Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 22:01 GØRIL OLSEN 3:12-1 7:26-1 9:32-1 11:51-1 15:03-1 18:10-1 20:16-1 21:33-1 22:01-1
103 80136 RIKSHOSPITALET 3:12-1 4:14-2 2:06-1 2:19-2 3:12-2 3:07-2 2:06-4 1:17-4 0:28-5
2 30:43 KIRSTEN SØRENSEN 5:00-2 12:01-3 14:47-2 17:17-2 23:01-2 26:58-2 29:02-2 30:18-2 30:43-2
94 91075 ULLEVÅL SYKEHUS 5:00-2 7:01-5 2:46-2 2:30-3 5:44-6 3:57-4 2:04-3 1:16-3 0:25-4
3 32:40 ELISE PRYTZ 5:50-3 9:48-2 22:57-5 25:14-3 27:31-3 30:10-3 31:38-3 32:23-3 32:40-3
91 89700 KVÆRNER OSLO 5:50-3 3:58-1 13:09-5 2:17-1 2:17-1 2:39-1 1:28-1 0:45-1 0:17-1
4 40:01 KJERSTI HALLINGSTAD 7:07-5 12:42-5 21:50-4 26:46-5 33:17-5 36:58-4 38:30-4 39:40-4 40:01-4
82 81318 IFS 7:07-5 5:35-3 9:08-4 4:56-6 6:31-7 3:41-3 1:32-2 1:10-2 0:21-2
5 41:24 TIRIL BJØRKVOLD 6:04-4 12:07-4 16:12-3 26:01-4 30:12-4 37:03-5 39:39-5 41:01-5 41:24-5
81 79853 NRK 6:04-4 6:03-4 4:05-3 9:49-7 4:11-5 6:51-7 2:36-5 1:22-6 0:23-3
6 51:50 HANNE-SOFIE PEDERSEN 8:57-6 17:35-7 32:52-6 36:20-6 40:20-7 44:54-7 49:58-7 51:19-6 51:50-6
71 79174 ALPHARMA 8:57-6 8:38-7 15:17-6 3:28-4 4:00-4 4:34-5 5:04-7 1:21-5 0:31-7
7 51:51 OLAUG FLAKNE 9:04-7 17:12-6 32:56-7 36:27-7 40:12-6 44:51-6 49:54-6 51:22-7 51:51-7
71 79178 RINGNES 9:04-7 8:08-6 15:44-7 3:31-5 3:45-3 4:39-6 5:03-6 1:28-7 0:29-6
Resultat klasse D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 19:22 ANNE-KARINE HAFLAN 2:35-1 6:27-1 8:31-1 10:20-1 14:53-1 17:08-1 18:13-1 19:02-1 19:22-1
103 89467 AXIS-SHIELD 2:35-1 3:52-2 2:04-1 1:49-2 4:33-5 2:15-1 1:05-1 0:49-1 0:20-2
2 20:44 RAGNHILD STEENSGAARD 3:26-2 6:43-2 10:05-2 11:48-2 14:55-2 17:11-2 19:31-2 20:27-2 20:44-2
101 79786 NORDEA 3:26-2 3:17-1 3:22-4 1:43-1 3:07-2 2:16-2 2:20-4 0:56-2 0:17-1
3 32:41 HILDE STÅHLBRAND 5:39-5 15:04-5 17:22-4 20:17-4 23:19-4 27:35-3 31:14-3 32:21-3 32:41-3
88 23224 KJELSÅS 5:39-5 9:25-5 2:18-3 2:55-4 3:02-1 4:16-4 3:39-7 1:07-4 0:20-2
4 33:09 MARIA TORGERSEN 3:45-3 10:06-3 12:11-3 14:25-3 18:15-3 30:17-4 31:50-4 32:47-4 33:09-4
87 91550 NORGES BANK 3:45-3 6:21-4 2:05-2 2:14-3 3:50-4 12:02-7 1:33-2 0:57-3 0:22-4
5 43:11 SIGRUN NYGÅRD 5:10-4 11:00-4 26:12-7 33:00-7 36:33-5 39:43-5 41:35-5 42:46-5 43:11-5
77 96109 BRØBIL 5:10-4 5:50-3 15:12-7 6:48-5 3:33-3 3:10-3 1:52-3 1:11-5 0:25-5
6 47:47 INGRID STUMPF 6:09-6 16:28-6 24:10-5 31:24-5 38:59-7 43:21-6 45:44-6 47:17-6 47:47-6
72 80767 OBOS 6:09-6 10:19-6 7:42-6 7:14-6 7:35-7 4:22-5 2:23-5 1:33-7 0:30-7
6 47:47 HEIDI STRANDVOLL 6:13-7 16:35-7 24:14-6 31:30-6 38:55-6 43:23-7 45:49-7 47:21-7 47:47-6
72 92062 OBOS 6:13-7 10:22-7 7:39-5 7:16-7 7:25-6 4:28-6 2:26-6 1:32-6 0:26-6
Resultat klasse D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 23:56 AUD I SPJELKAVIK 3:44-2 9:01-2 12:00-1 14:26-1 17:44-1 21:03-2 22:23-1 23:33-1 23:56-1
103 82966 FBI 3:44-2 5:17-3 2:59-1 2:26-3 3:18-1 3:19-2 1:20-1 1:10-3 0:23-3
2 24:45 BODIL KLAKEGG 5:24-5 9:19-3 12:25-2 14:29-2 17:56-2 20:51-1 23:28-2 24:27-2 24:45-2
102 79121 NORGES BANK 5:24-5 3:55-1 3:06-3 2:04-2 3:27-2 2:55-1 2:37-4 0:59-1 0:18-1
3 28:11 ATIE D SAUGERUD 4:16-3 10:32-5 13:32-4 15:59-4 20:00-4 23:33-3 26:15-3 27:41-3 28:11-3
97 61061 VERITAS 4:16-3 6:16-5 3:00-2 2:27-4 4:01-3 3:33-3 2:42-5 1:26-4 0:30-5
4 31:38 ANITHA OLSEN 4:18-4 9:37-4 14:21-5 18:34-5 23:28-5 27:29-4 29:37-4 31:12-4 31:38-4
93 68333 NORGES BANK 4:18-4 5:19-4 4:44-4 4:13-5 4:54-5 4:01-4 2:08-3 1:35-5 0:26-4
5 34:11 MARIT VÅGSNES 3:20-1 8:14-1 13:05-3 15:03-3 19:05-3 31:25-5 32:50-5 33:49-5 34:11-5
90 36821 ULLEVÅL SYKEHUS 3:20-1 4:54-2 4:51-5 1:58-1 4:02-4 12:20-5 1:25-2 0:59-1 0:22-2
  DISK ANNE-BRITT SVINNSET 51;3:06 56;9:06 71;20:16 75;22:40 59;25:21 52;28:03 97;30:34 102;31:40 250;32:08
10 83233 SSB  
Resultat klasse D9-10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 20:17 UNNI DRAGE 2:43-1 7:02-1 9:36-1 11:26-1 15:13-1 17:37-1 18:55-1 19:58-1 20:17-1
103 78969 PHILIPS 2:43-1 4:19-1 2:34-1 1:50-1 3:47-4 2:24-1 1:18-1 1:03-3 0:19-1
2 26:39 ELISABETH IBSEN 3:26-3 8:37-3 14:41-3 16:54-2 20:15-2 23:09-2 24:47-2 26:14-2 26:39-2
96 80730 UNIVERSITETET 3:26-3 5:11-3 6:04-6 2:13-2 3:21-2 2:54-3 1:38-4 1:27-5 0:25-5
3 28:43 ANNE-BRITT NILSEN 3:04-2 7:56-2 17:15-5 20:00-5 22:34-3 26:10-3 27:29-3 28:24-3 28:43-3
93 23226 HIO 3:04-2 4:52-2 9:19-9 2:45-5 2:34-1 3:36-6 1:19-2 0:55-1 0:19-1
4 30:56 UNN ORSTEIN 6:22-9 16:34-9 19:16-7 21:37-6 25:08-4 28:01-4 29:24-4 30:34-4 30:56-4
90 81510 HYDRO OSLO 6:22-9 10:12-9 2:42-2 2:21-3 3:31-3 2:53-2 1:23-3 1:10-4 0:22-4
5 34:01 SIRI BENNECHE 3:30-4 9:35-4 13:33-2 17:55-3 26:16-5 29:32-5 31:58-5 33:32-5 34:01-5
87 80543 HEMING/NJÅRD 3:30-4 6:05-4 3:58-5 4:22-8 8:21-9 3:16-4 2:26-9 1:34-6 0:29-6
6 34:33 GERD GULLAKSEN 4:50-6 11:26-5 19:51-8 22:32-8 26:53-6 30:25-6 32:14-6 34:04-6 34:33-6
86 23886 ESSO SPORT 4:50-6 6:36-5 8:25-8 2:41-4 4:21-5 3:32-5 1:49-5 1:50-9 0:29-6
7 35:09 LILLA MADSEN 3:47-5 11:42-6 15:14-4 19:06-4 27:09-7 31:25-7 33:47-7 34:48-7 35:09-7
86 78976 FBI 3:47-5 7:55-8 3:32-3 3:52-6 8:03-8 4:16-8 2:22-8 1:01-2 0:21-3
8 37:44 EVA NILSEN 6:21-8 13:35-7 17:24-6 22:03-7 29:22-8 33:15-8 35:23-8 37:05-8 37:44-8
83 23299 SKIFORENINGEN 6:21-8 7:14-6 3:49-4 4:39-9 7:19-7 3:53-7 2:08-7 1:42-7 0:39-9
9 38:49 TONE BRETTEV.-JENSEN 6:19-7 13:37-8 20:21-9 24:13-9 29:22-8 34:32-9 36:33-9 38:16-9 38:49-9
82 82359 SCANDPOWER 6:19-7 7:18-7 6:44-7 3:52-6 5:09-6 5:10-9 2:01-6 1:43-8 0:33-8
Resultat klasse D11-12 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 25:30 GRETHE BENJAMINSEN 5:05-1 10:02-1 13:03-1 15:23-1 19:20-1 22:14-1 23:41-1 24:59-1 25:30-1
103 78645 BST 5:05-1 4:57-1 3:01-1 2:20-1 3:57-1 2:54-1 1:27-1 1:18-1 0:31-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-50 2-51 3-52 4-56 5-59 6-75 7-42 8-43 9-44 10-46 11-48 12-71 13-70 14-69 15-53 16-97 17-102 M-100
1 27:42 EIVIND HOFF 1:20-3 2:16-3 3:11-1 5:23-1 8:37-5 10:04-3 12:36-4 13:33-3 14:11-3 15:42-3 17:13-3 20:07-2 21:19-2 22:33-2 25:02-1 26:45-1 27:26-1 27:42-1
103 401064 NORDEA 1:20-3 0:56-2 0:55-1 2:12-1 3:14-8 1:27-3 2:32-4 0:57-1 0:38-1 1:31-1 1:31-1 2:54-1 1:12-3 1:14-3 2:29-1 1:43-1 0:41-1 0:16-2
2 28:06 JAN TORE HENRIKSEN 1:17-1 2:15-2 3:55-5 6:11-4 8:10-2 9:36-2 11:43-1 12:42-1 13:28-1 15:10-1 17:07-1 20:01-1 21:16-1 22:25-1 25:12-2 27:07-2 27:50-2 28:06-2
102 63793 HENRIKSENS CONS 1:17-1 0:58-4 1:40-8 2:16-3 1:59-1 1:26-2 2:07-1 0:59-2 0:46-2 1:42-4 1:57-7 2:54-1 1:15-4 1:09-1 2:47-4 1:55-4 0:43-2 0:16-2
3 28:46 TERJE MATHISEN 1:19-2 2:14-1 3:28-3 5:53-3 8:08-1 10:04-3 12:37-5 13:36-4 14:44-5 16:22-5 18:07-5 21:05-4 21:59-4 23:17-3 25:54-3 27:45-3 28:28-3 28:46-3
100 39037 HYDRO OSLO 1:19-2 0:55-1 1:14-6 2:25-4 2:15-3 1:56-7 2:33-5 0:59-2 1:08-7 1:38-3 1:45-5 2:58-3 0:54-1 1:18-4 2:37-3 1:51-3 0:43-2 0:18-7
4 28:51 MORTEN HOFFMANN 1:20-3 2:17-4 3:18-2 5:48-2 8:11-3 9:35-1 12:01-2 13:07-2 13:56-2 15:33-2 17:08-2 20:25-3 21:43-3 23:32-4 26:06-4 27:51-4 28:34-4 28:51-4
99 300090 PROCAPTURA 1:20-3 0:57-3 1:01-2 2:30-5 2:23-5 1:24-1 2:26-3 1:06-5 0:49-3 1:37-2 1:35-2 3:17-6 1:18-5 1:49-7 2:34-2 1:45-2 0:43-2 0:17-4
5 30:29 TERJE NÆSS 1:28-5 2:32-5 3:36-4 6:11-4 8:30-4 10:13-5 12:29-3 13:39-5 14:33-4 16:20-4 17:56-4 21:08-5 22:39-5 23:49-5 27:06-5 29:29-5 30:12-5 30:29-5
98 31747 STATSBYGG 1:28-5 1:04-5 1:04-3 2:35-6 2:19-4 1:43-5 2:16-2 1:10-6 0:54-6 1:47-6 1:36-3 3:12-4 1:31-7 1:10-2 3:17-8 2:23-7 0:43-2 0:17-4
6 31:12 TORMOD ØVERGAARD 1:59-7 3:08-7 4:20-7 6:35-6 8:48-6 10:22-6 13:16-6 14:17-6 15:46-6 17:29-6 19:09-6 22:21-6 23:28-6 24:46-6 27:47-6 30:06-6 30:55-6 31:12-6
97 31423 HANDS 1:59-7 1:09-7 1:12-5 2:15-2 2:13-2 1:34-4 2:54-7 1:01-4 1:29-8 1:43-5 1:40-4 3:12-4 1:07-2 1:18-4 3:01-5 2:19-6 0:49-6 0:17-4
7 40:03 BJØRN CHRISTENSEN 1:30-6 3:05-6 4:11-6 8:18-8 10:59-8 12:54-8 15:38-7 16:59-7 17:48-7 19:37-7 21:32-7 29:36-7 31:34-7 33:39-7 36:50-7 38:53-7 39:45-7 40:03-7
88 79170 SFT 1:30-6 1:35-8 1:06-4 4:07-8 2:41-6 1:55-6 2:44-6 1:21-7 0:49-3 1:49-7 1:55-6 8:04-7 1:58-8 2:05-8 3:11-6 2:03-5 0:52-8 0:18-7
8 42:30 TOR RINGSTAD 2:05-8 3:12-8 4:41-8 7:17-7 10:21-7 12:36-7 15:49-8 17:41-8 18:31-8 20:52-8 24:00-8 32:20-8 33:41-8 35:25-8 38:37-8 41:27-8 42:17-8 42:30-8
86 71244 TANDBERG 2:05-8 1:07-6 1:29-7 2:36-7 3:04-7 2:15-8 3:13-8 1:52-8 0:50-5 2:21-8 3:08-8 8:20-8 1:21-6 1:44-6 3:12-7 2:50-8 0:50-7 0:13-1
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-50 2-51 3-52 4-56 5-59 6-75 7-42 8-43 9-44 10-46 11-48 12-71 13-70 14-69 15-53 16-97 17-102 M-100
1 28:19 PEDER NATVIG 1:11-1 2:11-2 3:04-1 5:39-2 7:43-1 9:17-1 11:30-1 12:28-1 13:11-1 14:55-1 16:31-1 19:30-1 21:17-1 22:44-1 25:31-1 27:20-1 28:03-1 28:19-1
103 79120 NORGES BANK 1:11-1 1:00-3 0:53-1 2:35-4 2:04-1 1:34-2 2:13-3 0:58-3 0:43-1 1:44-4 1:36-3 2:59-4 1:47-9 1:27-7 2:47-4 1:49-1 0:43-3 0:16-2
2 29:04 TRULS KVAASE 1:12-2 2:09-1 3:21-3 5:47-3 9:18-3 10:59-3 13:01-3 13:58-3 15:08-2 16:51-2 18:41-2 21:24-2 22:19-2 23:41-2 26:10-2 28:06-2 28:48-2 29:04-2
102 64328 ELAN 1:12-2 0:57-2 1:12-3 2:26-2 3:31-8 1:41-3 2:02-1 0:57-2 1:10-7 1:43-3 1:50-4 2:43-2 0:55-1 1:22-3 2:29-1 1:56-2 0:42-1 0:16-2
3 32:50 CHARLES HALAAS 1:20-3 2:21-4 3:17-2 5:21-1 12:58-11 14:22-9 16:33-8 17:38-8 18:27-6 20:01-6 21:29-4 24:15-3 25:17-3 26:35-3 29:49-3 31:45-3 32:33-3 32:50-3
97 82377 ABB 1:20-3 1:01-4 0:56-2 2:04-1 7:37-12 1:24-1 2:11-2 1:05-4 0:49-3 1:34-1 1:28-1 2:46-3 1:02-2 1:18-1 3:14-7 1:56-2 0:48-5 0:17-6
4 34:39 JØRN LIMI 1:36-6 2:58-7 4:15-6 7:02-5 9:34-4 11:59-4 14:49-5 16:09-4 16:59-3 19:19-3 21:40-5 24:50-4 26:13-4 28:11-4 31:16-4 33:34-5 34:23-5 34:39-4
94 23887 ERNST&YOUNG 1:36-6 1:22-9 1:17-5 2:47-6 2:32-3 2:25-8 2:50-9 1:20-7 0:50-4 2:20-10 2:21-10 3:10-5 1:23-6 1:58-9 3:05-5 2:18-7 0:49-6 0:16-2
5 34:49 BJØRN SKJÆVESTAD 1:37-7 2:42-5 4:19-7 7:22-8 9:54-5 12:04-5 14:44-4 16:16-5 17:11-4 19:19-3 21:17-3 25:02-5 26:15-5 28:17-5 31:24-5 33:22-4 34:18-4 34:49-5
94 86596 DENOFA 1:37-7 1:05-5 1:37-10 3:03-9 2:32-3 2:10-6 2:40-7 1:32-8 0:55-5 2:08-6 1:58-6 3:45-7 1:13-4 2:02-10 3:07-6 1:58-4 0:56-7 0:31-13
6 35:28 KJETIL MOLUND 1:21-4 2:15-3 3:40-4 6:22-4 8:28-2 10:17-2 12:34-2 13:29-2 19:27-8 21:09-7 22:40-7 25:19-7 27:33-6 28:56-6 31:37-6 34:28-6 35:12-6 35:28-6
93 19442 NORDREISA 1:21-4 0:54-1 1:25-7 2:42-5 2:06-2 1:49-4 2:17-4 0:55-1 5:58-13 1:42-2 1:31-2 2:39-1 2:14-12 1:23-5 2:41-2 2:51-12 0:44-4 0:16-2
7 39:41 STEINAAR DANIELSEN 1:35-5 2:51-6 4:11-5 7:02-5 10:56-6 13:06-7 15:38-6 16:57-6 17:52-5 19:47-5 21:54-6 25:17-6 29:20-7 32:29-9 36:09-8 38:25-8 39:21-7 39:41-7
89 60718 BRØBIL 1:35-5 1:16-7 1:20-6 2:51-7 3:54-10 2:10-6 2:32-6 1:19-6 0:55-5 1:55-5 2:07-7 3:23-6 4:03-13 3:09-12 3:40-9 2:16-6 0:56-7 0:20-7
8 40:00 ASLE ÅSMUL 1:42-9 3:02-8 4:42-8 7:44-9 11:09-7 12:59-6 15:45-7 16:58-7 19:07-7 21:21-8 24:06-8 28:44-8 30:49-9 32:08-8 35:38-7 38:17-7 39:38-8 40:00-8
89 76171 LUXO 1:42-9 1:20-8 1:40-11 3:02-8 3:25-7 1:50-5 2:46-8 1:13-5 2:09-12 2:14-7 2:45-12 4:38-11 2:05-11 1:19-2 3:30-8 2:39-9 1:21-13 0:22-8
9 40:50 OLAV HASAAS 1:52-11 3:17-9 4:43-9 8:06-10 11:14-8 14:13-8 17:08-9 18:41-9 20:14-9 23:04-10 25:32-10 29:36-10 31:01-10 32:49-10 36:40-9 39:28-9 40:28-9 40:50-9
88 92274 HYDRO OSLO 1:52-11 1:25-10 1:26-8 3:23-11 3:08-6 2:59-9 2:55-10 1:33-9 1:33-11 2:50-13 2:28-11 4:04-9 1:25-7 1:48-8 3:51-10 2:48-11 1:00-10 0:22-8
10 41:35 LARS GRANDE 2:55-12 4:08-12 5:34-12 8:47-11 11:38-9 14:39-10 17:34-10 19:14-10 20:39-10 22:57-9 25:10-9 28:56-9 30:13-8 31:38-7 37:45-10 40:12-10 41:13-10 41:35-10
87 69031 FBI 2:55-12 1:13-6 1:26-8 3:13-10 2:51-5 3:01-10 2:55-10 1:40-10 1:25-10 2:18-9 2:13-9 3:46-8 1:17-5 1:25-6 6:07-12 2:27-8 1:01-11 0:22-8
11 47:49 ANDREAS HALLINGSTAD 1:39-8 3:31-11 4:47-10 7:21-7 12:18-10 16:11-11 18:29-11 22:11-11 22:55-11 25:10-11 27:01-11 38:19-11 39:29-11 40:51-11 43:35-11 46:53-11 47:35-11 47:49-11
81 89701 KVÆRNER OSLO 1:39-8 1:52-13 1:16-4 2:34-3 4:57-11 3:53-13 2:18-5 3:42-11 0:44-2 2:15-8 1:51-5 11:18-13 1:10-3 1:22-3 2:44-3 3:18-13 0:42-1 0:14-1
12 55:27 ESPEN EGNER 1:51-10 3:26-10 5:31-11 9:37-12 13:11-12 16:34-12 23:14-12 27:57-12 29:17-12 32:05-12 34:59-12 43:16-12 44:58-12 47:07-12 51:08-12 53:54-12 55:03-12 55:27-12
73 68571 SCANDPOWER 1:51-10 1:35-11 2:05-12 4:06-12 3:34-9 3:23-12 6:40-13 4:43-12 1:20-9 2:48-12 2:54-13 8:17-12 1:42-8 2:09-11 4:01-11 2:46-10 1:09-12 0:24-12
13 71:00 PÅL RYLANDSHOLM 3:06-13 4:46-13 6:51-13 11:29-13 26:14-13 29:23-13 33:09-13 44:09-13 45:20-13 47:42-13 49:54-13 54:16-13 56:19-13 60:09-13 67:26-13 69:38-13 70:37-13 71:00-13
58 81581 ACCENTURE 3:06-13 1:40-12 2:05-12 4:38-13 14:45-13 3:09-11 3:46-12 11:00-13 1:11-8 2:22-11 2:12-8 4:22-10 2:03-10 3:50-13 7:17-13 2:12-5 0:59-9 0:23-11
Resultat klasse H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-50 2-51 3-52 4-56 5-59 6-75 7-42 8-43 9-44 10-46 11-48 12-71 13-70 14-69 15-53 16-97 17-102 M-100
1 29:18 NILS PETTER FREMMING 1:23-6 2:21-4 3:32-2 5:40-2 7:58-1 10:10-2 12:32-1 13:45-1 14:31-1 16:12-1 18:05-1 21:14-1 22:20-1 23:37-1 26:19-1 28:15-1 29:01-1 29:18-1
103 78529 TECHNOGUIDE 1:23-6 0:58-1 1:11-6 2:08-2 2:18-3 2:12-15 2:22-6 1:13-8 0:46-4 1:41-2 1:53-7 3:09-8 1:06-3 1:17-5 2:42-2 1:56-3 0:46-9 0:17-9
2 30:45 STEINAR LÅG 1:19-4 2:17-1 3:27-1 5:56-4 9:44-7 11:15-6 13:29-3 14:29-3 15:15-2 16:59-2 18:41-2 21:36-2 23:10-2 24:22-2 27:29-2 29:51-2 30:32-2 30:45-2
101 83232   1:19-4 0:58-1 1:10-5 2:29-7 3:48-19 1:31-2 2:14-3 1:00-1 0:46-4 1:44-4 1:42-2 2:55-2 1:34-14 1:12-3 3:07-12 2:22-14 0:41-3 0:13-1
3 32:32 OLE TRUDVANG 1:24-7 2:30-5 3:34-4 5:35-1 8:08-2 9:48-1 15:38-12 17:34-14 18:21-12 19:56-8 22:01-8 25:06-8 26:08-5 27:12-4 29:48-4 31:32-3 32:14-3 32:32-3
98 400013 AFU 1:24-7 1:06-8 1:04-1 2:01-1 2:33-8 1:40-5 5:50-22 1:56-19 0:47-6 1:35-1 2:05-12 3:05-5 1:02-1 1:04-1 2:36-1 1:44-2 0:42-4 0:18-12
4 32:49 STEIN H. HAGEN 1:18-1 2:17-1 3:39-5 7:34-14 9:47-8 11:40-7 15:08-8 17:13-12 17:49-8 19:31-5 21:10-4 24:05-4 25:17-3 26:37-3 29:47-3 31:52-4 32:34-4 32:49-4
97 480247 STEIN HAGEN CONS. 1:18-1 0:59-3 1:22-11 3:55-21 2:13-1 1:53-7 3:28-18 2:05-20 0:36-1 1:42-3 1:39-1 2:55-2 1:12-6 1:20-6 3:10-13 2:05-11 0:42-4 0:15-5
5 32:56 ARNE M TORGERSEN 1:18-1 2:31-6 3:51-7 6:25-5 9:05-5 10:40-3 13:06-2 14:21-2 15:15-2 19:48-7 22:00-7 25:05-7 26:12-6 27:25-5 30:09-5 32:05-5 32:41-5 32:56-5
97 78656 NVE 1:18-1 1:13-12 1:20-8 2:34-8 2:40-10 1:35-4 2:26-7 1:15-9 0:54-11 4:33-22 2:12-14 3:05-5 1:07-4 1:13-4 2:44-4 1:56-3 0:36-1 0:15-5
6 33:24 TORE FAGERVOLD 1:50-19 3:06-16 4:35-14 7:12-10 10:40-13 12:56-14 15:02-7 16:17-7 17:07-6 19:11-4 21:21-6 24:41-5 25:52-4 27:27-6 30:09-5 32:12-6 33:04-6 33:24-6
96 80661 BRØBIL 1:50-19 1:16-15 1:29-13 2:37-9 3:28-16 2:16-17 2:06-2 1:15-9 0:50-8 2:04-9 2:10-13 3:20-10 1:11-5 1:35-16 2:42-2 2:03-9 0:52-16 0:20-18
7 34:02 PAUL HINSCH 1:20-5 2:19-3 3:32-2 5:42-3 8:59-3 11:03-5 13:44-4 14:48-4 16:19-4 18:54-3 20:47-3 24:01-3 26:13-7 27:38-7 30:58-7 32:57-7 33:44-7 34:02-7
96 92275 PRIVAT 1:20-5 0:59-3 1:13-7 2:10-3 3:17-15 2:04-13 2:41-12 1:04-2 1:31-19 2:35-17 1:53-7 3:14-9 2:12-20 1:25-7 3:20-17 1:59-7 0:47-11 0:18-12
8 34:40 SVEIN NYGÅRD 1:25-8 4:14-20 5:22-18 7:40-16 12:00-20 13:43-18 15:48-14 17:15-13 17:58-9 20:08-9 22:26-11 25:32-9 26:37-8 28:10-8 31:01-8 33:41-8 34:26-8 34:40-8
95 64746 NORGES BANK 1:25-8 2:49-20 1:08-3 2:18-5 4:20-22 1:43-6 2:05-1 1:27-15 0:43-3 2:10-10 2:18-16 3:06-7 1:05-2 1:33-14 2:51-5 2:40-20 0:45-8 0:14-2
9 35:46 ROLV ANDERS SYSTAD 1:30-10 2:38-8 3:59-9 6:40-7 10:25-11 11:56-9 15:13-9 16:22-8 18:19-11 22:14-17 24:03-16 27:03-13 28:27-11 29:33-9 33:08-12 34:47-11 35:30-10 35:46-9
94 12205 SYSTAD 1:30-10 1:08-10 1:21-10 2:41-10 3:45-18 1:31-2 3:17-16 1:09-4 1:57-21 3:55-20 1:49-4 3:00-4 1:24-10 1:06-2 3:35-20 1:39-1 0:43-6 0:16-8
10 35:49 PER ØHLCKERS 1:31-11 2:38-8 3:44-6 6:34-6 9:00-4 11:02-4 15:24-10 16:35-9 18:18-10 20:14-10 22:11-9 25:55-10 28:01-9 29:33-9 32:36-9 34:32-9 35:26-9 35:49-10
94 39005 TYRVING 1:31-11 1:07-9 1:06-2 2:50-12 2:26-6 2:02-11 4:22-21 1:11-6 1:43-20 1:56-7 1:57-11 3:44-17 2:06-18 1:32-13 3:03-10 1:56-3 0:54-19 0:23-21
11 35:50 TORGRIM ENGELL 1:40-16 4:58-21 6:06-20 9:19-20 11:33-19 13:37-17 15:54-15 17:03-11 18:32-15 20:23-11 22:19-10 26:06-11 28:12-10 29:43-11 32:45-10 34:42-10 35:33-11 35:50-11
94 94074 AMERSHAM 1:40-16 3:18-21 1:08-3 3:13-18 2:14-2 2:04-13 2:17-4 1:09-4 1:29-18 1:51-5 1:56-10 3:47-19 2:06-18 1:31-11 3:02-8 1:57-6 0:51-14 0:17-9
12 35:59 HELGE HAGEN 1:18-1 3:52-19 6:37-21 8:52-19 11:17-15 12:44-13 15:24-10 16:35-9 17:17-7 21:45-15 24:25-17 27:16-14 28:29-13 29:54-12 33:06-11 35:06-12 35:45-12 35:59-12
94 81422 HYDRO OSLO 1:18-1 2:34-19 2:45-21 2:15-4 2:25-5 1:27-1 2:40-11 1:11-6 0:42-2 4:28-21 2:40-19 2:51-1 1:13-8 1:25-7 3:12-14 2:00-8 0:39-2 0:14-2
13 36:58 PAAL W HANSSEN 1:33-13 2:51-12 4:30-12 7:20-11 11:31-18 13:31-16 16:55-17 18:20-16 19:12-16 21:08-14 23:27-13 26:55-12 28:27-11 30:11-13 33:41-14 35:48-13 36:40-13 36:58-13
93 86102 NORAUDIT 1:33-13 1:18-16 1:39-18 2:50-12 4:11-21 2:00-10 3:24-17 1:25-14 0:52-10 1:56-7 2:19-17 3:28-11 1:32-13 1:44-18 3:30-18 2:07-12 0:52-16 0:18-12
14 37:03 CLAUS F. CLASEN 1:32-12 2:58-13 4:28-11 7:34-14 10:25-11 12:23-11 15:39-13 17:34-14 18:29-13 20:45-13 23:54-15 27:28-15 29:02-15 30:31-15 33:34-13 35:58-14 36:49-14 37:03-14
93 80094 IF 1:32-12 1:26-18 1:30-14 3:06-17 2:51-12 1:58-9 3:16-15 1:55-18 0:55-12 2:16-13 3:09-20 3:34-14 1:34-14 1:29-10 3:03-10 2:24-15 0:51-14 0:14-2
15 37:15 IVAR OPSAHL 1:27-9 2:31-6 4:45-15 7:05-9 10:11-9 12:25-12 14:53-6 15:59-6 18:29-13 20:43-12 22:33-12 27:33-16 28:45-14 30:29-14 33:45-15 36:10-15 36:57-15 37:15-15
93 401100 PLANBYGG 1:27-9 1:04-6 2:14-20 2:20-6 3:06-14 2:14-16 2:28-8 1:06-3 2:30-22 2:14-12 1:50-5 5:00-21 1:12-6 1:44-18 3:16-15 2:25-16 0:47-11 0:18-12
16 37:50 IVAR REFSLAND 1:36-15 2:38-8 3:58-8 6:53-8 9:22-6 11:54-8 14:29-5 15:46-5 16:34-5 19:32-6 21:14-5 24:43-6 29:35-16 31:18-16 34:16-16 36:50-16 37:33-16 37:50-16
92 64744 ORACLE 1:36-15 1:02-5 1:20-8 2:55-14 2:29-7 2:32-19 2:35-10 1:17-11 0:48-7 2:58-19 1:42-2 3:29-13 4:52-22 1:43-17 2:58-7 2:34-19 0:43-6 0:17-9
17 38:54 ERLING NEDKVITNE 2:02-22 3:27-18 4:59-17 7:44-17 11:18-16 16:28-20 18:47-19 20:04-18 21:29-20 23:21-18 25:16-18 29:01-17 31:06-18 32:37-17 35:39-17 37:43-17 38:36-17 38:54-17
91 81320 AFU 2:02-22 1:25-17 1:32-16 2:45-11 3:34-17 5:10-21 2:19-5 1:17-11 1:25-17 1:52-6 1:55-9 3:45-18 2:05-17 1:31-11 3:02-8 2:04-10 0:53-18 0:18-12
18 40:07 KNUT ANDERS LØKEN 1:34-14 2:38-8 5:26-19 11:49-21 14:25-21 16:27-19 18:58-20 20:16-20 21:06-18 23:51-20 26:04-19 29:46-19 31:25-19 32:52-18 36:11-18 39:06-19 39:52-19 40:07-18
90 301897 WESTERDALS 1:34-14 1:04-6 2:48-22 6:23-22 2:36-9 2:02-11 2:31-9 1:18-13 0:50-8 2:45-18 2:13-15 3:42-16 1:39-16 1:27-9 3:19-16 2:55-22 0:46-9 0:15-5
19 40:09 TORE RINGERIKE 1:57-21 3:12-17 4:54-16 8:28-18 10:52-14 13:15-15 17:15-18 18:42-17 19:41-17 21:58-16 23:50-14 29:31-18 31:00-17 33:07-19 36:40-19 38:59-18 39:49-18 40:09-19
90 23435 DNB 1:57-21 1:15-13 1:42-19 3:34-20 2:24-4 2:23-18 4:00-20 1:27-15 0:59-13 2:17-14 1:52-6 5:41-22 1:29-11 2:07-22 3:33-19 2:19-13 0:50-13 0:20-18
20 47:40 ROAR SIGURDSEN 1:47-17 2:59-14 4:26-10 7:23-12 10:15-10 12:09-10 16:02-16 20:07-19 21:08-19 23:21-18 34:31-21 37:59-21 39:22-21 40:56-21 43:51-20 46:24-20 47:22-20 47:40-20
82 79180 RINGNES 1:47-17 1:12-11 1:27-12 2:57-15 2:52-13 1:54-8 3:53-19 4:05-22 1:01-14 2:13-11 11:10-22 3:28-11 1:23-9 1:34-15 2:55-6 2:33-17 0:58-21 0:18-12
21 48:51 VIDAR SVENDSEN 1:54-20 10:56-22 12:34-22 16:06-22 18:55-22 21:50-22 24:44-22 26:35-21 27:45-21 30:14-21 32:52-20 37:36-20 39:05-20 40:50-20 44:39-21 47:33-21 48:28-21 48:51-21
81 80606 NLH-BIL NIJOS 1:54-20 9:02-22 1:38-17 3:32-19 2:49-11 2:55-20 2:54-14 1:51-17 1:10-15 2:29-16 2:38-18 4:44-20 1:29-11 1:45-20 3:49-22 2:54-21 0:55-20 0:23-21
22 54:06 KNUT ERIK ØSTENGEN 1:48-18 3:03-15 4:33-13 7:33-13 11:22-17 19:57-21 22:49-21 26:51-22 28:04-22 30:21-22 37:25-22 40:59-22 44:23-22 46:28-22 50:12-22 52:45-22 53:44-22 54:06-22
76 79717 ATN 1:48-18 1:15-13 1:30-14 3:00-16 3:49-20 8:35-22 2:52-13 4:02-21 1:13-16 2:17-14 7:04-21 3:34-14 3:24-21 2:05-21 3:44-21 2:33-17 0:59-22 0:22-20
  DISK STEINAR MYRABØ 50;2:03 51;4:07 52;5:34 56;9:02 59;11:59 75;14:38 42;18:41 43;20:07 44;21:07 46;23:25 48;25:20 71;28:58 70;31:53 69;34:30 53;37:46 102;40:41 100;40:59 250;41:06
10 71668 BRØBIL  
  DISK TORE KALHOVD 50;1:25 51;2:36 52;4:57 56;7:49 59;10:44 75;12:38 42;15:29 43;17:15 44;18:04 46;20:03 48;22:12 71;25:43 70;28:41 69;30:15 53;34:19 97;36:33 102;37:25 250;37:47
10 80725 KVÆRNER OSLO  
Resultat klasse H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-52 3-56 4-59 5-75 6-42 7-43 8-70 9-69 10-53 11-97 12-102 M-100
1 22:55 ENDRE HALLAN 1:57-1 3:15-1 5:35-1 7:59-1 9:46-1 12:07-1 14:06-2 15:34-2 16:58-1 19:52-1 21:41-1 22:36-1 22:55-1
103 79089 STATENS VEGVESEN 1:57-1 1:18-3 2:20-1 2:24-2 1:47-1 2:21-2 1:59-7 1:28-2 1:24-1 2:54-1 1:49-1 0:55-5 0:19-5
2 24:17 MARTIN VEASTAD 2:09-2 3:20-2 5:49-2 8:07-2 10:21-2 12:35-2 14:01-1 15:28-1 17:04-2 20:08-2 23:12-2 23:59-2 24:17-2
101 79733 ATN 2:09-2 1:11-1 2:29-2 2:18-1 2:14-6 2:14-1 1:26-4 1:27-1 1:36-3 3:04-3 3:04-7 0:47-2 0:18-3
3 29:37 RICHARD BLOM 2:43-4 4:14-4 7:02-3 9:35-3 11:31-3 14:03-3 15:27-3 16:55-3 21:44-3 24:58-3 27:43-3 29:20-3 29:37-3
95 78693 FBI 2:43-4 1:31-4 2:48-4 2:33-4 1:56-2 2:32-3 1:24-3 1:28-2 4:49-5 3:14-4 2:45-4 1:37-7 0:17-2
4 32:46 JOHN STANES 2:27-3 4:26-5 7:39-4 14:54-6 16:52-6 20:00-6 21:27-6 23:43-6 25:10-4 29:04-4 31:37-4 32:30-4 32:46-4
91 91331 HIL NSB 2:27-3 1:59-7 3:13-5 7:15-7 1:58-3 3:08-5 1:27-5 2:16-7 1:27-2 3:54-7 2:33-3 0:53-4 0:16-1
5 34:30 HARALD SVERDRUP-THYGESON 4:30-7 6:16-7 9:53-7 13:35-5 15:42-5 18:22-5 19:57-5 21:48-5 26:58-5 30:44-5 33:13-5 34:08-5 34:30-5
89 87016 CSC 4:30-7 1:46-5 3:37-7 3:42-5 2:07-4 2:40-4 1:35-6 1:51-6 5:10-6 3:46-6 2:29-2 0:55-5 0:22-6
6 35:14 PER CHR ALSGAARD 3:24-6 5:19-6 7:54-6 15:00-7 17:12-7 22:51-7 24:10-7 25:53-7 27:51-6 31:11-6 34:02-6 34:45-6 35:14-6
88 79998 HYDRO OSLO 3:24-6 1:55-6 2:35-3 7:06-6 2:12-5 5:39-7 1:19-1 1:43-5 1:58-4 3:20-5 2:51-5 0:43-1 0:29-7
7 36:51 SVEIN ANDERSEN 2:55-5 4:11-3 7:39-4 10:08-4 12:36-4 15:47-4 17:06-4 18:38-4 29:46-7 32:46-7 35:45-7 36:33-7 36:51-7
87 79231 NORCONSULT 2:55-5 1:16-2 3:28-6 2:29-3 2:28-7 3:11-6 1:19-1 1:32-4 11:08-7 3:00-2 2:59-6 0:48-3 0:18-3
Resultat klasse H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-52 3-56 4-59 5-75 6-42 7-43 8-70 9-69 10-53 11-97 12-102 M-100
1 27:36 KARL O ORUD 2:43-5 4:18-3 6:58-2 9:39-2 11:35-2 14:58-2 17:14-2 18:47-2 20:35-1 23:57-1 26:15-1 27:15-1 27:36-1
103 80440   2:43-5 1:35-4 2:40-2 2:41-3 1:56-1 3:23-8 2:16-9 1:33-3 1:48-2 3:22-4 2:18-3 1:00-6 0:21-5
2 27:55 GEIR ARNESEN 2:01-1 4:12-2 6:36-1 8:45-1 10:56-1 13:30-1 14:40-1 16:12-1 20:53-2 24:19-2 26:48-2 27:36-2 27:55-2
102 31734 BÆRUM KOMMUNE 2:01-1 2:11-8 2:24-1 2:09-1 2:11-4 2:34-2 1:10-1 1:32-1 4:41-13 3:26-5 2:29-4 0:48-1 0:19-2
3 29:54 EINAR SKÅRE 4:10-11 5:58-10 8:52-9 12:24-6 14:31-6 17:16-3 19:23-4 20:58-4 22:58-4 26:34-4 28:46-3 29:38-3 29:54-3
99 71581 BREVPOST 4:10-11 1:48-5 2:54-4 3:32-7 2:07-3 2:45-4 2:07-8 1:35-4 2:00-5 3:36-7 2:12-2 0:52-2 0:16-1
4 30:44 EGIL HUSETH 2:35-4 5:00-7 7:52-5 12:24-6 14:45-7 17:29-4 18:48-3 20:30-3 22:55-3 26:15-3 29:18-4 30:21-4 30:44-4
97 76042 BLOM 2:35-4 2:25-10 2:52-3 4:32-10 2:21-5 2:44-3 1:19-2 1:42-5 2:25-9 3:20-3 3:03-8 1:03-7 0:23-9
5 31:23 KJELL HOBØL 5:57-12 7:24-12 10:24-11 13:52-9 16:20-9 18:52-8 21:20-7 22:52-7 24:48-7 28:03-5 30:09-5 31:02-5 31:23-5
97 66843 AFK 5:57-12 1:27-2 3:00-5 3:28-6 2:28-6 2:32-1 2:28-11 1:32-1 1:56-3 3:15-2 2:06-1 0:53-3 0:21-5
6 33:49 ERIK VEBNER 2:25-2 5:57-9 9:37-10 12:58-8 15:32-8 18:37-7 20:18-6 22:18-6 24:30-6 28:20-6 32:35-6 33:29-6 33:49-6
94 91014 NORCONSULT 2:25-2 3:32-12 3:40-9 3:21-4 2:34-8 3:05-5 1:41-4 2:00-8 2:12-6 3:50-8 4:15-10 0:54-4 0:20-4
7 34:43 BJØRN BLOMSNES 2:54-7 5:14-8 8:22-7 13:55-10 17:15-10 20:32-9 22:35-9 24:29-8 26:12-8 29:26-8 33:25-8 34:22-8 34:43-7
93 82358 SCANDPOWER 2:54-7 2:20-9 3:08-6 5:33-11 3:20-12 3:17-6 2:03-7 1:54-7 1:43-1 3:14-1 3:59-9 0:57-5 0:21-5
8 34:45 PER NERMO 3:08-8 4:27-4 7:49-4 11:15-4 14:30-5 17:50-5 19:34-5 21:25-5 23:23-5 28:45-7 33:08-7 34:17-7 34:45-8
93 82204 ICG BIL 3:08-8 1:19-1 3:22-8 3:26-5 3:15-11 3:20-7 1:44-5 1:51-6 1:58-4 5:22-11 4:23-11 1:09-11 0:28-11
9 35:01 THORE PEDERSEN 2:32-3 3:59-1 7:42-3 11:22-5 13:52-4 18:32-6 22:31-8 24:33-9 27:06-9 30:58-9 33:36-9 34:42-9 35:01-9
93 23647 NORDEA 2:32-3 1:27-2 3:43-10 3:40-8 2:30-7 4:40-10 3:59-13 2:02-9 2:33-10 3:52-9 2:38-5 1:06-10 0:19-2
10 47:30 HASSE BERGSTRØM 2:52-6 4:56-5 8:14-6 10:50-3 12:50-3 24:38-11 26:05-11 36:19-11 39:39-11 43:07-11 45:49-10 46:54-10 47:30-10
81 87044 SKI VG SKOLE 2:52-6 2:04-7 3:18-7 2:36-2 2:00-2 11:48-12 1:27-3 10:14-11 3:20-12 3:28-6 2:42-6 1:05-9 0:36-12
11 52:56 THOMAS RØGEBERG 3:22-10 6:06-11 10:39-12 14:51-11 19:33-12 23:08-10 25:42-10 29:50-10 32:12-10 38:02-10 50:27-11 51:56-11 52:56-11
75 83139 KOLL 3:22-10 2:44-11 4:33-13 4:12-9 4:42-13 3:35-9 2:34-12 4:08-10 2:22-8 5:50-13 12:25-13 1:29-13 1:00-13
12 53:25 TOM IBSEN 3:09-9 4:59-6 8:43-8 16:38-12 19:23-11 28:03-12 29:59-12 42:56-12 45:09-12 49:06-12 51:59-12 53:03-12 53:25-12
75 80728 UBIL 3:09-9 1:50-6 3:44-11 7:55-13 2:45-9 8:40-11 1:56-6 12:57-13 2:13-7 3:57-10 2:53-7 1:04-8 0:22-8
13 83:34 TORMOD CLEMETSEN 7:12-13 11:27-13 15:37-13 21:50-13 24:53-13 51:52-13 54:16-13 67:12-13 70:05-13 75:39-13 81:45-13 83:09-13 83:34-13
50 23444 CSC 7:12-13 4:15-13 4:10-12 6:13-12 3:03-10 26:59-13 2:24-10 12:56-12 2:53-11 5:34-12 6:06-12 1:24-12 0:25-10
  DISK JOHN THOMAS PETERSEN 51;2:07 52;3:41 56;5:57 59;8:10 75;10:19 42;12:45 43;14:08 70;15:49 53;20:03 97;22:08 102;22:56 100;23:13 250;23:38
10 79791 NORDEA  
Resultat klasse H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 18:16 ROAR GUDDING 2:41-5 6:12-4 8:34-3 10:49-3 13:14-3 15:46-2 16:59-1 17:56-1 18:16-1
103 29079 VET BIL 2:41-5 3:31-2 2:22-6 2:15-11 2:25-3 2:32-4 1:13-3 0:57-3 0:20-5
2 18:33 BJARNE PAULSRUD 2:10-1 6:58-5 10:29-5 11:57-5 14:21-5 16:27-4 17:29-3 18:15-2 18:33-2
102 64303 AQUATEAM 2:10-1 4:48-6 3:31-11 1:28-1 2:24-2 2:06-1 1:02-1 0:46-1 0:18-2
3 18:34 KNUT MØGEDAL 2:38-4 5:58-3 8:01-2 9:34-2 12:09-1 14:26-1 17:20-2 18:17-3 18:34-3
101 80722 KVÆRNER OSLO 2:38-4 3:20-1 2:03-2 1:33-2 2:35-5 2:17-2 2:54-14 0:57-3 0:17-1
4 18:45 JON FÆRDEN 2:14-2 5:53-1 7:53-1 9:30-1 12:25-2 16:17-3 17:29-3 18:26-4 18:45-4
100 80602 KREDINOR 2:14-2 3:39-4 2:00-1 1:37-3 2:55-9 3:52-13 1:12-2 0:57-3 0:19-3
5 21:05 KNUT TORE SOLHEIM 2:23-3 5:56-2 11:52-7 13:32-6 15:55-6 18:19-5 19:45-5 20:43-5 21:05-5
98 80713 FUGRO 2:23-3 3:33-3 5:56-14 1:40-4 2:23-1 2:24-3 1:26-7 0:58-7 0:22-9
6 22:26 BJØRN SPJELKAVIK 3:06-8 7:29-6 9:44-4 11:32-4 14:00-4 19:56-7 21:10-6 22:07-6 22:26-6
96 82967 FBI 3:06-8 4:23-5 2:15-3 1:48-7 2:28-4 5:56-14 1:14-4 0:57-3 0:19-3
7 22:45 PER HAUGEN 3:04-6 8:17-7 12:12-9 13:58-8 16:49-7 19:24-6 21:13-7 22:25-7 22:45-7
96 80116 NEDERMAN 3:04-6 5:13-10 3:55-12 1:46-5 2:51-6 2:35-5 1:49-10 1:12-12 0:20-5
8 23:41 ODDVAR HAGEN 4:54-13 9:54-11 12:24-10 14:27-10 17:21-8 20:10-8 22:06-8 23:17-8 23:41-8
95 301226 ATN 4:54-13 5:00-8 2:30-7 2:03-10 2:54-8 2:49-7 1:56-11 1:11-11 0:24-13
9 24:55 ØYSTEIN FUSKELAND 4:03-12 9:13-8 11:44-6 13:36-7 17:57-10 21:10-9 23:22-9 24:35-10 24:55-9
94 79852 NRK 4:03-12 5:10-9 2:31-8 1:52-8 4:21-14 3:13-10 2:12-13 1:13-13 0:20-5
10 25:02 TOR SANDBY 3:54-11 9:14-9 11:58-8 14:22-9 17:47-9 21:13-10 23:23-10 24:27-9 25:02-10
94 78621 SKATTEDIR 3:54-11 5:20-11 2:44-9 2:24-12 3:25-12 3:26-11 2:10-12 1:04-8 0:35-14
11 25:15 TORSTEIN ØSTEN 3:38-10 9:30-10 13:46-11 15:33-11 18:25-11 22:12-11 23:35-11 24:52-11 25:15-11
94 82169 MAESTRO 3:38-10 5:52-12 4:16-13 1:47-6 2:52-7 3:47-12 1:23-6 1:17-14 0:23-11
12 26:39 BJØRN LARSSEN 7:45-14 12:36-12 14:51-12 17:45-12 20:45-12 23:30-12 25:07-12 26:16-12 26:39-12
92 80610 OSLO LÆRERNE 7:45-14 4:51-7 2:15-3 2:54-14 3:00-10 2:45-6 1:37-9 1:09-10 0:23-11
13 26:46 IVAR STRØMSTAD 3:11-9 13:12-13 16:22-13 18:17-13 21:25-13 24:15-13 25:29-13 26:24-13 26:46-13
92 77378 OU-KAM. 3:11-9 10:01-13 3:10-10 1:55-9 3:08-11 2:50-8 1:14-4 0:55-2 0:22-9
14 30:00 BJØRN GRENAGER 3:05-7 15:48-14 18:08-14 20:40-14 24:07-14 27:05-14 28:33-14 29:40-14 30:00-14
89 79719   3:05-7 12:43-14 2:20-5 2:32-13 3:27-13 2:58-9 1:28-8 1:07-9 0:20-5
Resultat klasse H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 14:59 PER ERIK SØRENSEN 2:11-4 5:09-2 6:48-1 8:10-1 10:37-2 12:45-2 13:51-2 14:41-2 14:59-1
103 78982 NORDEA 2:11-4 2:58-1 1:39-1 1:22-2 2:27-4 2:08-6 1:06-4 0:50-4 0:18-1
2 15:19 HENRIK HVOSLEF 2:03-2 5:13-3 7:01-2 8:25-2 10:27-1 12:34-1 13:40-1 14:27-1 15:19-2
102 23140 VEGDIREKTORATET 2:03-2 3:10-3 1:48-2 1:24-5 2:02-1 2:07-5 1:06-4 0:47-2 0:52-19
3 15:50 ØYSTEIN MADSEN 1:59-1 4:57-1 7:11-3 8:25-2 11:18-3 13:24-3 14:23-3 15:17-3 15:50-3
101 78975 AMERSHAM 1:59-1 2:58-1 2:14-9 1:14-1 2:53-12 2:06-3 0:59-1 0:54-7 0:33-17
4 16:18 ARNE JORDAL 2:19-6 5:47-4 7:59-6 9:40-6 11:48-4 13:59-4 15:04-4 16:00-4 16:18-4
99 400564 SAS 2:19-6 3:28-4 2:12-8 1:41-9 2:08-2 2:11-7 1:05-3 0:56-9 0:18-1
5 16:24 BJØRN EGNER 2:17-5 6:07-6 7:56-5 9:18-4 11:58-5 14:13-5 15:16-5 16:04-5 16:24-5
99 38318 OSLO ARKITEKT 2:17-5 3:50-9 1:49-3 1:22-2 2:40-8 2:15-8 1:03-2 0:48-3 0:20-9
6 17:51 BJØRN ECKSTRØM 2:27-7 5:57-5 7:47-4 9:20-5 12:13-6 14:16-6 16:19-6 17:32-6 17:51-6
98 76211 NVE 2:27-7 3:30-5 1:50-4 1:33-7 2:53-12 2:03-1 2:03-17 1:13-18 0:19-6
7 18:14 ODD TORE SAUGERUD 3:07-14 6:41-9 8:48-7 10:24-7 13:12-7 15:31-7 16:55-7 17:56-7 18:14-7
97 61062 VERITAS 3:07-14 3:34-6 2:07-6 1:36-8 2:48-10 2:19-10 1:24-10 1:01-14 0:18-1
8 21:07 SVEN ERIK ROGNES 3:00-12 9:22-16 12:27-13 13:55-12 16:31-11 18:37-10 19:57-9 20:43-8 21:07-8
94 82410 UNIVERSITETET 3:00-12 6:22-16 3:05-14 1:28-6 2:36-7 2:06-3 1:20-8 0:46-1 0:24-15
9 21:08 OLA PETTER LØVLIEN 3:15-16 8:13-12 10:35-9 12:29-9 14:56-9 18:28-9 19:49-8 20:49-9 21:08-9
94 401135 EGET FIRMA 3:15-16 4:58-13 2:22-11 1:54-12 2:27-4 3:32-18 1:21-9 1:00-11 0:19-6
10 21:53 JON C FOUGNER 2:57-10 7:24-11 10:52-11 12:44-10 16:01-10 19:01-11 20:26-11 21:31-11 21:53-10
94 81321 FUGRO 2:57-10 4:27-11 3:28-15 1:52-11 3:17-17 3:00-15 1:25-11 1:05-16 0:22-12
11 21:57 STURLE HÅNES 2:35-8 6:14-7 12:49-14 14:53-14 17:28-14 19:31-13 20:44-12 21:39-12 21:57-11
94 72556 METEOROLOGEN 2:35-8 3:39-8 6:35-18 2:04-13 2:35-6 2:03-1 1:13-7 0:55-8 0:18-1
12 22:04 ERLING BJARKØ 2:58-11 6:36-8 9:12-8 11:33-8 14:29-8 18:13-8 20:00-10 21:14-10 22:04-12
93 82170 JIL GRORUD 2:58-11 3:38-7 2:36-12 2:21-15 2:56-14 3:44-19 1:47-16 1:14-19 0:50-18
13 23:57 LEIF BRÅTEN 3:01-13 10:14-17 13:49-15 15:38-15 18:29-15 21:05-15 22:33-13 23:35-13 23:57-13
92 87017 CSC 3:01-13 7:13-17 3:35-16 1:49-10 2:51-11 2:36-13 1:28-12 1:02-15 0:22-12
14 24:34 OLE H KRISTIANSEN 3:26-17 8:40-15 11:20-12 14:02-13 17:24-13 20:46-14 23:16-14 24:15-14 24:34-14
91 79987 HYDRO OSLO 3:26-17 5:14-15 2:40-13 2:42-17 3:22-18 3:22-17 2:30-18 0:59-10 0:19-6
15 24:43 SVEIN LIE 2:06-3 14:08-18 16:10-17 17:33-17 19:50-17 22:05-16 23:34-15 24:25-15 24:43-15
91 23628 UNIVERSITETET 2:06-3 12:02-19 2:02-5 1:23-4 2:17-3 2:15-8 1:29-13 0:51-5 0:18-1
16 25:21 EILIF EGGEN 3:12-15 8:16-13 14:21-16 16:34-16 19:33-16 22:29-17 23:58-16 24:58-16 25:21-16
90 79092 STATENS VEGV. 3:12-15 5:04-14 6:05-17 2:13-14 2:59-15 2:56-14 1:29-13 1:00-11 0:23-14
17 26:58 SVERRE FARSTADVOLL 4:18-19 8:35-14 10:46-10 13:51-11 16:55-12 19:19-12 25:46-17 26:37-17 26:58-17
89 89773 PETEC 4:18-19 4:17-10 2:11-7 3:05-18 3:04-16 2:24-11 6:27-19 0:51-5 0:21-10
18 29:08 OLA KJELDSEN 2:42-9 7:12-10 18:34-19 21:11-19 23:54-19 26:24-18 27:34-18 28:41-18 29:08-18
86 26260 NVE 2:42-9 4:30-12 11:22-19 2:37-16 2:43-9 2:30-12 1:10-6 1:07-17 0:27-16
19 30:20 PER E STÅHLBRAND 3:35-18 14:19-19 16:36-18 20:29-18 23:53-18 27:14-19 28:59-19 29:59-19 30:20-19
85 23225 RIKSHOSPITALET 3:35-18 10:44-18 2:17-10 3:53-19 3:24-19 3:21-16 1:45-15 1:00-11 0:21-10
  DISK HELGE KVAASE 51;2:40 56;7:20 71;9:27 75;10:59 59;13:19 52;16:56 97;18:10 102;19:10 250;19:35
10 63817 HIAK  
Resultat klasse H11 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 19:13 JAPPE BLOMHOFF 2:28-1 6:56-5 8:33-1 11:14-4 13:55-3 16:11-2 17:31-1 18:30-1 19:13-1
103 87022 RIKSHOSPITALET 2:28-1 4:28-5 1:37-1 2:41-10 2:41-4 2:16-2 1:20-2 0:59-6 0:43-12
2 20:16 EINAR HOFF 2:35-3 7:07-6 9:07-4 10:39-1 13:26-2 17:30-5 18:57-2 19:56-2 20:16-2
101 38299 NORCONSULT 2:35-3 4:32-6 2:00-2 1:32-1 2:47-5 4:04-12 1:27-4 0:59-6 0:20-5
3 20:38 HARALD BIRKELAND 3:03-9 7:51-9 10:08-7 12:12-7 14:41-5 18:03-6 19:18-3 20:19-3 20:38-3
100 86524 RIKSHOSPITALET 3:03-9 4:48-9 2:17-6 2:04-7 2:29-1 3:22-10 1:15-1 1:01-9 0:19-3
4 20:44 RONALD INGLINGSTAD 2:49-6 6:46-3 9:22-5 11:12-3 14:31-4 17:00-3 19:36-4 20:25-4 20:44-4
99 88989 NORDEA 2:49-6 3:57-3 2:36-8 1:50-5 3:19-9 2:29-5 2:36-10 0:49-1 0:19-3
5 21:03 TOR DRAGE 3:06-10 7:47-8 9:56-6 11:41-6 14:51-6 17:15-4 19:41-5 20:42-5 21:03-5
99 78968 KVÆRNER OSLO 3:06-10 4:41-8 2:09-4 1:45-3 3:10-8 2:24-3 2:26-9 1:01-9 0:21-7
6 21:05 SIGURD MELSOM 2:38-4 6:38-2 8:47-2 10:44-2 13:22-1 15:48-1 19:54-6 20:47-6 21:05-6
99 89510 FBI 2:38-4 4:00-4 2:09-4 1:57-6 2:38-3 2:26-4 4:06-12 0:53-2 0:18-2
7 22:30 SVEIN KVALHEIM 3:02-8 6:54-4 8:57-3 11:31-5 15:45-7 18:31-7 21:20-8 22:13-7 22:30-7
97 23713 BT 3:02-8 3:52-2 2:03-3 2:34-9 4:14-11 2:46-6 2:49-11 0:53-2 0:17-1
8 22:33 ÅGE ØYVANN 2:29-2 6:07-1 12:18-10 13:53-8 16:43-8 18:58-8 21:16-7 22:13-7 22:33-8
97 63769 HYDRO OSLO 2:29-2 3:38-1 6:11-11 1:35-2 2:50-6 2:15-1 2:18-8 0:57-5 0:20-5
9 24:33 INGVALD SEVALDSON 2:54-7 11:41-12 14:23-11 16:31-12 19:07-11 21:55-11 23:19-10 24:12-10 24:33-9
95 84989 PERMAKEM 2:54-7 8:47-12 2:42-9 2:08-8 2:36-2 2:48-7 1:24-3 0:53-2 0:21-7
10 24:34 ØIVIND REPPESGÅRD 3:13-11 8:20-10 10:51-8 14:02-9 18:19-10 21:29-9 22:56-9 24:10-9 24:34-10
95 71563 ATN 3:13-11 5:07-10 2:31-7 3:11-12 4:17-12 3:10-9 1:27-4 1:14-11 0:24-10
11 25:19 ARNE CHR SCHEIE 2:48-5 7:26-7 14:37-12 16:26-11 19:21-12 22:16-12 23:57-12 24:56-11 25:19-11
94 68197 PRIVAT 2:48-5 4:38-7 7:11-12 1:49-4 2:55-7 2:55-8 1:41-6 0:59-6 0:23-9
12 25:25 SVEIN FORTHUN 3:25-12 8:45-11 11:36-9 14:26-10 18:17-9 21:54-10 23:36-11 25:01-12 25:25-12
94 39225 HIO 3:25-12 5:20-11 2:51-10 2:50-11 3:51-10 3:37-11 1:42-7 1:25-12 0:24-10
  DISK GEORG GULLAKSEN 51;3:20 56;9:05 71;12:39 75;18:37 59;25:10 52;31:41 102;38:47 100;39:10 250;39:21
10 23885 ESSO SPORT  
Resultat klasse H12 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 18:37 JOHAN THEISEN 2:55-3 6:40-1 8:50-1 10:39-1 13:13-1 15:37-1 17:08-1 18:15-1 18:37-1
103 23723 KLP FORSIKRING 2:55-3 3:45-1 2:10-1 1:49-2 2:34-1 2:24-2 1:31-3 1:07-4 0:22-3
2 19:49 OLE SANNES 2:52-1 7:24-3 9:51-3 11:29-3 14:28-2 17:09-2 18:33-2 19:32-2 19:49-2
101 401123 ROXAR BIL 2:52-1 4:32-3 2:27-2 1:38-1 2:59-2 2:41-3 1:24-2 0:59-2 0:17-1
3 22:40 TOR E HENRIKSEN 3:25-4 7:59-4 10:39-4 12:51-4 16:56-3 19:46-3 21:18-3 22:20-3 22:40-3
97 401144 PRIVAT 3:25-4 4:34-4 2:40-4 2:12-4 4:05-4 2:50-4 1:32-4 1:02-3 0:20-2
4 26:18 AAGE MELLA 4:01-5 9:25-5 12:22-5 15:02-5 19:00-4 22:34-4 24:26-4 25:54-4 26:18-4
93 68160 SKATTEDIR 4:01-5 5:24-6 2:57-5 2:40-6 3:58-3 3:34-5 1:52-5 1:28-5 0:24-4
5 28:46 TORSTEIN BJERKE 2:53-2 6:43-2 9:11-2 11:13-2 23:54-7 26:17-7 27:24-6 28:22-5 28:46-5
90 401177 JIL GRORUD 2:53-2 3:50-2 2:28-3 2:02-3 12:41-7 2:23-1 1:07-1 0:58-1 0:24-4
6 29:23 KJELL HAUEN ERIKSEN 4:39-6 10:58-7 14:14-7 16:56-7 21:05-6 25:09-6 27:03-5 28:45-6 29:23-6
90 82227 NORGES BANK 4:39-6 6:19-7 3:16-7 2:42-7 4:09-5 4:04-6 1:54-6 1:42-7 0:38-7
7 30:31 ERIK KIELLAND 4:55-7 10:12-6 13:15-6 15:44-6 19:57-5 24:06-5 28:30-7 29:59-7 30:31-7
89 66677 NVE 4:55-7 5:17-5 3:03-6 2:29-5 4:13-6 4:09-7 4:24-7 1:29-6 0:32-6
  DISK ARNE KJELL SVENDSEN 51;4:07 56;8:42 71;15:57 75;18:06 59;24:00 52;29:35 102;31:59 100;32:24 250;32:36
10 23313 NORWELD  
Resultat klasse H13 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 20:24 KÅRE HOLT HANSEN 2:59-1 7:28-1 9:41-1 11:35-1 14:38-1 17:20-1 18:51-1 20:03-1 20:24-1
103 70708 DNB FINANS 2:59-1 4:29-1 2:13-1 1:54-2 3:03-1 2:42-2 1:31-1 1:12-1 0:21-2
2 20:48 BJØRN LARSSON 3:09-2 7:50-2 10:07-2 11:53-2 14:59-2 17:39-2 19:13-2 20:30-2 20:48-2
102 75943 BST 3:09-2 4:41-2 2:17-2 1:46-1 3:06-2 2:40-1 1:34-2 1:17-2 0:18-1
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-54 3-58 4-75 5-73 6-71 7-60 8-55 9-102 M-100
1 31:35 LENA SETERNES 2:19-4 8:21-1 12:06-1 16:02-1 19:54-1 21:14-1 25:11-1 26:50-1 30:35-1 31:35-1
50 81513 EDB BIL 2:19-4 6:02-1 3:45-4 3:56-3 3:52-6 1:20-1 3:57-1 1:39-4 3:45-2 1:00-7
2 43:38 RIGMOR LONGVA 2:33-5 10:10-2 13:48-2 19:21-2 22:17-2 24:23-2 34:13-2 37:30-2 42:55-2 43:38-2
50 78658 SNT-BIL 2:33-5 7:37-2 3:38-2 5:33-5 2:56-3 2:06-3 9:50-5 3:17-6 5:25-5 0:43-5
3 51:15 KARI TOVSLID 1:52-3 17:55-3 22:14-3 27:00-3 31:29-3 33:24-3 42:47-3 44:30-3 50:38-3 51:15-3
50 81582   1:52-3 16:03-5 4:19-5 4:46-4 4:29-8 1:55-2 9:23-4 1:43-5 6:08-7 0:37-4
4 65:56 EVA MIKKELSEN 7:09-9 22:08-6 26:37-5 35:23-8 38:55-7 41:48-5 48:46-5 57:32-5 65:01-5 65:56-4
50 81419   7:09-9 14:59-4 4:29-6 8:46-8 3:32-5 2:53-5 6:58-2 8:46-9 7:29-8 0:55-6
5 66:17 ELLEN AARNES 7:00-8 21:51-5 26:23-4 35:00-6 39:09-8 41:37-4 48:36-4 55:06-4 64:37-4 66:17-5
50 81583   7:00-8 14:51-3 4:32-7 8:37-7 4:09-7 2:28-4 6:59-3 6:30-8 9:31-9 1:40-9
6 69:13 LENE B LARSEN 1:38-1 26:39-9 30:23-9 33:23-5 36:14-4 43:03-7 62:38-7 64:01-6 68:39-6 69:13-6
50 92059 OBOS 1:38-1 25:01-9 3:44-3 3:00-1 2:51-2 6:49-8 19:35-8 1:23-1 4:38-3 0:34-3
6 69:13 MONIKA SOLHEIM 1:38-1 26:37-8 30:06-8 33:15-4 36:17-5 43:17-8 62:38-7 64:01-6 68:42-7 69:13-6
50 92061 OBOS 1:38-1 24:59-8 3:29-1 3:09-2 3:02-4 7:00-9 19:21-7 1:23-1 4:41-4 0:31-1
8 71:43 MONICA EGGEN 3:49-6 24:06-7 29:38-7 35:16-7 37:51-6 42:35-6 61:21-6 65:13-8 71:10-8 71:43-8
50 81317   3:49-6 20:17-7 5:32-8 5:38-6 2:35-1 4:44-7 18:46-6 3:52-7 5:57-6 0:33-2
9 80:59 ARE W THOMA 4:31-7 21:28-4 28:51-6 39:02-9 43:37-9 46:49-9 75:01-9 76:24-9 79:56-9 80:59-9
50 81512   4:31-7 16:57-6 7:23-9 10:11-9 4:35-9 3:12-6 28:12-9 1:23-1 3:32-1 1:03-8
  DISK RAGNHILD SKJÆVESTAD 34;5:03 54;13:44 58;24:59 75;30:59 100;61:40 250;62:09
10 81319    
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-56 3-71 4-75 5-59 6-52 7-97 8-102 M-100
1 19:06 JANNICKE WIDERBERG 3:09-2 6:52-1 9:08-1 10:49-1 13:49-1 16:25-1 17:37-1 18:39-1 19:06-1
50 81569 RIKSHOSPITALET 3:09-2 3:43-1 2:16-1 1:41-1 3:00-1 2:36-1 1:12-1 1:02-1 0:27-2
2 36:21 SIRI SPJELKAVIK 2:56-1 15:54-2 24:27-2 26:56-2 30:03-2 33:04-2 34:38-2 36:00-2 36:21-2
50 67752 TYRVING 2:56-1 12:58-2 8:33-2 2:29-2 3:07-2 3:01-2 1:34-2 1:22-2 0:21-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-52 3-56 4-59 5-75 6-42 7-43 8-70 9-69 10-53 11-97 12-102 M-100
1 36:09 JØRN ØDEGÅRD 2:49-2 4:40-2 8:32-2 12:20-1 14:59-1 18:42-1 20:51-1 23:13-1 26:39-1 31:30-1 34:42-1 35:48-1 36:09-1
50 480177 PWC 2:49-2 1:51-1 3:52-4 3:48-1 2:39-5 3:43-4 2:09-2 2:22-2 3:26-5 4:51-5 3:12-4 1:06-6 0:21-5
2 36:44 AINA LIE 2:25-1 4:35-1 8:07-1 17:27-3 19:43-3 22:51-2 25:32-2 27:18-2 29:04-2 32:29-2 35:30-2 36:25-2 36:44-2
50 81509 VESTA 2:25-1 2:10-3 3:32-1 9:20-6 2:16-2 3:08-3 2:41-6 1:46-1 1:46-1 3:25-1 3:01-3 0:55-2 0:19-3
3 46:49 TORE BENNECHE 3:38-3 6:09-3 17:00-5 25:57-6 28:20-6 31:26-5 32:54-4 35:35-4 38:48-4 42:35-3 45:28-3 46:27-3 46:49-3
50 80544 UNIVERSITETET 3:38-3 2:31-4 10:51-6 8:57-4 2:23-3 3:06-1 1:28-1 2:41-4 3:13-4 3:47-2 2:53-1 0:59-3 0:22-6
4 47:49 SIREN GREVE 6:29-5 8:34-5 15:40-4 24:45-5 27:13-5 30:19-4 32:58-5 37:25-5 39:40-5 43:29-5 46:27-4 47:31-4 47:49-4
50 78668 STATOIL 6:29-5 2:05-2 7:06-5 9:05-5 2:28-4 3:06-1 2:39-5 4:27-5 2:15-2 3:49-3 2:58-2 1:04-4 0:18-2
5 59:28 STEPHANE NICOLAS 10:10-6 13:46-6 17:29-6 21:36-4 23:49-4 28:59-3 31:34-3 34:06-3 38:02-3 42:44-4 58:28-5 59:12-5 59:28-5
50 89706 FFI 10:10-6 3:36-6 3:43-2 4:07-3 2:13-1 5:10-5 2:35-4 2:32-3 3:56-6 4:42-4 15:44-6 0:44-1 0:16-1
6 60:23 FABRICE LAPIQUE 4:11-4 7:44-4 11:28-3 15:28-2 18:22-2 38:47-6 41:20-6 47:25-6 49:55-6 55:18-6 58:59-6 60:03-6 60:23-6
50 82239 FBI 4:11-4 3:33-5 3:44-3 4:00-2 2:54-6 20:25-6 2:33-3 6:05-6 2:30-3 5:23-6 3:41-5 1:04-4 0:20-4
  DISK SVEN STØVNE 51;3:33 52;6:07 56;10:23 59;14:40 75;18:09 42;21:27 43;29:16 70;36:51 69;39:35 53;44:58 97;47:46 102;48:58 250;49:34
10 400486 FRISKIS&SVETTIS  
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-50 2-51 3-52 4-56 5-59 6-75 7-42 8-43 9-44 10-46 11-48 12-71 13-70 14-69 15-53 16-97 17-102 M-100
1 31:54 ØYVIND STEINBEKKEN 1:29-1 2:45-1 4:18-1 6:53-1 9:17-1 11:15-1 13:32-1 14:51-1 15:30-1 17:32-1 19:19-1 22:18-1 23:46-1 25:06-1 28:02-1 30:37-1 31:26-1 31:54-1
50 79757 ODALEN 1:29-1 1:16-1 1:33-1 2:35-1 2:24-1 1:58-1 2:17-1 1:19-1 0:39-1 2:02-1 1:47-1 2:59-1 1:28-1 1:20-1 2:56-1 2:35-1 0:49-1 0:28-1
Resultat for andre i løype N
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-54 3-58 4-75 5-73 6-71 7-60 8-55 9-102 M-100
1 28:48   1:31-1 6:32-1 8:24-1 11:56-1 14:20-1 15:37-1 20:08-1 24:49-1 28:31-1 28:48-1
103 81423   1:31-1 5:01-1 1:52-1 3:32-1 2:24-1 1:17-1 4:31-1 4:41-1 3:42-1 0:17-1
2 66:23   6:56-2 21:50-2 26:20-2 35:02-2 38:24-2 41:04-2 48:54-2 57:41-2 64:44-2 66:23-2
65 3749171   6:56-2 14:54-2 4:30-2 8:42-2 3:22-2 2:40-2 7:50-2 8:47-2 7:03-2 1:39-2