RESULTAT P15 RUSTADSAGA 14.8.2003 
Arrangør: KVÆRNER
Nr Brikke Navn Lag Tid  Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 30655 ANNY  ØEN REITANGRUPPEN 53:27 103
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 23224 HILDE  STÅHLBRAND KJELSÅS 62:34 103
2 79786 RAGNHILD  STEENSGAARD NORDEA 66:40 98
3 91550 MARIA  TORGERSEN NORGES BANK 89:24 75
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 23444 KARI  HOLST CSC 64:10 103
2 36821 MARIT  VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 85:42 81
3 68333 ANITHA  OLSEN NORGES BANK 91:24 74
4 80613 BRITA  BERGHOLT OSLO LÆRERNE 131:00 50
  80000 ELLE  MELBYE ELLE BIL DISK  10
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 69021 INGRID  LOME-HAGMAN KOLBOTN &SKIMT 45:06 103
2 78969 UNNI  DRAGE KVÆRNER OSLO 53:16 94
3 80730 ELISABETH  IBSEN UNIVERSITETET 54:56 92
4 78369 WENCHE  BERTELSEN OSLO LÆRERNE 56:54 89
5 78976 LILLA  MADSEN FBI 59:37 86
6 80782 JORUNN  SOLHEIM TELENOR 62:51 83
Resultat klasse HA (LANG)
1 64328 TRULS  KVAASE PARTNER3000 51:38 103
2 63793 JAN TORE  HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  51:50 102
3 401064 EIVIND  HOFF NORDEA 52:24 101
4 94483 ANDERS  FJOGSTAD BYGGHOLT 56:37 96
5 23451 CARL ERIK  WASBERG FFI 56:47 95
6 26227 JAN ROAR  STANGE SANDEFJORD OK 58:17 94
7 401013 BJØRN H  GRANDAL FINANSAVISEN 63:27 89
8 71244 TOR  RINGSTAD TANDBERG 64:31 88
9 89478 GUNNAR  HALDEN TELEPLAN 65:58 86
10 22014 DAG  BJØRNERØD TAC 72:48 79
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 31720 FREDRIK  KRISTIANSEN TELENOR  67:53 103
2 80098 PÅL  WINSENTS JANSSEN CILAG 71:54 98
3 68571 ESPEN  EGNER SCANDPOWER 88:22 81
4 81509 JON  WØLLO ALFA LAVEL 98:49 70
5 97437 SVEN  RINGSTAD MALTHE 103:03 65
6 81583 PÅL  RYLANDSHOLM ACCENTURE 121:08 50
  76171 ASLE  ÅSMUL LUXO DISK  10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 80593 HALLVARD  FJÆR IFE 52:52 103
2 97861 ANDERS  GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 57:18 98
3 89777 JON  FIXDAL MILJØVERNDEP 58:22 96
4 80715 DAG MAGNAR  EVJE AMERSHAM 59:31 94
5 80606 VIDAR  SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 61:58 91
6 80531 ØISTEIN  BØE HYDRO BERGEN 65:42 88
7 78656 ARNE M  TORGERSEN NVE 65:58 87
8 400366 RAGNAR  MAALEN-JOHANSEN HAFSLUND 67:02 86
9 92513 VIGGO  MADSEN PRIVAT 68:22 85
10 79943 HELGE  VATN HYDRO OSLO 70:37 83
11 71668 STEINAR  MYRABØ BRØBIL 72:30 81
12 86102 PAAL W  HANSSEN NORAUDIT 72:48 81
13 480247 STEIN H.  HAGEN STEIN HAGEN CONS. 73:47 80
14 23435 TORE  RINGERIKE DNB 75:11 78
15 79996 JAN S.  OSEASSEN HYDRO OSLO 78:23 75
16 94074 TORGRIM  ENGELL AMERSHAM 78:58 74
17 68425 KARL  VEASTAD ATN 84:37 69
18 80094 CLAUS F.  CLASEN IF 85:48 68
19 79180 ROAR  SIGURDSEN RINGNES 86:15 67
20 81419 TERJE  HEGGELUND INTERCONSULT 97:02 56
  401059 SVEINUNG  HARTVEDT DNB DISK  10
  83232 STEINAR  LÅG INMARSAT DISK  10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN  HANSEN AB PIL 43:28 103
2 30471 TORE  SANNES CFLOOR BIL 45:45 100
3 79089 ENDRE  HALLAN STATENS VEGVESEN 46:44 98
4 87016 HARALD  SVERDRUP-THYGESON CSC 67:03 77
5 76039 FINN  GANGE NVE 70:15 74
6 78628 JOHN  RAVLO ENVIRO ENERGI 79:50 64
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 80440 KARL  ORUD MORECOM 48:06 103
2 400195 BJØRN  GRINDE FOLKEHELSA 49:01 102
3 89526 JON  FREDRIKSEN FOBIL 50:09 99
4 402635 ØYSTEIN  KILDAHL AHS 50:09 99
5 401099 DAG TH  KOLBERG FOBIL 51:44 97
6 86376 VIDAR  BERTEIG SAS 53:46 95
7 87044 HASSE  BERGSTRØM SKI VG SKOLE 54:51 94
8 400900 HELGE  BJAALAND ELLE AS 55:20 93
9 82115 TROND  WETTERGREEN ANDVORD 61:27 87
10 79717 KNUT ERIK  ØSTENGEN ATN 62:08 86
11 76042 EGIL  HUSETH BLOM 69:52 79
12 480203 HARALD  WIBYE DBCN 71:47 77
13 79715 HELGE  STENSETH ATN 74:23 74
14 78974 ARVID  RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 120:17 50
Resultat klasse H9 (KORT)
1 87052 KJELL  STENSTADVOLD HYDRO OSLO 37:51 103
2 79793 SIGMUND NYLUND NORDEA 41:27 99
3 39181 LARS-EVAN  PETTERSSON NVE 46:31 93
4 32370 TOR  LEA RIKSHOSPITALET 46:39 92
5 64303 BJARNE  PAULSRUD AQUATEAM 46:41 92
6 80602 JON  FÆRDEN KREDITORFOR 50:14 88
7 79875 RUNAR  NARVLAND TRYGDERETTEN 56:11 82
8 301226 ODDVAR  HAGEN ATN 61:31 77
9 82169 TORSTEIN  ØSTEN MAESTRO 61:39 77
10 79852 ØYSTEIN  FUSKELAND NRK 62:25 76
11 80728 TOM  IBSEN UBIL 65:08 73
12 79719 BJØRN  GRENAGER ATN 72:30 66
13 80116 PER  HAUGEN NEDERMAN 75:50 63
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78982 PER ERIK  SØRENSEN NORDEA 42:01 103
2 82118 SVEIN  VIKHAMAR LINJEGODS 44:49 100
3 400564 ARNE  JORDAL SAS 46:02 97
4 78975 ØYSTEIN  MADSEN AMERSHAM 49:01 93
5 77393 KLAUS  ENGEN SND 53:29 89
6 77363 KJELL  SAASTAD GJENSIDIGE 53:58 89
7 72556 STURLE  HÅNES METEOROLOGEN 54:56 88
8 96640 JON C  FOUGNER FUGRO 57:17 85
9 63817 HELGE  KVAASE HIAK 59:40 83
10 87017 LEIF  BRÅTEN CSC 68:27 74
11 89773 SVERRE  FARSTADVOLL PETEC 69:15 73
12 79822 MAGNE  FJELD ELKEM 75:46 67
13 23225 PER E  STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 76:45 66
14 79718 ERICH  STURM ATN 78:20 64
15 79851 TOM JARLE  SIVESIND NRK 90:30 52
  79724 SIGFRED  FAGERVIK ATN DISK  10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 63769 ÅGE  ØYVANN HYDRO OSLO 45:13 103
2 71563 ØIVIND  REPPESGÅRD ATN 45:59 102
3 68197 ARNE CHR  SCHEIE PRIVAT 46:26 100
4 89510 SIGURD  MELSOM KJELSÅS 49:32 96
5 23713 SVEIN  KVALHEIM BT 50:34 95
6 80781 HANS  SÆTREVIK TELENOR 52:43 93
7 86524 HARALD  BIRKELAND RIKSHOSPITALET 53:47 92
8 88989 RONALD  INGLINGSTAD NORDEA 61:34 84
9 39225 SVEIN  FORTHUN HIO 62:18 83
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 96765 JOHAN  THEISEN KLP FORSIKRING 39:51 103
2 82227 KJELL HAUEN  ERIKSEN NORGES BANK 45:13 97
3 401123 OLE  SANNES ROXAR BIL 49:24 92
4 82190 MAGNE  GRANDE FBI 54:50 86
5 401144 TOR E  HENRIKSEN PRIVAT 58:54 81
6 23313 ARNE KJELL  SVENDSEN NORWELD 66:34 74
7 66677 ERIK  KIELLAND NVE 94:23 50
8 79886 HAROLD  OLSEN POSTEN 101:49 50
  77364 GEORG  LUND LAGMANNSRETTEN DISK  10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT  HANSEN DNB FINANS 46:17 103
2 78389 JAN H  TVETEN PLATOU IL 58:26 90
3 79725 ØRNULF  FINSTAD ATN 60:23 87
4 75943 BJØRN  LARSSON PRIVAT 60:33 86
  30982 THORSTEN  SMALBERGET PAKKEPOST DISK  10
Resultat klasse N (N)
1 81513 KATINKA B  GANGE NVE 37:20 50
2 78658 RIGMOR  LONGVA SNT-BIL 39:55 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 295056 HENRIK  KVISGAARD HYTTEPLAN 54:04 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 81510 VEMUND  KONGSNES COOP ROMERIKE 50:04 50
2 60552 KJETIL  NESKVERN LO BIL 55:33 50
3 480177 JØRN  ØDEGÅRD PWC 59:16 50
4 67609 LEIF KJETIL  GAUSEL AKER ENG 65:04 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 78210 TORE  RUUD ØSTMARKA 52:03 50
2 60731 SVEIN  OTTERLEI AF-GRUPPEN 56:15 50
  400782 ØYSTEIN  FLENNING ÅRVOLL DISK  10
4 400788 DAG TH  HANSSON ÅRVOLL DISK  10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 83061 RAGNHILD BENTE  ANDERSEN TELENOR 66:06 50
2 67730 KJERSTI  HAGEN NTNU 73:02 50
400831 MATS  RINGERIKE OPPSAL IF DISK  10
Ukjente løpere: 
79261 EKORT 45:06 50
81319 MELLOM DISK  10
Totalt antall løpere: 142 Disk: 11 142
Arrangører: 
78968 TOR  DRAGE KVÆRNER OSLO 50
80722 KNUT ERIK  MØGEDAL KVÆRNER OSLO 50
89700 ELISE  PRYTZ KVÆRNER OSLO 50
  ROLF  HOLMEN KVÆRNER OSLO 50
400381 RUNAR  LARSEN KVÆRNER OSLO 50