Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 81:25 MILDA OHLCKERS 16:32-1 24:32-1 32:37-1 45:23-1 48:49-1 72:40-1 79:34-1 81:04-1 81:25-1
103 39005   16:32-1 8:00-1 8:05-1 12:46-1 3:26-1 23:51-1 6:54-2 1:30-1 0:21-1
2 122:52 KIRSTEN SØRENSEN 17:30-2 39:19-2 58:22-2 76:40-2 82:51-2 113:37-2 120:11-2 122:21-2 122:52-2
61 91075 ULLEVÅL SYKEHUS 17:30-2 21:49-2 19:03-2 18:18-2 6:11-2 30:46-2 6:34-1 2:10-2 0:31-2
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 77:56 MARIA TORGERSEN 5:20-1 12:50-1 22:08-1 34:46-1 39:30-1 68:03-1 75:06-1 77:26-1 77:56-1
103 91550 NORGES BANK 5:20-1 7:30-1 9:18-1 12:38-1 4:44-2 28:33-1 7:03-2 2:20-2 0:30-2
2 89:32 INGRID STUMPF 8:04-2 17:28-2 31:22-2 44:05-2 48:30-2 80:36-2 87:13-2 89:07-2 89:32-2
91 80767 OBOS 8:04-2 9:24-2 13:54-2 12:43-2 4:25-1 32:06-2 6:37-1 1:54-1 0:25-1
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 64:48 KARI SEEM 6:01-3 11:21-2 20:19-1 30:34-1 34:14-2 57:49-1 62:36-1 64:24-1 64:48-1
103 71582 BREVPOST 6:01-3 5:20-1 8:58-1 10:15-2 3:40-3 23:35-1 4:47-1 1:48-1 0:24-2
2 72:02 BODIL KLAKEGG 5:15-2 11:32-3 21:22-2 31:02-2 33:55-1 64:19-2 69:38-2 71:38-2 72:02-2
95 79121 NORGES BANK 5:15-2 6:17-3 9:50-2 9:40-1 2:53-2 30:24-3 5:19-2 2:00-3 0:24-2
3 81:17 MARIT VÅGSNES 5:06-1 10:35-1 26:03-3 40:27-3 43:15-3 73:27-3 79:00-3 80:55-3 81:17-3
85 36821 ULLEVÅL SYKEHUS 5:06-1 5:29-2 15:28-5 14:24-4 2:48-1 30:12-2 5:33-3 1:55-2 0:22-1
4 103:34 ATIE D SAUGERUD 12:43-5 22:20-5 37:24-5 50:53-5 55:39-4 92:21-4 99:35-4 102:58-4 103:34-4
62 61061 VERITAS 12:43-5 9:37-5 15:04-4 13:29-3 4:46-4 36:42-4 7:14-4 3:23-5 0:36-5
5 111:20 ANITHA OLSEN 6:59-4 16:26-4 30:43-4 47:57-4 55:50-5 97:18-5 107:54-5 110:48-5 111:20-5
54 68333 NORGES BANK 6:59-4 9:27-4 14:17-3 17:14-5 7:53-5 41:28-5 10:36-5 2:54-4 0:32-4
  DISK ELLEN GRANDE 80;26:27 81;34:48 82;46:59 90;74:01 91;76:29 100;77:06 250;77:15
10 68256 NLH  
Resultat klasse D9-10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 75:04 INGRID LOME-HAGMAN 6:24-2 13:24-2 23:28-1 33:39-1 37:29-1 65:16-1 72:49-1 74:35-1 75:04-1
103 69021 KOLBOTN &SKIMT 6:24-2 7:00-2 10:04-1 10:11-1 3:50-1 27:47-1 7:33-4 1:46-1 0:29-2
2 81:04 UNNI DRAGE 5:58-1 12:26-1 30:13-2 40:46-2 45:19-2 73:23-2 78:38-2 80:38-2 81:04-2
96 78969 KVÆRNER OSLO 5:58-1 6:28-1 17:47-3 10:33-2 4:33-2 28:04-2 5:15-1 2:00-3 0:26-1
3 98:21 JORUNN SOLHEIM 7:43-3 16:18-4 33:39-3 51:38-3 56:18-3 88:19-3 95:42-3 97:48-3 98:21-3
78 80782 TELENOR 7:43-3 8:35-4 17:21-2 17:59-4 4:40-3 32:01-3 7:23-3 2:06-4 0:33-4
4 110:01 ANNE-BRITT NILSEN 8:42-4 15:50-3 44:03-4 60:56-4 67:16-4 100:29-4 107:38-4 109:29-4 110:01-4
66 23226 HIO 8:42-4 7:08-3 28:13-4 16:53-3 6:20-4 33:13-4 7:09-2 1:51-2 0:32-3
  DISK TONE BRETTEV.-JENSEN 80;13:14 81;29:26 82;44:59 250;97:18
10 82359 SCANDPOWER  
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-176 8-90 9-107 10-118 11-119 12-121 13-126 14-92 15-91 M-100
1 76:16 TRULS KVAASE 3:22-1 7:49-1 14:13-1 20:21-1 22:26-1 37:05-1 40:07-1 41:54-1 45:58-1 55:53-1 61:14-1 65:18-1 69:14-1 74:55-1 75:58-1 76:16-1
103 64328 PARTNER3000 3:22-1 4:27-2 6:24-2 6:08-1 2:05-1 14:39-1 3:02-1 1:47-1 4:04-2 9:55-2 5:21-1 4:04-1 3:56-1 5:41-1 1:03-2 0:18-2
2 89:07 LARS ONSTAD 4:41-2 9:26-3 16:15-3 23:02-3 27:16-3 45:18-3 49:02-3 51:37-3 55:55-3 67:10-3 72:39-2 77:23-2 81:53-2 87:43-3 88:50-2 89:07-2
90 80966 KRAFT FOOD 4:41-2 4:45-4 6:49-3 6:47-4 4:14-4 18:02-5 3:44-5 2:35-3 4:18-4 11:15-3 5:29-3 4:44-5 4:30-4 5:50-3 1:07-4 0:17-1
3 89:12 STÅLE SØBYE 4:42-3 9:29-4 16:21-4 23:06-4 27:22-4 45:23-4 49:02-3 51:40-4 55:56-4 67:15-4 72:43-3 77:26-3 81:56-3 87:42-2 88:50-2 89:12-3
89 12212   4:42-3 4:47-5 6:52-4 6:45-3 4:16-5 18:01-4 3:39-4 2:38-5 4:16-3 11:19-4 5:28-2 4:43-4 4:30-4 5:46-2 1:08-5 0:22-5
4 93:37 PEDER NATVIG 4:56-5 9:29-4 15:49-2 22:30-2 26:17-2 43:43-2 47:04-2 49:40-2 53:59-2 65:57-2 73:51-4 78:29-4 82:40-4 92:15-4 93:18-4 93:37-4
83 79120 NORGES BANK 4:56-5 4:33-3 6:20-1 6:41-2 3:47-3 17:26-3 3:21-3 2:36-4 4:19-5 11:58-5 7:54-5 4:38-3 4:11-3 9:35-6 1:03-2 0:19-3
5 104:10 KETIL RISVOLL 4:55-4 8:55-2 20:52-5 28:08-5 39:04-6 55:02-5 58:14-5 60:41-5 64:44-5 74:17-5 88:09-5 92:35-5 96:34-5 102:59-5 103:51-5 104:10-5
73 80784 TELENOR 4:55-4 4:00-1 11:57-6 7:16-5 10:56-6 15:58-2 3:12-2 2:27-2 4:03-1 9:33-1 13:52-6 4:26-2 3:59-2 6:25-4 0:52-1 0:19-3
6 117:20 LARS GRANDE 5:34-6 11:20-6 20:58-6 29:59-6 33:26-5 55:50-6 60:05-6 63:28-6 71:49-6 86:05-6 93:57-6 100:57-6 106:44-6 115:32-6 116:58-6 117:20-6
59 69031 FBI 5:34-6 5:46-6 9:38-5 9:01-6 3:27-2 22:24-6 4:15-6 3:23-6 8:21-6 14:16-6 7:52-4 7:00-6 5:47-6 8:48-5 1:26-6 0:22-5
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 58:33 ANNAR BRUSTAD 4:48-1 9:55-1 17:25-1 26:13-1 29:43-1 49:52-1 56:45-1 58:12-1 58:33-1
103 37063 FOBIL 4:48-1 5:07-1 7:30-1 8:48-3 3:30-6 20:09-1 6:53-14 1:27-1 0:21-4
2 59:08 SVEIN VIKHAMAR 6:05-10 11:59-7 20:28-4 28:50-3 31:36-2 53:00-2 57:08-2 58:46-2 59:08-2
102 82118 LINJEGODS 6:05-10 5:54-2 8:29-3 8:22-2 2:46-1 21:24-4 4:08-2 1:38-4 0:22-5
3 59:39 HELGE KVAASE 5:23-4 11:26-3 19:57-3 29:28-4 32:25-4 53:13-3 57:29-3 59:15-3 59:39-3
100 63817 HIAK 5:23-4 6:03-6 8:31-4 9:31-6 2:57-3 20:48-2 4:16-4 1:46-10 0:24-7
4 61:04 BJØRN EGNER 4:58-2 10:52-2 19:53-2 28:04-2 31:36-2 55:31-4 59:13-4 60:45-4 61:04-4
98 60550 OSLO ARKITEKT 4:58-2 5:54-2 9:01-7 8:11-1 3:32-7 23:55-11 3:42-1 1:32-3 0:19-1
5 62:02 ARNE JORDAL 5:43-7 11:49-5 21:46-9 31:30-6 34:22-5 55:43-5 59:55-5 61:37-5 62:02-5
97 400564 SAS 5:43-7 6:06-8 9:57-10 9:44-7 2:52-2 21:21-3 4:12-3 1:42-7 0:25-8
6 67:04 PER ERIK SØRENSEN 5:51-8 12:45-10 21:43-8 31:57-7 35:55-8 59:35-8 64:27-6 66:35-6 67:04-6
92 78982 NORDEA 5:51-8 6:54-13 8:58-6 10:14-10 3:58-11 23:40-9 4:52-6 2:08-14 0:29-14
7 67:24 OLA KJELDSEN 5:30-6 12:02-8 21:17-6 32:24-9 36:06-9 59:17-7 65:02-7 66:57-7 67:24-7
92 26260 NVE 5:30-6 6:32-11 9:15-8 11:07-12 3:42-8 23:11-7 5:45-10 1:55-12 0:27-11
7 67:24 SIGFRED FAGERVIK 5:28-5 11:54-6 20:37-5 32:10-8 35:25-7 58:58-6 65:32-8 67:02-8 67:24-7
92 79724 ATN 5:28-5 6:26-9 8:43-5 11:33-13 3:15-5 23:33-8 6:34-12 1:30-2 0:22-5
9 68:00 ODD TORE SAUGERUD 5:13-3 11:44-4 25:32-12 34:23-11 38:44-10 61:07-9 66:01-9 67:40-9 68:00-9
91 61062 VERITAS 5:13-3 6:31-10 13:48-13 8:51-4 4:21-13 22:23-6 4:54-7 1:39-6 0:20-3
10 71:13 LEIF BRÅTEN 7:17-13 13:20-11 23:32-11 34:01-10 39:44-11 63:25-11 69:03-10 70:46-10 71:13-10
88 87017 CSC 7:17-13 6:03-6 10:12-12 10:29-11 5:43-15 23:41-10 5:38-9 1:43-9 0:27-11
11 71:24 KLAUS ENGEN 6:04-9 12:02-8 21:26-7 31:14-5 34:24-6 64:14-12 69:17-11 70:59-11 71:24-11
88 77393 SND 6:04-9 5:58-4 9:24-9 9:48-8 3:10-4 29:50-14 5:03-8 1:42-7 0:25-8
12 71:38 ERLING TIDEMANN 13:37-14 19:39-14 27:44-13 37:13-12 41:02-12 63:03-10 69:41-12 71:19-12 71:38-12
87 23761 OSLO TANNL.SELSK 13:37-14 6:02-5 8:05-2 9:29-5 3:49-10 22:01-5 6:38-13 1:38-4 0:19-1
13 74:28 JON C FOUGNER 6:38-11 13:21-12 23:25-10 37:15-13 41:14-13 65:49-13 72:07-13 74:02-13 74:28-13
85 96640 FUGRO 6:38-11 6:43-12 10:04-11 13:50-14 3:59-12 24:35-12 6:18-11 1:55-12 0:26-10
14 80:29 OLA PETTER LØVLIEN 6:53-12 13:50-13 34:07-14 44:04-14 47:50-14 73:40-14 78:11-14 80:02-14 80:29-14
79 401135 EGET FIRMA 6:53-12 6:57-14 20:17-15 9:57-9 3:46-9 25:50-13 4:31-5 1:51-11 0:27-11
15 101:52 PER E STÅHLBRAND 14:02-15 24:09-15 41:07-15 55:06-15 60:32-15 92:14-15 99:08-15 101:23-15 101:52-15
57 23225 RIKSHOSPITALET 14:02-15 10:07-15 16:58-14 13:59-15 5:26-14 31:42-15 6:54-15 2:15-15 0:29-14
Resultat klasse H11 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 64:17 ÅGE ØYVANN 4:21-1 10:35-1 19:43-1 31:10-2 36:16-2 57:18-2 62:04-1 63:49-1 64:17-1
103 63769 HYDRO OSLO 4:21-1 6:14-2 9:08-4 11:27-4 5:06-5 21:02-1 4:46-1 1:45-1 0:28-5
2 65:35 INGVALD SEVALDSON 5:03-2 11:31-2 20:03-2 30:42-1 34:38-1 57:12-1 63:06-2 65:12-2 65:35-2
101 84989 PERMAKEM 5:03-2 6:28-4 8:32-1 10:39-3 3:56-2 22:34-2 5:54-6 2:06-6 0:23-1
3 74:42 TOR DRAGE 5:54-3 12:42-5 21:48-3 32:02-3 40:39-3 67:11-3 72:20-3 74:15-3 74:42-3
91 78968 KVÆRNER OSLO 5:54-3 6:48-6 9:06-3 10:14-1 8:37-8 26:32-5 5:09-4 1:55-2 0:27-4
4 79:30 RONALD INGLINGSTAD 6:12-5 12:08-3 27:57-7 38:29-4 44:25-5 68:29-4 77:10-4 79:05-4 79:30-4
85 88989 NORDEA 6:12-5 5:56-1 15:49-8 10:32-2 5:56-6 24:04-3 8:41-8 1:55-2 0:25-2
5 82:07 ARNE CHR SCHEIE 9:08-7 15:57-7 26:36-6 39:04-5 43:53-4 73:12-5 79:02-5 81:41-5 82:07-5
83 68197 PRIVAT 9:08-7 6:49-7 10:39-6 12:28-5 4:49-4 29:19-6 5:50-5 2:39-7 0:26-3
6 82:49 TORE HOLM 9:15-8 15:36-6 24:39-5 48:00-8 51:03-7 75:14-6 80:20-6 82:18-6 82:49-6
82 79821 ELKEM 9:15-8 6:21-3 9:03-2 23:21-9 3:03-1 24:11-4 5:06-3 1:58-4 0:31-7
7 89:44 SVEIN FORTHUN 8:46-6 17:04-8 30:44-8 43:52-6 48:35-6 78:45-7 86:24-7 89:11-7 89:44-7
75 39225 HIO 8:46-6 8:18-8 13:40-7 13:08-6 4:43-3 30:10-7 7:39-7 2:47-8 0:33-8
8 101:51 HARALD BIRKELAND 5:56-4 12:33-4 22:04-4 44:29-7 53:50-8 94:21-8 99:16-8 101:21-8 101:51-8
63 86524 RIKSHOSPITALET 5:56-4 6:37-5 9:31-5 22:25-8 9:21-9 40:31-9 4:55-2 2:05-5 0:30-6
9 138:07 TOR HENRIKSEN 28:37-9 38:08-9 65:02-9 81:48-9 87:44-9 124:02-9 134:42-9 137:33-9 138:07-9
27 86526 HIO 28:37-9 9:31-9 26:54-9 16:46-7 5:56-6 36:18-8 10:40-9 2:51-9 0:34-9
  DISK EINAR HOFF 80;4:53 81;10:35 82;23:52 83;33:09 85;36:38 105;66:55 90;73:34 91;75:19 250;75:52
10 38299 NORCONSULT  
  DISK HANS SÆTREVIK 80;6:59 81;14:51 83;43:36 85;47:45 105;76:07 90;83:25 91;85:42 100;86:47 250;86:56
10 80781 TELENOR  
Resultat klasse H12 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 65:44 KJELL HAUEN ERIKSEN 6:56-2 13:03-1 22:04-1 34:03-1 37:36-1 59:31-1 63:36-1 65:21-1 65:44-1
103 82227 NORGES BANK 6:56-2 6:07-1 9:01-1 11:59-1 3:33-1 21:55-1 4:05-1 1:45-1 0:23-2
2 84:17 JOHAN THEISEN 8:05-3 15:34-3 26:09-3 43:38-2 48:06-2 75:51-2 81:39-2 83:46-2 84:17-2
84 96765 KLP FORSIKRING 8:05-3 7:29-2 10:35-2 17:29-3 4:28-2 27:45-2 5:48-4 2:07-3 0:31-4
3 96:46 SVEIN KILDAL 9:58-5 17:27-4 29:15-4 44:27-3 58:43-3 88:09-3 93:48-3 96:17-3 96:46-3
70 80785 TELENOR 9:58-5 7:29-2 11:48-3 15:12-2 14:16-4 29:26-3 5:39-2 2:29-4 0:29-3
4 101:22 TOR E HENRIKSEN 6:10-1 13:54-2 26:08-2 50:22-4 61:44-4 93:26-4 99:07-4 101:01-4 101:22-4
65 401144 PRIVAT 6:10-1 7:44-4 12:14-4 24:14-5 11:22-3 31:42-4 5:41-3 1:54-2 0:21-1
5 140:26 ERIK KIELLAND 8:22-4 20:11-5 37:42-5 57:06-5 85:56-5 125:13-5 135:04-5 139:37-5 140:26-5
26 66677 NVE 8:22-4 11:49-5 17:31-5 19:24-4 28:50-5 39:17-5 9:51-5 4:33-5 0:49-5
Resultat klasse H13 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 73:31 KÅRE HOLT HANSEN 6:00-1 13:09-1 23:33-1 34:24-1 39:43-1 66:15-1 70:56-1 73:03-1 73:31-1
103 70708 DNB FINANS 6:00-1 7:09-1 10:24-1 10:51-1 5:19-2 26:32-1 4:41-1 2:07-1 0:28-1
2 93:10 BJØRN LARSSON 9:06-3 18:37-3 31:41-2 47:12-3 51:51-2 84:09-2 90:20-2 92:41-2 93:10-2
83 75943 PRIVAT 9:06-3 9:31-3 13:04-2 15:31-3 4:39-1 32:18-2 6:11-2 2:21-2 0:29-2
3 103:54 ØRNULF FINSTAD 6:30-2 14:37-2 32:56-3 46:21-2 61:44-3 94:15-3 100:53-3 103:19-3 103:54-3
71 79725 ATN 6:30-2 8:07-2 18:19-3 13:25-2 15:23-3 32:31-3 6:38-3 2:26-3 0:35-3
  DISK BJARNE SMAADAHL 80;8:47 138;17:45 82;35:28 83;52:37 85;64:48 105;112:20 90;120:06 91;123:40 100;124:19 250;124:33
10 80025 SKIMT  
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-176 8-90 9-107 10-118 11-119 12-121 13-126 14-92 15-91 M-100
1 85:01 STEIN H. HAGEN 4:15-1 8:26-1 15:23-1 24:15-2 26:29-2 42:08-1 45:18-1 47:31-1 51:29-1 61:35-1 66:31-1 70:56-1 75:02-1 83:11-1 84:47-1 85:01-1
103 480247 STEIN HAGEN CONS. 4:15-1 4:11-1 6:57-3 8:52-6 2:14-1 15:39-1 3:10-1 2:13-1 3:58-1 10:06-1 4:56-1 4:25-1 4:06-2 8:09-6 1:36-7 0:14-1
2 89:04 SVEIN NYGÅRD 4:51-2 9:26-2 15:46-2 22:57-1 25:12-1 42:29-2 45:47-2 48:31-2 53:56-2 65:28-2 72:58-2 77:27-2 81:45-2 87:35-2 88:46-2 89:04-2
98 64746 NORGES BANK 4:51-2 4:35-2 6:20-1 7:11-1 2:15-2 17:17-3 3:18-3 2:44-4 5:25-6 11:32-3 7:30-4 4:29-2 4:18-3 5:50-1 1:11-4 0:18-2
3 93:18 ERIK SERCK-HANSSEN 5:36-6 10:17-3 16:41-3 24:56-3 27:20-3 45:57-3 49:24-3 52:14-3 57:23-3 68:30-3 76:50-4 81:47-3 85:41-3 91:58-3 92:59-3 93:18-3
93 82121 NETCOM 5:36-6 4:41-3 6:24-2 8:15-4 2:24-3 18:37-5 3:27-5 2:50-5 5:09-5 11:07-2 8:20-6 4:57-4 3:54-1 6:17-3 1:01-1 0:19-3
4 96:30 ARNE M TORGERSEN 5:07-4 12:38-7 21:58-7 30:13-7 32:45-7 50:56-6 54:11-5 56:48-5 61:33-5 74:40-5 79:47-5 84:36-5 89:03-5 95:08-4 96:10-4 96:30-4
89 78656 NVE 5:07-4 7:31-7 9:20-7 8:15-4 2:32-4 18:11-4 3:15-2 2:37-3 4:45-2 13:07-4 5:07-2 4:49-3 4:27-4 6:05-2 1:02-2 0:20-5
5 96:50 IVAR REFSLAND 6:17-7 11:10-5 19:10-5 26:42-4 29:54-4 47:09-4 50:28-4 52:48-4 57:44-4 70:54-4 76:15-3 82:22-4 87:36-4 95:23-5 96:31-5 96:50-5
89 64744 ORACLE 6:17-7 4:53-4 8:00-4 7:32-2 3:12-6 17:15-2 3:19-4 2:20-2 4:56-4 13:10-5 5:21-3 6:07-6 5:14-5 7:47-5 1:08-3 0:19-3
6 104:31 PAAL W HANSSEN 5:25-5 11:21-6 19:58-6 28:06-5 31:11-5 50:45-5 54:25-6 57:23-6 62:18-6 76:06-6 83:42-6 89:02-6 94:20-6 102:36-6 104:08-6 104:31-6
81 86102 NORAUDIT 5:25-5 5:56-6 8:37-6 8:08-3 3:05-5 19:34-6 3:40-6 2:58-6 4:55-3 13:48-6 7:36-5 5:20-5 5:18-6 8:16-7 1:32-6 0:23-7
7 113:25 STEINAR MYRABØ 4:56-3 10:34-4 18:44-4 28:15-6 31:29-6 53:58-7 57:43-7 60:48-7 66:31-7 80:47-7 92:10-7 99:24-7 104:42-7 111:49-7 113:05-7 113:25-7
72 71668 BRØBIL 4:56-3 5:38-5 8:10-5 9:31-7 3:14-7 22:29-7 3:45-7 3:05-7 5:43-7 14:16-7 11:23-7 7:14-7 5:18-6 7:07-4 1:16-5 0:20-5
  DISK OLE TRUDVANG 80;3:26 81;7:38 82;13:28 83;19:56 85;23:36 105;39:09 176;43:56 90;45:54 107;50:59 100;72:29 250;72:39
10 400013 AFU  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-88 2-82 3-87 4-97 5-105 6-176 7-90 8-109 9-121 10-126 11-92 12-91 M-100
1 62:33 TERJE MATHISEN 4:10-1 12:58-1 15:26-1 23:15-1 27:46-1 30:57-1 32:45-1 44:44-1 51:05-1 54:55-1 61:17-1 62:15-1 62:33-1
103 402460 HYDRO OSLO 4:10-1 8:48-1 2:28-3 7:49-1 4:31-1 3:11-2 1:48-1 11:59-3 6:21-2 3:50-1 6:22-2 0:58-1 0:18-2
2 63:00 JOHN HANSEN 4:38-2 14:02-2 16:04-2 24:37-2 29:24-2 32:32-2 34:36-2 46:13-2 52:11-2 56:13-2 61:43-2 62:42-2 63:00-2
102 36340 AB PIL 4:38-2 9:24-2 2:02-1 8:33-2 4:47-2 3:08-1 2:04-2 11:37-2 5:58-1 4:02-2 5:30-1 0:59-2 0:18-2
3 73:54 MARTIN VEASTAD 5:20-3 16:20-3 18:32-3 28:05-3 34:41-4 37:52-3 40:06-3 51:25-3 59:19-3 64:06-3 72:16-3 73:38-3 73:54-3
90 79733 ATN 5:20-3 11:00-5 2:12-2 9:33-3 6:36-5 3:11-2 2:14-3 11:19-1 7:54-5 4:47-3 8:10-6 1:22-5 0:16-1
4 75:34 TORMOD ØVERGAARD 5:43-4 16:27-4 18:58-4 28:39-4 34:05-3 38:14-4 40:44-4 55:17-4 62:17-4 67:21-4 73:56-4 75:15-4 75:34-4
87 31423 HANDS 5:43-4 10:44-3 2:31-4 9:41-4 5:26-3 4:09-7 2:30-4 14:33-4 7:00-3 5:04-5 6:35-3 1:19-4 0:19-5
5 79:21 SVEIN ANDERSEN 5:47-5 17:26-6 20:09-5 30:09-5 37:14-5 40:39-5 43:23-5 58:17-5 65:44-5 70:47-5 77:50-5 79:02-5 79:21-5
84 79231 NORCONSULT 5:47-5 11:39-6 2:43-5 10:00-5 7:05-7 3:25-5 2:44-5 14:54-5 7:27-4 5:03-4 7:03-4 1:12-3 0:19-5
6 94:51 FINN GANGE 6:21-6 17:11-5 20:15-6 34:27-6 41:27-6 44:51-6 48:34-6 68:07-6 77:26-6 84:11-6 92:46-6 94:33-6 94:51-6
68 76039 NVE 6:21-6 10:50-4 3:04-6 14:12-7 7:00-6 3:24-4 3:43-6 19:33-7 9:19-6 6:45-8 8:35-7 1:47-7 0:18-2
7 111:24 JON MOSBERG 6:51-7 22:48-7 28:10-7 40:52-7 48:15-7 53:36-7 62:45-7 80:09-7 90:32-7 95:57-7 109:28-7 111:01-7 111:24-7
52 81317   6:51-7 15:57-7 5:22-8 12:42-6 7:23-8 5:21-8 9:09-8 17:24-6 10:23-7 5:25-7 13:31-8 1:33-6 0:23-8
8 119:55 STIG KVARSNES 7:57-8 38:24-8 42:13-8 57:57-8 64:05-8 68:04-8 71:59-8 93:56-8 104:42-8 109:47-8 117:27-8 119:35-8 119:55-8
43 81422   7:57-8 30:27-8 3:49-7 15:44-8 6:08-4 3:59-6 3:55-7 21:57-8 10:46-8 5:05-6 7:40-5 2:08-8 0:20-7
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-88 2-82 3-87 4-97 5-105 6-176 7-90 8-109 9-121 10-126 11-92 12-91 M-100
1 81:04 KNUT KROSBY 5:39-6 19:42-10 23:20-9 34:10-8 39:36-6 43:01-5 46:11-5 58:25-4 65:10-1 70:10-1 79:37-1 80:44-1 81:04-1
103 39168 NEPTUN 5:39-6 14:03-12 3:38-8 10:50-6 5:26-1 3:25-2 3:10-7 12:14-1 6:45-1 5:00-7 9:27-10 1:07-3 0:20-4
2 82:33 GEIR ARNESEN 6:53-9 16:26-5 21:39-7 31:13-3 37:59-4 44:40-7 46:43-6 59:25-5 69:00-4 73:42-3 81:02-3 82:12-2 82:33-2
101 31734 BÆRUM KOMMUNE 6:53-9 9:33-2 5:13-11 9:34-2 6:46-9 6:41-13 2:03-2 12:42-2 9:35-8 4:42-3 7:20-4 1:10-4 0:21-7
3 82:35 EGIL HUSETH 5:25-3 17:11-6 20:02-3 30:15-2 36:50-2 40:50-3 43:44-3 58:13-2 67:05-2 72:38-2 80:37-2 82:13-3 82:35-3
100 76042 BLOM 5:25-3 11:46-8 2:51-3 10:13-3 6:35-7 4:00-8 2:54-5 14:29-5 8:52-6 5:33-10 7:59-7 1:36-11 0:22-8
4 83:00 TERJE STENSHOLM 7:48-11 17:55-7 20:19-4 31:56-6 38:30-5 42:22-4 45:53-4 62:36-7 69:47-5 74:01-4 81:28-4 82:40-4 83:00-4
99 75052 TV2 7:48-11 10:07-4 2:24-1 11:37-7 6:34-6 3:52-5 3:31-11 16:43-11 7:11-2 4:14-1 7:27-5 1:12-5 0:20-4
5 83:26 JOHAN T JENSEN 5:58-7 15:28-2 21:25-6 31:42-5 37:21-3 40:45-2 43:36-2 58:24-3 70:35-6 75:03-6 81:58-5 83:04-5 83:26-5
98 79905 UD 5:58-7 9:30-1 5:57-13 10:17-4 5:39-2 3:24-1 2:51-4 14:48-6 12:11-12 4:28-2 6:55-2 1:06-2 0:22-8
6 84:39 EINAR SKÅRE 9:26-12 19:50-11 23:56-10 35:35-10 42:14-9 46:07-8 48:08-8 61:13-6 68:26-3 74:01-4 83:10-6 84:22-6 84:39-6
97 71581 BREVPOST 9:26-12 10:24-5 4:06-9 11:39-8 6:39-8 3:53-6 2:01-1 13:05-3 7:13-3 5:35-11 9:09-9 1:12-5 0:17-1
7 86:39 TROND WETTERGREEN 4:53-1 15:24-1 18:43-2 27:47-1 33:31-1 37:03-1 40:18-1 53:29-1 72:20-7 77:05-7 85:07-7 86:20-7 86:39-7
95 82115 ANDVORD 4:53-1 10:31-6 3:19-6 9:04-1 5:44-3 3:32-3 3:15-8 13:11-4 18:51-13 4:45-4 8:02-8 1:13-7 0:19-2
8 88:06 HASSE BERGSTRØM 5:09-2 15:59-4 21:54-8 35:59-11 42:11-8 46:35-9 49:44-9 64:35-8 73:29-8 78:47-8 86:25-8 87:41-8 88:06-8
93 87044 SKI VG SKOLE 5:09-2 10:50-7 5:55-12 14:05-11 6:12-5 4:24-11 3:09-6 14:51-7 8:54-7 5:18-8 7:38-6 1:16-8 0:25-11
9 90:53 VIDAR BERTEIG 6:09-8 19:02-9 24:04-11 34:46-9 45:36-11 49:35-11 52:21-10 67:38-9 77:18-9 82:13-9 89:30-9 90:34-9 90:53-9
91 86376 SAS 6:09-8 12:53-10 5:02-10 10:42-5 10:50-11 3:59-7 2:46-3 15:17-8 9:40-9 4:55-6 7:17-3 1:04-1 0:19-2
10 91:19 ØYSTEIN KILDAHL 5:33-4 15:31-3 18:21-1 31:36-4 44:19-10 48:04-10 53:51-11 70:26-11 77:58-10 82:49-10 89:41-10 90:59-10 91:19-10
90 402635 AHS 5:33-4 9:58-3 2:50-2 13:15-10 12:43-12 3:45-4 5:47-13 16:35-10 7:32-4 4:51-5 6:52-1 1:18-9 0:20-4
11 98:50 PER NERMO 5:37-5 17:57-8 21:23-5 33:31-7 39:41-7 44:08-6 47:46-7 68:22-10 78:38-11 85:52-11 96:31-11 98:16-11 98:50-11
83 82204 INTERCONSULT BIL 5:37-5 12:20-9 3:26-7 12:08-9 6:10-4 4:27-12 3:38-12 20:36-13 10:16-10 7:14-13 10:39-12 1:45-13 0:34-13
12 100:52 BJØRN BLOMSNES 6:59-10 20:55-12 24:09-12 39:02-12 49:38-12 53:46-12 57:13-12 72:31-12 81:12-12 86:41-12 98:55-12 100:27-12 100:52-12
81 82358 SCANDPOWER 6:59-10 13:56-11 3:14-5 14:53-13 10:36-10 4:08-10 3:27-9 15:18-9 8:41-5 5:29-9 12:14-13 1:32-10 0:25-11
13 135:53 REIDAR KIERULF 30:51-13 46:44-13 49:52-13 63:57-13 79:14-13 83:15-13 86:42-13 105:09-13 117:12-13 123:48-13 133:53-13 135:30-13 135:53-13
46 82214 RKP 30:51-13 15:53-13 3:08-4 14:05-11 15:17-13 4:01-9 3:27-9 18:27-12 12:03-11 6:36-12 10:05-11 1:37-12 0:23-10
  DISK THORE PEDERSEN 88;13:41 82;29:09 87;35:30 97;48:38 105;57:02 176;61:09 90;64:44 109;89:59 121;99:23 126;105:43 92;115:56 91;118:56 250;119:29
10 23647 NORDEA  
  DISK HELGE BJAALAND 88;5:06 82;16:28 87;19:02 97;29:04 105;34:51 176;38:41 91;39:11 92;40:35 126;48:28 121;54:04 109;64:06 90;75:15 91;77:31 100;77:58 250;78:08
10 400900 ELLE AS  
  DISK DAG TH KOLBERG 88;7:03 82;18:21 87;21:00 97;33:06 105;40:22 176;44:06 92;46:05 109;61:25 121;68:06 126;72:37 92;80:17 91;81:44 100;82:10 250;82:16
10 401099 FOBIL  
  DISK ERIK LINDQUIST 82;33:19 87;37:13 105;55:52 176;59:56 90;63:58 109;79:16 121;86:23 126;91:59 92;101:12 91;102:37 100;103:06 250;103:21
10 80611 OSLO LÆRERNE  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 45:32 TOR LEA 4:07-1 8:54-1 15:19-1 22:20-1 24:44-1 40:51-1 43:58-1 45:14-1 45:32-1
103 32370 RIKSHOSPITALET 4:07-1 4:47-3 6:25-1 7:01-1 2:24-1 16:07-1 3:07-1 1:16-1 0:18-3
2 51:25 TORE AABERG 4:59-5 9:34-2 16:31-2 24:10-2 26:42-2 45:50-2 49:35-2 51:02-2 51:25-2
97 39184 TELENOR 4:59-5 4:35-1 6:57-2 7:39-2 2:32-3 19:08-3 3:45-2 1:27-3 0:23-7
3 54:46 BJARNE PAULSRUD 6:17-11 11:42-8 18:53-6 27:03-5 29:31-4 49:08-3 53:09-3 54:30-3 54:46-3
92 64303 AQUATEAM 6:17-11 5:25-6 7:11-3 8:10-4 2:28-2 19:37-4 4:01-5 1:21-2 0:16-1
4 55:51 KJELL RØKKE 4:25-2 9:53-3 17:20-3 25:27-3 28:17-3 50:02-4 53:56-4 55:30-4 55:51-4
90 71504 REINERTSEN 4:25-2 5:28-7 7:27-4 8:07-3 2:50-4 21:45-7 3:54-3 1:34-5 0:21-4
5 56:18 JON FÆRDEN 4:55-4 10:02-4 18:05-4 26:41-4 31:53-7 50:19-5 54:18-5 55:57-5 56:18-5
90 80602 KREDITORFOR 4:55-4 5:07-4 8:03-7 8:36-7 5:12-13 18:26-2 3:59-4 1:39-6 0:21-4
6 58:54 KJELL STENSTADVOLD 6:07-10 11:19-7 18:55-7 27:33-7 31:21-5 52:11-6 56:42-6 58:33-6 58:54-6
87 87052 HYDRO OSLO 6:07-10 5:12-5 7:36-5 8:38-8 3:48-8 20:50-6 4:31-7 1:51-11 0:21-4
7 64:09 KNUT MØGEDAL 5:03-6 10:37-5 18:32-5 27:27-6 31:21-5 57:36-7 62:05-7 63:52-7 64:09-7
82 80722 KVÆRNER OSLO 5:03-6 5:34-8 7:55-6 8:55-9 3:54-9 26:15-12 4:29-6 1:47-10 0:17-2
8 66:32 BJØRN MYHR 7:07-13 11:46-9 26:21-11 34:56-10 38:53-10 59:15-8 64:17-8 65:58-8 66:32-8
79 81509 VEGDIREKTORATET 7:07-13 4:39-2 14:35-12 8:35-6 3:57-10 20:22-5 5:02-10 1:41-7 0:34-14
9 67:48 IVAR STRØMSTAD 4:50-3 11:03-6 20:53-8 30:44-8 37:04-9 59:55-9 65:42-9 67:24-9 67:48-9
78 77378 OU-KAM. 4:50-3 6:13-10 9:50-9 9:51-11 6:20-14 22:51-8 5:47-12 1:42-8 0:24-8
10 70:27 TOM IBSEN 6:30-12 14:06-13 25:43-10 36:47-11 40:14-11 63:26-11 68:05-10 69:58-10 70:27-10
76 80728 UBIL 6:30-12 7:36-13 11:37-11 11:04-13 3:27-6 23:12-9 4:39-8 1:53-12 0:29-13
11 72:51 KNUT TORE SOLHEIM 7:38-14 14:25-14 23:31-9 33:29-9 36:40-8 62:31-10 70:29-11 72:25-11 72:51-11
73 80713 FUGRO 7:38-14 6:47-11 9:06-8 9:58-12 3:11-5 25:51-11 7:58-14 1:56-13 0:26-10
12 83:34 RUNAR NARVLAND 7:54-15 13:33-11 39:08-15 48:11-15 51:50-14 76:42-13 81:24-12 83:06-12 83:34-12
62 79875 TRYGDERETTEN 7:54-15 5:39-9 25:35-15 9:03-10 3:39-7 24:52-10 4:42-9 1:42-8 0:28-11
13 86:24 SIGMUND NYLUND 5:54-8 13:07-10 31:53-14 40:18-12 44:36-13 76:29-12 84:29-13 86:00-13 86:24-13
60 67712 NORDEA 5:54-8 7:13-12 18:46-14 8:25-5 4:18-12 31:53-13 8:00-15 1:31-4 0:24-8
14 88:21 TORSTEIN ØSTEN 5:50-7 18:22-15 29:02-13 40:23-13 44:27-12 80:28-14 85:32-14 87:38-14 88:21-14
58 82169 MAESTRO 5:50-7 12:32-15 10:40-10 11:21-14 4:04-11 36:01-14 5:04-11 2:06-14 0:43-15
15 102:59 BJØRN LARSSEN 5:59-9 14:04-12 28:43-12 43:17-14 52:49-15 93:28-15 100:07-15 102:31-15 102:59-15
43 80610 OSLO LÆRERNE 5:59-9 8:05-14 14:39-13 14:34-15 9:32-15 40:39-15 6:39-13 2:24-15 0:28-11
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-176 8-90 9-107 10-118 11-119 12-121 13-126 14-92 15-91 M-100
1 69:03 CHRISTIAN VOGELSANG 4:21-6 8:13-4 12:56-1 18:25-1 20:58-1 34:34-1 37:24-1 39:40-1 43:26-1 51:52-1 55:55-1 59:42-1 63:10-1 67:29-1 68:25-1 69:03-1
103 82224 NIVA 4:21-6 3:52-1 4:43-1 5:29-1 2:33-3 13:36-1 2:50-1 2:16-4 3:46-1 8:26-1 4:03-1 3:47-1 3:28-1 4:19-1 0:56-1 0:38-7
2 77:17 JAN TORE HENRIKSEN 3:06-1 7:20-1 13:13-2 19:31-2 21:57-2 36:40-2 39:40-2 41:52-2 46:40-2 56:33-2 61:12-2 65:30-2 69:27-2 76:03-2 77:01-2 77:17-2
94 63793 HENRIKSENS CONS 3:06-1 4:14-2 5:53-2 6:18-2 2:26-2 14:43-2 3:00-2 2:12-3 4:48-5 9:53-2 4:39-2 4:18-2 3:57-2 6:36-4 0:58-2 0:16-2
3 82:45 FRODE STRISLAND 4:00-5 8:24-6 14:44-5 21:26-5 24:20-5 40:02-4 43:20-3 45:36-4 51:09-4 61:15-3 66:44-3 71:09-3 75:23-3 81:18-3 82:22-3 82:45-3
88 82203 FBI 4:00-5 4:24-4 6:20-3 6:42-5 2:54-7 15:42-3 3:18-4 2:16-4 5:33-7 10:06-3 5:29-3 4:25-3 4:14-4 5:55-3 1:04-4 0:23-4
4 88:31 DAG BJØRNERØD 3:20-2 7:45-2 14:05-3 20:36-3 23:21-3 40:00-3 43:28-4 45:28-3 50:01-3 61:36-4 69:23-4 75:55-4 80:18-4 87:01-4 88:07-4 88:31-4
81 39008 TAC 3:20-2 4:25-5 6:20-3 6:31-4 2:45-6 16:39-4 3:28-5 2:00-2 4:33-4 11:35-5 7:47-5 6:32-7 4:23-5 6:43-5 1:06-5 0:24-5
5 92:09 ROGER BIRKELAND 3:54-4 8:16-5 14:57-6 21:23-4 23:58-4 42:31-5 46:02-5 51:01-5 56:18-5 67:07-5 75:00-5 79:47-5 84:48-5 90:38-5 91:37-5 92:09-5
77 80778 TELENOR 3:54-4 4:22-3 6:41-6 6:26-3 2:35-4 18:33-6 3:31-6 4:59-7 5:17-6 10:49-4 7:53-6 4:47-4 5:01-7 5:50-2 0:59-3 0:32-6
6 100:31 TOR RINGSTAD 5:57-7 10:45-7 18:05-7 26:35-6 29:11-6 48:37-6 52:20-6 54:44-6 58:54-6 74:37-6 81:21-6 86:22-6 91:04-6 98:52-6 100:16-6 100:31-6
69 71244 TANDBERG 5:57-7 4:48-7 7:20-7 8:30-6 2:36-5 19:26-7 3:43-7 2:24-6 4:10-2 15:43-6 6:44-4 5:01-6 4:42-6 7:48-7 1:24-7 0:15-1
7 105:31 ROLAND HURLIMANN 3:25-3 8:02-3 14:30-4 32:21-7 34:45-7 51:46-7 54:46-7 56:28-7 60:43-7 77:56-7 87:17-7 92:11-7 96:19-7 104:04-7 105:12-7 105:31-7
64 76201 VESTA 3:25-3 4:37-6 6:28-5 17:51-7 2:24-1 17:01-5 3:00-2 1:42-1 4:15-3 17:13-7 9:21-7 4:54-5 4:08-3 7:45-6 1:08-6 0:19-3
  DISK ALEXANDER SMIDT-OLSEN 80;3:34 81;8:18 82;14:20 83;20:57 85;23:16 105;38:46 176;42:06 250;43:50
10 82376 ABB  
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-135 2-137 3-138 4-139 5-172 6-175 7-91 M-100
1 31:45 ODDBJØRN UPPSATA 4:55-1 10:49-2 14:50-1 18:14-1 22:11-1 26:49-1 31:16-1 31:45-1
50 81510 OBOS 4:55-1 5:54-3 4:01-1 3:24-2 3:57-2 4:38-2 4:27-1 0:29-2
2 34:12 SIGNE FLOOD KJELDSEN 5:13-2 11:45-3 16:27-3 20:35-3 24:19-2 28:37-2 33:46-2 34:12-2
50 26262 NVE 5:13-2 6:32-5 4:42-3 4:08-3 3:44-1 4:18-1 5:09-4 0:26-1
3 37:05 BJØRN ECKSTRØM 5:24-3 10:37-1 15:13-2 18:28-2 24:20-3 29:43-3 36:28-3 37:05-3
50 76211 NVE 5:24-3 5:13-1 4:36-2 3:15-1 5:52-6 5:23-6 6:45-5 0:37-5
4 38:34 ANNE-LISE KVAASE 7:14-5 13:08-5 19:18-5 24:07-5 28:39-4 33:31-5 38:01-5 38:34-4
50 64317 PARTNER3000 7:14-5 5:54-3 6:10-5 4:49-5 4:32-3 4:52-4 4:30-3 0:33-4
4 38:34 INGVILD FISKEVOLD 7:11-4 13:04-4 19:16-4 24:04-4 28:41-5 33:29-4 37:57-4 38:34-4
50 95284 PARTNER3000 7:11-4 5:53-2 6:12-6 4:48-4 4:37-4 4:48-3 4:28-2 0:37-5
6 60:51 TERJE THRONDSEN 18:54-7 26:15-7 32:10-7 38:19-7 43:10-6 48:32-6 60:22-6 60:51-6
50 28054 SELMER/SKANSKA 18:54-7 7:21-6 5:55-4 6:09-6 4:51-5 5:22-5 11:50-7 0:29-2
7 64:56 RIGMOR LONGVA 10:52-6 23:05-6 29:41-6 37:45-6 46:20-7 52:11-7 63:48-7 64:56-7
50 78658 SNT-BIL 10:52-6 12:13-7 6:36-7 8:04-7 8:35-7 5:51-7 11:37-6 1:08-7
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 56:02 ØYSTEIN AMUNDRUD 4:27-1 9:33-1 16:12-1 24:08-1 28:38-1 49:34-1 53:58-1 55:37-1 56:02-1
50 39762 SCHLUMBERGER 4:27-1 5:06-1 6:39-1 7:56-2 4:30-4 20:56-2 4:24-1 1:39-1 0:25-5
2 59:45 PER ØHLCKERS 6:25-6 13:18-5 22:09-2 29:45-2 32:27-2 53:00-2 57:38-2 59:23-2 59:45-2
50 401061 FBI 6:25-6 6:53-3 8:51-2 7:36-1 2:42-1 20:33-1 4:38-2 1:45-2 0:22-2
3 69:02 ØYVIND GRANDUM 4:28-2 9:34-2 22:39-3 32:52-3 36:27-3 61:05-4 66:36-3 68:38-3 69:02-3
50 91035 FFI 4:28-2 5:06-1 13:05-8 10:13-3 3:35-2 24:38-4 5:31-4 2:02-3 0:24-4
4 80:20 RUNE HALHE 5:41-3 15:05-7 25:35-6 37:45-6 42:46-6 72:20-5 77:42-5 79:50-4 80:20-4
50 30287 VESTRE AKER 5:41-3 9:24-7 10:30-4 12:10-6 5:01-6 29:34-5 5:22-3 2:08-4 0:30-7
5 86:37 JØRN ØDEGÅRD 5:49-5 13:07-4 23:42-5 35:43-5 40:39-5 78:00-6 83:49-6 86:15-5 86:37-5
50 480177 PWC 5:49-5 7:18-5 10:35-5 12:01-5 4:56-5 37:21-7 5:49-5 2:26-5 0:22-2
6 92:42 FABRICE LAPIQUE 6:26-7 14:13-6 26:06-7 44:22-7 49:27-7 80:52-7 89:06-7 92:21-6 92:42-6
50 82239 FBI 6:26-7 7:47-6 11:53-6 18:16-7 5:05-7 31:25-6 8:14-6 3:15-7 0:21-1
7 108:27 CHRISTELLE DENONVILLE 6:52-8 17:00-8 29:59-8 51:32-8 56:56-8 95:07-8 104:43-8 107:51-7 108:27-7
50 82240 FBI 6:52-8 10:08-8 12:59-7 21:33-8 5:24-8 38:11-8 9:36-8 3:08-6 0:36-8
8 127:23 HARALD WIBYE 5:46-4 12:56-3 22:39-3 33:08-4 37:19-4 59:34-3 68:39-4 126:58-8 127:23-8
50 480203 DBCN 5:46-4 7:10-4 9:43-3 10:29-4 4:11-3 22:15-3 9:05-7 58:19-8 0:25-5
  DISK IVAR SØVOLD 80;30:35 81;37:53 250;54:01
10 91011 RASTER IMAGING  
  DISK TERJE DIDRIKSEN 80;9:07 81;24:56 82;55:34 83;71:37 100;101:05 250;101:15
10 93952 FBI  
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-176 8-90 9-107 10-118 11-119 12-121 13-126 14-92 15-91 M-100
1 103:07 KJERSTI HAGEN 4:21-1 9:50-1 16:51-1 25:07-1 28:09-1 48:49-1 52:40-1 58:54-1 64:22-1 76:44-1 83:03-1 88:53-1 94:36-1 101:08-1 102:39-1 103:07-1
50 301636 NTNU 4:21-1 5:29-1 7:01-1 8:16-1 3:02-1 20:40-1 3:51-1 6:14-1 5:28-1 12:22-1 6:19-1 5:50-1 5:43-1 6:32-1 1:31-1 0:28-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-88 2-82 3-87 4-97 5-105 6-176 7-90 8-109 9-121 10-126 11-92 12-91 M-100
1 68:51 JAN ROAR STANGE 4:56-1 15:13-1 17:13-1 26:22-1 31:50-1 35:44-1 37:46-1 50:17-1 56:49-1 61:12-1 67:33-1 68:36-1 68:51-1
50 26227 SANDEFJORD OK 4:56-1 10:17-1 2:00-1 9:09-1 5:28-1 3:54-1 2:02-1 12:31-1 6:32-1 4:23-1 6:21-1 1:03-1 0:15-1
2 111:25 SVEN RINGSTAD 14:21-2 25:09-2 29:49-2 43:35-2 51:35-2 57:50-2 64:21-2 83:02-2 94:01-2 99:22-2 109:48-2 111:06-2 111:25-2
50 97437 MALTHE 14:21-2 10:48-2 4:40-2 13:46-2 8:00-2 6:15-2 6:31-2 18:41-2 10:59-2 5:21-2 10:26-2 1:18-2 0:19-2
  DISK PETTER TAUGBØL 250;72:55
10 91549 DNB  
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-80 2-81 3-82 4-83 5-85 6-105 7-90 8-91 M-100
1 108:25   6:47-1 17:11-1 30:07-1 52:02-1 56:48-1 95:11-1 104:50-1 107:47-1 108:25-1
103 78612   6:47-1 10:24-1 12:56-1 21:55-1 4:46-1 38:23-1 9:39-1 2:57-1 0:38-1