RESULTAT P22 BOGSTAD
05.09.2002 |
Arrangør: Heming/Njård for Nordmarkskarusellen |
|
strekktider |
|
|
|
1.
Bedriftsløpere |
|
|
nr |
brikke |
navn |
lag |
tid |
poeng |
Resultat klasse D1-4 (KORT) |
|
1 |
83058 |
BODIL NORDENSTRÖM |
NORD POOL |
43:45 |
103 |
2 |
63824 |
KARI-ANNE ÅNENSEN |
MULTICONSULT BIL |
44:02 |
102 |
3 |
77377 |
TRINE STRØMSTAD |
TELENOR |
55:06 |
90 |
4 |
24782 |
SIGRID M VIE |
TELENOR |
63:37 |
81 |
5 |
79997 |
ELLEN PIHL |
HYDRO OSLO |
74:43 |
70 |
Resultat klasse D5-6 (KORT) |
|
1 |
23224 |
SIGRID M VIE |
KJELSÅS |
55:45 |
103 |
2 |
79820 |
INGER J EIKELAND |
ELKEM |
58:32 |
100 |
3 |
92523 |
MARIANNE BERGFLØDT |
|
62:12 |
95 |
4 |
91111 |
SIGRUN NYGÅRD |
BRØBIL |
74:19 |
82 |
Resultat klasse D7-8 (KORT) |
|
1 |
36821 |
MARIT VÅGSNES |
ULLEVÅL SYKEHUS |
51:36 |
103 |
2 |
71582 |
KARI SEEM |
BREVPOST |
64:36 |
89 |
3 |
68256 |
ELLEN GRANDE |
NLH |
65:47 |
87 |
Resultat klasse D9-10 (EKORT) |
|
1 |
77360 |
ASTRI ROGSTAD |
AMERSHAM |
33:16 |
103 |
2 |
79823 |
EVA HOLTSKOG |
ELKEM |
45:47 |
90 |
3 |
78976 |
LILLA MADSEN |
FBI |
46:10 |
89 |
4 |
23299 |
EVA NILSEN |
SKIFORENINGEN |
48:47 |
85 |
5 |
92571 |
TURID BRATLAND |
FOSSUM |
53:53 |
80 |
6 |
78969 |
UNNI DRAGE |
PHILIPS |
64:38 |
69 |
Resultat klasse D11-12(EKORT) |
|
|
|
ingen deltakere |
|
|
|
Resultat klasse HA (LANG) |
|
1 |
39037 |
TERJE MATHISEN |
HYDRO OSLO |
52:58 |
103 |
2 |
63793 |
JAN TORE HENRIKSEN |
HENRIKSENS CONS |
56:19 |
99 |
3 |
89479 |
GUNNAR HALDEN |
TELEPLAN |
57:26 |
97 |
4 |
401013 |
BJØRN H GRANDAL |
FINANSAVISEN |
59:25 |
94 |
5 |
74937 |
MAGNE KNUDSEN |
TELENOR |
60:15 |
93 |
6 |
82203 |
FRODE STRISLAND |
FBI |
67:02 |
86 |
7 |
91107 |
PER KAARBY |
DINAMO |
67:25 |
86 |
8 |
26227 |
JAN ROAR STANGE |
SANDEFJORD OK |
69:29 |
84 |
9 |
80098 |
PÅL WINSENTS |
JANSSEN CILAG |
71:10 |
82 |
Resultat klasse H1-4 (LANG) |
|
1 |
22971 |
PER KÅRE LIMMESAND |
TELENOR |
53:53 |
103 |
2 |
78623 |
NILS HJELLE |
SKATTEDIR |
69:49 |
87 |
3 |
80114 |
ARNE SKAUTVEDT |
RIKSHOSPITALET |
72:22 |
83 |
4 |
67609 |
LEIF KJETIL GAUSEL |
AKER ENG |
87:38 |
67 |
Resultat klasse H5-6 (LANG) |
|
1 |
89777 |
JON FIXDAL |
MILJØVERNDEP |
58:19 |
103 |
2 |
61071 |
PER J KARLSBAKK |
CERBERUS |
59:18 |
102 |
3 |
33944 |
HELGE STENERUD |
INTENTIA |
60:30 |
99 |
4 |
78529 |
NILS PETTER FREMMING |
TECHNOGUIDE |
61:19 |
97 |
5 |
81268 |
GUTTORM EGGE |
NORDEA |
64:51 |
94 |
6 |
86102 |
PAAL W HANSSEN |
NORAUDIT |
66:34 |
92 |
7 |
82168 |
BJØRN SOLHJEM |
REINERTSEN |
68:21 |
90 |
8 |
92275 |
PAUL HINSCH |
PRIVAT |
73:00 |
86 |
9 |
79989 |
ASBJØRN AARVIK |
HYDRO OSLO |
74:09 |
85 |
10 |
79231 |
SVEIN ANDERSEN |
NORCONSULT |
75:34 |
83 |
11 |
79943 |
HELGE VATN |
HYDRO OSLO |
75:57 |
83 |
12 |
92513 |
VIGGO MADSEN |
PRIVAT |
76:36 |
82 |
13 |
78777 |
TORMOD SØLAND |
BRØBIL |
77:33 |
81 |
14 |
400212 |
NILS IHLEN |
HOLTE PROJEKT |
79:00 |
80 |
15 |
64744 |
IVAR REFSLAND |
ORACLE |
79:17 |
80 |
16 |
80094 |
CLAUS F. CLASEN |
IF |
83:01 |
76 |
17 |
79717 |
KNUT ERIK ØSTENGEN |
ATN |
90:13 |
69 |
18 |
91112 |
THOR LUNDE |
ACCENTURE |
94:01 |
65 |
19 |
83266 |
TROND MELEN |
FBI |
101:40 |
57 |
|
79811 |
PER ARNE RØDSTADSAND |
ELKEM |
DISK |
10 |
Resultat klasse H7 (MELLOM) |
|
1 |
36340 |
JOHN HANSEN |
AB PIL |
42:08 |
103 |
2 |
79089 |
ENDRE HALLAN |
STATENS VEGVESEN |
50:11 |
94 |
3 |
31423 |
TORMOD ØVERGAARD |
HANDS |
51:38 |
92 |
4 |
91101 |
EINAR THORSTENSEN |
CAPTO |
57:26 |
85 |
5 |
78693 |
RICHARD BLOM |
FBI |
60:19 |
82 |
6 |
23647 |
THORE PEDERSEN |
NORDEA |
64:39 |
78 |
7 |
91108 |
BJØRN NILSEN |
STATOIL |
65:31 |
77 |
8 |
80716 |
IVAR HOLTAN |
STATENS VEGV. |
70:42 |
72 |
9 |
91100 |
JOHAN HVAL |
PRIVAT |
70:47 |
72 |
10 |
79998 |
PER CHR ALSGAARD |
HYDRO OSLO |
72:29 |
70 |
11 |
79715 |
HELGE STENSETH |
ATN |
75:05 |
68 |
12 |
80099 |
OLE JØRN HORNTVEDT |
JANSSEN CILAG |
75:21 |
67 |
Resultat klasse H8 (MELLOM) |
|
1 |
23937 |
DAG KOLBERG |
FOBIL |
53:53 |
103 |
2 |
36455 |
PÅL BENJAMINSEN |
FORSVARSBYGG |
54:23 |
102 |
3 |
76042 |
EGIL HUSETH |
BLOM |
56:24 |
99 |
4 |
82214 |
REIDAR KIERULF |
RKP |
57:00 |
97 |
5 |
82204 |
PER NERMO |
ICG BIL |
58:23 |
96 |
6 |
71581 |
EINAR SKÅRE |
BREVPOST |
58:54 |
95 |
7 |
401100 |
IVAR OPSAHL |
PLANBYGG |
59:34 |
95 |
8 |
80611 |
ERIK LINDQUIST |
OSLO LÆRERNE |
66:12 |
88 |
9 |
75052 |
TERJE STENSHOLM |
TV2 |
69:12 |
85 |
10 |
81317 |
TORE HAGEN |
ACCENTURE |
79:02 |
75 |
11 |
37068 |
BØRGE MATHISEN |
AMERSHAM |
87:40 |
67 |
12 |
91014 |
ERIK VEBNER |
NORCONSULT |
87:43 |
67 |
13 |
78974 |
ARVID RINGERIKE |
VIKEN ENERGINETT |
94:00 |
60 |
Resultat klasse H9 (KORT) |
|
1 |
39181 |
LARS-EVAN PETTERSSON |
NVE |
39:10 |
103 |
2 |
67712 |
SIGMUND NYLUND |
NORDEA |
41:05 |
101 |
3 |
91109 |
NILS OLAV SJØBERG |
HIO |
42:42 |
98 |
4 |
78982 |
PER ERIK SØRENSEN |
NORDEA |
42:51 |
97 |
5 |
77393 |
KLAUS ENGEN |
SND |
43:53 |
96 |
6 |
66671 |
FRIDULV SAGBERG |
FBI |
47:38 |
92 |
7 |
77378 |
IVAR STRØMSTAD |
OU-KAM. |
49:16 |
90 |
8 |
82169 |
TORSTEIN ØSTEN |
MAESTRO |
51:41 |
88 |
9 |
79852 |
ØYSTEIN FUSKELAND |
NRK |
58:19 |
81 |
10 |
80116 |
PER HAUGEN |
NEDERMAN |
58:30 |
81 |
11 |
80610 |
BJØRN LARSSEN |
OSLO LÆRERNE |
68:55 |
71 |
|
23439 |
ROAR BJORDAL |
STATSBYGG |
DISK |
10 |
Resultat klasse H10 (KORT) |
|
1 |
23628 |
SVEIN LIE |
UNIVERSITETET |
35:04 |
103 |
2 |
72556 |
STURLE HÅNES |
METEOROLOGEN |
44:20 |
93 |
3 |
63769 |
ÅGE ØYVANN |
HYDRO OSLO |
46:27 |
90 |
4 |
26260 |
OLA KJELDSEN |
NVE |
46:47 |
89 |
5 |
63817 |
HELGE KVAASE |
HIAK |
47:18 |
88 |
6 |
31042 |
TOR A OMMUNDSEN |
VERITAS |
47:41 |
88 |
7 |
82118 |
SVEIN VIKHAMAR |
LINJEGODS |
47:51 |
88 |
8 |
78975 |
ØYSTEIN MADSEN |
AMERSHAM |
49:24 |
86 |
9 |
80754 |
OLAF OPLAND |
OLAV THON BIL |
49:41 |
86 |
10 |
37040 |
JON C FOUGNER |
FUGRO |
49:46 |
86 |
11 |
82410 |
SVEN ERIK ROGNES |
UNIVERSITETET |
51:28 |
84 |
12 |
79724 |
SIGFRED FAGERVIK |
ATN |
52:22 |
83 |
13 |
76211 |
BJØRN ECKSTRØM |
NVE |
52:47 |
83 |
14 |
79092 |
EILIF EGGEN |
STATENS VEGV. |
60:39 |
75 |
15 |
80824 |
ERIK HAUGROS |
LØRENSKOG KOMM. |
62:10 |
73 |
16 |
71772 |
EYVIND AAS |
GEOFORM |
65:11 |
70 |
17 |
78215 |
KNUT HANGERAAS |
GEOFORM |
65:42 |
70 |
18 |
23225 |
PER E STÅHLBRAND |
RIKSHOSPITALET |
68:54 |
67 |
19 |
79822 |
MAGNE FJELD |
ELKEM |
77:18 |
58 |
20 |
79720 |
TERJE CHRISTIANSEN |
ATN |
77:37 |
58 |
21 |
76160 |
SIGURD HAUGERUD |
METEOROLOGEN |
79:14 |
56 |
Resultat klasse H11 (EKORT) |
|
1 |
82227 |
KJELL HAUEN ERIKSEN |
NORGES BANK |
31:48 |
103 |
2 |
38299 |
EINAR HOFF |
NORCONSULT |
33:09 |
101 |
3 |
88989 |
RONALD INGLINGSTAD |
NORDEA |
34:32 |
99 |
4 |
68197 |
ARNE CHR SCHEIE |
PRIVAT |
35:04 |
97 |
5 |
79821 |
TORE HOLM |
ELKEM |
37:50 |
94 |
6 |
71563 |
ØIVIND REPPESGÅRD |
ATN |
37:53 |
94 |
7 |
23283 |
TOR E HENRIKSEN |
PRIVAT |
38:57 |
93 |
8 |
84989 |
INGVALD SEVALDSON |
PERMAKEM |
39:02 |
93 |
9 |
62370 |
DAGFINN FØLLESDAL |
OSI |
39:23 |
93 |
10 |
39225 |
SVEIN FORTHUN |
HIO |
41:44 |
91 |
11 |
89510 |
SIGURD MELSOM |
FBI |
43:55 |
88 |
12 |
68160 |
AAGE MELLA |
SKATTEDIR |
44:56 |
87 |
13 |
80785 |
SVEIN KILDAL |
TELENOR |
47:13 |
85 |
15 |
86524 |
HARALD BIRKELAND |
RIKSHOSPITALET |
51:56 |
80 |
16 |
78968 |
TOR DRAGE |
KVÆRNER OSLO |
52:49 |
79 |
17 |
66677 |
ERIK KIELLAND |
NVE |
58:29 |
74 |
Resultat klasse H12 (EKORT) |
|
1 |
23723 |
JOHAN THEISEN |
KLP FORSIKRING |
34:01 |
103 |
2 |
39220 |
KÅRE HOLT HANSEN |
DNB FINANS |
36:11 |
100 |
3 |
401123 |
OLE SANNES |
ROXAR BIL |
36:29 |
99 |
4 |
79725 |
ØRNULF FINSTAD |
ATN |
37:42 |
97 |
5 |
82190 |
MAGNE GRANDE |
FBI |
39:47 |
95 |
6 |
401177 |
TORSTEIN BJERKE |
JIL GRORUD |
46:46 |
88 |
7 |
77364 |
GEORG LUND |
LAGMANNSRETTEN |
49:39 |
85 |
Resultat klasse H13 (EKORT) |
|
1 |
78389 |
JAN H TVETEN |
PLATOU IL |
48:04 |
103 |
Resultat klasse N (N) |
|
1 |
78668 |
SIREN GREVE |
STATOIL |
24:08 |
50 |
2 |
81423 |
MARI ELSTRAND |
|
31:38 |
50 |
3 |
91105 |
CANUT MERITXELL |
DNB |
56:28 |
50 |
Resultat klasse ÅE (EKORT) |
|
1 |
78612 |
CHRISTIAN SIMON |
FBI |
53:30 |
50 |
Resultat klasse ÅK (KORT) |
|
1 |
91549 |
PETTER TAUGBØL |
DNB |
47:31 |
50 |
2 |
91104 |
HELGE VALVIK |
NETTAVISEN |
51:51 |
50 |
3 |
91102 |
GUNNAR DICK |
NVM |
53:26 |
50 |
4 |
89706 |
STEPHANE NICOLAS |
FFI |
71:05 |
50 |
Resultat klasse ÅM (MELLOM) |
|
|
|
ingen deltakere |
|
|
|
Resultat klasse ÅL (LANG) |
|
|
22105 |
ELIN C HAGEN |
ATN |
DISK |
10 |
|
|
|
|
|
|
TOTALT 142 bedriftsløpere |
|
Disk: |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Nordmarkskarusellen og eventuelle ukjente løpere |
|
løype |
H10-12N |
89469 |
Philip Hasselstrøm |
Nydalen |
16:58 |
1,5 km |
|
31096 |
UKJENT |
|
28:00 |
N |
|
92528 |
UKJENT |
|
38:11 |
N |
D13-16N |
86375 |
Berteig, Julie |
Fossum |
37:20 |
2 km |
D10-12 |
89095 |
Sandvold, Christine T. |
Nydalen |
40:44 |
2 km |
D13-14 |
60633 |
Ulvestad, Siri |
Heming/Njård |
25:26 |
EKORT |
D13-14 |
60634 |
Ulvestad, Mariann |
Heming/Njård |
26:34 |
EKORT |
H13-14 |
69023 |
Markset, Trygve |
Koll |
29:05 |
EKORT |
D15-16 |
60616 |
Ulvestad, Marte |
Heming/Njård |
34:41 |
EKORT |
Trim |
80544 |
Benneche,Tore |
Heming/Njård |
34:54 |
EKORT |
D17K |
28217 |
Thingelstad, Vigdis |
Asker |
35:04 |
EKORT |
D17K |
87680 |
Nilsen, Brit |
Vaulen OK |
40:11 |
EKORT |
D55-64 |
87562 |
Tho, Kjersti |
Stabæk |
40:39 |
EKORT |
D55-64 |
89391 |
Ursin, Nora |
Fossum |
41:53 |
EKORT |
D17K |
79233 |
Ericksen, Annemarie |
Koll |
45:11 |
EKORT |
D17K |
91106 |
Fiskevold, Ingvild og Anne Lise |
Fossum |
45:11 |
EKORT |
D17K |
79232 |
Korvald, Birgit |
Koll |
45:41 |
EKORT |
D55-64 |
31824 |
Sagberg, Anne |
Stabæk |
47:50 |
EKORT |
H13-14 |
72353 |
Sanderud, Tirfinn R |
Nydalen |
50:27 |
EKORT |
D13-14 |
82182 |
Struksnæs, Camilla |
Nydalen |
50:51 |
EKORT |
D15-16 |
81319 |
Hagen, Ingrid |
Nydalen |
50:51 |
EKORT |
D17K |
80543 |
Benneche,Siri |
Heming/Njård |
DISK |
EKORT |
H75 |
91110 |
Gunnar Berge |
V. Aker |
DISK |
EKORT |
H15-16 |
64757 |
Svenn, Carl Joachim |
Nydalen |
36:55 |
KORT |
H17K |
23364 |
Arne Sandvold |
Nydalen |
37:44 |
KORT |
H17K |
37008 |
Moe, Per Einar |
Halden SK |
37:51 |
KORT |
H17K |
23634 |
Nikolaisen, Per Ivar |
Fossum |
38:53 |
KORT |
|
23863 |
UKJENT |
|
42:41 |
KORT |
H17K |
88605 |
Tafjord, Jostein |
Nydalen |
42:45 |
KORT |
D45-54 |
89466 |
Turter, Ellen |
Nydalen |
45:43 |
KORT |
H17K |
400782 |
Flenning, Øystein |
Årvoll |
46:36 |
KORT |
D35-44 |
62424 |
Sæternes, Trine |
Sørbråten |
53:11 |
KORT |
D45-54 |
72329 |
Sanderud, Jorunn |
Nydalen |
53:12 |
KORT |
H17K |
400796 |
Myrer, Lars-Henri |
Årvoll |
54:03 |
KORT |
H17K |
37001 |
Bondal, Tov-Arne |
Lillomarka |
55:07 |
KORT |
H55-59 |
77462 |
Riddervold, Gunnar |
Heming/Njård |
58:49 |
KORT |
H17K |
89774 |
Hattestad, Paul |
Vingrom |
61:35 |
KORT |
H17K |
91103 |
Martinsen, Sverre |
Heming/Njård |
69:30 |
KORT |
H17K |
400788 |
Hansson, Dag Th |
Årvoll |
DISK |
KORT |
H17-34 |
23617 |
Berre, Vebjørn |
Fossum |
56:33 |
LANG |
H17-34 |
31083 |
Heilemann, Nicolai |
OSI |
61:03 |
LANG |
H17-34 |
28216 |
Tellnes, Jostein F. |
Asker SK |
65:15 |
LANG |
H35-44 |
66662 |
Markset, Kjell |
Koll |
65:49 |
LANG |
H35-44 |
89333 |
Stiansen, Peer |
Nydalen |
67:28 |
LANG |
H35-44 |
69024 |
Erichsen, Andreas |
Koll |
71:51 |
LANG |
Trim |
22863 |
Angell-Petersen, Even |
Nydalen |
49:42 |
MELLOM |
H45-49 |
400959 |
Martinsen,
Mathias |
Heming/Njård |
54:54 |
MELLOM |
D17-34 |
78400 |
Ruud, Jorun |
Sturla |
57:51 |
MELLOM |
H50-54 |
86376 |
Berteig, Vidar |
Fossum |
61:53 |
MELLOM |
H45-49 |
84990 |
Løvli, Arnfinn |
Kjelsås |
64:36 |
MELLOM |
Trim |
23625 |
Fanuelsen, Erlend |
Fossum |
69:04 |
MELLOM |
|
|
|
|
|
|