RESULTAT P18 KM - SKAR I MARIDALEN
Arrangør: Nycomed
Strekktider
Regler for medaljer i KM er minst 5 løp i bedrift før KM og tilhøre et lag i Oslo eller Akershus bedriftsidr.krets.. Medaljene deles ut på oppmannsmøte 6.11 Medalje i KM
Resultat klasse D1-4 (KORT)  
1 64:44 80136 GØRILD OLSEN RIKSHOSPITALET Gull
2 76:35 23224 HILDE STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET Sølv
3 78:29 81319 PERNILLE PIHL LABIL
4 95:06 79820 MONICA ENGEN ELKEM BIL
5 99:39 79853 TIRIL BJØRKVOLD NRK B.I.L.
Resultat klasse D5-6 (KORT)
1 48:48 79247 SIV J. MOEN IDRETTSFORBUNDET
2 52:24 84976 ANN-KRISTIN GJERTSEN IF SKADEFORSIKRING
3 56:25 81422 INGUNN H. HEGDAL GILDE
4 59:53 79811 INGER J. EIKELAND ELKEM BIL Gull
5 69:43 80767 INGRID STUMPF OBOS
  DISK 81423 CATHRINE SLUNGAARD PRIVAT
Resultat klasse D7-8 (KORT)
1 54:43 23182 ELLE MELBYE FORSKNINGSPARKEN Gull
2 70:41 23901 AUD I. SPJELKAVIK FBI Sølv
3 74:15 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS
  DISK 79723 EVA REISTAD ALCATEL
Resultat klasse D9-10 (EKORT)
1 38:55 77360 ASTRI ROGSTAD NYCOMED Gull
2 39:28 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIOBIL Sølv
3 42:01 23759 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET
4 43:26 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR BIL
5 44:25 78969 UNNI DRAGE PHILIPS
6 52:49 78976 LILLA MADSEN FBI
Resultat klasse D11-12 (EKORT)
1 52:34 79722 BJØRG KVINGEDAL ALCATEL Gull
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 65:16 82132 JENS TJENTLAND STATENS LANDBRUKSF. Gull
2 73:22 81321 BJØRN BØRKE BJERKEBANEN
3 78:55 80013 LARS ERIK STRØMSNES STATSNETT
4 79:07 12214 LARS ONSTAD AC NIELSEN
5 80:06 81421 ESPEN JENSEHAUGEN OPIL Sølv
6 80:27 78623 NILS HJELLE SKATTEDIR. Bronse
7 80:41 80016 SIGBJØRN SØRBOTTEN STATSNETT
8 87:19 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK
9 100:47 80784 KETIL RISVOLL TELENOR BIL
10 102:08 80547 JØRGEN SIVESIND OBJECTWARE
11 103:02 84874 SVEND FALKANGER  LABIL 
12 106:28 79854 OVE SPARENGEN NORGROS
Resultat klasse H5-6 (LANG)
1 51:07 33851 ERLEND SLOKVIK IDRETTSFORBUNDET
2 53:57 63815 BO ENGDAHL BREKKE&STRAND
3 59:28 39037 TERJE MATHISEN HYDRO Gull
4 60:30 79901 JON KAARBY SNAP DRIVE
5 61:34 80770 KNUT ERLING ØEN K-BANK Sølv
6 62:26 23618 ROGER BIRKELAND TELENOR BIL Bronse
7 62:43 80594 EINAR GISHOLT AQUA SERVICE
8 64:08 79170 BJØRN CHRISTENSEN SFT BIL
9 65:56 81268 GUTTORM EGGE K-BANK
10 67:58 63793 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSEN KONSULTING
11 68:24 78529 NILS P. FREMMING TECHNO GUIDE
12 69:32 30471 TORE SANNES ROXAR BIL
13 69:45 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL
14 74:10 28190 GUNNAR HALDEN TELEPLAN
15 75:33 36340 JOHN HANSEN AB PIHL
16 75:38 31747 TERJE NÆSS STATSBYGG
17 76:42 74937 MAGNE KNUTSEN TELENOR BIL
18 77:21 64744 IVAR REFSLAND ORACLE
19 78:43 36225 EGIL EIDE STATSBYGG
20 79:46 80606 VIDAR SVENDSEN NIJOS
21 79:53 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT
22 81:01 79991 LARS CHRISTOPHER OLSEN HYDRO
23 81:22 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO
24 82:39 13487 MARTIN VEASTAD ALCATEL
25 87:17 84977 ESPEN GJERTSEN IBM-KLUBBEN
26 89:56 66800 HARALD WIBYE DBCN
27 94:06 69081 MAGNUS LANDSTAD NTNU
28 94:30 78777 TORMOD SØLAND BRØBIL
29 100:51 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES BIL
30 103:23 76039 FINN GANGE JAGUAR BIL
31 104:11 79175 DAG LANGSETH RINGNES BIL
32 113:59 78387 BJØRN NORVIK STATSBYGG
Resultat klasse H7 (MELLOM)
1 49:12 74938 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA  
2 53:41 79098 LEIF THINGSRUD RÅDHUSET BIL Gull
3 62:32 79905 JOHN JENSEN UD
4 64:14 31446 JAN OTTO SÆTABERGET SCRIBONA Sølv
5 69:04 39551 ARNE EDVINSEN DNB Bronse
6 76:55 23647 THORE PEDERSEN K-BANK
7 77:48 79715 HELGE STENSETH ALCATEL
8 81:18 23367 JOHAN STORSVEEN OPIL
Resultat klasse H8 (MELLOM)
1 56:31 39005 PER ØHLCHERS FBI
2 59:51 23937 DAG KOLBERG FOBIL Gull
3 59:54 66671 FRIDULV SAGBERG FBI Sølv
4 61:31 83234 OLAV ENGEN XEROX
5 63:31 75052 TERJE STENSHOLM TV2 Bronse
6 64:47 32370 TOR LEA RIKSHOSPITALET BIL
7 67:25 76042 EGIL HUSETH BLOM
8 69:41 79875 RUNAR NARVLAND RIKSTRYGDEVERKET
9 74:38 80041 KÅRE MOE NORGROS
10 78:59 82204 PER NERMO INTERCONSULT BIL
11 81:46 82214 REIDAR KIERULF RKP
Resultat klasse H9 (KORT)
1 37:21 39184 TORE AABERG TELENOR BIL Gull
2 39:14 79791 JOHN THOMAS PETERSEN K-BANK Sølv
3 39:52 23181 HELGE BJAALAND FORSKNINGSPARKEN Bronse
4 40:15 23147 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE
5 43:13 79164 GEIR TRØAN TELENOR BIL
6 44:00 39553 TROND WETTERGREEN ANDVORD
7 47:04 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO
8 47:09 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ALCATEL
9 48:19 67712 SIGMUND NYLUND K-BANK
10 49:02 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO
11 49:17 77393 KLAUS ENGEN SND BIL
12 52:43 67581 STEN HARRIS RIKSHOSPITALET
13 52:54 68337 ODDVAR HAGEN ALCATEL
14 52:55 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO
15 53:21 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST
16 54:29 79719 BJØRN GRENAGER ALCATEL
17 54:51 23439 ROAR BJORDAL STATSBYGG
18 58:54 79716 ARNE REISTAD ALCATEL
19 63:53 79851 TOM JARLE SIVERSIND NRK B.I.L.
20 65:18 23760 TOM IBSEN ULLEVÅL SYKEHUS
21 72:41 78982 PER ERIK SØRENSEN K-BANK
22 73:07 12084 BJØRN ELVEVOLD OSLO LÆRERENE
  DISK 70200 HARALD RISNES STATSNETT
Resultat klasse H10 (KORT)
1 39:36 23761 ERLING TIDEMANN OSLO TANNLEGE SELSK. Gull
2 40:50 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL Sølv
3 44:03 38318 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKTENE Bronse
4 44:28 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN
5 46:33 78371 SVERRE FARSTADVOLL PETEC BIL
6 47:57 79724 SIGFRED FAGERVIK ALCATEL
7 53:09 23369 ARNE JORDAL SAS
8 54:29 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE
9 57:09 30716 RONALD INGLINGSTAD K-BANK
10 57:22 62095 TROND VARANG NORGROS
11 63:32 80754 OLAF OPLAND OLAV THON BIL
12 72:33 79720 TERJE CHRISTIANSEN ALCATEL
13 74:19 79718 ERICH STURM ALCATEL
14 80:32 82120 ARTUR HERTZBERG KJELSÅS
15 94:41 80599 TOR HENRIKSEN HIOBIL
  DISK 23225 PER ERIC STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET
DISK 23628 SVEIN LIE UNIVERSITETET
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 31:50 38299 EINAR HOFF NORCONSULT Gull
2 31:52 63769 ÅGE ØYVANN HYDRO Sølv
3 32:35 23229 SIGURD MELSOM FBI Bronse
4 32:49 82227 KJELL H. ERIKSEN NORGES BANK
5 36:01 23723 JOHAN TEISEN KLP
6 37:02 23308 OLE SANNES ROXAR BIL
7 40:56 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR BIL
8 41:27 80785 SVEIN KILDAL TELENOR BIL
9 42:29 78973 ROLF EDVARDSEN PHILIPS
10 43:46 79821 TORE HOLM ELKEM BIL
11 44:07 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO
12 47:41 31066 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET
13 50:19 23283 TOR E. HENRIKSEN PRIVAT
14 53:38 71563 ØYVIND REPPESGÅRD ALCATEL
15 54:49 76166 EGIL SVENDSEN JIL GRORUD
16 57:01 66677 ERIK KIELLAND NVE
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 41:25 23263 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD Gull
2 43:28 39220 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS Sølv
3 45:30 30982 TORSTEIN SMALBERGET PAKKEPOST
4 50:05 79725 ØRNULF FINSTAD ALCATEL
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 40:51 78389 JAN HENRIK TVETEN PLATOU IL Gull
2 54:57 28207 KNUT KOLSRUD IF SKADE FORSIKRING
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 57:55 79910 SANNA HARMA ARCASA
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 47:37 81420 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL
2 47:40 23863 ELIN HAGEN ALCATEL
DISK 81419 DAG THOMAS HANSSON ÅRVOLL
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 73:10 22105 JOSTEIN TAFJORD  
TOTALT: 152 deltakere
Arrangører: Torgeir Stenstad
Øystein Madsen
Dag M. Evje
Finn Dag Hjelseth
Carl PeterTønseth
Torgrim Engell