RESULTAT P13 STIG, ÅRVOLL 7.8.2003 
Arrangør: O-utvalget
Nr Brikke Navn Lag Tid  Poeng
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 86519 GUNHILD SUNDTJØNN SPAREBANK1 45:39:00 103
2 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 54:13:00 94
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 53:50:00 103
2 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 56:18:00 100
3 23444 KARI HOLST CSC 66:33:00 89
4 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 73:24:00 81
5 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 83:42:00 71
68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 94:03:00 60
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 52:13:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 54:29:00 100
3 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 58:10:00 96
4 80601 ANNE MARIT FÆRDEN HYDRO OSLO 68:39:00 84
5 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 80:36:00 72
64317 INGER ELISABETH KVAASE SOSIAL- OG HELSEDEP DISK  10
Resultat klasse HA (LANG)
1 82224 CHRISTIAN VOGELSANG NIVA 43:05:00 103
2 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS  49:06:00 96
3 300090 MORTEN HOFFMANN PROCAPTURA 49:33:00 95
4 401064 EIVIND HOFF NORDEA 53:13:00 90
5 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 59:21:00 84
6 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 60:12:00 83
7 295399 TERJE NÆSS STATSBYGG 62:27:00 81
8 95246 OLA LESTEBERG OSI 63:14:00 80
9 401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 65:26:00 78
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 48:36:00 103
2 80098 PÅL WINSENTS JANSSEN CILAG 65:21:00 86
3 31720 FREDRIK KRISTIANSEN TELENOR  70:33:00 80
4 72307 LARS K NOER NRK 74:41:00 74
5 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 81:42:00 67
6 98765 ESKIL HAGEN DVASK 83:58:00 65
7 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 107:53:00 50
96763 HÅKON AMUNDSEN DVASK DISK  10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 55:05:00 103
2 86520 TORE SUNDTJØNN SCHIBSTED 61:22:00 96
3 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 65:37:00 91
4 82225 HARALD IWE NGI 67:33:00 88
5 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 68:21:00 87
6 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 72:42:00 83
7 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 78:03:00 78
8 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 80:32:00 75
9 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 81:53:00 74
10 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 82:34:00 73
11 400270 TORE LØBERG LMI 86:29:00 69
12 23435 TORE RINGERIKE DNB 87:08:00 68
13 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 90:38:00 65
14 82205 TERJE HEGGELUND INTER-CONSULT 107:18:00 50
15 79726 GEIR HANESAND ATN 112:23:00 50
94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM DISK  10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 44:00:00 103
2 79089 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 45:02:00 101
3 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 49:25:00 96
4 30471 TORE SANNES ROXAR BIL 52:26:00 92
5 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 70:27:00 74
6 87016 HARALD SVERDRUP-THYGESON CSC 74:49:00 70
7 76039 FINN GANGE NVE 74:59:00 70
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 46:44:00 103
2 39168 KNUT KROSBY NEPTUN 52:23:00 97
3 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 53:10:00 95
4 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 55:25:00 92
5 86376 VIDAR BERTEIG SAS 61:01:00 86
6 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 65:00:00 82
7 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 72:51:00 74
8 23608 DAG THOMASSEN IFE 75:45:00 71
9 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 77:30:00 70
10 79715 HELGE STENSETH ATN 79:21:00 68
11 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 81:18:00 66
12 84841 ROLF BARLINDHAUG FBI 85:18:00 62
13 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 94:04:00 53
402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS DISK  10
82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD DISK  10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 23445 HENRY JOHANSEN SIEMENS 36:08:00 103
2 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 39:48:00 99
3 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 43:12:00 94
4 66671 FRIDULV SAGBERG FBI 46:16:00 90
5 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 48:27:00 88
6 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 48:31:00 88
7 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 50:33:00 86
8 39181 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 52:11:00 84
9 80728 TOM IBSEN UBIL 53:10:00 83
10 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 55:11:00 81
11 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 57:26:00 79
12 79852 ØYSTEIN FUSKELAND NRK 59:59:00 77
13 301226 ODDVAR HAGEN ATN 60:09:00 76
14 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 62:18:00 74
15 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 62:54:00 74
16 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 76:51:00 60
67712 SIGMUND NYLUND NORDEA DISK  10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 63817 HELGE KVAASE HIAK 45:13:00 103
2 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 50:22:00 97
3 71772 EYVIND AAS GEOFORM 54:03:00 93
4 400564 ARNE JORDAL SAS 55:32:00 90
5 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 61:12:00 85
6 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 61:31:00 84
7 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 63:15:00 82
8 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 63:21:00 82
9 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 71:03:00 75
10 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 74:01:00 72
11 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 74:33:00 71
12 67581 STEN HARRIS RIKSHOSPITALET 76:24:00 69
82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS DISK  10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 89510 SIGURD MELSOM KJELSÅS 37:47:00 103
2 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 41:09:00 99
3 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 47:39:00 92
4 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 52:28:00 86
5 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR 53:36:00 85
6 79821 TORE HOLM ELKEM 54:10:00 84
7 39225 SVEIN FORTHUN HIO 59:37:00 79
8 23713 SVEIN KVALHEIM BT 60:09:00 78
9 78973 ROLF EDVARDSEN NIFU 60:42:00 78
10 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 69:12:00 69
11 86904 ODD ANDA NILU 72:17:00 66
76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD DISK  10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 46:17:00 103
2 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 46:58:00 102
3 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 48:14:00 100
4 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 57:24:00 89
5 82190 MAGNE GRANDE FBI 59:01:00 88
6 66677 ERIK KIELLAND NVE 85:07:00 62
79886 HAROLD OLSEN POSTEN DISK  10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 30982 THORSTEN SMALBERGET PAKKEPOST 64:00:00 103
Resultat klasse N (N)
1 81422 KATINKA B. GANGE NVE 48:48:00 50
2 81513 ELISABETH ROGDABERG DELOITTE 49:44:00 50
3 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 52:05:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 480143 JON STRØM HAUKETO IF 56:05:00 50
2 402529 BERIT SOLLI POSTEN 86:22:00 50
78612 CHRISTIAN SIMON FBI DISK  10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 98768 EIVIND GJEMDAL SPAREBANK1 46:15:00 50
2 96361 JON SOLSRUD OPTIMO 53:21:00 50
3 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 62:55:00 50
4 82329 LARS S. TVEITO ØKOKRIM 71:32:00 50
5 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 72:17:00 50
6 81510 JAN   WRIGHT JIL GRORUD 89:41:00 50
7 81582 SIGMUND VATNEKVAM ØKOKRIM 89:48:00 50
82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 92:46:00 50
89706 STEPHANE NICOLAS FFI DISK  10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 81317 RONNY HØGVOLD DVASK 98:24:00 50
2 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 105:51:00 50
81421 SVERRE JONASSEN DVASK DISK  10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 55:38:00 50
Arrangører O-utvalget:
79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN H8 50
64746 SVEIN  NYGÅRD NORGES BANK H5-6 50
23299 EVA  NILSEN SKIFORENINGEN D9-10 50
Totalt antall løpere: 138 Disk: 12