RESULTAT P11 LAHAUGMOEN 19.6.2003
Arrangør: FFI
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 79115 ANNE ARNTZEN SCHENKER 72:52:00 103
79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK DISK 10
96687 AINA R. OLSEN LFK BIL DISK 10
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 89467 ANNE-KARINE HAFLAN AXIS-SHIELD 64:48:00 103
16666 SOLVEIG SIKKELAND SOLSIKKE BIL DISK 10
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 62:53:00 103
2 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 68:34:00 97
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 72:08:00 92
4 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 73:17:00 90
5 68256 ELLEN GRANDE NLH 92:11:00 71
6 89893 LAILA ALNES LØRENSKOG KOMM 105:34:00 58
7 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 108:12:00 55
8 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 112:27:00 51
71582 KARI SEEM BREVPOST DISK 10
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 46:38:00 103
2 67661 INGER DØHLEN ROMERIKE POLITI 49:14:00 100
3 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 49:58:00 98
4 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 54:30:00 93
5 80601 ANNE MARIT FÆRDEN HYDRO OSLO 55:02:00 92
6 78976 LILLA MADSEN FBI 58:02:00 89
7 90139 KIRSTI BLOMDAL LØRENSKOG KOMM 64:52:00 82
8 79242 BERIT BØRKE SIA 71:15:00 76
9 23299 EVA NILSEN SKIFORENINGEN 72:42:00 74
10 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 74:44:00 72
11 90581 BERIT SVENDSEN EMIT 76:57:00 70
12 82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 115:40:00 50
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN PRIVAT 61:50:00 103
2 68064 ASTRID ERIKSEN SKEDSMO KOMM 63:18:00 101
81571 SVANHILD ANDA PRIVAT DISK 10
Resultat klasse HA (LANG)
1 401064 EIVIND HOFF NORDEA 59:10:00 103
2 401013 BJØRN H GRANDAL FINANSAVISEN 61:06:00 101
3 82203 FRODE STRISLAND FBI 61:55:00 99
4 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 69:37:00 90
5 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 75:16:00 84
38323 SVEIN JACOBSEN SOLSIKKE BIL DISK 10
63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 55:42:00 103
2 92274 OLAV HASAAS HYDRO OSLO 91:52:00 66
3 68571 ESPEN EGNER SCANDPOWER 121:53:00 50
76171 ASLE ÅSMUL LUXO DISK 10
80784 KETIL RISVOLL TELENOR DISK 10
80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD DISK 10
82523 ESPEN JENSEHAUGEN OPIL DISK 10
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 62775 MORTEN HEIR BP 58:08:00 103
2 400013 OLE TRUDVANG AFU 63:18:00 97
3 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 63:22:00 96
4 97861 ANDERS GRENDAHL AAS-JAKOBSEN BIL 64:00:00 95
5 81572 ESPEN SCHELLAND FFI 65:18:00 93
6 84978 PER KAARBY DINAMO 77:46:00 81
7 79943 HELGE VATN HYDRO OSLO 78:22:00 80
8 68425 KARL VEASTAD ATN 80:06:00 79
9 69024 ANDREAS ERICHSEN SIEMENS 81:22:00 77
10 80710 JAN ERIK TORP FFI 90:26:00 68
11 82328 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER 100:06:00 59
12 79111 PER STEDJE BASEFARM 101:15:00 57
13 400270 TORE LØBERG LMI 104:53:00 54
14 92513 VIGGO MADSEN PRIVAT 114:09:00 50
401059 SVEINUNG HARTVEDT DNB DISK 10
480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 46:02:00 103
2 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 51:59:00 97
3 89598 MAGNE OSMUNDSEN NERA BIL 71:23:00 76
4 76039 FINN GANGE NVE 77:05:00 70
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 55:30:00 103
2 76042 EGIL HUSETH BLOM 67:36:00 90
3 400900 HELGE BJAALAND ELLE AS 68:41:00 88
4 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 68:55:00 87
5 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 71:24:00 85
6 81570 ODD EIDE-FREDRIKSEN PRIVAT 71:54:00 84
7 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 72:51:00 83
8 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 75:46:00 80
9 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 75:59:00 80
10 79715 HELGE STENSETH ATN 77:31:00 78
11 86376 VIDAR BERTEIG SAS 78:38:00 77
12 95247 ARILD HAGA LØRENSKOG KOMM 96:58:00 59
13 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 120:59:00 50
39551 ARNE EDVINSEN DNB DISK 10
87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE DISK 10
89705 BJØRN ARNE TRONIER RPI DISK 10
Resultat klasse H9 (MELLOM)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 45:32:00 103
2 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 47:09:00 101
3 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 49:00:00 98
4 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 55:11:00 91
5 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 55:46:00 90
6 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 58:02:00 88
7 79719 BJØRN GRENAGER ATN 59:42:00 86
8 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 64:46:00 81
9 80116 PER HAUGEN NEDERMAN 70:01:00 76
10 89708 HARALD RYGG KONGSBERG 70:30:00 76
11 80728 TOM IBSEN UBIL 71:14:00 75
12 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 72:11:00 74
13 79243 IVAR BØRKE SØRUM KOMM 74:00:00 72
14 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 78:09:00 68
Resultat klasse H10 (KORT)
1 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 48:13:00 103
2 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 51:36:00 99
3 63817 HELGE KVAASE HIAK 52:03:00 98
4 96640 JON C FOUGNER FUGRO 53:21:00 95
5 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 53:36:00 95
6 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 54:29:00 94
7 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 58:20:00 90
8 87017 LEIF BRÅTEN CSC 58:54:00 90
9 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 59:50:00 89
10 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 61:44:00 87
11 400564 ARNE JORDAL SAS 63:54:00 85
12 80003 HANS RANDEN KRAFT FOOD 64:08:00 85
13 77393 KLAUS ENGEN SND 72:09:00 77
14 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 72:47:00 76
15 82170 ERLING BJARKØ JIL GRORUD 82:24:00 66
16 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM 85:04:00 64
17 79822 MAGNE FJELD ELKEM 128:29:00 50
23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET DISK 10
28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA DISK 10
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 41:00:00 103
2 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 41:57:00 102
3 23713 SVEIN KVALHEIM BT 42:13:00 100
4 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 45:40:00 96
5 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 46:19:00 95
6 23612 ARVE PETTERSEN FET KOMMUNE 46:57:00 95
7 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 52:21:00 89
8 67727 JON RASMUSSEN SCANDPOWER 52:37:00 89
9 79821 TORE HOLM ELKEM 52:42:00 89
10 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 54:08:00 87
11 86902 JAN FR HENRIKSEN NILU 55:00:00 86
12 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR 55:52:00 86
13 86901 FREDRICK GRAM NILU 56:03:00 85
14 79720 TERJE CHRISTIANSEN ATN 57:10:00 84
15 39225 SVEIN FORTHUN HIO 61:14:00 80
16 68255 THOR ERIKSEN SKEDSMO KOMM 63:07:00 78
17 86526 TOR HENRIKSEN HIO 87:04:00 54
76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD DISK 10
86904 ODD ANDA NILU DISK 10
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 40:43:00 103
2 77419 HELGE MONSRUD PRIVAT 45:05:00 98
3 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 48:18:00 94
4 82190 MAGNE GRANDE FBI 50:11:00 91
5 23313 ARNE KJELL SVENDSEN NORWELD 50:51:00 90
6 401177 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 51:19:00 90
7 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 51:50:00 89
8 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 54:27:00 87
9 68160 AAGE MELLA SKATTEDIR 58:59:00 82
10 77364 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 62:29:00 79
11 66677 ERIK KIELLAND NVE 75:25:00 66
62105 ARNFINN HAUGLAND OPEL CLUB DISK 10
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 50:00:00 103
2 79110 EIVIND STEDJE IFE 61:06:00 91
3 23267 THOR BRUN LØRENSKOG KOMM 95:53:00 56
Resultat klasse N (N)
1 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 53:09:00 50
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 56:11:00 50
2 98138 MIKKJEL ROMMETVEIT PRIVAT 58:01:00 50
3 64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER3000 59:58:00 50
4 95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 59:58:00 50
5 91011 IVAR SØVOLD RASTER 67:58:00 50
79233 ANNEMARIE ERICHSEN DISK 10
83064 TRINE SEEBERG ROMMETVEIT TANDBERG DATA DISK 10
89695 BERNT TOLLEFSEN BREVPOST DISK 10
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 79113 TOR ARNE ULFENG RA-2 51:06:00 50
2 83139 THOMAS RØGEBERG KOLL 92:34:00 50
3 27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 100:45:00 50
4 89715 ERIK M. LUND LØRENSKOG KOMM 105:17:00 50
5 64326 RAGNHILD HAUGERUD AGA AS 114:06:00 50
89706 STEPHANE NICOLAS FFI DISK 10
92452 MORTEN TOLLERUD B.S. DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 39762 ØYSTEIN AMUNDRUD SCHLUMBERGER BIL 53:47:00 50
2 81573 MORTEN RANNEM VEGVESENET 59:09:00 50
3 480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 77:58:00 50
4 400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 113:55:00 50
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 82319 SIGVE VÅGSNES NYDALEN 45:55:00 50
Ukjente løpere
10263 LANG 55:00:00 93
97693 LANG 85:45:00 61
31097 DISK 10
63987 DISK 10
Totalt antall løpere: 171 Disk: 27