:11-1 4:55-1 4:49-1 1:27-1
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-57 2-54 3-58 4-34 5-48 6-50 7-56 8-52 M-100
1 54:04 HENRIK KVISGAARD 4:43-1 11:03-1 17:05-1 21:52-1 30:11-1 41:03-1 51:25-1 52:53-1 54:04-1
295056HYTTEPLAN 4:43-1 6:20-1 6:02-1 4:47-1 8:19-1 10:52-1 10:22-1 1:28-1 1:11-1
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-57 3-33 4-35 5-34 6-48 7-50 8-56 9-52 M-100
1 50:04 VEMUND KONGSNES 2:37-1 5:17-1 10:15-1 15:49-1 26:27-1 36:59-1 40:32-1 47:47-1 49:09-1 50:04-1
81510COOP ROMERIKE 2:37-1 2:40-2 4:58-1 5:34-1 10:38-4 10:32-2 3:33-1 7:15-2 1:22-4 0:55-1
2 55:33 KJETIL NESKVERN 9:46-4 13:00-4 18:32-4 24:54-4 33:23-4 41:51-3 46:00-2 53:14-2 54:34-2 55:33-2
60552LO BIL 9:46-4 3:14-4 5:32-2 6:22-3 8:29-2 8:28-1 4:09-2 7:14-1 1:20-3 0:59-2
3 59:16 JØRN ØDEGÅRD 4:19-2 7:24-2 14:29-2 22:28-3 30:16-3 41:33-2 46:31-3 56:57-3 58:03-3 59:16-3
480177PWC 4:19-2 3:05-3 7:05-3 7:59-4 7:48-1 11:17-3 4:58-4 10:26-4 1:06-2 1:13-4
4 65:04 LEIF KJETIL GAUSEL 6:01-3 8:35-3 15:53-3 21:39-2 30:12-2 50:48-4 55:21-4 63:05-4 64:05-4 65:04-4
67609AKER ENG 6:01-3 2:34-1 7:18-4 5:46-2 8:33-3 20:36-4 4:33-3 7:44-3 1:00-1 0:59-2
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-46 10-48 11-50 12-51 13-52 M-100
1 66:06 RAGNHILD BENTE ANDERSEN 2:36-1 7:36-1 14:10-1 18:40-1 27:47-1 31:05-1 35:17-1 45:03-1 49:54-1 53:41-1 57:40-1 61:31-1 65:11-1 66:06-1
83061TELENOR 2:36-1 5:00-1 6:34-2 4:30-1 9:07-1 3:18-1 4:12-1 9:46-2 4:51-1 3:47-1 3:59-1 3:51-1 3:40-1 0:55-1
2 73:02 KJERSTI HAGEN 2:48-2 8:23-2 14:27-2 20:06-2 29:13-2 33:01-2 38:24-2 46:40-2 52:35-2 56:28-2 60:44-2 66:38-2 71:55-2 73:02-2
67730NTNU 2:48-2 5:35-2 6:04-1 5:39-2 9:07-1 3:48-2 5:23-2 8:16-1 5:55-2 3:53-2 4:16-2 5:54-2 5:17-2 1:07-2
  DISK MATS RINGERIKE 31;3:13 33;8:40 34;18:43 55;24:52 36;29:38 42;32:39 43;37:54 44;45:07 46;51:51 48;55:51 50;60:14 51;63:33 52;67:29 100;68:17 250;68:35 254;3:15
400831OPPSAL IF 
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-54 2-35 3-55 4-36 5-44 6-46 7-48 8-50 9-51 10-56 11-52 M-100
1 52:03 TORE RUUD 9:23-2 15:20-2 19:33-2 24:29-2 30:54-2 36:08-1 39:14-1 42:54-1 46:18-1 49:22-1 51:15-1 52:03-1
78210ØSTMARKA 9:23-2 5:57-1 4:13-1 4:56-2 6:25-1 5:14-1 3:06-1 3:40-1 3:24-1 3:04-1 1:53-2 0:48-1
2 56:15 SVEIN OTTERLEI 6:12-1 12:31-1 17:09-1 21:58-1 29:17-1 36:29-2 42:21-2 46:43-2 50:19-2 54:18-2 55:27-2 56:15-2
60731AF-GRUPPEN 6:12-1 6:19-2 4:38-2 4:49-1 7:19-2 7:12-2 5:52-2 4:22-2 3:36-2 3:59-2 1:09-1 0:48-1
  DISK ØYSTEIN FLENNING 31;3:59 33;12:11 34;18:28 35;29:52 36;45:18 100;67:20 250;67:29
400782ÅRVOLL 
  DISK DAG TH HANSSON 54;6:32 35;12:34 55;17:20 36;24:00 100;64:20 250;64:28
400788ÅRVOLL 
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-57 2-54 3-58 4-34 5-48 6-50 7-56 8-52 M-100
1 45:06   3:48-1 9:51-1 14:03-1 19:39-1 26:48-1 33:29-1 42:38-1 44:00-1 45:06-1
79261  3:48-1 6:03-1 4:12-1 5:36-1 7:09-1 6:41-1 9:09-1 1:22-1 1:06-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   54;6:04 35;11:33 36;20:50 250;54:07
81319