Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-83 4-85 5-88 6-109 7-118 8-121 9-126 10-137 11-138 12-139 M-100
1 84:12 ELISE PRYTZ 5:15-2 10:53-1 15:54-1 23:56-1 29:00-1 32:53-1 43:32-1 54:28-1 73:44-2 77:18-2 80:35-1 83:42-1 84:12-1
103 89700 KVÆRNER OSLO 5:15-2 5:38-1 5:01-1 8:02-4 5:04-1 3:53-1 10:39-4 10:56-2 19:16-4 3:34-1 3:17-1 3:07-1 0:30-1
2 86:01 KIRSTEN SØRENSEN 10:59-3 19:04-3 26:16-3 29:01-3 35:50-2 40:44-2 44:39-2 58:58-2 70:22-1 75:04-1 81:02-2 85:23-2 86:01-2
101 91075 ULLEVÅL SYKEHUS 10:59-3 8:05-3 7:12-2 2:45-1 6:49-2 4:54-2 3:55-1 14:19-3 11:24-2 4:42-2 5:58-2 4:21-4 0:38-2
3 96:39 WENCHE AAS 4:22-1 12:12-2 20:52-2 26:44-2 39:28-3 46:35-3 53:21-3 63:21-3 76:21-3 84:18-3 91:42-3 95:59-3 96:39-3
89 81509 NILU 4:22-1 7:50-2 8:40-3 5:52-2 12:44-3 7:07-4 6:46-3 10:00-1 13:00-3 7:57-3 7:24-3 4:17-3 0:40-4
4 122:08 TIRIL BJØRKVOLD 11:15-4 23:22-4 33:23-4 39:38-4 61:10-4 67:45-4 73:10-4 91:21-4 97:44-4 106:56-4 117:15-4 121:29-4 122:08-4
63 79853 NRK 11:15-4 12:07-4 10:01-4 6:15-3 21:32-4 6:35-3 5:25-2 18:11-4 6:23-1 9:12-4 10:19-4 4:14-2 0:39-3
  DISK NINA BUREID 80;3:13 82;19:18 100;41:15 250;41:26
10 12214 OSLO KOMM  
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-83 4-85 5-88 6-109 7-118 8-121 9-126 10-137 11-138 12-139 M-100
1 69:06 HILDE STÅHLBRAND 5:30-2 12:16-1 18:17-1 20:48-1 25:40-1 31:38-1 35:23-1 43:08-1 56:27-1 61:16-1 65:10-1 68:33-1 69:06-1
103 23224 KJELSÅS 5:30-2 6:46-1 6:01-2 2:31-2 4:52-1 5:58-2 3:45-1 7:45-1 13:19-3 4:49-1 3:54-1 3:23-1 0:33-2
2 83:19 MARIA TORGERSEN 2:59-1 21:27-3 26:07-2 27:48-2 43:05-3 47:57-3 52:25-3 63:21-2 68:15-2 73:37-2 78:20-2 82:47-2 83:19-2
88 91550 NORGES BANK 2:59-1 18:28-3 4:40-1 1:41-1 15:17-3 4:52-1 4:28-2 10:56-2 4:54-1 5:22-3 4:43-2 4:27-3 0:32-1
3 94:50 INGRID STUMPF 5:56-3 17:00-2 26:36-3 29:17-3 37:31-2 43:43-2 50:40-2 69:28-3 78:53-3 84:10-3 90:18-3 94:16-3 94:50-3
76 80767 OBOS 5:56-3 11:04-2 9:36-3 2:41-3 8:14-2 6:12-3 6:57-3 18:48-3 9:25-2 5:17-2 6:08-3 3:58-2 0:34-3
  DISK ANNE-KARINE HAFLAN 80;3:05 82;9:11 83;14:15 85;16:26 250;29:54
10 89467 AXIS-SHIELD  
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-83 4-85 5-88 6-109 7-118 8-121 9-126 10-137 11-138 12-139 M-100
1 61:26 ELLEN GRANDE 4:21-4 10:43-1 17:24-1 19:17-1 28:38-2 33:12-3 37:45-1 45:17-1 49:27-1 55:01-1 58:23-1 60:55-1 61:26-1
103 68256 NLH 4:21-4 6:22-1 6:41-4 1:53-1 9:21-7 4:34-3 4:33-5 7:32-2 4:10-1 5:34-6 3:22-2 2:32-1 0:31-3
2 64:49 BIRGIT KORVALD 4:15-3 12:23-3 18:01-2 23:37-4 29:04-3 32:58-1 39:26-4 49:08-5 54:35-3 58:25-2 61:50-2 64:23-2 64:49-2
99 79232 KOLL 4:15-3 8:08-5 5:38-3 5:36-7 5:27-2 3:54-1 6:28-7 9:42-7 5:27-3 3:50-1 3:25-3 2:33-2 0:26-1
3 67:39 VESLEMØY TYSSØ 8:44-7 15:22-5 22:09-5 24:25-5 29:56-4 35:09-4 38:56-3 48:29-4 54:23-2 59:30-3 63:47-3 67:07-3 67:39-3
95 88964 HIO BIL 8:44-7 6:38-2 6:47-5 2:16-3 5:31-3 5:13-5 3:47-1 9:33-5 5:54-4 5:07-3 4:17-4 3:20-5 0:32-4
4 68:52 AUD I SPJELKAVIK 4:06-2 11:18-2 18:31-3 20:55-2 27:03-1 33:05-2 38:21-2 46:53-2 54:57-4 60:29-4 64:55-4 68:15-4 68:52-4
93 82966 FBI 4:06-2 7:12-3 7:13-6 2:24-5 6:08-4 6:02-7 5:16-6 8:32-4 8:04-5 5:32-5 4:26-5 3:20-5 0:37-6
5 76:17 ANNE-BRITT SVINNSET 5:48-6 13:04-4 18:39-4 21:07-3 30:07-5 35:09-4 39:40-5 47:52-3 62:23-5 67:08-5 72:40-5 75:44-5 76:17-5
86 83233 SSB 5:48-6 7:16-4 5:35-2 2:28-6 9:00-6 5:02-4 4:31-4 8:12-3 14:31-6 4:45-2 5:32-7 3:04-4 0:33-5
6 85:03 MARIT VÅGSNES 3:17-1 40:13-7 45:03-7 47:13-7 51:59-7 56:24-7 60:35-7 66:54-7 71:57-6 78:21-6 81:37-6 84:35-6 85:03-6
77 36821 ULLEVÅL SYKEHUS 3:17-1 36:56-7 4:50-1 2:10-2 4:46-1 4:25-2 4:11-2 6:19-1 5:03-2 6:24-7 3:16-1 2:58-3 0:28-2
7 90:50 ATIE D SAUGERUD 5:26-5 16:33-6 24:58-6 27:21-6 35:10-6 41:10-6 45:27-6 55:04-6 76:16-7 81:41-7 86:33-7 90:01-7 90:50-7
71 61061 VERITAS 5:26-5 11:07-6 8:25-7 2:23-4 7:49-5 6:00-6 4:17-3 9:37-6 21:12-7 5:25-4 4:52-6 3:28-7 0:49-7
  DISK MARIT KJÆRNSLI 80;3:22 82;11:50 83;18:21 85;20:24 100;45:14 250;45:20
10 28178 UNIVERSITETET  
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-87 5-121 6-135 7-137 8-138 9-139 M-100
1 43:27 UNNI DRAGE 5:44-1 13:40-1 16:15-1 20:08-1 27:51-1 33:23-1 36:49-1 39:49-1 42:57-1 43:27-1
103 78969 KVÆRNER OSLO 5:44-1 7:56-1 2:35-4 3:53-6 7:43-1 5:32-4 3:26-1 3:00-1 3:08-1 0:30-1
2 50:20 WENCHE BERTELSEN 6:31-4 16:08-4 18:45-3 20:49-3 31:33-3 36:13-2 42:05-3 46:23-3 49:42-2 50:20-2
96 78369 OSLO LÆRERNE 6:31-4 9:37-4 2:37-5 2:04-2 10:44-4 4:40-2 5:52-7 4:18-4 3:19-2 0:38-5
3 50:23 ANNE-BRITT NILSEN 5:49-2 15:04-2 17:34-2 20:38-2 31:06-2 37:10-3 40:47-2 45:37-2 49:49-3 50:23-3
95 23226 HIO 5:49-2 9:15-2 2:30-3 3:04-4 10:28-3 6:04-5 3:37-3 4:50-5 4:12-6 0:34-3
4 54:03 JORUNN SOLHEIM 5:56-3 15:40-3 21:21-5 26:46-6 37:11-5 41:41-5 45:24-5 49:23-4 53:26-4 54:03-4
90 80782 TELENOR 5:56-3 9:44-5 5:41-7 5:25-7 10:25-2 4:30-1 3:43-4 3:59-2 4:03-5 0:37-4
5 60:05 LILLA MADSEN 7:04-5 16:37-5 18:58-4 22:06-4 33:45-4 38:56-4 42:24-4 56:15-5 59:34-5 60:05-5
84 78976 FBI 7:04-5 9:33-3 2:21-1 3:08-5 11:39-5 5:11-3 3:28-2 13:51-7 3:19-2 0:31-2
6 66:50 EVA NILSEN 7:12-6 18:37-6 22:33-6 25:29-5 40:07-6 52:55-6 58:24-6 62:40-6 66:09-6 66:50-6
77 23299 SKIFORENINGEN 7:12-6 11:25-6 3:56-6 2:56-3 14:38-7 12:48-7 5:29-6 4:16-3 3:29-4 0:41-7
7 80:36 ANNE MARIT FÆRDEN 8:45-7 26:55-7 29:24-7 31:23-7 45:38-7 55:35-7 59:34-7 65:35-7 79:58-7 80:36-7
63 80601 HYDRO OSLO 8:45-7 18:10-7 2:29-2 1:59-1 14:15-6 9:57-6 3:59-5 6:01-6 14:23-7 0:38-5
  DISK ELISABETH IBSEN 81;9:34 83;33:27 85;37:03 87;39:31 100;65:20 250;65:27
10 80730 UNIVERSITETET  
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-85 3-90 4-96 5-105 6-107 7-109 8-118 9-119 10-121 11-126 12-137 13-138 14-139 M-100
1 54:52 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 2:23-4 10:34-3 15:52-3 21:32-3 24:24-1 31:59-1 37:53-1 39:44-1 43:07-1 45:16-1 47:46-1 51:00-1 53:00-1 54:27-1 54:52-1
103 82376 ABB 2:23-4 8:11-2 5:18-3 5:40-3 2:52-1 7:35-3 5:54-1 1:51-1 3:23-2 2:09-3 2:30-1 3:14-3 2:00-3 1:27-1 0:25-4
2 56:46 JOSTEIN LØVÅS 2:17-3 10:30-2 14:39-2 19:53-2 26:00-3 33:11-3 39:11-2 41:22-3 44:45-3 46:55-3 50:12-2 52:54-2 54:43-2 56:24-2 56:46-2
101 81421 FINANSAVISEN 2:17-3 8:13-3 4:09-1 5:14-1 6:07-5 7:11-1 6:00-2 2:11-4 3:23-2 2:10-4 3:17-2 2:42-2 1:49-1 1:41-3 0:22-2
3 62:04 TOR RINGSTAD 2:16-2 11:30-4 16:56-4 23:43-4 27:14-4 36:43-4 42:52-4 45:09-4 48:50-4 50:45-4 54:32-3 57:47-3 60:01-3 61:45-3 62:04-3
94 71244 TANDBERG 2:16-2 9:14-4 5:26-4 6:47-5 3:31-3 9:29-5 6:09-3 2:17-5 3:41-5 1:55-1 3:47-4 3:15-4 2:14-5 1:44-4 0:19-1
4 69:23 FRODE STRISLAND 4:08-5 13:44-5 23:16-5 29:48-5 33:18-5 42:17-5 49:28-5 51:33-5 55:10-5 57:22-5 60:50-4 64:38-4 66:51-4 68:56-4 69:23-4
86 82203 FBI 4:08-5 9:36-5 9:32-5 6:32-4 3:30-2 8:59-4 7:11-5 2:05-3 3:37-4 2:12-5 3:28-3 3:48-5 2:13-4 2:05-5 0:27-5
5 74:48 BJØRN MO ØSTGREN 1:54-1 9:23-1 14:13-1 19:28-1 25:22-2 32:47-2 39:21-3 41:14-2 44:06-2 46:01-2 68:21-5 70:55-5 72:48-5 74:24-5 74:48-5
81 83161 AKER KVÆRNER 1:54-1 7:29-1 4:50-2 5:15-2 5:54-4 7:25-2 6:34-4 1:53-2 2:52-1 1:55-1 22:20-5 2:34-1 1:53-2 1:36-2 0:24-3
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-85 3-90 4-96 5-105 6-107 7-109 8-118 9-119 10-121 11-126 12-137 13-138 14-139 M-100
1 53:40 TRULS KVAASE 1:54-1 9:55-1 15:23-1 20:50-1 24:12-1 31:46-1 37:51-1 39:39-1 42:36-1 44:08-1 47:04-1 49:41-1 51:46-1 53:19-1 53:40-1
103 64328 PARTNER3000 1:54-1 8:01-1 5:28-2 5:27-1 3:22-2 7:34-1 6:05-1 1:48-1 2:57-1 1:32-1 2:56-1 2:37-1 2:05-1 1:33-1 0:21-1
2 64:27 LARS ONSTAD 2:32-2 11:26-2 15:36-2 21:11-2 24:31-2 35:01-2 42:25-2 44:51-2 48:47-2 50:39-2 55:11-2 58:57-2 61:50-2 63:54-2 64:27-2
92 80966 KRAFT FOOD 2:32-2 8:54-2 4:10-1 5:35-2 3:20-1 10:30-2 7:24-2 2:26-2 3:56-2 1:52-2 4:32-4 3:46-3 2:53-3 2:04-4 0:33-6
3 82:38 KJETIL SVIHUS 3:14-4 14:21-4 23:54-4 31:38-4 36:18-4 48:41-4 58:13-4 60:41-4 65:13-4 68:09-4 72:14-3 76:13-3 79:56-3 82:06-3 82:38-3
73 81422 AON GRIEG 3:14-4 11:07-5 9:33-5 7:44-5 4:40-5 12:23-5 9:32-5 2:28-3 4:32-3 2:56-6 4:05-3 3:59-5 3:43-5 2:10-5 0:32-4
4 85:51 KETIL RISVOLL 2:52-3 12:38-3 18:53-3 26:29-3 32:13-3 44:28-3 53:48-3 59:05-3 64:07-3 66:45-3 77:47-4 81:28-4 83:46-4 85:28-4 85:51-4
68 80784 TELENOR 2:52-3 9:46-3 6:15-3 7:36-4 5:44-6 12:15-4 9:20-4 5:17-5 5:02-4 2:38-4 11:02-5 3:41-2 2:18-2 1:42-2 0:23-3
5 93:01 ANDREAS HALLINGSTAD 4:29-6 15:22-5 33:11-6 39:30-6 42:54-6 53:51-5 62:46-5 72:26-5 78:20-5 80:32-5 83:30-5 87:22-5 90:57-5 92:39-5 93:01-5
61 89701 KVÆRNER OSLO 4:29-6 10:53-4 17:49-6 6:19-3 3:24-3 10:57-3 8:55-3 9:40-6 5:54-5 2:12-3 2:58-2 3:52-4 3:35-4 1:42-2 0:22-2
6 108:35 ESPEN EGNER 3:57-5 16:32-6 25:16-5 34:31-5 39:00-5 58:58-6 70:58-6 74:07-6 80:07-6 82:45-6 94:14-6 99:26-6 105:47-6 108:03-6 108:35-6
50 68571 SCANDPOWER 3:57-5 12:35-6 8:44-4 9:15-6 4:29-4 19:58-6 12:00-6 3:09-4 6:00-6 2:38-4 11:29-6 5:12-6 6:21-6 2:16-6 0:32-4
  DISK KÅRE WESTGÅRD 80;3:15 85;13:30 96;29:15 105;33:21 107;45:45 109;53:42 118;57:03 119;60:55 121;63:17 126;69:02 137;73:06 138;75:14 139;77:36 100;77:59 250;78:04
10 78624 SKATTEDIR  
  DISK SVEN RINGSTAD 80;3:52 85;18:55 90;26:09 96;35:25 105;39:47 107;54:31 109;62:47 118;66:31 119;71:43 121;75:04 135;82:13 137;87:08 138;90:49 139;93:19 100;93:41 250;93:46
10 97437 MALTHE  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-85 3-90 4-96 5-105 6-107 7-109 8-118 9-119 10-121 11-126 12-137 13-138 14-139 M-100
1 57:43 SVEIN NYGÅRD 2:17-2 10:37-2 15:08-2 20:50-2 24:23-2 32:33-1 39:15-1 41:37-1 45:21-1 47:15-1 50:12-1 53:18-1 55:37-1 57:18-1 57:43-1
103 64746 NORGES BANK 2:17-2 8:20-2 4:31-4 5:42-2 3:33-5 8:10-1 6:42-3 2:22-5 3:44-3 1:54-1 2:57-4 3:06-2 2:19-4 1:41-1 0:25-15
2 59:35 ARNE M TORGERSEN 2:44-9 11:12-3 15:31-3 21:20-3 24:32-3 33:09-2 39:45-2 41:51-2 46:23-2 48:37-2 51:20-2 54:50-2 56:59-2 59:14-2 59:35-2
101 78656 NVE 2:44-9 8:28-3 4:19-2 5:49-4 3:12-1 8:37-4 6:36-2 2:06-1 4:32-12 2:14-7 2:43-2 3:30-5 2:09-1 2:15-7 0:21-1
3 61:01 ANDERS GRENDAHL 2:18-4 14:23-14 17:53-6 23:01-4 26:30-4 34:57-4 41:52-4 44:49-4 48:10-4 50:18-4 52:58-3 56:31-3 58:53-3 60:39-3 61:01-3
98 97861 AAS-JAKOBSEN 2:18-4 12:05-19 3:30-1 5:08-1 3:29-4 8:27-3 6:55-5 2:57-12 3:21-1 2:08-4 2:40-1 3:33-6 2:22-6 1:46-2 0:22-5
4 62:34 MORTEN HEIR 1:42-1 9:46-1 14:37-1 20:21-1 23:59-1 34:34-3 40:40-3 42:58-3 46:28-3 49:42-3 55:01-4 57:34-4 60:15-4 62:13-4 62:34-4
96 62775 BP 1:42-1 8:04-1 4:51-5 5:44-3 3:38-8 10:35-10 6:06-1 2:18-4 3:30-2 3:14-19 5:19-14 2:33-1 2:41-12 1:58-4 0:21-1
5 66:29 KARL VEASTAD 3:02-12 12:15-6 17:54-7 24:40-7 27:58-7 36:17-5 43:37-5 45:45-5 49:45-5 52:18-5 57:32-5 61:21-5 63:42-5 66:05-5 66:29-5
92 68425 ATN 3:02-12 9:13-7 5:39-11 6:46-9 3:18-3 8:19-2 7:20-9 2:08-2 4:00-5 2:33-13 5:14-13 3:49-10 2:21-5 2:23-11 0:24-13
6 70:49 HÅKON HALVORSEN 2:21-5 11:33-4 16:39-4 23:19-5 27:13-5 37:05-6 44:58-7 50:46-7 54:41-7 57:14-7 62:10-6 65:22-6 67:52-6 70:27-6 70:49-6
87 93955 GJENSIDIGE 2:21-5 9:12-6 5:06-7 6:40-7 3:54-11 9:52-6 7:53-13 5:48-22 3:55-4 2:33-13 4:56-12 3:12-3 2:30-8 2:35-12 0:22-5
7 71:05 VIDAR SVENDSEN 2:29-6 11:57-5 17:11-5 23:49-6 27:26-6 37:18-7 44:28-6 46:56-6 51:11-6 53:14-6 62:42-7 66:10-7 68:47-7 70:42-7 71:05-7
87 80606 NLH-BIL NIJOS 2:29-6 9:28-8 5:14-9 6:38-6 3:37-7 9:52-6 7:10-6 2:28-7 4:15-9 2:03-2 9:28-18 3:28-4 2:37-10 1:55-3 0:23-9
8 79:15 ØYSTEIN GRØVLEN 3:17-13 12:19-7 20:00-10 26:32-9 31:45-9 44:39-9 53:16-11 57:16-11 61:22-11 63:38-11 69:14-8 73:26-8 75:41-8 78:52-8 79:15-8
79 72469 SUN 3:17-13 9:02-5 7:41-19 6:32-5 5:13-18 12:54-18 8:37-18 4:00-20 4:06-7 2:16-8 5:36-15 4:12-15 2:15-3 3:11-19 0:23-9
9 79:46 IVAR REFSLAND 3:51-16 14:54-15 19:16-9 31:07-17 34:22-13 45:17-11 52:27-10 55:34-10 60:50-10 63:17-10 71:23-13 74:58-12 77:21-11 79:21-9 79:46-9
78 64744 ORACLE 3:51-16 11:03-15 4:22-3 11:51-21 3:15-2 10:55-12 7:10-6 3:07-16 5:16-18 2:27-10 8:06-17 3:35-8 2:23-7 2:00-5 0:25-15
10 80:08 NILS JØRGEN BRODIN 3:46-15 14:06-13 20:31-11 28:40-11 33:15-11 46:03-12 55:38-12 58:35-12 63:31-12 66:40-13 69:53-9 73:43-9 76:44-9 79:46-10 80:08-10
78 79179 RINGNES 3:46-15 10:20-11 6:25-12 8:09-18 4:35-14 12:48-17 9:35-21 2:57-12 4:56-16 3:09-18 3:13-6 3:50-11 3:01-15 3:02-17 0:22-5
11 80:47 VIGGO MADSEN 3:01-11 13:38-10 20:46-13 28:00-10 31:51-10 48:57-16 56:17-13 58:44-13 63:54-13 66:16-12 70:48-10 74:39-10 77:11-10 80:24-11 80:47-11
77 92513 PRIVAT 3:01-11 10:37-13 7:08-15 7:14-13 3:51-9 17:06-22 7:20-9 2:27-6 5:10-17 2:22-9 4:32-10 3:51-12 2:32-9 3:13-20 0:23-9
12 81:11 CLAUS F. CLASEN 3:44-14 15:05-17 22:31-15 29:39-12 34:56-16 48:18-14 57:19-16 60:07-16 64:54-17 67:27-16 71:18-12 74:51-11 78:29-12 80:49-12 81:11-12
77 80094 IF 3:44-14 11:21-16 7:26-16 7:08-12 5:17-19 13:22-19 9:01-19 2:48-10 4:47-15 2:33-13 3:51-7 3:33-6 3:38-19 2:20-9 0:22-5
13 81:51 TORE LØBERG 4:01-17 16:34-19 23:03-17 30:21-15 34:53-15 47:06-13 56:25-14 59:42-14 64:11-14 67:26-15 71:38-14 76:16-14 79:04-13 81:19-13 81:51-13
76 400270 LMI 4:01-17 12:33-21 6:29-13 7:18-14 4:32-13 12:13-16 9:19-20 3:17-17 4:29-11 3:15-20 4:12-8 4:38-19 2:48-13 2:15-7 0:32-20
14 82:32 ROAR SIGURDSEN 2:31-7 13:17-8 25:06-19 32:49-18 37:40-17 49:00-17 57:09-15 59:44-15 64:16-15 66:47-14 71:07-11 75:12-13 79:25-14 82:08-14 82:32-14
76 79180 RINGNES 2:31-7 10:46-14 11:49-21 7:43-16 4:51-16 11:20-13 8:09-15 2:35-8 4:32-12 2:31-12 4:20-9 4:05-14 4:13-21 2:43-14 0:24-13
15 82:49 ERIK BRATLIE 5:02-19 13:49-12 20:38-12 29:42-13 33:18-12 50:05-18 58:15-18 61:51-19 67:33-19 69:46-18 72:42-16 77:00-16 79:38-16 82:26-16 82:49-15
75 86919 HIL-NSB 5:02-19 8:47-4 6:49-14 9:04-19 3:36-6 16:47-21 8:10-16 3:36-19 5:42-20 2:13-6 2:56-3 4:18-18 2:38-11 2:48-16 0:23-9
16 82:56 TORE FAGERVOLD 2:34-8 18:51-22 23:47-18 30:29-16 34:32-14 44:43-10 51:33-9 54:23-9 58:25-8 60:30-8 72:23-15 76:40-15 79:37-15 82:24-15 82:56-16
75 80661 BRØBIL 2:34-8 16:17-22 4:56-6 6:42-8 4:03-12 10:11-8 6:50-4 2:50-11 4:02-6 2:05-3 11:53-21 4:17-17 2:57-14 2:47-15 0:32-20
17 83:31 HELGE VATN 5:55-20 17:23-20 22:34-16 30:05-14 42:01-20 51:03-19 58:20-19 60:35-18 64:41-16 67:56-17 75:05-18 78:46-17 80:55-17 83:02-17 83:31-17
75 79943 HYDRO OSLO 5:55-20 11:28-18 5:11-8 7:31-15 11:56-22 9:02-5 7:17-8 2:15-3 4:06-7 3:15-20 7:09-16 3:41-9 2:09-1 2:07-6 0:29-17
18 85:27 TERJE HEGGELUND 4:48-18 14:57-16 25:55-21 32:53-19 42:01-20 52:38-20 60:01-20 64:04-21 68:31-21 71:19-21 74:27-17 79:07-18 82:17-18 84:57-18 85:27-18
73 81512 INTER-CONSULT 4:48-18 10:09-10 10:58-20 6:58-11 9:08-21 10:37-11 7:23-11 4:03-21 4:27-10 2:48-17 3:08-5 4:40-20 3:10-16 2:40-13 0:30-18
19 91:33 STEINAR MYRABØ 2:53-10 13:21-9 20:54-14 33:00-20 38:31-18 48:56-15 57:32-17 60:34-17 66:23-18 70:23-20 81:20-20 85:35-19 88:52-19 91:12-19 91:33-19
67 71668 BRØBIL 2:53-10 10:28-12 7:33-17 12:06-22 5:31-20 10:25-9 8:36-17 3:02-14 5:49-21 4:00-22 10:57-19 4:15-16 3:17-17 2:20-9 0:21-1
20 93:24 RUNE TEIGLAND 2:17-2 13:39-11 19:05-8 25:59-8 29:52-8 41:54-8 49:53-8 52:55-8 58:36-9 61:04-9 80:35-19 85:58-21 89:17-20 92:53-21 93:24-20
65 97860 AAS-JACOBSEN 2:17-2 11:22-17 5:26-10 6:54-10 3:53-10 12:02-14 7:59-14 3:02-14 5:41-19 2:28-11 19:31-22 5:23-22 3:19-18 3:36-21 0:31-19
21 93:28 PAAL W HANSSEN 6:03-22 18:12-21 25:48-20 33:52-21 38:37-19 52:59-21 60:32-21 63:09-20 67:53-20 70:05-19 81:47-21 85:39-20 89:49-21 92:51-20 93:28-21
65 86102 NORAUDIT 6:03-22 12:09-20 7:36-18 8:04-17 4:45-15 14:22-20 7:33-12 2:37-9 4:44-14 2:12-5 11:42-20 3:52-13 4:10-20 3:02-17 0:37-22
22 109:46 SVEINUNG HARTVEDT 5:55-20 15:40-18 31:15-22 41:27-22 46:23-22 58:31-22 68:19-22 71:45-22 83:59-22 86:45-22 91:38-22 96:37-22 105:25-22 109:25-22 109:46-22
50 401059 DNB 5:55-20 9:45-9 15:35-22 10:12-20 4:56-17 12:08-15 9:48-22 3:26-18 12:14-22 2:46-16 4:53-11 4:59-21 8:48-22 4:00-22 0:21-1
  DISK STEIN H. HAGEN 80;3:26 85;11:27 90;18:09 96;23:39 105;28:35 107;38:18 109;44:54 118;46:48 119;50:24 121;52:46 135;55:51 137;58:05 138;61:04 139;64:02 100;64:28 250;64:37
10 480247 STEIN HAGEN CONS.  
  DISK JON FIXDAL 80;4:08 85;13:57 90;17:39 109;23:28 118;25:35 119;30:16 121;32:01 126;41:10 137;45:08 138;48:19 139;51:39 100;52:07 250;52:11
10 89777 MILJØVERNDEP  
  DISK HALLVARD FØLLESDAL 80;20:14 85;48:11 90;59:39 96;69:38 105;75:05 107;86:55 109;100:15 94;104:17 118;105:43 119;110:42 121;114:10 100;140:57 250;141:07
10 92589 OSI  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-88 4-90 5-96 6-97 7-109 8-118 9-119 10-121 11-135 12-137 13-138 14-139 M-100
1 47:53 JOHN HANSEN 3:34-3 8:57-1 12:28-1 14:32-1 20:42-1 22:39-1 30:23-1 32:34-1 36:09-1 38:04-1 40:41-1 43:02-1 45:17-1 47:29-1 47:53-1
103 36340 AB PIL 3:34-3 5:23-1 3:31-1 2:04-1 6:10-1 1:57-1 7:44-1 2:11-1 3:35-1 1:55-1 2:37-1 2:21-2 2:15-1 2:12-2 0:24-2
2 55:43 KETIL BERG 3:29-2 11:43-3 16:06-3 18:58-3 25:25-2 27:33-2 36:05-2 38:25-2 42:10-2 44:10-2 47:21-2 49:58-2 52:42-2 55:16-2 55:43-2
95 30284 STERIA 3:29-2 8:14-5 4:23-2 2:52-2 6:27-2 2:08-2 8:32-3 2:20-2 3:45-2 2:00-2 3:11-2 2:37-3 2:44-3 2:34-4 0:27-5
3 60:59 TORMOD ØVERGAARD 3:27-1 10:04-2 14:31-2 18:18-2 27:47-3 30:22-3 40:47-3 43:13-3 47:32-3 49:58-3 53:16-3 56:04-3 58:35-3 60:33-3 60:59-3
88 31423 HANDS 3:27-1 6:37-2 4:27-3 3:47-3 9:29-5 2:35-4 10:25-5 2:26-3 4:19-4 2:26-3 3:18-3 2:48-4 2:31-2 1:58-1 0:26-4
4 71:24 RICHARD BLOM 3:54-4 17:37-6 25:30-6 29:35-5 37:15-5 39:38-5 48:05-4 51:08-4 55:22-4 57:55-4 62:12-4 65:14-4 68:31-4 70:59-4 71:24-4
77 78693 FBI 3:54-4 13:43-6 7:53-5 4:05-4 7:40-3 2:23-3 8:27-2 3:03-4 4:14-3 2:33-4 4:17-4 3:02-5 3:17-4 2:28-3 0:25-3
5 81:12 FINN GANGE 5:37-5 12:51-4 18:05-4 22:58-4 31:38-4 39:35-4 48:52-5 52:48-5 57:56-5 61:16-5 69:31-5 71:47-5 75:07-5 80:51-5 81:12-5
67 76039 NVE 5:37-5 7:14-3 5:14-4 4:53-5 8:40-4 7:57-6 9:17-4 3:56-6 5:08-6 3:20-5 8:15-6 2:16-1 3:20-5 5:44-6 0:21-1
6 99:51 JOHN RAVLO 7:09-6 15:21-5 24:32-5 33:41-6 45:06-6 50:57-6 62:16-6 65:40-6 70:30-6 75:21-6 79:53-6 91:47-6 95:31-6 99:19-6 99:51-6
50 78628 ENVIRO ENERGI 7:09-6 8:12-4 9:11-6 9:09-6 11:25-6 5:51-5 11:19-6 3:24-5 4:50-5 4:51-6 4:32-5 11:54-6 3:44-6 3:48-5 0:32-6
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-88 4-90 5-96 6-97 7-109 8-118 9-119 10-121 11-135 12-137 13-138 14-139 M-100
1 49:39 BJØRN GRINDE 2:38-1 8:19-1 12:13-1 13:56-1 20:31-1 22:35-1 30:20-1 33:26-1 37:14-1 39:03-1 41:47-1 44:00-1 46:13-1 49:15-1 49:39-1
103 400195 FOLKEHELSA 2:38-1 5:41-2 3:54-1 1:43-1 6:35-2 2:04-1 7:45-1 3:06-7 3:48-1 1:49-1 2:44-2 2:13-1 2:13-1 3:02-12 0:24-3
2 53:30 ARNE EDVINSEN 3:44-4 9:55-2 14:07-2 16:39-2 23:25-2 25:34-2 33:47-2 36:23-2 40:36-2 42:29-2 46:02-2 48:38-2 50:52-2 53:04-2 53:30-2
99 39551 DNB 3:44-4 6:11-3 4:12-2 2:32-8 6:46-3 2:09-2 8:13-2 2:36-4 4:13-5 1:53-3 3:33-6 2:36-5 2:14-2 2:12-6 0:26-7
3 54:33 HELGE BJAALAND 3:51-5 10:02-3 14:33-3 17:00-3 24:20-3 26:33-3 35:08-3 37:34-3 41:28-3 43:37-3 47:09-3 49:30-3 52:04-3 54:05-3 54:33-3
97 400900 ELLE AS 3:51-5 6:11-3 4:31-3 2:27-7 7:20-9 2:13-3 8:35-4 2:26-1 3:54-2 2:09-7 3:32-5 2:21-3 2:34-6 2:01-3 0:28-10
4 61:21 KNUT KROSBY 4:34-9 10:09-4 16:28-6 18:42-5 25:54-5 28:08-5 40:17-7 42:46-6 47:20-5 49:10-4 54:13-6 56:30-6 58:59-5 60:58-4 61:21-4
89 39168 NEPTUN 4:34-9 5:35-1 6:19-11 2:14-3 7:12-8 2:14-4 12:09-15 2:29-2 4:34-8 1:50-2 5:03-12 2:17-2 2:29-4 1:59-2 0:23-1
5 61:32 JON FREDRIKSEN 3:27-2 11:15-8 16:04-5 18:08-4 24:26-4 26:43-4 36:48-4 40:00-4 47:53-7 49:57-6 52:34-4 55:05-4 57:26-4 61:07-5 61:32-5
89 89526 FOBIL 3:27-2 7:48-11 4:49-4 2:04-2 6:18-1 2:17-5 10:05-10 3:12-10 7:53-16 2:04-5 2:37-1 2:31-4 2:21-3 3:41-16 0:25-4
6 62:09 PÅL BENJAMINSEN 4:08-7 10:59-6 17:44-8 20:52-9 27:58-9 30:52-8 40:29-8 43:35-7 47:40-6 49:59-7 53:16-5 56:07-5 59:13-6 61:39-6 62:09-6
88 36455 FORSVARSBYGG 4:08-7 6:51-6 6:45-14 3:08-13 7:06-6 2:54-9 9:37-8 3:06-7 4:05-4 2:19-9 3:17-3 2:51-9 3:06-11 2:26-9 0:30-12
7 63:07 DAG TH KOLBERG 4:27-8 11:19-9 18:01-9 20:20-7 27:29-8 30:49-7 39:48-6 43:50-8 48:03-8 50:29-8 54:25-7 57:22-7 60:16-7 62:38-7 63:07-7
87 401099 FOBIL 4:27-8 6:52-7 6:42-12 2:19-5 7:09-7 3:20-14 8:59-5 4:02-14 4:13-5 2:26-12 3:56-8 2:57-10 2:54-10 2:22-7 0:29-11
8 63:16 TROND WETTERGREEN 3:52-6 10:46-5 15:55-4 20:23-8 27:28-7 29:50-6 38:51-5 42:37-5 46:56-4 49:48-5 55:08-8 58:13-8 60:56-8 62:51-8 63:16-8
87 82115 ANDVORD 3:52-6 6:54-8 5:09-6 4:28-15 7:05-5 2:22-6 9:01-6 3:46-13 4:19-7 2:52-13 5:20-13 3:05-11 2:43-7 1:55-1 0:25-4
9 65:50 HASSE BERGSTRØM 3:34-3 11:03-7 16:39-7 18:57-6 25:58-6 34:22-10 42:47-9 46:55-9 52:27-9 54:26-9 57:44-9 60:49-9 63:22-9 65:25-9 65:50-9
84 87044 SKI VG SKOLE 3:34-3 7:29-9 5:36-7 2:18-4 7:01-4 8:24-16 8:25-3 4:08-15 5:32-11 1:59-4 3:18-4 3:05-11 2:33-5 2:03-4 0:25-4
10 69:04 THORE PEDERSEN 4:48-12 12:27-10 18:27-10 21:18-10 30:19-10 33:27-9 44:18-10 47:08-10 52:54-11 55:15-11 59:21-10 62:08-10 65:30-10 68:38-10 69:04-10
81 23647 NORDEA 4:48-12 7:39-10 6:00-9 2:51-12 9:01-13 3:08-12 10:51-11 2:50-5 5:46-13 2:21-10 4:06-10 2:47-8 3:22-13 3:08-13 0:26-7
11 69:37 PER NERMO 5:07-14 14:30-14 20:15-13 22:38-12 31:09-11 34:22-10 45:16-12 49:43-12 54:53-12 56:57-12 60:44-11 64:14-11 66:58-11 69:06-11 69:37-11
81 82204 INTERCONSULT BIL 5:07-14 9:23-13 5:45-8 2:23-6 8:31-10 3:13-13 10:54-12 4:27-16 5:10-10 2:04-5 3:47-7 3:30-14 2:44-8 2:08-5 0:31-13
12 71:05 EGIL HUSETH 4:41-10 14:15-13 19:08-11 21:50-11 32:06-12 35:11-12 44:53-11 47:59-11 52:39-10 55:02-10 62:33-12 65:11-12 68:04-12 70:34-12 71:05-12
79 76042 BLOM 4:41-10 9:34-14 4:53-5 2:42-11 10:16-15 3:05-11 9:42-9 3:06-7 4:40-9 2:23-11 7:31-16 2:38-6 2:53-9 2:30-10 0:31-13
13 73:53 VIDAR BERTEIG 5:56-15 12:32-11 28:59-15 31:38-15 40:14-15 43:00-15 52:12-14 54:45-14 58:47-13 60:59-13 64:59-13 67:40-13 71:05-13 73:30-13 73:53-13
76 86376 SAS 5:56-15 6:36-5 16:27-16 2:39-10 8:36-11 2:46-7 9:12-7 2:33-3 4:02-3 2:12-8 4:00-9 2:41-7 3:25-15 2:25-8 0:23-1
14 79:15 REIDAR KIERULF 5:01-13 13:31-12 19:47-12 23:43-13 33:55-13 36:57-13 49:05-13 52:50-13 60:10-14 63:26-14 68:46-14 72:25-14 75:36-14 78:48-14 79:15-14
71 82214 RKP 5:01-13 8:30-12 6:16-10 3:56-14 10:12-14 3:02-10 12:08-14 3:45-12 7:20-15 3:16-14 5:20-13 3:39-15 3:11-12 3:12-14 0:27-9
15 82:31 HARALD BØHN 4:45-11 16:13-15 25:20-14 27:56-14 36:36-14 41:07-14 52:14-15 55:52-15 62:01-15 65:36-15 72:38-15 76:04-15 79:26-15 82:00-15 82:31-15
68 89690 NORGES BANK 4:45-11 11:28-15 9:07-15 2:36-9 8:40-12 4:31-15 11:07-13 3:38-11 6:09-14 3:35-16 7:02-15 3:26-13 3:22-13 2:34-11 0:31-13
16 104:31 TOM LARSEN 9:40-16 31:56-16 38:39-16 43:58-16 57:49-16 60:42-16 76:04-16 78:55-16 84:34-16 87:57-16 92:40-16 96:23-16 100:27-16 103:55-16 104:31-16
50 92255 DNR 9:40-16 22:16-16 6:43-13 5:19-16 13:51-16 2:53-8 15:22-16 2:51-6 5:39-12 3:23-15 4:43-11 3:43-16 4:04-16 3:28-15 0:36-16
  DISK ERIK LINDQUIST 81;4:37 139;48:22 100;49:00 250;49:09
10 80611 OSLO LÆRERNE  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-83 4-85 5-88 6-109 7-118 8-121 9-126 10-137 11-138 12-139 M-100
1 42:01 JON FÆRDEN 2:16-1 7:33-1 11:28-1 13:12-1 16:41-1 20:22-1 23:42-1 28:41-1 33:49-1 37:18-1 39:55-1 41:36-1 42:01-1
103 80602 KREDITORFOR 2:16-1 5:17-4 3:55-1 1:44-1 3:29-1 3:41-6 3:20-7 4:59-1 5:08-5 3:29-2 2:37-2 1:41-2 0:25-1
2 49:40 TOR LEA 4:56-7 9:11-2 13:53-2 18:05-5 27:17-8 30:20-6 33:23-6 38:45-5 42:18-4 45:22-3 47:35-2 49:13-2 49:40-2
95 32370 RIKSHOSPITALET 4:56-7 4:15-1 4:42-3 4:12-11 9:12-10 3:03-1 3:03-5 5:22-2 3:33-1 3:04-1 2:13-1 1:38-1 0:27-2
3 50:39 IVAR STRØMSTAD 4:18-5 9:19-3 14:27-3 16:15-2 20:30-2 24:05-2 26:57-2 32:57-2 38:38-2 44:11-2 47:39-3 50:12-3 50:39-3
93 77378 OU-KAM. 4:18-5 5:01-3 5:08-5 1:48-2 4:15-2 3:35-4 2:52-1 6:00-3 5:41-7 5:33-9 3:28-10 2:33-4 0:27-2
4 55:44 ARNE TYSSØ 5:03-8 10:03-4 14:51-4 16:52-4 21:18-3 24:48-3 27:42-3 34:15-3 39:38-3 48:28-4 51:20-4 54:56-4 55:44-4
87 88965 NORSK HUMMER 5:03-8 5:00-2 4:48-4 2:01-5 4:26-3 3:30-2 2:54-2 6:33-4 5:23-6 8:50-11 2:52-4 3:36-9 0:48-11
5 58:14 BJØRN GRENAGER 4:20-6 10:37-7 17:10-7 21:10-7 25:56-5 30:32-7 33:29-7 40:25-6 45:32-5 49:34-5 52:55-5 57:45-5 58:14-5
84 79719 ATN 4:20-6 6:17-6 6:33-9 4:00-10 4:46-4 4:36-7 2:57-3 6:56-5 5:07-4 4:02-4 3:21-7 4:50-11 0:29-5
6 62:43 SIGMUND NYLUND 2:54-2 10:07-5 16:24-6 18:18-6 26:23-6 29:59-5 32:56-5 45:44-9 52:26-7 56:03-6 58:53-6 62:16-6 62:43-6
80 67712 NORDEA 2:54-2 7:13-9 6:17-8 1:54-3 8:05-9 3:36-5 2:57-3 12:48-11 6:42-9 3:37-3 2:50-3 3:23-8 0:27-2
7 66:05 TOM IBSEN 8:09-10 13:47-10 18:58-8 21:33-8 28:14-9 34:14-9 37:45-9 45:42-8 51:52-6 56:15-7 61:26-7 65:35-7 66:05-7
76 80728 UBIL 8:09-10 5:38-5 5:11-6 2:35-7 6:41-7 6:00-11 3:31-8 7:57-8 6:10-8 4:23-5 5:11-11 4:09-10 0:30-6
8 68:03 ODDVAR HAGEN 5:31-9 12:21-9 19:06-9 21:48-9 27:04-7 32:06-8 35:42-8 44:14-7 56:26-8 61:33-8 64:54-8 67:32-8 68:03-8
74 301226 ATN 5:31-9 6:50-8 6:45-10 2:42-8 5:16-6 5:02-8 3:36-9 8:32-9 12:12-10 5:07-7 3:21-7 2:38-6 0:31-7
9 69:10 BJØRN LARSSEN 3:36-3 11:01-8 23:36-10 26:24-10 34:02-10 39:08-10 45:32-10 52:48-10 57:22-9 62:47-9 66:05-9 68:37-9 69:10-9
73 80610 OSLO LÆRERNE 3:36-3 7:25-10 12:35-11 2:48-9 7:38-8 5:06-9 6:24-11 7:16-6 4:34-3 5:25-8 3:18-6 2:32-3 0:33-8
10 70:00 BJØRN SPJELKAVIK 3:52-4 10:12-6 14:53-5 16:50-3 21:37-4 25:10-4 28:24-4 37:42-4 58:28-10 63:12-10 66:39-10 69:27-10 70:00-10
73 82967 FBI 3:52-4 6:20-7 4:41-2 1:57-4 4:47-5 3:33-3 3:14-6 9:18-10 20:46-11 4:44-6 3:27-9 2:48-7 0:33-8
11 78:13 TOR SANDBY 10:31-11 20:03-11 26:17-11 28:33-11 45:02-11 50:10-11 54:23-11 61:48-11 66:10-11 71:55-11 75:05-11 77:38-11 78:13-11
64 78621 SKATTEDIR 10:31-11 9:32-11 6:14-7 2:16-6 16:29-11 5:08-10 4:13-10 7:25-7 4:22-2 5:45-10 3:10-5 2:33-4 0:35-10
  DISK TORSTEIN ØSTEN 80;22:23 82;30:00 83;34:52 85;37:06 88;46:18 109;50:48 118;54:31 121;61:28 135;66:27 137;69:45 138;73:58 139;77:59 100;78:27 250;78:34
10 82169 MAESTRO  
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-83 4-85 5-88 6-109 7-118 8-121 9-126 10-137 11-138 12-139 M-100
1 44:13 SVEIN LIE 2:21-1 7:20-1 12:11-1 14:39-1 18:08-1 21:27-1 23:53-1 30:33-1 36:14-1 39:30-1 42:03-1 43:50-1 44:13-1
103 23628 UNIVERSITETET 2:21-1 4:59-1 4:51-6 2:28-12 3:29-1 3:19-3 2:26-2 6:40-6 5:41-9 3:16-1 2:33-2 1:47-1 0:23-1
2 44:56 BJØRN EGNER 3:31-9 8:52-4 13:43-3 15:33-2 19:58-2 24:46-2 28:08-3 33:41-2 36:35-2 39:56-2 42:22-2 44:29-2 44:56-2
102 60550 OSLO ARKITEKT 3:31-9 5:21-3 4:51-6 1:50-3 4:25-4 4:48-15 3:22-10 5:33-1 2:54-1 3:21-3 2:26-1 2:07-3 0:27-5
3 47:44 ARNE JORDAL 3:37-11 10:48-8 15:26-5 17:14-3 21:55-3 25:34-3 28:03-2 35:15-3 38:31-3 42:16-3 45:13-3 47:15-3 47:44-3
98 400564 SAS 3:37-11 7:11-8 4:38-5 1:48-2 4:41-6 3:39-4 2:29-3 7:12-8 3:16-2 3:45-7 2:57-7 2:02-2 0:29-10
4 53:01 HELGE KVAASE 2:47-2 8:40-3 14:30-4 17:59-4 25:16-8 29:02-6 33:31-8 39:48-6 43:30-4 47:14-4 50:12-4 52:34-4 53:01-4
92 63817 HIAK 2:47-2 5:53-5 5:50-13 3:29-15 7:17-15 3:46-8 4:29-17 6:17-3 3:42-3 3:44-6 2:58-8 2:22-5 0:27-5
5 54:46 ODD TORE SAUGERUD 6:40-17 12:12-11 17:40-8 19:46-7 25:11-6 29:59-7 33:04-6 39:23-5 43:55-5 48:27-5 51:22-5 54:22-5 54:46-5
90 61062 VERITAS 6:40-17 5:32-4 5:28-10 2:06-6 5:25-9 4:48-15 3:05-8 6:19-4 4:32-6 4:32-11 2:55-6 3:00-14 0:24-2
6 57:23 SIGFRED FAGERVIK 3:05-6 8:15-2 13:11-2 20:33-9 24:39-4 28:24-5 31:15-4 38:04-4 48:32-10 51:52-7 54:37-7 56:59-6 57:23-6
87 79724 ATN 3:05-6 5:10-2 4:56-8 7:22-18 4:06-3 3:45-7 2:51-5 6:49-7 10:28-16 3:20-2 2:45-4 2:22-5 0:24-2
7 57:39 SVEIN VIKHAMAR 3:06-7 10:24-6 22:59-16 24:49-15 28:34-13 31:47-12 35:35-12 43:01-12 47:20-7 51:14-6 54:32-6 57:11-7 57:39-7
87 82118 LINJEGODS 3:06-7 7:18-10 12:35-18 1:50-3 3:45-2 3:13-2 3:48-13 7:26-11 4:19-5 3:54-8 3:18-9 2:39-8 0:28-9
8 58:49 ØYSTEIN MADSEN 7:26-18 15:03-15 20:40-14 27:19-17 32:06-14 35:16-14 38:14-14 45:37-14 49:21-12 52:49-9 55:43-8 58:23-8 58:49-8
86 78975 AMERSHAM 7:26-18 7:37-11 5:37-11 6:39-17 4:47-7 3:10-1 2:58-6 7:23-10 3:44-4 3:28-5 2:54-5 2:40-9 0:26-4
9 59:58 JON C FOUGNER 4:27-13 14:18-12 19:32-13 21:47-12 26:58-10 30:58-11 35:19-11 41:28-8 46:33-6 51:58-8 56:08-9 59:25-9 59:58-9
85 96640 FUGRO 4:27-13 9:51-14 5:14-9 2:15-7 5:11-8 4:00-10 4:21-15 6:09-2 5:05-8 5:25-16 4:10-13 3:17-15 0:33-13
10 60:45 ERIK HAUGROS 2:54-4 10:05-5 16:45-6 19:18-5 25:11-6 30:06-9 34:52-10 42:58-11 47:44-8 54:02-12 57:34-10 60:16-10 60:45-10
84 80824 LØRENSKOG KOMM 2:54-4 7:11-8 6:40-16 2:33-13 5:53-14 4:55-17 4:46-18 8:06-15 4:46-7 6:18-17 3:32-10 2:42-10 0:29-10
11 61:51 EYVIND AAS 3:58-12 10:26-7 17:09-7 19:31-6 25:20-9 30:02-8 33:13-7 41:10-7 47:59-9 53:14-10 58:24-11 61:18-11 61:51-11
83 71772 GEOFORM 3:58-12 6:28-6 6:43-17 2:22-9 5:49-13 4:42-13 3:11-9 7:57-14 6:49-11 5:15-15 5:10-16 2:54-12 0:33-13
12 62:35 STURLE HÅNES 3:25-8 14:49-14 19:06-11 20:47-10 33:00-15 37:39-15 39:53-15 46:25-15 53:58-15 57:24-14 59:57-13 62:05-12 62:35-12
82 72556 METEOROLOGEN 3:25-8 11:24-16 4:17-1 1:41-1 12:13-16 4:39-12 2:14-1 6:32-5 7:33-13 3:26-4 2:33-2 2:08-4 0:30-12
13 63:02 OLE H KRISTIANSEN 2:59-5 12:03-10 17:42-9 20:01-8 24:41-5 28:23-4 31:48-5 41:44-10 49:05-11 53:39-11 60:01-14 62:35-13 63:02-13
82 79987 HYDRO OSLO 2:59-5 9:04-12 5:39-12 2:19-8 4:40-5 3:42-6 3:25-11 9:56-18 7:21-12 4:34-12 6:22-18 2:34-7 0:27-5
14 64:48 PER ERIK SØRENSEN 5:24-15 14:41-13 19:07-12 21:30-11 27:01-11 30:40-10 33:42-9 41:33-9 50:44-13 55:33-13 59:54-12 64:11-14 64:48-14
80 78982 NORDEA 5:24-15 9:17-13 4:26-3 2:23-10 5:31-11 3:39-4 3:02-7 7:51-13 9:11-15 4:49-13 4:21-15 4:17-18 0:37-17
15 66:42 ERICH STURM 4:49-14 11:55-9 18:18-10 22:10-13 27:39-12 32:11-13 36:05-13 44:19-13 52:01-14 58:57-15 63:03-15 66:01-15 66:42-15
78 79718 ATN 4:49-14 7:06-7 6:23-15 3:52-16 5:29-10 4:32-11 3:54-14 8:14-16 7:42-14 6:56-18 4:06-12 2:58-13 0:41-18
16 77:18 PER E STÅHLBRAND 5:24-15 15:22-16 21:24-15 24:21-14 41:00-16 45:43-16 49:17-16 56:50-16 63:21-16 68:34-16 73:57-16 76:43-16 77:18-16
67 23225 RIKSHOSPITALET 5:24-15 9:58-15 6:02-14 2:57-14 16:39-17 4:43-14 3:34-12 7:33-12 6:31-10 5:13-14 5:23-17 2:46-11 0:35-16
17 85:19 OLA PETTER LØVLIEN 3:32-10 19:06-17 23:34-17 26:00-16 43:21-17 47:12-17 50:01-17 57:17-17 72:18-17 76:32-17 80:47-17 84:46-17 85:19-17
59 401135 EGET FIRMA 3:32-10 15:34-17 4:28-4 2:26-11 17:21-18 3:51-9 2:49-4 7:16-9 15:01-17 4:14-10 4:15-14 3:59-16 0:33-13
18 101:55 LEIF BRÅTEN 2:48-3 40:27-18 44:50-18 46:45-18 52:22-18 57:31-18 61:55-18 70:24-18 89:27-18 93:31-18 97:13-18 101:28-18 101:55-18
50 87017 CSC 2:48-3 37:39-18 4:23-2 1:55-5 5:37-12 5:09-18 4:24-16 8:29-17 19:03-18 4:04-9 3:42-11 4:15-17 0:27-5
  DISK OLA KJELDSEN 80;3:01 82;10:04 83;16:04 88;22:37 109;27:35 118;30:59 121;37:21 126;52:50 137;57:57 138;61:26 139;64:24 100;64:56 250;65:02
10 26260 NVE  
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-87 5-121 6-135 7-137 8-138 9-139 M-100
1 32:47 ÅGE ØYVANN 4:03-1 10:59-1 12:52-1 14:33-1 20:37-1 24:00-1 26:55-1 29:47-1 32:22-1 32:47-1
103 63769 HYDRO OSLO 4:03-1 6:56-1 1:53-4 1:41-3 6:04-1 3:23-1 2:55-2 2:52-2 2:35-4 0:25-1
2 37:39 TOR DRAGE 4:29-3 12:26-3 14:19-2 15:56-2 24:16-2 28:19-2 31:34-2 34:48-2 37:10-2 37:39-2
98 78968 KVÆRNER OSLO 4:29-3 7:57-3 1:53-4 1:37-2 8:20-5 4:03-5 3:15-4 3:14-3 2:22-2 0:29-3
3 38:50 TORE HOLM 6:11-7 14:32-5 16:21-5 18:12-4 25:03-3 28:47-3 32:11-3 35:44-3 38:15-3 38:50-3
95 79821 ELKEM 6:11-7 8:21-5 1:49-2 1:51-4 6:51-2 3:44-3 3:24-5 3:33-6 2:31-3 0:35-7
4 39:07 SVEIN KVALHEIM 4:44-4 12:12-2 15:33-4 17:06-3 26:14-6 29:44-4 32:55-4 35:44-3 38:40-4 39:07-4
94 23713 BT 4:44-4 7:28-2 3:21-7 1:33-1 9:08-7 3:30-2 3:11-3 2:49-1 2:56-6 0:27-2
5 39:47 ARNE CHR SCHEIE 6:08-6 14:37-6 16:22-6 18:19-5 25:43-4 29:45-5 33:15-5 36:39-5 39:18-5 39:47-5
93 68197 PRIVAT 6:08-6 8:29-6 1:45-1 1:57-5 7:24-4 4:02-4 3:30-6 3:24-5 2:39-5 0:29-3
6 45:58 INGVALD SEVALDSON 4:28-2 12:29-4 14:21-3 18:36-6 25:49-5 37:10-6 40:02-6 43:17-6 45:27-6 45:58-6
87 84989 PERMAKEM 4:28-2 8:01-4 1:52-3 4:15-8 7:13-3 11:21-9 2:52-1 3:15-4 2:10-1 0:31-6
7 52:50 SVEIN FORTHUN 4:46-5 15:25-7 18:52-7 21:46-7 32:37-7 37:20-7 41:52-7 48:21-7 52:21-7 52:50-7
80 39225 HIO 4:46-5 10:39-7 3:27-8 2:54-7 10:51-8 4:43-6 4:32-8 6:29-9 4:00-8 0:29-3
8 55:00 JAN FR HENRIKSEN 8:06-8 22:29-8 24:57-8 27:08-8 35:36-8 42:43-8 46:27-8 50:53-8 54:22-8 55:00-8
78 86902 NILU 8:06-8 14:23-8 2:28-6 2:11-6 8:28-6 7:07-7 3:44-7 4:26-7 3:29-7 0:38-9
9 79:06 EGIL SVENSSON 9:57-9 27:07-9 33:52-9 40:37-9 52:25-9 63:20-9 68:21-9 73:11-9 78:31-9 79:06-9
54 76166 JIL GRORUD 9:57-9 17:10-9 6:45-9 6:45-9 11:48-9 10:55-8 5:01-9 4:50-8 5:20-9 0:35-7
  DISK HANS SÆTREVIK 81;12:34 83;22:44 87;26:20 121;36:49 135;47:11 137;50:58 138;56:55 139;59:40 100;60:21 250;60:27
10 80781 TELENOR  
  DISK HARALD BIRKELAND 81;22:05 83;34:14 85;36:18 87;38:13 121;52:50 100;63:34 250;63:44
10 86524 RIKSHOSPITALET  
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-87 5-121 6-135 7-137 8-138 9-139 M-100
1 39:40 DAGFINN FØLLESDAL 5:34-4 13:57-2 16:06-2 18:26-2 25:43-2 29:48-1 33:00-1 36:27-1 39:14-1 39:40-1
103 62370 OSI 5:34-4 8:23-2 2:09-1 2:20-4 7:17-1 4:05-2 3:12-2 3:27-3 2:47-2 0:26-2
2 41:09 KJELL HAUEN ERIKSEN 5:29-3 14:26-3 17:12-4 19:13-3 28:29-3 31:57-2 35:00-2 37:50-2 40:44-2 41:09-2
101 82227 NORGES BANK 5:29-3 8:57-3 2:46-7 2:01-2 9:16-4 3:28-1 3:03-1 2:50-1 2:54-3 0:25-1
3 42:00 OLE SANNES 4:15-1 12:22-1 14:53-1 16:38-1 24:46-1 32:37-3 36:26-3 39:24-3 41:30-3 42:00-3
99 401123 ROXAR BIL 4:15-1 8:07-1 2:31-4 1:45-1 8:08-3 7:51-8 3:49-4 2:58-2 2:06-1 0:30-3
4 47:44 MAGNE GRANDE 5:10-2 14:30-4 16:53-3 19:26-4 30:15-4 35:52-4 39:19-4 43:10-4 47:13-4 47:44-4
92 82190 FBI 5:10-2 9:20-4 2:23-3 2:33-6 10:49-8 5:37-5 3:27-3 3:51-6 4:03-8 0:31-4
5 51:48 SVEIN KILDAL 6:03-6 18:49-5 20:59-5 23:00-5 32:39-5 39:25-5 43:32-5 47:11-5 51:12-5 51:48-5
88 80785 TELENOR 6:03-6 12:46-6 2:10-2 2:01-2 9:39-6 6:46-7 4:07-6 3:39-5 4:01-7 0:36-5
6 53:18 GEORG LUND 6:59-7 19:28-6 22:49-7 25:15-6 36:00-6 41:26-6 45:24-6 49:28-6 52:35-6 53:18-6
87 77364 LAGMANNSRETTEN 6:59-7 12:29-5 3:21-8 2:26-5 10:45-7 5:26-4 3:58-5 4:04-7 3:07-4 0:43-8
7 57:15 AAGE MELLA 7:02-8 20:05-7 22:40-6 27:57-7 37:31-7 43:28-7 47:45-7 52:46-7 56:38-7 57:15-7
83 68160 SKATTEDIR 7:02-8 13:03-7 2:35-6 5:17-9 9:34-5 5:57-6 4:17-8 5:01-8 3:52-6 0:37-6
8 66:38 ARNE KJELL SVENDSEN 5:39-5 35:22-9 37:53-9 42:01-9 49:44-8 54:56-8 59:03-8 62:38-8 65:59-8 66:38-8
74 23313 NORWELD 5:39-5 29:43-9 2:31-4 4:08-8 7:43-2 5:12-3 4:07-6 3:35-4 3:21-5 0:39-7
9 98:44 ERIK KIELLAND 8:04-9 22:42-8 26:30-8 30:00-8 50:24-9 69:59-9 76:54-9 87:27-9 97:47-9 98:44-9
50 66677 NVE 8:04-9 14:38-8 3:48-9 3:30-7 20:24-9 19:35-9 6:55-9 10:33-9 10:20-9 0:57-9
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-87 5-121 6-135 7-137 8-138 9-139 M-100
1 49:19 KÅRE HOLT HANSEN 4:45-1 14:33-1 19:46-1 26:22-2 34:06-1 39:17-1 43:25-1 46:28-1 48:43-1 49:19-1
103 70708 DNB FINANS 4:45-1 9:48-1 5:13-2 6:36-2 7:44-1 5:11-1 4:08-1 3:03-1 2:15-1 0:36-1
2 72:17 THORSTEN SMALBERGET 5:47-2 16:23-2 20:42-2 23:41-1 38:06-2 57:02-2 61:30-2 67:29-2 71:39-2 72:17-2
80 30982 PAKKEPOST 5:47-2 10:36-2 4:19-1 2:59-1 14:25-2 18:56-2 4:28-2 5:59-2 4:10-2 0:38-2
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-91 2-92 3-93 4-94 5-95 M-100
1 28:09 RASMUS KORVALD SKARE 2:02-1 17:12-1 19:56-1 23:10-1 27:06-1 28:09-1
50 69026 KOLL 2:02-1 15:10-2 2:44-1 3:14-1 3:56-1 1:03-1
2 39:26 RIGMOR LONGVA 2:48-3 17:47-2 23:27-2 30:53-2 37:37-2 39:26-2
50 78658 SNT-BIL 2:48-3 14:59-1 5:40-3 7:26-3 6:44-2 1:49-2
3 54:19 MARIT LYSLO 2:42-2 34:51-3 40:17-3 45:14-3 52:07-3 54:19-3
50 81317 OBOS 2:42-2 32:09-3 5:26-2 4:57-2 6:53-3 2:12-3
  DISK SERRIANNE FJELLHEIM 91;3:02 100;99:57 250;100:05
10 78620 SKATTEDIR  
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-85 4-87 5-121 6-135 7-137 8-138 9-139 M-100
1 38:18 JANNICKE WIDERBERG 4:57-1 14:01-1 16:58-1 18:40-1 25:59-1 29:39-1 32:36-1 35:23-1 37:47-1 38:18-1
50 96686 RIKSHOSPITALET 4:57-1 9:04-1 2:57-2 1:42-2 7:19-1 3:40-1 2:57-1 2:47-1 2:24-1 0:31-2
2 48:18 IDA SKJEGGESTAD 8:26-3 18:42-3 23:32-3 25:11-3 33:21-2 37:49-2 41:03-2 44:40-2 47:44-2 48:18-2
50 96510 HYDRO OSLO 8:26-3 10:16-3 4:50-4 1:39-1 8:10-2 4:28-2 3:14-3 3:37-3 3:04-3 0:34-3
3 64:24 JULIE BERTEIG 7:18-2 17:02-2 19:30-2 24:34-2 46:31-3 54:30-3 57:33-3 61:09-3 64:05-3 64:24-3
50 86375 FOSSUM 7:18-2 9:44-2 2:28-1 5:04-4 21:57-3 7:59-3 3:03-2 3:36-2 2:56-2 0:19-1
4 84:51 HANNE OPSAHL 10:00-4 20:16-4 23:48-4 28:45-4 61:31-4 72:08-4 76:07-4 80:17-4 84:17-4 84:51-4
50 97456 TANDBERG DATA 10:00-4 10:16-3 3:32-3 4:57-3 32:46-4 10:37-4 3:59-4 4:10-4 4:00-4 0:34-3
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-82 3-83 4-85 5-88 6-109 7-118 8-121 9-126 10-137 11-138 12-139 M-100
1 43:48 JON-KRISTIAN EIKSETH 2:45-1 7:01-1 10:54-1 13:37-1 16:45-1 19:18-1 23:52-1 28:54-1 35:21-1 39:11-1 41:36-1 43:23-1 43:48-1
50 79230 STATKRAFT 2:45-1 4:16-1 3:53-1 2:43-4 3:08-1 2:33-1 4:34-3 5:02-1 6:27-2 3:50-2 2:25-1 1:47-1 0:25-1
2 59:04 JØRN MJØSTER 5:20-5 10:22-2 14:39-2 18:38-2 35:01-4 38:48-4 41:29-4 47:36-4 50:23-2 53:36-2 56:09-2 58:35-2 59:04-2
50 400220 I-COM 5:20-5 5:02-2 4:17-2 3:59-6 16:23-6 3:47-2 2:41-1 6:07-2 2:47-1 3:13-1 2:33-2 2:26-2 0:29-2
3 71:36 ØYVIND GRANDUM 4:53-3 10:33-3 18:18-4 20:21-4 26:07-3 32:19-3 38:11-3 47:08-3 55:13-3 60:36-3 64:39-3 68:02-3 71:36-3
50 91035 FFI 4:53-3 5:40-3 7:45-5 2:03-1 5:46-3 6:12-4 5:52-5 8:57-4 8:05-5 5:23-3 4:03-3 3:23-4 3:34-6
4 74:33 SIRI SPJELKAVIK 3:15-2 10:55-4 16:53-3 19:24-3 24:37-2 29:30-2 33:26-2 42:02-2 59:25-4 65:12-4 70:17-4 74:02-4 74:33-4
50 67752 TYRVING 3:15-2 7:40-5 5:58-4 2:31-3 5:13-2 4:53-3 3:56-2 8:36-3 17:23-6 5:47-4 5:05-4 3:45-5 0:31-4
5 91:07 TORILL RIDDERVOLD 15:59-6 22:22-6 27:41-5 30:02-5 39:53-5 46:31-5 55:44-5 64:47-5 71:32-5 82:21-5 87:44-5 90:38-5 91:07-5
50 36998 HEMING/NJÅRD 15:59-6 6:23-4 5:19-3 2:21-2 9:51-5 6:38-5 9:13-6 9:03-5 6:45-3 10:49-6 5:23-6 2:54-3 0:29-2
6 116:13 CHRISTINE KARLSEN 5:14-4 12:56-5 47:04-6 50:37-6 59:31-6 66:20-6 72:07-6 91:47-6 98:52-6 106:08-6 111:15-6 115:40-6 116:13-6
50 81510   5:14-4 7:42-6 34:08-6 3:33-5 8:54-4 6:49-6 5:47-4 19:40-6 7:05-4 7:16-5 5:07-5 4:25-6 0:33-5
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-81 2-83 3-88 4-90 5-96 6-97 7-109 8-118 9-119 10-121 11-135 12-137 13-138 14-139 M-100
1 48:01 ARE STURØD 3:28-3 9:16-3 13:22-2 15:16-2 21:12-2 23:30-2 31:16-2 33:25-2 36:49-2 38:30-2 41:41-2 43:59-2 46:01-2 47:38-1 48:01-1
50 92450 STATENS VEGVESEN 3:28-3 5:48-3 4:06-2 1:54-1 5:56-2 2:18-1 7:46-3 2:09-3 3:24-1 1:41-1 3:11-5 2:18-2 2:02-2 1:37-1 0:23-3
2 48:08 JAN TORE HENRIKSEN 3:00-1 8:28-2 12:02-1 14:17-1 19:36-1 22:08-1 29:22-1 31:17-1 36:10-1 37:59-1 40:29-1 42:42-1 44:53-1 47:47-2 48:08-2
50 63793 HENRIKSENS CONS 3:00-1 5:28-2 3:34-1 2:15-2 5:19-1 2:32-3 7:14-2 1:55-2 4:53-6 1:49-2 2:30-1 2:13-1 2:11-3 2:54-7 0:21-1
3 55:26 ØYSTEIN AMUNDRUD 6:38-7 12:32-6 17:57-3 20:32-3 26:32-3 28:54-3 36:55-3 39:08-3 43:19-3 45:24-3 48:13-3 50:41-3 53:18-3 55:02-3 55:26-3
50 39762 SCHLUMBERGER 6:38-7 5:54-4 5:25-3 2:35-4 6:00-3 2:22-2 8:01-4 2:13-4 4:11-2 2:05-4 2:49-3 2:28-4 2:37-5 1:44-2 0:24-4
4 60:21 MORTEN RANNEM 4:31-5 11:55-5 18:24-4 21:22-4 28:23-4 31:13-4 40:40-4 42:58-4 47:22-4 49:24-4 52:24-4 54:59-4 57:33-4 59:57-4 60:21-4
50 81582 STATENS VEGVESEN 4:31-5 7:24-6 6:29-4 2:58-5 7:01-4 2:50-4 9:27-5 2:18-5 4:24-3 2:02-3 3:00-4 2:35-5 2:34-4 2:24-4 0:24-4
5 61:42 HARALD IWE 3:17-2 8:13-1 23:02-6 25:28-6 33:35-6 36:54-6 44:03-5 45:46-5 50:13-5 52:27-5 54:59-5 57:21-5 59:20-5 61:20-5 61:42-5
50 82225 NGI 3:17-2 4:56-1 14:49-8 2:26-3 8:07-6 3:19-7 7:09-1 1:43-1 4:27-4 2:14-5 2:32-2 2:22-3 1:59-1 2:00-3 0:22-2
6 72:37 DAG LANGSETH 4:01-4 11:17-4 18:46-5 23:45-5 31:46-5 35:01-5 46:53-6 49:53-6 54:31-6 58:11-6 62:12-6 65:49-6 69:25-6 72:13-6 72:37-6
50 79175 RINGNES 4:01-4 7:16-5 7:29-6 4:59-8 8:01-5 3:15-5 11:52-7 3:00-7 4:38-5 3:40-8 4:01-6 3:37-6 3:36-6 2:48-6 0:24-4
7 83:49 SVEIN TRYTI 5:44-6 13:31-7 26:59-8 30:09-8 40:39-8 43:55-7 55:02-7 57:58-7 64:26-7 67:01-7 71:42-7 75:31-7 80:54-7 83:21-7 83:49-7
50 82375 ABB 5:44-6 7:47-7 13:28-7 3:10-6 10:30-7 3:16-6 11:07-6 2:56-6 6:28-8 2:35-6 4:41-7 3:49-7 5:23-8 2:27-5 0:28-7
8 88:03 SVEN STØVNE 7:41-8 18:24-8 25:29-7 29:29-7 40:14-7 44:50-8 57:06-8 60:40-8 66:45-8 70:06-8 75:49-8 79:49-8 84:13-8 87:32-8 88:03-8
50 400486 FRISKIS&SVETTIS 7:41-8 10:43-8 7:05-5 4:00-7 10:45-8 4:36-8 12:16-8 3:34-8 6:05-7 3:21-7 5:43-8 4:00-8 4:24-7 3:19-8 0:31-8
  DISK MAGNE LUND 81;4:24 83;13:16 90;22:09 96;32:47 97;36:24 109;48:12 118;51:16 119;56:14 121;59:34 135;68:04 137;71:36 138;75:58 139;78:46 100;79:24 250;79:29
10 400369 NETCOM  
  DISK SIV HOUMB 81;4:37 83;16:12 88;22:00 90;25:04 96;35:44 97;47:37 250;87:02
10 78550 TFL  
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-85 3-90 4-96 5-105 6-107 7-109 8-118 9-119 10-121 11-126 12-137 13-138 14-139 M-100
  DISK RAGNHILD BENTE ANDERSEN 80;2:48 85;13:05 96;30:00 105;34:03 107;43:54 109;52:32 118;55:44 119;59:52 121;62:26 126;65:37 137;69:45 138;72:03 139;73:44 100;74:08 250;74:13
10 83061 TELENOR  
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   80;15:31 82;26:35 83;42:04 85;45:00 250;76:52
10 402529