RESULTAT P10  BYSETERMOSEN 17.6.2003 (ATN-MILA)
Arrangør: Alcatel Thales Nexans BIL
Nr Brikke Navn Lag Tid Poeng
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 39005 MILDA OHLCKERS 81:25:00 103
2 91075 KIRSTEN SØRENSEN ULLEVÅL SYKEHUS 122:52:00 82
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 91550 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 77:56:00 103
2 80767 INGRID STUMPF OBOS 89:32:00 97
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 71582 KARI SEEM BREVPOST 64:48:00 103
2 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 72:02:00 99
3 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 81:17:00 93
4 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 103:34:00 81
5 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 111:20:00 77
6 68256 ELLEN GRANDE NLH DISK 10
Resultat klasse D9-10 (KORT)
1 69021 INGRID LOME-HAGMAN KOLBOTN &SKIMT 75:04:00 103
2 78969 UNNI DRAGE KVÆRNER OSLO 81:04:00 99
3 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 98:21:00 90
4 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 110:01:00 83
82359 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER DISK 10
Resultat klasse HA (LANG)
1 82224 CHRISTIAN VOGELSANG NIVA 69:03:00 103
2 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 77:17:00 98
3 82203 FRODE STRISLAND FBI 82:45:00 95
4 39008 DAG BJØRNERØD TAC 88:31:00 91
5 80778 ROGER BIRKELAND TELENOR 92:09:00 89
6 71244 TOR RINGSTAD TANDBERG 100:31:00 85
7 76201 ROLAND HURLIMANN VESTA 105:31:00 82
82376 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB DISK 10
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 64328 TRULS KVAASE PARTNER3000 76:16:00 103
2 80966 LARS ONSTAD KRAFT FOOD 89:07:00 96
3 12212 STÅLE SØBYE 89:12:00 95
4 79120 PEDER NATVIG NORGES BANK 93:37:00 92
5 80784 KETIL RISVOLL TELENOR 104:10:00 87
6 69031 LARS GRANDE FBI 117:20:00 80
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 480247 STEIN H. HAGEN STEIN HAGEN CONS. 85:01:00 103
2 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 89:04:00 100
3 82121 ERIK SERCK-HANSSEN NETCOM 93:18:00 97
4 78656 ARNE M TORGERSEN NVE 96:30:00 95
5 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 96:50:00 95
6 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 104:31:00 91
7 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 113:25:00 86
400013 OLE TRUDVANG AFU DISK 10
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 402460 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 62:33:00 103
2 36340 JOHN HANSEN AB PIL 63:00:00 102
3 79733 MARTIN VEASTAD ATN 73:54:00 96
4 31423 TORMOD ØVERGAARD HANDS 75:34:00 94
5 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 79:21:00 92
6 76039 FINN GANGE NVE 94:51:00 84
81317 JON MOSBERG 111:24:00 76
81422 STIG KVARSNES 119:55:00 72
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 39168 KNUT KROSBY NEPTUN 81:04:00 103
2 31734 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 82:33:00 102
3 76042 EGIL HUSETH BLOM 82:35:00 101
4 75052 TERJE STENSHOLM TV2 83:00:00 100
5 79905 JOHAN T JENSEN UD 83:26:00 99
6 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 84:39:00 99
7 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 86:39:00 98
8 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 88:06:00 97
9 86376 VIDAR BERTEIG SAS 90:53:00 96
10 402635 ØYSTEIN KILDAHL AHS 91:19:00 95
11 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL 98:50:00 92
12 82358 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 100:52:00 91
13 82214 REIDAR KIERULF RKP 135:53:00 73
23647 THORE PEDERSEN NORDEA DISK 10
400900 HELGE BJAALAND ELLE AS DISK 10
401099 DAG TH KOLBERG FOBIL DISK 10
80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE DISK 10
Resultat klasse H9 (KORT)
1 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET 45:32:00 103
2 39184 TORE AABERG TELENOR 51:25:00 100
3 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 54:46:00 97
4 71504 KJELL RØKKE REINERTSEN 55:51:00 95
5 80602 JON FÆRDEN KREDITORFOR 56:18:00 95
6 87052 KJELL STENSTADVOLD HYDRO OSLO 58:54:00 94
7 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 64:09:00 91
8 81509 BJØRN MYHR VEGDIREKTORATET 66:32:00 90
9 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 67:48:00 89
10 80728 TOM IBSEN UBIL 70:27:00 88
11 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 72:51:00 87
12 79875 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 83:34:00 81
13 67712 SIGMUND NYLUND NORDEA 86:24:00 80
14 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 88:21:00 79
15 80610 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 102:59:00 72
Resultat klasse H10 (KORT)
1 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 58:33:00 103
2 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 59:08:00 102
3 63817 HELGE KVAASE HIAK 59:39:00 101
4 60550 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 61:04:00 99
5 400564 ARNE JORDAL SAS 62:02:00 99
6 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 67:04:00 96
7 26260 OLA KJELDSEN NVE 67:24:00 96
8 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 67:24:00 96
9 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 68:00:00 96
10 87017 LEIF BRÅTEN CSC 71:13:00 94
11 77393 KLAUS ENGEN SND 71:24:00 94
12 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNL.SELSK 71:38:00 94
13 96640 JON C FOUGNER FUGRO 74:28:00 93
14 401135 OLA PETTER LØVLIEN EGET FIRMA 80:29:00 90
15 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 101:52:00 79
Resultat klasse H11 (KORT)
1 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 64:17:00 103
2 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 65:35:00 102
3 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 74:42:00 96
4 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 79:30:00 93
5 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 82:07:00 92
6 79821 TORE HOLM ELKEM 82:49:00 91
7 39225 SVEIN FORTHUN HIO 89:44:00 88
8 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 101:51:00 82
9 86526 TOR HENRIKSEN HIO 138:07:00 64
38299 EINAR HOFF NORCONSULT DISK 10
80781 HANS SÆTREVIK TELENOR DISK 10
Resultat klasse H12 (KORT)
1 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 65:44:00 103
2 96765 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 84:17:00 93
3 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 96:46:00 86
4 401144 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 101:22:00 83
5 66677 ERIK KIELLAND NVE 140:26:00 63
Resultat klasse H13 (KORT)
1 70708 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 73:31:00 103
2 75943 BJØRN LARSSON PRIVAT 93:10:00 93
3 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 103:54:00 86
80025 BJARNE SMAADAHL SKIMT DISK 10
Resultat klasse N (Nybegynner)
1 81510 ODDBJØRN UPPSATA OBOS 31:45:00 50
2 26262 SIGNE FLOOD KJELDSEN NVE 34:12:00 50
3 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 37:05:00 50
4 64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER3000 38:34:00 50
5 95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 38:34:00 50
6 28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA 60:51:00 50
7 78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 64:56:00 50
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 39762 ØYSTEIN AMUNDRUD SCHLUMBERGER 56:02:00 50
2 401061 PER ØHLCKERS FBI 59:45:00 50
3 91035 ØYVIND GRANDUM FFI 69:02:00 50
4 30287 RUNE HALHE VESTRE AKER 80:20:00 50
5 480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 86:37:00 50
6 82239 FABRICE LAPIQUE FBI 92:42:00 50
7 82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 108:27:00 50
8 480203 HARALD WIBYE DBCN 127:23:00 50
91011 IVAR SØVOLD RASTER IMAGING DISK 10
93952 TERJE DIDRIKSEN FBI DISK 10
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 68:51:00 50
2 97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 111:25:00 50
91549 PETTER TAUGBØL DNB DISK 10
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 301636 KJERSTI HAGEN NTNU 103:07:00 50
Ukjente løpere
78612 KORT 108:25:00 10
Arrangører - Alcatel Thales Nexans BIL
79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN H8 50
79716 ARNE REISTAD ATN H10 50
79718 ERICH STURM ATN H10 50
301226 ODDVAR HAGEN ATN H9 50
79726 GEIR HANESAND ATN H5-6 50
79715 HELGE STENSET ATN H8 50
79729 GEIR JOHANSEN ATN H1-4 50
Totalt antall løpere: 134 Disk: 14