Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-59 3-75 4-70 5-42 6-97 7-60 8-51 9-43 M-249
1 72:52 ANNE ARNTZEN 5:40-1 14:04-1 21:38-1 30:19-1 44:10-1 48:24-1 58:13-1 66:42-1 71:04-1 72:52-1
103 79115 SCHENKER 5:40-1 8:24-1 7:34-1 8:41-1 13:51-1 4:14-1 9:49-1 8:29-1 4:22-1 1:48-1
  DISK TIRIL BJØRKVOLD 56;6:04 59;28:25 75;38:15 70;88:03 42;97:20 249;131:50 250;131:56
10 79853 NRK  
  DISK AINA R. OLSEN 56;5:43 59;18:23 75;25:29 249;0:00 250;0:04
10 96687 LFK BIL  
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-59 3-75 4-70 5-42 6-97 7-60 8-51 9-43 M-249
1 64:48 ANNE-KARINE HAFLAN 4:31-1 15:03-1 21:27-1 26:59-1 34:16-1 39:18-1 50:30-1 58:34-1 62:46-1 64:48-1
103 89467 AXIS-SHIELD 4:31-1 10:32-1 6:24-1 5:32-1 7:17-1 5:02-1 11:12-1 8:04-1 4:12-1 2:02-1
  DISK SOLVEIG SIKKELAND 46;3:12 33;14:38 71;17:03 57;28:32 36;32:35 44;42:15 53;45:48 54;49:07 48;63:18 51;67:07 43;69:43 249;70:49 250;70:53
10 16666 SOLSIKKE BIL  
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-59 3-75 4-70 5-42 6-97 7-60 8-51 9-43 M-249
1 62:53 BODIL KLAKEGG 4:44-3 13:40-3 20:21-2 27:14-2 34:53-1 40:19-1 49:29-1 57:48-1 61:15-1 62:53-1
103 79121 NORGES BANK 4:44-3 8:56-4 6:41-2 6:53-3 7:39-1 5:26-3 9:10-4 8:19-3 3:27-1 1:38-1
2 68:34 MARIT KJÆRNSLI 4:15-1 13:06-1 20:12-1 26:48-1 38:16-2 43:34-3 52:16-2 59:55-2 66:32-2 68:34-2
97 28178 UNIVERSITETET 4:15-1 8:51-3 7:06-3 6:36-2 11:28-5 5:18-2 8:42-2 7:39-2 6:37-5 2:02-4
3 72:08 MARIT VÅGSNES 10:40-8 19:13-5 25:10-5 30:26-4 40:31-4 51:13-4 59:47-4 66:17-4 70:28-3 72:08-3
92 36821 ULLEVÅL SYKEHUS 10:40-8 8:33-1 5:57-1 5:16-1 10:05-4 10:42-7 8:34-1 6:30-1 4:11-2 1:40-2
4 73:17 ANNE-BRITT SVINNSET 4:43-2 13:17-2 22:38-4 29:40-3 39:07-3 43:15-2 56:40-3 66:16-3 71:17-4 73:17-4
90 83233 SSB 4:43-2 8:34-2 9:21-7 7:02-4 9:27-3 4:08-1 13:25-7 9:36-6 5:01-4 2:00-3
5 92:11 ELLEN GRANDE 5:11-4 14:32-4 22:29-3 41:36-5 49:42-5 59:09-5 73:24-5 82:45-5 89:39-5 92:11-5
71 68256 NLH 5:11-4 9:21-5 7:57-4 19:07-8 8:06-2 9:27-6 14:15-8 9:21-5 6:54-6 2:32-6
6 105:34 LAILA ALNES 9:41-7 31:48-7 40:42-7 50:32-7 67:37-7 73:46-6 82:34-6 91:26-6 103:04-6 105:34-6
58 89893 LØRENSKOG KOMM 9:41-7 22:07-7 8:54-6 9:50-5 17:05-8 6:09-4 8:48-3 8:52-4 11:38-8 2:30-5
7 108:12 ANITHA OLSEN 6:57-5 23:07-6 33:34-6 44:18-6 57:07-6 73:46-6 86:34-7 100:35-7 105:21-7 108:12-7
55 68333 NORGES BANK 6:57-5 16:10-6 10:27-8 10:44-6 12:49-7 16:39-8 12:48-6 14:01-8 4:46-3 2:51-7
8 112:27 ATIE D SAUGERUD 7:04-6 39:59-8 48:32-8 62:36-8 74:15-8 81:08-8 91:35-8 101:14-8 109:20-8 112:27-8
51 61061 VERITAS 7:04-6 32:55-8 8:33-5 14:04-7 11:39-6 6:53-5 10:27-5 9:39-7 8:06-7 3:07-8
  DISK KARI SEEM 56;5:08 59;12:24 75;17:32 70;22:24 97;31:50 60;38:12 51;44:28 43;47:50 249;49:20 250;49:24
10 71582 BREVPOST  
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-58 3-33 4-71 5-97 6-60 7-34 8-43 M-249
1 46:38 UNNI DRAGE 5:12-4 8:12-1 14:25-1 18:29-1 24:34-1 31:24-1 40:06-1 44:42-1 46:38-1
103 78969 KVÆRNER OSLO 5:12-4 3:00-1 6:13-3 4:04-1 6:05-5 6:50-2 8:42-1 4:36-6 1:56-2
2 49:14 INGER DØHLEN 4:33-1 9:27-4 15:16-2 20:27-3 26:59-4 33:35-3 43:19-2 47:16-2 49:14-2
100 67661 ROMERIKE POLITI 4:33-1 4:54-10 5:49-1 5:11-5 6:32-6 6:36-1 9:44-3 3:57-5 1:58-3
3 49:58 ELISABETH IBSEN 6:38-9 9:44-5 15:49-3 20:11-2 25:34-3 33:14-2 43:25-3 47:19-3 49:58-3
98 80730 UNIVERSITETET 6:38-9 3:06-2 6:05-2 4:22-2 5:23-3 7:40-4 10:11-4 3:54-3 2:39-9
4 54:30 JORUNN SOLHEIM 5:06-3 9:06-3 15:53-4 20:33-4 25:27-2 38:51-4 48:11-4 52:06-4 54:30-4
93 80782 TELENOR 5:06-3 4:00-4 6:47-4 4:40-3 4:54-1 13:24-11 9:20-2 3:55-4 2:24-7
5 55:02 ANNE MARIT FÆRDEN 5:16-5 9:49-6 17:16-5 22:50-5 32:15-6 39:32-6 49:52-5 53:01-5 55:02-5
92 80601 HYDRO OSLO 5:16-5 4:33-7 7:27-5 5:34-7 9:25-10 7:17-3 10:20-5 3:09-1 2:01-4
6 58:02 LILLA MADSEN 5:01-2 8:24-2 18:33-6 25:02-6 30:54-5 39:21-5 51:34-6 56:10-6 58:02-6
89 78976 FBI 5:01-2 3:23-3 10:09-9 6:29-9 5:52-4 8:27-5 12:13-7 4:36-6 1:52-1
7 64:52 KIRSTI BLOMDAL 7:13-10 11:49-10 20:30-8 26:17-7 32:59-7 41:52-7 55:42-7 62:33-7 64:52-7
82 90139 LØRENSKOG KOMM 7:13-10 4:36-8 8:41-6 5:47-8 6:42-7 8:53-6 13:50-10 6:51-10 2:19-6
8 71:15 BERIT BØRKE 10:52-12 15:50-11 26:45-10 32:01-9 37:13-8 48:26-8 62:43-8 68:21-8 71:15-8
76 79242 SIA 10:52-12 4:58-11 10:55-10 5:16-6 5:12-2 11:13-10 14:17-11 5:38-9 2:54-12
9 72:42 EVA NILSEN 6:20-7 10:57-9 30:19-11 35:14-10 43:04-10 53:59-10 66:53-10 70:08-9 72:42-9
74 23299 SKIFORENINGEN 6:20-7 4:37-9 19:22-11 4:55-4 7:50-9 10:55-9 12:54-9 3:15-2 2:34-8
10 74:44 WENCHE BERTELSEN 5:46-6 9:58-7 19:19-7 38:30-11 46:07-11 56:22-11 67:17-11 72:34-10 74:44-10
72 78369 OSLO LÆRERNE 5:46-6 4:12-5 9:21-7 19:11-12 7:37-8 10:15-8 10:55-6 5:17-8 2:10-5
11 76:57 BERIT SVENDSEN 6:23-8 10:47-8 20:34-9 28:17-8 39:50-9 49:38-9 66:26-9 74:18-11 76:57-11
70 90581 EMIT 6:23-8 4:24-6 9:47-8 7:43-10 11:33-12 9:48-7 16:48-12 7:52-11 2:39-9
12 115:40 TONE BRETTEV.-JENSEN 10:37-11 16:03-12 47:58-12 55:41-12 66:44-12 91:49-12 104:36-12 112:47-12 115:40-12
50 82359 SCANDPOWER 10:37-11 5:26-12 31:55-12 7:43-10 11:03-11 25:05-12 12:47-8 8:11-12 2:53-11
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-58 3-33 4-71 5-97 6-60 7-34 8-43 M-249
1 61:50 GRETHE BENJAMINSEN 6:09-2 11:48-2 28:47-2 33:19-2 37:57-2 44:39-2 54:28-1 58:44-1 61:50-1
103 78645 PRIVAT 6:09-2 5:39-2 16:59-2 4:32-1 4:38-1 6:42-1 9:49-1 4:16-1 3:06-2
2 63:18 ASTRID ERIKSEN 5:51-1 10:22-1 17:13-1 22:50-1 29:23-1 43:08-1 54:39-2 60:27-2 63:18-2
101 68064 SKEDSMO KOMM 5:51-1 4:31-1 6:51-1 5:37-2 6:33-2 13:45-2 11:31-2 5:48-2 2:51-1
  DISK SVANHILD ANDA 56;21:25 58;27:17 33;35:38 249;103:22 250;103:29
10 81571 PRIVAT  
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-44 7-53 8-54 9-55 10-52 11-48 12-51 13-43 M-249
1 59:10 EIVIND HOFF 2:39-1 7:39-1 10:22-2 16:01-1 20:13-1 24:59-2 28:17-2 33:41-2 42:56-1 45:26-1 49:38-1 55:14-1 57:55-1 59:10-1
103 401064 NORDEA 2:39-1 5:00-2 2:43-3 5:39-1 4:12-2 4:46-2 3:18-1 5:24-5 9:15-1 2:30-2 4:12-2 5:36-4 2:41-3 1:15-2
2 61:06 BJØRN H GRANDAL 3:17-3 8:04-2 10:14-1 17:18-2 21:08-2 24:44-1 28:04-1 31:31-1 46:42-2 49:02-2 53:27-2 57:12-2 59:52-2 61:06-2
101 401013 FINANSAVISEN 3:17-3 4:47-1 2:10-1 7:04-3 3:50-1 3:36-1 3:20-2 3:27-3 15:11-5 2:20-1 4:25-3 3:45-1 2:40-2 1:14-1
3 61:55 FRODE STRISLAND 2:45-2 8:09-3 10:45-3 17:43-3 22:56-3 28:08-3 32:16-3 35:34-3 47:01-3 49:40-3 53:50-3 58:04-3 60:19-3 61:55-3
99 82203 FBI 2:45-2 5:24-3 2:36-2 6:58-2 5:13-5 5:12-4 4:08-3 3:18-2 11:27-3 2:39-3 4:10-1 4:14-3 2:15-1 1:36-5
4 69:37 TOR RINGSTAD 3:22-4 10:03-4 13:07-4 20:31-4 25:41-4 32:13-4 36:32-4 39:29-4 49:34-4 52:53-4 57:20-4 64:51-4 68:22-4 69:37-4
90 71244 TANDBERG 3:22-4 6:41-4 3:04-4 7:24-4 5:10-4 6:32-5 4:19-4 2:57-1 10:05-2 3:19-4 4:27-4 7:31-5 3:31-4 1:15-2
5 75:16 TORMOD ØVERGAARD 4:55-5 11:56-5 17:13-5 26:03-5 30:42-5 35:48-5 40:17-5 44:42-5 56:55-5 60:51-5 65:42-5 69:52-5 73:41-5 75:16-5
84 31423 HANDS 4:55-5 7:01-5 5:17-5 8:50-5 4:39-3 5:06-3 4:29-5 4:25-4 12:13-4 3:56-5 4:51-5 4:10-2 3:49-5 1:35-4
  DISK SVEIN JACOBSEN 46;2:47 33;8:17 71;10:43 57;16:57 36;20:42 44;24:12 53;27:22 54;30:49 52;45:48 48;49:38 51;53:22 249;57:36 250;57:44
10 38323 SOLSIKKE BIL  
  DISK JAN TORE HENRIKSEN 46;2:53 33;7:22 71;9:43 57;21:55 52;37:29 48;41:51 249;52:48 250;52:51
10 63793 HENRIKSENS CONS  
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-44 7-53 8-54 9-55 10-52 11-48 12-51 13-43 M-249
1 55:42 TRULS KVAASE 2:41-1 7:30-1 9:46-1 15:36-1 19:15-1 24:01-1 27:46-1 31:31-1 40:17-1 43:03-1 47:07-1 51:14-1 54:25-1 55:42-1
103 64328 PARTNER3000 2:41-1 4:49-1 2:16-1 5:50-1 3:39-1 4:46-1 3:45-1 3:45-1 8:46-1 2:46-1 4:04-1 4:07-1 3:11-1 1:17-1
2 91:52 OLAV HASAAS 4:14-2 21:18-3 24:23-3 35:36-3 41:10-3 46:52-2 52:01-2 57:31-2 71:08-2 74:28-2 80:39-2 85:36-2 90:11-2 91:52-2
66 92274 HYDRO OSLO 4:14-2 17:04-3 3:05-2 11:13-2 5:34-2 5:42-2 5:09-2 5:30-2 13:37-2 3:20-2 6:11-2 4:57-2 4:35-2 1:41-2
3 121:53 ESPEN EGNER 4:24-3 13:08-2 17:06-2 29:07-2 37:26-2 48:25-3 53:39-3 59:19-3 80:33-3 89:04-3 95:57-3 114:25-3 119:50-3 121:53-3
50 68571 SCANDPOWER 4:24-3 8:44-2 3:58-3 12:01-3 8:19-3 10:59-3 5:14-3 5:40-3 21:14-3 8:31-3 6:53-3 18:28-3 5:25-3 2:03-3
  DISK ASLE ÅSMUL 46;4:04 33;13:19 71;16:10 57;27:17 36;33:53 44;39:06 249;69:23 250;69:28
10 76171 LUXO  
  DISK KETIL RISVOLL 46;3:02 33;16:03 71;19:32 57;26:16 36;36:40 44;41:30 53;46:07 54;49:53 48;102:09 249;111:39 250;111:46
10 80784 TELENOR  
  DISK LARS ONSTAD 46;7:18 33;14:40 71;17:53 57;26:00 36;31:21 44;36:44 53;42:26 54;46:12 55;56:03 52;59:39 48;64:14 34;68:29 43;70:57 249;72:21 250;72:30
10 80966 KRAFT FOOD  
  DISK ESPEN JENSEHAUGEN 46;7:38 33;14:10 71;17:38 57;29:25 36;33:21 44;45:31 53;50:24 54;55:28 48;73:31 51;80:45 43;84:13 249;85:48 250;85:58
10 82523 OPIL  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-44 7-53 8-54 9-55 10-52 11-48 12-51 13-43 M-249
1 58:08 MORTEN HEIR 2:57-1 8:05-2 11:00-1 17:09-1 21:01-1 24:50-1 28:13-1 32:02-1 43:00-1 45:50-1 50:29-1 54:16-1 56:58-1 58:08-1
103 62775 BP 2:57-1 5:08-3 2:55-5 6:09-1 3:52-2 3:49-2 3:23-1 3:49-4 10:58-4 2:50-3 4:39-2 3:47-1 2:42-2 1:10-1
2 63:18 OLE TRUDVANG 3:13-3 8:01-1 11:20-3 17:53-2 21:39-2 28:48-3 32:24-3 35:53-2 47:36-3 50:22-3 54:45-3 59:00-2 61:42-2 63:18-2
97 400013 AFU 3:13-3 4:48-1 3:19-9 6:33-2 3:46-1 7:09-11 3:36-2 3:29-2 11:43-6 2:46-1 4:23-1 4:15-3 2:42-2 1:36-8
3 63:22 SVEIN NYGÅRD 3:20-4 9:42-5 12:23-5 21:24-5 25:25-4 29:08-4 32:58-4 36:20-4 45:41-2 48:28-2 53:37-2 59:04-3 62:00-3 63:22-3
96 64746 NORGES BANK 3:20-4 6:22-5 2:41-2 9:01-9 4:01-4 3:43-1 3:50-4 3:22-1 9:21-1 2:47-2 5:09-6 5:27-7 2:56-5 1:22-6
4 64:00 ANDERS GRENDAHL 3:00-2 9:25-4 12:08-4 19:21-4 24:07-3 28:14-2 32:06-2 36:02-3 47:49-4 50:56-4 56:14-4 60:27-4 62:46-4 64:00-4
95 97861 AAS-JACOBSEN BIL 3:00-2 6:25-6 2:43-3 7:13-4 4:46-5 4:07-3 3:52-5 3:56-6 11:47-7 3:07-5 5:18-7 4:13-2 2:19-1 1:14-2
5 65:18 ESPEN SCHELLAND 3:28-5 8:26-3 11:06-2 18:32-3 26:43-5 30:52-5 34:31-5 38:06-5 49:02-5 52:04-5 56:43-5 61:03-5 63:59-5 65:18-5
93 81572 FFI 3:28-5 4:58-2 2:40-1 7:26-5 8:11-14 4:09-4 3:39-3 3:35-3 10:56-3 3:02-4 4:39-2 4:20-4 2:56-5 1:19-3
6 77:46 PER KAARBY 4:36-8 14:25-9 17:20-9 24:16-8 28:14-6 34:41-6 38:45-6 42:34-6 53:13-6 60:19-7 66:49-7 73:23-7 76:09-6 77:46-6
81 84978 DINAMO 4:36-8 9:49-11 2:55-5 6:56-3 3:58-3 6:27-8 4:04-6 3:49-4 10:39-2 7:06-12 6:30-9 6:34-12 2:46-4 1:37-10
7 78:22 HELGE VATN 4:29-7 14:34-10 18:41-10 26:20-9 31:10-9 35:45-9 40:28-9 44:56-9 56:08-7 59:23-6 66:12-6 70:37-6 77:03-7 78:22-7
80 79943 HYDRO OSLO 4:29-7 10:05-12 4:07-14 7:39-6 4:50-7 4:35-5 4:43-8 4:28-7 11:12-5 3:15-6 6:49-11 4:25-6 6:26-14 1:19-3
8 80:06 KARL VEASTAD 4:43-10 10:46-7 13:50-6 22:18-6 28:19-7 35:15-8 40:12-8 44:48-8 56:50-8 63:58-8 70:53-9 75:14-8 78:40-8 80:06-8
79 68425 ATN 4:43-10 6:03-4 3:04-7 8:28-8 6:01-12 6:56-9 4:57-9 4:36-8 12:02-8 7:08-13 6:55-12 4:21-5 3:26-8 1:26-7
9 81:22 ANDREAS ERICHSEN 3:59-6 10:34-6 14:38-8 23:56-7 29:45-8 34:49-7 39:19-7 44:21-7 61:23-9 65:30-9 70:34-8 76:25-9 79:38-9 81:22-9
77 69024 SIEMENS 3:59-6 6:35-8 4:04-13 9:18-10 5:49-11 5:04-6 4:30-7 5:02-10 17:02-10 4:07-9 5:04-5 5:51-9 3:13-7 1:44-11
10 90:26 JAN ERIK TORP 4:48-11 11:17-8 14:37-7 26:43-10 31:31-10 38:30-10 44:41-10 51:28-10 65:57-10 69:57-10 77:09-10 83:44-10 88:33-10 90:26-10
68 80710 FFI 4:48-11 6:29-7 3:20-10 12:06-13 4:48-6 6:59-10 6:11-13 6:47-13 14:29-9 4:00-8 7:12-14 6:35-13 4:49-11 1:53-13
11 100:06 BJØRN ARNEGÅRD 12:21-14 19:45-13 23:02-13 33:36-14 39:00-14 47:56-13 53:01-13 61:23-13 79:10-12 82:56-12 88:29-12 94:13-11 98:30-11 100:06-11
59 82328 SCANDPOWER 12:21-14 7:24-9 3:17-8 10:34-11 5:24-10 8:56-13 5:05-10 8:22-14 17:47-11 3:46-7 5:33-8 5:44-8 4:17-10 1:36-8
12 101:15 PER STEDJE 6:36-13 16:45-12 20:10-12 30:50-11 38:21-12 46:05-12 51:21-12 56:27-12 76:31-11 81:09-11 87:48-11 94:39-12 99:29-12 101:15-12
57 79111 BASEFARM 6:36-13 10:09-13 3:25-11 10:40-12 7:31-13 7:44-12 5:16-11 5:06-11 20:04-12 4:38-11 6:39-10 6:51-14 4:50-12 1:46-12
13 104:53 TORE LØBERG 6:05-12 15:10-11 18:44-11 33:29-13 38:44-13 44:55-11 50:21-11 55:45-11 79:26-13 83:40-13 90:47-13 96:41-13 103:00-13 104:53-13
54 400270 LMI 6:05-12 9:05-10 3:34-12 14:45-14 5:15-9 6:11-7 5:26-12 5:24-12 23:41-14 4:14-10 7:07-13 5:54-10 6:19-13 1:53-13
14 114:09 VIGGO MADSEN 4:38-9 22:08-14 24:57-14 32:41-12 37:52-11 51:38-14 58:45-14 63:42-14 86:25-14 98:19-14 103:11-14 109:05-14 112:48-14 114:09-14
50 92513 PRIVAT 4:38-9 17:30-14 2:49-4 7:44-7 5:11-8 13:46-14 7:07-14 4:57-9 22:43-13 11:54-14 4:52-4 5:54-10 3:43-9 1:21-5
  DISK SVEINUNG HARTVEDT 46;3:58 33;16:28 71;20:23 57;30:39 36;39:03 249;62:24 250;62:27
10 401059 DNB  
  DISK STEIN H. HAGEN 46;3:39 33;10:38 71;13:04 57;19:35 36;26:50 44;33:08 53;37:36 54;40:43 249;70:42 250;70:46
10 480247 STEIN HAGEN CONS.  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-78 7-55 8-48 9-34 10-43 M-249
1 46:02 JOHN HANSEN 4:25-3 9:58-2 12:35-2 18:59-1 23:03-1 27:45-1 33:58-1 39:01-1 42:19-1 44:46-1 46:02-1
103 36340 AB PIL 4:25-3 5:33-2 2:37-2 6:24-1 4:04-1 4:42-2 6:13-1 5:03-1 3:18-2 2:27-1 1:16-1
2 51:59 TERJE MATHISEN 2:39-1 7:08-1 9:21-1 23:08-2 27:13-2 31:48-2 38:31-2 44:35-2 47:42-2 50:34-2 51:59-2
97 402460 HYDRO OSLO 2:39-1 4:29-1 2:13-1 13:47-3 4:05-2 4:35-1 6:43-2 6:04-2 3:07-1 2:52-2 1:25-2
3 71:23 MAGNE OSMUNDSEN 4:19-2 10:43-3 13:56-3 25:35-3 34:00-3 40:49-3 53:17-3 60:28-3 65:55-3 69:35-3 71:23-3
76 89598 NERA BIL 4:19-2 6:24-3 3:13-3 11:39-2 8:25-3 6:49-3 12:28-4 7:11-4 5:27-3 3:40-3 1:48-4
4 77:05 FINN GANGE 5:57-4 14:24-4 18:20-4 32:56-4 41:21-4 49:03-4 59:25-4 65:55-4 71:46-4 75:26-4 77:05-4
69 76039 NVE 5:57-4 8:27-4 3:56-4 14:36-4 8:25-3 7:42-4 10:22-3 6:30-3 5:51-4 3:40-3 1:39-3
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-78 7-55 8-48 9-34 10-43 M-249
1 55:30 EINAR SKÅRE 4:35-9 10:29-3 14:05-3 21:50-2 27:18-2 32:57-2 41:57-1 47:40-1 51:39-1 54:13-1 55:30-1
103 71581 BREVPOST 4:35-9 5:54-3 3:36-6 7:45-3 5:28-5 5:39-3 9:00-3 5:43-1 3:59-1 2:34-2 1:17-1
2 67:36 EGIL HUSETH 4:08-5 10:51-4 15:39-7 24:14-4 32:15-5 39:15-4 47:08-3 53:52-3 62:56-2 66:05-2 67:36-2
90 76042 BLOM 4:08-5 6:43-4 4:48-12 8:35-5 8:01-12 7:00-6 7:53-1 6:44-4 9:04-12 3:09-5 1:31-4
3 68:41 HELGE BJAALAND 3:30-1 8:22-1 11:01-1 18:45-1 24:13-1 29:35-1 46:39-2 53:00-2 64:07-3 67:00-3 68:41-3
88 400900 ELLE AS 3:30-1 4:52-1 2:39-2 7:44-2 5:28-5 5:22-2 17:04-10 6:21-2 11:07-13 2:53-4 1:41-7
4 68:55 TROND WETTERGREEN 4:40-10 14:28-10 17:42-9 24:29-5 28:35-3 41:58-7 51:29-4 58:41-4 65:14-6 67:35-4 68:55-4
87 82115 ANDVORD 4:40-10 9:48-10 3:14-3 6:47-1 4:06-1 13:23-13 9:31-4 7:12-7 6:33-9 2:21-1 1:20-2
5 71:24 ØYSTEIN KILDAHL 3:44-3 9:29-2 12:03-2 35:01-11 39:40-10 44:57-10 52:57-6 60:40-7 65:11-4 69:49-5 71:24-5
85 402635 AHS 3:44-3 5:45-2 2:34-1 22:58-13 4:39-2 5:17-1 8:00-2 7:43-9 4:31-2 4:38-11 1:35-5
6 71:54 ODD EIDE-FREDRIKSEN 3:39-2 16:47-11 20:02-11 27:57-7 34:25-6 40:59-6 52:23-5 59:29-5 65:11-4 70:19-6 71:54-6
84 81570 PRIVAT 3:39-2 13:08-13 3:15-4 7:55-4 6:28-8 6:34-5 11:24-6 7:06-6 5:42-6 5:08-12 1:35-5
7 72:51 KNUT ERIK ØSTENGEN 4:08-5 11:05-6 15:37-6 27:40-6 34:25-6 40:55-5 54:01-7 60:26-6 67:15-7 71:02-7 72:51-7
83 79717 ATN 4:08-5 6:57-6 4:32-11 12:03-10 6:45-9 6:30-4 13:06-8 6:25-3 6:49-10 3:47-8 1:49-9
8 75:46 BJØRN BLOMSNES 4:08-5 11:03-5 14:50-5 23:59-3 29:08-4 37:12-3 58:43-10 65:28-9 70:43-8 73:54-8 75:46-8
80 82358 SCANDPOWER 4:08-5 6:55-5 3:47-8 9:09-7 5:09-3 8:04-9 21:31-11 6:45-5 5:15-5 3:11-6 1:52-11
9 75:59 PER NERMO 4:06-4 12:08-8 15:49-8 30:27-9 36:35-9 44:14-9 56:08-8 65:19-8 71:29-9 74:17-9 75:59-9
80 82204 INTERCONSULT BIL 4:06-4 8:02-8 3:41-7 14:38-11 6:08-7 7:39-7 11:54-7 9:11-11 6:10-7 2:48-3 1:42-8
10 77:31 HELGE STENSETH 4:41-11 14:01-9 18:59-10 28:32-8 35:58-8 43:40-8 57:26-9 67:03-10 72:00-10 75:41-10 77:31-10
78 79715 ATN 4:41-11 9:20-9 4:58-13 9:33-8 7:26-11 7:42-8 13:46-9 9:37-12 4:57-4 3:41-7 1:50-10
11 78:38 VIDAR BERTEIG 4:11-8 11:18-7 14:41-4 36:04-12 41:22-12 50:58-12 60:55-11 68:18-11 73:08-11 77:11-11 78:38-11
77 86376 SAS 4:11-8 7:07-7 3:23-5 21:23-12 5:18-4 9:36-11 9:57-5 7:23-8 4:50-3 4:03-9 1:27-3
12 96:58 ARILD HAGA 8:07-12 19:11-12 23:25-12 32:33-10 39:48-11 48:49-11 73:42-12 82:14-12 89:33-12 94:03-12 96:58-12
59 95247 LØRENSKOG KOMM 8:07-12 11:04-11 4:14-9 9:08-6 7:15-10 9:01-10 24:53-12 8:32-10 7:19-11 4:30-10 2:55-13
13 120:59 ARVID RINGERIKE 9:16-13 21:59-13 26:23-13 38:10-13 51:44-13 61:41-13 95:46-13 105:37-13 111:56-13 118:43-13 120:59-13
50 78974 VIKEN ENERGINETT 9:16-13 12:43-12 4:24-10 11:47-9 13:34-13 9:57-12 34:05-13 9:51-13 6:19-8 6:47-13 2:16-12
  DISK ARNE EDVINSEN 46;3:25 33;10:25 71;13:02 57;20:00 36;26:04 78;30:58 52;45:27 48;50:55 34;54:24 43;57:25 249;58:59 250;59:10
10 39551 DNB  
  DISK HASSE BERGSTRØM 46;3:37 33;9:06 57;18:51 36;23:54 78;32:01 55;43:09 48;49:27 34;54:12 43;57:55 249;59:24 250;59:40
10 87044 SKI VG SKOLE  
  DISK BJØRN ARNE TRONIER 46;5:31 33;19:03 71;24:58 75;47:30 36;56:47 78;86:00 55;99:01 48;110:07 34;117:11 43;122:25 249;124:42 250;124:49
10 89705 RPI  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-59 3-75 4-70 5-42 6-97 7-60 8-51 9-43 M-249
1 45:32 TOR LEA 6:18-12 11:22-2 18:16-4 23:02-3 27:38-2 30:45-1 35:40-1 40:35-1 44:22-1 45:32-1
103 32370 RIKSHOSPITALET 6:18-12 5:04-1 6:54-6 4:46-3 4:36-1 3:07-1 4:55-1 4:55-1 3:47-5 1:10-1
2 47:09 JON FÆRDEN 3:46-3 11:46-5 16:44-1 21:18-1 27:36-1 31:14-2 36:11-2 42:43-2 45:41-2 47:09-2
101 80602 KREDITORFOR 3:46-3 8:00-4 4:58-1 4:34-1 6:18-3 3:38-3 4:57-2 6:32-4 2:58-1 1:28-5
3 49:00 KNUT MØGEDAL 3:40-2 11:23-3 16:45-2 21:27-2 28:23-3 32:38-3 37:57-3 44:00-3 47:37-3 49:00-3
98 80722 KVÆRNER OSLO 3:40-2 7:43-2 5:22-2 4:42-2 6:56-6 4:15-6 5:19-3 6:03-3 3:37-3 1:23-2
4 55:11 BJARNE PAULSRUD 3:18-1 11:18-1 22:26-8 29:22-9 35:16-7 38:28-6 45:22-6 50:48-6 53:48-4 55:11-4
91 64303 AQUATEAM 3:18-1 8:00-4 11:08-14 6:56-11 5:54-2 3:12-2 6:54-9 5:26-2 3:00-2 1:23-2
5 55:46 SIGMUND NYLUND 3:54-4 11:45-4 17:31-3 24:05-4 30:34-4 36:38-4 43:16-4 50:14-4 54:23-5 55:46-5
90 67712 NORDEA 3:54-4 7:51-3 5:46-3 6:34-10 6:29-4 6:04-12 6:38-7 6:58-5 4:09-6 1:23-2
6 58:02 IVAR STRØMSTAD 3:55-5 12:12-6 19:15-5 25:15-5 33:07-5 37:02-5 43:18-5 50:28-5 56:28-6 58:02-6
88 77378 OU-KAM. 3:55-5 8:17-6 7:03-7 6:00-8 7:52-8 3:55-4 6:16-5 7:10-6 6:00-12 1:34-6
7 59:42 BJØRN GRENAGER 4:36-7 13:20-7 21:03-6 26:49-6 34:47-6 40:18-7 46:26-7 54:24-7 58:04-7 59:42-7
86 79719 ATN 4:36-7 8:44-7 7:43-10 5:46-5 7:58-9 5:31-9 6:08-4 7:58-8 3:40-4 1:38-7
8 64:46 KNUT TORE SOLHEIM 4:39-8 17:50-13 24:23-13 29:44-10 36:44-9 40:42-8 49:39-8 57:45-8 62:15-8 64:46-8
81 80713 FUGRO 4:39-8 13:11-14 6:33-4 5:21-4 7:00-7 3:58-5 8:57-11 8:06-9 4:30-8 2:31-14
9 70:01 PER HAUGEN 5:55-10 15:48-10 23:40-11 31:18-13 40:11-11 46:57-11 54:51-10 63:37-10 68:02-9 70:01-9
76 80116 NEDERMAN 5:55-10 9:53-11 7:52-11 7:38-14 8:53-11 6:46-14 7:54-10 8:46-10 4:25-7 1:59-9
10 70:30 HARALD RYGG 6:11-11 15:47-9 23:22-10 30:39-12 39:52-10 45:23-10 54:52-11 63:42-11 68:27-10 70:30-10
76 89708 KONGSBERG 6:11-11 9:36-10 7:35-8 7:17-13 9:13-12 5:31-9 9:29-12 8:50-11 4:45-9 2:03-11
11 71:14 TOM IBSEN 4:42-9 15:54-12 22:37-9 28:32-8 35:21-8 41:37-9 54:52-11 62:36-9 69:09-11 71:14-11
75 80728 UBIL 4:42-9 11:12-12 6:43-5 5:55-6 6:49-5 6:16-13 13:15-14 7:44-7 6:33-14 2:05-12
12 72:11 TORSTEIN ØSTEN 4:25-6 13:27-8 21:09-7 28:10-7 42:27-13 47:37-12 54:06-9 64:02-12 70:11-12 72:11-12
74 82169 MAESTRO 4:25-6 9:02-8 7:42-9 7:01-12 14:17-14 5:10-8 6:29-6 9:56-13 6:09-13 2:00-10
13 74:00 IVAR BØRKE 7:59-14 20:16-14 30:48-14 36:47-14 45:23-14 49:59-14 56:41-13 66:26-13 71:42-13 74:00-13
72 79243 SØRUM KOMM 7:59-14 12:17-13 10:32-13 5:59-7 8:36-10 4:36-7 6:42-8 9:45-12 5:16-10 2:18-13
14 78:09 BJØRN LARSSEN 6:38-13 15:52-11 23:45-12 30:02-11 42:08-12 47:44-13 60:16-14 70:28-14 76:11-14 78:09-14
68 80610 OSLO LÆRERNE 6:38-13 9:14-9 7:53-12 6:17-9 12:06-13 5:36-11 12:32-13 10:12-14 5:43-11 1:58-8
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-59 3-75 4-70 5-42 6-97 7-60 8-51 9-43 M-249
1 48:13 ØYSTEIN MADSEN 5:07-15 12:24-8 17:25-4 22:07-2 28:25-1 31:50-1 38:24-1 43:55-1 46:52-1 48:13-1
103 78975 AMERSHAM 5:07-15 7:17-6 5:01-1 4:42-2 6:18-6 3:25-2 6:34-6 5:31-1 2:57-1 1:21-1
2 51:36 BJØRN EGNER 4:41-11 12:01-7 17:54-7 22:27-4 28:43-2 33:02-3 39:19-3 46:48-3 49:58-2 51:36-2
99 60550 OSLO ARKITEKT 4:41-11 7:20-7 5:53-7 4:33-1 6:16-4 4:19-11 6:17-4 7:29-8 3:10-3 1:38-5
3 52:03 HELGE KVAASE 4:03-3 12:36-10 18:12-10 23:09-5 29:28-5 32:52-2 38:49-2 46:42-2 50:19-3 52:03-3
98 63817 HIAK 4:03-3 8:33-10 5:36-3 4:57-3 6:19-7 3:24-1 5:57-3 7:53-9 3:37-4 1:44-8
4 53:21 JON C FOUGNER 4:22-8 12:29-9 18:06-9 23:23-6 29:27-4 34:16-6 40:02-4 47:59-5 51:41-5 53:21-4
95 96640 FUGRO 4:22-8 8:07-9 5:37-5 5:17-6 6:04-3 4:49-14 5:46-2 7:57-11 3:42-5 1:40-6
5 53:36 ODD TORE SAUGERUD 4:15-5 11:36-5 17:12-2 22:22-3 29:02-3 33:18-4 40:05-5 47:18-4 51:36-4 53:36-5
95 61062 VERITAS 4:15-5 7:21-8 5:36-3 5:10-5 6:40-9 4:16-9 6:47-7 7:13-6 4:18-9 2:00-15
6 54:29 ANNAR BRUSTAD 4:52-13 11:40-6 18:05-8 24:42-9 30:34-6 33:59-5 42:21-7 48:49-6 53:00-6 54:29-6
94 37063 FOBIL 4:52-13 6:48-4 6:25-8 6:37-12 5:52-2 3:25-2 8:22-13 6:28-4 4:11-8 1:29-3
7 58:20 SVEIN VIKHAMAR 3:39-1 9:37-1 17:16-3 23:40-8 34:10-9 39:40-9 48:06-11 53:48-9 56:52-7 58:20-7
90 82118 LINJEGODS 3:39-1 5:58-1 7:39-14 6:24-11 10:30-13 5:30-16 8:26-14 5:42-2 3:04-2 1:28-2
8 58:54 LEIF BRÅTEN 4:53-14 15:14-14 21:00-12 26:24-10 33:23-8 37:22-8 44:31-8 52:26-8 57:06-8 58:54-8
90 87017 CSC 4:53-14 10:21-14 5:46-6 5:24-7 6:59-10 3:59-4 7:09-9 7:55-10 4:40-12 1:48-9
9 59:50 SIGFRED FAGERVIK 4:26-9 14:31-13 20:59-11 32:36-14 38:00-12 42:03-12 46:49-9 54:04-10 58:13-9 59:50-9
89 79724 ATN 4:26-9 10:05-13 6:28-10 11:37-15 5:24-1 4:03-5 4:46-1 7:15-7 4:09-7 1:37-4
10 61:44 OLA PETTER LØVLIEN 4:20-7 11:13-4 17:51-6 23:31-7 36:01-11 40:15-10 47:04-10 55:14-12 59:50-10 61:44-10
87 401135 EGET FIRMA 4:20-7 6:53-5 6:38-11 5:40-8 12:30-15 4:14-8 6:49-8 8:10-12 4:36-11 1:54-12
11 63:54 ARNE JORDAL 4:17-6 17:59-15 24:26-15 29:24-13 35:43-10 40:39-11 48:16-12 54:28-11 62:01-11 63:54-11
85 400564 SAS 4:17-6 13:42-15 6:27-9 4:58-4 6:19-7 4:56-15 7:37-11 6:12-3 7:33-15 1:53-11
12 64:08 HANS RANDEN 4:47-12 20:44-16 27:47-16 33:36-15 39:52-14 44:25-14 51:37-13 58:42-13 62:27-12 64:08-12
85 80003 KRAFT FOOD 4:47-12 15:57-16 7:03-12 5:49-9 6:16-4 4:33-13 7:12-10 7:05-5 3:45-6 1:41-7
13 72:09 KLAUS ENGEN 4:10-4 10:37-3 15:57-1 22:06-1 30:50-7 34:54-7 41:11-6 50:16-7 70:15-13 72:09-13
77 77393 SND 4:10-4 6:27-3 5:20-2 6:09-10 8:44-12 4:04-6 6:17-4 9:05-14 19:59-17 1:54-12
14 72:47 PER ERIK SØRENSEN 3:55-2 10:10-2 17:43-5 27:54-11 38:24-13 42:40-13 53:12-14 64:26-14 70:28-14 72:47-14
76 78982 NORDEA 3:55-2 6:15-2 7:33-13 10:11-14 10:30-13 4:16-9 10:32-15 11:14-16 6:02-13 2:19-17
15 82:24 ERLING BJARKØ 4:35-10 14:27-12 22:24-13 29:22-12 48:03-15 52:07-15 62:57-15 71:23-15 80:32-15 82:24-15
66 82170 JIL GRORUD 4:35-10 9:52-12 7:57-15 6:58-13 18:41-16 4:04-6 10:50-16 8:26-13 9:09-16 1:52-10
16 85:04 ERIK HAUGROS 8:35-17 26:16-17 34:28-17 47:50-17 55:18-16 59:43-16 67:41-16 78:45-16 83:09-16 85:04-16
64 80824 LØRENSKOG KOMM 8:35-17 17:41-17 8:12-16 13:22-16 7:28-11 4:25-12 7:58-12 11:04-15 4:24-10 1:55-14
17 128:29 MAGNE FJELD 5:09-16 14:15-11 24:23-14 39:20-16 61:29-17 82:56-17 106:14-17 119:06-17 126:20-17 128:29-17
50 79822 ELKEM 5:09-16 9:06-11 10:08-17 14:57-17 22:09-17 21:27-17 23:18-17 12:52-17 7:14-14 2:09-16
  DISK PER E STÅHLBRAND 56;5:34 59;19:02 75;29:08 70;37:36 42;49:03 97;54:53 60;69:10 34;86:47 43;90:59 249;93:10 250;93:15
10 23225 RIKSHOSPITALET  
  DISK TERJE THRONDSEN 56;31:22 249;73:31 250;73:38
10 28054 SELMER/SKANSKA  
Resultat klasse H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-58 3-33 4-71 5-97 6-60 7-34 8-43 M-249
1 41:00 INGVALD SEVALDSON 3:48-1 6:51-2 11:28-1 15:01-1 19:05-1 26:19-1 35:10-1 39:23-1 41:00-1
103 84989 PERMAKEM 3:48-1 3:03-4 4:37-1 3:33-2 4:04-5 7:14-9 8:51-2 4:13-9 1:37-3
2 41:57 ARNE CHR SCHEIE 4:09-4 7:24-4 12:16-2 17:22-2 21:06-2 27:19-3 36:37-2 40:00-2 41:57-2
102 68197 PRIVAT 4:09-4 3:15-5 4:52-2 5:06-12 3:44-4 6:13-4 9:18-6 3:23-3 1:57-8
3 42:13 SVEIN KVALHEIM 4:06-3 6:47-1 12:58-3 17:55-3 21:36-3 27:14-2 37:04-3 40:23-3 42:13-3
100 23713 BT 4:06-3 2:41-1 6:11-6 4:57-10 3:41-3 5:38-1 9:50-7 3:19-1 1:50-6
4 45:40 HARALD BIRKELAND 4:49-6 8:05-5 15:33-6 23:07-11 27:12-8 32:56-6 40:46-5 44:07-4 45:40-4
96 86524 RIKSHOSPITALET 4:49-6 3:16-6 7:28-10 7:34-16 4:05-6 5:44-2 7:50-1 3:21-2 1:33-2
5 46:19 TOR DRAGE 5:36-13 8:35-8 14:03-4 17:57-4 23:05-4 30:08-4 40:40-4 44:32-5 46:19-5
95 78968 KVÆRNER OSLO 5:36-13 2:59-3 5:28-3 3:54-3 5:08-8 7:03-7 10:32-9 3:52-7 1:47-4
6 46:57 ARVE PETTERSEN 4:05-2 6:56-3 17:00-8 20:57-8 24:13-5 31:13-5 41:33-6 45:27-6 46:57-6
95 23612 FET KOMMUNE 4:05-2 2:51-2 10:04-15 3:57-5 3:16-2 7:00-6 10:20-8 3:54-8 1:30-1
7 52:21 RONALD INGLINGSTAD 4:13-5 8:17-6 14:23-5 19:20-5 24:36-6 36:34-9 45:29-7 50:09-7 52:21-7
89 88989 NORDEA 4:13-5 4:04-11 6:06-5 4:57-10 5:16-9 11:58-15 8:55-3 4:40-12 2:12-10
8 52:37 JON RASMUSSEN 5:32-12 9:40-10 15:55-7 20:38-6 26:01-7 34:43-8 45:59-8 50:16-8 52:37-8
89 67727 SCANDPOWER 5:32-12 4:08-12 6:15-7 4:43-9 5:23-10 8:42-10 11:16-12 4:17-10 2:21-12
9 52:42 TORE HOLM 6:04-16 10:00-14 24:44-16 28:38-16 31:50-16 37:57-11 47:00-9 50:48-9 52:42-9
89 79821 ELKEM 6:04-16 3:56-9 14:44-16 3:54-3 3:12-1 6:07-3 9:03-4 3:48-4 1:54-7
10 54:08 EINAR HOFF 5:13-8 8:32-7 17:20-10 20:48-7 27:15-9 33:34-7 47:57-11 51:46-10 54:08-10
87 38299 NORCONSULT 5:13-8 3:19-7 8:48-13 3:28-1 6:27-16 6:19-5 14:23-17 3:49-6 2:22-14
11 55:00 JAN FR HENRIKSEN 11:10-17 14:34-17 20:12-15 24:50-14 31:10-15 38:22-13 47:30-10 53:12-11 55:00-11
86 86902 NILU 11:10-17 3:24-8 5:38-4 4:38-8 6:20-14 7:12-8 9:08-5 5:42-16 1:48-5
12 55:52 HANS SÆTREVIK 5:29-10 9:49-11 18:32-14 23:08-12 29:08-11 39:31-15 50:06-14 53:54-13 55:52-12
86 80781 TELENOR 5:29-10 4:20-13 8:43-12 4:36-7 6:00-12 10:23-14 10:35-10 3:48-4 1:58-9
13 56:03 FREDRICK GRAM 5:24-9 9:50-12 18:15-13 23:25-13 29:12-13 38:08-12 49:23-13 53:49-12 56:03-13
85 86901 NILU 5:24-9 4:26-14 8:25-11 5:10-13 5:47-11 8:56-12 11:15-11 4:26-11 2:14-11
14 57:10 TERJE CHRISTIANSEN 4:56-7 8:57-9 17:45-12 22:20-9 28:31-10 37:23-10 49:13-12 54:49-14 57:10-14
84 79720 ATN 4:56-7 4:01-10 8:48-13 4:35-6 6:11-13 8:52-11 11:50-14 5:36-14 2:21-12
15 61:14 SVEIN FORTHUN 5:29-10 9:59-13 17:22-11 25:39-15 30:14-14 39:28-14 51:36-15 58:47-15 61:14-15
80 39225 HIO 5:29-10 4:30-16 7:23-9 8:17-17 4:35-7 9:14-13 12:08-16 7:11-17 2:27-16
16 63:07 THOR ERIKSEN 5:48-14 10:17-15 17:07-9 22:46-10 29:10-12 42:53-16 54:37-16 60:15-16 63:07-16
78 68255 SKEDSMO KOMM 5:48-14 4:29-15 6:50-8 5:39-14 6:24-15 13:43-17 11:44-13 5:38-15 2:52-17
17 87:04 TOR HENRIKSEN 5:59-15 11:24-16 32:46-17 39:55-17 55:13-17 67:27-17 79:33-17 84:41-17 87:04-17
54 86526 HIO 5:59-15 5:25-17 21:22-17 7:09-15 15:18-17 12:14-16 12:06-15 5:08-13 2:23-15
  DISK EGIL SVENSSON 56;8:12 58;14:12 33;35:21 71;42:22 97;50:46 60;63:58 249;93:39 250;93:46
10 76166 JIL GRORUD  
  DISK ODD ANDA 56;5:28 58;8:49 60;14:24 33;27:24 34;49:16 249;57:23 250;57:46
10 86904 NILU  
Resultat klasse H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-58 3-33 4-71 5-97 6-60 7-34 8-43 M-249
1 40:43 KJELL HAUEN ERIKSEN 4:27-1 7:25-1 12:34-1 18:39-1 22:15-1 27:42-1 35:41-1 39:04-1 40:43-1
103 82227 NORGES BANK 4:27-1 2:58-1 5:09-2 6:05-10 3:36-1 5:27-1 7:59-1 3:23-1 1:39-1
2 45:05 HELGE MONSRUD 4:42-2 7:40-2 13:43-2 18:56-2 22:45-2 29:11-2 39:08-2 42:52-2 45:05-2
98 77419 PRIVAT 4:42-2 2:58-1 6:03-5 5:13-7 3:49-2 6:26-2 9:57-6 3:44-2 2:13-6
3 48:18 KJELL TEIGLAND 5:18-7 9:23-6 14:24-3 19:04-4 24:04-4 33:18-3 42:18-3 46:26-3 48:18-3
94 68266 PRIVAT 5:18-7 4:05-7 5:01-1 4:40-5 5:00-6 9:14-7 9:00-2 4:08-7 1:52-2
4 50:11 MAGNE GRANDE 5:15-6 9:09-4 15:13-5 20:36-5 25:50-5 33:51-4 43:06-4 48:09-4 50:11-4
91 82190 FBI 5:15-6 3:54-5 6:04-6 5:23-9 5:14-8 8:01-6 9:15-4 5:03-9 2:02-3
5 50:51 ARNE KJELL SVENDSEN 6:26-10 13:31-11 19:40-9 23:38-9 28:27-8 34:55-7 44:47-6 48:43-6 50:51-5
90 23313 NORWELD 6:26-10 7:05-11 6:09-7 3:58-2 4:49-5 6:28-3 9:52-5 3:56-4 2:08-5
6 51:19 TORSTEIN BJERKE 5:08-4 11:42-9 17:40-7 22:08-7 27:29-7 34:52-6 44:00-5 48:09-4 51:19-6
90 401177 JIL GRORUD 5:08-4 6:34-10 5:58-4 4:28-3 5:21-9 7:23-5 9:08-3 4:09-8 3:10-11
7 51:50 TOR E HENRIKSEN 5:06-3 9:10-5 15:05-4 19:01-3 23:20-3 35:26-8 46:01-8 49:48-7 51:50-7
89 401144 PRIVAT 5:06-3 4:04-6 5:55-3 3:56-1 4:19-3 12:06-11 10:35-8 3:47-3 2:02-3
8 54:27 SVEIN KILDAL 5:11-5 8:52-3 16:32-6 21:48-6 26:50-6 33:51-4 45:09-7 52:12-8 54:27-8
87 80785 TELENOR 5:11-5 3:41-3 7:40-8 5:16-8 5:02-7 7:01-4 11:18-9 7:03-11 2:15-7
9 58:59 AAGE MELLA 5:39-8 9:27-7 21:16-10 26:01-10 30:30-9 41:51-9 52:23-9 56:21-9 58:59-9
82 68160 SKATTEDIR 5:39-8 3:48-4 11:49-11 4:45-6 4:29-4 11:21-8 10:32-7 3:58-5 2:38-9
10 62:29 GEORG LUND 5:39-8 10:41-8 18:54-8 23:31-8 33:08-10 44:54-10 56:12-10 60:12-10 62:29-10
79 77364 LAGMANNSRETTEN 5:39-8 5:02-8 8:13-9 4:37-4 9:37-11 11:46-9 11:18-9 4:00-6 2:17-8
11 75:25 ERIK KIELLAND 7:09-11 12:16-10 24:03-11 32:23-11 41:38-11 53:28-11 66:34-11 72:29-11 75:25-11
66 66677 NVE 7:09-11 5:07-9 11:47-10 8:20-11 9:15-10 11:50-10 13:06-11 5:55-10 2:56-10
  DISK ARNFINN HAUGLAND 56;5:05 59;30:59 70;50:55 97;61:46 60;69:30 51;76:05 43;80:48 249;82:47 250;82:54
10 62105 OPEL CLUB  
Resultat klasse H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-58 3-33 4-71 5-97 6-60 7-34 8-43 M-249
1 50:00 KÅRE HOLT HANSEN 4:37-1 7:36-1 13:37-1 18:47-1 22:28-1 31:15-1 43:30-1 47:45-1 50:00-1
103 70708 DNB FINANS 4:37-1 2:59-1 6:01-1 5:10-2 3:41-1 8:47-3 12:15-2 4:15-2 2:15-1
2 61:06 EIVIND STEDJE 7:06-3 12:04-3 21:18-2 28:48-2 34:17-2 42:36-2 54:45-2 58:38-2 61:06-2
91 79110 IFE 7:06-3 4:58-2 9:14-2 7:30-3 5:29-3 8:19-1 12:09-1 3:53-1 2:28-2
3 95:53 THOR BRUN 5:40-2 10:38-2 47:21-3 52:29-3 56:58-3 65:31-3 79:10-3 91:54-3 95:53-3
56 23267 LØRENSKOG KOMM 5:40-2 4:58-2 36:43-3 5:08-1 4:29-2 8:33-2 13:39-3 12:44-3 3:59-3
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-69 2-73 3-58 4-35 5-31 6-50 7-76 M-249
1 53:09 RIGMOR LONGVA 2:43-1 11:13-1 19:47-1 31:46-1 42:02-1 47:57-1 51:01-1 53:09-1
50 78658 SNT-BIL 2:43-1 8:30-1 8:34-1 11:59-1 10:16-1 5:55-1 3:04-1 2:08-1
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-58 3-33 4-71 5-97 6-60 7-34 8-43 M-249
1 56:11 BJØRN GUNNERUD 5:33-3 9:49-2 16:43-1 21:32-2 26:39-1 36:18-1 47:28-1 53:42-1 56:11-1
50 92058 OBOS 5:33-3 4:16-4 6:54-3 4:49-2 5:07-4 9:39-3 11:10-5 6:14-4 2:29-5
2 58:01 MIKKJEL ROMMETVEIT 5:02-2 10:06-3 17:25-2 21:30-1 32:02-3 43:29-2 51:52-2 55:58-2 58:01-2
50 98138   5:02-2 5:04-5 7:19-4 4:05-1 10:32-5 11:27-4 8:23-1 4:06-3 2:03-1
3 59:58 ANNE-LISE KVAASE 8:12-5 12:07-4 18:52-4 30:04-5 34:55-5 43:32-3 53:59-4 57:45-4 59:58-3
50 64317 PARTNER3000 8:12-5 3:55-2 6:45-2 11:12-5 4:51-1 8:37-1 10:27-4 3:46-2 2:13-2
3 59:58 INGVILD FISKEVOLD 8:10-4 12:09-5 18:51-3 29:55-4 34:53-4 43:35-4 53:56-3 57:37-3 59:58-3
50 95284 PARTNER3000 8:10-4 3:59-3 6:42-1 11:04-4 4:58-3 8:42-2 10:21-3 3:41-1 2:21-4
5 67:58 IVAR SØVOLD 4:52-1 7:58-1 21:00-5 26:35-3 31:26-2 45:15-5 55:17-5 65:40-5 67:58-5
50 91011 RASTER 4:52-1 3:06-1 13:02-5 5:35-3 4:51-1 13:49-5 10:02-2 10:23-5 2:18-3
  DISK ANNEMARIE ERICHSEN 56;6:24 97;49:33 249;67:21 250;67:27
10 79233    
  DISK TRINE SEEBERG ROMMETVEIT 56;5:26 58;11:38 33;22:27 71;31:14 249;69:45 250;69:52
10 83064 TANDBERG DATA  
  DISK BERNT TOLLEFSEN 46;9:12 33;22:19 71;27:24 57;39:53 78;51:54 48;68:01 34;76:05 43;81:23 249;83:26 250;83:32
10 89695 BREVPOST  
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-59 3-75 4-70 5-42 6-97 7-60 8-51 9-43 M-249
1 51:06 TOR ARNE ULFENG 3:41-1 11:49-1 17:28-1 22:59-1 30:06-1 34:53-1 40:03-1 46:10-1 49:23-1 51:06-1
50 79113 RA-2 3:41-1 8:08-1 5:39-1 5:31-1 7:07-1 4:47-2 5:10-1 6:07-1 3:13-1 1:43-2
2 92:34 THOMAS RØGEBERG 12:08-5 28:04-3 41:55-5 52:31-3 60:36-2 66:03-2 75:46-2 85:02-2 90:22-2 92:34-2
50 83139 KOLL 12:08-5 15:56-3 13:51-5 10:36-3 8:05-2 5:27-3 9:43-3 9:16-4 5:20-3 2:12-3
3 100:45 KRISTIAN VÅGSNES 5:26-2 17:39-2 28:54-2 56:37-5 70:23-5 74:48-5 87:10-5 94:54-4 99:08-3 100:45-3
50 27649 TALK2ME 5:26-2 12:13-2 11:15-4 27:43-5 13:46-4 4:25-1 12:22-5 7:44-2 4:14-2 1:37-1
4 105:17 ERIK M. LUND 9:42-4 31:46-4 40:34-3 50:28-2 67:25-4 73:37-3 82:26-3 91:18-3 102:36-4 105:17-4
50 89715 LØRENSKOG KOMM 9:42-4 22:04-4 8:48-3 9:54-2 16:57-5 6:12-4 8:49-2 8:52-3 11:18-5 2:41-5
5 114:06 RAGNHILD HAUGERUD 5:42-3 33:20-5 41:51-4 55:24-4 64:28-3 74:11-4 84:05-4 105:08-5 111:38-5 114:06-5
50 64326 AGA AS 5:42-3 27:38-5 8:31-2 13:33-4 9:04-3 9:43-5 9:54-4 21:03-5 6:30-4 2:28-4
  DISK STEPHANE NICOLAS 46;5:15 33;16:14 71;21:08 57;38:24 36;45:47 78;60:26 249;99:00 250;99:06
10 89706 FFI  
  DISK MORTEN TOLLERUD 46;11:57 33;24:54 71;29:31 57;42:04 249;80:00 250;80:06
10 92452 B.S.  
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-78 7-55 8-48 9-34 10-43 M-249
1 53:47 ØYSTEIN AMUNDRUD 3:14-1 8:36-1 11:17-1 21:57-1 26:19-1 32:01-1 40:00-1 45:58-1 49:40-1 52:15-1 53:47-1
50 39762 SCHLUMBERGER BIL 3:14-1 5:22-1 2:41-1 10:40-2 4:22-1 5:42-1 7:59-1 5:58-2 3:42-2 2:35-1 1:32-1
2 59:09 MORTEN RANNEM 3:25-2 10:35-2 13:55-2 22:41-2 28:00-2 34:03-2 45:20-2 51:16-2 54:34-2 57:37-2 59:09-2
50 81573 VEGVESENET 3:25-2 7:10-2 3:20-3 8:46-1 5:19-2 6:03-2 11:17-2 5:56-1 3:18-1 3:03-2 1:32-1
3 77:58 JØRN ØDEGÅRD 4:26-3 11:59-3 15:12-3 27:14-3 35:59-3 44:19-3 57:32-3 66:46-3 71:43-3 76:20-3 77:58-3
50 480177 PWC 4:26-3 7:33-3 3:13-2 12:02-3 8:45-3 8:20-3 13:13-3 9:14-3 4:57-3 4:37-4 1:38-3
4 113:55 SVEN STØVNE 5:19-4 26:10-4 31:20-4 59:10-4 68:57-4 77:24-4 91:16-4 101:16-4 107:59-4 111:53-4 113:55-4
50 400486 FRISKIS&SVETTIS 5:19-4 20:51-4 5:10-4 27:50-4 9:47-4 8:27-4 13:52-4 10:00-4 6:43-4 3:54-3 2:02-4
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-44 7-53 8-54 9-55 10-52 11-48 12-51 13-43 M-249
1 45:55 SIGVE VÅGSNES 2:13-1 5:41-1 8:19-1 13:25-1 17:00-1 20:16-1 22:59-1 25:36-1 32:50-1 36:56-1 40:08-1 42:58-1 44:37-1 45:55-1
50 82319 NYDALEN 2:13-1 3:28-1 2:38-1 5:06-1 3:35-1 3:16-1 2:43-1 2:37-1 7:14-1 4:06-1 3:12-1 2:50-1 1:39-1 1:18-1
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-33 3-71 4-57 5-36 6-44 7-53 8-54 9-55 10-52 11-48 12-51 13-43 M-249
1 55:00   2:55-1 7:06-1 10:20-1 16:15-1 20:32-1 23:46-1 27:07-1 30:31-1 40:14-1 42:50-1 47:29-1 51:08-1 53:35-1 55:00-1
103 10263   2:55-1 4:11-1 3:14-1 5:55-1 4:17-1 3:14-1 3:21-1 3:24-1 9:43-1 2:36-1 4:39-2 3:39-1 2:27-1 1:25-1
2 85:45   5:31-2 14:00-2 17:19-2 25:15-2 29:52-2 36:43-2 40:59-2 45:17-2 61:49-2 65:54-2 70:27-2 80:42-2 84:13-2 85:45-2
72 97693   5:31-2 8:29-2 3:19-2 7:56-2 4:37-2 6:51-2 4:16-2 4:18-2 16:32-2 4:05-2 4:33-1 10:15-2 3:31-2 1:32-2
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   46;4:01 33;8:42 71;10:57 57;17:22 36;21:50 44;27:46 53;31:54 54;35:27 55;45:35 52;48:48 48;53:29 51;57:58 43;60:07 250;61:28
10 31097    
  DISK   56;5:18 75;29:14 70;43:32 42;55:41 249;81:22 250;81:27
10 63987