RESULTATLISTE KRETSMESTERSKAP STAFETT 2001

HARALØKKA BØLER 05.06

Arrangør: O-utvalget OBIK

Regler for medalje i KM

Bedriftsidrettslag som er medlem av Oslo/Akershus Bedriftsidr.krets

Alle løpere på laget må tilhøre samme bedriftsidrettslag

 

A: HERRER TIL OG MED 150 ÅR SAMLET (3 ETAPPER - CA 4 KM)

start

etappe

tid

etappe

akk. tid

lag

MEDALJE  

1

K-BANK

1

JOHN TH PETERSEN

0:00:00

0:33:06

2

EIVIND HOFF

0:30:45

1:03:51

3

KNUT ERLING ØEN

0:31:51

1:35:42

GULL

2

PLANBYGG/

1

IVAR OPSAHL

0:00:00

0:33:03

KAARBY

2

STEINAR FOSSEN

0:41:46

1:14:49

3

JON KAARBY

0:30:17

1:45:06

3

FFI

1

GUNNAR RUSTAD

0:00:00

0:41:50

2

ODDVAR SELNES

0:37:28

1:19:18

3

CARL ERIK WASBERG

0:31:37

1:50:55

SØLV

4

FOBIL

1

EINAR BOLIN

0:00:00

0:30:03

2

JON FREDRIKSEN

0:38:31

1:08:34

3

PER G ØSTERAAS

0:43:12

1:51:46

BRONSE

5

VERITAS 1

1

RUNE ZAKARIASSEN

0:00:00

0:32:55

2

MORTEN LERØ

0:43:17

1:16:12

3

STEIN SØBSTAD

0:35:35

1:51:47

6

NYCOMED 1

1

FINN DAG HJELSETH

0:00:00

0:41:21

2

DAG M EVJE

0:32:18

1:13:39

3

TORGRIM ENGELL

0:39:24

1:53:03

7

HYDRO

1

LARS CHR OLSEN

0:00:00

0:33:26

OSLO

2

HELGE HAGEN

0:52:11

1:25:37

3

TERJE MATHISEN

0:30:06

1:55:43

8

VERITAS 2

1

JO ØVSTAAS

0:00:00

0:33:04

2

JONNY ROALDSØY

0:49:29

1:22:33

3

ULF-GUNNAR MIKALSEN

0:44:31

2:07:04

9

STOREBRAND

1

KNUT JOHANSEN

0:00:00

0:43:53

/IF 1

2

CLAUS F CLASEN

0:46:56

1:30:49

3

BÅRD NATVIG

0:39:14

2:10:03

10

FINANS

1

ANDREAS SCHEEL

0:00:00

0:58:10

AVISEN

2

PETTER HALVORSEN

0:37:27

1:35:37

3

BJØRN H GRANDAL

0:36:09

2:11:46

11

RINGNES

1

DAG LANGSETH

0:00:00

0:52:23

2

ROAR SIGURDSEN

0:49:34

1:41:57

3

ANDERS GARFVE

0:32:29

2:14:26

12

JANSSEN

1

PÅL WINSENTS

0:00:00

0:41:22

CILAG

2

OLE JØRN HORNTVEDT

0:49:21

1:30:43

3

JON G GUTTORMSEN

0:46:17

2:17:00

13

STATENS

1

IVAR HOLTAN

0:00:00

0:50:43

VEGVESEN

2

ANDERS AARAM

0:54:43

1:45:26

OSLO

3

BJØRN ÅMDAL

0:35:05

2:20:31

14

NYCOMED 2

1

TORGEIR STENSTAD

0:00:00

0:38:21

2

ØYSTEIN MADSEN

0:41:02

1:19:23

3

CARL PETER TØNSETH

1:01:27

2:20:50

15

NVE

1

EINAR MARKHUS

0:00:00

0:43:24

2

OLA KJELDSEN

1:00:26

1:43:50

3

LARS-EVAN PETTERSON

0:43:14

2:27:04

16

SKOG DATA

1

SVEIN JETLUND

0:00:00

0:32:56

2

TORE STENSBY

0:55:50

1:28:46

3

CHRISTIAN THARALDSEN

0:59:17

2:28:03

17

VERITAS 3

1

JON ERIK PETTERSVOLD

0:00:00

0:33:01

2

STURE ANGELSEN

0:55:56

1:28:57

3

PAUL TORGERSEN

0:59:15

2:28:12

18

BRØBIL

1

TORMOD SØLAND

0:00:00

0:50:45

2

STEINAR MYRABØ

0:57:57

1:48:42

3

TORE FAGERVOLD

1:47:00

0:44:01

2:32:43

19

OLAV THON

1

SJUR KROG MARTINSEN

0:00:00

0:56:05

BIL

2

OLAF OPLAND

0:49:10

1:45:15

3

ESPEN STRAND

0:52:17

2:37:32

20

ALCATEL

1

HELGE STENSETH

0:00:00

1:05:58

STK

2

BJØRN GRENAGER

1:01:30

0:59:12

2:05:10

3

MARTIN VEASTAD

1:47:00

0:41:14

2:46:24

21

STATNETT

1

LARS ERIK STRØMSNES

0:00:00

0:50:42

2

SIGBJØRN SØRBOTTEN

0:46:01

1:36:43

3

JON-EGIL NORDVIK

1:22:15

2:58:58

STOREBRAND

1

KNUT KLOSE

0:00:00

0:58:38

/IF 2

2

PAAL KRISTOFFERSEN

1:13:46

2:12:24

3

ANN-KRISTIN GJERTSEN

1:47:00

BRUTT

BRUTT

NORGES

1

KNUT EEG

0:00:00

DISK

BANK

2

PEDER NATVIG

0:56:54

0:38:18

3

SVEIN NYGÅRD

0:34:06

DISK

B: HERRER OVER 150 ÅR SAMLET (3 ETAPPER - CA 4 KM)

start

etappe

tid

etappe

akk. tid

lag

MEDALJE 

1

KVÆRNER

1

TORE KALHOVD

0:00:00

0:41:52

2

TOR DRAGE

0:55:08

1:37:00

3

KNUT MØGEDAL

0:43:41

2:20:41

GULL

2

VERITAS 2

1

HÅKON J HELGE

0:00:00

0:53:01

2

TOR OMMUNDSEN

0:53:14

1:46:15

3

ODD TORE SAUGERUD

0:53:59

2:40:14

SØLV

3

K-BANK

1

SIGMUND NYLUND

0:00:00

0:56:12

2

RONALD INGLINGSTAD

1:00:34

1:56:46

3

PER ERIK SØRENSEN

1:47:00

0:44:09

2:40:55

BRONSE

4

RINGNES

1

NILS JØRGEN BRODIN

0:00:00

0:53:10

2

IVAR BARIKMO

1:22:18

2:15:28

3

JOHN BROHOLT

1:47:00

1:12:00

3:27:28

VERITAS 1

1

BJØRN A WÅLBERG

0:00:00

0:44:01

2

HALLVARD BJØRGUM

DISK

DISK

3

BIRGER BULUKIN

1:44:06

1:15:32

DISK

OSLO

1

BJØRN ELVEVOLD

0:00:00

0:53:18

LÆRERNE

2

ERIK LINDQUIST

0:48:59

1:42:17

3

BJØRN LARSSEN

BRUTT

BRUTT

MoreCom

1

KARL ORUD

0:00:00

0:36:23

2

ikke start

3

ikke start

BRUTT

C: DAMER TIL OG MED 90 ÅR SAMLET (2 ETAPPER - CA 3 KM)

start

etappe

tid

etappe

akk. tid

lag

MEDALJE 

1

VERITAS

1

ATIE SAUGERUD

0:00:00

0:55:30

2

ANNE S G ZAKARIASSEN

0:41:24

1:36:54

GULL

2

K-BANK

1

UNNI SANDBEKK

0:00:00

1:14:34

2

RAGNH. STEENSGAARD

1:01:30

0:41:49

1:56:23

NYCOMED

1

ASTRI ROGSTAD

2

METTE FALCK-PEDERSEN

laget startet ikke

D: DAMER OVER 90 ÅR SAMLET (2 ETAPPER - CA 3 KM)

start

etappe

tid

etappe

akk. tid

lag

MEDALJE 

1

HIO BIL

1

ANNE-BRITT NILSEN

0:00:00

0:50:44

2

KAREN M EID KAARBY

0:34:19

1:25:03

GULL

E: GJESTEKLASSE (3 ETAPPER - CA 3 KM)

start

etappe

tid

etappe

akk. tid

lag

 

1

n3nui

1

MAGNUS SOLBJØRG

0:00:00

0:26:05

summerboys

2

JARLE KIRKEBY RUUD

0:25:07

0:51:12

3

RUNE RYSTAD

0:25:23

1:16:35

2

JAGUAR

1

PÅL BENJAMINSEN

0:00:00

0:33:25

2

ESPEN GJERTSEN

0:40:00

1:13:25

3

FINN GANGE

0:40:39

1:54:04

3

DBCN

1

HARALD WIBYE

0:00:00

0:34:15

2

ELIN FRYSJØENDEN

1:12:00

1:46:15

3

CARL WIBYE

0:47:32

2:33:47

4

FBI

1

JOHN HANSEN

0:00:00

0:30:08

Crifab

2

CHRIST. DENONVILLE

1:20:26

1:50:34

3

FABRICE LAPIQUE

1:47:00

1:35:33

3:26:07

5

FBI

1

CHRISTIAN SIMON

0:00:00

1:23:46

Amatør

2

STEPHANE NICOLAS

1:01:30

1:56:34

3:20:20

3

CLEMENTINE PREVOST

1:47:00

1:10:37

4:30:57

F: GJESTEKLASSE (2 ETAPPER - ca 3 km)

INGEN DELTAKERE

Påmeldt

35 lag a 3 etapper

Deltatt

35 lag a 3 etapper

4 lag a 2 etapper

3 lag a 2 etapper