RANKING 2003    
Oslo Bedriftsidrettskrets Antall løp og deltakerpoeng med sum for 10 beste løp ajourført 24.10.2003  
NYBEGYNNERE, ÅPNE kl. og ANDRE DELTAKERE
Ant. Sum Poeng:
N Nybegynnere   løp 10 beste P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14 P15 P16 P17 P18 P19 P20 P21 P22 P23 P24 P25 P26 S
78658 RIGMOR LONGVA SNT-BIL 13 500 50 10 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50
  92594 KATINKA B GANGE NVE 6 300 50 50 50 50 50 50
94481 ANNE BAKKE HINSCH   6 220 50 50 50 10 10 50
87682 ESPEN RYDENG   4 200 50 50 50 50
SIV HERBERG RIKTIG LØSNING 4 200 50 50 50 50
26262 SIGNE FLOOD KJELDSEN NVE 4 160 10 50 50 50
22965 SARA TORGERSEN BSK 3 150 50 50 50
402830 RAGNHILD SKJÆVESTAD   4 120 10 50 50 10
89798 HENRIETTE AMUNDRUSTAD STATKRAFT 3 110 50 50 10
UKJENT     2 100 100
69026 RASMUS K. SKAARE KOLL 2 100 50 50
92061 MONIKA SOLHEIM OBOS 2 100 50 50
92063 LINDA M PETTERSEN OBOS 2 100 50 50
92064 HÅVARD S BJØRNSEN OBOS 2 100 50 50
MARI ELSTRAND RIKSHOSPITALET 2 100 50 50
96520 AINA LIE VESTA 2 100 50 50
GRY HELENE OLAUSSEN DYNEA BIL 3 70 10 10 50
90582 LISE NYSTUEN IFE 2 60 10 50
64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER3000 2 60 50 10
78620 SERRIANNE FJELLHEIM SKATTEDIR 2 60 50 10
86919 ANDREAS B. BRATLIE   1 50 50
  ANNICA GUNNARSON   1 50 50
  ARE W THOMA   1 50 50
  ELLEN AARNES   1 50 50
  EVA MIKKELSEN   1 50 50
  JON MOSBERG   1 50 50
KARI TOVSLID   1 50 50
MARI BIRKELAND LEHOLT   1 50 50
MONICA EGGEN   1 50 50
  STIG KVARSNES BDH 1 50 50
68082 ANNE AHLQUIST DALE GARN 1 50 50
ELISABETH ROGDABERG DELOITTE 1 50 50
LENA SETERNES EDB BIL 1 50 50
KENNETH MARTHINSEN FOBIL 1 50 50
GRETHE BØHREN FUGRO 1 50 50
79234 MATHILDE SKAARE KOLL 1 50 50
MARIANNE NESKVERN LO BIL 1 50 50
66797 PAUL BERSTAD LOL 1 50 50
HÅKON PEDERSEN LØRENSKOG KOMM 1 50 50
MARION BØRRESEN NGI 1 50 50
ROAR HERNÆS NIDAR 1 50 50
79802 BENT VALE NORGES BANK 1 50 50
76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 1 50 50
92059 LENE B LARSEN OBOS 1 50 50
MARIT LYSLO OBOS 1 50 50
ODDBJØRN UPPSATA OBOS 1 50 50
95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 1 50 50
94947 KRISTIN SOLHEIM PRIVAT 1 50 50
94948 INGVILD SOLHEIM PRIVAT 1 50 50
CHARLOTTE CLASEN PRIVAT 1 50 50
LARS EGIL FALLANG RIKSHOSPITALET 1 50 50
VIBEKE BERTELSEN RIKSHOSPITALET 1 50 50
28054 TERJE THRONDSEN SELMER/SKANSKA 1 50 50
CHRISTIAN VALE SMESTAD 1 50 50
SVERRE SUNDE SØRBRÅTEN 1 50 50
89338 IRENE LARSEN TANDBERG DATA 1 50 50
GURO RANES VEGDIREKTORATET 1 50 50
GRETE I ERIKSEN VESTA 1 50 50
28186 KARI-ANN O BIRKELAND STATOIL 1 10 10
31078 NIKOLAI BRODIN SØRBRÅTEN 1 10 10
NIKOLAY OG SVERRE BRODIN SØRBRÅTEN 1 10 10
Totalt N 61 deltakere 111 4840 560 360 100 300 150 470 60 350 200 350 50 160 150 250 100 160 120 0 260 150 200 120 170 0 60 100 0
   
Ant. Sum Poeng:
ÅE Åpen klasse - ekstra kort løype løp 10 beste P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14 P15 P16 P17 P18 P19 P20 P21 P22 P23 P24 P25 P26 S
97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 8 400 50 50 50 50 50 50 50 50
96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 7 350 50 50 50 50 50 50 50
80136 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 6 300 50 50 50 50 50 50
67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 6 300 50 50 50 50 50 50
82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 5 250 50 50 50 50 50
87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 5 250 50 50 50 50 50
96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO OSLO 4 200 50 50 50 50
92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 4 200 50 50 50 50
78668 SIREN GREVE STATOIL 4 200 50 50 50 50
  72357 ØYSTEIN RØNNING UIO 4 200 50 50 50 50
  95284 INGVILD FISKEVOLD PARTNER3000 4 160 50 50 50 10
  80137 BRITT TORUNN HOVE TFL 4 160 50 50 10 50
  69026 RASMUS K. SKAARE KOLL 3 150 50 50 50
79802 BENT VALE NORGES BANK 3 150 50 50 50
64317 ANNE-LISE KVAASE PARTNER3000 3 150 50 50 50
402529 BERIT SOLLI POSTEN 3 150 50 50 50
27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 3 150 50 50 50
STINE BØRKE MUNDI PHARMA 3 110 50 50 10
EIRIK HÅVERSEN   2 100 50 50
86375 JULIE BERTEIG FOSSUM 2 100 50 50
295056 HENRIK KVISGAARD HYTTEPLAN 2 100 50 50
79234 MATHILDE SKAARE KOLL 2 100 50 50
23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 2 100 50 50
480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 2 100 50 50
91011 IVAR SØVOLD RASTER IMAGING 2 100 50 50
79183 IVAR BARIKMO RINGNES 2 100 50 50
78608 CHRISTIAN SIMON FBI 3 70 50 10 10
83064 TRINE SEEBERG ROMMETVEIT TANDBERG DATA 3 70 10 10 50
79233 ANNEMARIE ERICHSEN   2 60 50 10
79174 HANNE-SOFIE PEDERSEN ALPHARMA 2 60 50 10
79178 OLAUG FLAKNE RINGNES 2 60 50 10
67795 UKJENT     1 50 50
98138 MIKKJEL ROMMETVEIT   1 50 50
  ERLING MOLDAL   1 50 50
64326 RAGNHILD HAUGERUD AGA AS 1 50 50
78549 HANS BUGGE  AMERSHAM LAG2 1 50 50
96997 METTE FALK PEDERSEN  AMERSHAM LAG3 1 50 50
22452 KARI SHJØLBERG FBI 1 50 50
89706 STEPHANE NICOLAS FFI 1 50 50
89391 NORA URSIN FOSSUM 1 50 50
480143 JON STRØM HAUKETO IF 1 50 50
30794 HARALD HARUNG HIO 1 50 50
KJERSTI HALLINGSTAD IFS 1 50 50
79784 FRANCISKA PERGER NORDEA 1 50 50
81268 GUTTORM EGGE NORDEA 1 50 50
24765 GURI DØSEN NYDALEN 1 50 50
24782 SIGRID M VIE NYDALEN 1 50 50
HELGE FARDAL OSLO KOMMUNE 1 50 50
ELISABETH HUNDAL SIEMENS 1 50 50
87562 KJERSTI THO STABÆK IF 1 50 50
70200 HARALD RISNES STATNETT 1 50 50
89338 IRENE LARSEN TANDBERG DATA 1 50 50
92456 KIM JOHANNESSEN TELENOR 1 50 50
TRULS FLATBERG UIO 1 50 50
96520 AINA LIE VESTA 1 50 50
89695 BERNT TOLLEFSEN BREVPOST 2 20 10 10
78550 RANDI SKOGSTAD  AMERSHAM LAG1 1 10 10
23227 SOLVEIG BLOMVIK KJELSÅS 1 10 10
Totalt ÅE 58 deltakere 135 6190 0 0 200 0 500 830 610 460 560 0 280 200 110 250 50 250 400 0 310 150 570 210 50 150 0 0 50
   
Ant. Sum Poeng:
ÅK Åpen klasse - kort løype løp 10 beste P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14 P15 P16 P17 P18 P19 P20 P21 P22 P23 P24 P25 P26 S
  67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 8 400 50 50 50 50 50 50 50 50
79230 JON-KRISTIAN EIKSETH STATKRAFT 7 310 50 50 50 50 50 10 50
82239 FABRICE LAPIQUE FBI 6 300 50 50 50 50 50 50
82240 CHRISTELLE DENONVILLE FBI 6 300 50 50 50 50 50 50
68271 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 5 250 50 50 50 50 50
80128 KÅRE ILSTAD STA BIL 5 250 50 50 50 50 50
91035 ØYVIND GRANDUM FFI 4 200 50 50 50 50
63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 4 200 50 50 50 50
480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 4 200 50 50 50 50
79175 DAG LANGSETH RINGNES 4 200 50 50 50 50
  79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 4 200 50 50 50 50
78387 BJØRN NORDVIK STATSBYGG 4 200 50 50 50 50
80132 TROND ROMSÅS STATKRAFT 4 160 10 50 50 50
82375 SVEIN TRYTI ABB 3 150 50 50 50
89706 STEPHANE NICOLAS FFI 4 120 50 10 10 50
82378 MARIT BERG ABB 3 110 50 50 10
HANS JØRGEN LUNDBY ERNST&YOUNG 3 110 50 10 50
96686 JANNICKE WIDERBERG RIKSHOSPITALET 3 110 50 50 10
PER CHRISTENSEN CRUISE OK 2 100 50 50
480143 JON STRØM HAUKETO IF 2 100 50 50
60552 KJETIL NESKVERN LO BIL 2 100 50 50
79802 BENT VALE NORGES BANK 2 100 50 50
79850 TROND RAMBERG NRK 2 100 50 50
96361 JON R SOLSRUD OPTIMO 2 100 50 50
JAN ERLEND INNSELSET PEAB BIL 2 100 50 50
92275 PAUL HINSCH PRIVAT 2 100 50 50
79113 TOR ARNE ULFENG RA-2 2 100 50 50
  82315 MORTEN SKIRSTAD MO RINGNES 2 100 50 50
27649 KRISTIAN VÅGSNES TALK2ME 2 100 50 50
400782 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL 2 100 50 50
400788 DAG TH HANSSON ÅRVOLL 2 100 50 50
92452 MORTEN TOLLERUD B.S. 2 60 50 10
68082 ANNE AHLQUIST DALE GARN 2 60 50 10
96510 IDA SKJEGGESTAD HYDRO OSLO 2 60 50 10
91011 IVAR SØVOLD RASTER IMAGING 2 60 50 10
92456 KIM JOHANNESSEN TELENOR 2 60 10 50
82329 LARS S TVEITO ØKOKRIM 2 60 50 10
78612 UKJENT     1 50 50
98138 MIKKJEL ROMMETVEIT   1 50 50
400695 UKJENT     1 50 50
  CHRISTINE KARLSEN   1 50 50
EIRIK HÅVERSEN   1 50 50
64326 RAGNHILD HAUGERUD AGA AS 1 50 50
67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL 1 50 50
87016 LARS CHR. BRÅTEN AMBULANSETJENESTEN 1 50 50
28216 JOSTEIN TOLLNES ASKER 1 50 50
80545 BJØRN GUNNERØD ASKER 1 50 50
483031 VEMUND KONGSNES COOP ROMERIKE 1 50 50
480203 HARALD WIBYE DBCN 1 50 50
SVERRE JONASSEN DVASK 1 50 50
200 BJARTE DYNGJELAND EMIT 1 50 50
78608 CHRISTIAN SIMON FBI 1 50 50
401061 PER ØHLCKERS FBI 1 50 50
36998 TORILL RIDDERVOLD HEMING/NJÅRD 1 50 50
30794 HARALD HARUNG HIO 1 50 50
295056 HENRIK KVISGAARD HYTTEPLAN 1 50 50
400220 JØRN MJØSTER I-COM 1 50 50
JAN   WRIGHT JIL GRORUD 1 50 50
82120 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS 1 50 50
83139 THOMAS RØGEBERG KOLL 1 50 50
SVEIN ERIKSEN KS 1 50 50
89715 ERIK M. LUND LØRENSKOG KOMM 1 50 50
HELGE VALVIK NETTAVISEN 1 50 50
82225 HARALD IWE NGI 1 50 50
92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 1 50 50
37059 KRISTOFFER STENSTAD OPPSAL 1 50 50
23879 STEIN MELLA PATENTSTYRET 1 50 50
69102 KJERSTI ERIKSEN POLITIHØGSKOLEN 1 50 50
79179 NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 1 50 50
39762 ØYSTEIN AMUNDRUD SCHLUMBERGER 1 50 50
RICHARD NOBLE SKIFER&NATURSTEIN 1 50 50
98768 EIVIND GJEMDAL SPAREBANK1 1 50 50
80131 KNUT J. MOEN STATKRAFT 1 50 50
97456 HANNE OPSAHL TANDBERG DATA 1 50 50
ESPEN ENG TINE 1 50 50
87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 1 50 50
30287 RUNE HALHE VESTRE AKER 1 50 50
SIGMUND VATNEKVAM ØKOKRIM 1 50 50
86899 UKJENT     1 10 10
98131 ANDREAS B. BRATLIE ØSTMARKA OK 1 10 10
400796 LARS HENRY MYRER ÅRVOLL 1 10 10
93952 TERJE DIDRIKSEN FBI 1 10 10
STINE BØRKE MUNDI PHARMA 1 10 10
63987 ANDERS HAUGE NYDALEN 1 10 10
HELGE FARDAL OSLO KOMMUNE 1 10 10
402529 BERIT SOLLI POSTEN 1 10 10
36525 JAN EGIL PEDERSEN SND 1 10 10
89796 HEIDI GJERDE STATKRAFT 1 10 10
Totalt ÅK 88 deltakere 170 7580 100 300 100 280 350 500 410 150 410 470 280 310 410 570 200 100 250 0 350 360 430 580 100 350 20 0 200
 
Ant. Sum Poeng:
ÅM Åpen klasse - mellomlang løype løp 10 beste P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14 P15 P16 P17 P18 P19 P20 P21 P22 P23 P24 P25 P26 S
400486 SVEN STØVNE FRISKIS&SVETTIS 13 500 10 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50
80544 TORE BENNECHE UNIVERSITETET 6 300 50 50 50 50 50 50
89706 STEPHANE NICOLAS FFI 4 200 50 50 50 50
STIG KVARSNES BDH 3 150 50 50 50
80000 ELLE MELBYE ELLE BIL 3 150 50 50 50
60552 KJETIL NESKVERN LO BIL 3 150 50 50 50
79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 3 150 50 50 50
78668 SIREN GREVE STATOIL 3 150 50 50 50
89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 3 150 50 50 50
400369 MAGNE LUND NETCOM 3 110 50 10 50
83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 3 110 50 10 50
JON MOSBERG   2 100 50 50
82375 SVEIN TRYTI ABB 2 100 50 50
60731 SVEIN OTTERLEI AF-GRUPPEN 2 100 50 50
82239 FABRICE LAPIQUE FBI 2 100 50 50
22863 EVEN ANGELL-PETERSEN NYDALEN 2 100 50 50
480177 JØRN ØDEGÅRD PWC 2 100 50 50
79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 2 100 50 50
39762 ØYSTEIN AMUNDRUD SCHLUMBERGER 2 100 50 50
MORTEN RANNEM STATENS VEGVESEN 2 100 50 50
87680 BRIT NILSEN VAULEN OK 2 100 50 50
84863 THOR LUNDE WS BIL 2 100 50 50
  402408 SVEIN KLAUSEN REAL AKUSTIKK 3 70 10 10 50
79232 BIRGIT KORVALD KOLL 2 60 50 10
77361 PETTER FURE OPPSAL IF 2 60 10 50
82327 ARE HERSTAD SCANDPOWER 2 60 10 50
ATLE SUNDELIN   1 50 50
67609 LEIF KJETIL GAUSEL AKER KVÆRNER BIL 1 50 50
88606 ELIN C HAGEN ATN 1 50 50
  ? ? BDH 1 50 50
483031 VEMUND KONGSNES COOP ROMERIKE 1 50 50
RONNY HØGVOLD DVASK 1 50 50
63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 1 50 50
295056 HENRIK KVISGAARD HYTTEPLAN 1 50 50
400220 JØRN MJØSTER I-COM 1 50 50
80547 JØRGEN SIVESIND ITERA 1 50 50
OLE JØRN HORNTVEDT JANSSEN-CILAG 1 50 50
JAN   WRIGHT JIL GRORUD 1 50 50
97437 SVEN RINGSTAD MALTHE 1 50 50
82225 HARALD IWE NGI 1 50 50
79122 PETER RAVNSBORG-GJERTSEN NORGES BANK 1 50 50
92058 BJØRN GUNNERUD OBOS 1 50 50
96361 JON R SOLSRUD OPTIMO 1 50 50
HELGE FARDAL OSLO KOMMUNE 1 50 50
23879 STEIN MELLA PATENTSTYRET 1 50 50
JAN ERLEND INNSELSET PEAB BIL 1 50 50
79175 DAG LANGSETH RINGNES 1 50 50
NILS JØRGEN BRODIN RINGNES 1 50 50
26227 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 1 50 50
98768 EIVIND GJEMDAL SPAREBANK1 1 50 50
87562 KJERSTI THO STABÆK IF 1 50 50
92450 ARE STURØD STATENS VEGVESEN 1 50 50
ESPEN ENG TINE 1 50 50
? BERG TNF 1 50 50
96520 AINA LIE VESTA 1 50 50
82329 LARS S TVEITO ØKOKRIM 1 50 50
78210 TORE RUUD ØSTMARKA OK 1 50 50
ERLING MOLDAL   1 10 10
UKJENT     1 10 10
91549 PETTER TAUGBØL DNB 1 10 10
SVERRE JONASSEN DVASK 1 10 10
400366 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN HAFSLUND 1 10 10
60603 OLE V SOUG NGE UPS 1 10 10
80115 CAMILLA MEINICH NRK 1 10 10
78550 SIV HOUMB TFL 1 10 10
400782 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL 1 10 10
400788 DAG TH HANSSON ÅRVOLL 1 10 10
Totalt ÅM 67 deltakere 119 5120 310 350 200 110 320 350 150 0 200 110 200 420 110 480 130 120 200 100 100 300 250 260 50 360 50 0 0
   
Ant. Sum Poeng:
ÅL Åpen klasse - lang løype løp 10 beste P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14 P15 P16 P17 P18 P19 P20 P21 P22 P23 P24 P25 P26 S
83061 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 6 260 50 50 10 50 50 50
79757 ØYVIND STEINBEKKEN ODALEN 4 200 50 50 50 50
67730 KJERSTI HAGEN NTNU 3 150 50 50 50
480173 TORSTEIN HOLE TELENOR 2 100 50 50
10263 UKJENT     1 50 50
97693 UKJENT     1 50 50
28216 JOSTEIN TOLLNES ASKER 1 50 50
JOSTEIN LØVÅS FINANSAVISEN 1 50 50
82319 SIGVE VÅGSNES NYDALEN 1 50 50
88605 JOSTEIN TAFJORD NYDALEN 1 50 50
90984 CHRISTIAN SALAVS OSI 1 50 50
  JAN ERLEND INNSELSET PEAB BIL 1 50 50
3553585 BJØRN MYHR VEGDIREKTORATET 1 50 50
23287 UKJENT     1 10 10
31097 UKJENT     1 10 10
UKJENT     1 10 10
86918 DAG AKSNES NIFU 1 10 10
22895 ESPEN LUNØE NYDALEN 1 10 10
400831 MATS RINGERIKE OPPSAL IF 1 10 10
89383 MARIT ALBINSON TISTEDAL FL 1 10 10
Totalt ÅL 20 deltakere 31 1230 50 60 50 0 100 150 0 160 50 50 160 10 50 10 110 10 50 10 0 0 0 0 0 50 0 0 100
                       
Totalt Begynnere og Åpne klasser 566 24960 1020 1070 650 690 1420 2300 1230 1120 1420 980 970 1100 830 1560 590 640 1020 110 1020 960 1450 1170 370 910 130 100 350
 
Andre løpere, ukjent klasse løp 10 beste P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14 P15 P16 P17 P18 P19 P20 P21 P22 P23 P24 P24 P26 S
Totalt      0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Stafettdeltakere som ikke har deltatt i annen klasse hittil i år  
(flyttes over til kl for ind. løp når det oppstår)
GAUTE BELSTAD PWC 1 50 50
HALLVARD A BJØRGUM VERITAS 1 50 50
STEINAR FOSSEN PLANBYGG/KAARBY 1 50 50
ERLING FREDRIKSEN VERITAS 1 50 50
ANDERS GARFVE RINGNES 1 50 50
TH GRAM-JOHANNESSEN RINGNES 1 50 50
ROGER R HANSEN PWC 1 50 50
STIG HANSEN PWC 1 50 50
BJØRGULF HAUKELID VERITAS 1 50 50
JENS LAUGESEN VERITAS 1 50 50
MARIT LAUMANN VERITAS 1 50 50
JOAR MARKHUS SKI VG SKOLE 1 50 50
ULF-GUNNAR MIKALSEN VERITAS 1 50 50
ØISTEIN MØGEDAL KVÆRNER OSLO 1 50 50
ØYSTEIN RASTAD ABB 1 50 50
ERIK ROSENVOLD TELENOR 1 50 50
KARSTEIN ROSNES SKI VG SKOLE 1 50 50
BIRGITTE STORØY VERITAS 1 50 50
SIGBJØRN SØRBOTTEN STATNETT 1 50 50
JARLE TEIGLAND TEIGLANDS 1 50 50
HARALD THON HYDRO OSLO 1 50 50
POUL TRANBORG VERITAS 1 50 50
GEIR TRØAN TELENOR 1 50 50
LARS VOLDHAUG STATNETT 1 50 50
JO ØVSTAAS VERITAS 1 50 50
Totalt S   25 1250 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1250
Totalt alle løpere 2003   4443 267228 14623 17030 13925 11023 17848 17243 15080 11857 15217 10775 11719 11955 10221 12383 11086 7939 12367 13320 11894 14021 13798 12441 9959 15038 9173 5898 4900