ANTALL LØP SPESIFISERT PÅ LØPERE 2000

Antall løp = 24 - 1 løper

ERIK KIELLAND

NVE

H11

Antall løp = 22 - 4 løpere

GRETHE BENJAMINSEN

BST

D11-12

TOR DRAGE

KVÆRNER OSLO

H11

SVEIN FORTHUN

UNITEC

H11

PER E STÅHLBRAND

RIKSHOSPITALET

H10/Å

Antall løp = 21 - 4 løpere

TOR E HENRIKSEN

L & W

H11

ARVID RINGERIKE

VIKEN ENERGINET

H 8

MARIT F VÅGSNES

ULLEVÅL SYKEHUS

D 7-8

KNUT ERIK ØSTENGEN

ALCATEL

H 8/H 9

Antall løp = 20 - 7 løpere

KJELL HAUEN ERIKSEN

NORGES BANK

H11

ARNE JORDAL

SAS

H10

BJØRN LARSSON

BST

H13

ØYSTEIN MADSEN

NYCOMED

H 9

HANS SÆTREVIK

TELENOR BIL

H10/H11

PER ERIK SØRENSEN

KREDITKASSEN

H 9

ASBJØRN AARVIK

HYDRO OSLO

H 5-6

Antall løp = 19 - 7 løpere

BJØRN BLOMSNES

SCANDPOWER

H 8

ROLF EDVARDSEN

NIFU

H10

PÅL W HANSSEN

NORAUDIT BIL

H 5-6

JAN TORE HENRIKSEN

HENRIKSEN CONS

HA/Å

HELGE KVAASE

HIAK

H10/H11

ANITHA OLSEN

NORGES BANK

D 7-8

TOM JARLE SIVESIND

NRK

H 9

Antall løp = 18 - 12 løpere

ANNAR BRUSTAD

FOBIL

H10

UNNI DRAGE

PHILIPS

D 9-10

ELIN FRYSJØENDEN

DBCN

D 1-4

KÅRE HOLE

OSLO LÆRERNE

H13

TOM IBSEN

UBIL

H 9

ELLE MELBYE

FORSKN.PARKEN

D 7-8

KNUT MØGEDAL

KVÆRNER OSLO

H 9

EINAR SKÅRE

BREVPOST

H 8

JAN OTTO SÆTABERGET

ROUTERS AS

H 7

SVEIN VIKHAMAR

LINJEGODS

H 9

HARALD WIBYE

DBCN

H 5-6/H10

TORSTEIN ØSTEN

MAESTRO

H 8

Antall løp = 17 - 11 løpere

SVEIN ANDERSEN

NORCONSULT

H 5-6

TONE BRETTEVILLE-JENSEN

SCANDPOWER

D 9-10

BJØRN CHRISTENSEN

SFT

HA

BJØRN ELVEVOLD

OSLO LÆRERNE

H 9

SVERRE FARSTADVOLL

PETEC

H 9

KÅRE HOLT HANSEN

DNB FINANS

H12

SIGURD MELSOM

FBI

H11

EVA NILSEN

SKIFORENINGEN

D 9-10

SVEIN NYGÅRD

NORGES BANK

H 1-4

THORE ROKSVOLD

HIO

H 8

EGIL SVENSSON

JIL GRORUD

H10

Antall løp = 16 - 13 løpere

TERJE CHRISTIANSEN

ALCATEL

H10

TORGRIM ENGELL

NYCOMED

HA

TORE HOLM

ELKEM

H11

STURLE HÅNES

METEOROLOGEN

H10

RONALD INGLINGSTAD

KREDITKASSEN

H10

SVEIN KILDAL

TELENOR BIL

H11

BJØRN LARSSEN

OSLO LÆRERNE

H 9

ARNE CHR. SCHEIE

PRIVAT

H11

INGVALD SEVALDSON

PERMAKEM

H11

JOHN SKJELLAUG

POSTEN

H11

JORUNN SOLHEIM

TELENOR BIL

D 7-8/D 9-10

ARNE KJELL SVENDSEN

NORWELD

H12

HELGE VATN

HYDRO OSLO

H 5-6

Antall løp = 15 - 24 løpere

PEIK ARSTAL

MILLS BIL

H12

HASSE BERGSTRØM

SKI VG SKOLE

H 5-6/H 8

HARALD BIRKELAND

RIKSHOSPITALET

H10

TORSTEIN BJERKE

JIL GRORUD

H11

HELGE BJAALAND

FORSKN.PARKEN

H 8/H 9

ELLEN GRANDE

NLH

D 7-8

TORE HOLTSKOG

ELKEM

H 9

ELISABETH IBSEN

UNIVERSITETET

D 9-10

REIDAR KIERULF

RKP

H 7

HENRIK LARSEN

THON, OLAV

H 1-4

SVEIN LIE

UIO

H 9

PER MARTINSEN

SKEDSMO KOMM

H 8

TERJE MATHISEN

HYDRO OSLO

HA

STEINAR MYRABØ

FLYTOGET BIL

H 5-6

PER NERMO

ICG

H 7

ANNE BRITT NILSEN

HIO

D 9-10

IVAR OPSAHL

PLANBYGG

HA/H 8

KARL O ORUD

SCANDPOWER

H 8

TOR SANDBY

SKD

H 9/Å

OLE SANNES

ROXAR

H11

ARNE SOLLIE

GRUNDIG

H12

JENS TJENTLAND

STATENS KORNF.

H 1-4

ÅGE TVETER

ADTRANZ

H 9

TROND VARANG

NORGROS

H10

Antall løp = 14 - 16 løpere

ODD ANDA

NILU

H11

BERIT BØRKE

SIA

D 7-8/Å

TORE DYRKORN

TELENOR BIL

H10

BJØRN ECKSTRØM

NVE

H10

ØYSTEIN FUSKELAND

NRK

H 8

MAGNE GRANDE

FBI

H11

ODDVAR HAGEN

ALCATEL

H 9

SVEIN JETLUND

SKOG-DATA

H 1-4

TORE JOHNSEN

WITTUSEN&JENSEN

H11

SVEIN LANGBRÅTEN

ALCATEL

H 9

JOHN THOMAS PETERSEN

KREDITKASSEN

H 8

ODD TORE SAUGERUD

VERITAS

H 9

IVAR STRØMSTAD

OU KAM

H 8

JOHAN THEISEN

KLP FORSIKRING

H11

MARTIN VEASTAD

ALCATEL

H 5-6

TROND WETTERGREEN

ANDVORD

H 8

Antall løp = 13 - 24 løpere

IVAR BØRKE

SØRUM KOMM

H 9/Å

TORE FAGERVOLD

BRØBIL

H 5-6

ØRNULF LEYELL FINSTAD

ALCATEL

H12

PETTER FURE

LUFTFARTSVERKET

H 5-6

FINN GANGE

JAGUAR BIL

H 5-6

BJØRN GRENAGER

ALCATEL

H 9

NILS HJELLE

SKD

H 1-4

GEIR HASSE HOFSÆTH

DNB

H 9

ODD KVINGEDAL

ALCATEL

H12

PER KAARBY

DINAMO

HA

GEORG LUND

LAGMANNSRETTEN

H12

LILLA MADSEN

FBI

D 9-10

RUNAR NARVLAND

RIKSTR.VERKET

H 8

TORVEIG OLSEN

TELENOR BIL

D 9-10

BJARNE PAULSRUD

AQUATEAM

H 8

THORE PEDERSEN

KREDITKASSEN

H 7

IVAR REFSLAND

ORACLE

HA

ARNE REISTAD

ALCATEL

H 9

KETIL RISVOLL

TELENOR BIL

H 1-4

AUD I SPJELKAVIK

FBI

D 7-8/Å

ERICH STURM

ALCATEL

H10

SVEN STØVNE

FRISKIS&SVETTIS

H 5-6/Å

KJELL TEIGLAND

PRIVAT

H12

AAGE ØYVANN

HYDRO OSLO

H10/H11

Antall løp = 12 - 36 løpere

PÅL BENJAMINSEN

ZÜRICH FORSIK

H 8

ERLING BJARKØ

JIL GRORUD

H 9

RICHARD BLOM

FBI

H 5-6

EILIF EGGEN

STATENS VEGV.

H 9

BJØRN EGNER

OSLO ARKITEKT

H10

STIAN ERICHSEN

SIFF

H13

JON FOUGNER

FUGRO-GEOTEAM

H10

AINA GRYMYR

IBM

D 5-6

GEIR HANESAND

ALCATEL

H 5-6

PER HAUGEN

NEDERMAN

H 8

TOR HENRIKSEN

HIO

H10

BODIL KLAKEGG

NORGES BANK

D 7-8

DAG KOLBERG

FOBIL

H 7

JAN KRISTOFFERSEN

SAM BIL

H 8

BJØRG KVINGEDAL

ALCATEL

D11-12

OLA PETTER LØVLIEN

PA CONSULTING

H 9

AAGE MELLA

SKD

H11

INGRID NERMOEN

SIA

D 5-6

ESTEN OLAV NYTRØEN

PS BIL

H 7/Å

GØRIL OLSEN

RIKSHOSPITALET

D 1-4

THOR OLSEN

GABR & OLSEN

H11

LARS ONSTAD

HYDRO TEXACO

H 1-4

OLAF OPLAND

THON, OLAV

H10

STEINAR PETTERSEN

NVE

H 5-6/Å/N

ASTRI ROGSTAD

NYCOMED

D 9-10

GUNNAR RUSTAD

FFI

HA

UNNI SANDBEKK

KREDITKASSEN

D 7-8

ATIE DURIEUX SAUGERUD

VERITAS

D 7-8

ERIK SERCK-HANSSEN

NETCOM

H 1-4

ROAR SIGURDSEN

RINGNES

H 5-6/Å

KNUT TORE SOLHEIM

FUGRO-GEOTEAM

H 8

BJØRN SPJELKAVIK

FBI

H 8

INGRID STUMPF

OLAV THON

D 1-4/Å

HILDE STÅHLBRAND

KJELSÅS

Å

BERNT TOLLEFSEN

PS BIL

H 8

ODD INGE TROTLAND

STATENS KORNF.

H10

159 løpere med minst 12 løp og dermed deltakerpremiering

Antall løp = 11 - 9 løpere

DAG M EVJE

NYCOMED

HA

KAY O GUSTAVSEN

HYDRO OSLO

H 8

OLA KJELDSEN

NVE

H10

MAGNE KNUDSEN

TELENOR BIL

H 1-4/Å

ERIK LINDQUIST

OSLO LÆRERNE

H 8

MOGENS MONSEN

MYSOFT ASA

H 7/Å

JAN EGIL PEDERSEN

SND

H 9

HERVÉ SOQUET-JUGUARD

FBI

Å

TORMOD SØLAND

NSB HIL

H 5-6

Antall løp = 10 - 12 løpere

EVA BEATE ANDRESEN

SIKA NORGE

D 5-6

GRETHE S BJERKAN

TELENOR BIL

D 1-4

MAGNE FJELD

ELKEM

H10

JENS HARALD FOSSHEIM

FOBIL

H 8

TROND HETLAND

ALCATEL

H 1-4

EINAR HOFF

NORCONSULT

H11/H10

KAARE MOE

BYGGMAKKER

H 8

HELGE MONSRUD

STENBERG, A

H12

ODDVAR SELNES

FFI

HA

BJØRN SOLHJEM

PRIVAT

HA

J H TVETEN

PLATOU IL

H13

PER WOXEN

SVEDA KJEMI

H10

Antall løp = 9 - 18 løpere

WENCHE BERTHELSEN

OSLO LÆRERNE

D 9-10

ROGER BIRKELAND

TELENOR BIL

H 5-6

ARILD BLYVERKET

F HOLM

H 9

THOR BRUN

LØRENSKOG KOMM

H13

CHRISTELLE DENONVILLE

FBI

Å

TRYGVE ERIKSEN

VINMONOPOLET

H12

TERJE FOSSUM

TEFO

H12

ØYSTEIN FRØILAND

MIKRON

H 9

BJØRN GRINDE

FOLKEHELSA

H 7

ERIK HAUGROS

LØRENSKOG KOMM

H 9

ESPEN HOLM

KVÆRNER

H 5-6

ARVID NORDLI

JIL GRORUD

H10

PÅL KROGSTAD NÆSS

ITPP

H 5-6

ØIVIND REPPESGÅRD

ALCATEL

H11

NILS-ARNE RINGSTAD

ALCATEL

H 5-6

CHRISTIAN SIMON

FBI

Å/N

THORSTEN SMALBERGET

PAKKEPOST

H12

MARIT AARFLOT

LUFTFARTSVERKET

D 5-6

Antall løp = 8 - 15 løpere