RESULTAT P12 SOLEMSKOGEN 24.6.2003
Arrangør: Amersham Health BIL
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 89700 ELISE PRYTZ KVÆRNER OSLO 84:12:00 103
2 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 86:01:00 101
3 81509 WENCHE AAS NILU 96:39:00 89
4 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK 122:08:00 63
12214 NINA BUREID OSLO KOMM DISK 10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 23224 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 69:06:00 103
2 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 83:19:00 88
3 80767 INGRID STUMPF OBOS 94:50:00 76
89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD DISK 10
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 68256 ELLEN GRANDE NLH 61:26:00 103
2 79232 BIRGIT KORVALD KOLL 64:49:00 99
3 88964 VESLEMØY TYSSØ HIO BIL 67:39:00 95
4 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 68:52:00 93
5 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 76:17:00 86
6 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 85:03:00 77
7 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 90:50:00 71
28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET DISK 10
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 43:27:00 103
2 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 50:20:00 96
3 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 50:23:00 95
4 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 54:03:00 90
5 78976 LILLA MADSEN FBI 60:05:00 84
6 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 66:50:00 77
7 80601 ANNE MARIT FÆRDEN HYDRO OSLO 80:36:00 63
80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET DISK 10
Resultat klasse HA (LANG)
1 82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 54:52:00 103
2 81421 JOSTEIN LØVÅS FINANSAVISEN 56:46:00 101
3 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 62:04:00 94
4 82203 FRODE STRISLAND FBI 69:23:00 86
5 83161 BJØRN MO ØSTGREN AKER KVÆRNER 74:48:00 81
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 53:40:00 103
2 80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD 64:27:00 92
3 81422 KJETIL SVIHUS AON GRIEG 82:38:00 73
4 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 85:51:00 68
5 89701 ANDREAS HALLINGSTAD KVÆRNER OSLO 93:01:00 61
6 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 108:35:00 50
78624 KÅRE WESTGÅRD SKATTEDIR DISK 10
97437 SVEN RINGSTAD MALTHE DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 57:43:00 103
2 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 59:35:00 101
3 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN 61:01:00 98
4 62775 MORTEN HEIR BP 62:34:00 96
5 68425 KARL VEASTAD ATN 66:29:00 92
6 93955 HÅKON HALVORSEN GJENSIDIGE 70:49:00 87
7 80606 VIDAR SVENDSEN NLH-BIL NIJOS 71:05:00 87
8 72469 ØYSTEIN GRØVLEN SUN 79:15:00 79
9 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 79:46:00 78
10 79179 NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 80:08:00 78
11 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 80:47:00 77
12 80094 CLAUS F. CLASEN IF 81:11:00 77
13 400270 TORE LØBERG LMI 81:51:00 76
14 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 82:32:00 76
15 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 82:49:00 75
16 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 82:56:00 75
17 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 83:31:00 75
18 81512 TERJE HEGGELUND INTER-CONSULT 85:27:00 73
19 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 91:33:00 67
20 97860 RUNE TEIGLAND AAS-JACOBSEN 93:24:00 65
21 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 93:28:00 65
22 401059 SVEINUNG HARTVEDT DNB 109:46:00 48
480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. DISK 10
89777 JON FIXDAL MILJØVERNDEP DISK 10
92589 HALLVARD FØLLESDAL OSI DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 47:53:00 103
2 30284 KETIL BERG STERIA 55:43:00 95
3 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 60:59:00 88
4 78693 RICHARD BLOM FBI 71:24:00 77
5 76039 FINN GANGE NVE 81:12:00 67
6 78628 JOHN RAVLO ENVIRO ENERGI 99:51:00 50
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 400195 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 49:39:00 103
2 39551 ARNE EDVINSEN DNB 53:30:00 99
3 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 54:33:00 97
4 39168 KNUT KROSBY NEPTUN 61:21:00 89
5 89526 JON FREDRIKSEN FOBIL 61:32:00 89
6 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 62:09:00 88
7 401099 DAG TH KOLBERG FOBIL 63:07:00 87
8 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 63:16:00 87
9 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 65:50:00 84
10 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 69:04:00 81
11 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 69:37:00 81
12 76042 EGIL HUSETH BLOM 71:05:00 79
13 86376 VIDAR BERTEIG SAS 73:53:00 76
14 82214 REIDAR KIERULF RKP 79:15:00 71
15 89690 HARALD BØHN NORGES BANK 82:31:00 68
16 92255 TOM LARSEN DNR 104:31:00 50
80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 42:01:00 103
2 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 49:40:00 95
3 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 50:39:00 93
4 88965 ARNE TYSSØ NORSK HUMMER 55:44:00 87
5 79719 BJØRN GRENAGER ATN 58:14:00 84
6 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 62:43:00 80
7 80728 TOM IBSEN UBIL 66:05:00 76
8 301226 ODDVAR HAGEN ATN 68:03:00 74
9 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 69:10:00 73
10 82967 BJØRN SPJELKAVIK FBI 70:00:00 73
11 78621 TOR SANDBY SKATTEDIR 78:13:00 64
82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO DISK 10
Resultat klasse H10 (KORT)
1 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET 44:13:00 103
2 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 44:56:00 102
3 400564 ARNE JORDAL SAS 47:44:00 98
4 63817 HELGE KVAASE HIAK 53:01:00 92
5 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 54:46:00 90
6 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 57:23:00 87
7 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 57:39:00 87
8 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 58:49:00 86
9 96640 JON C FOUGNER FUGRO 59:58:00 85
10 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 60:45:00 84
11 71772 EYVIND AAS GEOFORM 61:51:00 83
12 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 62:35:00 82
13 79987 OLE H KRISTIANSEN HYDRO OSLO 63:02:00 82
14 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 64:48:00 80
15 79718 ERICH STURM ATN 66:42:00 78
16 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 77:18:00 67
17 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 85:19:00 59
18 87017 LEIF BRÅTEN CSC 101:55:00 50
26260 OLA KJELDSEN NVE DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 32:47:00 103
2 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 37:39:00 98
3 79821 TORE HOLM ELKEM 38:50:00 95
4 23713 SVEIN KVALHEIM BT 39:07:00 94
5 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 39:47:00 93
6 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 45:58:00 87
7 39225 SVEIN FORTHUN HIO 52:50:00 80
8 86902 JAN FR HENRIKSEN NILU 55:00:00 78
9 76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 79:06:00 54
80781 HANS SÆTREVIK TELENOR DISK 10
86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 62370 DAGFINN FØLLESDAL OSI 39:40:00 103
2 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 41:09:00 101
3 401123 OLE SANNES ROXAR BIL 42:00:00 99
4 82190 MAGNE GRANDE FBI 47:44:00 92
5 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 51:48:00 88
6 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 53:18:00 87
7 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 57:15:00 83
8 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 66:38:00 74
9 66677 ERIK KIELLAND NVE 98:44:00 50
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 49:19:00 103
2 30982 THORSTEN SMALBERGET PAKKEPOST 72:17:00 80
Resultat klasse N (N)
1 69026 RASMUS KORVALD SKAARE KOLL 28:09:00 50
2 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 39:26:00 50
3 81317 MARIT LYSLO OBOS 54:19:00 50
78620 SERRIANNE FJELLHEIM SKATTEDIR DISK 10
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 38:18:00 50
2 96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO OSLO 48:18:00 50
3 86375 JULIE BERTEIG FOSSUM 64:24:00 50
4 97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 84:51:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STATKRAFT 43:48:00 50
2 400220 JØRN MJØSTER I-COM 59:04:00 50
3 91035 ØYVIND GRANDUM FFI 71:36:00 50
4 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 74:33:00 50
5 36998 TORILL RIDDERVOLD HEMING/NJÅRD 91:07:00 50
6 81510 CHRISTINE KARLSEN 116:13:00 50
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 92450 ARE STURØD STATENS VEGVESEN 48:01:00 50
2 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 48:08:00 50
3 39762 ØYSTEIN AMUNDRUD SCHLUMBERGER 55:26:00 50
4 81582 MORTEN RANNEM STATENS VEGVESEN 60:21:00 50
5 82225 HARALD IWE NGI 61:42:00 50
6 79175 DAG LANGSETH RINGNES 72:37:00 50
7 82375 SVEIN TRYTI ABB 83:49:00 50
8 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 88:03:00 50
400369 MAGNE LUND NETCOM DISK 10
78550 SIV HOUMB TFL DISK 10
Resultat klasse ÅL (LANG)
83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR DISK 10
Ukjente løpere
402529 DISK 10
Arrangører:
94074 TORGRIM ENGELL AMERSHAM H5-6 50
80715 DAG MAGNAR EVJE AMERSHAM H5-6 50
80603 FINN DAG HJELSETH AMERSHAM H1-4 50
30712 TORGEIR STENSTAD AMERSHAM H7 50
79752 CARL PETTER TØNSETH AMERSHAM H5-6 50
Totalt antall løpere: 165 Disk: 19