RESULTAT P14 BOGSTAD 12.8.2003
Arrangør: Norges Bank BIL
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 83058 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 46:01:00 103
2 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 76:56:00 72
3 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK 101:01:00 50
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 81317 ELSE GRANDAL NORSK HYDRO 67:30:00 103
2 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 81:50:00 88
91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK DISK 10
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 23444 KARI HOLST CSC 68:35:00 103
2 68256 ELLEN GRANDE NLH 77:41:00 93
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 78:27:00 92
4 28086 AUD GRAN TYRVING 80:38:00 88
5 86597 NINA KOLBERG BÆRUM KOMMUNE 86:00:00 83
79232 BIRGIT KORVALD KOLL DISK 10
80000 ELLE MELBYE ELLE BIL DISK 10
82966 AUD I SPJELKAVIK FBI DISK 10
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 50:45:00 103
2 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 62:14:00 91
3 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 81:23:00 70
4 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 89:42:00 62
5 81582 SONJA NESBAKKEN L.A.LUND 110:21:00 50
78976 LILLA MADSEN FBI DISK 10
Resultat klasse HA (LANG)
1 480250 AUDUN BERSTAD RIKSHOSPITALET 52:20:00 103
2 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 74:00:00 81
295399 TERJE NÆSS STATSBYGG DISK 10
400381 RUNAR LARSEN KVÆRNER OSLO DISK 10
401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 82377 CHARLES HALAAS ABB 59:18:00 103
2 72307 LARS K NOER NRK 68:17:00 94
3 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 70:39:00 90
4 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 74:32:00 85
5 81420 FINN ERIK AAS BIOTEK 76:26:00 83
6 92274 OLAV HASAAS HYDRO OSLO 78:06:00 82
7 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 89:43:00 70
8 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 97:06:00 63
78611 HÅKON SAGBERG FBI DISK 10
97437 SVEN RINGSTAD MALTHE DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 53:29:00 103
2 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 53:54:00 102
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 56:01:00 99
4 62775 MORTEN HEIR BP 56:12:00 98
5 12205 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 58:15:00 96
6 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 65:57:00 88
7 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 69:33:00 84
8 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 72:47:00 81
9 400270 TORE LØBERG LMI 78:11:00 76
10 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 78:19:00 76
11 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 78:52:00 75
12 84429 OVE MARTINSEN LEITHE&CHRISTIANSEN 81:47:00 72
13 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 81:54:00 72
14 68425 KARL VEASTAD ATN 85:38:00 68
15 80094 CLAUS F. CLASEN IF 88:28:00 66
16 81509 TERJE HEGGELUND INTER-CONSULT 89:53:00 64
17 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 91:17:00 63
18 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 93:37:00 60
19 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 95:11:00 59
20 78623 NILS HJELLE SKATTEDIR 102:16:00 52
21 88614 TROND BREVIK ERNST&YOUNG 103:15:00 51
22 79726 GEIR HANESAND ATN 105:54:00 50
64744 IVAR REFSLAND ORACLE DISK 10
83232 STEINAR LÅG INMARSAT DISK 10
84978 PER KAARBY DINAMO DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 51:39:00 103
2 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 52:40:00 101
3 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 63:33:00 90
4 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 63:50:00 88
5 36340 JOHN HANSEN AB PIL 68:02:00 84
6 76039 FINN GANGE NVE 69:16:00 83
7 98768 EIVIND GJEMDAL SPAREBANK1 69:30:00 83
8 62283 RUNE MOIAN ASKER SK 74:54:00 77
9 91331 JOHN STANES HIL-NSB 78:45:00 73
10 89493 TOM ANDREASSEN GJENSIDIGENOR 80:37:00 72
11 79995 DON SKANTZE HYDRO OSLO 91:41:00 60
12 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 92:15:00 60
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 61:49:00 103
2 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 62:39:00 102
3 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 63:17:00 100
4 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 67:33:00 95
5 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 68:10:00 94
6 86376 VIDAR BERTEIG SAS 69:31:00 93
7 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 70:54:00 91
8 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 72:29:00 90
9 76042 EGIL HUSETH BLOM 73:01:00 89
10 39551 ARNE EDVINSEN DNB 73:52:00 88
11 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 74:36:00 88
12 31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 78:53:00 83
13 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 87:21:00 75
14 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 91:31:00 71
15 82214 REIDAR KIERULF RKP 92:23:00 70
16 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 98:22:00 64
17 79715 HELGE STENSETH ATN 103:25:00 59
18 92255 TOM LARSEN DNR 108:38:00 54
19 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 134:16:00 50
28087 REIDAR VIFSTAD TYRVING DISK 10
39168 KNUT KROSBY NEPTUN DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 48:55:00 103
2 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 52:06:00 99
3 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 56:50:00 94
4 95783 ARILD BLYVERKET F HOLM 58:29:00 91
5 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 66:21:00 83
6 79719 BJØRN GRENAGER ATN 66:36:00 83
7 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 67:59:00 81
8 80728 TOM IBSEN UBIL 70:32:00 79
9 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 72:46:00 77
10 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 74:39:00 75
11 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 80:29:00 69
12 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 80:49:00 69
13 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 83:34:00 66
23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 47:02:00 103
2 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 55:10:00 94
3 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 55:36:00 93
4 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 59:02:00 88
5 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 60:15:00 87
6 63817 HELGE KVAASE HIAK 61:05:00 86
7 400564 ARNE JORDAL SAS 62:01:00 86
8 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 64:48:00 83
9 81419 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 65:12:00 82
10 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 66:26:00 81
11 71772 EYVIND AAS GEOFORM 69:16:00 78
12 77393 KLAUS ENGEN SND 72:02:00 75
13 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 72:24:00 75
14 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 73:35:00 74
15 96640 JON C FOUGNER FUGRO 77:37:00 70
16 81320 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS 78:50:00 69
17 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 80:21:00 67
18 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 80:28:00 67
19 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 89:32:00 58
20 79822 MAGNE FJELD ELKEM 97:18:00 50
23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET DISK 10
26260 OLA KJELDSEN NVE DISK 10
79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 23713 SVEIN KVALHEIM BT 47:13:00 103
2 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 48:18:00 101
3 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 49:38:00 99
4 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 51:05:00 97
5 67491 THOR OLSEN GABR.&OLSEN 52:25:00 95
6 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 55:11:00 93
7 78973 ROLF EDVARDSEN NIFU 60:34:00 87
8 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 61:07:00 87
9 39225 SVEIN FORTHUN HIO 62:00:00 86
86904 ODD ANDA NILU DISK 10
89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 57:56:00 103
2 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 63:05:00 97
3 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 67:40:00 92
5 66677 ERIK KIELLAND NVE 105:20:00 53
6 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 111:51:00 50
82190 MAGNE GRANDE FBI DISK 10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 94026 KNUT KOLSRUD STOREBRAND 61:11:00 103
2 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 85:03:00 79
Resultat klasse N (N)
1 68082 ANNE AHLQVIST DALE GARN 27:04:00 50
2 26262 SIGNE FLOOD KJELDSEN NVE 27:37:00 50
3 81581 MARIANNE NESKVERN LO BIL 34:03:00 50
4 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 35:47:00 50
3 81422 KENNETH MARTHINSEN FO-BIL 39:20:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 50:46:00 50
2 79234 MATHILDE SKAARE KOLL 78:03:00 50
3 69026 RASMUS K. SKAARE KOLL 78:06:00 50
4 96520 AINA LIE VESTA 97:29:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 35:31:00 50
2 81513 RICHARD NOBLE SKIFER&NATURSTEIN 50:43:00 50
3 23879 STEIN MELLA PATENTSTYRET 53:51:00 50
4 79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STATKRAFT 58:23:00 50
5 80128 KÅRE ILSTAD STA BIL 60:47:00 50
6 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 71:13:00 50
7 81421 SVERRE JONASSEN DVASK 75:51:00 50
8 82375 SVEIN TRYTI ABB 76:52:00 50
9 81319 PER CHRISTENSEN CRUISE OK 78:00:00 50
10 480175 BJØRN NOVDUK STATSBYGG 79:51:00 50
11 79850 TROND RAMBERG NRK 86:56:00 50
81423 HELGE FARDAL OSLO KOMMUNE DISK 10
92456 KIM JOHANNESSEN TELENOR DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 69:27:00 50
2 81510 ? ? BDH 76:59:00 50
3 81318 ? BERG TNF 79:11:00 50
4 67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER ENG 83:59:00 50
5 60552 KJETIL NESKVERN LO BIL 87:46:00 50
6 400369 MAGNE LUND NETCOM 93:12:00 50
7 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 113:13:00 50
8 81512 JAN  WRIGHT JIL GRORUD 142:03:00 50
400366 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN HAFSLUND DISK 10
402408 SVEIN KLAUSEN REAL AKUSTIKK DISK 10
83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR DISK 10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 22895 ESPEN LUNØE NYDALEN DISK 10
Totalt antall løpere: 183 Disk: 28 183
Arrangører:
HARALD BØHN NORGES BANK 50
PETER RAVNSBORG-GJERTSEN NORGES BANK 50
VERA SJØLIE NORGES BANK 50
KNUT EEG NORGES BANK 50
BENT VALE NORGES BANK 50
ANITHA OLSEN NORGES BANK 50
KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 50